Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Mugav tool märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 52, 53, 54  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Asterix
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2001




sõnum 08.12.2021 14:55:02 vasta tsitaadiga

Asterix kirjutas:
On keegi pikemalt kasutanud Järve keskuses müügil olevat Samurai S-1 või S-3 tooli, kuidas kogemus on? Tegemist Vene toodanguga, kaalupiirang 150kg, hind 350 euro kandis.

piraat262 kirjutas:
Välimuse järgi tavaline lõka-lõka tool.

Tööl nüüdseks ligi kuu S-3 kasutanud ja ei ole ühtegi paha sõna öelda, tool kõikvõimalikku moodi reguleeritav, hästi hingav ning igati mugav istuda. Kolleegid, kes sel korraks proovinud istuda, on ka kõik rahule jäänud. 332 euro eest (alega) on raske poest midagi paremat leida.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cabbage
HV kasutaja
cabbage

liitunud: 07.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.12.2021 15:34:45 vasta tsitaadiga

Mis meil arvatakse NeueChair-st? Ise olen kuulnud kriitikana, et suurematel inimestel istme tagaosa vajub läbi veidi ning võib sabakondile valus olla?
Ise umbes selline keskmine Eesti mees (182cm ja ca 85kg) - omab keegi ja oskab soovitada?
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xyzzy
HV vaatleja

liitunud: 26.02.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.12.2021 03:08:05 vasta tsitaadiga

Ostsin hiljuti Steelcase Gesture töötooli Interast täishinnaga 1380 euri.
Pikemalt istudes sain ikkagi aru, et see tool pole päris mulle. Olen 190cm ja mu alaselg on "ebanormaalselt sirge", Gesture ei taha sellise seljaga hästi kokku sobituda.
Muus osas mul pretensioone ei ole. Normaalselt kumera alaseljaga inimesele oleks see tool ilmselt sobiv.

Nägin, et mõned foorumis postitanud oleksid selle nõus ostma kolmandiku allahindlusega, kuid kahjuks HV ei luba mul teile veel otse kirjutada.
Kui kellelgi on soovi, müün 880 euriga. Hall kangas, valge raam, peatoega. 12 a kehtiv garantii ja värgid-särgid kõik olemas, nagu ikka.

Ja sobiva tooli otsing jätkub... icon_redface.gif

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007



Online

sõnum 19.12.2021 04:03:12 vasta tsitaadiga

Kas enne ostmist sama hinnaga Herman Milleri toole ka proovisid ja kui jah, siis miks Steelcase'i valisid?
_________________
Haruldane Mazda oksjonil: link
Kommentaarid: 867 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 654
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xyzzy
HV vaatleja

liitunud: 26.02.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.12.2021 23:19:55 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
Kas enne ostmist sama hinnaga Herman Milleri toole ka proovisid ja kui jah, siis miks Steelcase'i valisid?


Kui AGM veel Pärnu maanteel, Intera kõrval, asus, siis käisin seal Herman Millereid ka proovimas.

Aeron oli kohe esmamuljel - ja ka poole tunni möödudes - lihtsalt ebamugav. Kipun toolil asendeid vahetama ning tool seda ei soodusta. Samuti hakkas tooli istme esiosa kintsu alla suruma ja jalad kippusid surisema-surema.

Embody tundus üsna hea, aga proovimise hetkel ja tunni möödudes paari miinusega Gesture'i suhtes: vähem reguleeritavad käetoed, peatoe puudumine, seljatunnetus jäigem icon_question.gif, ja viimaks (mitte nii olulise punktina) lihtsalt koledam.

Interas proovisin veel töötoole Steelcase Please ja Steelcase Leap V2.

Please oli minu jaoks kummaline tool ja ma ei tundnud end selles istudes kuigi toetatuna, eriti alaselja juures. Reguleerimised olid üsna jäigad, neid ei olnud mugav muuta, vähemalt proovimudelil. Samas oli Please'il üsna sirge seljatugi, mis võib nüüd tagantjärele mõeldes "ebanormaalselt sirgele" seljale isegi sobida.

Leap V2 oli ka väga hea tool, aga selle puhul jäid mind proovimise ajal mõned asjad häirima. Esiteks ei liikunud selle seljatugi piisavalt kõrgele (õige nurga alla), et ta toetaks õigesti sirges-aktiivses istumisasendis. Teiseks oli selle seljatugi minu jaoks veidi madal, mis tekitas ebamugava-sooniva tunde ülaseljas.

Niisiis, kahe poe (Intera, AGM) vahel võrdlemas käies jättis kõige parema (mugavama, toetavama, reguleeritavama, ilusama) mulje just Gesture, ja nii ma selle valiku tegingi. Aga tundub, et ikka valisin valesti.
Pikale, "ebanormaalselt sirge" alaselja ja varasemate seljaprobleemidega inimesele tundub töötooli leidmine ikka paras pähkel.

Olen jõudnud järeldusele, et ega toolist paremat tunnetust enne kätte saagi, kui pole sellel vähemalt nädalat-paari istunud, omas keskkonnas tööd teinud ja seejuures kõikvõimalikke reguleerimiste kombinatsioone proovinud.
Nendel toolidel tuleb uuesti õppima istuda, eriti kui varasemad toolid pole just kõige-kõigemad olnud. Kui peaksin midagi järgmisena proovima, siis ilmselt Embody või Leap V2...

On absurdne, et Eesti poed sellistele kallitele toolidele tagastusi ei võimalda... Tootjad ometigi pakuvad. icon_redface.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002




sõnum 19.12.2021 23:36:08 vasta tsitaadiga

Ma sellepärast ei näegi pointi neid parasiite nuumata, reklaamivad kohalikku teenindust ja tuge ja selletõttu ka kallim hind aga kui selgub, et tool siiski ei sobi siis sorry, meid väga ei huvita icon_lol.gif
Parem tellin sama tooli 500€ odavamalt kuskilt saksamaalt, ei hävi nii hullusti kui siit ostes, isegi kui kuu peale ostu maha müüa, kui selgub, et ei sobi vms.
Kommentaarid: 488 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 396
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xyzzy
HV vaatleja

liitunud: 26.02.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.12.2021 23:54:58 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Ma sellepärast ei näegi pointi neid parasiite nuumata, reklaamivad kohalikku teenindust ja tuge ja selletõttu ka kallim hind aga kui selgub, et tool siiski ei sobi siis sorry, meid väga ei huvita icon_lol.gif
Parem tellin sama tooli 500€ odavamalt kuskilt saksamaalt, ei hävi nii hullusti kui siit ostes, isegi kui kuu peale ostu maha müüa, kui selgub, et ei sobi vms.


Tõepoolest... icon_neutral.gif

Mis tooli ise kasutad ja kuidas oled rahul?

Oskad öelda, kuhu oleks veel asjalik müügikuulutusi teha?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005




sõnum 20.12.2021 13:03:05 vasta tsitaadiga

Eelmisel lehel uuriti Secretlab Titan 2022 kohta.

Selle isendiga küll kogemus puudub, aga Titani eelmine mudel Softweave kangaga on nüüd varsti aasta tagumiku all olnud ning nuriseda ei ole põhjust.

Alaselg enam kange ei ole tööpäeva lõpuks ehk siis põhjus, mis mind ajendas tooli vahetama aasta tagasi. Samuti ei sure käed ära, kuigi siin võib ka regullitaval laual kindlasti oma roll olla. Tervisekontrollis ka just hiljuti arst katsus selja ja käed üle ning pidvat kõik tiptop olema.

Tool ise on füüsiliselt kenasti vastu pidanud 8-9h päevas istumist, miskit nagisema/logisema pole hakanud. Kangas ka terve ja on olnud lihtne puhastada (ajasin korra kohvi peale icon_cool.gif).

Garantiiga ka esimene kogemus olemas, kuna alguses saabus raami defektiga seljatugi. Igatahes pärast paari emaili ja piltide saatmist saadeti uus tugi DPD-ga koju ning kui olin ära vahetanud, saatsin neile vana tagasi (jälle saatsid nemad DPD järgi) ning oligi kõik korras thumbs_up.gif

Kas ostaks uuesti? Jah. Ning naabrimees ja sõber, kellede juures sain esmakordselt seda mudelit proovida, kasutavad ka endi toole edasi ja on endiselt rahul.

Ülal mainitud HM ja Steelcase toolidest oli minu lemmik siukse 30min testi järgselt Steelcase Leap v2

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.12.2021 13:12:23 vasta tsitaadiga

Embody on kasutusel aastast 2016 ning seljavaluvaba elu jätkub kenasti. icon_smile.gif

Peatoest puudust ei tunne. Kael jaksab küll.

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
Kommentaarid: 1150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 858
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xyzzy
HV vaatleja

liitunud: 26.02.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.12.2021 15:21:37 vasta tsitaadiga

xyzzy kirjutas:
On absurdne, et Eesti poed sellistele kallitele toolidele tagastusi ei võimalda... Tootjad ometigi pakuvad. icon_redface.gif


Konsulteerisin Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Ametiga (TTJA).

TTJA arvas, et kuna ost-müük oli toimunud sidevahendi kaudu (kehtib 14-päevane tagastusõigus) ja töötoolil on standardsed viimistlusvalikud ja standardsed mõõdud (mitte ei looda töötool tervikuna kliendi mõõtude järgi), siis ei välista see kauba müümist järgmisele kliendile ning tagastamine on õigustatud.

Mainisin seda kõike Interale ning korraga muutus nende seisukoht tagastamise osas: nad on nõus tooli tagasi võtma ja rahad tagasi maksma.

Niimoodi siis näkku valetataksegi. icon_rolleyes.gif Õppetund mulle ja loodetavasti ka teile...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m8markus
HV veteran
m8markus

liitunud: 15.11.2001




sõnum 20.12.2021 15:27:09 vasta tsitaadiga

[quote="xyzzy"]Ostsin hiljuti Steelcase Gesture töötooli Interast täishinnaga 1380 euri.
Pikemalt istudes sain ikkagi aru, et see tool pole päris mulle. Olen 190cm ja mu alaselg on "ebanormaalselt sirge", Gesture ei taha sellise seljaga hästi kokku sobituda.

Oman ka sama tooli ja olen 192 pikk ja vaevalt mu selg on kõveram icon_biggrin.gif See tool eeldab seda, et istud kogu aeg õiges asendis, ehk korralikult selg vasta seljatuge, kui ära vajud, hakkab kohe ebamugav ja üldiselt on see kõigi nende super toolidega, mänguritool on selles suhtes parem. Keera iste kohe lõpuni välja ja on parem, kahju et ta rohkem ei lähe...pole ise ka sellest toolist väga vaimustuses kuna puudub kiigemehanism, aga 2 kuuga olen neamvähem ära harjunud
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xyzzy
HV vaatleja

liitunud: 26.02.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.12.2021 15:32:26 vasta tsitaadiga

m8markus kirjutas:
See tool eeldab seda, et istud kogu aeg õiges asendis, ehk korralikult selg vasta seljatuge


Sellest olen teadlik, et toolil tuleb nö õigesti istuda.

Minu probleem on hoopis selline, et seljatoe alaosas olev nimmetugi (jõnks) on niivõrd kõva ja terav, et surub tugevasti alaseljale. See põhjustab juba isegi 15-20 minuti jooksul alaseljas kanguse ja valu, mis jääb mõneks ajaks kestma.

Kas sellist mure sul ei olnudki?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.12.2021 15:33:20 vasta tsitaadiga

kas keegi Aeroni kasutaja on vahetanud välja Embody vastu? Täitsa huvitav oleks teada, kas oleks mõtet välja vahetada või ei.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m8markus
HV veteran
m8markus

liitunud: 15.11.2001




sõnum 20.12.2021 15:38:09 vasta tsitaadiga

xyzzy kirjutas:
m8markus kirjutas:
See tool eeldab seda, et istud kogu aeg õiges asendis, ehk korralikult selg vasta seljatuge


Sellest olen teadlik, et toolil tuleb nö õigesti istuda.

Minu probleem on hoopis selline, et seljatoe alaosas olev nimmetugi (jõnks) on niivõrd kõva ja terav, et surub tugevasti alaseljale. See põhjustab juba isegi 15-20 minuti jooksul alaseljas kanguse ja valu, mis jääb mõneks ajaks kestma.

Kas sellist mure sul ei olnudki?


Ma ei ole seal tuvastanud mingit jõnku ja minu omal vist isegi puudub see tugi, ma just uurisin tookord kui ostsin, siis ainuke asi mis mul sealt puudus tundus se mingi reguleeritav lint seljatoel
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xyzzy
HV vaatleja

liitunud: 26.02.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.12.2021 15:42:47 vasta tsitaadiga

m8markus kirjutas:
Ma ei ole seal tuvastanud mingit jõnku ja minu omal vist isegi puudub see tugi, ma just uurisin tookord kui ostsin, siis ainuke asi mis mul sealt puudus tundus se mingi reguleeritav lint seljatoel


Minu omal ka seda reguleeritavat linti ei ole. Mõtlesin seda kumerust, mis juba iseenesest seljatoe kujus on olemas.

Kui sa seda jõnksu ei tunne, siis on meie kogemused üsna erinevad: minu jaoks on jõnks alaseljas täitsa olemas ja surub sealt ikka liiga tugevasti.

Tundub, et minuga sarnast arvamust jagab siin veel keegi: https://blog.szynalski.com/2017/08/review-steelcase-gesture/

blog.szynalski.com kirjutas:
I learned that there is such a thing as excessive lumbar support.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m8markus
HV veteran
m8markus

liitunud: 15.11.2001




sõnum 20.12.2021 15:52:58 vasta tsitaadiga

[quote="xyzzy"]
m8markus kirjutas:
Ma ei ole seal tuvastanud mingit jõnku ja minu omal vist isegi puudub see tugi, ma just uurisin tookord kui ostsin, siis ainuke asi mis mul sealt puudus tundus se mingi reguleeritav lint seljatoel


Minu omal ka seda reguleeritavat linti ei ole. Mõtlesin seda kumerust, mis juba iseenesest seljatoe kujus on olemas.

Kui sa seda jõnksu ei tunne, siis on meie kogemused üsna erinevad: minu jaoks on jõnks alaseljas täitsa olemas ja surub sealt ikka liiga tugevasti.

Sa saad ju seda surumist reguleerida pehmemaks, pane 2 asendisse lukku ja keera pehmemaks, vavalt sa sealt 2 allapoole tahad minna...
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lambivana
HV kasutaja
lambivana

liitunud: 04.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.12.2021 09:33:05 vasta tsitaadiga

Plaanis Herman Milleri Embody tool soetada. Kohalikud hinnad soolased, mistõttu uurin, et kas keegi oskab soovitada mõnda välismaist odavamat varianti?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002




sõnum 27.12.2021 11:59:20 vasta tsitaadiga

https://degaming.hermanmiller.com/collections/menu/products/embody-gaming-chair

Siin on suht tihti ale 1190 tooli eest, kui nad otse meile ei saada kasuta ostaeu vms peaks 50 hakkama saama.
Kommentaarid: 488 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 396
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.12.2021 12:52:34 vasta tsitaadiga

Jep, see on parim diil, alla selle ei saa kusagilt, võib-olla ainult kasutatud kujul ja isegi siis on vahe marginaalne.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lambivana
HV kasutaja
lambivana

liitunud: 04.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.12.2021 13:51:29 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
https://degaming.hermanmiller.com/collections/menu/products/embody-gaming-chair

Siin on suht tihti ale 1190 tooli eest, kui nad otse meile ei saada kasuta ostaeu vms peaks 50 hakkama saama.

Tänud! beer_yum.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
senjour
HV vaatleja

liitunud: 04.04.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.01.2022 10:51:51 vasta tsitaadiga

Kas Tartus on mõni pood, kus on kohapeal keskmisest paremad toolid?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eestim33s
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2011




sõnum 04.01.2022 12:57:29 vasta tsitaadiga

Otsin kuni 300€ tooli, millel oleks allpool olevad omadused. Mulle meeldib jalad laua peal hoida (85% ajast). kellelgi kogemusi sellise tooliga?
Olen 180cm pikk ja 80kg

Mitte nahast.
Pehme polsterdus.
Tooli kõrgust saab muuta. Mida kõrgem seda parem.
Seljatoe nurka saab muuta. Hea oleks kui saab lukustada või ei suru jõuga tagasi.
Kukla tugi olemas.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.01.2022 10:19:31 vasta tsitaadiga

Muide, selline huvitav nüanss veel.
Mul on nahast tool ja arvasin ,et suvel pole ideaalne, aga sellele oli väga banaalne fix, panin paksu ilusa väikesemõõdulise fliisi istumise alla.
Krõpsuga alt kokku. Nägi üsna ok välja ning kogu suve kehaosad ei higistanud ja kui nii palav ei ole, siis on nahk ikka mõnus istuda.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
darud
HV kasutaja
darud

liitunud: 20.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.01.2022 22:45:32 vasta tsitaadiga

Ütleme nii, et täitsa oK tool selle raha eest.
Enda all (ca 100kg+) ei krigisenud/nagisenud-->Sai lapsele ostetud.
https://www.home4you.ee/et/tootool-joy-64x64xh115-125cm-must-hall-poluesterkangas-plastik/
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007



Online

sõnum 08.01.2022 23:43:28 vasta tsitaadiga

Kas seda on keegi proovinud?
https://www.on24.ee/p/286891/t%C3%B6%C3%B6tool-dream-must

_________________
Haruldane Mazda oksjonil: link
Kommentaarid: 867 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 654
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Mugav tool mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 52, 53, 54  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.