Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 473, 474, 475 ... 501, 502, 503  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millised rehvid lähevad suveks alla?
Uued suverehvid
33%
 33%  [ 3 ]
Vähekasutatud suverehvid
55%
 55%  [ 5 ]
Viimase lubatud piirini kasutatud suverehvid
11%
 11%  [ 1 ]
Uued lamellrehvid
0%
 0%  [ 0 ]
Kasutatud lamellrehvid
0%
 0%  [ 0 ]
hääli kokku : 9

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2022 17:44:47 vasta tsitaadiga

jumala OK ju, kui külmaga vastu peab see nurisünnitis thumbs_up.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2022 17:50:06 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Betamax kirjutas:
Mis kuradi nurisünnitis see nüüd arendatud on? Nagu tõsiselt, mis sellise disaini eesmärk on? Kummilutist saan veel aru, aga toru ava läbimõõt ja mingi sõel veel peale? Miks?
Spoiler Spoiler Spoiler

Miks sa keset talve suvist kasutad?

Circle K kuni -20 on roosa. Kuni -25 on sinine.
Põlvas Circle K olemas ju. Võiks nagu kursis olla.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 01.01.2022 17:51:09 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Mis kuradi nurisünnitis see nüüd arendatud on? Nagu tõsiselt, mis sellise disaini eesmärk on? Kummilutist saan veel aru, aga toru ava läbimõõt ja mingi sõel veel peale? Miks?


Sõel on on ju iseenesestmõistetav. Ava võiks küll suurem olla.

Sillataladest rääkides - 1998. a. Subaru Legacy tagasillatalast sai peaaegu terve käelaba läbi pista. Pilti praegu ei leidnud.
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2022 17:52:55 vasta tsitaadiga

Emb-kumb võiks mitte olla. Valamine oli päris ebameeldiv ja ebamugav.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2022 17:56:52 vasta tsitaadiga

No ma ei tea, Nestes klaasipesutankur, püstol kätte ja paaki, pole probleemi.
_________________
HV kasutajatele suunatud Discordi server
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2022 17:59:57 vasta tsitaadiga

maty kirjutas:
No ma ei tea, Nestes klaasipesutankur, püstol kätte ja paaki, pole probleemi.

Tahad Bolti rendikale omast taskust klaasipesuvedelikku osta?
Vaadates seda ava ja filtrit, siis hakkab see tankurist tankides samuti üle ajama.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2022 18:00:31 vasta tsitaadiga

kuda see üldse käib?
Võtad kusagilt ja siis selgub, kas mõnes paagis midagi sees ka on?

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2022 18:01:33 vasta tsitaadiga

Siiani on poolik kanister olnud pagasiruumis, aga seekord polnud. Pead minema lähimast tanklast ostma.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2022 18:12:31 vasta tsitaadiga

jälle 5 euri kulu
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2022 19:12:24 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Siiani on poolik kanister olnud pagasiruumis, aga seekord polnud. Pead minema lähimast tanklast ostma.


sirkli kaardiga mis autos on, saab võtta?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2022 23:12:06 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Siiani on poolik kanister olnud pagasiruumis, aga seekord polnud. Pead minema lähimast tanklast ostma.


Sa vaene, et enda autot pole või miks teed seda

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2022 23:32:56 vasta tsitaadiga

piraat262 kirjutas:
Betamax kirjutas:
Siiani on poolik kanister olnud pagasiruumis, aga seekord polnud. Pead minema lähimast tanklast ostma.


sirkli kaardiga mis autos on, saab võtta?

Ei.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2022 23:39:25 vasta tsitaadiga

Pane vett.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2022 07:19:53 vasta tsitaadiga

Pohhui, rendikas
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bilderberg
HV kasutaja
Bilderberg

liitunud: 26.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2022 11:49:27 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Ei tea kas nad eraisikutega tegelevad.
https://zincpot.ee/

Vasaras tegelevad kõigiga kes maksab, kuid detailid peavad olema puhtad, tavaliselt piisab liivapritsist. Omalt poolt võin lisada, et parim kate on vask→nikkel→kroom thumbs_up.gif
http://vasar.ee/tootmine/

Prantsusmaal on alguse saanud üks tore uue aasta alguse traditsioon: icon_lol.gif
https://www.bbc.com/news/world-europe-59847372
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2022 00:17:34 vasta tsitaadiga

Teil, kes te tööandja autodega sõidate - kuidas firmapoliitika auto vigastamiste osas on, eriti kui see juhtus tööülesandeid täites?

Peate omavastutuse ise plekkima? Või tuleb tööandja vastu? Või on 50-50?
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2022 00:37:57 vasta tsitaadiga

Omavastutus = omaniku vastutus. Oled auto omanik, ei.

http://www.vastused.ee/loe/oigus/liiklusoigus/19183/kas-seaduslik-toolt-lahkudes.html
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 03.01.2022 08:28:57 vasta tsitaadiga

Ardo kirjutas:
Teil, kes te tööandja autodega sõidate - kuidas firmapoliitika auto vigastamiste osas on, eriti kui see juhtus tööülesandeid täites?

Peate omavastutuse ise plekkima? Või tuleb tööandja vastu? Või on 50-50?

Plekkima peab siis, kui on sõlmitud materiaalse vastutuse leping ning igakuiselt makstakse vastavat lisatasu. Süülisuse puhul eelnev ei kehti.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2022 08:58:45 vasta tsitaadiga

Mõistlik on mitte vigastada doh.gif
Mina olen töömehe suhtes sellisel seisukohal, et kui tal midagi juhtub materjaliga või tööriistaga, olgu selleks siis kasvõi auto, siis mina talt seda välja ei nõua.
Firmaomanikule on see väike raha, aga töölise palgast päris suur kulu. icon_rolleyes.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2022 09:50:15 vasta tsitaadiga

p2ep kirjutas:
Ardo kirjutas:
Teil, kes te tööandja autodega sõidate - kuidas firmapoliitika auto vigastamiste osas on, eriti kui see juhtus tööülesandeid täites?

Peate omavastutuse ise plekkima? Või tuleb tööandja vastu? Või on 50-50?

Plekkima peab siis, kui on sõlmitud materiaalse vastutuse leping ning igakuiselt makstakse vastavat lisatasu. Süülisuse puhul eelnev ei kehti.


Suures pildis on nii jah. Süülisuse puhul on ka vastutus ja tuleb hüvitada. See ei huvita seadust, et "mul kogemata juhtus".

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2022 13:42:46 vasta tsitaadiga

Kokkulepe sõlmitud, et trahvid, omavastutused jne korvab Kasutaja - tundub loogiline ka.
Tööandja katab kõik muud kulud.

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2022 14:17:13 vasta tsitaadiga

https://www.err.ee/1608454154/mopeedautoga-peab-hakkama-tehnoulevaatusel-kaima
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2022 14:40:22 vasta tsitaadiga

Mida see riik küll mõtleb? oma auto, teen mis tahan icon_evil.gif
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bilderberg
HV kasutaja
Bilderberg

liitunud: 26.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2022 15:23:31 vasta tsitaadiga

Rasmus kirjutas:
p2ep kirjutas:
Ardo kirjutas:
Teil, kes te tööandja autodega sõidate - kuidas firmapoliitika auto vigastamiste osas on, eriti kui see juhtus tööülesandeid täites?
Peate omavastutuse ise plekkima? Või tuleb tööandja vastu? Või on 50-50?

Plekkima peab siis, kui on sõlmitud materiaalse vastutuse leping ning igakuiselt makstakse vastavat lisatasu. Süülisuse puhul eelnev ei kehti.

Suures pildis on nii jah. Süülisuse puhul on ka vastutus ja tuleb hüvitada. See ei huvita seadust, et "mul kogemata juhtus".

Elutõed:
Tee peal ära ole liikluseeskirjade järgi õige, vaid lihtsalt ettenägelik ja tark. Sest sul võib olla õigus, aga kui sa ohtu ette ei näe ja targalt ei käitu, juhtub ka sinuga avarii/õnnetus.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkel7
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2022 15:24:38 vasta tsitaadiga

prtv kirjutas:
Mida see riik küll mõtleb? oma auto, teen mis tahan icon_evil.gif
Õige thumbs_up.gif
Ja see tekitabki mul küsimused. Kas 2016 a. diisel mootoriga Fordil teha õlivahetus 20000 km. järel või pigem 15000 järel kui linna ja maantee sõite on 50:50. Ja kas manuaalsel käigukastil on mõtet 200000 järel ka õlivahetus teha. Sellised küsimused ja head uut aastat ka Teile kõigile.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2022 15:30:35 vasta tsitaadiga

Minu arvates peaks nende peldikutega sõitmisel nõudma ka B-kategooria juhiluba.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 03.01.2022 15:37:32 vasta tsitaadiga

Siis ei saa lubadeta roolijoodikud enam sõita ju
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bilderberg
HV kasutaja
Bilderberg

liitunud: 26.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2022 15:55:25 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Siis ei saa lubadeta roolijoodikud enam sõita ju

Isiklikult sõitsin pea 30aastani ilma lubadeta ja kordagi vahele ei jäänud. Tegelikult asi ei ole mingites riigi poolt ärilahendusena müüdud/pakutud juhilubades vaid kasvatuses ja suhtumises.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priit
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2022 16:19:16 vasta tsitaadiga

mihkel7 kirjutas:
prtv kirjutas:
Mida see riik küll mõtleb? oma auto, teen mis tahan icon_evil.gif
Õige thumbs_up.gif
Ja see tekitabki mul küsimused. Kas 2016 a. diisel mootoriga Fordil teha õlivahetus 20000 km. järel või pigem 15000 järel kui linna ja maantee sõite on 50:50. Ja kas manuaalsel käigukastil on mõtet 200000 järel ka õlivahetus teha. Sellised küsimused ja head uut aastat ka Teile kõigile.


Meie tingimustes võiks nii-ehk-naa hiljemalt 15kkm/1a tagant mootoriõli vahetada. "Igavest" kasti/diffri/sillaõli võiks ka auto pikema säilimise huvides hiljemalt nii 5-10aasta/100kkm tagant vahetada, isegi kui tootja pole seda otseselt ette näinud.
Kommentaarid: 205 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkel7
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2022 16:22:43 vasta tsitaadiga

priit kirjutas:
mihkel7 kirjutas:
prtv kirjutas:
Mida see riik küll mõtleb? oma auto, teen mis tahan icon_evil.gif
Õige thumbs_up.gif
Ja see tekitabki mul küsimused. Kas 2016 a. diisel mootoriga Fordil teha õlivahetus 20000 km. järel või pigem 15000 järel kui linna ja maantee sõite on 50:50. Ja kas manuaalsel käigukastil on mõtet 200000 järel ka õlivahetus teha. Sellised küsimused ja head uut aastat ka Teile kõigile.


Meie tingimustes võiks nii-ehk-naa hiljemalt 15kkm/1a tagant mootoriõli vahetada. "Igavest" kasti/diffri/sillaõli võiks ka auto pikema säilimise huvides hiljemalt nii 5-10aasta/100kkm tagant vahetada, isegi kui tootja pole seda otseselt ette näinud.

thumbs_up.gif Tänan
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.01.2022 16:34:58 vasta tsitaadiga

mihkel7, lühem välp on parem.
sul oli see ford automaat? sellel on iga 60k tagant ka õli + filter vaja teha.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkel7
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2022 16:49:49 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
mihkel7, lühem välp on parem.
sul oli see ford automaat? sellel on iga 60k tagant ka õli + filter vaja teha.

Ei, käigukast on manuaal.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2022 17:20:52 vasta tsitaadiga

Kas 6+a vana Varta 540A akut ka keegi (Tartus) ostab, või võib kohe jäätmejaama viia?
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
omaviga
HV vaatleja

liitunud: 12.12.2018




sõnum 03.01.2022 17:46:37 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
Kas 6+a vana Varta 540A akut ka keegi (Tartus) ostab, või võib kohe jäätmejaama viia?


Kuusakoski ostab. 615€ tonn
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2022 17:52:53 vasta tsitaadiga

Noh, mingi 9€, tasuks see väike kõrvalpõige bensukulu mõttes isegi ära icon_razz.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2022 18:59:37 vasta tsitaadiga

Võta seda kui jäätmejaama nii et ei peagi lisapõiget tegema thumbs_up.gif
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2022 19:08:30 vasta tsitaadiga

https://eestinen.fi/2022/01/soome-ehitusmehe-autos-plahvatas-montaazivahu-pudel-auto-laks-mahakandmisele/
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.01.2022 19:09:12 vasta tsitaadiga

ceemic, mis ctek vms smartlaadija ütles selle aku kohta?ma olen ühe 100ah aku saanud seeaasta, mis pealt minema bisati aga oeale soojendamiat ja laadimist 11,3v ga käivitas.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2022 19:09:21 vasta tsitaadiga

mihkel7, pigem 15000km. Nagu laurx mainis, mida lühem välp, seda parem. Ma ise vahetan 10000km, aga Audi tehas näeb ette 30000km.

viimati muutis maty 03.01.2022 19:09:53, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2022 19:09:37 vasta tsitaadiga

paar akut veel kuskilt ja on juba täitsa kasumlik põige
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.01.2022 19:09:52 vasta tsitaadiga

ceemic, mis ctek vms smartlaadija ütles selle aku kohta?ma olen ühe 100ah aku saanud seeaasta, mis pealt minema bisati aga oeale soojendamiat ja laadimist 11,3v ga käivitas.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2022 21:04:00 vasta tsitaadiga

12,4V-ga enam ei jõudnud käivitada. Arvestades vanust ja seda, palju külmaga lühikesi törtse sai (pikka maanteed pole vist pool aastat varsti sõitnud), pole midagi imestada. Uus aku ostetud juba, vanaga venitamisel mingit pointi ei ole. Midagi kuskil mõõtma ammugi ei hakka...
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.01.2022 21:41:31 vasta tsitaadiga

Ma võin ära vedada ja viieka visata.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2022 13:50:18 vasta tsitaadiga

Viisin hommikul möödaminnes Kuusakoskisse, sain 8,2€ icon_lol.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2022 13:54:34 vasta tsitaadiga

ceemic, thumbs_up.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2022 23:31:13 vasta tsitaadiga

Juba 1. aprill icon_lol.gif
https://car.ru/news/automobili/206778-v-2022-godu-v-prodazhe-startuet-novyiy-narodnyiy-sedan-ot-avtovaza-lada-feniks/
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.01.2022 00:17:22 vasta tsitaadiga

Sa pidid ise viima. Laibad lähevad cronimet i.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BrutaH
HV vaatleja

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2022 11:45:07 vasta tsitaadiga

Kas keegi selle Õlivahetus Expressiga on kokku puutunud?
https://olivahetus.ee

Aeg käes, peaks mahla ära vahetama, muud nagu teha vaja ei ole. On see pigem asjalik töökoda või soss-sepad?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2022 14:16:37 vasta tsitaadiga

BrutaH kirjutas:
Kas keegi selle Õlivahetus Expressiga on kokku puutunud?
https://olivahetus.ee

Aeg käes, peaks mahla ära vahetama, muud nagu teha vaja ei ole. On see pigem asjalik töökoda või soss-sepad?


Pidavat vahetatud saama küll, pole ju mingit tuumafüüsikat.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2022 14:19:10 vasta tsitaadiga

Ise vanasti käisin Tõsturis, Härjapea tänaval, said hakkama küll. Puhas ja viisakas koht.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 473, 474, 475 ... 501, 502, 503  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.