Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 145, 146, 147 ... 176, 177, 178  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002




sõnum 30.12.2021 13:20:27 vasta tsitaadiga

Albert4584 kirjutas:
terminator kirjutas:
Albert-arvan et peeti silmas siit kasutatuna (v ka uuena) foorumist osta:

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewforum.php?f=81

Hetkel jah vist vaid Digital Edition pakkuda AH 600 / OK 700€ aga üsna tihti ka DISC Edition:eid müügil u samas hinnaklassis, vb sott rohkem:

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=812811



Ju vist. Aga nagu ma algselt kirjutasin - enne GT7 väljatulekut ei ole nagu vähimatki põhjust mul PS5 hankida. F1, Assetto Corsa/Competizione, WRC, Project Cars2, Dirt Rally - kõik jooksevad PS4l ludinal ja no ei näe põhjust, miks peaks ilmtingimata kuskilt foorumist või facebookist (mida mul polegi icon_smile.gif praegu konsooli taga ajama...

Näis, mis märtsi alguses toimub. Kui saab siis kuskilt poest mõistliku hinnaga, võtan ligi, kui poes pole saadaval, siis vaatan siia foorumisse.

Pealegi - see, et neid on siin lademes ja seisavad niisama ja keegi neid ei taha, ei ole just vist absoluutne tõde... Paar tükki müügis (vist ilma BRita), mõlemal ainult käest-kätte tehing. Et siis kõigepealt peab "oksjoni" lõpu ära ootama (kui ei taha OK hinnaga võtta) ja seejärle sõitma Võrru või Tartusse?


EI muidugi mäng mida on 20a mängitud, sellepärast tasub tōesti konsooli osta n1 loogika.
Kommentaarid: 488 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 396
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009




sõnum 30.12.2021 13:22:42 vasta tsitaadiga

Ostke pigem Demon's Souls remake pärast, mul see hetkel parim kogemus olnud PS5 peal (eriti kuna pole originaali mänginud) icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Albert4584
HV vaatleja

liitunud: 08.02.2009




sõnum 30.12.2021 14:02:16 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Albert4584 kirjutas:
terminator kirjutas:
Albert-arvan et peeti silmas siit kasutatuna (v ka uuena) foorumist osta:

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewforum.php?f=81

Hetkel jah vist vaid Digital Edition pakkuda AH 600 / OK 700€ aga üsna tihti ka DISC Edition:eid müügil u samas hinnaklassis, vb sott rohkem:

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=812811



Ju vist. Aga nagu ma algselt kirjutasin - enne GT7 väljatulekut ei ole nagu vähimatki põhjust mul PS5 hankida. F1, Assetto Corsa/Competizione, WRC, Project Cars2, Dirt Rally - kõik jooksevad PS4l ludinal ja no ei näe põhjust, miks peaks ilmtingimata kuskilt foorumist või facebookist (mida mul polegi icon_smile.gif praegu konsooli taga ajama...

Näis, mis märtsi alguses toimub. Kui saab siis kuskilt poest mõistliku hinnaga, võtan ligi, kui poes pole saadaval, siis vaatan siia foorumisse.

Pealegi - see, et neid on siin lademes ja seisavad niisama ja keegi neid ei taha, ei ole just vist absoluutne tõde... Paar tükki müügis (vist ilma BRita), mõlemal ainult käest-kätte tehing. Et siis kõigepealt peab "oksjoni" lõpu ära ootama (kui ei taha OK hinnaga võtta) ja seejärle sõitma Võrru või Tartusse?


EI muidugi mäng mida on 20a mängitud, sellepärast tasub tōesti konsooli osta n1 loogika.



Täpsemalt 25 aastat... kas just GT7 on 25 aastat mängitud, see on iseasi.

Aga ma sain pointile pihta - ma vist ei sobi siia seltskonda. Olen parem vait.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vester1
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.12.2021 14:51:23 vasta tsitaadiga

https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/playstation-5/konsole-ps5 ikka ja endiselt koguaeg olnud saadaval ja väga okeid hinnad.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatuQ
HV vaatleja

liitunud: 30.12.2021




sõnum 30.12.2021 15:23:15 vasta tsitaadiga

vester1 kirjutas:
https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/playstation-5/konsole-ps5 ikka ja endiselt koguaeg olnud saadaval ja väga okeid hinnad.


Siiani pole toimima saanud. Maksmise lehte lihtsalt ei ava.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009




sõnum 30.12.2021 16:36:08 vasta tsitaadiga

Läksin vaatasin kah, seal tekib see probleem, et ESWD/OstaEU kasutajanimi ei mahu kuskile ära.
Nime välja seda sisestada ei saa kuna numbrid keelatud. Aadressi riba aga nii piiratud, et sinna ei mahuks kui isegi tehaks. ESWD puhul nt ei mahu isegi aadress ise, ainult OstaEU oma.
Ainuke trikk äkki oleks valida, et ostad firmana, siis paar lisavälja aga siis ei saa ilma tax ID sisestamiseta edasi. Eks võib ju katsetada kui nt kasutajanimi sinna sisestada.
Ma kuidagi varem olen sealt ESWD aadressile tellinud aga ei teagi enam kuidas. Kui ei eksi, siis äkki tellisingi ilma kasutajanime sisestamata ning siis andsin tracking numbri vahelaole teada. Selle riskiga muidugi peab igaüks ise arvestama, et kuller ei pruugi nii üle anda.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatuQ
HV vaatleja

liitunud: 30.12.2021




sõnum 30.12.2021 16:44:49 vasta tsitaadiga

Clover kirjutas:
Läksin vaatasin kah, seal tekib see probleem, et ESWD/OstaEU kasutajanimi ei mahu kuskile ära.
Nime välja seda sisestada ei saa kuna numbrid keelatud. Aadressi riba aga nii piiratud, et sinna ei mahuks kui isegi tehaks. ESWD puhul nt ei mahu isegi aadress ise, ainult OstaEU oma.
Ainuke trikk äkki oleks valida, et ostad firmana, siis paar lisavälja aga siis ei saa ilma tax ID sisestamiseta edasi. Eks võib ju katsetada kui nt kasutajanimi sinna sisestada.
Ma kuidagi varem olen sealt ESWD aadressile tellinud aga ei teagi enam kuidas. Kui ei eksi, siis äkki tellisingi ilma kasutajanime sisestamata ning siis andsin tracking numbri vahelaole teada. Selle riskiga muidugi peab igaüks ise arvestama, et kuller ei pruugi nii üle anda.


ESWD polegi probleem, seda uurisin isegi neilt ja öeldi, et peale tellimist neile trackingu saadaks aga järgmist lehte pole minul veel kordagi avanud. Ühesõnaga ei saa tellimust kinnitada ega tasuda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009




sõnum 30.12.2021 16:53:11 vasta tsitaadiga

Korra proovisin, annab vea jah edasi minnes, et lehte ei leidu. Äkki vajab Poola VPNi.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatuQ
HV vaatleja

liitunud: 30.12.2021




sõnum 30.12.2021 17:02:50 vasta tsitaadiga

Proovisin vpn'i. Endiselt sama teema.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.12.2021 17:51:41 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Albert4584
Ega sinu vastu keegi olegi, aga jama on selles, et neid konsoole põhimõtteliselt ei saa norm hinnaga poest...
Välja tulekust on möödas üle aasta ja ikka on defka...Isegi MS ei suuda enda turniirile saada Serias X konsoole vaid kasutab Dev Kit-e
Foorumi konsooli müügikuulutused on koht kust sa saad selle konsooli pmst hea hinnaga...
Käest kätte müük on üldjuhul selle pärast, et see karp on suur raske ja "kallis" on saata...
Mis Miterassa järjekorda puutub siis seal on NII palju inimesi (ka siin foorumi inimesi) kes ei ole saanud kätte EELMINE aasta järjekorda pandud konsoole...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Albert4584
HV vaatleja

liitunud: 08.02.2009




sõnum 30.12.2021 18:22:04 vasta tsitaadiga

Laifstaile kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Albert4584
Ega sinu vastu keegi olegi, aga jama on selles, et neid konsoole põhimõtteliselt ei saa norm hinnaga poest...
Välja tulekust on möödas üle aasta ja ikka on defka...Isegi MS ei suuda enda turniirile saada Serias X konsoole vaid kasutab Dev Kit-e
Foorumi konsooli müügikuulutused on koht kust sa saad selle konsooli pmst hea hinnaga...
Käest kätte müük on üldjuhul selle pärast, et see karp on suur raske ja "kallis" on saata...
Mis Miterassa järjekorda puutub siis seal on NII palju inimesi (ka siin foorumi inimesi) kes ei ole saanud kätte EELMINE aasta järjekorda pandud konsoole...





Kõigega nõus... Lihtsalt tundus, et sattusin kogemata mingile kõvatajate kokkutulekule, mitte huviliste arutellu. Jah, ma ei ole uurinud hindu ega saadavust ja ammugi pole uurinud PS5 teemat sel ajal, kui polnud mingit plaani seda hankida. Neid tarneraskusi ja tootmise jõudlust, neid ma ikka enamvähem olen kuulnud, aga pole süvenenud. Nüüd lihtsalt tekkis plaan minna mingil ajal üle uuele põlvkonnale. Olen jah naiivne, kui panin end listi, aga ma samas saan täitsa aru, et sealtkaudu ei pruugi saada ka ülejärgmise aasta lõpuks.

Ma omast arust selleks siia tulingi, et maad kuulata ja kusagilt otsimisega pihta hakata. Kui HV foorum on selle jaoks vale koht ja siin arutlemine eeldab professionaalsel tasemel scambleriks olemist, siis olen ilmselgelt vales kohas.

Ma nagu omast arust väga ei hüpanud ega ülbanud, kui mainisin ühe "kaaskannataja" jutu peale, et panin listi ja minul kiiret kuskile otseselt pole... Selle peale pakutakse mulle, et ise olen loll ega oska otsida ja siin on enamvähem "õige" hinnaga saadaval lademes konsoole ja keegi ei taha. Või õigemini mulle need lademes seisvad "superhea hinnaga" konsoolid ei kõlbavat, vaid mina ootavat sisuliselt sama hinnaga nagu HV müügifoorumis poemüüja pai ja põsemusi. ?!?!? WHAT?!? Ja kui palun tuua ühe lingi, kus siis need "superodavad" konsoolid ka lademe seisavad, siis selle peale ei tule nagu muud, kui et "kunagi olid odavamad ja enne jõule tõsteti hindu ja praegu tõepoolest väga nagu polegi ja tegelikult on 700 ilma diskita ikka väga hea hind", ainult et peab minema Tallinnast Võrru kohale... No mis vaht mul on, kas neid konsoole kunagi oli igas burgeriputkas või kas neid jagati kunagi tasuta või maksti peale, mind huvitb praegune olukord. Mul pole vaja mingi poemüüja või scambleri põsemusi, kiui ma saan mõistliku hinnaga konsooli. Mida ma tõepoolest enne märtsi otseselt ei vaja...

Ah jaa, õigus küll, selle PS5 ostmisel puudub ju absoluutselt igasugune "loogika", ma nimelt pidavat hakkama sellel mängima 20 aastat vana mängu ja tegelikult ei tohiks mulle üldse vist PS5 müüa, GT7 on esimene ja viimane mäng ühe analüütiku kindla veenumuse kohaselt... Muidugi kahjuks ei olund selle loogikas kirjas, milliseid mänge tohib PS5l mängida ega mille pärast siis peaks ostma PS5 ja milliste mängude pärastei tohiks osta... Kui ma WRC10le, F1le, Assetto Corsale teen upgrade, kas siis n mõtet osta uue opõlkonna konsool või ei ole?


Äh, nüüd elasin end välja ja aitab... Aga ma lihtsalt olen kõvatajate seltskonnas vale inimene sõna võtmast või aru pärimast - kohe tuleb nätakas ära lajatada... Siit olen leidnud küll vajalikku infi PS5 kohta, aga no tõsiselt - sõna ei tohi võtta, kohe tuleb litakas.


viimati muutis Albert4584 30.12.2021 19:27:40, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.12.2021 18:26:45 vasta tsitaadiga

Lihtsalt hell teema on see saadavus...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009




sõnum 30.12.2021 20:38:14 vasta tsitaadiga

Tarneraskused ja toomise jõudlus ei parane ka kevadeks niiet loota, et siis saab rahulikult sisse jalutada poodi ja osta "normaalse hinnaga" ei ole mõistlik.
Ainuke asi mis selleks ajaks muutub on see, et väljas ka paljude poolt kauaoodatud mängud nagu Elden Ring, Horizon 2 ja GT7 ning seetõttu veel rohkem inimesi on huvitatud konsooli ostust millega "hetkel pole midagi peale hakata".
Selle asemel, et kolm kuud niisama istuda ja arvata, et kevadeks elu ilus võiks siis alustuseks kasvõi selle teema läbi lugeda kuna siin on sadu kordi arutatud konsooli saadavuse üle.

Kõige odavamalt saab konsooli Amazonist. Seal tuleb ainult transporditasu juurde.
Kõige "lihtsamalt" saab Euronicsist/Teliast/Elisast/Prismast kuna tavaliselt keegi ikka annab siin teemas saadavuse kohta teada, tuleb olla ainult kiire. Hind on 50-100€ kõrgem kui Amazonis.
Kõige parem saadavus vast Poolas aga sealt Eestisse saamisega vaja vaeva näha.
Kõige väiksem juurdehindlus scalperite seas on siinsamas HV foorumis.

Uued partiid jõuavad müüki tavaliselt kord kuus, niiet märtsini on mõned võimalused konsool mõistliku hinnaga muretseda, lihtsalt mitte läbi Miterassa.

Albert4584 kirjutas:
Ja kui palun tuua ühe lingi, kus siis need "superodavad" konsoolid ka lademe seisavad, siis selle peale ei tule nagu muud, kui et "kunagi olid odavamad ja enne jõule tõsteti hindu ja praegu tõepoolest väga nagu polegi ja tegelikult on 700 ilma diskita ikka väga hea hind"

Kui väidate, et olete kuu aega konsooli ostu peale mõelnud, siis saategi vastuse, et siin neid kuu aja jooksul suures koguses olnud. Detsembris on neid siit läbi liikunud rohkem kui novembris. Arvata on, et päevad peale jõule ei ole enam midagi väga odavat alles. Sellegipoolest, 2 konsooli müügis. Olgu nad siis 600€ või 700€'ga, igaljuhul ei ole hind kahekordne nagu teie väide oli, et hinnad algavad 999€-st.
Alles mõned nädalad tagasi oli partii konsoole müügis ka Euronicsis, sellest anti ka siin märku.

Aga kui teid huvitab ainult praegune olukord, siis olukord on sitt. Sama sitt nagu ta on ka 4.märtsil mil GT7 välja tuleb.

Vähemalt tundub, et eksisin ja te pole üks nendest kellele kõlbabki ainult mõne suure Eesti poeketi konsoolikarp mille saamiseks ei tehta mitte kui midagi ning käiakse siis siin nutmas, et miks nad ei saa suvalisel ajahetkel konsooli MSRP hinnaga osta samal ajal kui piisavalt võimalusi olnud mujalt odavamalt saada ning ka siin piisavalt abi jagatud. Kui tõesti te ei teadnud muudest variantidest, siis nüüd teate niiet loodetavasti natukene vaeva nähes saate hea hinnaga konsooli märtsi kuuks kätte.

Ja need kellel on PS5 teleka all võivadki kõvatada. /nali
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Albert4584
HV vaatleja

liitunud: 08.02.2009




sõnum 30.12.2021 20:58:23 vasta tsitaadiga

Clover kirjutas:
Tarneraskused ja toomise jõudlus ei parane ka kevadeks niiet loota, et siis saab rahulikult sisse jalutada poodi ja osta "normaalse hinnaga" ei ole mõistlik.
Ainuke asi mis selleks ajaks muutub on see, et väljas ka paljude poolt kauaoodatud mängud nagu Elden Ring, Horizon 2 ja GT7 ning seetõttu veel rohkem inimesi on huvitatud konsooli ostust millega "hetkel pole midagi peale hakata".
Selle asemel, et kolm kuud niisama istuda ja arvata, et kevadeks elu ilus võiks siis alustuseks kasvõi selle teema läbi lugeda kuna siin on sadu kordi arutatud konsooli saadavuse üle.

Kõige odavamalt saab konsooli Amazonist. Seal tuleb ainult transporditasu juurde.
Kõige "lihtsamalt" saab Euronicsist/Teliast/Elisast/Prismast kuna tavaliselt keegi ikka annab siin teemas saadavuse kohta teada, tuleb olla ainult kiire. Hind on 50-100€ kõrgem kui Amazonis.
Kõige parem saadavus vast Poolas aga sealt Eestisse saamisega vaja vaeva näha.
Kõige väiksem juurdehindlus scalperite seas on siinsamas HV foorumis.

Uued partiid jõuavad müüki tavaliselt kord kuus, niiet märtsini on mõned võimalused konsool mõistliku hinnaga muretseda, lihtsalt mitte läbi Miterassa.

Albert4584 kirjutas:
Ja kui palun tuua ühe lingi, kus siis need "superodavad" konsoolid ka lademe seisavad, siis selle peale ei tule nagu muud, kui et "kunagi olid odavamad ja enne jõule tõsteti hindu ja praegu tõepoolest väga nagu polegi ja tegelikult on 700 ilma diskita ikka väga hea hind"

Kui väidate, et olete kuu aega konsooli ostu peale mõelnud, siis saategi vastuse, et siin neid kuu aja jooksul suures koguses olnud. Detsembris on neid siit läbi liikunud rohkem kui novembris. Arvata on, et päevad peale jõule ei ole enam midagi väga odavat alles. Sellegipoolest, 2 konsooli müügis. Olgu nad siis 600€ või 700€'ga, igaljuhul ei ole hind kahekordne nagu teie väide oli, et hinnad algavad 999€-st.
Alles mõned nädalad tagasi oli partii konsoole müügis ka Euronicsis, sellest anti ka siin märku.

Aga kui teid huvitab ainult praegune olukord, siis olukord on sitt. Sama sitt nagu ta on ka 4.märtsil mil GT7 välja tuleb.

Vähemalt tundub, et eksisin ja te pole üks nendest kellele kõlbabki ainult mõne suure Eesti poeketi konsoolikarp mille saamiseks ei tehta mitte kui midagi ning käiakse siis siin nutmas, et miks nad ei saa suvalisel ajahetkel konsooli MSRP hinnaga osta samal ajal kui piisavalt võimalusi olnud mujalt odavamalt saada ning ka siin piisavalt abi jagatud. Kui tõesti te ei teadnud muudest variantidest, siis nüüd teate niiet loodetavasti natukene vaeva nähes saate hea hinnaga konsooli märtsi kuuks kätte.

Ja need kellel on PS5 teleka all võivadki kõvatada. /nali



Aitüma pika ja põhjaliku selgituse eest!

Ei mul pole konkreetselt tõepoolest vajadust kindlasti Eesti poest osta. PS3 sai isegi kunagi aastaid tagasi kuskilt Saksa suures veebipoest võetud (isegi nime ei mäleta), polnud probleemi...

Märtsini on aega, sestap praegu ei torma (jõulude-aastavahetuse aeg jne). Miskipärast on siiski tunne, et kui praegu saaks kas või okidokist 725ga kätte, siis märtsis ei ole hinnad oluliselt kõrgemad. Ja paar kuud-kolm kuud kaevata foorumites, seda ma võin vabalt teha.

Sõnaga - tuli takus pole, on need hinnad siis märstis nagu on. Ja ei pea ilmtingimata ka märtsis ja kohe ostma, mul meelelahutust ilma PS5ta piisavalt. Aga üle 700 tõepoolest ei viitsi eriti välja käia puhtlat GT7 pärast - pealegi, GT7l ka PS4 versioon, mida hiljem saab minu teada PS5ks upgradeda, kui kunagi PS5 majapidamisse tekib.


Igal juhul tänud!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003




sõnum 31.12.2021 17:55:49 vasta tsitaadiga

Kust saab hetkel ps5 osta? Millal võiks vabalt müüki tulla? Otsida ja peale passida väga ei viitsi. Ennem GT7't võiks olemas olla.

Edit: Jah nüüd refreshisin ja üleval sama arutelu icon_cool.gif

Edit2: Olgem parem viisakad.
Spoiler Spoiler Spoiler


Edit3: Kas Americas (NTSC) regiooni konsooli tasub, euroopas kasutamiseks, ligi võtta? Millised piirangud ees ootavad või on hoopis kasu? Saaks päris hea hinnaga kätte.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Godhand
Kreisi kasutaja
Godhand

liitunud: 17.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.12.2021 21:53:57 vasta tsitaadiga

Kui kohe on konsooli vaja, siis jääb ainult järelturg, kust alla 700 naljalt ei leia, või Klick ja Photopoint, kus konsoolid 1000 euro kandis maksavad. Vabalt müügis, nii et võid suvalisel hetkel poodi jalutada ja ära osta? 2023 või 2024, pakun.

Regioonipiiranguid PS5 masinal ei ole, hangi sobiv voolukaabel ja kasuta. Aga oled sa kindel, et saatekulude ja tolli- ja käibemaksuga kaugelt maalt tellides kuidagi hea hind tuleb?

busta kirjutas:
Kust saab hetkel ps5 osta? Millal võiks vabalt müüki tulla? Otsida ja peale passida väga ei viitsi. Ennem GT7't võiks olemas olla.

Edit: Jah nüüd refreshisin ja üleval sama arutelu icon_cool.gif

Edit2: Olgem parem viisakad.
Spoiler Spoiler Spoiler


Edit3: Kas Americas (NTSC) regiooni konsooli tasub, euroopas kasutamiseks, ligi võtta? Millised piirangud ees ootavad või on hoopis kasu? Saaks päris hea hinnaga kätte.
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 02.01.2022 18:29:38 vasta tsitaadiga

Unreal 5 demo Matrix Awakens on tõsiselt vinge. https://www.unrealengine.com/en-US/wakeup Kogu linn liigub ülisujuvalt, ei mingit popupi. Uue PC ostmise võib rahulikult edasi lükata kui sellise kvaliteediga uued mängud tulema hakkavad.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Albert4584
HV vaatleja

liitunud: 08.02.2009




sõnum 03.01.2022 12:05:18 vasta tsitaadiga

Küll vaikselt ja vaevaliselt, aga vist hakkavad hinnad pisut alla tulema ka "pärispoodides"... gameroom.ee 850€, bigbox.ee 949€, kaup24.ee 968€...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rauli
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.01.2022 16:05:26 vasta tsitaadiga

Avastasin, et telekas suudab 4k peal mängida ainult 60hz, kas silmad jäävad paljust ilma (st 120hz 4k juures)? icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003




sõnum 03.01.2022 17:05:11 vasta tsitaadiga

rauli, nope, mänge mis seda toetavad on ka ühe käe sõrmedel.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.01.2022 21:05:37 vasta tsitaadiga

https://www.pushsquare.com/guides/all-ps5-games-running-at-120-frames-per-second
Nii hull ka asi pole, siit veel puudu nt Rift Apart, mida 120Hz ekraani peal saab mängida 40fps fidelity modes.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kikaskilla
HV kasutaja
kikaskilla

liitunud: 29.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.01.2022 21:29:47 vasta tsitaadiga

Sain omale SSD kenasti soetatud. Crucial P5 Plus 2tb. Heatsink läks ka peale. Nüüd avastasin, et mu Euronicsist ostetud puldi R2 hakkab läbi minema. Kas nemad tegelevad garantiiga või peab otse Miterasa/Sony poole pöörduma?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002




sõnum 03.01.2022 21:45:09 vasta tsitaadiga

Vaevalt see miterassa sul millegagi tegeleb, nad ei suuda konsoolegi müüa icon_smile.gif
Kommentaarid: 488 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 396
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Albert4584
HV vaatleja

liitunud: 08.02.2009




sõnum 04.01.2022 22:47:11 vasta tsitaadiga

Photopoint on ikkagi kõige lahedam koht... Kui paar nädalat tagasi oli tavahind 1579€ ja 17% alega sai lausa 1309€ eest kätte, siis nüüd on normaalhind tõusunud - 1669€ on tavahind ja 22% alega saab 1299€ eest... Võimas! icon_smile.gif

heh, olgu selle PS5 müügiga kuidas on, aga vähemalt üks hea asi on see, et üks pood on nüüdsest vähem, kuhu ma oma jalga tõstan või muidu mingit träni vaatan... Minu jaoks on Photopint unustatud. Aegajalt ikka mingit nänni sealt leitud, aga no kuskil on ikka mingi piir... icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.01.2022 00:07:40 vasta tsitaadiga

Albert4584, neil on seal viie erineva tootekoodiga neid ehk viie erineva hulgilao omad, https://www.photopoint.ee/search?&search_query=playstation+5&fg=285&os=1&new=0&pp=36&view=grid&s=price_desc
Kommentaarid: 456 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 386
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 145, 146, 147 ... 176, 177, 178  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.