Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Gaasiautode teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 35, 36, 37  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 30.12.2021 20:29:55 vasta tsitaadiga

LPG (propane) expands at 1.5% per 5.55°C temperature increase.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 30.12.2021 20:31:08 vasta tsitaadiga

Ehk siis suve kuumaga ei tohiks seda 55l sinna jätta igaksjuhuks vaid kohe maha sõitma 😄
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 30.12.2021 20:56:24 vasta tsitaadiga

Ei. icon_rolleyes.gif Temperatuurimuutus loeb
Tangid -30ga paagi täis ja viid sooja garagesse - siis võib jama tekkida.
Tegelt peaks juba 57l puhul ruum otsas olema kui -20 pealt temp nulli kanti langeb
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 30.12.2021 21:01:37 vasta tsitaadiga

Ei ole selliseid situatsioone olnud. Ainuke soe garaas oleks mõni kaubanduskeskuse oma ja nendesse väga tihti ei satu.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 30.12.2021 21:02:23 vasta tsitaadiga

No sõida oma katkise autoga edasi siis.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2021 21:23:06 vasta tsitaadiga

Septembris mahtus mul 42 liitrit kopikatega. Lõi ise lukku püstoli.
Talvel viimati 48.81l. Füüsika.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2022 10:03:14 vasta tsitaadiga

Kas uus aasta on toonud meile uued ja õiglased hinnad? Vangla Olerexis CNG 2.369 banana_dance.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 01.01.2022 10:18:32 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Kas uus aasta on toonud meile uued ja õiglased hinnad? Vangla Olerexis CNG 2.369 banana_dance.gif

Õiglased ikka.
Soomes biogaas 1.57 ja maagaas 1.67
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2022 16:40:39 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Kas uus aasta on toonud meile uued ja õiglased hinnad? Vangla Olerexis CNG 2.369 banana_dance.gif

Õnneks on samal ajal uudised, et gaasi hind on viimase kolm+ nädala madalaim kopp.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2022 16:42:07 vasta tsitaadiga

kjaups, no see ju ongi, see uus madalaim hind, edasi saab ainult üles minna... thumbs_up.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2022 16:45:43 vasta tsitaadiga

Peterburi tee Olerexis oli samuti 2,369 aga Alexelas oli 1,909 endiselt.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2022 17:31:34 vasta tsitaadiga

Pangu kohe siis juba viiekas kilo hinnaks ära, siis on kuu aega rahulik ja ei pea hinda tõstma.
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2022 17:43:58 vasta tsitaadiga

Kas 2.3€ puhul on juba odavam bensuga sõita?

Osadel siiski tehasest 30 ja 50L bensupaagid.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2022 17:59:06 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Kas 2.3€ puhul on juba odavam bensuga sõita?

Osadel siiski tehasest 30 ja 50L bensupaagid.


Diisliga on küll odavam. Bensuga tuleb suht sama hind juba.
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2022 18:01:16 vasta tsitaadiga

peaasi, et sumpist tuleks O2 icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2022 18:57:25 vasta tsitaadiga

MRTO kirjutas:
rex kirjutas:
Seekord Mustamäe tee Alexelast 0,719-ga 46L/393km, mis teeb 11,7L/100km ja 8,4s/km.

Näidik on ikka jura. Korraks juba 1 roheline pulk, siis jälle 2 ja siis piiks-piiks ja kõik vilkuma.


Mul 200kmga saavad rohelised otsa ja 300km peal hakkab punane vilkuma. Tegelikult sõidan 600km ära.

Ei sõida mu käru paraku pärast vilkuma hakkamist enam gaasi pealt - kalli bensu pulgad hakkasid kukkuma. Tuleb kuskil seal 350km peal igaks juhuks tankida, kui parasjagu sobivast tanklast möödasõit.

Laagri Circli LPG hind on küll päris ilus.

Krt, nii palju aastaid enne disladega sõitnud, et enne starteri andmist eelsüüteküünalde ootamise refleksist on keeruline üle saada. Ei ole paraku keyless go ka.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2022 19:56:03 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
Kas 2.3€ puhul on juba odavam bensuga sõita?

Osadel siiski tehasest 30 ja 50L bensupaagid.


Diisliga on küll odavam. Bensuga tuleb suht sama hind juba.


B6 sai bensuga nii vähe sõidetud, aga ju see mingi 7-8 liitrit ilmselt keskmiselt oleks olnud.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 01.01.2022 22:57:09 vasta tsitaadiga

Käisin laagri circles. Ja tõesti 0.639 kliendikaardiga. Gazneti supersoodustus ülimõtetu hetkel. Lumeukerdamise keskmine tuli seekord 9l sajale.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2022 17:49:43 vasta tsitaadiga

https://terminaloil.ee/ pakub ka juba 0.699€/l LPG-d.
Alexela/Olerex võiks oma hulgihindu langetada icon_rolleyes.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
walkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2022 15:15:27 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Hiid kirjutas:
Kas uus aasta on toonud meile uued ja õiglased hinnad? Vangla Olerexis CNG 2.369 banana_dance.gif

Õnneks on samal ajal uudised, et gaasi hind on viimase kolm+ nädala madalaim kopp.gif


Laagri Alexelas oli täna ca 1,969€ Cng hind.

-e-

Täna 04.01 oli 1,999€
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2022 15:42:05 vasta tsitaadiga

Vaatasin, et hunnik Bolti CNG Octaviad 1,5L 96kw on müügis.
Aga krt 9L kütusepaak icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2022 16:08:57 vasta tsitaadiga

ykshuntka kirjutas:
Vaatasin, et hunnik Bolti CNG Octaviad 1,5L 96kw on müügis.
Aga krt 9L kütusepaak icon_rolleyes.gif


Aga milleks sulle suuremat vaja?
Bensiini kasutatakse ju ainult käivitamise hetkel?
Edasi sõidad gaasi pealt.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 04.01.2022 16:09:16 vasta tsitaadiga

See on päris õudne jah...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2022 16:17:25 vasta tsitaadiga

95 pealt võiks ka sõita, lihtsalt käivitamiseks ei piisa.
Kui CNG hind langeb siis jah juba gaas
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2022 16:35:36 vasta tsitaadiga

olerexis juba langeb banana_dance.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2022 17:59:01 vasta tsitaadiga

ykshuntka kirjutas:
95 pealt võiks ka sõita, lihtsalt käivitamiseks ei piisa.


Aga miks sa siis Gaasiautot vaatad? icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2022 17:59:49 vasta tsitaadiga

Etz, kirjutas ju, et kui gaas odavamaks muutub, siis sõidab gaasi pealt. Proovi tähelepanelikum olla. icon_smile.gif
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2022 18:02:42 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Etz, kirjutas ju, et kui gaas odavamaks muutub, siis sõidab gaasi pealt. Proovi tähelepanelikum olla. icon_smile.gif


No aga siis sõdabki, tanklast-tanklasse, selle 9L paagiga, kuni gaasihind langeb... icon_lol.gif
Tegelikult on see jabur natuke jah, selles suhtes olid eelmise gen'i VAG'i CNG'kad palju mõistlikumad ning universaalsemad.
Samas, gaasimehed siis muudkui kiunusid et paak täis ja üldse ei kulu, bensiin läheb hapuks... icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2022 18:44:37 vasta tsitaadiga

Mingi jama on, Tallinna külje all Alexelas 0.639€/L ning Sõmerul 0.699€/L kuigi Sõmeru on kodutankla icon_biggrin.gif
Peaks vist kodutankla ära muutma, äkki mingid soodukad valesti tehtud või midagi.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2022 18:58:35 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:

Samas, gaasimehed siis muudkui kiunusid et paak täis ja üldse ei kulu, bensiin läheb hapuks... icon_lol.gif


Seda pole täheldanud, biovaba säilib normaalselt ja pole endale silma jäänud see probleem.

Aga pihustid läksid küll hapuks kuna bensu nii harva tarvitati.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 04.01.2022 19:14:58 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Mingi jama on, Tallinna külje all Alexelas 0.639€/L ning Sõmerul 0.699€/L kuigi Sõmeru on kodutankla icon_biggrin.gif
Peaks vist kodutankla ära muutma, äkki mingid soodukad valesti tehtud või midagi.


Millises alexelas 0.639 on?
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2022 19:28:14 vasta tsitaadiga

LKits, mida tähendab kodutankla? Kus sa seda seadistad ja muudad?
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 04.01.2022 19:54:06 vasta tsitaadiga

Alexela tavakliendi kaardil saad määrata ühe tankla kus on kõige odavam. Gazneti kaardiga seda pole.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2022 22:31:27 vasta tsitaadiga

MRTO kirjutas:
LKits kirjutas:
Mingi jama on, Tallinna külje all Alexelas 0.639€/L ning Sõmerul 0.699€/L kuigi Sõmeru on kodutankla icon_biggrin.gif
Peaks vist kodutankla ära muutma, äkki mingid soodukad valesti tehtud või midagi.


Millises alexelas 0.639 on?
Tallinn-Narva ääres, Loo oli äkki tankla nimi.

Ning jah, kodutankla saan määrata Alexela rakenduses ning kodulehel. Mul endal mingi sooduskaart, kerjasin neilt selle välja, sõidan mõõdukalt eraisiku kohta.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2022 01:42:38 vasta tsitaadiga

ykshuntka kirjutas:
Vaatasin, et hunnik Bolti CNG Octaviad 1,5L 96kw on müügis.
Aga krt 9L kütusepaak icon_rolleyes.gif

LPG seade lisaks peale.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2022 17:23:21 vasta tsitaadiga

Mis olerexis, CirkelKs ja Alexelas praegu LPG on?
Tartu Jaama Terminalis 0.699 miinus kliendikaart icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 08.01.2022 18:23:58 vasta tsitaadiga

Laagri circkles sama.
Alexelad ja olerexid varieeruvad 0.74-0.84 ja kaardiga 0.699
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2022 18:26:08 vasta tsitaadiga

no siis on pool Tartut odavam osta konkurentidelt, kuna Gazneti kaart ei päde thumbs_down.gif icon_cry.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2022 23:29:25 vasta tsitaadiga

Kui palju muidu LPG ja CNG seadmete vahel erinevusi on? Pihustid ja torustik nende vahel samad? Reduktor ilmselt erinev. Paak/paagid CNG korral arvestatud suurema rõhu jaoks ja täituvuse mõõtmine CNG puhul rõhu, LPG puhul nivoo baasil? Ehk et kui palju CNG > LPG konversiooni korral reaalselt vahetada tuleks?

Mul Mustamäe tee Alexela kodutanklaks määramine reaalselt mingit lisasoodustust ei tekitanud. 0,799 post, 0,719 kaardiga. Tangi äpp on tõesti mugav. Huvitav ainult, miks neil kõik äpid (lisaks haagiserent ja elektrilaadijad) eraldi on tehtud, mitte toimingud üldisse Alexela äppi integreeritud? Et saaks mugavalt ühe puutega esilehele panna? Tangi äpi seadete all on "sõidukite andmed", aga reaalselt sellega midagi teha ei ole, tsekke kuidagi sõidukiga siduda ja odomeetri nr-i lisada ei saa, tuleb ikka masinast paberkviitung välja lasta või omale mujale üles märkida.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 08.01.2022 23:30:54 vasta tsitaadiga

Oleneb, mis tootja seadmed praegu peal on, ilmselt mingi erinevus on kontrollerites ja pihustites ka. Ma peaks vaid paagi, reduktori, ja tagant ette tuleva toru ära vahetama. Tankimise toru ka. Kontroller ja pihustid sobivad ka CNG jaoks.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2022 23:32:05 vasta tsitaadiga

Mõtlen just tehaseseadmetega CNG Octaviaid ja Passateid, millega sõit hetkel suht kirveks läinud.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 08.01.2022 23:35:15 vasta tsitaadiga

A krt, ma lugesin et vastupidi conversion. Seal ilmselt ikka vaja ka uus juhtseade panna, see kõige kallim osa. Ehk siis suhtkoht ikkagi nagu tavaline LPG install.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2022 23:35:41 vasta tsitaadiga

Võtsin paagi täis. Ei vaadanud postiotsa, kuna paak oli tühi. Lasin siis täis, alla 70 euro läks. Enne uut kuud pole vaja tankida! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 08.01.2022 23:44:10 vasta tsitaadiga

2 päeva ja 540km hiljem läks 48l sisse 0.679 hinnaga.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2022 23:52:10 vasta tsitaadiga

Krdi libiseva kastiga Avensis vedas ainult 360km ja küsis jälle 47L. Peaks hooldusse/regulli vedama?

SSD, sul toitub mingist teemavälisest low pressure / no pressure kraamist?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 08.01.2022 23:53:38 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Krdi libiseva kastiga Avensis vedas ainult 360km ja küsis jälle 47L. Peaks hooldusse/regulli vedama?

SSD, sul toitub mingist teemavälisest low pressure / no pressure kraamist?


1.4l ja veidi üle tonni tühimassi manuaalkastiga pole päris sama võrdluseks.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2022 00:49:58 vasta tsitaadiga

1,6l aga jah suht ökopill. Ma käin tööl autoga ja poes, muul ajal seisab niisama.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2022 08:45:08 vasta tsitaadiga

SSD, see on gaasiteema icon_idea.gif icon_wink.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2022 11:15:34 vasta tsitaadiga

Alexela spets kaardiga oli reedel LPG hind 0.639.
Juba tõusnud?
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2022 11:17:07 vasta tsitaadiga

Praeguses seisus olen ma väga rõõmus, et ma ei teinud otsust uue ja korraliku CNG auto soetamiseks. Kaalusin väga tõsiselt, aga kuna demoautot polnud pikalt saada ja müüja oli ka laisavõitu, siis ei viitsinud ise protsessi juhtida ja nii see jäigi. Sõidaon oma 10 aastat vana mitte just väga ökonoomse, aga siiski mõistliku kuluga diisliga edasi ja olen rahul (vahel ei ole ka icon_smile.gif).
_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Gaasiautode teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 35, 36, 37  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.