Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 861, 862, 863 ... 913, 914, 915  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2021 22:40:40 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Haapsalu niigi väike koht ja enamus cafesid on nagunii suunatud pigem turistidele. Praegusel ajal aga neid eriti pole ja siis ongi kööga. Lisaks ka tõusvad hinnad ja inimesed eelistavad üha enam ise süüa teha. Ongi kööga selle sektoriga...


Ja praegu on suvest saati lisafaktoriks kõigile peatänava-äärsetele kohtadele terve tänava kapitaalne üleskaevamine. Ja edaspidi saab olema parkimiskohtade puudumine.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2021 23:09:28 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
salatoimik kirjutas:
napoleon kirjutas:
avrn kirjutas:
https://online.le.ee/2021/10/26/haapsalu-soogikohad-sulgevad-uksi/


Kui keegi paywall taha näeb võiks paari lausega kommenteerida, kas ajavad lihtsalt jonni selle vaktsiinipassi pärast või on ka muud põhjused.
Kusjuures, ma ei tea kas see mingi spetsjomm kohtade värk, et kogu klientuur on olnud antivaxxerid vms aga eelmine nädal hüppasin tartu kesklinna macist läbi keset tööpäeva. Ja seal valitses täpselt samasugune kaos nagu enne covidit. 90% laudades julgelt hõivatud, inimesi aga vooris sisse, järtsud igalpool, toidu ooteaeg julge 30+ minutit jne. Arvestades, et seal samuti kohapeal söömiseks covid passi vaja ning enamus laudade taga ka reaalselt söödi siis ma ei tea kust see nutt ja hala tuleb, et nii kui passi peab küsima külastajaid enam pole... Vb siis toidud liiga kirved ja sitad, et inimesed lihtsalt ei vaevu tulema? icon_rolleyes.gif


Mäkis tellid ära, ütled, et kaasa ja istud lauda, mingit kontrolli pole.

Tallinna MacDonald'sis käis mingi tiinekast teenindaja ringi ja jagas kõigile sees ootajatele maskid. Kohapeal sööjatelt küsiti tõendit enne tellimuse esitamist.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2021 01:21:18 vasta tsitaadiga



Miks on Rimi kontole võimalik sisestada ka auto numbrimärgi andmeid?
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2021 01:36:23 vasta tsitaadiga

Muidu pead selle panema terminali kui parkimine tasuline on, aga kliendile mingi aeg tasuta?
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 28.12.2021 01:38:08 vasta tsitaadiga

Oot, just oli kuskil kohas Rimi kaardiga mingi soodus parkimisel vms. Aga praegu ei tule meelde kus see oli icon_confused.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2021 09:13:38 vasta tsitaadiga

Tammsaare krautaga sarnane lahendus kuskil. Ilmselt jookseb kontrollile kuskilt välja. Sissesõidul ehk fikseeritakse numbrid.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2021 09:18:52 vasta tsitaadiga

M00t kirjutas:


Miks on Rimi kontole võimalik sisestada ka auto numbrimärgi andmeid?


Peterburi teel on näiteks selline pood, kuhu saad netist tellitud kaubale enda autoga järgi minna. Seal kaamera tuvastab auto numbrimärgi alusel ja su kaup tuuakse välja.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2021 12:14:59 vasta tsitaadiga

Loll küsimus aga küsin ikka. Pole varem külmikut sulatanud. Kui vooluvõrgust välja võtta ja sügavkülmiku uks lahti jätta, kas siis see mis seal sulab, voolab kuskilt tagant välja ka või jääb vaid sügava põhja. Noorusest mäletan, et mingi kauss on kompressori peal kuhu midagi voolab ja peaks sealt loomulikul teel aurustuma.

Kurivaim on jääkamakat täis juba, peaks ära sulatama lõpuks aga ei taha öösel avastada, et põrand vett täis

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2021 12:18:28 vasta tsitaadiga

Sold OUT, kui uks lahti sulatad, valgub enamus sinna sügavkülma põhja ja eest välja.
Pane kauss ette alla, seal peaks isegi vastav soon sees olema.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2021 12:19:38 vasta tsitaadiga

sinna kompressori peale voolab kondents tagaküljelt. kuskil juurviljakasti kohal peab olema kokkujooks ja väljavool. mingi plastist kork võib seal ka ees olla. ukse jätad lahti, madal ahjupann mahub alla aga seda peab tõhjendama vastavalt vajadusele. kui on sulanud ja kõik jää väljas, pesed fairivee ja loputad äädikalahusega. lahus võib olla selline, et maitstes on äädikat tunda. haisema ei jää. niikuinii pead restid ja asjad ära pesema.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2021 12:21:36 vasta tsitaadiga

Mis külmik on? Eri külmaritel on see vee eemaldus erimoodi. Igaks juhuks pane mingi madal anum ukseläve alla. vaikselt külmudes mahutab vesi end igasugusesse ruumi ära, aga vedelal kujul eelistab otsida mugavamaid kohti ja võimaluse korral voolab välja.
Minu pisikülmikul on sügavkülmaruumi all küll veekogumise kandik, aga sulatamisel tuleb otse sügavkülma luugi alla ikkagi lisa-anum panna.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
walkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2021 12:26:29 vasta tsitaadiga

Kes on Eestis Delli arvutite müügiesindaja ?
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2021 12:28:32 vasta tsitaadiga

walkman kirjutas:
Kes on Eestis Delli arvutite müügiesindaja ?


On…nimi hetkel ei meenu icon_sad.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2021 12:29:44 vasta tsitaadiga

https://www.oixio.ee/

endine Max123

_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricki
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2021 12:29:56 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Loll küsimus aga küsin ikka. Pole varem külmikut sulatanud. Kui vooluvõrgust välja võtta ja sügavkülmiku uks lahti jätta, kas siis see mis seal sulab, voolab kuskilt tagant välja ka või jääb vaid sügava põhja. Noorusest mäletan, et mingi kauss on kompressori peal kuhu midagi voolab ja peaks sealt loomulikul teel aurustuma.

Kurivaim on jääkamakat täis juba, peaks ära sulatama lõpuks aga ei taha öösel avastada, et põrand vett täis
Nipp sulle, kui ise nii saamatu oled https://naine.postimees.ee/7016447/lihtne-trikk-kuidas-sugavkulmast-jaamaed-vaid-kumne-minutiga-sulatada
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 28.12.2021 12:38:04 vasta tsitaadiga

Ricki kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
Loll küsimus aga küsin ikka. Pole varem külmikut sulatanud. Kui vooluvõrgust välja võtta ja sügavkülmiku uks lahti jätta, kas siis see mis seal sulab, voolab kuskilt tagant välja ka või jääb vaid sügava põhja. Noorusest mäletan, et mingi kauss on kompressori peal kuhu midagi voolab ja peaks sealt loomulikul teel aurustuma.

Kurivaim on jääkamakat täis juba, peaks ära sulatama lõpuks aga ei taha öösel avastada, et põrand vett täis
Nipp sulle, kui ise nii saamatu oled https://naine.postimees.ee/7016447/lihtne-trikk-kuidas-sugavkulmast-jaamaed-vaid-kumne-minutiga-sulatada


This is the way.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
walkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2021 12:44:14 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
https://www.oixio.ee/

endine Max123


Tänud!
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2021 12:55:27 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
https://www.oixio.ee/

endine Max123


See domeeninimi näeb välja nagu halb nali... icon_biggrin.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2021 14:17:08 vasta tsitaadiga

kyrvas kirjutas:
Ricki kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
Loll küsimus aga küsin ikka. Pole varem külmikut sulatanud. Kui vooluvõrgust välja võtta ja sügavkülmiku uks lahti jätta, kas siis see mis seal sulab, voolab kuskilt tagant välja ka või jääb vaid sügava põhja. Noorusest mäletan, et mingi kauss on kompressori peal kuhu midagi voolab ja peaks sealt loomulikul teel aurustuma.

Kurivaim on jääkamakat täis juba, peaks ära sulatama lõpuks aga ei taha öösel avastada, et põrand vett täis
Nipp sulle, kui ise nii saamatu oled https://naine.postimees.ee/7016447/lihtne-trikk-kuidas-sugavkulmast-jaamaed-vaid-kumne-minutiga-sulatada


This is the way.


Tnx. Te mu lemmik koduperenaised

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2021 18:09:51 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
renx09 kirjutas:
https://www.oixio.ee/

endine Max123


See domeeninimi näeb välja nagu halb nali... icon_biggrin.gif


Oled ka vettinud mäger, kes ei saa aru, mis on popp ja noortepärane? Join da club. icon_lol.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 28.12.2021 18:14:38 vasta tsitaadiga

hinnad paistavad olema vanaviisi kõrged, seega sealt tasub osta vaid kui mujalt ei leia
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2021 18:23:37 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
hinnad paistavad olema vanaviisi kõrged, seega sealt tasub osta vaid kui mujalt ei leia


Vähemalt serverite puhul on seal ka onsite garantii. Suvaline edasimüüja seda ilmselt ei paku ehk vii nende juurde ja siis nad menetlevad seda asja niikaua kui menetlevad ning sel ajal oled ilma serverita.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 28.12.2021 18:33:49 vasta tsitaadiga

ok, siis neil on oma vajalik turunišš täitsa olemas
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2021 20:46:53 vasta tsitaadiga

Eestikeelse klaviatuuri ja ID-kaardi lugejaga Delli läpakaid ka väga ei leia mujalt.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2021 01:20:19 vasta tsitaadiga

Kunagi ringles üks Eesti tuntud inimeste nimedest koosnev jutt a la "Koit, Toome Rivo Kingi ära," kus nimesid kasutati sõnadena. On kellelgi seda linkida?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 29.12.2021 09:09:13 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Eestikeelse klaviatuuri ja ID-kaardi lugejaga Delli läpakaid ka väga ei leia mujalt.
otsida saab tõesti aga kui leiad, siis mujal kõikjal hind odavam (kirjade järgi samadest kompentidest koosnevail isenditel)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2021 10:01:48 vasta tsitaadiga

Itshop, pcexpert ja 1 oli veel, kes delli ametlikult müüsid. Itshopi vist pole enam.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2021 11:00:56 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Kunagi ringles üks Eesti tuntud inimeste nimedest koosnev jutt a la "Koit, Toome Rivo Kingi ära," kus nimesid kasutati sõnadena. On kellelgi seda linkida?

üks variant nendest : https://ee.nali.narkive.com/JADS7Ycs/kaasaegne-folkloor

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2021 11:30:02 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Itshop, pcexpert ja 1 oli veel, kes delli ametlikult müüsid. Itshopi vist pole enam.


ITShop on endiselt täiesti olemas ja elujõuline.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ummy
HV veteran

liitunud: 02.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2021 11:58:36 vasta tsitaadiga

mure telefoniga poco m3. Nimelt on seadetes kõik pandud eesti keelseks aga googeldades on kõik asjad vene tähtedega ja lehtedele minnes viskab url lõppu ka kohe /ru
Oskab öelda keegi kuidas selle maha saaks?

_________________
https://www.youtube.com/@nofdisain
https://www.nöf.ee
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2021 12:02:11 vasta tsitaadiga

riik / regioon on ka kuskil.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2021 15:07:10 vasta tsitaadiga

rtfm99 kirjutas:
raxz kirjutas:
Kunagi ringles üks Eesti tuntud inimeste nimedest koosnev jutt a la "Koit, Toome Rivo Kingi ära," kus nimesid kasutati sõnadena. On kellelgi seda linkida?

üks variant nendest : https://ee.nali.narkive.com/JADS7Ycs/kaasaegne-folkloor
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2022 15:51:25 vasta tsitaadiga

Hey.
Lasin juba teise varieeruva toiteploki läbi.

Mida ma valesti teen? Vale toiteplokk selleks asjaks?

Ühendan 21v 0.5a - ja + poolele
5x4.2v =21v


Niipea kui proovin ühendada lööb laadija läbi...


_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2022 16:21:42 vasta tsitaadiga

Toiteplokk=laadija? Polaarsus õige on siis ei tohiks midagi juhtuda. Samm-sammult lähenemiseks pane parktule pirn vms koormuseks ja tõsta sujuvalt nullist pinget ja vaata mis juhtub. Kui pool amprit käes ei peaks pinge rohkem tõusma. Edasi jäta seesama pirn aku vahele voolupiirajaks. Kui toimib siis sama suunatulepirniga jne.

Võimalik et akuga väljundisse kõrgema pinge andmine kui toide välja tahaks anda, tekitab ka mingit segadust. Võid dioodi vahele panna.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2022 16:26:44 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Toiteplokk=laadija? Polaarsus õige on siis ei tohiks midagi juhtuda. Samm-sammult lähenemiseks pane parktule pirn vms koormuseks ja tõsta sujuvalt nullist pinget ja vaata mis juhtub. Kui pool amprit käes ei peaks pinge rohkem tõusma. Edasi jäta seesama pirn aku vahele voolupiirajaks. Kui toimib siis sama suunatulepirniga jne.

Võimalik et akuga väljundisse kõrgema pinge andmine kui toide välja tahaks anda, tekitab ka mingit segadust. Võid dioodi vahele panna.


tegelikult lõi juba toiteplokki läbi nii et seade ei olnud "aktiveeritud". Prini idee on hea. Minu mõistus ei võtagi et mida ma nagu valesti teen.

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2022 16:35:46 vasta tsitaadiga

Nagu aku otse toite küljes sisse lülitamata? Siis võib jah aku minna ise väljundastet "reguleerima", mahla on tal selleks kõvasti. Toitel peaks kõik need kaitsed muidu sees olema aga paistab nagu hiina juust? Siis tuleb poputada icon_biggrin.gif
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2022 16:40:34 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Nagu aku otse toite küljes sisse lülitamata? Siis võib jah aku minna ise väljundastet "reguleerima", mahla on tal selleks kõvasti. Toitel peaks kõik need kaitsed muidu sees olema aga paistab nagu hiina juust? Siis tuleb poputada icon_biggrin.gif


Sellesuhtes et toide oli sees ja "online" lihtsalt ei aktiveerinud voolu peale lasta.

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2022 16:44:26 vasta tsitaadiga

Ehk ühendasid aku sisse lülitatud toitega ja said suitsu kätte? Siis ilma välise dioodita üldse ei opereeriks.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2022 16:58:36 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Ehk ühendasid aku sisse lülitatud toitega ja said suitsu kätte? Siis ilma välise dioodita üldse ei opereeriks.


esimene laadija mis suitsu reaalselt ülesse lõi oli:
https://rcplanet.ee/en/battery-charger/imax-b6-80w-nuti-akulaadija-adapterid
hiinakas siis.


teine oli varieeruv toitekas mis suitsu ülesse ei löönud kui enam ei väljasta lihtsalt midagi, pole veel lahanud mis saba andis (kaitse vb? ).
Pildil oli ka see. Hiinakas mõistagi.


Tellisin nüüd korralikuma asja.

Teen siis diodiga kaablid icon_smile.gif
https://www.oomipood.ee/product/1n5819_1n5819_sb_d_40v_1a_25ap
Peab oomipoodi jalutama

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2022 17:29:14 vasta tsitaadiga

Võta ikka vähe võimsam, ei pea jahutusele mõtlema: https://www.oomipood.ee/product/p1000k_p1000k_si_d_gl_800v_10a?sort=p.price&order=ASC
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2022 18:38:23 vasta tsitaadiga

Vaatan, et meil eraldi voodipesu teemat pole, seega tuleb siin küsida.
Plaan uus madrats osta. Pregune on omadega läbi. Hommiku üles ärgates selg valutab. Alguses arvasin, et olen trenni tehes lihase ära venitanud aga paistab, et selles pole asi.

Oskab keegi midagi kvaliteetset soovitada? Kas Dormeo on oma raha väärt või peaks odavama Sleepwell vms võtma?
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2022 18:42:35 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Vaatan, et meil eraldi voodipesu teemat pole, seega tuleb siin küsida.
Plaan uus madrats osta. Pregune on omadega läbi. Hommiku üles ärgates selg valutab. Alguses arvasin, et olen trenni tehes lihase ära venitanud aga paistab, et selles pole asi.

Oskab keegi midagi kvaliteetset soovitada? Kas Dormeo on oma raha väärt või peaks odavama Sleepwell vms võtma?


Mõlemad on mu meelest okeid. Ise pead testima kuidagi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2022 18:44:15 vasta tsitaadiga

Mul on Sleepwell Red Pocket jäigem versioon ja olen rahul.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2022 18:48:41 vasta tsitaadiga

Neid on ju nii palju eri tüüpe. Paljas tootja nimi üksi ei anna siin veel midagi. Kellele pehme, kellele kõva, kes tahab mäluvahtu ja kes looduslikke materjale, kes armastab vedrusid ja kes ilma.
Mina ei saa näiteks magada nende superhüperlux tsoneeritud 7 vöötmega madratsite peal. Sest minu keha pikkus ja kõverused ei klapi sellega kus madratsi mõõtmete järgi need vööndid asuvad. Siis on tunne nagu keegi pistaks küünarnukki ribide vahele.

Kuna Eestis on nüüd tarbijakaitse seisukohal, et madratsit tohib tagastada, siis võta see kohast kuhu see on võimalik tagasi saata ja testi kodus korralikult.
Üleriietes minutiks pikali heitmisega läksin viimati madratsit soetades täielikult orki.

Aga praegu mul on Hypnos Jupiter ja vana Sleepwelli mäluvahust pealismadrats ja kannatab magada. Kuigi luksimat kattemadratsit tahaks, paksemat. Ei ole ikka ideaal veel.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricki
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2022 19:07:42 vasta tsitaadiga

101 ööd prooviperioodi! icon_rolleyes.gif
https://www.napsie.ee/madrats
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2022 19:42:50 vasta tsitaadiga

Dormeo-st ma hoiaks eemale.
Ma olin kunagi seotud Dormeo-ga ja võin öelda et pask

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2022 19:57:17 vasta tsitaadiga

https://www.on24.ee/p/158047/vedrumadrats-hilding-family-fandango-160x200-cm

Mul selline. Nüüd vaatasin, et see madrats praegu maksab 550+ eur icon_lol.gif Ise sain 200-ga. Hind korralikult tõusnud. Vaatasin ka Sleepwelli poole, aga otsustasin selle kasuks ja ostuga rahul.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2022 20:12:09 vasta tsitaadiga

Wusses kirjutas:
Dormeo-st ma hoiaks eemale.
Ma olin kunagi seotud Dormeo-ga ja võin öelda et piix

See on kahtlane, et teevad palju reklaami. Tekib mingi tõrge. Tavaliselt need mis on head ei pea reklaami eriti tegemagi.
Saad täpsustada mis seal täpselt piix oli? Kas kvaliteet ei vasta reklaamitule või küsivad ilma asjata rohkem raha?

Aga tänud igatahes. Proovima kuhugi ei lähe. Loodan, et 14 päevane tagastusõigus on piisav. Parim proov on niikuinii kodus.
Samas arvestades kui läbi mu praegune on, siis on ilmselt suvaline juba edasiminek.

Jutt käib siis kattemadratsist antud juhul. Hinnapiir ehk kuskil 200 kandis. 90x200. Tahaks ikka, et kestaks 5 aastat ära.

Mäluvahuga pole enne kokkupuudet olnud. Kas see taastab algse kuju mingi aja pärast või jääbki lohk sisse?
Eelistaks midagi mis on külmem mitte soe. Muidugi lina on peal aga ma jään paremini magama kui voodiriided on külmemast materjalist. Eriti suvel veel.
Vaatan, et osad on kahepoolsed kus on suve ja talve pool. Ei tea kas see on reklaamitrikk või see isegi toimib?
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 03.01.2022 20:17:50 vasta tsitaadiga

Mulle memoryfoam meeldib, alati korralik backgasm kui selili viskan thumbs_up.gif
Jyskist sai sleep extra (f85) võetud mõni aasta tagasi.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k-d.k
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2010




sõnum 03.01.2022 20:35:06 vasta tsitaadiga

Ricki kirjutas:
101 ööd prooviperioodi! icon_rolleyes.gif
https://www.napsie.ee/madrats


Napsie peaks suht Dormeo = topshop olema. Kodulehelt alt leiad, et Studio Moderna OÜ, pane Googlesse. Ilmselt üks sama kõik icon_biggrin.gif
Hypnos peaks hea olema, kasutatakse ka majutusasutustes.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 861, 862, 863 ... 913, 914, 915  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.