Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 11 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 106, 107, 108  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.12.2021 12:22:40 vasta tsitaadiga

Ninites on mimgi classic shell. Tea, mis see teeb.
_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. ca 100km raadiuses võin täna/homme ära ka tuua.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.12.2021 12:23:56 vasta tsitaadiga

tsitaat:
The server could not bind to the transport \Device\NetBT_Tcpip_{256F7A98-CF79-428F-8811-92E1EA85EAF9} because another computer on the network has the same name. The server could not start.

Vaatasin enda Event Viewerisse, sama Error. Teadmiseks siis:
https://techcommunity.microsoft.com/t5/storage-at-microsoft/bogus-event-2505/ba-p/2883350

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bilderberg
HV kasutaja
Bilderberg

liitunud: 26.08.2009




sõnum 22.12.2021 12:07:09 vasta tsitaadiga

See uuendus muutis minu masina regeerimisvõime paremaks ja ka kopeerimise kiirus suurenes:
Windows Feature Experience Pack 1000.22000.376.0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.12.2021 16:39:45 vasta tsitaadiga

A Recent Windows Update prevents Mozilla's workaround to set Firefox as the default browser
https://www.ghacks.net/2021/12/21/a-recent-windows-update-prevents-mozillas-workaround-to-set-firefox-as-the-default-browser/

Kassi-hiire whack-a-mole Microsofti (Edge) ja kolmanda osapoole brauserite vahel jätkub Win11 peal. MS pani nüüd Firefoxi workaroundi kinni.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.12.2021 11:26:34 vasta tsitaadiga

Ma olen veendunud, et viimane update kirjutas üle mu DAC-i audio driveri... installisin uuesti lihtsalt ja korras. icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 23.12.2021 16:12:42 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
A Recent Windows Update prevents Mozilla's workaround to set Firefox as the default browser
https://www.ghacks.net/2021/12/21/a-recent-windows-update-prevents-mozillas-workaround-to-set-firefox-as-the-default-browser/

Kassi-hiire whack-a-mole Microsofti (Edge) ja kolmanda osapoole brauserite vahel jätkub Win11 peal. MS pani nüüd Firefoxi workaroundi kinni.


No siis võib rahus oodata normaliseerumist. 10 töötab kenasti.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.12.2021 17:31:04 vasta tsitaadiga

tahan oma läpaka lapsele anda ja ühtlasi oma accoundist seal sees vabaneda, koos kõikide asjadega. Panin reisntallima. Loodetavasti ei ilmu arvutisse sisselogimisvõimalust minu accountiga icon_mad.gif
_________________
Hapud viinamarjad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 24.12.2021 17:03:35 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
tahan oma läpaka lapsele anda ja ühtlasi oma accoundist seal sees vabaneda, koos kõikide asjadega. Panin reisntallima. Loodetavasti ei ilmu arvutisse sisselogimisvõimalust minu accountiga icon_mad.gif


Lihtsalt välja logimisest ja profiili kustutamisest oleks ju piisanud. icon_rolleyes.gif

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.12.2021 17:08:05 vasta tsitaadiga

Oleneb mis andmed masinas on ning kui nutikad ja uudishimulikud lapsed on. Kui päris kindel tahad olla, siis tuleks ketas enne reinstalli nullidega üle kirjutada(eriti paranoilised kirjutavad veel 0x00, 0xFF ja randomiga).
Windowsil endal on ka põmst Cipher nimeline utiliit, aga see kirjutab muidugi ainult vaba ruumi üle.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.12.2021 19:57:46 vasta tsitaadiga

Raiusin ketta kirvega pooleks. MS serverist tuli uus op.sys uuele kettale ja kõik korras thumbs_up.gif
_________________
Hapud viinamarjad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.12.2021 23:09:42 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Raiusin ketta kirvega pooleks. MS serverist tuli uus op.sys uuele kettale ja kõik korras thumbs_up.gif

Mis haige kraam sul seal peal oli, et kirvega pidid kallale minema?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.12.2021 00:06:40 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Hiid kirjutas:
Raiusin ketta kirvega pooleks. MS serverist tuli uus op.sys uuele kettale ja kõik korras thumbs_up.gif

Mis haige kraam sul seal peal oli, et kirvega pidid kallale minema?

Pidin sama küsima, aga võibolla parem kui ei tea icon_lol.gif

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 26.12.2021 17:56:16 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Betamax kirjutas:
Hiid kirjutas:
Raiusin ketta kirvega pooleks. MS serverist tuli uus op.sys uuele kettale ja kõik korras thumbs_up.gif

Mis haige kraam sul seal peal oli, et kirvega pidid kallale minema?

Pidin sama küsima, aga võibolla parem kui ei tea icon_lol.gif


Mina oma ssd ketast põletasin kaminas näiteks

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.12.2021 18:59:31 vasta tsitaadiga

Muhekas kirjutas:
SKG kirjutas:
Betamax kirjutas:
Hiid kirjutas:
Raiusin ketta kirvega pooleks. MS serverist tuli uus op.sys uuele kettale ja kõik korras thumbs_up.gif

Mis haige kraam sul seal peal oli, et kirvega pidid kallale minema?

Pidin sama küsima, aga võibolla parem kui ei tea icon_lol.gif


Mina oma ssd ketast põletasin kaminas näiteks


Sellised meetmed on vast põhjendatud siis kui seal kettal on tõesti midagi ülimalt valgustkartvat või ketas on nagunii nii vana, et enam mingit väärtust ei oma.
Üldiselt piisab kui ketas nullidega üle kirjutada, sel juhul ei saa tavaliste failitaastamise progedega sealt enam miskit kätte ja kui sealt üldse miskit kätte saada õnnestub, siis on see nii kallis, et lihtsalt uudishimust keegi seda kindlasti tegema ei hakka
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.12.2021 19:44:21 vasta tsitaadiga

parem karta, kui kahetseda icon_lol.gif
_________________
Hapud viinamarjad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.12.2021 19:53:11 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
parem karta, kui kahetseda icon_lol.gif


Ja kui palju sa oleksid nõus maksma, et näiteks minu masina ketta image endale saada? icon_biggrin.gif Midagi enamat kui seda, et riigisaladust ega mitte ka sellist infot millega mu pangakontod tühjaks saaksid teha seal ei ole, ma sulle ei ütle.
Ma millegipärast arvan, et ülemine piir oleks 100€ kui sedagi..... aga kui saaksid mu masina ketta nüüd nii, et see on juba nullidega üle kirjutatud, siis kolmekohalise summa eest sa ilmselt sealt midagi taastada ei saaks, see teenus läheks ikka oluliselt kallimaks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BTK0
HV kasutaja

liitunud: 30.01.2005




sõnum 26.12.2021 22:01:06 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Hiid kirjutas:
parem karta, kui kahetseda icon_lol.gif


Ja kui palju sa oleksid nõus maksma, et näiteks minu masina ketta image endale saada? icon_biggrin.gif Midagi enamat kui seda, et riigisaladust ega mitte ka sellist infot millega mu pangakontod tühjaks saaksid teha seal ei ole, ma sulle ei ütle.
Ma millegipärast arvan, et ülemine piir oleks 100€ kui sedagi..... aga kui saaksid mu masina ketta nüüd nii, et see on juba nullidega üle kirjutatud, siis kolmekohalise summa eest sa ilmselt sealt midagi taastada ei saaks, see teenus läheks ikka oluliselt kallimaks.


Sinu info ja ka ketta hind võibolla väärtusetu Sinu jaoks napoleon, aga samas kasutaja Hiid hindab seda oma vaatevinklist.


PS: st. et igat vanaraua si.t.a ei lüüa rahasse ning ei müüa maha sõbrale/tuttavale/foorumis, kui asi on põhimõttes. Tubli Hiid thumbs_up.gif

Vahel on vaja vaadata asju ka teise nurga pealt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.12.2021 22:04:07 vasta tsitaadiga

Tuleb uus ketas, kloonid ja vana riiulisse.
_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. ca 100km raadiuses võin täna/homme ära ka tuua.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BTK0
HV kasutaja

liitunud: 30.01.2005




sõnum 26.12.2021 23:20:11 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
laurx kirjutas:
Tuleb uus ketas, kloonid ja vana riiulisse.


napoleon kirjutas:
Hiid kirjutas:
parem karta, kui kahetseda icon_lol.gif


.........................................Midagi enamat kui seda, et riigisaladust ega mitte ka sellist infot millega mu pangakontod tühjaks saaksid teha seal ei ole, ma sulle ei ütle.
Ma millegipärast arvan, et ülemine piir oleks 100€ kui sedagi..... aga kui saaksid mu masina ketta nüüd nii, et see on juba nullidega üle kirjutatud, siis kolmekohalise summa eest sa ilmselt sealt midagi taastada ei saaks, see teenus läheks ikka oluliselt kallimaks.


Tea palju siin üldse kasutajaid on, kes riigisaladusega seotud on?

Enamasti olen silmas pidanud, et plähvivad ex eli/teli tõõtajad erinevates teemades ( tehnikud jms.)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
külalisko
HV vaatleja

liitunud: 28.12.2021




sõnum 28.12.2021 10:17:58 vasta tsitaadiga

Tere

Uuendasin hiljuti arvuti win11 peale ning täna oli meeldiv üllatus, et mitte kuskil ei lasknud digiallkirjastada. Proovitud kahes brauseris (edge ja chrome) ja digidocis dokumenti allkirjastada. Kas kellelgi veel on probleeme olnud, on kursis kaua lahendust oodata tuleb?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.12.2021 10:34:24 vasta tsitaadiga

uuendasid installer.id.ee pealt ka ära? see vist pakkus mingit uuendust mitte väga ammu.
_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. ca 100km raadiuses võin täna/homme ära ka tuua.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
külalisko
HV vaatleja

liitunud: 28.12.2021




sõnum 28.12.2021 11:47:59 vasta tsitaadiga

postituse hetkel uuendust ei pakkunud, aga kui ma maha/uuesti programmi peale lasin andis küll ette. Hetkel allkirjastamine jälle toimib. Tänud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.12.2021 19:13:21 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Minu blue screenide põhjustajaks võis olla ka AMD draiveripakk, mis algselt väga toores oli. Ei tea - kuna sai kõik Win 11 hotfixid ja uusimad AMD draiverid samaaegselt peale lastud, siis ei teagi, mis aitas. Igatahes enam pole masin lambist restarte teinud ega kokku jooksnud. Event Viewerit polnud aega uurida.

RAM laks vahetusse (RMA-sse). Andis teises masinas testides vigu. Eks naeb kui uued saan, kas restardid ja bluescreenis jatkuvad. Samas imelik, et Windows 10 all ei olnud midagi viga. icon_rolleyes.gif Peab alles kokkusatumus olema, kui RAM toesti maha suri just samal ajal kui Widows 11 installisin. Valistada ei saa muidugi midagi.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 30.12.2021 15:24:52 vasta tsitaadiga

kuidas default printerit muuta? devices and bluetooth all printerit ei näita. libre writeris mingi xps printer default ja peab alati päris printeri valima, et päris printerisse töö läheks.

või on lihtsam miski linux masinasse tekitada ja sellega printida ja windowsi jaoks virtual maschine teha linuxis?

_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.12.2021 22:19:39 vasta tsitaadiga

ava printerijärjekord, sealt edasi nagu tavaliselt: printer, kohe ülal " sea vaikeprinteriks"
_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. ca 100km raadiuses võin täna/homme ära ka tuua.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 11 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 106, 107, 108  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.