Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Kütusehindade vaatlus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 198, 199, 200 ... 353, 354, 355  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2021 14:57:25 vasta tsitaadiga

Sa lihtsalt ei taha mugavalt läbi saada. Mina näiteks ei huvitu kliendikaartide tegemisest ja nende kaasaskandmisest ja kuskilt läbi registreerimisest.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 13.12.2021 15:52:34 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:

Kui tahetakse, et nende pakutavat kaupa ostetakse just nende käest ja mitte konkurentidelt, siis tuleb endast teada anda nii, et klient selle teate üles leiab. Mitte iga kord erinevas kanalis.


Dogbert kirjutas:

Mõttetu võimlemine 80 sendise hinnavahe pärast 40 liitri pealt, mis mul poolde paaki ära mahtus. Minu rahast jäid nad igatahes ilma seekord.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 13.12.2021 15:54:40 vasta tsitaadiga

Kui tankla tee peale ei jää, siis miks üldse pahane olla? Teed spetsiaalselt kõrvalepõike et mingid kopikad tanklaarvelt säästa?
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2021 16:17:08 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Kui tankla tee peale ei jää, siis miks üldse pahane olla? Teed spetsiaalselt kõrvalepõike et mingid kopikad tanklaarvelt säästa?

Mul ei jää ükski tankla igapäevase tee äärde.
Kui Haapsalusse lähen, siis on Neste ja sirkli vahe 3 km ja tihtipeale satun ka sirkli lähedusse nagunii, kui ma linnast midagi vajalikku ostmas käin. Kui ma oleksin teadnud, et odavam hind on seekord sirklis, oleksin mõnesajameetrise kõrvalepõike teinud, sest olin nagunii sealkandis. Kuna minuteada mingit soodukat ei olnud, siis ei teinud ja võtsin Nestest.

Ma ei olegi pahane, ütlen et sirkli marketingi osakond ei tea ise ka mida ta teeb. Tõenäoliselt ei olnud ma ainus, kes kampaaniast ei teadnud ja selle asemel mujal tankis. Sellest rahast jäid nad seekord ilma iseenda süül. Minul sellest mingit märkimisväärset kahju ei tekkinud.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2021 17:25:32 vasta tsitaadiga

mulle saatis jälle täna Cirklekey meili, et kus te ometi olete, tulge palun ometi tankima ja saate tasuta pool kabanossi või kohvi ostes ühe moosipalli tasuta rofl.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2021 23:09:53 vasta tsitaadiga

https://maaleht.delfi.ee/artikkel/95371565/diislipetistele-paitsed-pahe-uue-seaduse-jargi-ei-saa-enam-nii-lihtsalt-erimargistatud-kutust-osta
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2021 23:23:46 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
https://maaleht.delfi.ee/artikkel/95371565/diislipetistele-paitsed-pahe-uue-seaduse-jargi-ei-saa-enam-nii-lihtsalt-erimargistatud-kutust-osta

Kõige õigem oleks üldse see eridiisel kaotada ja põllumeestele, kaluritele ja kellele iganes, maksta mingit toetust-kompi. Sest kui see uus seadus tuleb, siis saab põllumees ikka oma eraautot sinisega toita, või ülejäägi müüa. Kontroll vähenab siis veelgi ju. Juba praegu pole vist mingi 6-7a. eraautode paake kontrollitud. No mina pole näinud ja ükski tuttav pole ka rääkinud, et kuskil kontrollitud oleks. Ja umbes samakaua on töökaaslane ka sinisega sõitnud. Ostab olerexist ID kaardiga ja tangib otse paaki, ja 0 probleemi. Samas ID kaardi järgi ju näeks et ta talunik pole. Aga ju see väga kedagit ei huvita.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2021 01:52:23 vasta tsitaadiga

"Erimärgistatud diislikütuse ostu õiguse saavad ligemale 7700 põllumajandustootjat, mistõttu väheneb senine ostjate arv 3–4 korda,"

Maksu- ja tolliameti andmetel ostis 2020. aastal eridiislit 20 800 isikut, kellest enam kui 15 000 puhul nägi amet väärkasutuse riski. Viimastel aastatel on väärkasutuse riskiga isikud ostnud aastas kuni kuus miljonit liitrit erimärgistatud diislikütust.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2021 06:50:53 vasta tsitaadiga

Kõva kokkuhoid. Saamata 1.6 miljonit.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 14.12.2021 11:13:42 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
https://maaleht.delfi.ee/artikkel/95371565/diislipetistele-paitsed-pahe-uue-seaduse-jargi-ei-saa-enam-nii-lihtsalt-erimargistatud-kutust-osta

Kõige õigem oleks üldse see eridiisel kaotada ja põllumeestele, kaluritele ja kellele iganes, maksta mingit toetust-kompi. Sest kui see uus seadus tuleb, siis saab põllumees ikka oma eraautot sinisega toita, või ülejäägi müüa. Kontroll vähenab siis veelgi ju. Juba praegu pole vist mingi 6-7a. eraautode paake kontrollitud. No mina pole näinud ja ükski tuttav pole ka rääkinud, et kuskil kontrollitud oleks. Ja umbes samakaua on töökaaslane ka sinisega sõitnud. Ostab olerexist ID kaardiga ja tangib otse paaki, ja 0 probleemi. Samas ID kaardi järgi ju näeks et ta talunik pole. Aga ju see väga kedagit ei huvita.


Hakkavad mahtude järgi vaatama. Kui tühjast kohast rohkem ostma hakkab mingi kalhoosnik siis tõmmatakse kontroll peale.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2021 11:29:28 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
https://maaleht.delfi.ee/artikkel/95371565/diislipetistele-paitsed-pahe-uue-seaduse-jargi-ei-saa-enam-nii-lihtsalt-erimargistatud-kutust-osta

Kõige õigem oleks üldse see eridiisel kaotada ja põllumeestele, kaluritele ja kellele iganes, maksta mingit toetust-kompi. Sest kui see uus seadus tuleb, siis saab põllumees ikka oma eraautot sinisega toita, või ülejäägi müüa. Kontroll vähenab siis veelgi ju. Juba praegu pole vist mingi 6-7a. eraautode paake kontrollitud. No mina pole näinud ja ükski tuttav pole ka rääkinud, et kuskil kontrollitud oleks. Ja umbes samakaua on töökaaslane ka sinisega sõitnud. Ostab olerexist ID kaardiga ja tangib otse paaki, ja 0 probleemi. Samas ID kaardi järgi ju näeks et ta talunik pole. Aga ju see väga kedagit ei huvita.

No kontrolli ikka midagi on, aga mingid räme roimad võetakse maha. Vähe viisakama autoga oled siis suht murevaba.
Tartu ümbruses era sõidukeid maha võetud ja iga nädal 1-2 kohta tln-narva peal toll tiksub.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2021 14:29:28 vasta tsitaadiga

Milliseid sooduseid see nv siis tanklaketid pakuvad?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2021 14:41:34 vasta tsitaadiga

Minilihapirukad circle k jaamades 10tk 3.50. Beyond meat burger ja wrapper 20% soodsam.


Olerex liiter - 7s ja circle liiter - 8s äpiga

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2021 11:08:43 vasta tsitaadiga

https://www.err.ee/1608441227/poola-langetas-autokutuse-aktsiisi-el-i-miinimumtasemele
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 20.12.2021 11:10:15 vasta tsitaadiga

"Madal autokütuse hind suurendab Saksa-Poola piiril ka kütuseturismi."

Küllap ka mujalt...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 20.12.2021 12:35:45 vasta tsitaadiga

Kuna neil endal ju tehas tuleb, siis tuleb maksimaalselt koormata, lisaks on raha hädasti vaja selle HVO tehase jaoks.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2021 19:50:14 vasta tsitaadiga

https://www.postimees.ee/7412810/huligaan-loikas-circle-k-kutusepustoli-vooliku-labi-tankla-ujus-kutusest

Üks asi kuritegu ise. Aga teine asi, et miks ei panda püstolit enne tasumist paaki? Oleks kohe see jama selgunud.


_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2021 19:52:31 vasta tsitaadiga

Uus küsitlus lisatud thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2021 19:58:03 vasta tsitaadiga

Ei tee kumbagi.

Sõidan tanklasse, camera tuvastab mu auto numbri ja telefonis äpp küsib kas tankida sellest pumbast. Panen ok ja lähen pistan püstoli paaki.

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2021 19:58:14 vasta tsitaadiga

Kus seda nõutud on, püstol tuleb enne maksmist paaki panna?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2021 19:58:21 vasta tsitaadiga

Miks peaks enne püstoli paaki panema? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2021 19:58:55 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Kus seda nõutud on, püstol tuleb enne maksmist paaki panna?


Enne tangi, siis maksa

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2021 20:00:56 vasta tsitaadiga

autol panen, siklil mitte.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2021 20:01:20 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
somnambuul kirjutas:
Kus seda nõutud on, püstol tuleb enne maksmist paaki panna?


Enne tangi, siis maksa


Automaat ei anna sulle nii tilkagi icon_idea.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2021 20:02:31 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
somnambuul kirjutas:
Kus seda nõutud on, püstol tuleb enne maksmist paaki panna?


Enne tangi, siis maksa


Automaat ei anna sulle nii tilkagi icon_idea.gif


No ma räägin noh

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2021 20:04:58 vasta tsitaadiga

Kaart? Mis see on? Mina kasutan Circle K mobiiliäppi, valin tankuri nr ja siis tangin. Püstol peab olema tankuri küljes, või muidu ei saa seda tankurit valida.

viimati muutis maty 20.12.2021 20:06:50, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2021 20:05:37 vasta tsitaadiga

maty kirjutas:
Kaart? Mis see on? Mina kasutan Circle K mobiiliäppi, valin tankuri nr ja siis tangin.


Miks Easy Fuel ei kasuta!?

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2021 20:09:02 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Miks Easy Fuel ei kasuta!?

Locations alt näitab ainult seda Turu Circle K, mina seal ei käi, ainult Lõunakeskuse omas.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 20.12.2021 20:13:30 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Miks peaks enne püstoli paaki panema? icon_rolleyes.gif


Sest esiteks on nii õige ja teiseks säästad aega. Autost välja, püstol paaki ja päästik lukku ning lähed maksma. Mitte ei viida pärast teiste aega püstoliga jändama hakates.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 20.12.2021 20:15:35 vasta tsitaadiga

Kust otsast "püstol enne paaki" õigem on?
Sirkel hakkab selle peale üldse lõugama, nagu tahaksid varastada.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 20.12.2021 20:17:16 vasta tsitaadiga

Pole iialgi kuskil midagi lõugama hakanud aga samas olen viimased kaks aastat üliharva ka bensiini tankinud ning enamasti alexelas seega ei tea mis uuendusi on tehtud.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 20.12.2021 20:19:03 vasta tsitaadiga

Ei tea ka kust otsast see variant õigem oleks, pole kunagi vist nii teinud. Nestel täitsa valed õppevideod ka siis YouTubes
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2021 20:21:47 vasta tsitaadiga

MRTO kirjutas:
Oisu. kirjutas:
Miks peaks enne püstoli paaki panema? icon_rolleyes.gif


Sest esiteks on nii õige ja teiseks säästad aega. Autost välja, püstol paaki ja päästik lukku ning lähed maksma. Mitte ei viida pärast teiste aega püstoliga jändama hakates.

Kas kuskil on veel selline tankla, kus paned püssi paaki ja siis lähed putkasse, või luugitaha ja ütled 10l neljas tankur?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 20.12.2021 20:22:16 vasta tsitaadiga

Viitnal vist on veel selline
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2021 20:22:55 vasta tsitaadiga

maty kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
Miks Easy Fuel ei kasuta!?

Locations alt näitab ainult seda Turu Circle K, mina seal ei käi, ainult Lõunakeskuse omas.


Igal pool toimib muidu.

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stks
HV kasutaja
stks

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2021 20:30:25 vasta tsitaadiga

Veidi "suunav" küsitlus väljamõeldud reeglitega
_________________
Minu loogika jääb minu loogikaks
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2021 20:30:58 vasta tsitaadiga

MRTO kirjutas:
Oisu. kirjutas:
Miks peaks enne püstoli paaki panema? icon_rolleyes.gif


Sest esiteks on nii õige ja teiseks säästad aega. Autost välja, püstol paaki ja päästik lukku ning lähed maksma. Mitte ei viida pärast teiste aega püstoliga jändama hakates.

x2 thumbs_up.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2021 20:35:56 vasta tsitaadiga

MRTO kirjutas:
Oisu. kirjutas:
Miks peaks enne püstoli paaki panema? icon_rolleyes.gif


Sest esiteks on nii õige ja teiseks säästad aega. Autost välja, püstol paaki ja päästik lukku ning lähed maksma. Mitte ei viida pärast teiste aega püstoliga jändama hakates.


Millal viimati kuskil tanklas oled pidanud kellegi järel ootama?

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2021 20:41:58 vasta tsitaadiga

Kas mõni tanklakett peale Neste veel ärikliendile tankimiseks äpi kasutamise võimalust pakub?
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2021 20:52:36 vasta tsitaadiga

tsitaat:


Kas kuskil on veel selline tankla, kus paned püssi paaki ja siis lähed putkasse, või luugitaha ja ütled 10l neljas tankur?

ringtee gooil. käsnamehed peavad niiuinii toas käima.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2021 21:01:13 vasta tsitaadiga

Mis või kes on käsnamees?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2021 21:06:11 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
MRTO kirjutas:
Oisu. kirjutas:
Miks peaks enne püstoli paaki panema? icon_rolleyes.gif


Sest esiteks on nii õige ja teiseks säästad aega. Autost välja, püstol paaki ja päästik lukku ning lähed maksma. Mitte ei viida pärast teiste aega püstoliga jändama hakates.

x2 thumbs_up.gif


Tanklaketid ise nii ei arva. Äpiga tankides ei hakka tankima, kui püstol tankuril pole. Ei nestes ega cirkelis.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2021 21:06:31 vasta tsitaadiga

kelle päev sisaldab kaban-ossi.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 20.12.2021 21:10:07 vasta tsitaadiga

Drive in on kabanossi jaoks
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janar!
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2021 21:13:04 vasta tsitaadiga

Kõigepealt tuleb ikka maksta ja siis võtad masuudise londi pihku.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2021 21:14:08 vasta tsitaadiga

Janis, pole minu teema seda vorstiga saia lutsida.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2021 21:19:15 vasta tsitaadiga

Proovi hammustamist. Toidab paremini
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Indrek67
HV vaatleja

liitunud: 29.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2021 21:21:14 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et ka teised inimesed ei lutsi seda vorsti, vaid söövad, selle vorsti lutsimine viitab mingitele muudele soovidele/puudujääkidele.


Teemasse ka, ei ütleks, et autost välja astudes kaart aparaati, pin, kaart välja ja siis püstol paaki nüüd oluliselt aeganõudvam oleks kui vastupidi talitades, pole ise veel ühegi närvilise kütust ootava juhi ees olnud muidugi, kes igat minu liigutust pilguga mõõdaks icon_lol.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2021 21:22:36 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
kelle päev sisaldab kaban-ossi.


kabanoss = käsn?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 20.12.2021 21:56:52 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:


Kas kuskil on veel selline tankla, kus paned püssi paaki ja siis lähed putkasse, või luugitaha ja ütled 10l neljas tankur?


Anna tankla on selline.

Sold OUT kirjutas:

Millal viimati kuskil tanklas oled pidanud kellegi järel ootama?


Peetri Circle K's igal reedel peale tööpäeva lõppu.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Kütusehindade vaatlus mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 198, 199, 200 ... 353, 354, 355  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.