Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Google Mail/GMail üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 76, 77, 78 ... 86, 87, 88  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 16.12.2021 13:57:42 vasta tsitaadiga

Infoks, et eelmainitud äpiga sain tahvli lukust lahti ja asi korras. Nüüd kliendil üks konkreetne konto ja salvestagu see omale ajusse icon_biggrin.gif

Teisalt 2FA teemal olen varem sama arvamust avaldanud, minu jaoks loob see rohkem ebamugavust kui turvalisust.
iOS kasutajana on mul üks androidi tahvel lihtsalt riiulis testimiseks.
Sõbra juures ei saanud isegi Play poodi teleris logida, et testäpp alla laadida, kobises, et vaata tahvlist kinnituskoodi.
Logisin siis arvutis Google kontole ja koristasin sealt selle tahvli halduse alt ära, sain teleris siis kuidagi sisse.
Kodanikul ei pruugi alati lisavõtit taskust võtta olla, misiganes põhjustel. Küsigu siis salaküsimusi parem vms.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.12.2021 14:19:07 vasta tsitaadiga

Sellega meenus, et FB-l oli vähemalt mingi aeg tagasi selline tobedus 2FA-ga, et kui kuskil väljamaal üritasid oma telefonis FB-sse sisse logida, siis tema jaoks oli see "uus kahtlane seade kuskil kahtlases kohas" ning sa pidid oma "vanas turvalises kohas" vajutama verification lingile, et "jah see olen ikka mina".
_________________
Mobrog tasustatud küsitluste paneeli affiliate link: KUTSE
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.12.2021 14:20:53 vasta tsitaadiga

Huvitav, et eelmine nädal mu Samsungi android ei tõmmanud enam värskeid gmaili kirju sisse.
Pidi ise käsitsi värskendamas käima.
Korra varem olen sama probleemi täheldanud.

Aitas eelmine kord ja aitas nüüdki - gmail rakenduse andmete kustustamine. Hakkas jälle hiljemalt 3min jooksul uuele mailile reageerima (muidu ikka tunde ei teavitanud uuest mailist).

Keegi veel kohanud midagi sarnast - et androidi peal gmail lõpetab värskete kirjade sissetõmbamise taustal ja neist teavitamise?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 16.12.2021 20:31:56 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Infoks, et eelmainitud äpiga sain tahvli lukust lahti ja asi korras. Nüüd kliendil üks konkreetne konto ja salvestagu see omale ajusse icon_biggrin.gif

Teisalt 2FA teemal olen varem sama arvamust avaldanud, minu jaoks loob see rohkem ebamugavust kui turvalisust.
iOS kasutajana on mul üks androidi tahvel lihtsalt riiulis testimiseks.
Sõbra juures ei saanud isegi Play poodi teleris logida, et testäpp alla laadida, kobises, et vaata tahvlist kinnituskoodi.
Logisin siis arvutis Google kontole ja koristasin sealt selle tahvli halduse alt ära, sain teleris siis kuidagi sisse.
Kodanikul ei pruugi alati lisavõtit taskust võtta olla, misiganes põhjustel. Küsigu siis salaküsimusi parem vms.


Tahad öelda, et ei tahvlit ega telefoni käepärast pruugi olla?
Mul kargab viip kahes või kolmes telefonis ja tahvlis lahti. Jajah, üks telefon on aktiivses kasutuses, teised on niisama sahtlis. Nexus 6 on telekapuldina kasutusel.
Loominguline tuleb olla.
Ja-muidu kasutan Androidi, iPad vedeleb niisama, vahel hea sealt mõnda videot telekasse visata, muuks eriti ei kõlba. Aga AirPlay on hea.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.12.2021 21:09:19 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
Probleem on see tuulepeadele. Miks ta "ürobleem" on, kui kasutad aktiivse kontoga? Või teeb mõni iga uue seadme jaoks uue konto? See on juba jaburdus ehk omad vitsad peksavad.

Inimesed ei teadnud sellest. Mitmetel polnud Google'i kontot ja see tehti lihtsalt selleks, et telefoni või tahvlit saaks kasutada. Pärast loomulikult parooli enam ei mäletatud, sest pärast seadistamist seda enam ei küsitud.
Teine probleem tekkis siis, kui müüdi seade maha ja uuel omanikul hakkas Google'i konto kaudu autentimist nõudma.
Võib sama paralleeli tõmmata Microsofti ja Windowsiga, kus esimesel käivitumisel tehti e-mailiga seotud konto ja lükati veel kõigele lisaks peale BitLocker. Väga paljud ei saanud arugi, et tegid endale e-mail, mitte lokaalse konto nagu vanasti.
Kommentaarid: 691 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.12.2021 21:45:38 vasta tsitaadiga

Tegin ka kunagi telefonile reseti, aga unustasin enne Google konto eemaldada. Lisaks olin konto parooli vahetanud.

Peale resetti käskis telefon eelnevalt sisselogitud Google kontoga sisselogida. Ja sellepeale ütles mulle, et kuna parool on hiljuti vahetatud siis ei lubata seda kontot kasutada selleks enne kui paroolivahetusest nädal (või oli kaks, ei mäleta enam) möödas on.

Turvalisus ennekõike. Peale seda hoian telefonis kahte Google kontot.
Kommentaarid: 456 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 386
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 16.12.2021 22:49:09 vasta tsitaadiga

See on konkreetse kasutaja probleem, mitte ITimehe probeem.
Itimehena on mul olemas ikkagi ka mitmes seadmes mitu erinevad Google kontot, sõltuvalt kas kasutajaks on üks pereliige või on see pere seade. On ka selline nuffel milles ma ei taha oma isiklikku kontot kasutada, kord kasutab üks või teine.
Näiteks ostan mingil hetkel ilmselt android teleri ja elusees ei pane sinna isiklikku gmail kontot elutegevust jälgima. Sinna läheb midasanuhid@gmail.com vms. Mõni tark aparaat tahab veel lisaks saada Samsungi vms. kontot (vast ei pea aga vahel võib vaja olla), panen sinna sama jama.
Youtube rakenduses saab lisada õnneks mitu kontot ja iga pereliige avab enda oma kui midagi vaatab, näeb oma kraami, nagu netflix kasutaja vms.

Oluline on, et sa tead mida sa teed ja kuidas sa kõige paremini neid asju siduda tahad. Paroolid on peas.
Tavakodanik, mnjah.. saab isegi ühe oma enda kontoga kõik pea peale keerata kui probleemi minna lahendama.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 17.12.2021 06:43:15 vasta tsitaadiga

ot:
Mul küll paroolid peas pole - selleks on paroolihaldur loodud...

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 17.12.2021 07:51:30 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:

Näiteks ostan mingil hetkel ilmselt android teleri ja elusees ei pane sinna isiklikku gmail kontot elutegevust jälgima. Sinna läheb midasanuhid@gmail.com vms. Mõni tark aparaat tahab veel lisaks saada Samsungi vms. kontot (vast ei pea aga vahel võib vaja olla), panen sinna sama jama.
Youtube rakenduses saab lisada õnneks mitu kontot ja iga pereliige avab enda oma kui midagi vaatab, näeb oma kraami, nagu netflix kasutaja vms.


Naljahammas. Arvad tõesti, et Google ei märka, et su isiklik ja "midasanuhid" tulevad ühe ja sama IP alt?

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.12.2021 08:00:03 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
ot:
Mul küll paroolid peas pole - selleks on paroolihaldur loodud...

See on ilus unistus aga paroolihaldurist on null kasu kui telefoni esimest korda seadistada või uus windows peale panna.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 17.12.2021 08:17:49 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
LKits kirjutas:
ot:
Mul küll paroolid peas pole - selleks on paroolihaldur loodud...

See on ilus unistus aga paroolihaldurist on null kasu kui telefoni esimest korda seadistada või uus windows peale panna.


Võtad vana seadme halduri lahti ja vaatad.
Kavalamad kasutavad Chrome oma, siis on savi, kust seadmest lambist vaadata..

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.12.2021 08:48:58 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
LKits kirjutas:
ot:
Mul küll paroolid peas pole - selleks on paroolihaldur loodud...

See on ilus unistus aga paroolihaldurist on null kasu kui telefoni esimest korda seadistada või uus windows peale panna.


Võtad vana seadme halduri lahti ja vaatad.
Kavalamad kasutavad Chrome oma, siis on savi, kust seadmest lambist vaadata..

See toimib siis kui on vana seade kõrval. Aga kui jutt on samale seadmele OS uuesti paigaldamisest, siis PEAB meeles pidama.
Android on veel eriti nõme kus tavakasutaja ei saa määrata vaikesätteid mis paigaldusel rakendataks. Vähemalt Windowsil saab deploymenti automatiseerida.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 17.12.2021 11:20:49 vasta tsitaadiga

Kui paroolihaldur on olemas ka mõnes teises seadmes, mitte ainult kõnealuses telefonis, siis toimiks ju küll, kui see telefoni konto parool ka salvestatud on sinna. Halduri mõte nagu ongi ju selles, et kõiki paroole ei pea meeles pidama ega igas seadmes eraldi ja erisuguse andmebaasiga haldurit hoidma...
Ma ei tea, kuidas ma oma igapäevatööga hakkama saaks, kui haldurit ei kasutaks ja selle andmebaasi üle pilve kõigi minu kasutuses olevate seadmete vahel ei jagaks. Vanasti kirjutasin märkmikku, aga see pole ärakadumise korral väga hea lahendus icon_rolleyes.gif

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 17.12.2021 15:00:08 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Kui paroolihaldur on olemas ka mõnes teises seadmes, mitte ainult kõnealuses telefonis, siis toimiks ju küll, kui see telefoni konto parool ka salvestatud on sinna. Halduri mõte nagu ongi ju selles, et kõiki paroole ei pea meeles pidama ega igas seadmes eraldi ja erisuguse andmebaasiga haldurit hoidma...
Ma ei tea, kuidas ma oma igapäevatööga hakkama saaks, kui haldurit ei kasutaks ja selle andmebaasi üle pilve kõigi minu kasutuses olevate seadmete vahel ei jagaks. Vanasti kirjutasin märkmikku, aga see pole ärakadumise korral väga hea lahendus icon_rolleyes.gif


Täpselt nii. Kasutan paralleelselt nii Chrome ouo LastPassi. Üht parooli- paroolihalduri oma- meeles pidada ei tohiks raske olla.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.12.2021 15:17:33 vasta tsitaadiga

Kena kõik. Aga ütleme, et jäin reisul kogu varast ilma. Saan kasutada kellegi arvutit, avan privat window'na FF või Chrome'i (eeldame hetkel, et omanik ei ole pahatahtlik ja arvutis ei ole keyloggerit), et oma kontaktidele ja kirjadele ligi saata, aga perset - vajuta nuppu, et see oled sina! Selles varastatud telefonis loomulikult!

Ehk turvalisus võib olla päris mitme otsaga mõiste.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 17.12.2021 15:28:18 vasta tsitaadiga

rex, ja seal on ka võimalused juhuks kui tahad mõnda muud meetodit kasutada.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.12.2021 19:00:06 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Kena kõik. Aga ütleme, et jäin reisul kogu varast ilma. Saan kasutada kellegi arvutit, avan privat window'na FF või Chrome'i (eeldame hetkel, et omanik ei ole pahatahtlik ja arvutis ei ole keyloggerit), et oma kontaktidele ja kirjadele ligi saata, aga perset - vajuta nuppu, et see oled sina! Selles varastatud telefonis loomulikult!

Ehk turvalisus võib olla päris mitme otsaga mõiste.

Sa reaalselt oled üldse uurinud neid Google'i pakutavaid autentimise variante ja tagavaravõimalusi või lihtsalt lahmid niisama? Google on päris palju vaeva näinud selle autentimise osaga. Erinevad võimalused + veel variandid juhuks, kui su telefon ära kaob või mingil viisil hukka saab.
Kui tõesti sinu kirjeldatud asi peaks juhtuma ja sul pole tagavaravõimalust aktiveeritud, siis oled ise selles süüdi.
Kommentaarid: 691 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 17.12.2021 20:09:38 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Kena kõik. Aga ütleme, et jäin reisul kogu varast ilma. Saan kasutada kellegi arvutit, avan privat window'na FF või Chrome'i (eeldame hetkel, et omanik ei ole pahatahtlik ja arvutis ei ole keyloggerit), et oma kontaktidele ja kirjadele ligi saata, aga perset - vajuta nuppu, et see oled sina! Selles varastatud telefonis loomulikult!

Ehk turvalisus võib olla päris mitme otsaga mõiste.


Jah, kui ikka ise ei hoolitse asjade eest, siis on oma viga. Kes keelab sul näiteks 10 ühekordset koodi välja printida ja hoida muudest asjadest erakdi?
Valikuid on palju. Võtad kasvõi varutelefoni kaasa, mis on samuti muust eraldi.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.12.2021 21:11:10 vasta tsitaadiga

Jajah, kannan guugli koode kotikesega kaelas. Muud ka teha, kui meilinduse eest üle hoolitseda. Minu jaoks piisav seos telefoniga on selline, et kui keegi tõesti on takeoveriga hakkama saanud, saan telefoniga autentides konto tagasi. Aga mul ei ole tõesti neid uuest seadmest sisse logides tulevaid tüütuid teavitavaid kirjakesi vaja, rääkimata pidevast 2FA-st.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 17.12.2021 22:13:22 vasta tsitaadiga

kui su google konto kompromiteeritud saab siis on sisuliselt kompromiteeritud ka kõik muud kontod kus sama meiliaadressi kasutad. Ei piisa "konto tagasi saamisest". Pead siis ka kõik ülejäänud kontod "tagasi saama"
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 18.12.2021 16:02:30 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Jajah, kannan guugli koode kotikesega kaelas. Muud ka teha, kui meilinduse eest üle hoolitseda. Minu jaoks piisav seos telefoniga on selline, et kui keegi tõesti on takeoveriga hakkama saanud, saan telefoniga autentides konto tagasi. Aga mul ei ole tõesti neid uuest seadmest sisse logides tulevaid tüütuid teavitavaid kirjakesi vaja, rääkimata pidevast 2FA-st.


Kord juba autenditud seadmes pole seda teist korda vaja teha, välja arvatud tehaseseadete taastamise puhul.
Võta ja tee pmale asjad selgeks, enne kui rumalusi edasi räägid. Piinlik lugeda juba.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.12.2021 17:04:21 vasta tsitaadiga

Märt., Wat? Mul on korduvalt olnud vaja Gmaili veebiliidesesse logides ennast uuesti autentida. Paistab juhtuvat paar korda aastas seega väga tüütu pole aga see ei vasta tõele, et autenditud seadmes oleksid igavesti sisse logitud. Juba see ise oleks turvarisk. Just varasemalt see nädal vaatasin Ubisofti Connect sisselogimisi kuna oli jälle välja visanud ja vanad autenditud seadmed olid märgitud kui Expired automaatselt. Hetkel ma ütleks, et Google on turvalisuse ja mugavuse hästi balanseerinud. HinnaVaatlus ise ju samuti logib mingi aja tagant välja. Ma ei tea kas mingi küpsis aegub või on see serveripoolne. Seda esineb küll tihedamini aga HV ei kasuta ka 2FA seega uuesti sisselogimine on lihtsam.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 18.12.2021 17:49:38 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Märt., Wat? Mul on korduvalt olnud vaja Gmaili veebiliidesesse logides ennast uuesti autentida. Paistab juhtuvat paar korda aastas seega väga tüütu pole aga see ei vasta tõele, et autenditud seadmes oleksid igavesti sisse logitud. Juba see ise oleks turvarisk. Just varasemalt see nädal vaatasin Ubisofti Connect sisselogimisi kuna oli jälle välja visanud ja vanad autenditud seadmed olid märgitud kui Expired automaatselt. Hetkel ma ütleks, et Google on turvalisuse ja mugavuse hästi balanseerinud. HinnaVaatlus ise ju samuti logib mingi aja tagant välja. Ma ei tea kas mingi küpsis aegub või on see serveripoolne. Seda esineb küll tihedamini aga HV ei kasuta ka 2FA seega uuesti sisselogimine on lihtsam.


Veebiliideses pole juba ammu pidanud 2FA sisselogimiseks jasutama, 1 kord ja korras.
Naisel samuti. On veel trobikond MTÜ kontosid, mida sai ammu Googlesse üle viidud, korra 2FA ja tuld. Tea, mis sul seal.
Ona seadmeid saad ise hallata Google konto alt, mõned olen käsitsi välja visanud, autpmaatselt seda ei tehta.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
BTK0
HV kasutaja

liitunud: 30.01.2005




sõnum 18.12.2021 18:09:36 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
Märt., Wat? Mul on korduvalt olnud vaja Gmaili veebiliidesesse logides ennast uuesti autentida. Paistab juhtuvat paar korda aastas seega väga tüütu pole aga see ei vasta tõele, et autenditud seadmes oleksid igavesti sisse logitud. Juba see ise oleks turvarisk. Just varasemalt see nädal vaatasin Ubisofti Connect sisselogimisi kuna oli jälle välja visanud ja vanad autenditud seadmed olid märgitud kui Expired automaatselt. Hetkel ma ütleks, et Google on turvalisuse ja mugavuse hästi balanseerinud. HinnaVaatlus ise ju samuti logib mingi aja tagant välja. Ma ei tea kas mingi küpsis aegub või on see serveripoolne. Seda esineb küll tihedamini aga HV ei kasuta ka 2FA seega uuesti sisselogimine on lihtsam.


Veebiliideses pole juba ammu pidanud 2FA sisselogimiseks jasutama, 1 kord ja korras.
Naisel samuti. On veel trobikond MTÜ kontosid, mida sai ammu Googlesse üle viidud, korra 2FA ja tuld. Tea, mis sul seal.
Ona seadmeid saad ise hallata Google konto alt, mõned olen käsitsi välja visanud, autpmaatselt seda ei tehta.


Sama siin.

Ei imesta, et Tomorrow korduvalt konto autentimist vajab, kui "100+ korda" Win uuendatakse. kopp.gif icon_lol.gif


viimati muutis BTK0 18.12.2021 18:17:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.12.2021 18:12:19 vasta tsitaadiga

Kui pidevalt mingeid VPNi ja muid IP aadressi manipuleerimise asju kasutad, siis võib tõesti Google sult mõnikord autentimist küsida.
Kommentaarid: 691 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Google Mail/GMail üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 76, 77, 78 ... 86, 87, 88  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.