Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Forza Horizon 5 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 37, 38, 39  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 08.12.2021 14:56:09 vasta tsitaadiga

milline kopipasta ja autode valik kuidagi nigel, liiga vähe superautosid thumbs_down.gif
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matrix
HV kasutaja
matrix

liitunud: 11.09.2002




sõnum 08.12.2021 16:25:59 vasta tsitaadiga

See, et isegi Xboxi versioon on bugine, näitab vaid üht - testimisele ei viitsi enam keegi aega kulutada.
_________________
Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IBOX4REAL
HV kasutaja
IBOX4REAL

liitunud: 20.06.2005




sõnum 08.12.2021 17:48:55 vasta tsitaadiga

matrix kirjutas:
See, et isegi Xboxi versioon on bugine, näitab vaid üht - testimisele ei viitsi enam keegi aega kulutada.


Milleks palgata testijaid kui sul miljoneid kasutajaid, kes maksavad selleks, et testitda icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ariel, MM
HV vaatleja

liitunud: 13.07.2008




sõnum 09.12.2021 10:12:08 vasta tsitaadiga

IBOX4REAL kirjutas:

Milleks palgata testijaid kui sul miljoneid kasutajaid, kes maksavad selleks, et testitda icon_biggrin.gif

Huvitav, kui palju neid testijaid siis oleks, kui kõik nad oleksid lugenud nt seda: https://digistatement.com/forza-horizon-5-how-many-players-can-play-together-online/
Mina ei lugenud, ilmselgelt. Õh.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 09.12.2021 13:53:49 vasta tsitaadiga

horizon ongi ju pmst single-player mäng icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matrix
HV kasutaja
matrix

liitunud: 11.09.2002




sõnum 09.12.2021 14:07:03 vasta tsitaadiga

Kas te mingeid vblogijaid ka jälgite?
Ise vaatan AR12Gaming’ut iga päev, mitte et ta väga tarka juttu ajaks, aga vähemalt on ta ülientusiastlik icon_biggrin.gif

_________________
Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 09.12.2021 18:02:29 vasta tsitaadiga

matrix kirjutas:
Kas te mingeid vblogijaid ka jälgite?
Ise vaatan AR12Gaming’ut iga päev, mitte et ta väga tarka juttu ajaks, aga vähemalt on ta ülientusiastlik icon_biggrin.gif
mitte et ta väga tarka juttu ajaks ja lisaks on ta ülientusiastlik
see nagu teebki kanali vaatamiskõlbmatuks icon_rolleyes.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõmmik123
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2010




sõnum 10.12.2021 08:53:55 vasta tsitaadiga

Selle nädala trial on kül piixus... mitte keegi ei sa sõitmisega hakkama
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.12.2021 09:41:50 vasta tsitaadiga

Triali kuidagi convoyga sõita ei saa? Või ainult nt koos sõpradega?
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matrix
HV kasutaja
matrix

liitunud: 11.09.2002




sõnum 10.12.2021 10:29:36 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
matrix kirjutas:
Kas te mingeid vblogijaid ka jälgite?
Ise vaatan AR12Gaming’ut iga päev, mitte et ta väga tarka juttu ajaks, aga vähemalt on ta ülientusiastlik icon_biggrin.gif
mitte et ta väga tarka juttu ajaks ja lisaks on ta ülientusiastlik
see nagu teebki kanali vaatamiskõlbmatuks icon_rolleyes.gif

Minu jaoks on see meelelahutus.

_________________
Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 10.12.2021 19:05:08 vasta tsitaadiga

Mõmmik123 kirjutas:
Selle nädala trial on kül piixus... mitte keegi ei sa sõitmisega hakkama
ei tea, ma võtsin endale algul vale auto, hea auto tegelt, aga paaris hüppes hüppas ennast pmst seisma. Seejärel valisin masinaid ja otsisin tune ja leidsin mõistliku, too kollane mini suutis maandumisel mõnusalt kiirendada
esimene sõit sellega ja sain triali kohe tehtud eile

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ernits
HV veteran
Ernits

liitunud: 12.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.12.2021 19:38:38 vasta tsitaadiga

Triali kolmandas sõidus oli üks kurv, kus enamus panid lennuga checkpointist mööda icon_lol.gif
Ma ei saanud Mini kuidagi kiiresti liikuma, top speed oli mingi 160 kandis, Ford Ranger vms masinaga sain kolmandal katsel tehtud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.12.2021 20:28:20 vasta tsitaadiga

Selle nädala trial oli esimene mille lambikatega sain esimese korraga tehtud icon_biggrin.gif Eelmise nädala oma võttis grindi ikka, üleeelmisest superautode omast loobusin üldse.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 10.12.2021 20:49:22 vasta tsitaadiga

Foxxx kirjutas:
Selle nädala trial oli esimene mille lambikatega sain esimese korraga tehtud icon_biggrin.gif Eelmise nädala oma võttis grindi ikka, üleeelmisest superautode omast loobusin üldse.
võtke omale norm tune ja see ei ole alati mitte top rated tune, vaid kindlate tegelaste poolt tehtud tune, kes on ennast jõudnud tõestada
https://www.reddit.com/r/ForzaHorizon/comments/r0ctep/detailed_list_of_genuinely_good_tuners_and_cars/
kindlasti on palju häid tunereid sealt listist väljas, aga on olemas eraldi tunerite klubid, kes väärtustavad üksteist ja on koondunud tsunft
*1%* oli fh4's top tegijad ja eksisteerivad ka täna

ma pole teab mis sõitja, aga neid tune mõndagi proovinud, siis on täitsa näuditavad, käiguvahetused automaadigagi on tehtud heaks

renx suudab mind tuimalt üle sõita, aga accolades olen päris mitu 1-5% aegasid sõitnud nende tunedega

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 10.12.2021 21:11:36 vasta tsitaadiga

ma lihtsalt teen ise oma setupid ja tuned täpselt oma käe järgi, see ongi see "tuimalt üle sõitmine". vaevalt, et ma sinust võrdsetel tingimustel oluliselt kiirem (kui üldse) oleks.
_________________
!!
Kommentaarid: 299 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 10.12.2021 22:52:10 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
ma lihtsalt teen ise oma setupid ja tuned täpselt oma käe järgi, see ongi see "tuimalt üle sõitmine". vaevalt, et ma sinust võrdsetel tingimustel oluliselt kiirem (kui üldse) oleks.
su tune proovinud, nondega ma ei suutnud sama aega, kui sa ise sõidad
pole küll kõiki proovinud, aga see skyline tuning oli mu jaoks pisut ujuv, nagu rehvid oleks tühjad vms ilmselt polnud sul see ka parim tune

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 11.12.2021 02:31:35 vasta tsitaadiga

Ujus jah, offroad rehvide pärast 🙂
_________________
!!
Kommentaarid: 299 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 11.12.2021 12:28:53 vasta tsitaadiga

https://www.guru3d.com/articles_pages/forza_horizon_5_pc_graphics_performance_benchmark_review,5.html

täitsa pekkis 1080ti on nii vana ja nõrk kaart et mängudes ei ole isegi mainimist väärt enam icon_smile.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.12.2021 15:11:04 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Foxxx kirjutas:
Selle nädala trial oli esimene mille lambikatega sain esimese korraga tehtud icon_biggrin.gif Eelmise nädala oma võttis grindi ikka, üleeelmisest superautode omast loobusin üldse.
võtke omale norm tune ja see ei ole alati mitte top rated tune, vaid kindlate tegelaste poolt tehtud tune, kes on ennast jõudnud tõestada
https://www.reddit.com/r/ForzaHorizon/comments/r0ctep/detailed_list_of_genuinely_good_tuners_and_cars/
kindlasti on palju häid tunereid sealt listist väljas, aga on olemas eraldi tunerite klubid, kes väärtustavad üksteist ja on koondunud tsunft
*1%* oli fh4's top tegijad ja eksisteerivad ka täna

ma pole teab mis sõitja, aga neid tune mõndagi proovinud, siis on täitsa näuditavad, käiguvahetused automaadigagi on tehtud heaks

renx suudab mind tuimalt üle sõita, aga accolades olen päris mitu 1-5% aegasid sõitnud nende tunedega


Minu sõitmine ei ole probleem, kui enamik lambikaid suudavad sõita ennast esimese kurvis kägarasse, siis pole suurt vahet mis positsioonile mina sõidan icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 11.12.2021 18:32:32 vasta tsitaadiga

see ongi alati loterii, üldjuhul paari-kolme korraga veab
kõige parem on teha neljapäeva õhtuti, kui just uus hooaeg on alanud

lasin mõned videod üles
https://www.youtube.com/channel/UCtD-Mgfr3VCEblc-R2NPfDQ/videos

_________________
!!
Kommentaarid: 299 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kurat666
HV kasutaja
Kurat666

liitunud: 06.09.2011




sõnum 11.12.2021 22:33:51 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
https://www.guru3d.com/articles_pages/forza_horizon_5_pc_graphics_performance_benchmark_review,5.html

täitsa pekkis 1080ti on nii vana ja nõrk kaart et mängudes ei ole isegi mainimist väärt enam icon_smile.gif


Pigem ei taheta näidata, et kaks põlvkonda vana kaart veel üsna kobe. Mul nimelt ongi selline kiviaegne setup - 4770K ja 1080ti, ja Forza jookseb kenasti beer_yum.gif

_________________
WoT tips: 6th sense is over-rated anyway, the other team will always let you know when you've been spotted
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 11.12.2021 22:47:47 vasta tsitaadiga

Kurat666, mul ka 1080ti ja kaart on siiamaani minuarvates ikka väga hea thumbs_up.gif 1500€ mängimiseks kaart osta peaks ikka päris otu olema peast. forza4 jooksis ka mul hästi ... nüüd seda viimast pole veel ostnud.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ariel, MM
HV vaatleja

liitunud: 13.07.2008




sõnum 12.12.2021 03:22:49 vasta tsitaadiga

Njah. Tundub, et iga uus playlist on eelmisest rohkem katki. Mul näitab, et Horizon Tour Co-Op on 'Completed', aga ma pole seda veel teinudki. Ja ma olen päris kindel, et punkte/auhindu automaatselt ei tulnud. Tasakaaluks aga Mustangitega sõidetav Yule The Boss ei muutunud mul peale võitu tehtuks. Ja aardejaht on samuti katki, kontoris Xboxil kostis mingi entusiastliku tegelase hääl peale kolmanda Trailblazeri kolmele tärnile tegemist, aga vihjeringi kaardile ei tekkinud (sõitsin neid, mis olid juba varasemalt kolmele tärnile tehtud ja seega tõenäoliselt lihtsamad). PC peal... eip, miski ei aita, aardejaht pole tehtav.
Ma ei tea, kuidas see juhtus, aga FH5 on nagu oleks Aliens: Colonial Marines saanud lapse Dark Soulsiga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
soovija
Kreisi kasutaja
soovija

liitunud: 26.12.2004




sõnum 12.12.2021 12:12:21 vasta tsitaadiga

Ariel, MM - Aardejaht pole siis glitchitud kui sul on mõni 1-2 tärni peale tehtud ja siis teed 3, kui aga kõik juba 3 peale tehtud, siis cucked. PC-l on asi parem kui Xboxil, aga mul on mingi veider bugi, et nii kui sõidan kuskilt majast välja, siis kakub paar sekundit enne kui sujuvaks läheb. Midagi on nihu ikka.

Aga üks suur teema veel:
Peremehed! Kellel siin 20 miljonit üle ja pole midagi teha, siis oleksin väga tänulik kui ostaksite 20M Ferrari Laferrari, see on puhtalt accolade jaoks. Gamertag: RAGNARHD. Oksjonimajas "advanced search". Tänud ette!

EDIT: Suured tänud Banditile ja kellel vaja sama accolade saada, andke teada ja aitan vastu.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.12.2021 13:15:23 vasta tsitaadiga

Co-op oli vist kõigil ette ära tehtud. Aardejaht on samuti enamikul katki. Ma proovisin (Xboxil) isegi kontoga, kus enamik trailblazer asju tegemata - null tulemust. Samuti pühade accolade'id on katki. Mazda oma näitab mingeid täielikke aiateibad, kui ekraanile pinnida. Accolade'i menüüs progress üldse ei muutu ja, kui näiteks fast travelit festivalile kasutada, siis nullib need pinnitud aiateibad samuti ära. Kuuskede ning kommide/kepikeste purustamise lugemine käib ka mingi veidra tingimuse järgi. Ei sõltu ajast ega kiirusest. Nagu täiesti juhuslikel kordadel, kui järgmise puu/kommi puruks sõidad, loendur muutub.

Minu jaoks täiesti arusaamatu, kuidas selline katkine soperdis üldse lõppkasutajateni jõudis. Mõne minutiga oli mul selge, et osad accolade'id ei tööta. See tähendab ainult seda, et PG poolt asju absoluutselt ei testita (pole esimene kord FH5 puhul, kus mõne hetkega saab aru, et asjad on katki). Kuidas saab nii ebaprofessionaalne olla? eusa_wall.gif

On teisigi Forza mänge, millel on esialgu probleeme olnud, aga FH5 on täiesti uus tase (negatiivses mõttes).

PC peal on mul juba nii, et vahel ei saagi mängu tööle. Peamenüüst viskab continue vajutades töölauale (kasvõi 8x järjest, kuni alla annan). Järgmine päev läheb mäng jällegi esimese korraga tööle. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Forza Horizon 5 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 37, 38, 39  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.