Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 2042 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 12, 13, 14  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Lingumees
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2021 15:27:31 vasta tsitaadiga

Justkui jääb mulje, et sa ootad igalt sisuloojalt mingit korraldust? „Osta nüüd!, Oota 6 kuud! Ära osta!“. Mulle isiklikult meeldib kuulata teiste inimeste arvamusi, mõtteid ja näha fakte, mille põhjalt ma ISE saan otsustada, mida ma peaksin tegema. Minu meelest ei peagi iga sisulooja igakord midagi avaldama – las lihtsalt mängib mängu ja jagab seda teistega. Oma silmaga hindan, kas mäng on mulle vastuvõetav või mitte. Võin ka eksida, aga vastupidiselt ei ole ma JackFragsilt kordagi kuulnud ülemäära positiivseid sõnumeid või kiitust, et mingi aspekt mängus on tõesti hea ja nauditav (Portal vist?).

Kokkuvõttes ei saa sisuloojalt oodata isiklikku ja kriitilist hinnangut mingile tootele, sest nad on sõltuvuses platvormist ja sisuks olevast kaubast/teenusest. Küll aga on kurb tõdeda, et nii mitmed mänguri „ajakirjad“ on sama orgi otsas, kellelt jällegi võiks eeldata rohkem kriitikat ning mida mängu publisher ise kasutab turundamiseks.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 24.11.2021 15:37:06 vasta tsitaadiga

mikrom kirjutas:
johhaidii, te stressate liiga palju ühe mängu pärast mulle tundub icon_smile.gif


Ei stressa ühe mängu kui sellise pärast.
Üldine trend on, et AAA mängude puhul küsitakse täishinda sisuliselt beta-versiooni eest ja see on justkui okei. Peaasi, et vahel fun oleks, eks. See ei ole normaalne suhtumine kirjastajate-rahastajate poolt.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikrom
HV kasutaja
mikrom

liitunud: 11.03.2007




sõnum 24.11.2021 15:52:05 vasta tsitaadiga

softis, Absoluutselt nõus, sellist hinda küsida selle mängu eest antud hetkel pole mingil määral õigustatav. AGA paraku me näeme selliseid asju aina rohkem ja rohkem, nagu osad siin öelnud ka, see on risk mille võtad ja paljud siit teemast ilmselt tulevikus enam ei võta. Lahkuvad sellest sarjast.
_________________
As the great warrior poet Ice Cube once said: "if the day does not require an AK, it is good"
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 24.11.2021 17:00:14 vasta tsitaadiga

Võiks heaga DICE kinni panna ja ressurssi Respawni suunata. Grapplehook on sisuliselt nende leiutis;) kuigi nad on ka mitu korda sama reha otsa astunud(m0lemad TF serverid ära häkitud).

Ainuke hea mode on HZ. Moodulitena on neil vist üles ehitatud mängu osad aga päris F2P nad s3da tõsta ei saa? Võiks sealt hakata siis XP koguma, mille eest saaks hiljem kosmeetikat/battle pass osta.

Eniveis kes HZ soovib teha, siis siin 1 snaiper ootab meeskonda...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2021 10:27:45 vasta tsitaadiga

See on tore, et tehnikat saab tellida enda juurde, aga nad võiks teha mängus punased tsoonid kuhu tehnikat kukutada ei saa, näiteks katused
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2021 01:39:19 vasta tsitaadiga

Ma ütleks et potentsiaali mängul siiski on. Siiani veetnud 35 tundi BFis ja jetiga on kohati päris lõbus ikka lasta, nüüd peale patchi need tüütud hovercraftid surevad ka kahe antiground raketi tabamusega ja kui varem nad peremehetsesid igal pool siis nüüd neil elu märksa raskem.

Arvasin et mängin ainult portalit aga tegelikult siiski vanillas püsinud. Graafiline pool on ka väga kaunis, seal neid pisidetaile on päris palju. Vastaste kopter / lennuk õhku lendab siis neid pisikesi tükikesi ikka kole palju lendleb, lisaks kui vihma sajab siis objektid tõetruult märjad. Muret tekitab et mäng on rämedalt protsessorit õgiv, 8700K piirajas 100% peal undamas on esmakordne minu jaoks, pole veel teistes shooterites CPU piirajaks veel jäänud. Lihtne muidugi öelda et ostke parem masin ent suurt playerbase väga raske hankida kui rahuldaval tasemel jõudluse jaoks on väga suure hinnasildiga lauaarvutit vaja.

Vigu muidugi kui sigu ent arvan seekord on dicel väga suur surve peal ja grindivad need hädad välja et siis lõpuks oma season passidega contenti tuua ja raha teenida.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 27.11.2021 10:38:02 vasta tsitaadiga

Keegi juhtis tähelepanu, et Bf42 on mälu lekkega probleeme. Ja tulebki nii välja, mängu käima lükkan on kasutus 8GB ringis, mõned kaardid läbi teha siis 15.8GB. Mis edasi juhtus võite ise arvata:P
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 27.11.2021 11:00:20 vasta tsitaadiga

DX12 jama pole siiani parandatud kopp.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Divisor
HV kasutaja

liitunud: 05.05.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2021 16:58:09 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Ma ütleks et potentsiaali mängul siiski on. Siiani veetnud 35 tundi ja jetiga on kohati päris lõbus ikka lasta, nüüd peale patchi need tüütud hovercraftid surevad ka kahe antiground raketi tabamusega ja kui varem nad peremehetsesid igal pool siis nüüd neil elu märksa raskem.

Arvasin et mängin ainult portalit aga tegelikult siiski vanillas püsinud. Graafiline pool on ka väga kaunis, seal neid pisidetaile on päris palju. Vastaste kopter / lennuk õhku lendab siis neid pisikesi tükikesi ikka kole palju lendleb, lisaks kui vihma sajab siis objektid tõetruult märjad. Muret tekitab et mäng on rämedalt protsessorit õgiv, 8700K piirajas 100% peal undamas on esmakordne minu jaoks, pole veel teistes shooterites CPU piirajaks veel jäänud. Lihtne muidugi öelda et ostke parem masin ent suurt playerbase väga raske hankida kui rahuldaval tasemel jõudluse jaoks on väga suure hinnasildiga lauaarvutit vaja.

Vigu muidugi kui sigu ent arvan seekord on dicel väga suur surve peal ja grindivad need hädad välja et siis lõpuks oma season passidega contenti tuua ja raha teenida.


Sama siin 8700K osas ja siis mingi Hardware Unboxed youtuber hakkab seletama, et mäng on hästi optimiseeritud, et nad ei saa mängu teha nii te see jookseks uutel prosedel ja vanadel hästi. icon_lol.gif
BFV samal mootoril jooksis küll kõvasti paremini.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Driftmoon
Kreisi kasutaja
Driftmoon

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2021 19:49:23 vasta tsitaadiga

juttude järgi päris kehv mäng, ennast huvitaks vaid portal ja vanad osad, kas need on paremad?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A-Circus.
Kreisi kasutaja
A-Circus.

liitunud: 30.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2021 12:43:36 vasta tsitaadiga

Vael kirjutas:
Keegi juhtis tähelepanu, et Bf42 on mälu lekkega probleeme. Ja tulebki nii välja, mängu käima lükkan on kasutus 8GB ringis, mõned kaardid läbi teha siis 15.8GB. Mis edasi juhtus võite ise arvata:P

Tundub nii jah, mul läheb mälu kasutus kuni 23-24GB aegajalt, siis järgmine round võib olla jälle 12-13GB ainult. Lõputult tundub et õnneks ei suurene, kuid selle peaks kiiremas korras ära parandama.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 29.11.2021 19:30:28 vasta tsitaadiga

Mul on leke lõputj, lõpeb alati pangestumisega.
Mõned kurdavad ka 30/40/60GB kasutuse üle. Oleneb palju RAMmu sees on, kõik tarbib ära;)
Nagu HUB mainis, hästi optimiseeritud mäng;)
Läksin krediidig nende pangede pärast 0-i. 500cr varustus, lisaks saamata 7 sotti, ehk 4 pangega 4 tuhhiga miinuses.
Õnneks sai 6 võitu järjest vanade BF kaladega koos, nüüd jälle plussis. Aga kui olekski randomitega edasi teind oleks 0s ja mängu nurka visanud
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2021 14:24:25 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Divisor
HV kasutaja

liitunud: 05.05.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2021 15:16:46 vasta tsitaadiga

Mul küll pole kordagi võtnud üle 8 GB mälu.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikrom
HV kasutaja
mikrom

liitunud: 11.03.2007




sõnum 30.11.2021 15:25:32 vasta tsitaadiga

Divisor kirjutas:
Mul küll pole kordagi võtnud üle 8 GB mälu.


Enne esimest update oli mul samuti 7-8GB. Ma ei ole muidugi kindel, et update mõjutas aga peale seda suurenenud ja eile 2h mängides oli lagi viimased 30min 16GB / 32gb'st.

_________________
As the great warrior poet Ice Cube once said: "if the day does not require an AK, it is good"
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2021 17:06:46 vasta tsitaadiga

https://twitter.com/_Tom_Henderson_/status/1465339531733913798
https://twitter.com/_Tom_Henderson_/status/1463523652255858691

Seletab.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fgth
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2021 17:19:23 vasta tsitaadiga

Nad võiks selle bolte ka balanssi saada nagu hovercrafti
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 30.11.2021 19:00:37 vasta tsitaadiga

LATV4 koos 40mm granuheitjaga on Hazardzone's ikka paras nuhtlus. Kui bazooka kaasas pole siis võib relvad maha heita...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 30.11.2021 21:14:56 vasta tsitaadiga

https://www.guru3d.com/news-story/battlefield-2042-lead-designer-packs-his-bags.html
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Misfits
Kreisi kasutaja
Misfits

liitunud: 25.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2021 09:41:50 vasta tsitaadiga

Kaspian border on ikka jube kandiline võrreldes BF4ga.
Nagu mängiks lapse Robloxi
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kiriE
HV kasutaja
kiriE

liitunud: 20.07.2003




sõnum 02.12.2021 09:45:05 vasta tsitaadiga

Kaspian border vabsee BF3 polnud? Kuidas on uue ja võimsa Battlefieldi destruction võrreldes 10 aastat vanemate mängudega? icon_biggrin.gif
Portalis ju hea võrrelda.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lingumees
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2021 12:37:52 vasta tsitaadiga

Patch 3.0 on live. Sellega tuli kaasa selline üllatus.
Spoiler Spoiler Spoiler

Ausalt ka...see näitab juba, et siin mängus ei ole seda Battlefieldi hinge.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2021 12:43:37 vasta tsitaadiga

Veel parem üllatus on see, et PC peal hiir ei tööta icon_lol.gif

DICE on ikka täielikult kokku kukkunud.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2021 14:17:01 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Veel parem üllatus on see, et PC peal hiir ei tööta icon_lol.gif

DICE on ikka täielikult kokku kukkunud.


Reseti control settings

Angry Joe tegi ka oma pikima rant video ever:

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Misfits
Kreisi kasutaja
Misfits

liitunud: 25.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2021 20:46:02 vasta tsitaadiga

kiriE kirjutas:
Kaspian border vabsee BF3 polnud? Kuidas on uue ja võimsa Battlefieldi destruction võrreldes 10 aastat vanemate mängudega? icon_biggrin.gif
Portalis ju hea võrrelda.


Caspian Borderis põhimõtteliselt kandiline lage väli. Tornid ja müürid eemaldatud. Värve on küll loomakombel lisatud
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aff
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.12.2021 20:53:29 vasta tsitaadiga

Lingumees kirjutas:
Patch 3.0 on live. Sellega tuli kaasa selline üllatus.
Spoiler Spoiler Spoiler

Ausalt ka...see näitab juba, et siin mängus ei ole seda Battlefieldi hinge.


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2021 21:19:48 vasta tsitaadiga

EA'l sai siiber. Jumal tänatud!

https://twitter.com/Nibellion/status/1466452688049250306
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 03.12.2021 09:25:50 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
EA'l sai siiber. Jumal tänatud!

https://twitter.com/Nibellion/status/1466452688049250306


EA tahab hirmsasti Activisioni stiilis mängumaailma endale teha.
Praeguse suhtumisega tuleb lihtsalt 3 põrunud mängu 1 asemel icon_rolleyes.gif

Vince siiski tõstab lootusi paremuse poole.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 03.12.2021 09:38:32 vasta tsitaadiga

Ma vist avaldasin siin lootust et Respawn võtaks üle, läksni nii.
Respawn ei oska absull servereid ehitada, selle koha pealt oleks ka uut spetsi neil vaja.(TF serverid täielikult häkkerite kontrolli all hetkel)

Aga jah esimene tulistamismäng kus ei saa sihtidA.
5x pidin jebima et profsave kustutada ja tööle hakkaks...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Divisor
HV kasutaja

liitunud: 05.05.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2021 11:09:53 vasta tsitaadiga

Vael kirjutas:
Ma vist avaldasin siin lootust et Respawn võtaks üle, läksni nii.
Respawn ei oska absull servereid ehitada, selle koha pealt oleks ka uut spetsi neil vaja.(TF serverid täielikult häkkerite kontrolli all hetkel)

Aga jah esimene tulistamismäng kus ei saa sihtidA.
5x pidin jebima et profsave kustutada ja tööle hakkaks...


Mina saan küll aru nii, et mitte Respawn ei võta üle vaid Respawni kaasasutaja tõsteti DICE alla bossiks, et teeks mängu korda.

Teil ka pärast eilset patchi said kõik masinate seadistused reseti?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forgotten
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2021 11:44:02 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Scart kirjutas:
EA'l sai siiber. Jumal tänatud!

https://twitter.com/Nibellion/status/1466452688049250306


EA tahab hirmsasti Activisioni stiilis mängumaailma endale teha.
Praeguse suhtumisega tuleb lihtsalt 3 põrunud mängu 1 asemel icon_rolleyes.gif

Vince siiski tõstab lootusi paremuse poole.


Vaevalt. Battlefieldi haldab Call of Duty tüüp. Ime pole siis, et mäng rohkem CoD poole tüürib.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 03.12.2021 12:10:17 vasta tsitaadiga

Forgotten kirjutas:


Vaevalt. Battlefieldi haldab Call of Duty tüüp. Ime pole siis, et mäng rohkem CoD poole tüürib.


See CoD-i tüüp haldas veel mõistlikke mänge, mitte neid uue aja cash-grabe.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 03.12.2021 12:41:27 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Forgotten kirjutas:


Vaevalt. Battlefieldi haldab Call of Duty tüüp. Ime pole siis, et mäng rohkem CoD poole tüürib.


See CoD-i tüüp haldas veel mõistlikke mänge, mitte neid uue aja cash-grabe.


Olen siin korduvalt väitnud, et BF seeria on ja peab jääma selliseks nagu ta oli BF3,BF4,BF1.
Ei ole vaja sinna mingeid uuema aja lastele mõeldud tilulilusi - tantsivad ja nägusi tegevad tegelased, idiootliku animatsioonid jne. Mängu on vaja tuua rohkem relvi, raske tehnikat jne. Et mängijatel oleks võimalik ise teha otsuseid millist strateegiat valida et lahing võita.
Battlefieldi mängijateks enamus juhul ongi ju täiskasvanud, kes teavad väga hästi mida tähendab meekonna töö ja rollide jaotus lahinguväljal. Tänane BF ei anna selleks vähemgi võimalust teha koostööd ja saada tunnustatud mängu poolt. Pigem igasugune koostöö on tehtud võimalikult raskeks (puudub voice chat, squadide manageerimine jne). Isegi mängimiseks sobiliku serverit ei saa valida. Ühel korral oli sunnitud mängima 5x samal kaardil järjest, sest mäng otsustas nii, et see ongi minu tegelik soovi icon_smile.gif.
Viimane BF seda enam pole ja see ongi suur hukkatus mängule. Isegi Angy Joe oma viimases videos selgelt sõnastab analoogse mure ära. Krt 128 mängija ja saan mängida ainult 4 semuga ning kus on minu meedik - ei meedik on nüüd hoopis RPG mees icon_wink.gif
Järjest rohkem jääb mulle mulje, et BF2042 on algselt ehitatud BattleRoyali suunitlusega ja taheti suurt konkurenti luua erinevate BattleRoyali mängudele .. Hiljem aga siiski otsustati ümber ja kes see ikka juba valmis ehitatud koodi ja disaini hakkab ümber ehitama. Parem toome uut vidinat ja kellasi juurde ja jätame mulje, et see ongi uus Battlefield. Karm reaalsus on kahjuks teine. Igapäevaselt aktiivsete mängijate arv langeb pidevalt pöörase kiirusega, ja isegi olen otsustanud mängida võimalikult vähe uut BF'i. Üks pilt räägib rohkem kui 100 sõna. See ongi uus BF reaalsus. https://www.reddit.com/r/battlefield2042/comments/r7v7qk/absolutely_this/
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 03.12.2021 14:25:25 vasta tsitaadiga

Tahtsin lihtsalt siia lisada, et ärge nende jõuluvanade ja muu nänni pärast liiga üle ka reageerige.
DICE andis teada, et need on mõeldud Portali pühadeaegsetesse serveritesse möllamiseks. Ja tavamängu neid jõuluvanasid ei tule ja pole kunagi plaanis olnudki.
Tuletetage meelde BF4 aegseid lumesõdu ja põhjapõdra sarvedega mootorsaane jne. Kõike seda on varem tehtud ja pole mingit suurt kisa lahti olnud... hoopis vastupidi - inimestel oli pühade ajal hea meel lihtsalt pulli teha Battlefieldis.

_________________
EBV
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 03.12.2021 14:29:34 vasta tsitaadiga

Jaa mine tee seal pulli edasi siis icon_lol.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 03.12.2021 15:19:33 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Jaa mine tee seal pulli edasi siis icon_lol.gif


Ikka jah. Mängin aega ajalt kõiki Battlefieldi seeria mänge. BF3, BF4, BF1, BFH, BFV ja BF2042.

Mina leian kõigist midagi millega rahul olla. Ja igal neist mängudest on omi häid omadusi.

_________________
EBV
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Divisor
HV kasutaja

liitunud: 05.05.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2021 16:26:14 vasta tsitaadiga

Natuke infot juurde:

https://twitter.com/_Tom_Henderson_/status/1466679500788228096
https://twitter.com/_Tom_Henderson_/status/1466681018375720963
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2021 20:43:21 vasta tsitaadiga

Täna oli üks suht fun glitch Discarded map’il. Hakkasin laeva redeleid mööda üles ronima ja siis ühe redeli peale minnes spämmisin jumpi ja viskas redeli pealt nagu rakett taevasse ja sain ilusti selja taha nendele kes seal üleval kämpavad ka nad maha võtta icon_lol.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2021 23:40:39 vasta tsitaadiga

https://www.pcgamer.com/ea-sacks-off-battlefield-2042-santa-skin-following-player-backlash/
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 04.12.2021 11:56:28 vasta tsitaadiga

dx12 crash ära parandatud ja jookseb päris hästi nüüd.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2021 15:55:28 vasta tsitaadiga

kiriE kirjutas:
Kaspian border vabsee BF3 polnud? Kuidas on uue ja võimsa Battlefieldi destruction võrreldes 10 aastat vanemate mängudega? icon_biggrin.gif
Portalis ju hea võrrelda.


Kui seal Caspian Border-it polnud, siis, kus see tehtud on?
Spoiler Spoiler Spoiler

kaido163 kirjutas:
Mängin aega ajalt kõiki Battlefieldi seeria mänge. BF3, BF4, BF1, BFH, BFV ja BF2042.


BF3, BF4, BFH, BF1, BFV ja BF2042*

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 05.12.2021 15:02:12 vasta tsitaadiga

Roundi alguses cinematic cräp võiks olemata olla. Nah mul vaja joosta 5 min alguses objektini,kui ei õnnetu masinat saada.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Divisor
HV kasutaja

liitunud: 05.05.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2021 02:16:36 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Roundi alguses cinematic cräp võiks olemata olla. Nah mul vaja joosta 5 min alguses objektini,kui ei õnnetu masinat saada.


Pro tip, redeploy, et mitte teha 5 min running simulatorit.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 07.12.2021 14:13:47 vasta tsitaadiga

Ongi teada, miks BF2042 läks nihu. Tahtsime BF uut ja paremat versiooni, kuid EA otsustas teisiti .. Rohkem infot leiate siit. https://www.youtube.com/watch?v=2MKtgP7cHEk&ab_channel=TomHenderson . Kõik ilusti lahti kirjutatuna https://www.reddit.com/r/battlefield2042/comments/ralmkc/well_that_explains_alot/ . Tundub, et BF ongi aamen.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Divisor
HV kasutaja

liitunud: 05.05.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2021 22:01:35 vasta tsitaadiga

Henderson sai EA-lt mingit sorti vastuse, mis ei anna mingit infot, et kas nad viskavad oma hero shooter idee prügikasti või mitte: https://twitter.com/_Tom_Henderson_/status/1468214557042741252
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2021 23:30:14 vasta tsitaadiga

EA kätte ei tohi ühtegi asja anda ja usaldada sest nad oskavad koik asjad perssse keerata. Miks see BF üldse EA-le maha müüd?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fgth
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2021 23:44:23 vasta tsitaadiga

Battlefieldi seeria ongi EA toode alates esimesest mängust 2002a icon_lol.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Divisor
HV kasutaja

liitunud: 05.05.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2021 22:35:17 vasta tsitaadiga

Homme tuleb update.

https://www.ea.com/en-gb/games/battlefield/battlefield-2042/news/battlefield-2042-update-notes-4?utm_source=twitter&ts=1638983167107
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andreL
Kreisi kasutaja
andreL

liitunud: 25.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2021 10:11:47 vasta tsitaadiga

Divisor kirjutas:
Homme tuleb update.

https://www.ea.com/en-gb/games/battlefield/battlefield-2042/news/battlefield-2042-update-notes-4?utm_source=twitter&ts=1638983167107


Series X peal on see mäng hetkel katki, jube stuttering hakkab pihta, täiesti mängimatu. ENne viimast update oli okei. Vaatab kas nüüd parandavad midagi, Patch note-is ma ei näinud mingit vihjet selleks.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2021 21:19:51 vasta tsitaadiga

Kraanajuhtide teema koht on samas siin: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewforum.php?f=67 icon_lol.gif
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 2042 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 12, 13, 14  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.