Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1153, 1154, 1155 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
40%
 40%  [ 24 ]
10-8a
18%
 18%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
8%
 8%  [ 5 ]
4-2a
5%
 5%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
16%
 16%  [ 10 ]
hääli kokku : 60

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 09.12.2021 19:31:05 vasta tsitaadiga

ma kulutasin aint 20.- ja sain 11 kastist:
4750 kulda
15 päeva premmi
500000 hõbedat
rootsi selle Tronwagn
saksa m15
conqu 3d
Korra proovisin seda tronwagn asja ja sain kohe calibani käest 850 sisse eest. Laeb jube kaua ja suht mõttetu riist tundub. Aga muidu väga mööda pükse ei saanud selle 20.- eest.

_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.12.2021 20:43:18 vasta tsitaadiga

Igaastased 11 kasti:
3500 kulda
15 päeva premmi
1,6M hõbedat
1 3d stiil
0 tanki

_________________
He who knows he has enough is rich.
Kommentaarid: 404 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 09.12.2021 23:13:00 vasta tsitaadiga

arny kirjutas:
ma kulutasin aint 20.- ja sain 11 kastist:
4750 kulda
15 päeva premmi
500000 hõbedat
rootsi selle Tronwagn
saksa m15
conqu 3d
Korra proovisin seda tronwagn asja ja sain kohe calibani käest 850 sisse eest. Laeb jube kaua ja suht mõttetu riist tundub. Aga muidu väga mööda pükse ei saanud selle 20.- eest.


No nii palju ju said vastu pükse, et jäid 20 eurost ilma. Vastu said mõned värvilised serveripikslid.


Vaatan, et kuidagi vaikseks siin jäänud. Pole siia vist juba mingi pool aastat sattunud, mõtlesin, et tulen vaatan, mis möll käib. Kuidagi soiku jääb see asi siin ilma minuta. Võiks jõulude aeg siis jälle natukene elavdada teemat.


P.S. Kes on see eestlane, kes tugeva eestikeelse aktsendiga Youtubes woti mänge kommenteerib (kasutab alati parasiitlauset "ladies and gentlemens") - ühes videos kurtis, et wot teeb talle liiga ja et mäng on ebaõiglane ehk siis manipuleeritud icon_smile.gif
Siin vist selliseid inimesi ju ei ole, sest midagi nii uskumatut ju wot ometi ei teeks, et mängudega manipuleeriks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.12.2021 09:52:33 vasta tsitaadiga

FastPotty, dez?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 14.12.2021 01:24:34 vasta tsitaadiga

Dez vist jah, või midagi sinnakanti, midagi pikemat oli.. Kuidagi hale oli kogu see jutt, no ma nägin ainult ühte episoodi, Scorpion G tankiga. Põhiline oli ikkagi "ladies and gentlemens" ja kurtmine, et tee dämmi palju tahes, aga näe, ikka ei võida.. Mis on muidugi õige, aga et see youtuberil alles nüüd kohale jõudis..

Aga positiivsema poole pealt pean tunnistama, et see "Atmosphere" on üks igavseti vahva leiutis woti poolt. Saata neid "kirju" ja saada neid vastu.. Ütled mängus paar head sõna mõnele mängijale ning kohe saadab sulle paar mängijat ühest mängust mõne kastikese.. Justkui väike flirt..
See on nii armas. Õhtuks on 40-50 kasti koos ja igasugust nänni sealt pudeneb.. Abiks ikka - pool kaunistustest juba olemas ja 25% krediidiboonust käes.

Ja siis see Jukebox seal platsi peal, seda ma kuulan ka igal õhtu. See plaatide vahetamine, täielik nostalgia. Kui ma läbi USA sõitsin, siis seal paaris Route66 maanteeäärses kõrtsis olid ehedad, 1960-1970. aastatest pärit Jukeboxid, dollari või veerandiku eest sai laulu valida. See oli maruäge kogemus, siiani meeles.

Kuna uut postitust teha ei saanud päev hiljem ja keegi siin enam ei käi, siis lisan siia juurde, et on ülilihtne teenida neid kastikesi ka chatist, tuleb lihtsalt osata vajutada "õigele" nupule. Saatsin ühe vahetuskauba teksti teele ja mingi 30 kastikest sadas esimese lause peale. Piinlik lugu, aga mul oli ainult 12 vastu pakkuda. Tõstsin siis panuseid, ja ütlesin, et viimased kolm on saadaval, ja tuli veel paarkümmend kastikest juurde. Rohkem ei julgegi küsida, sest empaatiavõime lööb üle ja mul on nendest lastest lihtsalt kahju. Sain oma X leveli täis ja tegelikult mul ju ei olegi neid kastikesi vaja, seal ju tühine ninnu-nännu, natuke hõbedat ja mingi teemant..

Mingi auhinna sain ka wotilt, mingi "sõbralevel", et sain palju sõpru juurde ja sain 10 väikest ja kolm suurt kasti ka woti poolt juurde..tagantpoolt siis muudkui kustutan neid "sõpru", keda ei tunnegi.. Sest 300 limiit on kogu aeg täis.

Ühesõnaga, siin mingi sada kastikest päevas teenida pole mingi probleem ja ausalt öeldes, see on palju põnevam kui mäng ise.



Nii et, midagi ilusat suutis wot luua, see jõuluteema on neil tõesti käpas. Respect.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007




sõnum 14.12.2021 18:04:45 vasta tsitaadiga

FastPotty, Kui dämmi tegemine ei mõjuta võiduprotsenti, siis palun seleta mulle iyouxin-i võiduprotsenti? - ta ka kusjuures youtuber icon_wink.gif

Etteruttavalt võin juba ära öelda, et ta mängud ei ole enamuses platoonis beer_yum.gif


Dezgamez-i võiduprotsent on muidu 57,29% aga see pole ka üllatav, sest ta WN8 on ~2500-300 vahel (ning jah, see tuleb dämmi tegemisest icon_biggrin.gif )

_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 15.12.2021 22:59:34 vasta tsitaadiga

Võiduprotsent kujuneb sageli sissemakstavast rahast. Tankidest (näiteks Type 59 või Type 59 Gold jne). Oskustest, natuke ka õnnest (kui meeskonnas on mõni kuldmaksja). Kuldmaksja (goldplayer) on mängija, kes iga kuu maksab, ükskõik mille eest.. Tankide ost, Premium päevad, varustus jms - sisuliselt ikkagi rahaülekanne või kullaga maksmine.
Pole mõtet tuua siia ühte-kahte erilist mängijat, sest me ei tea nende suhet wot-iga, aga üldjuhul, kes ei maksa, see pole ka edukas. No mul on õnnestunud hoida WR 59% juures ilma rahata, aga see on piisavalt raske töö ja WN8 kannatab seal kõvasti. WN 2500-3000 on tegelikult väga nõrk tulemus, seda võib ka Erick kinnitada.

Aga heade uudise valdkonnast ma võin öelda, et kui te soovite endale tasuta kastikesi, siis tehke paar kena ja mõistlikku avaldust Chatis ja hommikuks on 30-40 kasti kohal. Isegi piinlik natuke, neid avada ja lugeda, et see ja too saatis sulle kasti, aga ma lohutan ennast sellega, et saadan vastused kõikidele, kes saatsid mulle special kasti - 4 kasti ühes sõnumis. Ja ka selliseid on päevas 7-8.. Vastu saadangi ainult neile - lihtsalt ei jätku mul neid boxe kõigile..
Ühesõnaga, see Atmosphere on üks igavesti kena asi, aga süda tuleb natukene kalgiks teha. Aga see pole raske, kuna ka mina olen saatnud kastikesi ühele ja teisele, ning pole mingit vastust saanud. Elu ongi karm, aga õiglane. Saadan ühele, saan kolm vastu.. 50 kasti päevas, see on täiesti tavaline taks. X level on juba koos ja tegelikult on üsna igav neid kastikesi avada.. Sest vastu ma ei suuta saata parimagi tahtmise juures ja kuidagi kurva mulje see asi jätab. Sest olgem ausad, kas enamik neist mitte lapsed ei ole? Ja neilt röövida see õnn, saada kastike tagasi, see teeb haiget..

Eile tegin siis ka ühe pikema sessiooni LT100 tankiga X tieris, panin kõikvõimalikke lisasid ja perke peale, sain wiewrange 560 meetrini. Päris vinge. Tank on sisuliselt identne E25-ga, nii juhitavuselt kui mehhaanika poolelt, lisaks liigub kahur muidugi vabalt, ilma et peaks ennast liigutama, mis teeb ta E25-st isegi paremaks, eriti spottides. Sisuliselt spotib absoluutselt kõik vastase tankid 400 meetri raadiuses välja, kui õigeid kohti tead.

Ainult wot arvas, et kuna ma ikkagi täiesti tasuta mängin, siis päevane 12% võiduprotsent on minu jaoks piisav selle tankiga ja kuna kümnest lasust tabas üks ja ülejäänud üheksa lendasid kuskile vastu taevastm kümme-kakskümmend meetrit eemale ja isegi selle ainukese tabamuse pene oli olematu ja üheksa spotitud tanki mängus andis 200 spotdämmi, siis ühel hetkel ei pidanud närv enam vastu (peale kümnedat järjestikust kaotust) ja ütlesin mängus paar krõbedamat sõna WoT-i aadressil. Täna olen seetõttu kuskil "blacklistis", sest olevat "chatis" öelnud mittesobivaid sõnu (pole chatis käinudki). Nii et totaalne kontroll ka mängude chatis ja proovi sa seal ainult kuidagi negatiivne (oma arvamust avaldada) olla..

Tuleb ikka 4 - 7 tieri tagasi kolida, tundub, et seal tasuta mängimine wotile problemaatiline (veel) ei ole. Need, kes tasuta ei mängi, ei pruugi sellest kõigest küll aru saada, aga fakt on see, et tasuta lõunaid siiski ei ole. Ka wotis, mitte.


viimati muutis FastPotty 15.12.2021 23:13:19, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 15.12.2021 23:06:05 vasta tsitaadiga

Oled sa ikka naljamees.
Praegu on kõikidel selline rasvane 12-30% võiduprotsent kuna pühadesündmuse ajal ronivad igasugu käpardid välja ja istuvad oma mausiga taga nurgas peidus icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kremka
Kreisi kasutaja
Kremka

liitunud: 07.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.12.2021 23:12:11 vasta tsitaadiga

Las ta istub seal Tier 4-7 jummala tänatud.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 16.12.2021 03:26:18 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Oled sa ikka naljamees.
Praegu on kõikidel selline rasvane 12-30% võiduprotsent kuna pühadesündmuse ajal ronivad igasugu käpardid välja ja istuvad oma mausiga taga nurgas peidus icon_biggrin.gif


Vaata, intelligent Valvejoodik.. Kui KÕIKIDEL oleks 12-30% WR, siis kuhu ülejäänud WR kaob? Kui kõik kaotavad, nagu sa väidad, siis kes võidab? Keegi ei võida, vaid kõik kaotavad? Naiivne oled või? icon_smile.gif

Mäng on lihtsalt nii kaldu rahamängijate poole, et seda on hale vaadata, aga ärilises mõttes on see arusaadav, WoT-i omanikuna käituksin ma ise täpselt samamoodi. Vist. Kõik on ju omanikus ja rahas kinni, siin pole mingit heategevust või kingitusi. Naiivsed muidugi maksavad ja tegelikult nad peaksidki maksma. Kui koolis ei käi ja elu ei õpi, siis tuleb maksta. Hiljem.

Rahamängijad pugesid küll kohe välja, kui seda mainisin, et mäng käib raha ümber, sest eks ta vist ikka alandav natuke ole.. Maksta võitude eest. Ja siis üritavad solvata, sest mida muud nad teha saavad.

Muuseas, ma olen siiani kindlal veendumusel, et Erick on siin ainuke tõeline tegija (ja mängija), ja kuigi ta on pisut edev (mis on mõistlikkuse piirides), on ta aus mees ja räägib nii nagu asjad on. Paljud siin üritavad solvata ja alavääristada, sest nad ise pole piisavalt head ja mkasavd raha ja püüavad seega ise paremad olla - aga Erick räägib nii nagu asjad on.

Mina olen lihtsalt eikeegi, mina mängin tasuta ja olen roheline, aga et ma nii paljudele siin korda olen läinud, on üllatav. Ja ainuke, kes mind neutraalselt siin vastanud on, on ikkagi ainult Erick ja paar nime veel. Häid pühi teile!

Tegin täna veel LT100 tankiga kolm mängu. Need kohad, kus E25 (470m) wiewrangega tegin 5+ spotti, ei teinud LT 100 ühtegi (560 meetrit). Ja äkitselt olin ma spotitud icon_question.gif ja kohe tuli kolm lasku sekundi sees ja pidu läbi ja kaotus 3-15.
Saan täiesti aru, miks mind wot blacklisti paneb.. Kui ei maksa, siis oled ju ikkagi nulllmängija. See on lihtsalt liiiga hale, et seda üldse mänguna võtta. LT100 WR kukkus veel 3% täna ja ma pole teinud muud, kui spottinud peaaegu kõik vastase tankid välja. Sealjuures keegi neid ei taba, ehk mäng on sitaks botte täis. Aga ma mängin tasuta, ja see on sitaks pinnuks silmas wotile. Ja imlslt ka nii mõnelegi siin. Sest tasuta mängida, kas see pole mitte woti teotada? Oma WR alla lasta? WR riskida, WN8 riskida?

Muidugi on, kui teil endil mune pole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007




sõnum 16.12.2021 10:36:30 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:
Naiivsed muidugi maksavad ja tegelikult nad peaksidki maksma. Kui koolis ei käi ja elu ei õpi, siis tuleb maksta. Hiljem.


Või siis need, kes on koolis käinud, nende jaoks ei ole premm konto kulu midagi märkimisväärset ja nad pigem mängivad mängu selliselt, et ei pea muretsema, et kas on piisavalt creda, et igal suvaliselt hetkel tankide varustust ringi teha või t10 tanke välja osta jne icon_rolleyes.gif

Õhtul tankimängu kõrvale vein ja hea juust on märksa kallim, kui kuu aega premmi beer_yum.gif icon_lol.gif

_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 16.12.2021 10:48:48 vasta tsitaadiga

Miks üldse neile Valgevene tegelastele maksta midagi?
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rayer155
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.12.2021 11:22:26 vasta tsitaadiga

Kes ees see mees.

https://eu.alienwarearena.com/ucf/show/2158552/boards/contest-and-giveaways-global/Giveaway/world-of-tanks-bonus-code-key-giveaway-4

3 days WoT PA
3 Days Rental KV-122
X1 Improved Hardening Class 2
X1 Improved Ventilation Class 2
X1 Gun Rammer Class 2
X6 Emblem “Emblem 1”
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 19.12.2021 20:37:35 vasta tsitaadiga

dud66 kirjutas:
FastPotty kirjutas:
Naiivsed muidugi maksavad ja tegelikult nad peaksidki maksma. Kui koolis ei käi ja elu ei õpi, siis tuleb maksta. Hiljem.


Või siis need, kes on koolis käinud, nende jaoks ei ole premm konto kulu midagi märkimisväärset ja nad pigem mängivad mängu selliselt, et ei pea muretsema, et kas on piisavalt creda, et igal suvaliselt hetkel tankide varustust ringi teha või t10 tanke välja osta jne icon_rolleyes.gif

Õhtul tankimängu kõrvale vein ja hea juust on märksa kallim, kui kuu aega premmi beer_yum.gif icon_lol.gif


Juust ja vein on tõesti oluliselt kallimad, nii et asi ei ole rahas. Asi on põhimõttes. Et milleks maksta mängude eest, mis on paika pandud. Selle eest, et saad hiirekesega paremat nuppu vajutada? Milleks ennast alandada lasta. Wot see ei mahu mulle pähe. Alandada lasevad ennast ju nõrgad? Kes lepivad alandusega, kui nad kasvõi ühe hüve saavad?

Ma ise olen muuseas, Valgevenes käinud, kolm aastat tagasi, ja see oli väga sõbralik kogemus. Väga, väga positiivne. Isegi mu bullterjer on Valgevenest pärit, kontaktidega seonduvalt Ülihinnatud tõukoer Eestis, sest siin on suurem osa bullterjeid omavahel sugulased..

Jah, piiril oli natuke bürokraatiat ja autole oli vaja paigaldada mingi jälgimisseade jms, aga inimesed, lihtsad inimesed, nad olid väga sõbralikud. Kui poliitika kõrvale jätta, siis kogu see riik oli suurepärane. Inimestest oli mul kahju, sest maapiirkondades oli keskmine palk 150 eurot kuus (kas te üldse kujutate ette sellist kuupalka?) ja väga töökad (ületunnid) teenisid 200 eurot kuus (kas te kujutate ette sellist kuupalka?), aga inimesed ise olid hästi toredad. Keegi ei vihka seal meid, või Baltikumi, miilits ei norinud, piiril ei ahistatud - kordagi peetud kinni Eesti mubrimärkidega autot, kuigi läbi sai sõidetud sisuliselt pool Valgevenet. Oli väga kena ja tore ja sõbralik riik. Mind politiika ei huvita ja mina mingit survet seal riigis ei tundnud. See, mis praegu toimub, on siiski puhtalt poliitiline keiss ja pole mõtet seda tavainimeste tasemele viia. Tavaline kodanik ei ole sellega kuidagi seotud, see pole seal tema võimuses niikuinii.

Aga wotile ei maksa ma hoopis teistel põhjustel, ja see pole kuidagi poliitikaga seotud.

Aga mis puudutab neid jõuluboxe.. Kui keegi tahab neid omale saada suuremas koguses.. Siis tee nii, et pane avalikku chati üles lause, et veel on kolm boxi vahetada. Ja kõik. Rohkem mitte sõnagi. Tuleb kümme boxi sulle vastu, ja on sinu aususe küsimus, kellele sa boxid vastu saadad. Järgmine päev kordad seda, ja siis jälle..
Eile mul oli üks päev pausi wotist ja täna oli mulle laekunud 104 väikest boxi.. X level on ammu käes ja mul pole nede boxide vastu mingit huvi ning ma ilmselgelt ei saa neile 104 inimesele ka vastata, nii et eks see üks paras petukaup ole, aga samas, ega ma neile ju vägisi ka seda peale ei sunni.. Päris ausalt öeldes, ma isegi ava neid kõiki. Mul ei ole mingit vahet, kas ma teenin miljoni hõbedat rohkem või vähem. Kõik oma vastukirjad saadan neile, kes saatsid mulle "Specail boxi" ja ülejäänud siis nendele, kes kõige rohkem boxe on saatnud. MInu arvates parim asi üldse, mida wot on suutnud välja mõelda, on see Christmas time tegevused. Pole eales nii palju sõpru, kirju ja suhtlemist olnud. Ja see on palju huvitavam, kui mäng ise. Mängu tulemus ise on ju ammu ette teada.


viimati muutis FastPotty 19.12.2021 23:28:36, muudetud 12 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006




sõnum 19.12.2021 23:00:59 vasta tsitaadiga

Poolakad pole WoT ära põlanud veel või?
_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007




sõnum 20.12.2021 17:48:26 vasta tsitaadiga

FastPotty, Eks tuleks sellest aru saada, et WoT on teenus/toode nagu iga teine ehk sa maksad meelelahutuse eest

E 25 on ka ju pay to win tank, WG saab raha ja keegi teine saab eeldatavasti rohkem endale sobivat meelelahutust (OP tank, millel kõrgem WR ja saab madalas liigas seal clubbida)

tsitaat:
viimati muutis FastPotty 19.12.2021 22:28, muudetud 12 korda
icon_eek.gif
_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gollum
HV kasutaja
gollum

liitunud: 07.04.2003




sõnum 21.12.2021 21:24:28 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:

Milleks ennast alandada lasta. Wot see ei mahu mulle pähe. Alandada lasevad ennast ju nõrgad? Kes lepivad alandusega, kui nad kasvõi ühe hüve saavad?

Ma ise olen muuseas, Valgevenes käinud, kolm aastat tagasi, ja see oli väga sõbralik kogemus. Väga, väga positiivne.

Jah, piiril oli natuke bürokraatiat ja autole oli vaja paigaldada mingi jälgimisseade jms,


icon_eek.gif
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 25.12.2021 00:03:32 vasta tsitaadiga

Alustaks sellest, et FastPotty oli kunagi 42% WR mängija. Kui kõik oleks Wargamingu poolt paika pandud, kuidas siis seletada hüpet WR 59% peale?



Kui sa ei taha sealt kurvi lõpust alla tagasi kukkuda, mängi uute tankidega, sest muud moodi sa ei saa enam olemasolevatega edasi areneda.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 28.12.2021 18:01:21 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Alustaks sellest, et FastPotty oli kunagi 42% WR mängija. Kui kõik oleks Wargamingu poolt paika pandud, kuidas siis seletada hüpet WR 59% peale?



Kui sa ei taha sealt kurvi lõpust alla tagasi kukkuda, mängi uute tankidega, sest muud moodi sa ei saa enam olemasolevatega edasi areneda.


Tänan sind ilusa graafika eest, Erick. Rahulikku pühadeaega sulle ja perele.

Kui keegi veel ei tea, siis Erick oli sisuliselt mu mentor, master. Küsisin nõu ja ta alati vastas ja mitte kunagi irooniliselt või üleolevalt, vaid andiski head nõu. Tema käest ma õppisin nii mõndagi - parim, mida siiani kasutan, on "tagumik ees" nurga tagant välja sõitmine ja 30 kraadise nurga hoidmine. Kas "active angling" ehk edasi-tagasi jõnksutamine oli tema idee või mitte, ma enam ei mäleta, aga näiteks B2 puhul on see ideaalne võte vastase mürsu rikoshetiks.
Suuresti tänu temale sain veel nii mõnegi hea idee ja eks ma ise natuke mõtlesin ka juurde. Ja nii see WR kerkis. Tasuta mängimise puhul (jah, raha on ikka kulutatud ka pisut, esimesel aastal, paar premium tanki sai ostetud, näiteks E25 - minu unistuste tank tol ajal) on mu WR ikkagi täiesti normaalne. Üle 300 euro pole ma kindlasti sellesse mängu viie aasta jooksul panustanud, kusjuures lõvisoa sellest esimese aasta jooksul. Siis ma veel ei saanud aru, kuidas asi töötab.

Aga mis WR puutub, siis WoT juba panigi mind lõpuks "paika", alates viimasest uuendusest, sest mängides ikka samu tanke edasi, kukub mu WR kolinal. No kukub ika nii kolinal, et vahepeal ei kerki - iga päev langeb. Pole tõusnud juba üle kuu aja. Halvimatel päevadel on "daily WR" 15% ja seda ei näita isegi wot-life. Piinlik vist. Parimatel päevadel on WR 55-60%, aga see on ainult üks päev nädalas ja meeletu (platooni)pingutusega. Ilmselt on palju rahamängijaid juurde tulnud (jõulud) ja neile on vaja paremat WR organiseerida.

Kui nüüd sellest WR kõverast rääkida, ja vaadata, kuidas mu WR kolinal kukub (see oli viimane aasta muutumatu kümnendiku täpsusega), siis tekib selline hästi lihtne ja naiivne küsimus - kui tankid on samad, aga nad muutuvad ikkagi veelgi paremaks (skillid/perkid täituvad), WN8 tõuseb, tabavusprotsent tõuseb, keskmine dämm tõuseb, keskmine XP tõuseb - siis kuidas WR saab kivina kukkuda? Kas 15-30% päevane WR on tõesti minu tase?
Näiteks tänanegi (28.12) WR on üsna tubli 22%. Pole kindel, kas wot-life seda näitab, neil tundub mingi reegel olevat alla 25% WR kuvamisega. Et ei ole kena seda näidata.

Alustad mängu, sõidad 100 meetrit ja juba on üks meeskonnaliikmest uppunud, siis kukub keegi kuskilt kaljuservast alla, siis sõidab arty mööda põldu otse vaenlase baasi poole.. Jõuad positsioonile ja juba on viis tanki kutupiilud ja seis 15-10. Esimese minutiga. No mida sa seal siis enam teed või oled.. Mingi platoon on mängus, kolm mängijat platoonis - kõikidel null dämmi, null lasku ja nii ongi. Kaotus 3-15, kusjuures need kolm on minu "tehtud". Viis-kuus või isegi seitse nullimängijat tiimis. Täiesti lootusetu ja ma isegi ütleks, et väga hale ja odav. Ilmselt on wotil täiesti poogen juba, mida neist arvatakse, sest kunagisest hiilgewotist pole enam midagi järel. Õhtul peale 02.00 koosneb pool tiimist täiesti avalikult bottidest (märgistatud) ...oot.. botte ju ei pidavat mängus üldse olema, see on minu vandenõuteooria ja ettekujutus?

Chat pole samuti enam chat, vaid peldikusein, kus kõik sõimavad wotti - aga las koerad hauguvad, karavan läheb edasi.

Ja et selle eest maksta - see on minu jaoks alandav. Sisuliselt sülitatakse sulle näkku ja siis öeldakse - osta nänni, osta Premmi. Sellepärast ma tasuta mängigi. Muud põhjust ei olegi. Oleks see aus ja ilus mäng - mul poleks kahju neile 50 või 100 eurot kuus maksta. Paljud head asjad maksavad, ja see on mõistlik. Aga maksta lihtsalt sinu üle irvitamise eest - nii blond ja rumal ma ka ei ole.

Kas te teate seda chati moderaatorit, Rokgoowor alias Kronk? Ta bannib õhtul chatis kahe tunni jooksul sada mängijat, kõik, kes vähegi talle ei meeldi või kes ütlevad midagi valesti või kes pole wotiga rahul - ja kui ta õhtu ning oma lausbännimise lõpetab, siis ta ütleb alati - "lisage mind oma sõbralisti, ma olen parim sõber". Täpselt nii teeb ka wot.

Aga kõigele vaatamata, ma leian, et see mäng on ikka veel mängimist väärt. Graafika on lihtsalt nii hea ja täiesti tasuta mängimise puhul - miks ka mitte? WR kannatab veel tükk aega kukkumist -50% WR peal lõpetan mängimise küll kindla peale ära..

Ja Erick - rahullikku pühadeaega ja mõnusat vana-aasta lõppu.

P.S. Tegin täiesti uue konto, teiselt IP-aadressilt. Olen uus ja algaja, tegin kõik õppematerjalid läbi ja kõik muu selle ninnu-nännu. Ja siis 8 päris mängu. Oi-oi, kui äge mäng! WR 80%! Seda mängu ma tahan mängida!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bunny
HV kasutaja
Bunny

liitunud: 02.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.12.2021 16:19:12 vasta tsitaadiga

"HAPPY22WOT" 22 väikest kasti

Homme saab samuti palju nänni
https://worldoftanks.eu/en/news/general-news/happy-new-year-holiday-ops-gifts-2022/
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.12.2021 13:21:38 vasta tsitaadiga

WOTHAPPYNEWYEAR2022

Tasuta camo.

Mingi värk on vist, pole pikalt wotti sisse loginud ja kohe see festival level 4 vms. Millest selline asi tuleb, eelmise aasta garaazi ehtimisest?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 01.01.2022 20:42:29 vasta tsitaadiga

Mul on 487 avamata väikest kastikest icon_smile.gif Iga päev tiksutab umbes 50 tükki juurde.. Lihtsalt ei viitsi neid avada, sest suurt mõtet ei näe asjal.

Aga.. head vana-aasta lõppu teile, kõik senised ja tulevased wot-i mängijad.

Ja aastavahtusel keegi postitanud ei ole, siis ka "paremat uut aastat teile!". Loodan siiralt, et teil tuleb parem aasta, kui eelmine.

Sain täna esimest korda viie aasta jooksul wot-is täis kõik pühadekollektsioonid, alates 2018 aastast. Alati jäi viimasest aastast väga palju puudu, kuid see aasta oli see sõpradega kastikeste vahetus nii tõhus uuendus woti poolt, et sain nii kõik eelmiste aastate pühadekollektsioonid täis kui ka ühtlasi selleaastase. Ühtegi kasti juurde ei ostnud, kõik on puhtalt woti-sõprade käest saadud ja Arnoldi käest teenitud icon_smile.gif Kuni eilseni ei viitsinud kaste isegi avada, aga kui 500 kasti täis sai, hakkasin avama.. Kasutasin decoderit ja lõpuks viimased 40 kaunistust ka "antiduplicatorit" ning teemante jäi lõpuks veel ülegi. Tunne on selline, justkui oleks midagi suurt korda saatnud icon_smile.gif Mitte kunagi ole neid pühadekollektsioone täis saanud, alati olen miinusesse jäänud. 50% hõbedaboonust tuleb nüüd ka, kuigi see mind väga ei huvita, hõbedat ongi niigi ligi 50 miljonit ja teha pole sellega midagi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bunny
HV kasutaja
Bunny

liitunud: 02.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.01.2022 18:39:53 vasta tsitaadiga

Minu 4 "Kolobanov" tuli ära ))))
http://wotreplays.eu/site/6133007#murovanka-bad_pixels-strv_s1
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 05.01.2022 22:53:12 vasta tsitaadiga

Bunny kirjutas:
Minu 4 "Kolobanov" tuli ära ))))
http://wotreplays.eu/site/6133007#murovanka-bad_pixels-strv_s1


Alati on hea "Kolobanovit teha" icon_smile.gif Mul neid siiani 21, ja kuigi ma neid kõiki ei mäleta, on tunne muidugi peale mängu suurepärane. Minu arvates on Kolobanovi medal üks kõige suurema väärtusega medal üldse selles mängus. Ehk on "Pool medal" pisut parem, aga "Kolobanov" on võrratult magusam.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bunny
HV kasutaja
Bunny

liitunud: 02.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2022 16:19:05 vasta tsitaadiga

https://2021.battlejourney.eu/ saate vaadata oma eelmist aastad
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1153, 1154, 1155 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.