Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 851, 852, 853 ... 913, 914, 915  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2021 22:48:22 vasta tsitaadiga

Juulis telia pakkus vähem.

Ja erinevasse kohta jõudsid siis.


viimati muutis KillFrenzy 23.11.2021 22:49:15, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2021 22:48:40 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
B6, aga äkki pakud teliale hoopis. Peaks samasse kohta nagunii välja jõudma icon_biggrin.gif https://www.telia.ee/era/lisateenused/vana-uueks/#kalkulaator

huvi pärast proovisin ja telia maksab pisut rohkem aga ma ei näe neil musta reede pakkumist mis lubab kaks korda rohkem maksta.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2021 22:57:35 vasta tsitaadiga

Scott kirjutas:
Oisu., kas sa Vinterveiens Helter tegelastega oled kokku puutunud?


Ei filmi meid siin põhjas keegi icon_redface.gif
Sama koht, kus eelmine kord kolm tükki kokku said.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2021 23:22:51 vasta tsitaadiga

rtfm99 kirjutas:
The_Boss kirjutas:
B6, aga äkki pakud teliale hoopis. Peaks samasse kohta nagunii välja jõudma icon_biggrin.gif https://www.telia.ee/era/lisateenused/vana-uueks/#kalkulaator

huvi pärast proovisin ja telia maksab pisut rohkem aga ma ei näe neil musta reede pakkumist mis lubab kaks korda rohkem maksta.

https://upgreat.ee/seadmete-tagasiost/

Siin veel eriti head pakkumised icon_biggrin.gif

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2021 23:41:07 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
rtfm99 kirjutas:
The_Boss kirjutas:
B6, aga äkki pakud teliale hoopis. Peaks samasse kohta nagunii välja jõudma icon_biggrin.gif https://www.telia.ee/era/lisateenused/vana-uueks/#kalkulaator

huvi pärast proovisin ja telia maksab pisut rohkem aga ma ei näe neil musta reede pakkumist mis lubab kaks korda rohkem maksta.

https://upgreat.ee/seadmete-tagasiost/

Siin veel eriti head pakkumised icon_biggrin.gif

Lause lõpus naerunägu. Kas see tähendab et pakkumised on "eriti" head?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2021 23:52:51 vasta tsitaadiga

Mhm, /s unustasin lisada selguse mõttes.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2021 10:50:17 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
B6, proovi teist brauserit?

proovisin kroomi asemel edget, ikka sama jama icon_mad.gif

telefoninumbri lahter läheb punaseks icon_evil.gif
seal on vaja kirjutada Telefoninumber (koos maakoodiga) *
olen proovinud erinevaid variante, ernevate tühikutega jne
aga ikka kuramuse Data field '88' value '143' is unknown.
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2021 10:51:48 vasta tsitaadiga

Kas sul on vana 5 kohaline number?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2021 11:00:17 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Kas sul on vana 5 kohaline number?

eip, mul 8 numbrit
proovisin igaks juhuks ka naise ja poja numbrit
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2021 11:54:51 vasta tsitaadiga

B6, küsisin eesti partneri käest, ütles et see leht peaks samsungi hallata olema, seega -> Eestis: 800-7267 info@samsung.ee
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 24.11.2021 22:32:52 vasta tsitaadiga

thinkpad x13 gen 1- Milline dock sellele sobib? Kas need USB-C dokid oleks ühilduvad ka teise tootjate arvutitega, kui näiteks windows neile automaatselt draiverid peale tõmbab?
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2021 22:54:17 vasta tsitaadiga

Eelista Lenovo enda omi.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2021 12:13:37 vasta tsitaadiga

Kas kuskil leidub sellist juhet nagu USB A -->3mm toite ots?

Oomipoes 5mm otsaga kaabel täitsa olemas

Ei pea olema nurgaga



Võimalik, et on ka 3.5mm. Pole täpset mõõteriista

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2021 19:07:21 vasta tsitaadiga

võta vana hiire vms juhe ja oomikast vastav ots.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muri666
HV kasutaja

liitunud: 29.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2021 19:27:20 vasta tsitaadiga

Mis elukaga võib tegemist olla?
Sain sellise kassikarva seest kätte. Mingi 3mm võib pikk olla.

Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2021 19:32:04 vasta tsitaadiga

kiin
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muri666
HV kasutaja

liitunud: 29.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2021 19:44:45 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
kiin

Diagnoosi ka julgeks panna ja millise täpilahusega turjale võiks nendest lahti saada ? icon_biggrin.gif
Tegemist kodutu õuekassiga kes vahest külas käib ja tahaks tal elu natukene paremaks teha. Arsti juurde viia ei saa kuna sellist kassi puuri panna ei saa ning hea õnne korral saaks täpilahuse turjale pigistada.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2021 19:48:00 vasta tsitaadiga

Ehk mingid kirbu ja ussirohud mida söögiga koos antakse.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2021 19:48:07 vasta tsitaadiga

igasugu parasiitide vastane kompleksvedelik on, pannakse turja peale. Alates puukidest ja lõpetades kirpudega, kõige vastu. x3 kuu tagant uus.
Küsi hästivarustatud PetCityst icon_lol.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2021 20:54:02 vasta tsitaadiga

muri666 kirjutas:
Mis elukaga võib tegemist olla?
Sain sellise kassikarva seest kätte. Mingi 3mm võib pikk olla.


Kui tal tagajalad pik(em)ad oleksid, siis ütleks, et pealtvaates kirp. Sellelt pildilt ei saa aru, kas on või ei ole.

https://www.google.com/search?q=flea&tbm=isch

Kassidele on kirpude ja puukide vastu erinevatelt tootjatelt fiproniili täpilahus olemas jah. Kirpude vastu ongi efektiivsem kui puukide.

Kui ongi kirp, siis oota oma ja ülejäänud majaliste säärte peale pikalt sügelevaid hammustusi icon_lol.gif Püksisääres ringi ronida võivad ka. Ja voodisse ronivad öösel.
Fiproniliga täpitatud kass peaks neile otsa peale tegema pikapeale. Kui ei jaksa oodata nii kaua, siis on spetsiaalselt kirpude vastu põrandale pihustatavad pikaajalise toimega aerosoolid olemas.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2021 22:42:37 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
võta vana hiire vms juhe ja oomikast vastav ots.


võtsin usba - usb a ja 2 otsa... lõikan selle usb juhtme pooleks ja saan 2 juhet teha

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2021 23:49:33 vasta tsitaadiga

Üks loll küsimus... kas küpsetuspaberit ei või enam tänapäeval ahju panna? Tavapärase toote asemel saadeti poest mingi käkk, mis läks mõne minuti pärast laia leegiga põlema. Mõtleks, et oled juba kaua ilmas elanud ilma et köögis tulekahju oleks tekitanud, aga näed ära iial ütle iial.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2021 00:07:27 vasta tsitaadiga

Mis käkiga tegu?
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2021 00:16:21 vasta tsitaadiga

Smile oli nimi, sinises pakis. Sama tootja teeb ka kilet, fooliumi jne aga nende paberit ei ole ma kunagi vabatahtlikult ostnud. Selline jõupaberi karva pruun ja rabe (oleks ilmselt pidanud mõtlema panema, kuna tavaline küpsetuspaber muutub selliseks alles pärast korralikku läbikõrbemist.

Tont teab milleks see üldse mõeldud oli.. sest karbi ma olin ära visanud juba... aga küpsetuspaberi pähe see mulle tarniti.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 26.11.2021 01:17:55 vasta tsitaadiga

muri666 kirjutas:
Mis elukaga võib tegemist olla?
Sain sellise kassikarva seest kätte. Mingi 3mm võib pikk olla.


näib kirbu moodi välja. Küljelt pilt on? Siis saaks öelda kellet v6iks pärit olla. T6rjeks m6ni isoxazolin nagu Fluralaner, Afoxolaner v6i Sarolaner. Sa pead arvestama, et need raiped suudavad 6 kuud kusagil p6randa praos oma aega oodata. Ning kindlasti m6tle paelussi peale - prasikvantel siin abiks.

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2021 01:36:29 vasta tsitaadiga

netcat, tundub nagu su kätte sattus miski vale asi, küpsetuspaber peaks ikka taluma +220C
https://shop.primepartner.eu/c/kupsetuspaber siit ei paista nagu midagi muud
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2021 08:12:32 vasta tsitaadiga

Ise oma käega peab seda valima. Suvarimist võetud paber töötab. Päris tihti kasutan. Panni ei viitsi harida.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2021 15:40:45 vasta tsitaadiga

maty kirjutas:
netcat, tundub nagu su kätte sattus miski vale asi, küpsetuspaber peaks ikka taluma +220C
https://shop.primepartner.eu/c/kupsetuspaber siit ei paista nagu midagi muud


Ilmselt see oli

https://www.selver.ee/kupsetuspaber-top-quality-38cmx20m-smile-1-tk

tsitaat:
Kasutamiseks temperatuuril kuni +220°C. Mõõtmed 38 cm x 20m. Biolagunev ja kompostitav.


(Seda, et isesüttiv, jäeti targu mainimata)
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 26.11.2021 15:45:39 vasta tsitaadiga

Kui üle 220 kraadi kasutada, siis võib ju ka süttida.
Miks kohtusse ei ole veel pöördunud?
Kuna pakendil polnud kirjas siis nōua miljoneid.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2021 16:11:14 vasta tsitaadiga

200 kraadi oli. Mingi veerand tundi max kui sedagi.

Ei ole õnneks väga kohtust midagi välja nõuda, isegi ahi ei kurda ootamatu pürolüüsi üle. Aga nüüd ma ostan küll tuleteki, see paljaste kätega leekide surnuks peksmine on ikak valus.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2021 16:58:44 vasta tsitaadiga

Poele ja/või maaletoojale tasuks siiski teada anda. Kui küpsetuspaber liiga palju kuuma saab, siis tõmbab mustaks ja ilmselt hakkab eritama mingeid aineid mis tervisele head pole, aga vot seda pole veel kohanud, et leegiga põlema läheks. Ei lähe vist isegi siis kui seda tikkudega meelega põlema panna tahad.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2021 17:22:52 vasta tsitaadiga

Ütlevad nagunii et oma süü. Eriti ei viitsi isiklikus praeahjus katseid ka teha, kas korrata õnnestub. Ei jõudnud see värvi muuta ega midagi, lihtsalt üks nurk millegipärast söestus millimeetri jagu (ei ole sellist asja näinud tavalise heleda küpsetuspaberiga isegi kui see on üleni tumepruuniks kõrbenud ahjus) ja süttis just siis kui ma tegin ahju ukse lahti et hakata välja võtma, ja sealt läks paber kärinal nagu süütenöör, siis kohtus tuli rasvaga ja see läks juba, nagu rasv ikka läheb.. Selles mõttes uskumatu kui kiiresti see asi põleb kui talle tuli otsa panna, seda võib vabas õhus proovida muidugi mingis tulekindlas konteineris.

Võtan lihtsalt teadmiseks, et rohepööre on jälle ühe asja tuleohtlikumaks teinud kui see varem oli (klassikaline küpsetuspaber ei ole vist komposteeruv).
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2021 17:35:00 vasta tsitaadiga

Muide ma kasutan küpsetuspaberi asemel tihti hoopis seda paksemat nö. grillfooliumi. Seda pole võimalik ka kõige parema tahtmise juures põlema panna(välja arvatud laboritingimustes ülikõrgel temperatuuril ja/või puhtas hapnikus).
Pole küll väga roheline käitumine aga noh vähemalt ei pea muretsema kui temp peaks üle 220 minema.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2021 17:53:42 vasta tsitaadiga

Ega ma ka kasutan fooliumi. Aga mul oli pirukatükk kapis küpsetuspaberi vahel (noh et fooliumi sees on kahjulik toitu säilitada) ja mõtlesin, et hoian kokku, panen sellesama paberiga ahju kui ta juba selle peal on.
Tutkit kokkuhoid. Pirukas põles ära ja hea, et küla ei läinud.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 26.11.2021 18:19:09 vasta tsitaadiga

Arvutiks on Lenovo V510z ja CPU: i5-7400T
Kui palju v6iks maksta i7-7700T ja kuidas nende saadavus on?
Saksa ebay valik on väga piiratud icon_neutral.gif

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2021 18:54:18 vasta tsitaadiga

netcat, ilmselt oli see wax paper, mis pole ahjupanekuks mõeldud.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2021 19:06:15 vasta tsitaadiga

M00t kirjutas:
netcat, ilmselt oli see wax paper, mis pole ahjupanekuks mõeldud.


Pakendil olev info väidab vastupidist.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 26.11.2021 20:03:20 vasta tsitaadiga

Millal esimene turist siis B.1.1.529 eestisse toob?
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2021 20:04:29 vasta tsitaadiga

TVs just ütles, et see on neegrite versioon ja siin kanda ei suuda kinnitada thumbs_up.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2021 20:04:49 vasta tsitaadiga

Nädala pärast.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahoioi
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2017




sõnum 26.11.2021 20:08:09 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Hoiatused
Väiksemate ahjuplaatide või ahjuvormide puhul lõika küpsetuspaber parajaks, vältides küpsetuspaberi sattumist küttekeha lähedale.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 26.11.2021 20:42:49 vasta tsitaadiga

Mida te ootate?
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2021 21:11:47 vasta tsitaadiga

enda lapsi ja jõuluvana icon_redface.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 26.11.2021 22:48:08 vasta tsitaadiga

Hiid, et su ootused täituksid thumbs_up.gif

Päevakajaline teema. Mis on Omikron?
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2021 23:00:51 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Hiid, et su ootused täituksid thumbs_up.gif

Päevakajaline teema. Mis on Omikron?
Delta on steroids.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 26.11.2021 23:04:29 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:

Päevakajaline teema. Mis on Omikron?


https://en.wikipedia.org/wiki/Omicron_(disambiguation)

huvitav, miks nad Nu ja Xi vahele jätsid?

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 26.11.2021 23:18:56 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
jägaja kirjutas:
Hiid, et su ootused täituksid thumbs_up.gif

Päevakajaline teema. Mis on Omikron?
Delta on steroids.

good, tee omale üks koks thumbs_up.gif

degrass kirjutas:
jägaja kirjutas:

Päevakajaline teema. Mis on Omikron?


https://en.wikipedia.org/wiki/Omicron_(disambiguation)

huvitav, miks nad Nu ja Xi vahele jätsid?

hiinlastele poleks meeldinud. https://en.wikipedia.org/wiki/Xi_Jinping
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2021 23:21:28 vasta tsitaadiga

Tegin rummkoola.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 26.11.2021 23:23:47 vasta tsitaadiga

mul on colanostra
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2021 23:25:28 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
mul on limonaad
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 851, 852, 853 ... 913, 914, 915  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.