Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  EshopWedrop märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2021 23:08:59 vasta tsitaadiga

Scott, koduaadressil täpitähed sees?
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 01.08.2021 18:58:20 vasta tsitaadiga

Täpitäheni ei jõudnudki, enne läks punaseks.

Kuid tegin ostaeu konto ja selle Saksamaa aadress sobis, kui sellest ühe koma välja jätsin. Boonusena tasuta saatmine (ja Saksast odavam transport Eestisse) kui otse ingliskeelselt lehelt UPSiga Eestisse tellimine.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2021 09:05:51 vasta tsitaadiga

Mõtlesin, et proovin ära. Tegin konto ja üritasin www.notebooksbilliger.de lehelt omale videokaarti tellida.
Nüüd jäin selle aadressi jura taha kinni. Äkki keegi varem ka sealt www.notebooksbilliger.de lehelt tellinud ja teab kuidas ma sinna neid eshopwedrop poolt antud (Address Line 1/ Straße 1/Address Line 2 / Straße 2) sisse toksima pean...
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2021 11:59:08 vasta tsitaadiga

Diesel157, nii:



Muidu ise olen see/eelmine nädal taas paaril korral tellinud ja teenus töötab kiirelt ja muretult. thumbs_up.gif

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2021 12:37:57 vasta tsitaadiga

Nomh, eks näeb mis nüüd edasi saab icon_smile.gif

Mitu tiiru sain www.notebooksbilliger.de lehelt boti bänni. Mitu korda jäi maksmine pooleli, sest kas leht ei laadinud lõpuni või mingi muu jama. Nüüd viimane katse sain vist ära tehtud ja pangast on summa ära bronnitud...
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2021 12:52:29 vasta tsitaadiga

Diesel157,

Liiga palju korraga lehel liikdues annab ajutise bänni, see nende kaitse. See kestab vaid loetud minutid. Maksmise juures täidetakse euroliidu direktiivi ja seal pead panga kaudu ennast tuvastama ja mõnikord protsess katkeb. Siis lihtsalt proovi uuesti. Kui summa pangas bronnis, siis õnnestus ja ilmselt oled juba saanud ka e-kirja tehingu kohta. thumbs_up.gif

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2021 13:49:03 vasta tsitaadiga

Jep, poest sain arve kätte ja nende poolt on "The parcel has been delivered". Eks ootab nüüd ära mis sealt ESWD poolt tuleb.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 18.08.2021 23:18:04 vasta tsitaadiga

Kas need pakid on kenasti liikunud, millel UPS kulleriks on? Mõtlen liikumist poe ja ESWD lao vahel ehk kas UPS saab paki üleandmisega ESWD lattu hakkama.

Kasutaksin ESWD vahendajana, sest SportDirecti pakid lähevad nüüd UPSi kätte ja paki tracking oli Aramexi oma. Kui lõpuks jälile jõudsin, kuhu ning kelle kätte pakk läks, oli juba tagasi saadetud. E-mailist paki peal kasu ei ole, mingit kirja ka ei saanud, et varem otsima oleks hakanud. Ja muidugi see, et neil ainult kullerid, kapivõrku või -koostööd ei ole (vist).
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2021 10:10:06 vasta tsitaadiga

Diesel157 kirjutas:
Jep, poest sain arve kätte ja nende poolt on "The parcel has been delivered". Eks ootab nüüd ära mis sealt ESWD poolt tuleb.


Ostsin siit https://www.notebooksbilliger.de/ videokaardi

2021-08-12 Tellisin ära NBB-st
2021-08-13 NBB andis kullerile üle ja jõudis ESWD kätte
2021-08-13 Lähtelaos (Saksamaa)
2021-08-13 Ettevalmistatud laadimiseks (Saksamaa)
2021-08-13 Transiidil (Saksamaa-Leedu)
2021-08-17 Baltikumi laos (Leedu)
2021-08-17 Kullerfirmaga teel (Venipak)
2021-08-19 Kohal (Eesti)

thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 26.08.2021 11:25:42 vasta tsitaadiga

Kuidas ebays USA aadress välja peab nägema?

ESWD annab selle:

Nimi perekonnanimi
147-06, 176th Street, Suite 2
ESWD EE12345678
Jamaica, NY, 11434
US
+1 5163363661

ebay süsteem pakub Postal Service andmete kohast:


147-06
11400 176th St, Suite 2
Jamaica, NY, 11434-1402
US
+1 5163363661

Just see '11400' pani mõtlema, mis see on ja miks seda ESWD aadressis pole.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 26.08.2021 21:10:52 vasta tsitaadiga

pane 1:1 ESWD oma.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 06.09.2021 18:25:17 vasta tsitaadiga

Panin, eks näeb, millal kaup sinna jõuab.

Kas nii saab tellida, et nt Inglismaa veebipoest saadad paki Saksamaa aadressile, mitte Inglise omasse? Kui pood Eestisse ei saada, aga Saksamaale saadab.

ESWD Inglise lao aadress muutub, oli info.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2021 18:51:19 vasta tsitaadiga

Ilmselt ei saa, kui maksud tasumata.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 06.09.2021 19:12:44 vasta tsitaadiga

Ma ei mõelnud maksude mittemaksmist. Maksud rakenduvad juba UKst väljumisel, ka sakslasele.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2021 19:15:34 vasta tsitaadiga

Kui maksud on juba makstud ja paberid korras, siis ei tohiks ju olla mingit takistust paki Saksamaal üleandmisel.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celos
Kreisi kasutaja
Celos

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2021 12:14:34 vasta tsitaadiga

Killhoven kirjutas:
Diesel157, nii:



Muidu ise olen see/eelmine nädal taas paaril korral tellinud ja teenus töötab kiirelt ja muretult. thumbs_up.gif


Kuidas see pilt välja nägi? Olen FE kaartide jaole saanud päris mitu korda, aga nende automaatika tuvastab eshopwedropi aadressi duplikaadina ja tühistab tellimuse.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2021 13:02:06 vasta tsitaadiga

Ei mäleta kahjuks enam.

---

Poolas juhtus selline asi, et saadeti DPD'ga pakk, millel valitud siis PIN küsimine kättetoimetades ja kuller ei andnud pakki üle ja saatis tagasi.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
giraffe
HV vaatleja

liitunud: 08.04.2017




sõnum 09.09.2021 20:56:37 vasta tsitaadiga

Tellisin eelmisel nädalal Poolast, reedeks jõudsid eshopi lattu. Esmaspäeval (07.09) väljusid Poola laost, eile jõudsid Vilniusesse. Samal õhtul anti DPD-le üle ja vähem kui 24 tundi hiljem sain pakiautomaadist kätte. Kiire ja korralik, ilmselt tellin varsti veel thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2021 10:33:56 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Ei mäleta kahjuks enam.

---

Poolas juhtus selline asi, et saadeti DPD'ga pakk, millel valitud siis PIN küsimine kättetoimetades ja kuller ei andnud pakki üle ja saatis tagasi.


Endal sama teema oli. Nendeletuleb ette teavitada ja kõik ok. Mul toimis ja pakk jõudis ilusasti kohale.
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2021 10:43:13 vasta tsitaadiga

pyrex, suhtlesid eesti klienditeenindusega?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2021 10:52:19 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
pyrex, suhtlesid eesti klienditeenindusega?


Mul on nad lisatud Skype. Praktiliselt igal ajal on online kui mul vaja on läinud. Saadad neile träkingu, mis kuller tuleb, millal oodata on ja selle koodi. icon_wink.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2021 10:57:37 vasta tsitaadiga

Eile rääkisin telefonis nendega, ütlesid et poolas pole senini probleemiks olnud. Küll aga pidi prantsusmaal see tavaline olema, et koodi vaja.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2021 16:15:39 vasta tsitaadiga

Celos kirjutas:
Killhoven kirjutas:
Diesel157, nii:



Muidu ise olen see/eelmine nädal taas paaril korral tellinud ja teenus töötab kiirelt ja muretult. thumbs_up.gif


Kuidas see pilt välja nägi? Olen FE kaartide jaole saanud päris mitu korda, aga nende automaatika tuvastab eshopwedropi aadressi duplikaadina ja tühistab tellimuse.

https://www.notebooksbilliger.de lehe ei olnud kohta, kuhu see ESWD Intelligente EEXXXXXXXX panna. Lahendus oli nii, et eesnime alla paned terve nime ja lõppu koma ning perekonna nime alla see ESWD.

Vorname: Kalle Kruvi,
Nachname: ESWD Intelligente EEXXXXXX


NBB-lt tuli arve selline

Kalle Kruvi, ESWD Intelligente EEXXXXXX
ADAM-OPEL-STRAßE 7-11/Tor28-30 7-11
Deutschland
60386 FRANKFURT AM MAIN

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2021 10:12:32 vasta tsitaadiga

Kas on mingit sellist asja ka Soomega või kuidas sealt väljamaalt saaks tellida?
icon_rolleyes.gif

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2021 10:32:55 vasta tsitaadiga

Kirjutad Soome müüjale, tavaliselt ikka saab tellida.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 13.09.2021 10:58:04 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser kirjutas:
Kas on mingit sellist asja ka Soomega või kuidas sealt väljamaalt saaks tellida?
icon_rolleyes.gif

Finest transport
Üle 200kg alusetäis kaupa Tallinna toomine läks 25 eur maksma näiteks.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.09.2021 17:01:53 vasta tsitaadiga

Tegin ka konto ära. Vaatab kas saab USAst ühe vidina probleemideta kätte.
Kõige rohkem teeb muret kuidas mu pakk antakse võõrasse keskkonda üle. Eespool on juttu, et küsitakse SMS koodi. Eks näeb.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2021 23:19:56 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Tegin ka konto ära. Vaatab kas saab USAst ühe vidina probleemideta kätte.
Kõige rohkem teeb muret kuidas mu pakk antakse võõrasse keskkonda üle. Eespool on juttu, et küsitakse SMS koodi. Eks näeb.


Prantsusmaal tehakse seda. USA ikka üldiselt laadna.
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 22.09.2021 11:00:37 vasta tsitaadiga

Inglismaa pakk vaja nende lehel deklareerida. Aga tahab GBP väärtust, arve on eurodes ja maksin eurodes. Kas konverteerin päevakursi järgi ja panen sinna selle summa?
JPG-failina pean ikka euroarve saatma. Info ka juurde, et vaadaku manuaalselt üle, muidu arvutavad eurod üks-ühele naelteks.

...

Kas neile esialgse USA deklari järgi makstud impordimaksu (eraldi reana, VAT oli teisel real) saab tagasi? See peaks tollimaksu tähendama, tollimaksu aga alla 150 eurose väärtuse pealt maksma ei pea.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.09.2021 15:26:34 vasta tsitaadiga

Ei saa aru nende arve kirjadest. Ridu on niipalju ja iga liigutus maksab.
Lõppsumma on: Kokku tasuda: -5,17€

Ma ei saa aru kas olen üle maksnud, et summa on miinustes või tuleb juurde maksta.
Arve ise on selline. Nuppu ka kusagil ei ole, et maksa arve:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2021 15:27:57 vasta tsitaadiga

Pigem maksid üle, vast antakse tagasi sulle 5,17€
_________________
HV kasutajatele suunatud Discordi server
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.09.2021 15:29:57 vasta tsitaadiga

Eks see jääb siis järgmiseks korraks, tagasi vaevalt keegi maksab
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2021 15:38:58 vasta tsitaadiga

Algselt võetakse käibe- ja tollimaksud ligikaudselt, tavaliselt rohkem kui tegelikult välja tuleb. Praegugi maksid üle, 5€ kantakse tagasi.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vester1
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2021 12:02:33 vasta tsitaadiga

Opppa kus Eshopwedrop on lahke selle musta reede kuu raames. Viskas 2021 dropsi sellega saab siis 10 10eurost transa alet

viimati muutis vester1 01.11.2021 12:28:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2021 12:22:57 vasta tsitaadiga

Korralik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2021 12:38:15 vasta tsitaadiga

200 dropsi on 10€, pm saab siis 10 pakki tellida?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vester1
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2021 12:42:58 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
200 dropsi on 10€, pm saab siis 10 pakki tellida?


Jah.

1 tellimuse max on ka 200 ehk 10 euri
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amdfan
HV Guru

liitunud: 23.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2021 13:07:27 vasta tsitaadiga

Kahju, et maksimum dropside arv ainult 200 on icon_smile.gif Muidu tõesti väga helde üllatus nende poolt.
Kommentaarid: 362 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 330
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vester1
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2021 13:36:47 vasta tsitaadiga

Arvestades, et nad tegid seda kõigile on isegi see väga helde. Tavaliselt visatakse 100 dropsi kaupa
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2021 17:09:28 vasta tsitaadiga

Kena üllatus tõesti kui kontol üle kahe tonni dropse vastu vaatab, kena kink thumbs_up.gif
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2021 10:17:43 vasta tsitaadiga

ESWD kirjutas täna, et panid mu paki Leedust teele. Kiidan Omnivat, kes selle paki juba eile kätte toimetas.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2021 22:50:15 vasta tsitaadiga

somnambuul, ESWD pakke tarnib eestis DPD mitte Omniva?
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2021 22:58:21 vasta tsitaadiga

Mõlemad. Lisaks venipak.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2021 00:17:59 vasta tsitaadiga

Ise valid ju kellel lased kohale toimetada.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
giraffe
HV vaatleja

liitunud: 08.04.2017




sõnum 30.11.2021 14:48:21 vasta tsitaadiga

Otsustasin nende uut Poolast kahe ööpäevaga toomise valikut proovida. Eelmisel teisipäeval jõudis sinna, peale laost lahkumist ei tulnud enam ühtegi uuendust, aga neljapäeva varahommikul oli kuller ukse taga. Nüüd ootan järgmist pakki ja ilmselt tuleb detsembris üks tellimus veel teha, dropse õnneks jagub icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2021 15:15:03 vasta tsitaadiga

Zlott praegu 12a madalaima kursiga ka.

Proovisin UK'st tellimise ka ära nüüd peale brexitit. Laadid väärtust tõendava dokumendi, valida kaubagrupi, väärtuse, maksad maksud ja edasi nagu vanasti.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
slax
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.01.2022 15:02:37 vasta tsitaadiga

Tellisin ka esimest korda mööblit Saksamaalt teenuse kaudu, loodan, et kõik läheb hästi. Jätan kunagi ka tagasiside siia
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2022 10:23:45 vasta tsitaadiga

Kui aasta midagi ei telli, siis konto kustutatakse?
Norm teenus siis icon_lol.gif
tsitaat:

Enam kui aasta on möödunud sinu viimase EshopWedropi teenuse läbi tellitud paki saabumisest.

Tere tulemast tagasi – Soovime sind tervitada ja pakume limiteeritud ajaks sulle võimalust kasutada EshopWedropi TASUTA! Aktiveeri uuesti oma EshopWedropi konto ja saa oma esimene rahvusvaheline kättetoimetus TASUTA*!


Soovid siiski loobuda? Kui sa ei soovi EshopWedropi tulevikus kasutada, siis suletakse sinu konto automaatselt 1 kuu pärast peale selle e-kirja saatmist. Konto deaktiveerimisel kustutatakse kõik kogutud andmed ning eelised, näiteks Preemia Dropsid, Staatuse Dropsid ja allahindlused / promokoodid.

Sisse loginud olen ikka stabiilselt kogu aeg

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2022 16:10:07 vasta tsitaadiga

mingit alternatiivi on ka, kes saadaks Iirimaalt siia? maru kallis oleks saata Iirimaalt eshopwedrop vahelattu ja sealt veel omakorda Eestisse.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2022 16:11:44 vasta tsitaadiga

Slazenger, SKG äkki aitab icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  EshopWedrop mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.