Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Forza Horizon 5 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 37, 38, 39  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 23.11.2021 22:10:33 vasta tsitaadiga

Kui kellelgi huvi siis võiks ükspäev rahva kokku ajada ja konvoid teha
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.11.2021 00:47:33 vasta tsitaadiga

Rahulik konvoi pakuks isegi huvi icon_smile.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.11.2021 13:11:19 vasta tsitaadiga

võib proovida küll, kuigi online veel päris katki
_________________
!!
Kommentaarid: 299 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 24.11.2021 13:46:11 vasta tsitaadiga

Muhekas kirjutas:
Kui kellelgi huvi siis võiks ükspäev rahva kokku ajada ja konvoid teha


Mis see endast kujutab muidu? Reede õhtu võiks tsillida küll online...
On selles mängus selliseid mängumoode, et kambaga lihtsalt mööda maad ringi uudistada?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matrix
HV kasutaja
matrix

liitunud: 11.09.2002




sõnum 24.11.2021 16:02:06 vasta tsitaadiga

Mis te mängu mussist arvate? Ise ütleks, et iga uue Forzaga läheb valik aina kehvemaks, seekord aitab ainult Horizon XS kuulata ja sealgi on ainult paar head lugu.
_________________
Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IBOX4REAL
HV kasutaja
IBOX4REAL

liitunud: 20.06.2005



Online

sõnum 24.11.2021 16:59:25 vasta tsitaadiga

matrix kirjutas:
Mis te mängu mussist arvate? Ise ütleks, et iga uue Forzaga läheb valik aina kehvemaks, seekord aitab ainult Horizon XS kuulata ja sealgi on ainult paar head lugu.


Pole jõudnud sellele keskenduda, aga minu arust võiks saada Spotifyst otse lasta muusikat. Isegi kui muusika on ok, siis üks hetk tüütab ikka ära.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.11.2021 17:33:47 vasta tsitaadiga

matrix kirjutas:
Mis te mängu mussist arvate? Ise ütleks, et iga uue Forzaga läheb valik aina kehvemaks, seekord aitab ainult Horizon XS kuulata ja sealgi on ainult paar head lugu.


Sarnaselt eelmisele mängule väga kehvake muusikavalik. Mõni üksik lugu on OK ja endalegi üllatuseks kuuluvad need Bass Arena playlisti. FH5 XS jääb minu arvates alla isegi FH4 XS-ile. Rockist on asi kaugel - paras raadiopop.

Kaks nädalat olen FH5 mänginud ja juba on mul seadetest raadio heli nulli keeratud (päris "off" peale ei taha lülitada, kuna muid jään skilli lugudest ilma) ning taustal mängib Spotify.

Hiljaaegu ostsin ebay'st NFS Hot Pursuit 2 (2002. aasta mäng) nostalgitsemiseks. Selles mängus on hea muusika.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006




sõnum 24.11.2021 19:21:17 vasta tsitaadiga

Endale meeldis FH4 Pulse. FH5 ka see raadio päris okei. Kas fh5 on cross play? St pc ja xboxi mängijad saavad koos mängida?
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.11.2021 19:48:38 vasta tsitaadiga

Endal hetkel sobib rohkem Hospital...aga eile mängides tajusin, et raadio kuidagi vaikne...auto veel vaiksem...ainult mingi kohin/mürin klappides...kuradi torm puhub nii kõvasti, et summutab muud hääled... thumbs_up.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.11.2021 20:21:38 vasta tsitaadiga

Laifstaile kirjutas:
Endal hetkel sobib rohkem Hospital...aga eile mängides tajusin, et raadio kuidagi vaikne...auto veel vaiksem...ainult mingi kohin/mürin klappides...kuradi torm puhub nii kõvasti, et summutab muud hääled... thumbs_up.gif


Ma jätsin endal ainult auto ja raadio heli 100% (enne kui selle nulli keerasin) ning ülejäänud asjad kruttisin 90% peale. Tunduvalt parem elamus. Liivatorm ja troopiline torm käib kahjuks endiselt kõigest üle. Viimaste jaoks võiks ka eraldi slider olla.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002




sõnum 24.11.2021 20:24:06 vasta tsitaadiga

Mulle meeldib mängu intro muusika..
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.11.2021 20:41:11 vasta tsitaadiga

Equinox, sama siin thumbs_up.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006




sõnum 24.11.2021 21:00:57 vasta tsitaadiga

Ma ootan dry seasonit, et saaks ühe boardi kätte keset järve olevalt saarelt.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.11.2021 21:09:53 vasta tsitaadiga

Pätu kirjutas:
Ma ootan dry seasonit, et saaks ühe boardi kätte keset järve olevalt saarelt.


nii saab ka icon_biggrin.gif


Link

_________________
!!
Kommentaarid: 299 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006




sõnum 24.11.2021 21:50:29 vasta tsitaadiga

renx09, peab jube jebimine ja joppamine olema 😂. Season vahetub nagunii kohe. Ei hakka oma närve raiskama sellise hüppe peale. Jesko muidu olemas garaažis 😀
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 24.11.2021 22:14:26 vasta tsitaadiga

Vael kirjutas:
Muhekas kirjutas:
Kui kellelgi huvi siis võiks ükspäev rahva kokku ajada ja konvoid teha


Mis see endast kujutab muidu? Reede õhtu võiks tsillida küll online...
On selles mängus selliseid mängumoode, et kambaga lihtsalt mööda maad ringi uudistada?


Ma täpselt ei tea a võiks ju katsetada ja proovida, konvois sai vist üksteisega võistelda ka, kõigil võrdsed autod, minuteada

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002




sõnum 24.11.2021 23:18:18 vasta tsitaadiga

Yes, lvl 100 sai tehtud icon_biggrin.gif
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
matrix
HV kasutaja
matrix

liitunud: 11.09.2002




sõnum 25.11.2021 00:06:52 vasta tsitaadiga

Tegin just 3 ringi Goliathit tehaseseades Lambo Sesto Elemento FEga, uskumatu pidamisega auto, esimest korda tuli pidurdada kanjonisse keeramisel ja kogu ringi peale vist alla 10 korra icon_lol.gif
_________________
Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.11.2021 18:41:40 vasta tsitaadiga

Pagan ei saa seda open play asja tehtud Seasonis...jääb vist jälle 100% tegemata... thumbs_down.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xen0n
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2009




sõnum 26.11.2021 10:30:14 vasta tsitaadiga

Pätu kirjutas:
Ma ootan dry seasonit, et saaks ühe boardi kätte keset järve olevalt saarelt.

Dry season käimas ja eile sai päris lihtsa vaevaga selle kätte icon_smile.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006




sõnum 26.11.2021 11:24:39 vasta tsitaadiga

Xen0n kirjutas:
Pätu kirjutas:
Ma ootan dry seasonit, et saaks ühe boardi kätte keset järve olevalt saarelt.

Dry season käimas ja eile sai päris lihtsa vaevaga selle kätte icon_smile.gif


Sai jah. Alguses vaatasin, et kõrvalt künkast tuleb hüppega minna ja ilmselt peab mitu korda tegema. Aga sai esimese korraga kätte.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.11.2021 16:39:30 vasta tsitaadiga

Muhekas kirjutas:
Vael kirjutas:
Muhekas kirjutas:
Kui kellelgi huvi siis võiks ükspäev rahva kokku ajada ja konvoid teha


Mis see endast kujutab muidu? Reede õhtu võiks tsillida küll online...
On selles mängus selliseid mängumoode, et kambaga lihtsalt mööda maad ringi uudistada?


Ma täpselt ei tea a võiks ju katsetada ja proovida, konvois sai vist üksteisega võistelda ka, kõigil võrdsed autod, minuteada


eelmises osas sai konvois niisama ringi kruiisida või siis konvoi liider sai race/evente alustada. ma usun, et selles osas samamoodi, pole veel jõudnud proovida.

_________________
!!
Kommentaarid: 299 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõmmik123
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2010




sõnum 26.11.2021 18:00:07 vasta tsitaadiga

Online on üldse piix, Sõitu v sõidu moodi mis sõita tahad valdia ei sa 4 võreldes... Mulle ei meeldi need CrossCountryd... Tahaks valida klassi ja Road vmis iganes....
Aga ei , skipi neid seal. Eile pidin realselt 15 sõitu ennem skippima ,kui tuli soovitud. Varem oli see Rankedites, Rankedeid pole ega tule enam vist üldse sellese osase...
Kui midagi on hea siis miski tuleb ikka piixu keerata, seega on ikka 4 osa hinglähedasem vähemalt online poolest!!!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ariel, MM
HV vaatleja

liitunud: 13.07.2008




sõnum 26.11.2021 18:02:02 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
eelmises osas sai konvois niisama ringi kruiisida või siis konvoi liider sai race/evente alustada. ma usun, et selles osas samamoodi, pole veel jõudnud proovida.

Üks koht on veidi kahtlane võrreldes FH4. Kui FH4 puhul on korraga mängijate nimekirjas 60-70 inimest ja kaart mumme täis, siis FH5 näen korraga 6-7 (ja see Friends/Players nimekiri kuvab ka sama). Mida nad teistmoodi teinud on? Sessioonid pisikesteks ja regioonipõhisteks. Kui ma sõitsin vulkaanist veidi eemale, kadusid korraga kõik sealsed ringikesed ja siis linnale lähemale jõudes liideti mind Guanajuatos olijatega. Seetõttu on katki ka need Arcade mängud - kui mänguplatsid on üksteisest eemal, satuvad mängijad uute, aga erinevasse sessiooni (ja keegi ei võida midagi). Fast travel rikub asja kindlasti ära, aga tundub, et ka niisama sõites on oht.
FH4 puhul kasutasin ma vähe fast travelit ja aeg-ajalt hakkas juhuslik mängija taga ajama ning selline kassi-hiire mäng võis kesta rolle vahetades päris kaua. Erinevad autod, üle kogu kaardi. Nendel kordadel, kui keegi mind FH5 jälitama hakanud on, kaob ta üsna kiiresti kaardilt (võimalik, et sel hetkel, kui ma liiga palju ees olen mingist regioonist teise liikudes)
Võimalik, et konvois olles on see töökindlam, aga ma pole veel kellegagi konvois olnud.
Võimalik, et sellise sessioonide tükeldamise (ja üldiste serverijamade) tõttu on väga harv juhus, kui ma kaardil üldse tänavaliiklust näen. Ja ma ei tea, milles täpselt asi on, aga kui liiklus kord juba kadunud on, on see väga tõrges tagasi tekkima. Horizon Solosse minek ei aita, siis on "mina ja drivatarid ja hulkuvad koerad". Street race võistlused teeb tänavaliikluse puudumine muidugi lihtsamaks, aga selline tunne on nagu oleks mingi katastroof eemaldanud kohalikud elanikud.
Üks sõbranna kasutas 65% allahindlust ja võttis FH4. Ma arvan, et lähen ja vaatan, kuidas tal seal läheb.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 26.11.2021 18:20:45 vasta tsitaadiga

Ariel, MM kirjutas:
renx09 kirjutas:
eelmises osas sai konvois niisama ringi kruiisida või siis konvoi liider sai race/evente alustada. ma usun, et selles osas samamoodi, pole veel jõudnud proovida.

Üks koht on veidi kahtlane võrreldes FH4. Kui FH4 puhul on korraga mängijate nimekirjas 60-70 inimest ja kaart mumme täis, siis FH5 näen korraga 6-7 (ja see Friends/Players nimekiri kuvab ka sama). Mida nad teistmoodi teinud on? Sessioonid pisikesteks ja regioonipõhisteks. Kui ma sõitsin vulkaanist veidi eemale, kadusid korraga kõik sealsed ringikesed ja siis linnale lähemale jõudes liideti mind Guanajuatos olijatega. Seetõttu on katki ka need Arcade mängud - kui mänguplatsid on üksteisest eemal, satuvad mängijad uute, aga erinevasse sessiooni (ja keegi ei võida midagi). Fast travel rikub asja kindlasti ära, aga tundub, et ka niisama sõites on oht.
FH4 puhul kasutasin ma vähe fast travelit ja aeg-ajalt hakkas juhuslik mängija taga ajama ning selline kassi-hiire mäng võis kesta rolle vahetades päris kaua. Erinevad autod, üle kogu kaardi. Nendel kordadel, kui keegi mind FH5 jälitama hakanud on, kaob ta üsna kiiresti kaardilt (võimalik, et sel hetkel, kui ma liiga palju ees olen mingist regioonist teise liikudes)
Võimalik, et konvois olles on see töökindlam, aga ma pole veel kellegagi konvois olnud.
Võimalik, et sellise sessioonide tükeldamise (ja üldiste serverijamade) tõttu on väga harv juhus, kui ma kaardil üldse tänavaliiklust näen. Ja ma ei tea, milles täpselt asi on, aga kui liiklus kord juba kadunud on, on see väga tõrges tagasi tekkima. Horizon Solosse minek ei aita, siis on "mina ja drivatarid ja hulkuvad koerad". Street race võistlused teeb tänavaliikluse puudumine muidugi lihtsamaks, aga selline tunne on nagu oleks mingi katastroof eemaldanud kohalikud elanikud.
Üks sõbranna kasutas 65% allahindlust ja võttis FH4. Ma arvan, et lähen ja vaatan, kuidas tal seal läheb.
olen arcadesid päris mitu lõpuni teinud, pühapäeval sai neid tükk aega tehtud ka alati kasutasin fast travelit, miski ei läinud katki

ja ma ei mäleta, et oleks fh4 kaardil kümneid online mängijaid korraga näinud, pole küll ammu pelanud

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Forza Horizon 5 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 37, 38, 39  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.