|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
12.11.2021 21:30:58
|
|
|
Tänud
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajuNolk
HV veteran

liitunud: 10.07.2003
|
15.11.2021 19:16:32
|
|
|
| Kas elektrimüüjat vahetama hakates muutub vana müüja ärevaks ja teeb enne üleminekut omapoolse pakkumise nagu mobiilioperaatorid teevad?
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
15.11.2021 19:26:11
|
|
|
mulle ei teinud vist
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
15.11.2021 19:52:19
|
|
|
| Mis seal ikka tõmmelda. Tuleb võtta börsihinnaga pakett ja korras. Mõni muu pakett on harva pikemas perspektiivis kasulik ja eraisikul kauplemisruumi nagunii väga pole.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
15.11.2021 19:59:04
|
|
|
| just!
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
15.11.2021 20:02:37
|
|
|
Tuleb võtta kõige kallim pakett. Seal on kõige rohelisemad elektronid ja tummisemad amprid.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
15.11.2021 20:03:02
|
|
|
| ajuNolk kirjutas: |
| Kas elektrimüüjat vahetama hakates muutub vana müüja ärevaks ja teeb enne üleminekut omapoolse pakkumise nagu mobiilioperaatorid teevad? |
Pigem hea, et sust lahti saavad. Esiteks hinnavahe erinevate müüjate vahel marginaalne ja teiseks elektrihind nii kõrge, et ei hakata mingite rottijatega tegelemagi. Pigem kasulik, kui ära lähevad.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajuNolk
HV veteran

liitunud: 10.07.2003
|
15.11.2021 20:20:43
|
|
|
Ma pole selle teemaga varem pead vaevanud, seega mul on eesti energia "üldelekter" mis vist läheb kõigile, kes ei vali endale ise müüjat ega paketti. Viimase aja elektriarved on pannud mõtlema, et peaks vist midagi tegema Naaber teadis rääkida, et kui ta alexelasse asus minema, siis eesti energia oli teinud kõne peale ning pakkunud parema hinna, et klient jääks ikkagi nende elektrone tarbima...
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
15.11.2021 20:24:51
|
|
|
https://www.delfi.ee/artikkel/95137763/fotod-valgas-hukkus-korteri-polengus-vanem-mees
| tsitaat: |
| Täna kell 16.01 sai häirekeskus teate, et Valgas, Laial tänaval põleb kortermaja. |
| tsitaat: |
| Kuna kõige lähem redelauto asus Lätis Valkas, palus päästetööde juht vastavalt riikidevahelisele koostööleppele lätlastel see sündmuskohale appi saata. Kell 17.15 oli Läti redelauto sündmuskohal |
Tund ja 15 minutit. Vägev reageerimisaeg samast linnast põhimõtteliselt
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
15.11.2021 20:37:57
|
|
|
Andsin oma elundid ja värgid ära, kel vaja peaks olema. Surnukeha jätsin omale.
Kuidas teil?
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
15.11.2021 20:38:20
|
|
|
| ajuNolk kirjutas: |
Ma pole selle teemaga varem pead vaevanud, seega mul on eesti energia "üldelekter" mis vist läheb kõigile, kes ei vali endale ise müüjat ega paketti. Viimase aja elektriarved on pannud mõtlema, et peaks vist midagi tegema Naaber teadis rääkida, et kui ta alexelasse asus minema, siis eesti energia oli teinud kõne peale ning pakkunud parema hinna, et klient jääks ikkagi nende elektrone tarbima... |
Võta siis 220 Energia. Peaks suht turu soodsaim olema. Ainuke miinus, et iseteenindust neil pole ehk kui ei mäleta kas maksid arve juba ära või mitte, siis pead konto väljavõttest otsima. Teine miinus on see, et edaspidi pead maksma siis kaks arvet kuna Elektrilevi esitab sulle võrguteenuse eest ikka arve.
Aga ütlen ette, et mingit müstilist säästu sa elektrimüüja vahetamisega ei saa. Elekter ongi kallimaks läinud.
| Hiid kirjutas: |
Andsin oma elundid ja värgid ära, kel vaja peaks olema. Surnukeha jätsin omale.
Kuidas teil?  |
Surnukeha andsin ära, elundid jätsin endale. Niipidi on mõistlikum, kui ma nagunii juba surnud olen siis tehku mis tahavad, aga kui veel hinge vaagun siis seda pole vaja, et nagu raisakotkad ümber tiirutaks ja minu surma ootaks, et mingi "varuosa" saada.
viimati muutis napoleon 15.11.2021 20:41:06, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
15.11.2021 20:39:42
|
|
|
kõva säästu saad, kui kindla paketi valid õigel ajal.
Kui peaks odavaks jälle minema, siis hüppad jälle börsi peale
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
15.11.2021 20:41:53
|
|
|
Üldteenus börsipaketist parem, ei pea ajastama nii hullult pesupesemisi jne. Odavamaks saad siis kui rohkem tarbid ja odavama võrguteenuse võtad
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
15.11.2021 20:42:41
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
Andsin oma elundid ja värgid ära, kel vaja peaks olema. Surnukeha jätsin omale.
Kuidas teil?  |
Ma vist ka, et kui ma surnud, siis võite kõik jupid võtta ja laiali jagada. Mis surnul nendega teha on?
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajuNolk
HV veteran

liitunud: 10.07.2003
|
15.11.2021 20:52:08
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| ajuNolk kirjutas: |
Ma pole selle teemaga varem pead vaevanud, seega mul on eesti energia "üldelekter" mis vist läheb kõigile, kes ei vali endale ise müüjat ega paketti. Viimase aja elektriarved on pannud mõtlema, et peaks vist midagi tegema Naaber teadis rääkida, et kui ta alexelasse asus minema, siis eesti energia oli teinud kõne peale ning pakkunud parema hinna, et klient jääks ikkagi nende elektrone tarbima... |
Võta siis 220 Energia. Peaks suht turu soodsaim olema. Ainuke miinus, et iseteenindust neil pole ehk kui ei mäleta kas maksid arve juba ära või mitte, siis pead konto väljavõttest otsima. Teine miinus on see, et edaspidi pead maksma siis kaks arvet kuna Elektrilevi esitab sulle võrguteenuse eest ikka arve.
Aga ütlen ette, et mingit müstilist säästu sa elektrimüüja vahetamisega ei saa. Elekter ongi kallimaks läinud.
|
Võtsin elektrihind.ee lahti ja toksisin andmed ette. 220energia näitab tõesti soodsamana aga sisuliselt kolmakohad erinevad. Saatsin alexelale päringu, mida mõistliku praegu valida tasuks... Kust see "üldteenus" oma hinnad võtab muidu, jälgib ka börsihinda? Täna päeval olevat elekter börsil kallis olnud, jätsin pesumasina ootele
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
15.11.2021 20:55:21
|
|
|
Me ka alles nüüd panime masina käima. Loodame et sellest ka mingi võit on!
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
15.11.2021 20:56:43
|
|
|
| Kui üldteenuse all võrguteenust mõtled, siis see pole börsil. Sisuliselt Elektrilevi monopol ehk võtab oma hinnad sealt kust tahab. Droon sulle ju elektrit pakiga kohale ei too ehk nende kaablit pead ikka kasutama.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
15.11.2021 21:01:05
|
|
|
| Üldteenus on siis kui paketti pole. Börsihindade keskmine arvutatakse. Google aitab
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
15.11.2021 21:20:59
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| Kui üldteenuse all võrguteenust mõtled, siis see pole börsil. Sisuliselt Elektrilevi monopol ehk võtab oma hinnad sealt kust tahab. Droon sulle ju elektrit pakiga kohale ei too ehk nende kaablit pead ikka kasutama. |
Ega ikka ei võta küll.
| ajuNolk kirjutas: |
Võtsin elektrihind.ee lahti ja toksisin andmed ette. 220energia näitab tõesti soodsamana aga sisuliselt kolmakohad erinevad. Saatsin alexelale päringu, mida mõistliku praegu valida tasuks... Kust see "üldteenus" oma hinnad võtab muidu, jälgib ka börsihinda? Täna päeval olevat elekter börsil kallis olnud, jätsin pesumasina ootele  |
Üldteenuse kohta saab lugeda siis, allpool on ka excel arvutuse kohta.
https://www.energia.ee/era/elekter/elektriturg
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
15.11.2021 22:59:40
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
Andsin oma elundid ja värgid ära, kel vaja peaks olema. Surnukeha jätsin omale.
Kuidas teil?  |
Sama. Samas vaene inimene kes su aju saab ja siis oksjonitelt autosid hakkab ostma...
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
16.11.2021 18:11:22
|
|
|
Vaja PDFi vähe muuta, millega saab kõige paremini seda teha? Osa inffi vaja välja võtta
On mõni vabavara?
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
16.11.2021 18:22:00
|
|
|
| Foxit phantom prooviversioon.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
16.11.2021 18:43:30
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
Vaja PDFi vähe muuta, millega saab kõige paremini seda teha? Osa inffi vaja välja võtta
On mõni vabavara? |
Üksainus lehekülg?
- LibreOffice Draw (kõige lihtsam kasutada tõenäoliselt ja kui LibreOffice on juba paigaldatud, siis pole vaja rohkem otsida)
- Inkscape
Tasuta ja vabavaralised, esimene suuremas osas eestikeelne, teine veidi vähem.
Kui on mitmeleheküljeline, siis tuleb esmalt muudetav leht dokumendist eraldada, hiljem saab dokumendi uuesti kokku panna. Mõlema töö juures on abiks PDF24, mis on samuti tasuta nii eraisikutele kui ettevõtetele ja sisaldab tervet hulka PDF-i töötlemise vahendeid, sh muidugi ka klassikalist PDF-printerit: https://tools.pdf24.org/en/creator
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
viimati muutis Dogbert 17.11.2021 00:25:53, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
16.11.2021 19:22:12
|
|
|
| Niipalju kui olen proovinud neid muuta on see paras PITA. Eelkõige selleks, et PDF pole mõeldud muutmiseks. Kui mingit ülikeerukat kujundust pole, siis vast kõige lihtsam copy-pastega wordi tõsta ja seal enamvähem sarnane kujundus teha. Word on lihtsalt näide, wpc office, libreoffice või kasvõi google docs analoogid sobivad ka.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
16.11.2021 19:26:11
|
|
|
Printscreen ja paint.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stks
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
16.11.2021 20:07:10
|
|
|
| elukaz kirjutas: |
| Printscreen ja paint. |
Printer, markereid ja skänner
_________________ Minu loogika jääb minu loogikaks |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
16.11.2021 20:17:28
|
|
|
Dogbert, nr1 on super
phantoomiga jäin hätta
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ricki
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2003
|
16.11.2021 23:10:13
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| Niipalju kui olen proovinud neid muuta on see paras PITA. Eelkõige selleks, et PDF pole mõeldud muutmiseks. Kui mingit ülikeerukat kujundust pole, siis vast kõige lihtsam copy-pastega wordi tõsta ja seal enamvähem sarnane kujundus teha. Word on lihtsalt näide, wpc office, libreoffice või kasvõi google docs analoogid sobivad ka. |
Sõltub ikka algmaterjalist ja mis softiga on see pdf genereeritud. Kui on korralik tekstifail, siis seesama foxit tekitab ühe klikiga doc faili. Kui aga kodeering paigast, või meelega tahetud muutmist takistada (nt. pangakviitungid), siis on tõesti mõistlikum mittevajalik joonistusega kinni katta ja uuesti pdf printida.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
17.11.2021 00:37:35
|
|
|
Jah, sihilikult segi aetud sisuga (ingl k obuscated, scrambled) PDF-id on parem rahule jätta, mitte nende sisu muuta üritada. Üldjuhul on nende sisu juba PDF-i muutmist võimaldava tarkvaraga avamisel loetamatu või nähtamatu.
Alati on võimalus neile:
- kas lisada PDF-lugejas läbipaistmatuid kommentaarikaste millegi kinnikatmiseks või asendamiseks
- või luua uus läbipaistva taustaga A4 PDF ainult asendatavate elementidega ja asetada see originaaldokumendi peale uue PDF-kihina.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
17.11.2021 01:41:23
|
|
|
| Ma olen PDFid Photoshopis avanud, kui mõni väike muudatus vaja teha.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
17.11.2021 08:08:25
|
|
|
eile sellise jama otsa komistasin, et tegin Libreofficega arvet, teed valmis, kõik OK. Vajutad nuppu, et tee PDFiks, teebki. Avad PDFi, aga numbrite asemel on tekkinud ###
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
17.11.2021 08:31:59
|
|
|
Kuskil on valem valesti.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
17.11.2021 09:03:22
|
|
|
Ei oska valemeid
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
17.11.2021 10:17:23
|
|
|
Omavalitsus hoiab kinni.
Tallinnaski on mitu lasteaeda, kus jauravaid õpetajaid ja nende abisid edasi hoitakse. Ei ole küll vägivaldsed e lapsed pole ohus aga ussitavad omavahel järjepidevalt.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
17.11.2021 12:01:45
|
|
|
Eks vanarahvas ole ammu aru saanud ja tabavalt öelnud, et eks sellised naistekooslused paras ussipesa ole.
Kui direktor aga saab tagasisidet õpetajakohta ja esitab “aasta õpetajaks”?
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
markedmen
HV kasutaja

liitunud: 25.09.2009
|
17.11.2021 12:34:47
|
|
|
Tere,
Ei oska kusagile mujale teemasse seda küsimust paigutada ning uue teema vääriline see ka päris ei ole...
On kellelgi mingit kogemust järgnevate arvutitega? Eeldame, et andmed on pmst identsed (RTX 3060, Ryzen 5/7). Ma arvan, et võimsuse osas on need üsna sarnased ja ajavad kõik asja ära, pigem küsimus koostekvaliteedi jms osas. Kuidas viimase aja HP, Lenovo ja Dell on olnud, ilma suuremate probleemideta? Peale vaadates tunduks see HP kõige mõnusam, kuigi Lenovo veidi võimsam. Poes vaatamas käies tundus HP lihtsalt konkreetsem "tükk", Lenovo tundus veidi liiga odavamaigulise korpusega. Kahjuks Dell G15 kusagil Tallinnas näppimiseks leida pole õnnestunud.
SSD ruumi on neil kõigil maru vähe, aga vähemalt HP'l tundub selle lisamine lihtne olevat.
Lenovo Legion 5
HP OMEN 15 2021
Dell G15 5515
Kui on mõni neljas arvuti seal hinnavahemikus 1000-1500€, mis võiks nendest parem variant olla, siis olen samuti suur kõrv.
Tänud juba ette!
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
17.11.2021 13:08:11
|
|
|
| LKits kirjutas: |
| Kui pole täidetav PDF, siis ära salvesta PDF-ks, vaid prindi PDF-ks. |
proovin. Tänud
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
17.11.2021 13:48:14
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
eile sellise jama otsa komistasin, et tegin Libreofficega arvet, teed valmis, kõik OK. Vajutad nuppu, et tee PDFiks, teebki. Avad PDFi, aga numbrite asemel on tekkinud ###  |
Mitte valem pole valesti, nagu Laurx arvas, vaid lahtri sisu ei mahu lahtrisse ära. Calc-is ekraani peal ilmselt mahub, muidu näeksid seal ka trelle, aga A4 mõõdus lehele PDF-iks tegemisel läheb lahtris tekst tripsu suuremaks (ekraanigraafikast erinev fondi renderduse meetod) ja enam ei mahu.
Vahel juhtub selline piiripealne mõõt olema lahtril ja tekstil. Tee trellidega lahtrid natuke suuremaks või font lahtris natuke väiksemaks ja proovi uuesti.
Sama nali võib juhtuda ka Excelis kas PDF-iks tegemisel või otse paberile printimisel, nii et pole mingi LibreOffice'ile omane veidrus.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
17.11.2021 15:16:12
|
|
|
| Dogbert kirjutas: |
Mitte valem pole valesti, nagu Laurx arvas, vaid lahtri sisu ei mahu lahtrisse ära. Calc-is ekraani peal ilmselt mahub, muidu näeksid seal ka trelle, aga A4 mõõdus lehele PDF-iks tegemisel läheb lahtris tekst tripsu suuremaks (ekraanigraafikast erinev fondi renderduse meetod) ja enam ei mahu.
Vahel juhtub selline piiripealne mõõt olema lahtril ja tekstil. Tee trellidega lahtrid natuke suuremaks või font lahtris natuke väiksemaks ja proovi uuesti.
Sama nali võib juhtuda ka Excelis kas PDF-iks tegemisel või otse paberile printimisel, nii et pole mingi LibreOffice'ile omane veidrus. |
Excel prindib minu kogemusel ### sümbolid välja ainult siis kui ka dokumendi printimise eelvaates (1 kuva 3-st võimalikust töötamise ajal) on need näha.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
17.11.2021 15:56:15
|
|
|
| softis kirjutas: |
| Dogbert kirjutas: |
Mitte valem pole valesti, nagu Laurx arvas, vaid lahtri sisu ei mahu lahtrisse ära. Calc-is ekraani peal ilmselt mahub, muidu näeksid seal ka trelle, aga A4 mõõdus lehele PDF-iks tegemisel läheb lahtris tekst tripsu suuremaks (ekraanigraafikast erinev fondi renderduse meetod) ja enam ei mahu.
Vahel juhtub selline piiripealne mõõt olema lahtril ja tekstil. Tee trellidega lahtrid natuke suuremaks või font lahtris natuke väiksemaks ja proovi uuesti.
Sama nali võib juhtuda ka Excelis kas PDF-iks tegemisel või otse paberile printimisel, nii et pole mingi LibreOffice'ile omane veidrus. |
Excel prindib minu kogemusel ### sümbolid välja ainult siis kui ka dokumendi printimise eelvaates (1 kuva 3-st võimalikust töötamise ajal) on need näha. |
Võimalik, et näitabki. Võimalik, et näitab ka LibreOffice oma eelvaates - ei oska praegu täpselt öelda. Ainult et kui tihti eelvaadet jälgitakse enne printimist?
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
17.11.2021 16:11:56
|
|
|
Ma pean silmas seda print view vaadet, milles tööd ka teha saab. Kujunduslikult olulised asjad teen alati viimase sammuna selles vaates. Print preview vaates muidugi ei jälgita.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
17.11.2021 17:39:05
|
|
|
| Kas kusagilt on võimalik puuoksa juppe osta, meisterdamise jaoks. Mitte mingit vitsaraagu aga ikka sellist millel läbimõõtu ka natuke on. Ei suuda leida ühtegi kohta mis müüks sellist materjali
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
17.11.2021 17:54:39
|
|
|
| vähegi suuremamahuliste metsatööde käigus tekkinud oksad jäävad enamasti maha või tehakse hakkeks
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ricki
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2003
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avrn
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.02.2007
|
17.11.2021 18:29:55
|
|
|
| netcat kirjutas: |
| Kas kusagilt on võimalik puuoksa juppe osta, meisterdamise jaoks. Mitte mingit vitsaraagu aga ikka sellist millel läbimõõtu ka natuke on. Ei suuda leida ühtegi kohta mis müüks sellist materjali |
Metsa mine. Või mõnele raielangile.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
17.11.2021 18:35:15
|
|
|
| Riigimetsas tuulemurdu peaks küll praegu olema. Keegi ei keela võtta sealt
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|