Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 847, 848, 849 ... 913, 914, 915  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2021 21:30:58 vasta tsitaadiga

Tänud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 15.11.2021 19:16:32 vasta tsitaadiga

Kas elektrimüüjat vahetama hakates muutub vana müüja ärevaks ja teeb enne üleminekut omapoolse pakkumise nagu mobiilioperaatorid teevad?
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2021 19:26:11 vasta tsitaadiga

mulle ei teinud vist icon_rolleyes.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2021 19:52:19 vasta tsitaadiga

Mis seal ikka tõmmelda. Tuleb võtta börsihinnaga pakett ja korras. Mõni muu pakett on harva pikemas perspektiivis kasulik ja eraisikul kauplemisruumi nagunii väga pole.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 15.11.2021 19:59:04 vasta tsitaadiga

just!
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2021 20:02:37 vasta tsitaadiga

Tuleb võtta kõige kallim pakett. Seal on kõige rohelisemad elektronid ja tummisemad amprid.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2021 20:03:02 vasta tsitaadiga

ajuNolk kirjutas:
Kas elektrimüüjat vahetama hakates muutub vana müüja ärevaks ja teeb enne üleminekut omapoolse pakkumise nagu mobiilioperaatorid teevad?

Pigem hea, et sust lahti saavad. Esiteks hinnavahe erinevate müüjate vahel marginaalne ja teiseks elektrihind nii kõrge, et ei hakata mingite rottijatega tegelemagi. Pigem kasulik, kui ära lähevad.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 15.11.2021 20:20:43 vasta tsitaadiga

Ma pole selle teemaga varem pead vaevanud, seega mul on eesti energia "üldelekter" mis vist läheb kõigile, kes ei vali endale ise müüjat ega paketti. Viimase aja elektriarved on pannud mõtlema, et peaks vist midagi tegema icon_cool.gif Naaber teadis rääkida, et kui ta alexelasse asus minema, siis eesti energia oli teinud kõne peale ning pakkunud parema hinna, et klient jääks ikkagi nende elektrone tarbima...
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 15.11.2021 20:24:51 vasta tsitaadiga

https://www.delfi.ee/artikkel/95137763/fotod-valgas-hukkus-korteri-polengus-vanem-mees

tsitaat:
Täna kell 16.01 sai häirekeskus teate, et Valgas, Laial tänaval põleb kortermaja.

tsitaat:
Kuna kõige lähem redelauto asus Lätis Valkas, palus päästetööde juht vastavalt riikidevahelisele koostööleppele lätlastel see sündmuskohale appi saata. Kell 17.15 oli Läti redelauto sündmuskohal

Tund ja 15 minutit. Vägev reageerimisaeg samast linnast põhimõtteliselt icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2021 20:37:57 vasta tsitaadiga

Andsin oma elundid ja värgid ära, kel vaja peaks olema. Surnukeha jätsin omale.
Kuidas teil? icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2021 20:38:20 vasta tsitaadiga

ajuNolk kirjutas:
Ma pole selle teemaga varem pead vaevanud, seega mul on eesti energia "üldelekter" mis vist läheb kõigile, kes ei vali endale ise müüjat ega paketti. Viimase aja elektriarved on pannud mõtlema, et peaks vist midagi tegema icon_cool.gif Naaber teadis rääkida, et kui ta alexelasse asus minema, siis eesti energia oli teinud kõne peale ning pakkunud parema hinna, et klient jääks ikkagi nende elektrone tarbima...


Võta siis 220 Energia. Peaks suht turu soodsaim olema. Ainuke miinus, et iseteenindust neil pole ehk kui ei mäleta kas maksid arve juba ära või mitte, siis pead konto väljavõttest otsima. Teine miinus on see, et edaspidi pead maksma siis kaks arvet kuna Elektrilevi esitab sulle võrguteenuse eest ikka arve.
Aga ütlen ette, et mingit müstilist säästu sa elektrimüüja vahetamisega ei saa. Elekter ongi kallimaks läinud.

Hiid kirjutas:
Andsin oma elundid ja värgid ära, kel vaja peaks olema. Surnukeha jätsin omale.
Kuidas teil? icon_razz.gif


Surnukeha andsin ära, elundid jätsin endale. Niipidi on mõistlikum, kui ma nagunii juba surnud olen siis tehku mis tahavad, aga kui veel hinge vaagun siis seda pole vaja, et nagu raisakotkad ümber tiirutaks ja minu surma ootaks, et mingi "varuosa" saada.


viimati muutis napoleon 15.11.2021 20:41:06, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2021 20:39:42 vasta tsitaadiga

kõva säästu saad, kui kindla paketi valid õigel ajal.
Kui peaks odavaks jälle minema, siis hüppad jälle börsi peale icon_wink.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 15.11.2021 20:41:53 vasta tsitaadiga

Üldteenus börsipaketist parem, ei pea ajastama nii hullult pesupesemisi jne. Odavamaks saad siis kui rohkem tarbid ja odavama võrguteenuse võtad icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2021 20:42:41 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Andsin oma elundid ja värgid ära, kel vaja peaks olema. Surnukeha jätsin omale.
Kuidas teil? icon_razz.gif

Ma vist ka, et kui ma surnud, siis võite kõik jupid võtta ja laiali jagada. Mis surnul nendega teha on?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 15.11.2021 20:52:08 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
ajuNolk kirjutas:
Ma pole selle teemaga varem pead vaevanud, seega mul on eesti energia "üldelekter" mis vist läheb kõigile, kes ei vali endale ise müüjat ega paketti. Viimase aja elektriarved on pannud mõtlema, et peaks vist midagi tegema icon_cool.gif Naaber teadis rääkida, et kui ta alexelasse asus minema, siis eesti energia oli teinud kõne peale ning pakkunud parema hinna, et klient jääks ikkagi nende elektrone tarbima...


Võta siis 220 Energia. Peaks suht turu soodsaim olema. Ainuke miinus, et iseteenindust neil pole ehk kui ei mäleta kas maksid arve juba ära või mitte, siis pead konto väljavõttest otsima. Teine miinus on see, et edaspidi pead maksma siis kaks arvet kuna Elektrilevi esitab sulle võrguteenuse eest ikka arve.
Aga ütlen ette, et mingit müstilist säästu sa elektrimüüja vahetamisega ei saa. Elekter ongi kallimaks läinud.


Võtsin elektrihind.ee lahti ja toksisin andmed ette. 220energia näitab tõesti soodsamana aga sisuliselt kolmakohad erinevad. Saatsin alexelale päringu, mida mõistliku praegu valida tasuks... Kust see "üldteenus" oma hinnad võtab muidu, jälgib ka börsihinda? Täna päeval olevat elekter börsil kallis olnud, jätsin pesumasina ootele icon_razz.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2021 20:55:21 vasta tsitaadiga

Me ka alles nüüd panime masina käima. Loodame et sellest ka mingi võit on! icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2021 20:56:43 vasta tsitaadiga

Kui üldteenuse all võrguteenust mõtled, siis see pole börsil. Sisuliselt Elektrilevi monopol ehk võtab oma hinnad sealt kust tahab. Droon sulle ju elektrit pakiga kohale ei too ehk nende kaablit pead ikka kasutama.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 15.11.2021 21:01:05 vasta tsitaadiga

Üldteenus on siis kui paketti pole. Börsihindade keskmine arvutatakse. Google aitab
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2021 21:20:59 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Kui üldteenuse all võrguteenust mõtled, siis see pole börsil. Sisuliselt Elektrilevi monopol ehk võtab oma hinnad sealt kust tahab. Droon sulle ju elektrit pakiga kohale ei too ehk nende kaablit pead ikka kasutama.


Ega ikka ei võta küll.

ajuNolk kirjutas:

Võtsin elektrihind.ee lahti ja toksisin andmed ette. 220energia näitab tõesti soodsamana aga sisuliselt kolmakohad erinevad. Saatsin alexelale päringu, mida mõistliku praegu valida tasuks... Kust see "üldteenus" oma hinnad võtab muidu, jälgib ka börsihinda? Täna päeval olevat elekter börsil kallis olnud, jätsin pesumasina ootele icon_razz.gif


Üldteenuse kohta saab lugeda siis, allpool on ka excel arvutuse kohta.

https://www.energia.ee/era/elekter/elektriturg
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2021 22:59:40 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Andsin oma elundid ja värgid ära, kel vaja peaks olema. Surnukeha jätsin omale.
Kuidas teil? icon_razz.gif


Sama. Samas vaene inimene kes su aju saab ja siis oksjonitelt autosid hakkab ostma...

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2021 10:33:50 vasta tsitaadiga

Kas Kus Kes Tallinnas vahetaks Oneplus 6-l aku (endal olemas)?
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2021 18:11:22 vasta tsitaadiga

Vaja PDFi vähe muuta, millega saab kõige paremini seda teha? Osa inffi vaja välja võtta icon_razz.gif
On mõni vabavara?

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2021 18:22:00 vasta tsitaadiga

Foxit phantom prooviversioon.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2021 18:43:30 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Vaja PDFi vähe muuta, millega saab kõige paremini seda teha? Osa inffi vaja välja võtta icon_razz.gif
On mõni vabavara?


Üksainus lehekülg?


  1. LibreOffice Draw (kõige lihtsam kasutada tõenäoliselt ja kui LibreOffice on juba paigaldatud, siis pole vaja rohkem otsida)
  2. Inkscape

Tasuta ja vabavaralised, esimene suuremas osas eestikeelne, teine veidi vähem.

Kui on mitmeleheküljeline, siis tuleb esmalt muudetav leht dokumendist eraldada, hiljem saab dokumendi uuesti kokku panna. Mõlema töö juures on abiks PDF24, mis on samuti tasuta nii eraisikutele kui ettevõtetele ja sisaldab tervet hulka PDF-i töötlemise vahendeid, sh muidugi ka klassikalist PDF-printerit: https://tools.pdf24.org/en/creator

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.


viimati muutis Dogbert 17.11.2021 00:25:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2021 19:22:12 vasta tsitaadiga

Niipalju kui olen proovinud neid muuta on see paras PITA. Eelkõige selleks, et PDF pole mõeldud muutmiseks. Kui mingit ülikeerukat kujundust pole, siis vast kõige lihtsam copy-pastega wordi tõsta ja seal enamvähem sarnane kujundus teha. Word on lihtsalt näide, wpc office, libreoffice või kasvõi google docs analoogid sobivad ka.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2021 19:26:11 vasta tsitaadiga

Printscreen ja paint.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stks
HV kasutaja
stks

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2021 20:07:10 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Printscreen ja paint.

Printer, markereid ja skänner

_________________
Minu loogika jääb minu loogikaks
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2021 20:17:28 vasta tsitaadiga

Dogbert, nr1 on super thumbs_up.gif
phantoomiga jäin hätta icon_redface.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricki
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2021 23:10:13 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Niipalju kui olen proovinud neid muuta on see paras PITA. Eelkõige selleks, et PDF pole mõeldud muutmiseks. Kui mingit ülikeerukat kujundust pole, siis vast kõige lihtsam copy-pastega wordi tõsta ja seal enamvähem sarnane kujundus teha. Word on lihtsalt näide, wpc office, libreoffice või kasvõi google docs analoogid sobivad ka.

Sõltub ikka algmaterjalist ja mis softiga on see pdf genereeritud. Kui on korralik tekstifail, siis seesama foxit tekitab ühe klikiga doc faili. Kui aga kodeering paigast, või meelega tahetud muutmist takistada (nt. pangakviitungid), siis on tõesti mõistlikum mittevajalik joonistusega kinni katta ja uuesti pdf printida.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2021 00:37:35 vasta tsitaadiga

Jah, sihilikult segi aetud sisuga (ingl k obuscated, scrambled) PDF-id on parem rahule jätta, mitte nende sisu muuta üritada. Üldjuhul on nende sisu juba PDF-i muutmist võimaldava tarkvaraga avamisel loetamatu või nähtamatu.

Alati on võimalus neile:
- kas lisada PDF-lugejas läbipaistmatuid kommentaarikaste millegi kinnikatmiseks või asendamiseks
- või luua uus läbipaistva taustaga A4 PDF ainult asendatavate elementidega ja asetada see originaaldokumendi peale uue PDF-kihina.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2021 01:41:23 vasta tsitaadiga

Ma olen PDFid Photoshopis avanud, kui mõni väike muudatus vaja teha.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2021 06:37:01 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Vaja PDFi vähe muuta, millega saab kõige paremini seda teha? Osa inffi vaja välja võtta icon_razz.gif
On mõni vabavara?
https://www.adobe.com/ee/acrobat/online/pdf-to-word.html
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2021 08:08:25 vasta tsitaadiga

eile sellise jama otsa komistasin, et tegin Libreofficega arvet, teed valmis, kõik OK. Vajutad nuppu, et tee PDFiks, teebki. Avad PDFi, aga numbrite asemel on tekkinud ### icon_neutral.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.11.2021 08:31:59 vasta tsitaadiga

Kuskil on valem valesti.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2021 09:03:22 vasta tsitaadiga

Ei oska valemeid icon_cry.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2021 09:29:27 vasta tsitaadiga

Kui pole täidetav PDF, siis ära salvesta PDF-ks, vaid prindi PDF-ks.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 17.11.2021 10:15:39 vasta tsitaadiga

Miks ilmselgelt sobimatu direktor ametis on?
https://ekspress.delfi.ee/artikkel/95133903/aasta-lasteaiaopetaja-toeline-pale-laste-loomine-monitamine-solvamine
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 17.11.2021 10:17:23 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Miks ilmselgelt sobimatu direktor ametis on?
https://ekspress.delfi.ee/artikkel/95133903/aasta-lasteaiaopetaja-toeline-pale-laste-loomine-monitamine-solvamine


Omavalitsus hoiab kinni.
Tallinnaski on mitu lasteaeda, kus jauravaid õpetajaid ja nende abisid edasi hoitakse. Ei ole küll vägivaldsed e lapsed pole ohus aga ussitavad omavahel järjepidevalt.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 17.11.2021 12:01:45 vasta tsitaadiga

Eks vanarahvas ole ammu aru saanud ja tabavalt öelnud, et eks sellised naistekooslused paras ussipesa ole.
Kui direktor aga saab tagasisidet õpetajakohta ja esitab “aasta õpetajaks”?
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markedmen
HV kasutaja
markedmen

liitunud: 25.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2021 12:34:47 vasta tsitaadiga

Tere,

Ei oska kusagile mujale teemasse seda küsimust paigutada ning uue teema vääriline see ka päris ei ole...

On kellelgi mingit kogemust järgnevate arvutitega? Eeldame, et andmed on pmst identsed (RTX 3060, Ryzen 5/7). Ma arvan, et võimsuse osas on need üsna sarnased ja ajavad kõik asja ära, pigem küsimus koostekvaliteedi jms osas. Kuidas viimase aja HP, Lenovo ja Dell on olnud, ilma suuremate probleemideta? Peale vaadates tunduks see HP kõige mõnusam, kuigi Lenovo veidi võimsam. Poes vaatamas käies tundus HP lihtsalt konkreetsem "tükk", Lenovo tundus veidi liiga odavamaigulise korpusega. Kahjuks Dell G15 kusagil Tallinnas näppimiseks leida pole õnnestunud.
SSD ruumi on neil kõigil maru vähe, aga vähemalt HP'l tundub selle lisamine lihtne olevat.

Lenovo Legion 5
HP OMEN 15 2021
Dell G15 5515

Kui on mõni neljas arvuti seal hinnavahemikus 1000-1500€, mis võiks nendest parem variant olla, siis olen samuti suur kõrv.

Tänud juba ette!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2021 13:08:11 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Kui pole täidetav PDF, siis ära salvesta PDF-ks, vaid prindi PDF-ks.
proovin. Tänud icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2021 13:48:14 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
eile sellise jama otsa komistasin, et tegin Libreofficega arvet, teed valmis, kõik OK. Vajutad nuppu, et tee PDFiks, teebki. Avad PDFi, aga numbrite asemel on tekkinud ### icon_neutral.gif


Mitte valem pole valesti, nagu Laurx arvas, vaid lahtri sisu ei mahu lahtrisse ära. Calc-is ekraani peal ilmselt mahub, muidu näeksid seal ka trelle, aga A4 mõõdus lehele PDF-iks tegemisel läheb lahtris tekst tripsu suuremaks (ekraanigraafikast erinev fondi renderduse meetod) ja enam ei mahu.

Vahel juhtub selline piiripealne mõõt olema lahtril ja tekstil. Tee trellidega lahtrid natuke suuremaks või font lahtris natuke väiksemaks ja proovi uuesti.

Sama nali võib juhtuda ka Excelis kas PDF-iks tegemisel või otse paberile printimisel, nii et pole mingi LibreOffice'ile omane veidrus.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 17.11.2021 15:16:12 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:


Mitte valem pole valesti, nagu Laurx arvas, vaid lahtri sisu ei mahu lahtrisse ära. Calc-is ekraani peal ilmselt mahub, muidu näeksid seal ka trelle, aga A4 mõõdus lehele PDF-iks tegemisel läheb lahtris tekst tripsu suuremaks (ekraanigraafikast erinev fondi renderduse meetod) ja enam ei mahu.

Vahel juhtub selline piiripealne mõõt olema lahtril ja tekstil. Tee trellidega lahtrid natuke suuremaks või font lahtris natuke väiksemaks ja proovi uuesti.

Sama nali võib juhtuda ka Excelis kas PDF-iks tegemisel või otse paberile printimisel, nii et pole mingi LibreOffice'ile omane veidrus.


Excel prindib minu kogemusel ### sümbolid välja ainult siis kui ka dokumendi printimise eelvaates (1 kuva 3-st võimalikust töötamise ajal) on need näha.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2021 15:56:15 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Dogbert kirjutas:


Mitte valem pole valesti, nagu Laurx arvas, vaid lahtri sisu ei mahu lahtrisse ära. Calc-is ekraani peal ilmselt mahub, muidu näeksid seal ka trelle, aga A4 mõõdus lehele PDF-iks tegemisel läheb lahtris tekst tripsu suuremaks (ekraanigraafikast erinev fondi renderduse meetod) ja enam ei mahu.

Vahel juhtub selline piiripealne mõõt olema lahtril ja tekstil. Tee trellidega lahtrid natuke suuremaks või font lahtris natuke väiksemaks ja proovi uuesti.

Sama nali võib juhtuda ka Excelis kas PDF-iks tegemisel või otse paberile printimisel, nii et pole mingi LibreOffice'ile omane veidrus.


Excel prindib minu kogemusel ### sümbolid välja ainult siis kui ka dokumendi printimise eelvaates (1 kuva 3-st võimalikust töötamise ajal) on need näha.


Võimalik, et näitabki. Võimalik, et näitab ka LibreOffice oma eelvaates - ei oska praegu täpselt öelda. Ainult et kui tihti eelvaadet jälgitakse enne printimist? icon_rolleyes.gif

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 17.11.2021 16:11:56 vasta tsitaadiga

Ma pean silmas seda print view vaadet, milles tööd ka teha saab. Kujunduslikult olulised asjad teen alati viimase sammuna selles vaates. Print preview vaates muidugi ei jälgita.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2021 17:39:05 vasta tsitaadiga

Kas kusagilt on võimalik puuoksa juppe osta, meisterdamise jaoks. Mitte mingit vitsaraagu aga ikka sellist millel läbimõõtu ka natuke on. Ei suuda leida ühtegi kohta mis müüks sellist materjali
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 17.11.2021 17:54:39 vasta tsitaadiga

vähegi suuremamahuliste metsatööde käigus tekkinud oksad jäävad enamasti maha või tehakse hakkeks
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricki
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2021 18:01:38 vasta tsitaadiga

Arboristid lõiguvad sulle selliseid juppe nagu vaja icon_biggrin.gif või vaata sealt https://ecology.ee/siteimages/gal2_b.jpg
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2021 18:29:55 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Kas kusagilt on võimalik puuoksa juppe osta, meisterdamise jaoks. Mitte mingit vitsaraagu aga ikka sellist millel läbimõõtu ka natuke on. Ei suuda leida ühtegi kohta mis müüks sellist materjali

Metsa mine. Või mõnele raielangile.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 17.11.2021 18:35:15 vasta tsitaadiga

Riigimetsas tuulemurdu peaks küll praegu olema. Keegi ei keela võtta sealt
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 847, 848, 849 ... 913, 914, 915  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.