Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Superkiire internet: Eestis 100, Leedus ja Lätis 20 eurot märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.11.2021 15:54:15 vasta tsitaadiga

No hea küll, oleme siis sõbrad edasi.

(kuna siin endal king parasjagu pigistab, siis Su jutt oli nagu lisaks varba peale astumine ja ju ma siis vaatasin Sinu postitusi omaenda kontekstist lähtuvalt)

_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nipi1000
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.11.2021 16:07:14 vasta tsitaadiga

kõik oleneb hinnast. ise juba dekaad kasutanud 100mb telia netti, kui see veel korrusmaja lahendus oli, 4 eurise soodustusega(21 euri). võtaks küll selle järgmise kiiruse mis nad pakuvad, 300mb vist, aga soodustust enam ei saaks ja 50% kallimalt ei ole see tõesti põhjendatud... jah tahaks, aga saab ka 100mb hakkama.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.11.2021 16:13:42 vasta tsitaadiga

dex, kui sul enne oli 200, siis miks sulle praegu 20/5 asemel 40/10 ei pakuta?

Nipi1000, 21eur ja 100 viitaks sellele, et oled telia1 klient. Sel juhul saad 25eur eest 200 ja 33eur eest 500.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nipi1000
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.11.2021 16:27:10 vasta tsitaadiga

ei ole telia1 klient, nagu mainisin, vana korrusmaja lahenduse soodustus jäänud...100mb muidu 25 euri, sealt 4 euri soodustus. ühegi teise paketi peale vahetades kaotan selle soodustuse, nii klienditeenindaja väitis ja sama näitab ka kodulehekülg, kui üritan vahetada
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 11.11.2021 16:35:23 vasta tsitaadiga

Teema kokku võtta, siis Eesti kiire interneti kordades kõrgem hind on Eesti mätta otsast vaadeldes normaalne, mitte Eesti internet ei ole kallis vaid naabrite internet on põhjendamatult odav või pakutakse naabrite juures mõistliku hinna eest põhjendamatult ebavajalikult kiire kiirusega internetti icon_lol.gif

Eks hindade ja ka palkade-sissetulekute võrdluse teema ongi veider, kas meie aina tõusev palgatase on põhjendatud ehk saaks hakkama palju madalama sissetulekuga, varasemalt ju saadi, ei surdud nälga, sünnitati-kasvatati lapsi, ehitati maju jne.
Kui Eesti mäkis maksaks sama burks Lätist 3x rohkem ja meie ostaksime lihtsalt väiksemaid burkse ning saame rinnale taguda, et me toidame end ära väiksemast burksist saadavate kaloritega ning me ei vajagi väikse burksi hinnaga suuri burkse. Meie eriline ajalugu ja turuolukord nõuabki kõrgemaid hindu, kui naabritel..

Endiselt ei ole meedia, riik (TTJA) ega foorum suutnud objektiivselt ära põhjendada, kuidas naabrid suudavad kordades odavamalt kiiret internetti pakkuda aga Eestis see võimalik ei ole. Küsimus, mis on meil teisiti, et meil ei ole võimalik. Vastus, et kliendid ei taha ega vaja odavat kiiret internetti, ei tundu usutav nagu ei tunduks usutav mistahes kaubagrupi puhul - oleks ju veider, kui piimatööstus väidaks, et Eesti kliendile meeldibki osta väike pakk piima 3x kallima hinnaga.

_________________
---------------
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.11.2021 16:36:46 vasta tsitaadiga

No nüüd on küll päris piinlik moment...

Suvel kui ma käisin esinduses vana omaniku seadmeid enda nimele vormistamas, siis mulle öeldi selge sõnaga, et kiiremat ühendust mulle sinna maale ei pakuta. Tookord surfasin iseteeninduses ka veel ja tõesti ei olnud valikus. Nüüd logisin igaks juhuks iseteenindusse ja tõe poolest on valikus on ka 40/10 lisa 5 rutsi eest. King pigistab kohe poole vähem. Aitäh!


Hiljem: Kahjuks mu rõõm 2x kiiremast netist oli siiski ennatlik:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...


viimati muutis dex 11.11.2021 20:47:05, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 11.11.2021 16:45:13 vasta tsitaadiga

Kusjuures teenindajate tase ongi kõikuv, ise kogesin hiljuti sarnast momenti, kus kodus Telia lehel paketi valiku teinud, teenindaja esinuduses ei suutnud sama paketti leida ja väitis-pakkus võimalikuna ainult kallima paketi. Õnneks oli telefon kaasas, kus sirvimis ajaloos sain ise järge ajada, kuskohast ma omale soovitud paketti nägin ja teenindussaalis selle suure puutetundliku telekaga teenindaja õigesse kohta surfata - lõpuks sain ikka selle mida olin valinud.
_________________
---------------


viimati muutis H_K 11.11.2021 16:45:29, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.11.2021 16:51:54 vasta tsitaadiga

dex, ah õigus jah. Hetkel said said siis 5/1 hinna eest 20/5
Täitsa reaalne, et suvel veel ei lasknud süsteem müüa 40/10, kuna võrk täis, aga vahepeal üle eesti väga palju maste uuendatud.

H_K, sõber läks esindusse, et loobuda mingitest teenustest ja panna nett aeglasemaks (sest pole vaja kiiremat icon_lol.gif )

Ja uueks kiiruseks sai 20/5, mis on täpselt sama hinnaga kui 30/10

Miks üldse müüakse 20/5 kiirust vectoringi piirkonnas sama hinnaga jääb selgusetuks.

Ja ei maksa küsida miks, ise boksist või iseteenindusest ei muutnud teenuseid.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jtz
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2009




sõnum 11.11.2021 17:03:10 vasta tsitaadiga

Sindis elad siis ju mõeldav. Soodus hind kehtib aasta aega ning tähtajalist piirangut ei ole (saad lõpetada millal tahad), samas pakkumine aadressi põhine (igal aadressil on individuaalne promokood mis peab omavahel klappima - ehk kui voldiku omale said siis kuld, kui minema viskasid sisi pekkis icon_biggrin.gif?)
Muidu Enefit siis tele2 1000/1000 on 70ga (500ne on 33 kandis - ka elisa ja teiste kaudu hind pm sama)
tsitaat:
Kohalik kampaania «Liitumine ENEFITi kaudu Sindis»

Kunglao kirjutas:
https://stv.ee/enefit
Nende hindadega jõuab juba naabritele järgi .

KillFrenzy kirjutas:
Kampaaniahinna on päris head thumbs_up.gif

_________________
Inflation Nation
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.11.2021 19:35:49 vasta tsitaadiga

H_K kirjutas:
Teema kokku võtta,

Endiselt ei ole meedia, riik (TTJA) ega foorum suutnud objektiivselt ära põhjendada,


foorumis oskab selle kindlasti ära põhjendada indropro ja nüüd ka killfrenzy, vbl mõni veel.

_________________
piirkonnas on tõrge - turutõrge. mullnett, 1ns , 870M iops, 1tb/s
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.11.2021 19:50:51 vasta tsitaadiga

Ühes varasemas postituses juba mainisin, et üks põhjus võib olla selles, et kuigi seda eitatakse on Telia siiski monopoolses seisus ehk teistel väga magistraalkaableid pole.
Inimeste käitumist ei tea kuidas mujal on. Meil siin teeb mõni mees mitu korda päevas speedteste ja kui kasvõi 1mbit/s lubatust vähem on, siis on kisa taevani.
Isegi mina võiks kiunuda, peaks olema 50/10, aga näe DL ikka pole hetkel päris 50 icon_biggrin.gif Seda siis kaabliga mitte mobiilse otsas.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 11.11.2021 20:14:57 vasta tsitaadiga

Telia enda võrgu pihta tehes aeglasem kui elisa oma icon_lol.gif
100/160
Elektrilevi server andis 180/187...üsna lubatu tasemel.
Nii google workspace kui ms azure/365 serverite pihta saab ka sama kiiruse kätte.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.11.2021 21:22:20 vasta tsitaadiga

RCC kirjutas:
H_K kirjutas:
Teema kokku võtta,

Endiselt ei ole meedia, riik (TTJA) ega foorum suutnud objektiivselt ära põhjendada,


foorumis oskab selle kindlasti ära põhjendada ja nüüd ka killfrenzy, vbl mõni veel.


Äkki viitad sellele kohale kus ma seda põhjendasin.
Või on tegemist järjekordse sinu luuluga?
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wex
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.11.2003




sõnum 11.11.2021 21:55:04 vasta tsitaadiga

mannatera kirjutas:
Ma tõstaks oma 500mbit in a heartbeat 1gbit peale, kui hind (33 €) isegi samaks jääks ("isegi", sest see oleks ikka kallim kui nt Lätis). Saab 30 mintsa asemel 15 oodata kui 120+GB mänge vaja Steamist tirida.


mannatera kirjutas:
Mõne jaoks ongi aeg odav ressurss, minu jaoks ei ole icon_wink.gif


See on ammu teada et aeg on raha aga kõik ei saa sellest aru.
Vanasti lugesin Pikkerit, "kodanik männikese lood" j. n. e. ... nüüd HV-d. icon_lol.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.11.2021 01:35:12 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Mitu korda kuus keskmine gamer 120+GB mägne steamist alla laeb?

Seda on võimalik ju suvalisel ajal teha ning ei pea vaatama % kuidas asi alla venib.

Või tänapäeval mängu valik selgub alles siis kui arvuti taha istutakse ja siis on kohe nüüd ja praegu vaja?


Pole tänapäevase gamerite kultuuriga kursis.


1) Võib täitsa mitu olla - arvesta üksikmängudega või sellega kui otsitakse, mida mängida
2) Suvalisel ajal võib teha tõesti, ent üldiselt ei viitsita ikka oodata-planeerida, soovitakse siis kui soovitakse...
3) Võib täitsa nii olla, jah - st. inimene ütles, et ta ei viitsi kauem oodata ja muarust peaks see okei olema - a'la Netflixis jne. ei viitsiks ka keegi oodata ju, et film alla tuleks, vmt. icon_lol.gif

Kunglao kirjutas:
https://stv.ee/enefit

Nende hindadega jõuab juba naabritele järgi .


Aasta aega kehtivad soodushinnad. Renditasuta pakutav ruuter: "*Ruuter toetab kiirust kuni 100 Mbit/s"

dex kirjutas:
Minu pere vajadusteks 200/200 piisas. Eks ma oleks kiirema ka võtnud kui oleks mõistliku hinna eest saanud või siis hoopis hea meelega 200 eest vähem maksnud. Aga mille krdi pärast on nii raske aktsepteerida, et kellelgi teisel on kiiremat netti tarvis või et ta ei soovi oma neti eest maksta rohkem kui lätlane või leedukas? Siin teemas ei ole ju jutt mingitest sentidest vaid see hind erineb reaalsuses kordades.


See teiste elu elamine on eriti haiglane komme, tõesti. Oleks siis mõista üritamine, ent siuke "sapine ärapanemine" on küll mage.

H_K kirjutas:
Teema kokku võtta, siis Eesti kiire interneti kordades kõrgem hind on Eesti mätta otsast vaadeldes normaalne, mitte Eesti internet ei ole kallis vaid naabrite internet on põhjendamatult odav või pakutakse naabrite juures mõistliku hinna eest põhjendamatult ebavajalikult kiire kiirusega internetti icon_lol.gif

icon_lol.gif icon_lol.gif

_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.11.2021 12:03:03 vasta tsitaadiga

Nii, aga ikkagi siis, panen välja auhinnaraha vastajale, kes siis vastab ära, et miks see nett on kallis, miks teda ikka veel vajalikes kohtades ei ole, miks eestlane nui neljaks ei võta kiiremat paketti ja susistab ikka 9600bps EISA modemiga edasi jne jne? Mis see auhinnaraha suurus võiks olla?
teisalt näitab ajalugu, et riigi eest tööd tegemata ei paista kuidagi netti tulevat. äkki teeks hvsse eraldi korjandusteemad, kus siis korjame raha netisoovijatele?

_________________
piirkonnas on tõrge - turutõrge. mullnett, 1ns , 870M iops, 1tb/s
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kunglao
HV vaatleja

liitunud: 07.10.2007




sõnum 12.11.2021 16:02:56 vasta tsitaadiga

tsitaat:



Kunglao kirjutas:
https://stv.ee/enefit

Nende hindadega jõuab juba naabritele järgi .


Aasta aega kehtivad soodushinnad. Renditasuta pakutav ruuter: "*Ruuter toetab kiirust kuni 100 Mbit/s"



Aastaga saad ikka aru kas on antud kiirusega neti vaja või mitte. Ja kui palju lähevad üle, kasvõi aastaks, peavad teised pakujad hakkama ka hindu reguleerima.
Vahest nii saakski hinnad alla. Võid ju iga kuu vahetada pakujat.

Stv puhul võid vabalt oma ruuterit kasutada.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.11.2021 16:16:17 vasta tsitaadiga

Vaata olenevalt asukohast ei ole iga kuu neid pakkujaid mitte kusagilt võtta. Siin näiteks ei ole ühtegi pakkujat, mis pakkujaks kvalifitseeruks ja need kes on, ootavad käsi pikal et keegi kõik ette-taha ära teeks.

eriti veel, kui tulevad sellised ergutavad uudised: Ministeerium plaanib 69 milli jälle moblalevi jaoks

link

_________________
piirkonnas on tõrge - turutõrge. mullnett, 1ns , 870M iops, 1tb/s
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 12.11.2021 16:38:20 vasta tsitaadiga

ei muuda need pakkumised veel midagi, seda enefiti niiti on nii üksikutes kohtades et teised operaatorid naeravad laialt ja küsivad ilma mingi süümepiinata 12/1 dsli eest 21€ edasi (jah, ma tean, et kui ma nendelt telefoni ja teleka ka võtan, siis ma saaks meeletu hinnaalanduse 16€ peale).
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kunglao
HV vaatleja

liitunud: 07.10.2007




sõnum 12.11.2021 16:57:25 vasta tsitaadiga

Igalpool paraku pole ja luxust pakujaid valida.

Selle kaardi järgi paistab ,et korralikult on kaablit veetud.
http://ela12.elasa.ee/elakaart/

Kunagi ehk veetakse lõpptarbijateni ka lõpud ära.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.11.2021 17:07:41 vasta tsitaadiga

Viimane miil võib kokku olla kilomeetrites palju rohkem kui seni veetud kaablid.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.11.2021 17:16:28 vasta tsitaadiga

napoleon, mitte võib, vaid ongi.

pppd, sul nüüd ju värske elisa mast peaks lähedal olema, saad need adsl piinad ära lõpetada.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 12.11.2021 17:35:42 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
pppd, sul nüüd ju värske elisa mast peaks lähedal olema, saad need adsl piinad ära lõpetada.

Ma olen elisast kaks korda sülitades minema astunud, nii et ma pean nüüd natuke hoogu võtma, enne kui ma uuesti sama ämbrit jala otsa sobitama lähen.. Mast ise on muidugi aus ja ilus icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.11.2021 17:37:47 vasta tsitaadiga

pppd, peadki ettevaatlik olema. Kui Elisa peaks ikalduma hakkama(neile meedib ennast lõhki müüa) ja oled vasest loobunud, siis ei pruugi seda vaske ka enam tagasi saada.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 12.11.2021 17:42:57 vasta tsitaadiga

tsitaat:

eriti veel, kui tulevad sellised ergutavad uudised: Ministeerium plaanib 69 milli jälle moblalevi jaoks

uudisest:
tsitaat:
Kuna 3G ja 4G võrgu toetuseks pole Euroopa Liidu raha võimalik kasutada, siis praegu ministeeriumil selles valdkonnas toetusmeetmete väljatöötamist kavas ei ole.


pppd kirjutas:
ei muuda need pakkumised veel midagi, seda enefiti niiti on nii üksikutes kohtades et teised operaatorid naeravad laialt ja küsivad ilma mingi süümepiinata 12/1 dsli eest 21€ edasi (jah, ma tean, et kui ma nendelt telefoni ja teleka ka võtan, siis ma saaks meeletu hinnaalanduse 16€ peale).

Milline operaator seda veel pakub? Telia ei paku juba viimase aasta jooksul ADSL teenuseid liitujatele. Need kes on, on seni kuni nad võtavad midagi kiiremat või saavad midagi kiiremat. Ma küll ise veel hoiaks isegi sellisest kaablist senikaua kinni kui saaks, aga mitmetes kohtades läheb see kinni ja asi mott. Naerda pole siin midagi. Aga lootus on, et samas kohas on mingisugune parem levi olemas kui ühel kasutajal siin, kellel pole levi, aga postitusi tuleb nagu vändrast saelaudu.

Aga mis puudutab toetusmeetmeid, siis neid hakatakse igal aastal eraldi kinnitama ja nagu uudisest lugeda, kõik on EU raha.
Hetkel on operaatorite tehnikud täiskoormusel, nende Enefit, Elasa, Elisa jms rajatud fiibritele teenusepakkumiste paigaldamistega. Ma ei näe, et võrke vähe rajataks. See küsimus on alati kasutajal kes elab üksi vaikses looduses ja ootab, miks tema ei saa. Sest ta on üksinda selles järjekorras viimane.


viimati muutis indrpo 12.11.2021 17:46:16, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Superkiire internet: Eestis 100, Leedus ja Lätis 20 eurot mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.