Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Google Pixel märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 39, 40, 41  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Siim4k
HV vaatleja

liitunud: 08.07.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2021 17:42:10 vasta tsitaadiga

Lasen Jaapanist 2 Pixel 6 tuua. 256GB variant on sama hinnaga, mis Saksamaal 128GB. Lisaks saab 100 euri krediiti Google stores, ehk siis kas Pixel buds või Stand wierless charger.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2021 19:32:11 vasta tsitaadiga

jaank kirjutas:
tellisin google storest läbi eshopwedropi, eks näis kuidas klappidega saab.


Klappe ei saadeta koos telefoniga. Ostad telefoni ära ja siis alles saab klapid valida arve alusel vms.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.10.2021 19:45:37 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Only people who provide a shipping address in Germany and are over 18 years of age (" Participants ") can take part in this promotion . Companies are excluded from participating in this promotion. Please note that the use of forwarding addresses (and similar services) for this promotion is prohibited and rewards will be lost if you use these services.


Ma väga ei loodaks.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 25.10.2021 21:09:14 vasta tsitaadiga

sain aru jah lol.
küll leiab selle saksa aadressi kah.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hessu
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2021 13:26:42 vasta tsitaadiga

Juhuslikult avastasin täna, et raha on krediitkaardile tagasi tekkinud. Samas tellimus on siiani olemas ning tarneajaks on nüüd juba 2-3 Detsember (algselt oli novemberi teine pool), tegu Pro mudeliga siis.

Mis teistel tarne ajaks on märgitud?
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2021 13:31:20 vasta tsitaadiga

Eelmine aasta kui Pixel4a yritasin tellida vigurdati ka selle tähtajaga ikka kenasti. Lõpuks loobusin ja ostsin paar kuud hiljem eestist kasutatuna poole odavamalt
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 02.11.2021 17:41:54 vasta tsitaadiga

Hessu kirjutas:
Juhuslikult avastasin täna, et raha on krediitkaardile tagasi tekkinud. Samas tellimus on siiani olemas ning tarneajaks on nüüd juba 2-3 Detsember (algselt oli novemberi teine pool), tegu Pro mudeliga siis.

Mis teistel tarne ajaks on märgitud?


juba kohal tavaline mudel.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2021 00:16:54 vasta tsitaadiga

Must jõudis täna Leetu, rohelist pole veel teelegi pandud icon_lol.gif
_________________

Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sharky
HV vaatleja

liitunud: 22.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2021 00:53:04 vasta tsitaadiga

20 okt tegin eeltellimuse pro-le, täna just jõudis mailboxde.com kohale, peaks 4 tööpäeva pärast Eestis olema - klappide kohapealt jah kehvem seis kui sealt läbi ei lähe peab mingi süsteemi välja mõtlema
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.11.2021 01:14:54 vasta tsitaadiga

Ma teen klappide claimi selle sama aadressiga kuhu telefon sai tellitud, kui saab siis tore kui ei siis eusa_wall.gif

Üldiselt võib telefoniga rahul olla, paar asja on küll äärmiselt idiootsed nagu näiteks see nuppude puudumine ja gesturitega möllamine, 90hz ekraan ajab ka natuke oksele, aku laeb ikka jube aeglaselt ja see sõrmejäljelugeja on tegelikult ka kehvem kui isegi mingi poco f3 oma esiteks ei saa lihtsalt 1 liigutusega ekraani lahti, kõigepealt tuleb asi üles äratada ja siis alles sõrmejäljelugejat kasutada, mis pool ajast ei tööta ja pimedas on jube nõme kui see flashlight sulle vastu särab seal koguaeg sealt sõrme alt...

Aga see androidi elamus on kindlasti parem kui muude telefonide puhul, kaamera on ka päris vinge.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2021 06:06:22 vasta tsitaadiga

Pole telefoni kättegi saanud ja juba on sitt?

Gestured harjuvad kahe tunniga käe sisse ja siis imestad, et kuidas üldse varem teistmoodi sai, mul oli eelmise telefoniga täpselt sama, ei kippunud nende kolme alumise nupu sisselylitamise peale tagasi

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.11.2021 10:33:21 vasta tsitaadiga

Nädal aega käes juba, lugesid ka mis kirjutasin vōi niisama tuututad?
Gesture ei saa kuidagi sama kiire olla kui nupud kui IGA lihtne asi vajab mingit akrobaatikat vōi long on pressi.


viimati muutis pots4t4j4 07.11.2021 10:36:58, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2021 10:34:07 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Nädal aega käes juba, lugesid ka mis kirjutasin vōi niisama tuututad?


Ei lugenud. Liitsin kaks postitust kokkku icon_exclaim.gif

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
112
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2021 19:49:19 vasta tsitaadiga

Neid "nuppe" küll taga ei igatse. Kui mõnel kätte juhtuval seadmel need on, siis nühin pidevalt tühja icon_smile.gif
Aga kellele ei sobi, see vahetab System navigation alt vanale versioonile tagasi.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Bunny
HV kasutaja
Bunny

liitunud: 02.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2021 04:41:08 vasta tsitaadiga

Google Pixel 6 ka siin juba saadaval
https://www.hinnavaatlus.ee/2255949/google-pixel-6-128gb-kinda-coral/
https://www.hinnavaatlus.ee/2255950/google-pixel-6-128gb-sorta-seafoam/
https://www.hinnavaatlus.ee/2255948/google-pixel-6-128gb-stormy-black/
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2021 11:05:23 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Ma teen klappide claimi selle sama aadressiga kuhu telefon sai tellitud, kui saab siis tore kui ei siis eusa_wall.gif

Üldiselt võib telefoniga rahul olla, paar asja on küll äärmiselt idiootsed nagu näiteks see nuppude puudumine ja gesturitega möllamine, 90hz ekraan ajab ka natuke oksele, aku laeb ikka jube aeglaselt ja see sõrmejäljelugeja on tegelikult ka kehvem kui isegi mingi poco f3 oma esiteks ei saa lihtsalt 1 liigutusega ekraani lahti, kõigepealt tuleb asi üles äratada ja siis alles sõrmejäljelugejat kasutada, mis pool ajast ei tööta ja pimedas on jube nõme kui see flashlight sulle vastu särab seal koguaeg sealt sõrme alt...

Aga see androidi elamus on kindlasti parem kui muude telefonide puhul, kaamera on ka päris vinge.


Sõrmejäljelugejast:
https://twitter.com/madebygoogle/status/1457043416139898881
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ashenden
HV vaatleja

liitunud: 06.10.2008




sõnum 09.11.2021 17:09:56 vasta tsitaadiga

https://www.klick.ee/nutitelefon-google-pixel-6-5g-8-128gb
Klick: "saab juba osta läbi veebi, kauplustes kohapeal veel ei ole"
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.11.2021 17:24:15 vasta tsitaadiga

Kes seda tavalist pro hinnaga ostab?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2021 17:36:41 vasta tsitaadiga

Eestis tuleb pro raudselt mingi 1049.-
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 09.11.2021 17:44:09 vasta tsitaadiga

See ikka jõhker hind icon_eek.gif aga meil vaeses eestis ongi kombeks otsa keevitada. Mis te arvate ehk kevadeks hind langeb ?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2021 18:08:26 vasta tsitaadiga

No pixel 4a on 349 ja eestis 459 vms
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 09.11.2021 18:46:10 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
No pixel 4a on 349 ja eestis 459 vms


nojaa aga pixel 4a juba ju mingi 2 aastat väljas olnud ka
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinnawaatluz
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2002




sõnum 09.11.2021 19:17:16 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Eestis tuleb pro raudselt mingi 1049.-

hästi pakutud. ise prognoosiks pigem sinna 1200 kanti minimaalselt. kusjuures paistab, et mida vanemaks mudel saab, seda rohkem hind eestis tõuseb veel. konkreetne näide - vana 4a on ju praegugi eestis 100+ euri kallima hinnaga kui ma selle uuena saksast ostsin. icon_lol.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bunny
HV kasutaja
Bunny

liitunud: 02.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2021 04:36:39 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif 1199.- https://www.hinnavaatlus.ee/2260476/google-pixel-6-pro-5g-128gb-stormy/
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2021 05:16:00 vasta tsitaadiga

Nujah. Panen varsti pigem ebays auction bid sniperi käima
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2021 10:54:57 vasta tsitaadiga

Bunny kirjutas:
icon_biggrin.gif 1199.- https://www.hinnavaatlus.ee/2260476/google-pixel-6-pro-5g-128gb-stormy/


Oleks siis 256GB vähemalt selle hinnaga...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hessu
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2021 11:39:31 vasta tsitaadiga

Hessu kirjutas:
Juhuslikult avastasin täna, et raha on krediitkaardile tagasi tekkinud. Samas tellimus on siiani olemas ning tarneajaks on nüüd juba 2-3 Detsember (algselt oli novemberi teine pool), tegu Pro mudeliga siis.

Mis teistel tarne ajaks on märgitud?


Väike update, raha võeti uuesti maha ning tarne toodi järgmise nädala peale. Ju siis tuleb uus ports Pro telefone neile.

Kuidas eeltellijate klappide nõudmine edenenud on?
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2021 15:00:57 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
pots4t4j4 kirjutas:
Ma teen klappide claimi selle sama aadressiga kuhu telefon sai tellitud, kui saab siis tore kui ei siis eusa_wall.gif

Üldiselt võib telefoniga rahul olla, paar asja on küll äärmiselt idiootsed nagu näiteks see nuppude puudumine ja gesturitega möllamine, 90hz ekraan ajab ka natuke oksele, aku laeb ikka jube aeglaselt ja see sõrmejäljelugeja on tegelikult ka kehvem kui isegi mingi poco f3 oma esiteks ei saa lihtsalt 1 liigutusega ekraani lahti, kõigepealt tuleb asi üles äratada ja siis alles sõrmejäljelugejat kasutada, mis pool ajast ei tööta ja pimedas on jube nõme kui see flashlight sulle vastu särab seal koguaeg sealt sõrme alt...

Aga see androidi elamus on kindlasti parem kui muude telefonide puhul, kaamera on ka päris vinge.


Sõrmejäljelugejast:
https://twitter.com/madebygoogle/status/1457043416139898881


Nojah, mingi ämber peab ikka olema. Ekraani alla topitud sensor ei meeldi mulle nagunii, nüüd tuleb välja, et see on veel Pixel 1, 2, 3 ja 5 tagaküljel olevast mugavast ja täpsest sensorist kehvem ja ebaturvalisem.

https://www.androidpolice.com/some-google-pixel-6-units-can-apparently-be-unlocked-with-other-peoples-fingerprints/

Õnneks oli nagunii plaanis veel üks Pixel vahele jätta, Pixel 3 töötab veel kenasti.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim4k
HV vaatleja

liitunud: 08.07.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2021 18:33:49 vasta tsitaadiga

Bunny kirjutas:
Google Pixel 6 ka siin juba saadaval
https://www.hinnavaatlus.ee/2255949/google-pixel-6-128gb-kinda-coral/
https://www.hinnavaatlus.ee/2255950/google-pixel-6-128gb-sorta-seafoam/
https://www.hinnavaatlus.ee/2255948/google-pixel-6-128gb-stormy-black/


Järjekordne näide, miks eestis mitte ühtegi tehnikavidinat mitte osta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siimsssss
HV vaatleja

liitunud: 29.09.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2021 12:06:10 vasta tsitaadiga

Kuidas üldse Google.storest tellida? Mul ei lase makset sooritada, kuna Eesti pangakaardid. Kuidas seda probleemi lahendada?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2021 12:11:11 vasta tsitaadiga

Curve, Wise, N26, Revolut. Kuigi minul lasi eelmine sügis eesti kaardiga kenasti maksta. Krediitkaardiga siis, mitte deebetiga millel internetiostud küljes (tänapäeval vist kõigil see olemas)


+Eshopwedrop vms

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siimsssss
HV vaatleja

liitunud: 29.09.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2021 12:54:55 vasta tsitaadiga

Proovisin mõlemat (deebet, kreedit) kumbki ei tööta, aga tänud, proovin neid teisi variante.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jukapuka
HV vaatleja
Jukapuka

liitunud: 20.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2021 15:49:59 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab soovitada lisaks Google Storele ka mingeid Saksamaa e-poode, kus Pixel müügis on ja kust võib-olla isegi otse Eestisse annaks tellida? Põhimõtteliselt võin muidugi vahendusteenust kasutada, aga äkki kuskilt mujalt saaks otse ka. Üks väike tagamõte on mul veel. Mul on nagu nii plaan endale mingi hetk uus Pixel soetada, aga mõtlesin Black Friday ära oodata. Äkki kuskilt saab väikese ale juurde. Kui ei saa, siis ei saa, aga proovida ju võib. Mõtlesin, et mida rohkem poode oleks chekkida, seda suurem võimalus kuskilt mingit diili leida.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2021 23:18:33 vasta tsitaadiga

Ei tea kas see on mingi kahtlane koht?
https://ee.shipzee.com/ee/market/product/ab8af945232f202dec08be2b70909d6d?variant=2200501
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.11.2021 23:21:34 vasta tsitaadiga

miks see parem on kui kõik need 630+ euri pakkumised ?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2021 23:34:38 vasta tsitaadiga

No tegelt jah, ei ole hindadega kursid. Minul jääb pixel 6 vahele. Kasutan oma 3 edasi.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 12.11.2021 01:32:44 vasta tsitaadiga

FNACist saab Eestisse tellida.
Deebetiga sai Google Stores ka maksta, paar korda pidi proovima.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A5DK
HV kasutaja

liitunud: 07.08.2005




sõnum 13.11.2021 14:44:24 vasta tsitaadiga

https://bigbox.ee/jolisearch?search_query=google+pixel+6+pro&submit_search=
Pixel 6 Pro telefonid nüüd müügis 130 EUR juurdehindlusega. Vähemasti saatmine on tasuta.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.11.2021 23:15:54 vasta tsitaadiga

Niipalju siis klappidest eusa_wall.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 17.11.2021 01:25:57 vasta tsitaadiga

eshopwedrop?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.11.2021 08:44:39 vasta tsitaadiga

Ostaeu
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2021 14:09:34 vasta tsitaadiga

Arvata oligi, tegin ka proovi mõttes taotluse, aga väga midagi saada ei looda.
_________________

Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hessu
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2021 15:15:39 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Niipalju siis klappidest eusa_wall.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Sinna jäigi või leidsid ikka lahenduse?

Jäin mõtlema, et isegi kui leiaks saksa aadressi kuhu saata, siis kas seal peaks kasutama sama nime, mis on tellimuses?
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.11.2021 16:13:33 vasta tsitaadiga

Kui decline siis jääd ilma see tingimustes kirjas.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 26.11.2021 17:25:33 vasta tsitaadiga



Kui praegu claim teha siis selline diil icon_biggrin.gif
Teisele nimele ega teisele aadressile nad vist üldse ei taha saata.

Mina sain enda esialgse claimi praegu heakskiidetud.... "Ihr Antrag wurde von unserem Team genehmigt. Wir bereiten nun Ihre Prämie für den Versand vor."
Esialgsel tellimisel muutsin natuke eshopwedropi aadressi kirjapilti ning claimi juures muutsin ära telefoni numbri.
Eshopwedropi puhul nende seda aadressi rida tegelikult pole vaja, siiamaani on piisanud nimest ka, et asjad kätte saada.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2021 23:30:02 vasta tsitaadiga

Pixel 2 XL jääb vanaks, Bigboxist tellisin tavalise 6, näis mil tuleb. Amazonist tellisin nahksed kaaned ka kaarditaskutega.
Volte tuli kaasa Samsal kinni panna, siis õnnestus Matsalus ka lõpuks helistada. Et nettigi saaks kasutada, sai taskuruuter 3G peale lukustatud, 4G kukub pidevalt 3G peale, tuleb mõneks minutiks ja taas hambad. Näis, kuidas 5G seal on.
Aga seni see Volte jätab külmaks.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jukapuka
HV vaatleja
Jukapuka

liitunud: 20.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2021 11:48:14 vasta tsitaadiga

Kuidas teistel siin Google Storega kogemused on? Ise tellisin (tuttava sakslase juurde, kes siis mulle edasi Eestisse postitab) 20.11 telefoni ja alguses lubas 26.-27.11 shippingut. Läks veidi aega mööda ja näitas eeldatavaks ajaks 01.-02.12. Nüüd täna hommikul tuli raha kontole broneeringust tagasi, aga tellimus ise paistab elus olevat, kuid ajaks näitab juba 08.-09.12. Ei teagi, mis nüüd arvata. See on muidugi eriti kahtlane, et raha tagasi tuli. Vist tuleks uus tellimus teha?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hessu
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2021 14:27:00 vasta tsitaadiga

Jukapuka kirjutas:
Kuidas teistel siin Google Storega kogemused on? Ise tellisin (tuttava sakslase juurde, kes siis mulle edasi Eestisse postitab) 20.11 telefoni ja alguses lubas 26.-27.11 shippingut. Läks veidi aega mööda ja näitas eeldatavaks ajaks 01.-02.12. Nüüd täna hommikul tuli raha kontole broneeringust tagasi, aga tellimus ise paistab elus olevat, kuid ajaks näitab juba 08.-09.12. Ei teagi, mis nüüd arvata. See on muidugi eriti kahtlane, et raha tagasi tuli. Vist tuleks uus tellimus teha?


Mul oli sama teema, saatsid raha tagasi ja võtsid tellimuse täitmisel uuesti maha. Kui tellimus ikkagi jõus, siis peaks läbi minema.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2021 14:29:10 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
Pixel 2 XL jääb vanaks, Bigboxist tellisin tavalise 6, näis mil tuleb. Amazonist tellisin nahksed kaaned ka kaarditaskutega.
Volte tuli kaasa Samsal kinni panna, siis õnnestus Matsalus ka lõpuks helistada. Et nettigi saaks kasutada, sai taskuruuter 3G peale lukustatud, 4G kukub pidevalt 3G peale, tuleb mõneks minutiks ja taas hambad. Näis, kuidas 5G seal on.
Aga seni see Volte jätab külmaks.


Elisa või Telia VoLTE?
Elisa osas on palju kurtmist, Telia osas on mul kogu pere pikemat aega VoLTE peal ning pole kellelgi probleeme olnud.

Teises teemas oli juttu, et Telia hakkab 2023 lõpuks 3G võrku sulgema (keegi oli ärikliendina vastava teavituse saanud).
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jukapuka
HV vaatleja
Jukapuka

liitunud: 20.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2021 16:26:13 vasta tsitaadiga

Hessu kirjutas:
Jukapuka kirjutas:
Kuidas teistel siin Google Storega kogemused on? Ise tellisin (tuttava sakslase juurde, kes siis mulle edasi Eestisse postitab) 20.11 telefoni ja alguses lubas 26.-27.11 shippingut. Läks veidi aega mööda ja näitas eeldatavaks ajaks 01.-02.12. Nüüd täna hommikul tuli raha kontole broneeringust tagasi, aga tellimus ise paistab elus olevat, kuid ajaks näitab juba 08.-09.12. Ei teagi, mis nüüd arvata. See on muidugi eriti kahtlane, et raha tagasi tuli. Vist tuleks uus tellimus teha?


Mul oli sama teema, saatsid raha tagasi ja võtsid tellimuse täitmisel uuesti maha. Kui tellimus ikkagi jõus, siis peaks läbi minema.


Selge, aitäh! Siis ise tellimust tühistama ei hakka ja jään ootele
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Google Pixel mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 39, 40, 41  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.