|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Siim4k
HV vaatleja
liitunud: 08.07.2017
|
25.10.2021 17:42:10
|
|
|
| Lasen Jaapanist 2 Pixel 6 tuua. 256GB variant on sama hinnaga, mis Saksamaal 128GB. Lisaks saab 100 euri krediiti Google stores, ehk siis kas Pixel buds või Stand wierless charger.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
25.10.2021 19:32:11
|
|
|
| jaank kirjutas: |
| tellisin google storest läbi eshopwedropi, eks näis kuidas klappidega saab. |
Klappe ei saadeta koos telefoniga. Ostad telefoni ära ja siis alles saab klapid valida arve alusel vms.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002

|
25.10.2021 19:45:37
|
|
|
| tsitaat: |
| Only people who provide a shipping address in Germany and are over 18 years of age (" Participants ") can take part in this promotion . Companies are excluded from participating in this promotion. Please note that the use of forwarding addresses (and similar services) for this promotion is prohibited and rewards will be lost if you use these services. |
Ma väga ei loodaks.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
25.10.2021 21:09:14
|
|
|
sain aru jah lol.
küll leiab selle saksa aadressi kah.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hessu
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.07.2005
|
02.11.2021 13:26:42
|
|
|
Juhuslikult avastasin täna, et raha on krediitkaardile tagasi tekkinud. Samas tellimus on siiani olemas ning tarneajaks on nüüd juba 2-3 Detsember (algselt oli novemberi teine pool), tegu Pro mudeliga siis.
Mis teistel tarne ajaks on märgitud?
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
02.11.2021 13:31:20
|
|
|
Eelmine aasta kui Pixel4a yritasin tellida vigurdati ka selle tähtajaga ikka kenasti. Lõpuks loobusin ja ostsin paar kuud hiljem eestist kasutatuna poole odavamalt
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
02.11.2021 17:41:54
|
|
|
| Hessu kirjutas: |
Juhuslikult avastasin täna, et raha on krediitkaardile tagasi tekkinud. Samas tellimus on siiani olemas ning tarneajaks on nüüd juba 2-3 Detsember (algselt oli novemberi teine pool), tegu Pro mudeliga siis.
Mis teistel tarne ajaks on märgitud? |
juba kohal tavaline mudel.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Matti
HV veteran

liitunud: 24.01.2007
|
04.11.2021 00:16:54
|
|
|
Must jõudis täna Leetu, rohelist pole veel teelegi pandud
_________________
Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma. |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sharky
HV vaatleja
liitunud: 22.06.2006
|
07.11.2021 00:53:04
|
|
|
| 20 okt tegin eeltellimuse pro-le, täna just jõudis mailboxde.com kohale, peaks 4 tööpäeva pärast Eestis olema - klappide kohapealt jah kehvem seis kui sealt läbi ei lähe peab mingi süsteemi välja mõtlema
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002

|
07.11.2021 01:14:54
|
|
|
Ma teen klappide claimi selle sama aadressiga kuhu telefon sai tellitud, kui saab siis tore kui ei siis
Üldiselt võib telefoniga rahul olla, paar asja on küll äärmiselt idiootsed nagu näiteks see nuppude puudumine ja gesturitega möllamine, 90hz ekraan ajab ka natuke oksele, aku laeb ikka jube aeglaselt ja see sõrmejäljelugeja on tegelikult ka kehvem kui isegi mingi poco f3 oma esiteks ei saa lihtsalt 1 liigutusega ekraani lahti, kõigepealt tuleb asi üles äratada ja siis alles sõrmejäljelugejat kasutada, mis pool ajast ei tööta ja pimedas on jube nõme kui see flashlight sulle vastu särab seal koguaeg sealt sõrme alt...
Aga see androidi elamus on kindlasti parem kui muude telefonide puhul, kaamera on ka päris vinge.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
07.11.2021 06:06:22
|
|
|
Pole telefoni kättegi saanud ja juba on sitt?
Gestured harjuvad kahe tunniga käe sisse ja siis imestad, et kuidas üldse varem teistmoodi sai, mul oli eelmise telefoniga täpselt sama, ei kippunud nende kolme alumise nupu sisselylitamise peale tagasi
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002

|
07.11.2021 10:33:21
|
|
|
Nädal aega käes juba, lugesid ka mis kirjutasin vōi niisama tuututad?
Gesture ei saa kuidagi sama kiire olla kui nupud kui IGA lihtne asi vajab mingit akrobaatikat vōi long on pressi.
viimati muutis pots4t4j4 07.11.2021 10:36:58, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
07.11.2021 10:34:07
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| Nädal aega käes juba, lugesid ka mis kirjutasin vōi niisama tuututad? |
Ei lugenud. Liitsin kaks postitust kokkku
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
112
HV kasutaja
liitunud: 02.05.2004
|
08.11.2021 19:49:19
|
|
|
Neid "nuppe" küll taga ei igatse. Kui mõnel kätte juhtuval seadmel need on, siis nühin pidevalt tühja
Aga kellele ei sobi, see vahetab System navigation alt vanale versioonile tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bunny
HV kasutaja

liitunud: 02.09.2018
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
09.11.2021 11:05:23
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
Ma teen klappide claimi selle sama aadressiga kuhu telefon sai tellitud, kui saab siis tore kui ei siis
Üldiselt võib telefoniga rahul olla, paar asja on küll äärmiselt idiootsed nagu näiteks see nuppude puudumine ja gesturitega möllamine, 90hz ekraan ajab ka natuke oksele, aku laeb ikka jube aeglaselt ja see sõrmejäljelugeja on tegelikult ka kehvem kui isegi mingi poco f3 oma esiteks ei saa lihtsalt 1 liigutusega ekraani lahti, kõigepealt tuleb asi üles äratada ja siis alles sõrmejäljelugejat kasutada, mis pool ajast ei tööta ja pimedas on jube nõme kui see flashlight sulle vastu särab seal koguaeg sealt sõrme alt...
Aga see androidi elamus on kindlasti parem kui muude telefonide puhul, kaamera on ka päris vinge. |
Sõrmejäljelugejast:
https://twitter.com/madebygoogle/status/1457043416139898881
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ashenden
HV vaatleja
liitunud: 06.10.2008
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002

|
09.11.2021 17:24:15
|
|
|
| Kes seda tavalist pro hinnaga ostab?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
09.11.2021 17:36:41
|
|
|
Eestis tuleb pro raudselt mingi 1049.-
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
09.11.2021 17:44:09
|
|
|
See ikka jõhker hind aga meil vaeses eestis ongi kombeks otsa keevitada. Mis te arvate ehk kevadeks hind langeb ?
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
09.11.2021 18:08:26
|
|
|
No pixel 4a on 349 ja eestis 459 vms
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
09.11.2021 18:46:10
|
|
|
| Sold OUT kirjutas: |
| No pixel 4a on 349 ja eestis 459 vms |
nojaa aga pixel 4a juba ju mingi 2 aastat väljas olnud ka
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinnawaatluz
HV kasutaja
liitunud: 12.02.2002
|
09.11.2021 19:17:16
|
|
|
| Sold OUT kirjutas: |
| Eestis tuleb pro raudselt mingi 1049.- |
hästi pakutud. ise prognoosiks pigem sinna 1200 kanti minimaalselt. kusjuures paistab, et mida vanemaks mudel saab, seda rohkem hind eestis tõuseb veel. konkreetne näide - vana 4a on ju praegugi eestis 100+ euri kallima hinnaga kui ma selle uuena saksast ostsin.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bunny
HV kasutaja

liitunud: 02.09.2018
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
10.11.2021 05:16:00
|
|
|
Nujah. Panen varsti pigem ebays auction bid sniperi käima
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
10.11.2021 10:54:57
|
|
|
Oleks siis 256GB vähemalt selle hinnaga...
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hessu
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.07.2005
|
10.11.2021 11:39:31
|
|
|
| Hessu kirjutas: |
Juhuslikult avastasin täna, et raha on krediitkaardile tagasi tekkinud. Samas tellimus on siiani olemas ning tarneajaks on nüüd juba 2-3 Detsember (algselt oli novemberi teine pool), tegu Pro mudeliga siis.
Mis teistel tarne ajaks on märgitud? |
Väike update, raha võeti uuesti maha ning tarne toodi järgmise nädala peale. Ju siis tuleb uus ports Pro telefone neile.
Kuidas eeltellijate klappide nõudmine edenenud on?
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
10.11.2021 15:00:57
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| pots4t4j4 kirjutas: |
Ma teen klappide claimi selle sama aadressiga kuhu telefon sai tellitud, kui saab siis tore kui ei siis
Üldiselt võib telefoniga rahul olla, paar asja on küll äärmiselt idiootsed nagu näiteks see nuppude puudumine ja gesturitega möllamine, 90hz ekraan ajab ka natuke oksele, aku laeb ikka jube aeglaselt ja see sõrmejäljelugeja on tegelikult ka kehvem kui isegi mingi poco f3 oma esiteks ei saa lihtsalt 1 liigutusega ekraani lahti, kõigepealt tuleb asi üles äratada ja siis alles sõrmejäljelugejat kasutada, mis pool ajast ei tööta ja pimedas on jube nõme kui see flashlight sulle vastu särab seal koguaeg sealt sõrme alt...
Aga see androidi elamus on kindlasti parem kui muude telefonide puhul, kaamera on ka päris vinge. |
Sõrmejäljelugejast:
https://twitter.com/madebygoogle/status/1457043416139898881 |
Nojah, mingi ämber peab ikka olema. Ekraani alla topitud sensor ei meeldi mulle nagunii, nüüd tuleb välja, et see on veel Pixel 1, 2, 3 ja 5 tagaküljel olevast mugavast ja täpsest sensorist kehvem ja ebaturvalisem.
https://www.androidpolice.com/some-google-pixel-6-units-can-apparently-be-unlocked-with-other-peoples-fingerprints/
Õnneks oli nagunii plaanis veel üks Pixel vahele jätta, Pixel 3 töötab veel kenasti.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim4k
HV vaatleja
liitunud: 08.07.2017
|
10.11.2021 18:33:49
|
|
|
Järjekordne näide, miks eestis mitte ühtegi tehnikavidinat mitte osta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
siimsssss
HV vaatleja
liitunud: 29.09.2015
|
11.11.2021 12:06:10
|
|
|
| Kuidas üldse Google.storest tellida? Mul ei lase makset sooritada, kuna Eesti pangakaardid. Kuidas seda probleemi lahendada?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
11.11.2021 12:11:11
|
|
|
Curve, Wise, N26, Revolut. Kuigi minul lasi eelmine sügis eesti kaardiga kenasti maksta. Krediitkaardiga siis, mitte deebetiga millel internetiostud küljes (tänapäeval vist kõigil see olemas)
+Eshopwedrop vms
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siimsssss
HV vaatleja
liitunud: 29.09.2015
|
11.11.2021 12:54:55
|
|
|
| Proovisin mõlemat (deebet, kreedit) kumbki ei tööta, aga tänud, proovin neid teisi variante.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jukapuka
HV vaatleja

liitunud: 20.06.2009
|
11.11.2021 15:49:59
|
|
|
| Kas keegi oskab soovitada lisaks Google Storele ka mingeid Saksamaa e-poode, kus Pixel müügis on ja kust võib-olla isegi otse Eestisse annaks tellida? Põhimõtteliselt võin muidugi vahendusteenust kasutada, aga äkki kuskilt mujalt saaks otse ka. Üks väike tagamõte on mul veel. Mul on nagu nii plaan endale mingi hetk uus Pixel soetada, aga mõtlesin Black Friday ära oodata. Äkki kuskilt saab väikese ale juurde. Kui ei saa, siis ei saa, aga proovida ju võib. Mõtlesin, et mida rohkem poode oleks chekkida, seda suurem võimalus kuskilt mingit diili leida.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002

|
11.11.2021 23:21:34
|
|
|
| miks see parem on kui kõik need 630+ euri pakkumised ?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
11.11.2021 23:34:38
|
|
|
| No tegelt jah, ei ole hindadega kursid. Minul jääb pixel 6 vahele. Kasutan oma 3 edasi.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
12.11.2021 01:32:44
|
|
|
FNACist saab Eestisse tellida.
Deebetiga sai Google Stores ka maksta, paar korda pidi proovima.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A5DK
HV kasutaja
liitunud: 07.08.2005
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002

|
16.11.2021 23:15:54
|
|
|
Niipalju siis klappidest
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
17.11.2021 01:25:57
|
|
|
| eshopwedrop?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002

|
17.11.2021 08:44:39
|
|
|
| Ostaeu
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Matti
HV veteran

liitunud: 24.01.2007
|
17.11.2021 14:09:34
|
|
|
Arvata oligi, tegin ka proovi mõttes taotluse, aga väga midagi saada ei looda.
_________________
Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma. |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hessu
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.07.2005
|
26.11.2021 15:15:39
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
Niipalju siis klappidest
Spoiler 
|
Sinna jäigi või leidsid ikka lahenduse?
Jäin mõtlema, et isegi kui leiaks saksa aadressi kuhu saata, siis kas seal peaks kasutama sama nime, mis on tellimuses?
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002

|
26.11.2021 16:13:33
|
|
|
| Kui decline siis jääd ilma see tingimustes kirjas.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
26.11.2021 17:25:33
|
|
|
Kui praegu claim teha siis selline diil
Teisele nimele ega teisele aadressile nad vist üldse ei taha saata.
Mina sain enda esialgse claimi praegu heakskiidetud.... "Ihr Antrag wurde von unserem Team genehmigt. Wir bereiten nun Ihre Prämie für den Versand vor."
Esialgsel tellimisel muutsin natuke eshopwedropi aadressi kirjapilti ning claimi juures muutsin ära telefoni numbri.
Eshopwedropi puhul nende seda aadressi rida tegelikult pole vaja, siiamaani on piisanud nimest ka, et asjad kätte saada.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
26.11.2021 23:30:02
|
|
|
Pixel 2 XL jääb vanaks, Bigboxist tellisin tavalise 6, näis mil tuleb. Amazonist tellisin nahksed kaaned ka kaarditaskutega.
Volte tuli kaasa Samsal kinni panna, siis õnnestus Matsalus ka lõpuks helistada. Et nettigi saaks kasutada, sai taskuruuter 3G peale lukustatud, 4G kukub pidevalt 3G peale, tuleb mõneks minutiks ja taas hambad. Näis, kuidas 5G seal on.
Aga seni see Volte jätab külmaks.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jukapuka
HV vaatleja

liitunud: 20.06.2009
|
29.11.2021 11:48:14
|
|
|
| Kuidas teistel siin Google Storega kogemused on? Ise tellisin (tuttava sakslase juurde, kes siis mulle edasi Eestisse postitab) 20.11 telefoni ja alguses lubas 26.-27.11 shippingut. Läks veidi aega mööda ja näitas eeldatavaks ajaks 01.-02.12. Nüüd täna hommikul tuli raha kontole broneeringust tagasi, aga tellimus ise paistab elus olevat, kuid ajaks näitab juba 08.-09.12. Ei teagi, mis nüüd arvata. See on muidugi eriti kahtlane, et raha tagasi tuli. Vist tuleks uus tellimus teha?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hessu
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.07.2005
|
29.11.2021 14:27:00
|
|
|
| Jukapuka kirjutas: |
| Kuidas teistel siin Google Storega kogemused on? Ise tellisin (tuttava sakslase juurde, kes siis mulle edasi Eestisse postitab) 20.11 telefoni ja alguses lubas 26.-27.11 shippingut. Läks veidi aega mööda ja näitas eeldatavaks ajaks 01.-02.12. Nüüd täna hommikul tuli raha kontole broneeringust tagasi, aga tellimus ise paistab elus olevat, kuid ajaks näitab juba 08.-09.12. Ei teagi, mis nüüd arvata. See on muidugi eriti kahtlane, et raha tagasi tuli. Vist tuleks uus tellimus teha? |
Mul oli sama teema, saatsid raha tagasi ja võtsid tellimuse täitmisel uuesti maha. Kui tellimus ikkagi jõus, siis peaks läbi minema.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
29.11.2021 14:29:10
|
|
|
| Märt. kirjutas: |
Pixel 2 XL jääb vanaks, Bigboxist tellisin tavalise 6, näis mil tuleb. Amazonist tellisin nahksed kaaned ka kaarditaskutega.
Volte tuli kaasa Samsal kinni panna, siis õnnestus Matsalus ka lõpuks helistada. Et nettigi saaks kasutada, sai taskuruuter 3G peale lukustatud, 4G kukub pidevalt 3G peale, tuleb mõneks minutiks ja taas hambad. Näis, kuidas 5G seal on.
Aga seni see Volte jätab külmaks. |
Elisa või Telia VoLTE?
Elisa osas on palju kurtmist, Telia osas on mul kogu pere pikemat aega VoLTE peal ning pole kellelgi probleeme olnud.
Teises teemas oli juttu, et Telia hakkab 2023 lõpuks 3G võrku sulgema (keegi oli ärikliendina vastava teavituse saanud).
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jukapuka
HV vaatleja

liitunud: 20.06.2009
|
29.11.2021 16:26:13
|
|
|
| Hessu kirjutas: |
| Jukapuka kirjutas: |
| Kuidas teistel siin Google Storega kogemused on? Ise tellisin (tuttava sakslase juurde, kes siis mulle edasi Eestisse postitab) 20.11 telefoni ja alguses lubas 26.-27.11 shippingut. Läks veidi aega mööda ja näitas eeldatavaks ajaks 01.-02.12. Nüüd täna hommikul tuli raha kontole broneeringust tagasi, aga tellimus ise paistab elus olevat, kuid ajaks näitab juba 08.-09.12. Ei teagi, mis nüüd arvata. See on muidugi eriti kahtlane, et raha tagasi tuli. Vist tuleks uus tellimus teha? |
Mul oli sama teema, saatsid raha tagasi ja võtsid tellimuse täitmisel uuesti maha. Kui tellimus ikkagi jõus, siis peaks läbi minema. |
Selge, aitäh! Siis ise tellimust tühistama ei hakka ja jään ootele
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|