|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Mõmmik123
HV kasutaja
liitunud: 13.07.2010
|
09.11.2021 00:33:59
|
|
|
Tegin esimestkorda olles konvios enda sõbraga online sõitu... Vastased tundusid selle 5 sõidu juures olevat veel kalad ja top 2 koguaeg.
Aga minu ja mu sõbravahel oli koralik bug, mina nägin igas sõidus peale esimese kus ta lihtsalt starti seisma jäi, kuid tema enda pildis liikus samamoodi ka teisejaoks oli ta nähtamatu...
Teisi sai ta rammida ja pihta sõita aga keegi teda ei näinud samamoodi ka mitte mina ja kõik 4 sõitu... Näen, et ma olen esimene... Kuni lõpuni ja peale finishit näitab , ops tema hoopis esimene ja nii kõigijaoks...
Pärast olio botidega mängides täpselt sama mind oli liikumas näha tema jäi starti seisma... Ringradadel sõitsid minu pildis botid talle otsa ja tekitasid stardis ummikut... Mina enda pildis sain tänu sellele ringiga botidele tuule alla tehtud....
Tema aga enda pildis sai taas esimesi kohti ,kuigi mina möödusin botidest ringiga... jäi kokkuvõttes tema siiski esimeseks ja nii korduvalt erinevates sõitudes .
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soovija
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2004
|
09.11.2021 00:46:22
|
|
|
| IBOX4REAL kirjutas: |
| renx09 kirjutas: |
single player osa hakkab läbi saama, teha veel mõned offroad sõidud ja drift zoned/trailblazerid
lvl 173, 200+ autot garaažis
võrreldes eelmise osaga on palju asju parendatud/mugandatud, korralik upgrade
ka graafika osas, valgus/varjud ja üldine atmosfäär parendatud. üks pisike asi, 4ndas hullult häiris ja nüüd korda on tehtud, see punane suits street race-des eelmises osas oli väga ruuduline |
Kas sa tahad enne mängu läbi teha kui early access läbi saab? Palju sa tunde sinna pannud oled juba? |
Mu arust kah, mäng polnud veel kõigi jaoks ametlikult väljaski ja juba grindid ära. Mõte on ikka seda nautida
Päris huvitav, et season progress läheb üle 38 punkti.
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tteam
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2007
|
09.11.2021 03:01:36
|
|
|
| lauri23, UK, Finland toimivad ka väga ilusti.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004

|
09.11.2021 03:26:20
|
|
|
| IBOX4REAL kirjutas: |
Kas sa tahad enne mängu läbi teha kui early access läbi saab? Palju sa tunde sinna pannud oled juba? |
kusjuures täiesti tahtmatult, lihtsalt sõitnud ja avastanud. nüüd kõik tehtud, peale trailblazer gate-de. statsi all näitab sõidutunde 26h.
edit: see grindi jutt on pehmelt öeldes rumalavõitu, mitte mingit grindi pole olnud, lihtsalt sõitu ja autosid nautinud. single player pole nagunii selle mängu põhiosa... mingi okas hinges, et endal pole vaba aega olnud?
nüüd saab keskenduda põhihobi peale - autode kogumine ja setup/tune-de tegemine. ja siis loomulikult veel onlineGRIND
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
09.11.2021 07:16:15
|
|
|
| renx09, kõik teed ka avastatud?
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004

|
09.11.2021 11:44:20
|
|
|
kahjuks küll
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IBOX4REAL
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.06.2005
|
09.11.2021 12:21:53
|
|
|
| renx09 kirjutas: |
| IBOX4REAL kirjutas: |
Kas sa tahad enne mängu läbi teha kui early access läbi saab? Palju sa tunde sinna pannud oled juba? |
kusjuures täiesti tahtmatult, lihtsalt sõitnud ja avastanud. nüüd kõik tehtud, peale trailblazer gate-de. statsi all näitab sõidutunde 26h.
edit: see grindi jutt on pehmelt öeldes rumalavõitu, mitte mingit grindi pole olnud, lihtsalt sõitu ja autosid nautinud. single player pole nagunii selle mängu põhiosa... mingi okas hinges, et endal pole vaba aega olnud?
nüüd saab keskenduda põhihobi peale - autode kogumine ja setup/tune-de tegemine. ja siis loomulikult veel onlineGRIND  |
Ei ma lihtsalt imestan natuke, sest FH4 mul kulust vist terve kuu, et level 100-ni jõuda, aga eks siis ma väga ei teadnud ka mida ma teen seal.
Ja ma ikka ei saa järjekordselt kiitmata jätta seda uut handlingut ja ffb-d. Lihtsalt kaif on sõita rooliga. Eile mõtlesin, et piirdun 1h seansiga, aga lõpuks sai 4h drifti lastud onlines Kui nüüd saaks selle esimese patchi ka välja antud ja lubada mul päris käsipidurit kasutada.
Üks märkus on see, et AI on see aasta tugevam, st cheatib rohkem. FH4 peal sõitsing ikka Unbeatable peal ja enamasti top 3 seas, aga siin on mul highly skilled levelil isegi raskusi top 3 saada vahepeal
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Equinox
HV veteran

liitunud: 05.04.2002
|
09.11.2021 12:26:13
|
|
|
Ma sain kässari ära mapitud. Sai kui custom profiil teha ning salvestada. Aga jah iga kord kui uuesti mängu lähed on vaikimisi rooli profiil valitud ja peab koguaeg uuesti selle custom profiili valima. Teine asi, et aegajalt läheb FFB lolliks, rool läheb mega raskeks keerata või kaob üldse FFB ära. Rool Thrustmaster T500RS..aga noh saab hakkama.
_________________ Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015 |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
09.11.2021 12:55:20
|
|
|
Mis raskusastmega keegi mängib?
Max seadetega jookseb mäng mul 100FPS Full HD-s
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mugman
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2015
|
09.11.2021 13:35:14
|
|
|
Above average raskustase
Time driven- 1.05h ja level 8.
~90fps'i, preset määratud Extreme sätetele, 1440p.
Aga no ilus mäng on küll... 1 crash to desktop ka keset sõitu
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004

|
09.11.2021 14:27:12
|
|
|
| IBOX4REAL kirjutas: |
AI on see aasta tugevam, st cheatib rohkem. FH4 peal sõitsing ikka Unbeatable peal ja enamasti top 3 seas, aga siin on mul highly skilled levelil isegi raskusi top 3 saada vahepeal  |
tundub nii, unbeatable on raskem, aga vbolla asi ka selles, et pole oma setupe veel päris paika saanud
üks asi mis veel silma jäänud offroad sõitudes, et takistused (aiad, lauad, pingid jne) ja sügavad veetakistused ei mõju drivataridele pooltki nii aeglustavalt nagu endale
rivals on ka fun
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tteam
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2007
|
09.11.2021 14:32:15
|
|
|
Ise sõidan Pro peal hetkel. Peab natukene tõesti setupide ja asjadega mässama. Unbeatableile ära ei teinud. Pidin leppima Top 2
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
09.11.2021 15:20:52
|
|
|
| renx09 kirjutas: |
| IBOX4REAL kirjutas: |
AI on see aasta tugevam, st cheatib rohkem. FH4 peal sõitsing ikka Unbeatable peal ja enamasti top 3 seas, aga siin on mul highly skilled levelil isegi raskusi top 3 saada vahepeal  |
tundub nii, unbeatable on raskem, aga vbolla asi ka selles, et pole oma setupe veel päris paika saanud
üks asi mis veel silma jäänud offroad sõitudes, et takistused (aiad, lauad, pingid jne) ja sügavad veetakistused ei mõju drivataridele pooltki nii aeglustavalt nagu endale
rivals on ka fun  |
See, et drivatarid teleporteeruvad läbi objektide, kui nad on sinust piisavalt kaugel, ja üleüldse mõjuvad neile teistsugused füüsilised jõud, on nii olnud juba vähemalt FH3 saadik. Üks-kaks superkiiret drivatari on samuti juba FM5 alates rusikareegel olnud.
Ise mängin Pro peal, sest Unbeatable peal on liiga palju AI keberniiti, mis tähendab korduvaid restarte ning rewindi kasutamist - ei viitsi selle peale aega raisata. Väga pole aru saanud, et AI kuidagi raskem või teistmoodi oleks.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tteam
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2007
|
09.11.2021 15:32:46
|
|
|
| Mulle tundub, et natukene on ikkagi muudetud. FH4 sai läbi tehtud täielikult Unbeatable'i peal ja oli üllatavalt okei. Seekord nii päris pole. Ees mõni AI on natukene ebaloomuliku pidamisega.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004

|
09.11.2021 15:58:18
|
|
|
jah, alla unbeatable polegi probleemi. ei mäleta varasematest osadest, et oleks offraodis nii hull asi olnud, samas offroad pole suurem asi lemmik ka ja praegu lihtsalt värskelt sõitnuna jäi silma jälle.
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõmmik123
HV kasutaja
liitunud: 13.07.2010
|
09.11.2021 18:26:09
|
|
|
| Ranked online sõite polegi, v pole neid lihtsalt veel lisatud?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hardi
HV veteran

liitunud: 25.12.2003
|
09.11.2021 19:23:51
|
|
|
saab isegi 4k peal 2080superiga 60fps kätte
_________________ ツ |
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
09.11.2021 21:26:01
|
|
|
krr täna on see connection pull ikka eriti hull
ühe kirja ette viskab, 10sekki läbi, siis kohe uus ja nonstop, samas windowsis näitab et teredo oben ja connected
ära tüütab
eile sai onlines päris pikalt oldud ilma connection probleemideta
kasutan seda sp genereerimise glitchi kuniks võimalik. eelmine aasta oli ka alguses mingi glitch, mis äara patchiti.
pärast oli hea, et rasva oli, ei pidanud niisama mängimise jaoks enam grindima, samas oli momente, kus peale nagu väga ei tulnud.
see storyde lisamine tekitas veidi rahavoolu ja miskit veel
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Equinox
HV veteran

liitunud: 05.04.2002
|
09.11.2021 21:33:20
|
|
|
Väga huvitav ma nüüd 2 tundi täna jutti mänginud ning ühtegi korda pole ära katkenud
_________________ Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015 |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
simo5555
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2007
|
09.11.2021 21:49:28
|
|
|
Mul on mingi veider hangumine või nagu stutteringi moodi asi, aga jõnksude asemel nagu venib rohkem Profiili kast. Kellelgi veel sama probleem? FPS-i järgi istuks nagu stabiilselt 105 ümber, aga väga närvi ajab. Seaded extreme peal ja 1440p.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
09.11.2021 21:50:29
|
|
|
| Equinox kirjutas: |
Väga huvitav ma nüüd 2 tundi täna jutti mänginud ning ühtegi korda pole ära katkenud  |
esiti see forza küsib mult windows firewallilt igal käivitusel nõusolekut, enne kui seda ei anna, siis normaalselt ei toimi ja ju siis muud tegevused mängus tekitavad taas mingi lahususe - igatahes toimib pikalt ja siis ükshetk läheb lolliks
mul ruuterit vahel pole, mis oskaks ehk korraldusi jagada windowsile
_________________ ☠
viimati muutis libe 09.11.2021 21:51:38, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
09.11.2021 21:50:43
|
|
|
| simo5555, pane Extreme pealt ära, mõttetu overkill ja olematu silmailu vahel.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
09.11.2021 22:10:22
|
|
|
| simo5555 kirjutas: |
Mul on mingi veider hangumine või nagu stutteringi moodi asi, aga jõnksude asemel nagu venib rohkem Profiili kast. Kellelgi veel sama probleem? FPS-i järgi istuks nagu stabiilselt 105 ümber, aga väga närvi ajab. Seaded extreme peal ja 1440p. |
Kas see "asi" on ainult free roamis või võistlusõitude ajal samuti? Kui ainult free roamis, siis väga võimalik, et on serveri jamadega seotud.
Online osa nagu kohati töötab ja siis ei tööta jälle. Peale mitmeid proovimisi sain Arcade'i lõpuks tehtud. Tavaliselt oli osavõtjaid liiga vähe ja seetõttu ei saanud kõiki ülesandeid tehtud. Ühe korra olin täiesti üksi. Proovisin esimest korda Eliminatori näkatsit samuti, aga vastaseid nagu üldse ei kohanud. Ainult mõnda üksikut ja isegi viimase raundi ajal 3-4 autot, kuigi algselt oli 17 mängijat seal viimasel väiksel alal koos. Kirss tordil oli see, kui sekund enne lõpppunkti võidukihutamise algus mäng kokku jooksis. Mingil põhjusel jookseb mäng endiselt kokku (umbes iga 2h kohta korra).
Steami ülevaadete seis on hetkel mixed just tänu FH5 tehnilistele probleemidele.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
simo5555
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2007
|
09.11.2021 23:14:57
|
|
|
| HPN kirjutas: |
| simo5555 kirjutas: |
Mul on mingi veider hangumine või nagu stutteringi moodi asi, aga jõnksude asemel nagu venib rohkem Profiili kast. Kellelgi veel sama probleem? FPS-i järgi istuks nagu stabiilselt 105 ümber, aga väga närvi ajab. Seaded extreme peal ja 1440p. |
Kas see "asi" on ainult free roamis või võistlusõitude ajal samuti? Kui ainult free roamis, siis väga võimalik, et on serveri jamadega seotud.
Online osa nagu kohati töötab ja siis ei tööta jälle. Peale mitmeid proovimisi sain Arcade'i lõpuks tehtud. Tavaliselt oli osavõtjaid liiga vähe ja seetõttu ei saanud kõiki ülesandeid tehtud. Ühe korra olin täiesti üksi. Proovisin esimest korda Eliminatori näkatsit samuti, aga vastaseid nagu üldse ei kohanud. Ainult mõnda üksikut ja isegi viimase raundi ajal 3-4 autot, kuigi algselt oli 17 mängijat seal viimasel väiksel alal koos. Kirss tordil oli see, kui sekund enne lõpppunkti võidukihutamise algus mäng kokku jooksis. Mingil põhjusel jookseb mäng endiselt kokku (umbes iga 2h kohta korra).
Steami ülevaadete seis on hetkel mixed just tänu FH5 tehnilistele probleemidele. |
Tundub mängu ja äkki minu raudvara vahelise probleemina Asi esineb stabiilselt nii sõitudes kui freeroamis. Tundub olevat, et hästi hetkeks hangub mäng vahetult enne seda kui mõni popup tekst ekraanile ilmub (kas xp saamise teade, raadios mängiv lugu või vastu sõitva auto drivetari nimi vms). Raske seletada, et mis see on - ei ole nagu klassikaline stutter või jõnksumine. Pigem tundub, et mäng kukub sekundi murdosaks aegluupi. Seadete muutmine paremaks ei teinud - keerasin ultra peale ja fps näitab stabiilselt 120-135 vahel. Eks ootan kas patchi või nvidia uut driverit vms
EDIT: Nvm, serveri probleem Vahepeal oli täiesti ideaalne juba
_________________ |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soovija
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2004
|
10.11.2021 00:22:46
|
|
|
Tuli ära lõpuks
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vihmausss
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.12.2013
|
10.11.2021 00:23:51
|
|
|
Spoiler 
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
10.11.2021 07:32:14
|
|
|
| libe kirjutas: |
krr täna on see connection pull ikka eriti hull
ühe kirja ette viskab, 10sekki läbi, siis kohe uus ja nonstop, samas windowsis näitab et teredo oben ja connected
ära tüütab
eile sai onlines päris pikalt oldud ilma connection probleemideta
kasutan seda sp genereerimise glitchi kuniks võimalik. eelmine aasta oli ka alguses mingi glitch, mis äara patchiti.
pärast oli hea, et rasva oli, ei pidanud niisama mängimise jaoks enam grindima, samas oli momente, kus peale nagu väga ei tulnud.
see storyde lisamine tekitas veidi rahavoolu ja miskit veel |
Eile oli jah jube connection failed probleem. Samas 9 november kah. Lihtsad inimesed said eile mängima hakata ju. 😂
Nendel Accolades asjadel võiks olla üks nupp, mis korjab erinevad autasud ja autod kokku. Praegu otsi ja surfa nendes erinevates kategooriates.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõmmik123
HV kasutaja
liitunud: 13.07.2010
|
10.11.2021 08:53:29
|
|
|
| Ranked sõite selles osas pole ?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ernits
HV veteran

liitunud: 12.02.2006
|
10.11.2021 10:48:36
|
|
|
Rabasin ka ära. Kas kuidagi on võimalik seda jutuvadinat taustal välja lülitada ka? Panin audio settingutes voice volume 0 peale, aga ikka mölisevad edasi
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004

|
10.11.2021 11:38:49
|
|
|
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Equinox
HV veteran

liitunud: 05.04.2002
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
10.11.2021 13:05:18
|
|
|
| tsitaat: |
| We've invested for years in Xbox so more people can play. With 4.5+ million players so far across PC, cloud & console, Forza Horizon 5 shows that promise coming to life. Largest launch day for XGS game, peak concurrent 3x FH4 high |
https://twitter.com/xboxp3/status/1458269032986013706
| renx09 kirjutas: |
 |
Kohe kindlasti pole exploiti kasutanud.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
10.11.2021 16:15:23
|
|
|
| Mis raskusastmega keegi mängib?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuccu
HV kasutaja
liitunud: 11.09.2006
|
10.11.2021 16:20:34
|
|
|
Kuna eriline puldi hunt ei ole ja rooliga kipub mäng pange panema siis istun above average peal.
Mõned võidud on kirjas, top viiest pole allapoole veel jäänud.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
10.11.2021 16:33:53
|
|
|
| kuccu kirjutas: |
Kuna eriline puldi hunt ei ole ja rooliga kipub mäng pange panema siis istun above average peal.
Mõned võidud on kirjas, top viiest pole allapoole veel jäänud. |
Mul on ka above average, tegin superautoga üht rada. alguses olin esimene ja siis mingi kohapealt tuisati minust mööda nagu seisvast postist
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastaman
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2011
|
10.11.2021 17:08:54
|
|
|
pro on normaalne, unbeatable liiast. üldiselt pilt ilusam ja masinad tunduvad raskemad, a sisu poolest eelistab neljandat. tuunis 97' Lexus SC300 B700-ks, 1200bhp ja 1200nm. töötab ainult sirgel
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
10.11.2021 17:15:33
|
|
|
| Ah jaa häiriv on mängus see, et kui lähed vastu teist autot sõites siis on efekt selline nagu sõidaks vastu tanki või betoon piiret, füüsikaliselt ei mõjuta see teist autot kuidagi
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
10.11.2021 20:01:54
|
|
|
Ma paugutan average peal. Minu teada ühtegi achievementi pole raskuastmega seotud. Va need championship sõidud, kus mõlemal seasonil tuleb kõik asjad ära teha.
Well f**k
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
10.11.2021 20:02:51
|
|
|
| Vihmausss kirjutas: |
Spoiler 
|
Eks sõiduoskus jätab kah suht soovida.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõmmik123
HV kasutaja
liitunud: 13.07.2010
|
10.11.2021 23:47:33
|
|
|
| Muhekas kirjutas: |
| kuccu kirjutas: |
Kuna eriline puldi hunt ei ole ja rooliga kipub mäng pange panema siis istun above average peal.
Mõned võidud on kirjas, top viiest pole allapoole veel jäänud. |
Mul on ka above average, tegin superautoga üht rada. alguses olin esimene ja siis mingi kohapealt tuisati minust mööda nagu seisvast postist |
Above on mõttetu alla highly skilled pole mõtet mängida, vähemalt seasonal eventides alla selle rewarde ei sa....
Ise hetkel experdipeal, üksi sõites on botid tunduvalt raskemad kui kellegagi tiimis olla minuarust, Tiimis olles alla pro ei olegi mõtet lasta kuna kahepeal ei ole neid punne kokku saada keeruline ja reward ka kõrgem.
Üksi aga mängides tunduvad botid raskemad...
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IBOX4REAL
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.06.2005
|
11.11.2021 00:19:39
|
|
|
| See AI on ülikahtlane. Tegin seasonal evente pro leveliga, ilusti võitsin kõik kolm. Teen Colossost sama autoga, pole võimalustki, esimese minuti jooksul teevad vahe sisse ja stabiilselt püsib lõpuni välja nii. Vb driveline ikka peale lükata selleks.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hardi
HV veteran

liitunud: 25.12.2003
|
11.11.2021 00:22:45
|
|
|
see AI on koguaeg selline, et esimesed ~1-3 kohta sõidavad koha peale ja kõik ülejäänud üritavad sind blokkida, et need esimesed võimalikult suure vahe sisse saaks teha
_________________ ツ |
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
11.11.2021 00:33:38
|
|
|
pff teen highly skilled ja see mäng ei ole minu töö
ma teen seda meelelahutamiseks, mitte väljakutseteks
väljakutseteks on tööturul tohuia väljakutseid, kust stressi ammendada ja lisa füüri toota
minujaoks on see pela meelelahutus ja ma ei viitsi kaotada!
selles on nagu mingi sada sõitu lihtsalt võistelda ja siis veel single playeris võistelda, pingutada ja kaotada - hah
onlines veel ehk jebida, aga offlines raskusastmega bizdiitada, peab ikka tõrge peas olema
sõidujoont saab harjutada selle no nonsense sõiduga
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hardi
HV veteran

liitunud: 25.12.2003
|
11.11.2021 00:34:31
|
|
|
libe, jep, arvutimäng on ikkagi mäng, puhkan närve seal, mitte ei aja end närvi ega higista
_________________ ツ |
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004

|
11.11.2021 00:37:23
|
|
|
Ma higistan rivalsis puhaste aegadega, aga see on selline mõnus higistamine, mulle meeldib
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matrix
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2002
|
11.11.2021 12:12:37
|
|
|
Üks xp board istub elektriposti otsas, kuidas selle sealt kätte saab? Ainus võimalus vist tulla 400+ mööda kiirteed ja siis kuskilt lendu minna.
_________________ Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004

|
11.11.2021 12:14:10
|
|
|
tuled edelast üle mäe hüppega
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kratt1123
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2007
|
11.11.2021 15:51:15
|
|
|
Tere,
Olen ka mõne päeva mänginud,aga mis häirib mind.Nimelt kui tahan sõbraga convoid sõita,siis sõber teeb eraldi convoi ja kui ma tahan liituda pean igakord solosse minema ja siis panen online ja alles siis pakub mulle join.Kas nii ongi?
Teine asi mis on veel vähe kahtlane,et kui sõbraga sõidame siis vahepeal kaob teepealt ära ja mingi suvalisel hetkel ilmub tagasi, kas nii peabki olema??? ja suvalised sõitjad samamoodi,kui lihtsalt sõidan?
Või on see mingi setingute teema?
Kui keegi mulle selle selgeks teeb,olen väga tänulik.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
11.11.2021 16:02:35
|
|
|
| kratt1123 kirjutas: |
Tere,
Olen ka mõne päeva mänginud,aga mis häirib mind.Nimelt kui tahan sõbraga convoid sõita,siis sõber teeb eraldi convoi ja kui ma tahan liituda pean igakord solosse minema ja siis panen online ja alles siis pakub mulle join.Kas nii ongi?
Teine asi mis on veel vähe kahtlane,et kui sõbraga sõidame siis vahepeal kaob teepealt ära ja mingi suvalisel hetkel ilmub tagasi, kas nii peabki olema??? ja suvalised sõitjad samamoodi,kui lihtsalt sõidan?
Või on see mingi setingute teema?
Kui keegi mulle selle selgeks teeb,olen väga tänulik. |
Serverite probleem. Terve online osa on hetkel katki.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|