Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Kütusehindade vaatlus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 193, 194, 195 ... 353, 354, 355  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2021 11:33:20 vasta tsitaadiga

Talvel tuleks sõita siis odava talvebensiiniga ja suvel odava suvediisliga. Max kokkuhoid
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BrutaH
HV vaatleja

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2021 20:27:42 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
3,5 senti liitrilt võib tõusta tänu ministeeriumi liigsele agarusele, ehk ogarusele
https://arileht.delfi.ee/artikkel/95024345/eesti-oliuhing-keskkonnaministeeriumi-otsus-tostab-pohjendamatult-kutuse-hinda
Kus siin tõusta on? Antud kord, et 1. maist suvine bensiin ja 1. novembrist talvine bensiin, on meil ju aastaid kehtinud. Praegu peaks üldse hind odavamaks minema selle 3.5 sendi võrra, kui õliühingu kisa nii suur on.

Tahavad lihtsalt kasumimarginaale suurendada, muud midagi.


Neste klienditeenindus on meeldiv. Kunagi suvel sain ilusti küsimise peale -7 sendise sooduse. Nüüd küsisin veel ilusamini, et tahaks veel paremat diili saada. Öeldi, et pole probleemi. Sain ilmselt parima võimaliku diili. Neste iseteeninduses on hinnad nähtaval, 98 on 7 senti odavam kui 95. Hinnaks lausa 1.4346. sSe hind juba odavam kui Olerexi ja Jetoili kodulehel nähtavad hulgihinnad. Igatahes hästi joppas. Tasub ilusti küsida, saab küll diili.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2021 20:41:45 vasta tsitaadiga

BrutaH, palju sul kuus kütsi läheb? icon_razz.gif
Lambist küsides sellist hinda ikka ei saa ju.... icon_rolleyes.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2021 20:50:27 vasta tsitaadiga

Võib saada küll, kabanossi nad ei müü ju.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
BrutaH
HV vaatleja

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2021 21:14:26 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
BrutaH, palju sul kuus kütsi läheb? icon_razz.gif
Lambist küsides sellist hinda ikka ei saa ju.... icon_rolleyes.gif
Viimasel ajal kulub endal alla 100 liitri kuus. Vahepeal oli 2 autot, siis põletasin rohkem.
Aga ega ma tarbitavatest kogustest midagi ei maininud, lihtsalt ütlesin, et teised pakuvad odavamalt aga tahaks oma tankimised Nestesse tuua.

Tegelt siinkohal ma annan oma plastkaardi isale kasutada, ta sõidab iga nädal üle 400 kildi töövahet ja tema benssu rüüpav ratastel riidekapp põletab 9-10 sajale. Ise jään äppi kasutama, kaarte ei viitsi ammu kaasas tassida enam.
Seega Neste ilmselt ka rõõmus, saab 300+ liitrit jälle maha müüa.


Edit: Gaasimeestest kahju. Nägin Mustamäel Eesti Gaasi tanklas CNG hinnaks midagi 1.80'ga. Päris hirmus number.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.11.2021 21:46:25 vasta tsitaadiga


_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2021 21:55:18 vasta tsitaadiga

ottegonil vist nüüd vesi ahjus ja peab rohkem huijama hakkama... icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2021 21:59:07 vasta tsitaadiga

Otil on LPG thumbs_up.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 02.11.2021 22:23:44 vasta tsitaadiga

BrutaH kirjutas:
Gaasimeestest kahju. Nägin Mustamäel Eesti Gaasi tanklas CNG hinnaks midagi 1.80'ga. Päris hirmus number.

Ikkagi sõidavad odavamalt kui bensiinimehed.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
walkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2021 22:29:43 vasta tsitaadiga

Nii ei osta keegi ju seda cng-d enam…
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2021 22:32:49 vasta tsitaadiga

nojahh, who cares? icon_lol.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 02.11.2021 22:40:35 vasta tsitaadiga

Rohelised peast ostavad
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2021 22:40:35 vasta tsitaadiga

elektriga sama varsti,maksad kolmandiku rohkem auto eest ja siis edasi kütuse eest sama.
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 02.11.2021 23:21:24 vasta tsitaadiga

Kuna tuulikuid pole ka juurde tulnud, siis pole lootust ka odava ööelektri järele icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2021 01:48:33 vasta tsitaadiga

Elekter võib öösel 200 ka maksta, ikka tuleks hinnaks u 5€/100km icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 03.11.2021 10:36:54 vasta tsitaadiga

kaspar737 kirjutas:
Elekter võib öösel 200 ka maksta, ikka tuleks hinnaks u 5€/100km icon_biggrin.gif

6-7 pigem ehk sama mis diislil
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2021 10:40:18 vasta tsitaadiga

Aga diisel on parem
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 03.11.2021 10:52:39 vasta tsitaadiga

Leafid uimavad linnas veel rohkem...seega ju ikka hind mõjutab icon_lol.gif
Maantee 80km/h on nagunii klassika...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eddvin
HV kasutaja
eddvin

liitunud: 28.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2021 12:06:39 vasta tsitaadiga

BrutaH kirjutas:
Tanel kirjutas:
3,5 senti liitrilt võib tõusta tänu ministeeriumi liigsele agarusele, ehk ogarusele
https://arileht.delfi.ee/artikkel/95024345/eesti-oliuhing-keskkonnaministeeriumi-otsus-tostab-pohjendamatult-kutuse-hinda
Kus siin tõusta on? Antud kord, et 1. maist suvine bensiin ja 1. novembrist talvine bensiin, on meil ju aastaid kehtinud. Praegu peaks üldse hind odavamaks minema selle 3.5 sendi võrra, kui õliühingu kisa nii suur on.

Tahavad lihtsalt kasumimarginaale suurendada, muud midagi.


Neste klienditeenindus on meeldiv. Kunagi suvel sain ilusti küsimise peale -7 sendise sooduse. Nüüd küsisin veel ilusamini, et tahaks veel paremat diili saada. Öeldi, et pole probleemi. Sain ilmselt parima võimaliku diili. Neste iseteeninduses on hinnad nähtaval, 98 on 7 senti odavam kui 95. Hinnaks lausa 1.4346. sSe hind juba odavam kui Olerexi ja Jetoili kodulehel nähtavad hulgihinnad. Igatahes hästi joppas. Tasub ilusti küsida, saab küll diili.

Küsisin ka suuremat allahindlust, kui 7 senti, kuid esialgu nad ütlesid ära icon_biggrin.gif
ju ma ei küsinud piisavalt ilusti
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2021 15:13:25 vasta tsitaadiga

Neil on sooduskaart ja kliendikaart. Mul on mõlemad. Kliendikaardi hind köib üldjuhul käsiköes tangitava kogusega....
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2021 16:41:36 vasta tsitaadiga

Palju õnne CNG-ga sõitjad.. Alexela postil oli täna hinnaks 1.987€ kg.
Te olete esimesed kes üle 2€ hinda näevad icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2021 16:51:41 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif icon_lol.gif
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2021 17:52:03 vasta tsitaadiga

Palju selle linnakulu siis on kah?
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2021 18:04:35 vasta tsitaadiga

iir, 5-6kg
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2021 18:20:18 vasta tsitaadiga

Mu dislal hetkel 5.5l/100km kohta keskmine, viimased aasta + pmst lühikesed külma mootoriga otsad, vahel käin maanteel dpf-i põletamas.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2021 18:46:07 vasta tsitaadiga

Mis auto ja mootor täpsemalt?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2021 18:55:18 vasta tsitaadiga

2.0 Insignia EcoFlex.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2021 19:02:16 vasta tsitaadiga

Päris raske auto ja kui veel arvestada et lühikesi otsasi, siis 5.5 täitsa hea tulemus.

Proceed millel enamus mnt. on 30k keskmine 5
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2021 19:05:21 vasta tsitaadiga

kas see pole mitte nii, et see pole päris 30k keskmine, isegi kui nullinud ei ole, lihtsalt mingi hiljtuise perioodi keskmine? või see on arvutatud tankimiste järgi?
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2021 19:09:55 vasta tsitaadiga

renx09, võimalik, see 5 on tankimiste järgi.

https://www.spritmonitor.de/en/detail/1160096.html
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2021 19:21:25 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:


Proceed millel enamus mnt. on 30k keskmine 5
Polegi benast mitte niiväga palju ökom siis...
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2021 19:27:15 vasta tsitaadiga

salatoimik, mingil määral ilmselt iganädalane külma ja kuumaga sadamas ja praamil passimine viib ka kulu üles.

Mis sinna üles sööklasse praegusel ajal ronida, istud autos soojas või jahedas, sellega aga keskmine läheb üles.

Lisaks selle autoga ei kasutata ka püsikat, ilmselt ka see mõjutab.


viimati muutis KillFrenzy 03.11.2021 19:40:07, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2021 19:35:57 vasta tsitaadiga

Kas saarte praamidel ülesõidu ajal mootori töötamise ja autos viibimise keeldu enam pole?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2021 19:39:09 vasta tsitaadiga

avrn, ammu enam pole. Leedo laevadel (2010-2015) ei saanud "alumisel" korrusel mootorit tööle panna, kuna olid kinnisel tekil. Regula peal ka ei kannata väga.

See suvi kuumaga paluti autod seisma panna, sest mingid peldikud tossutasid kuskil vendi õhuvõtu juures vms.

Autos viibimise keeldu mina ei mäleta, isegi mitte laidude ajast.


viimati muutis KillFrenzy 03.11.2021 19:41:37, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2021 19:41:52 vasta tsitaadiga

No vot, mida kõike HV-st teada saab. thumbs_up.gif
Pole ammu käinud jah, enne seda coronahullust vist viimati.
A see autos viibimise keelu silt on mällu jäänud küll, kas nüüd Leedo laevastikust, jään võlgu. icon_redface.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2021 06:36:30 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
renx09, võimalik, see 5 on tankimiste järgi.

https://www.spritmonitor.de/en/detail/1160096.html
Miks sa nii tihti tankimas käid? Üks tankimine oli 72L - paak ongi nii suur või lihtsalt vahepeal ununes ja panid 2 täitmist?
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
stks
HV kasutaja
stks

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2021 10:28:55 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
renx09, võimalik, see 5 on tankimiste järgi.

https://www.spritmonitor.de/en/detail/1160096.html


Kas sellel sitel on äpp ka kust andmeid sisestada? Või kui ei, siis kas leidub mõni äpi variant millega trackkida tankimist, kulu jne?

_________________
Minu loogika jääb minu loogikaks
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2021 10:31:22 vasta tsitaadiga

äpp on täitsa olemas, hea
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2021 10:51:21 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
renx09, võimalik, see 5 on tankimiste järgi.

https://www.spritmonitor.de/en/detail/1160096.html
Miks sa nii tihti tankimas käid? Üks tankimine oli 72L - paak ongi nii suur või lihtsalt vahepeal ununes ja panid 2 täitmist?


Mina isiklikult seda autot ei tangi, ju tahab igakord siit täispaagiga ära minna, ma toksin ainult andmeid sisse.
Ei teadnud km peale ühte tankimist, seega läks järgmisega kokku.


viimati muutis KillFrenzy 04.11.2021 10:53:45, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2021 10:52:34 vasta tsitaadiga

Installisin ka. Hakkan piinliku täpsusega täittma nüüd enne auto myyki
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.11.2021 10:59:45 vasta tsitaadiga

Klaasipesuvedelik pane ka kirja. Kolm kohta peale koma täpsusega peaks km hind olema, nagu kütuse hind postil.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2021 11:00:35 vasta tsitaadiga

Sõge ju peab peast olema
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.11.2021 11:23:38 vasta tsitaadiga

Laurx pani ikka 10 kohta pärast koma
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2021 11:32:39 vasta tsitaadiga

Lisasin Priidu sõbraks seal


nüüd tuleb meelde jätta tankimise ajal, et numbrid üles kirjutada

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2021 11:34:37 vasta tsitaadiga

ma teen tankimise ajal sest kabanossi enam ei söö dieedil olles
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2021 11:41:13 vasta tsitaadiga

Panin allkirja ka.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2021 12:36:35 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Laurx pani ikka 10 kohta pärast koma


nagu excel arvutas, nii kopeerisin.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2021 12:47:49 vasta tsitaadiga

Kas sa teadsid, et Excelis saab komakohtade arvu muuta?
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2021 12:58:06 vasta tsitaadiga

ei ole viitsind.
6 aasta ja 10 kuu kogukulu "all inn" selle roika peale on 16904 eurot.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.11.2021 16:26:53 vasta tsitaadiga

https://www.err.ee/1608391928/surugaasi-hind-on-bensiini-omale-jarele-joudmas
https://arileht.delfi.ee/artikkel/95037615/foto-surumaagaasi-hinnahupped-ehmatavad-tous-on-olnud-kuuekordne
tsitaat:
Tänaste bioCNG ja bensiini hindade võrdluses on seega kütuse kulu kilomeetri kohta selline:

Bensiinimootor 1,5L – 110kw – 5,2l/100km = 8,21 eur/100km
CNG mootor 1,5 – 96kw – 3,8kg/100km = 7,53 eur/100km

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Kütusehindade vaatlus mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 193, 194, 195 ... 353, 354, 355  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.