Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Kütusehindade vaatlus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 192, 193, 194 ... 353, 354, 355  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2021 14:30:44 vasta tsitaadiga

Jah, diisel on parim. 61,81L ja 77,63€. Selline tunne, nagu oleks midagi saanud ka
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 20.10.2021 16:31:49 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif
89.- läks eile...pole vist niipalju maksnud.
1.44 oli juba pro
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2021 17:03:10 vasta tsitaadiga



ehk E95 2,01 €
DK 1,93 €
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2021 18:47:32 vasta tsitaadiga

miks meil Shellid ära kadusid? Keegi ei jõudnud maksta? icon_rolleyes.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2021 18:48:38 vasta tsitaadiga

linnaõli ostis meie alade shelli jaamad ära.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2021 18:51:09 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Oma väiksuse tõttu pole Balti riigid enam huvitav ärivõimalus ühele maailma suurematest kütuse- ja õlitootjatest Shell, kes nüüd, mõni aasta pärast oma tanklate mahamüümist lõplikult Eestist lahkub.

https://majandus.postimees.ee/1681209/shell-pani-baltimaades-loplikult-pillid-kotti
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 20.10.2021 21:21:49 vasta tsitaadiga

Kes Venemaa tootjatest üldse täna siia müüa saab?
95 vist saab, aga ei diislit ega 98 ei saa.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2021 21:29:30 vasta tsitaadiga

Miks vaid 95 peaks saama müüa?
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BrutaH
HV vaatleja

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2021 12:48:20 vasta tsitaadiga

Keegi millalgi mainis, et Circle K pidi ka 95 ja 98 sama hinnaga müüma. Vastab siiani tõele?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2021 16:54:50 vasta tsitaadiga

ka? Kes ka, mis ka?
Nestel praegu hind 95 1.518 98 1.455

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2021 17:04:34 vasta tsitaadiga

Kes see loll selliste hindadega 95 võtab ja miks.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 26.10.2021 17:17:27 vasta tsitaadiga

Nestel täna 98 1.426 , 95 1.485 ja disla 1.256
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.10.2021 17:48:40 vasta tsitaadiga

Mingid bolti hinnad?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2021 18:21:40 vasta tsitaadiga

mulle saadeti lihtsalt kaart, et ma nestest tangiks. mulle on seal täna selline hind.
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BrutaH
HV vaatleja

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2021 19:12:23 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
ka? Kes ka, mis ka?
Nestel praegu hind 95 1.518 98 1.455
Alexelas ja Krooningu tanklates on minu teada terve aasta olnud 98 = 95 hind. Postil on hind erinev aga tankima minnes sooduskaart võrdsustab hinnad. Mingid väiksed, nagu laurxi mineõli, teeb ka seda.

Mingil hetkel jäi siin silma, et CK olla ka 95 ja 98 hindu võrdsustanud. Huvitab lihtsalt, kas see vastab tõele siiani.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2021 10:56:38 vasta tsitaadiga

Põlts olerex, d1,379, vändra hepa 1,328
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2021 20:35:41 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 27.10.2021 20:49:49 vasta tsitaadiga

pro oli juba 1.44
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2021 20:58:53 vasta tsitaadiga

Kas LPG pealt ei makstagi aktsiisi? Või kuidas see nii odav on võrreldes CNG-ga?
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2021 05:37:30 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
pro oli juba 1.44


Keegi ostab ka seda vabatahtlikult? Et nagu, oh ma ei taha odav vaene välja paista, ma võtan siis seda kallimat diislit.

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2021 09:00:48 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Magic kirjutas:
pro oli juba 1.44


Keegi ostab ka seda vabatahtlikult? Et nagu, oh ma ei taha odav vaene välja paista, ma võtan siis seda kallimat diislit.


Osades tanklates vist aint seda ongi, siis nutad ja maksad icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 28.10.2021 11:27:59 vasta tsitaadiga

Neste 1.447 98
Korralik hüpe. Homme tõstavad raudselt postil.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2021 17:54:45 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Hiid, nad ei tee pakkumisi kui sa mujal ostad.
Kütusega ei pea soodukatega rotte püüdma.
Täna CircleK helistas ja ulgus, et kuhu te kadunud olete. Ega ole oma sooduskaarti kaotanud. icon_lol.gif Ma ütlesin, et Nestes pakutakse 2x paremat hinda ju. Seepääle lubas -5 pealt -6 peale lasta.
Ma ütlesin, ei aitähh, sendisaagijad, aga see ei ole ju sama, mis Nestel. Lubati midagi mõelda.... icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2021 18:12:26 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
softis kirjutas:
Hiid, nad ei tee pakkumisi kui sa mujal ostad.
Kütusega ei pea soodukatega rotte püüdma.
Täna CircleK helistas ja ulgus, et kuhu te kadunud olete. Ega ole oma sooduskaarti kaotanud. icon_lol.gif Ma ütlesin, et Nestes pakutakse 2x paremat hinda ju. Seepääle lubas -5 pealt -6 peale lasta.
Ma ütlesin, ei aitähh, sendisaagijad, aga see ei ole ju sama, mis Nestel. Lubati midagi mõelda.... icon_razz.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2021 18:23:25 vasta tsitaadiga

Nestes postis 1,374. Mineõlist paaki 1,269 ga. Ei tea küll, kust tankida. No tehke oma 7senti alla, ei koti ikka.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 28.10.2021 18:33:54 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Magic kirjutas:
pro oli juba 1.44


Keegi ostab ka seda vabatahtlikult? Et nagu, oh ma ei taha odav vaene välja paista, ma võtan siis seda kallimat diislit.

Talve poole on see madalama külmumispunktiga + ka vähe ökom kui tavaline.
Kuidas ma nüüd ka vahetan...170K sellega sõitnud.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2021 18:36:05 vasta tsitaadiga

Prestiizne värk. Ma panen suvakat kõige odavamat
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2021 18:37:22 vasta tsitaadiga

Kasutatud friikate õli hea odav thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2021 18:39:06 vasta tsitaadiga

Sinisega lihtsam

Hiid kirjutas:
softis kirjutas:
Hiid, nad ei tee pakkumisi kui sa mujal ostad.
Kütusega ei pea soodukatega rotte püüdma.
Täna CircleK helistas ja ulgus, et kuhu te kadunud olete. Ega ole oma sooduskaarti kaotanud. icon_lol.gif Ma ütlesin, et Nestes pakutakse 2x paremat hinda ju. Seepääle lubas -5 pealt -6 peale lasta.
Ma ütlesin, ei aitähh, sendisaagijad, aga see ei ole ju sama, mis Nestel. Lubati midagi mõelda.... icon_razz.gif


Ma sidusin mingi bolti asjaga, viskas äpis kohe - 8 senti ja kohv ning tasuta hotdog ka

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2021 09:10:36 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Sel nädalalõpul kütus Neste erakaartidega -7s/l

Käes on sõiduvõit! Pööra lähimasse Neste jaama ja pumpa kütusepaak ääreni täis, sest sel nädalalõpul, reedest pühapäevani (29.-31.10), on erakaartidega erihind – igalt tangitud liitrilt 7 senti alla!

Soodustust saab nii Neste eraisiku maksekaardiga kui ka sooduskaardiga. Maksekaardi soodustus kajastub arvel, mitte kviitungil.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2021 23:25:53 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Kas LPG pealt ei makstagi aktsiisi? Või kuidas see nii odav on võrreldes CNG-ga?


https://www.emta.ee/ariklient/maksud-ja-tasumine/aktsiisid/kutus-ja-elektrienergia#aktsiisimaarad

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 29.10.2021 23:44:03 vasta tsitaadiga

Cng aktsiis on pigem 4x väiksem lpg omast selle järgi? Ega hiljutine tõus oli ju puhtalt gaasihinnast endast tingitud. Siin alles aasta alguse poole müüdi cng ja lpg suht sama postihinnaga mõnes kohas
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2021 01:58:11 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
tsitaat:
Sel nädalalõpul kütus Neste erakaartidega -7s/l

Käes on sõiduvõit! Pööra lähimasse Neste jaama ja pumpa kütusepaak ääreni täis, sest sel nädalalõpul, reedest pühapäevani (29.-31.10), on erakaartidega erihind – igalt tangitud liitrilt 7 senti alla!

Soodustust saab nii Neste eraisiku maksekaardiga kui ka sooduskaardiga. Maksekaardi soodustus kajastub arvel, mitte kviitungil.

Ma sain ka sama SMSi. Peab vist paagi täis panema nv

_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2021 07:29:41 vasta tsitaadiga

Tavaliselt kui suurt soodukat pakutakse, siis peale seda langeb hind postil
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2021 11:35:07 vasta tsitaadiga

Loogiline ju, vaja kallis kütus maha müüa enne kui mahuti odavat täis panna.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eddvin
HV kasutaja
eddvin

liitunud: 28.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2021 15:46:28 vasta tsitaadiga

MRTO kirjutas:
Neste 1.447 98
Korralik hüpe. Homme tõstavad raudselt postil.

Kui palju peab tankima iga kuu, et sellist soodukat saada? icon_eek.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2021 18:07:34 vasta tsitaadiga

eddvin kirjutas:
MRTO kirjutas:
Neste 1.447 98
Korralik hüpe. Homme tõstavad raudselt postil.

Kui palju peab tankima iga kuu, et sellist soodukat saada? icon_eek.gif
Tartus piisab 0 liitrist kuus, mujal ei tea icon_biggrin.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 30.10.2021 23:28:39 vasta tsitaadiga

eddvin kirjutas:
MRTO kirjutas:
Neste 1.447 98
Korralik hüpe. Homme tõstavad raudselt postil.

Kui palju peab tankima iga kuu, et sellist soodukat saada? icon_eek.gif


Naine võtab kaks paaki kuus. Ma tangin gaasi.
Tänane ja homne 98 hibd 1.437
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2021 23:40:04 vasta tsitaadiga

Nüüd hakatakse ju diislile lisandit ka panema ,et külma kannataks.Jälle hind tõuseb.Gaasimeestest on kahju muidugi,6 kuuga on kütusehind kahekordistunud icon_eek.gif
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2021 23:46:01 vasta tsitaadiga

Paar päeva tagasi ostsin Karla Auto diislikütuse lisandi, valasin paaki ja tankisin diislit. Peaks kannatama -20C, seega pole mul kiiret selle talvise diislikütusega.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2021 23:56:42 vasta tsitaadiga

maty, icon_biggrin.gif Ega tanklad küsi kas sul on kiire või mitte.Nemad lisavad seda siis kui tahavad,ehk kui prognoos näitab ilmade külmenemist, ja siis ka hind tõuseb. PS: Sa kallasid terve pudeli paaki?
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2021 00:19:07 vasta tsitaadiga

pistyk kirjutas:
Nüüd hakatakse ju diislile lisandit ka panema ,et külma kannataks.Jälle hind tõuseb.Gaasimeestest on kahju muidugi,6 kuuga on kütusehind kahekordistunud icon_eek.gif

LPG hind küll kahekordistunud pole eusa_think.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2021 07:04:24 vasta tsitaadiga

maty kirjutas:
Paar päeva tagasi ostsin Karla Auto diislikütuse lisandi, valasin paaki ja tankisin diislit. Peaks kannatama -20C, seega pole mul kiiret selle talvise diislikütusega.


Aga nädala pärast on jälle paak tühi

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2021 07:31:03 vasta tsitaadiga

Karla lisand on muude asjade jaoks. Muuhulgas saab sellega lahti kinni roostetanud lukud.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2021 14:53:51 vasta tsitaadiga

Et kallad lisandi paaki ja lukud sulavad lahti?
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2021 15:10:07 vasta tsitaadiga

Eile tankisin, Neste -7s soodus kehtis ka Lätis thumbs_up.gif
98 sai kätte 1,487

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eddvin
HV kasutaja
eddvin

liitunud: 28.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2021 16:04:44 vasta tsitaadiga

MRTO kirjutas:
eddvin kirjutas:
MRTO kirjutas:
Neste 1.447 98
Korralik hüpe. Homme tõstavad raudselt postil.

Kui palju peab tankima iga kuu, et sellist soodukat saada? icon_eek.gif


Naine võtab kaks paaki kuus. Ma tangin gaasi.
Tänane ja homne 98 hibd 1.437

Kirjutasin nestele ning sain -7 senti püsivat soodukat igalt liitrilt. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2021 08:18:17 vasta tsitaadiga

Leotad lukku selles.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2021 10:02:58 vasta tsitaadiga

3,5 senti liitrilt võib tõusta tänu ministeeriumi liigsele agarusele, ehk ogarusele
https://arileht.delfi.ee/artikkel/95024345/eesti-oliuhing-keskkonnaministeeriumi-otsus-tostab-pohjendamatult-kutuse-hinda

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 02.11.2021 11:23:38 vasta tsitaadiga

meil on ju selleks hetkeks suvi ära icon_lol.gif
Pseudoteema...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Kütusehindade vaatlus mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 192, 193, 194 ... 353, 354, 355  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.