Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 430, 431, 432 ... 501, 502, 503  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millised rehvid lähevad suveks alla?
Uued suverehvid
33%
 33%  [ 3 ]
Vähekasutatud suverehvid
55%
 55%  [ 5 ]
Viimase lubatud piirini kasutatud suverehvid
11%
 11%  [ 1 ]
Uued lamellrehvid
0%
 0%  [ 0 ]
Kasutatud lamellrehvid
0%
 0%  [ 0 ]
hääli kokku : 9

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mcmudakäkk
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2021 22:23:25 vasta tsitaadiga

pool sellest elust käis töökodades
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2021 13:27:30 vasta tsitaadiga

piraat262 kirjutas:
antikondor kirjutas:
Osta Alfa, odav üleval pidada ja mugav sõita.



mis km hind on ja palju sõidetud?


Ise praeguseks 55,000km sõitnud, kelladel 104k km, aga KM hinda pole tegelikult arvutanud, auto ostuhind oli 20,000 Eur, keskmine kulu 8l/100km, hoolduste alla läinud 1309.68, kasko+liiklus 1,084.22, remap 410 ja üks kasko juhtum 190. Hoolduste käigus väljaspool tavalisi kuluosasi on vahetatud üks tagumine amort ja aku.

krist2an kirjutas:
antikondor kirjutas:
Osta Alfa, odav üleval pidada ja mugav sõita.

Et saad nii tihti puksiiri peal sõita, et kütust ja rehve ei kulu?


pole kordagi vaja olnud pukseerida, see vb arasemate generatsioonide probleem, ülelastud hooldustega autode probleem, või ülepaisutatud müüt. Eelmine Subau sai korrap uksiiri peal liigelda, kui süütepool oli saba andud ja ei tahtnud ühe silindri puuduvast süütest tingitud vibreeriva mootoriga sõita, kuigi see ei olnud võimatu.

laurx kirjutas:
antikondor, alfal oli genekarihmapinguti koos soodukaga 360€. Diiselmootor.


Diiselmootoriga alfa ostjad vajavad meditsiinilist abi. Giulia bensuka pinguti oli UM hindades 45.45 + km, see on ühe hoolduse käigus vahetatud, nagu kuluosadega ikka tehakse.

_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmudakäkk
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2021 15:56:39 vasta tsitaadiga

väga kähku kuluvad need kuluosad läbi
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2021 17:37:25 vasta tsitaadiga

Millised kuluosad nimelt?
_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2021 18:13:45 vasta tsitaadiga

Lihtsalt tunnen huvi - nukkvõll on kuluosa?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 28.10.2021 18:14:45 vasta tsitaadiga

Jah
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmudakäkk
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2021 18:16:46 vasta tsitaadiga

antikondor kirjutas:
Millised kuluosad nimelt?


Amort ja pinguti võiks ikka rohkem kesta kui 100k. Muudest osadest, eeldan, et küünlad ja rihmad on teised kuluosad?

Betamax kirjutas:
Lihtsalt tunnen huvi - nukkvõll on kuluosa?


Jah, lõpuks kulub ära
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 28.10.2021 18:17:57 vasta tsitaadiga

Enne täitsa lõppu jõuab osadel autodel mitu korda kuluda.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2021 18:25:16 vasta tsitaadiga

Mingi audi/vag legass..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 28.10.2021 18:26:04 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Mingi audi/vag legass..

Hitler kõige tuntum näide
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2021 18:27:26 vasta tsitaadiga

Ma tean.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2021 18:31:38 vasta tsitaadiga

Kõik me oleme neelatud päikese poolt lõppude lõpuks icon_idea.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2021 18:32:48 vasta tsitaadiga

Jah, veidi alla 38miljardi aasta vaid on meil seda päikesesüsteemi
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2021 18:35:56 vasta tsitaadiga

Pigem küll 4+ miljardit, aga see selleks.
Päikese kustumiseni mingi 1 miljard.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2021 18:37:23 vasta tsitaadiga

Äkki siis oli niipidi, et 38miljoni aasta pärast muutub siin nii kuumaks, et enam elada ei kannata ja edasi kuni miljard on ikaldus. A vb mäletan valesti
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2021 18:40:03 vasta tsitaadiga

38 miljonit kõlab loogilisemalt. Paneme peo püsti?
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2021 18:44:23 vasta tsitaadiga

Tõmmake oma V8 käima, kuni veel saate...
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2021 18:47:16 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Tõmmake oma V8 käima, kuni veel saate...

Selle nädala parim komm põlvakalt - täpselt nii ongi thumbs_up.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2021 18:48:55 vasta tsitaadiga

mul on kaks R4ja õue peal. Panin korraga käima, kahh midagigi icon_lol.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2021 18:50:11 vasta tsitaadiga

Videot? icon_razz.gif
Ma võin laupäeval Riias teha icon_cool.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2021 18:52:05 vasta tsitaadiga

ei viitsi jupsida pimedas.
Kujuta ette, üks Superb ja üks Ducato icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2021 18:54:33 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Betamax kirjutas:
Tõmmake oma V8 käima, kuni veel saate...

Selle nädala parim komm põlvakalt - täpselt nii ongi thumbs_up.gif

Missuguselt põlvakalt?

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2021 18:55:10 vasta tsitaadiga

Parimatest parimalt thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2021 18:55:17 vasta tsitaadiga

See, kelle vanaema Põlvas elab doh.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 28.10.2021 19:09:41 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Tõmmake oma V8 käima, kuni veel saate...
ei saa kahjuks icon_cry.gif
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2021 19:16:06 vasta tsitaadiga

mcmudakäkk kirjutas:
antikondor kirjutas:
Millised kuluosad nimelt?


Amort ja pinguti võiks ikka rohkem kesta kui 100k. Muudest osadest, eeldan, et küünlad ja rihmad on teised kuluosad?



Amort sai kahjustatud juhi rumaluse tõttu, pinguti vahetati koos rullikutega 64k/4 aasta hoolduse käigus, täpselt see hoodlusinterval ongi. Küünlad vahetatakse iga 96k km tagant, rihm meie kliimas 2 aastat või 30k km. Pidurivedelik ning klotsid ka hulgas. Lisaks on ennetvalt lastud vahetada automaatkasti ja tagadiffri õli 80k km juures.

_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer


viimati muutis antikondor 28.10.2021 19:21:07, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2021 19:16:27 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
mul on kaks R4ja õue peal. Panin korraga käima, kahh midagigi icon_lol.gif

No absoluutselt! Ja kui mõni sõit tulekul, siis jäta see teine auto selleks ajaks tööle.
Kiirendusnumbrid sellest küll ei parane, aga teadmine et ikkagi 8 silindrit on ikkagi töös, siis see võib vähemalt enesetunnet parandada. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 28.10.2021 19:20:21 vasta tsitaadiga

Ma saan siis VR12 käima panna. V6+R6 icon_cool.gif
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2021 19:24:53 vasta tsitaadiga

Ma lihtsalt jätan põrandakütte vannitoas sisse.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2021 23:43:03 vasta tsitaadiga

Lasin laupäeval, 4.2 R6 abil, samuti paar Dinosaurust atmosfääri… icon_lol.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2021 13:21:06 vasta tsitaadiga

Kui veel Rootsi rauda ehitati...
http://petrolheads.ee/turbotellise-uus-tulemine/

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2021 17:57:02 vasta tsitaadiga

Selline jurakas ehitatud icon_confused.gif

phpBB [media]

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2021 18:14:29 vasta tsitaadiga


_________________
HV kasutajatele suunatud Discordi server
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 29.10.2021 18:31:04 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Selline jurakas ehitatud icon_confused.gif

phpBB [media]
türklastel ajab kiibi ja rgb ladu üle ääre. vähemalt ei läinud jäätmejaama. thumbs_up.gif
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2021 11:33:35 vasta tsitaadiga

phpBB [media]
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2021 19:07:08 vasta tsitaadiga

Olude sunnil pidin võtma Bolti T-Roci. Esimest korda sõitsin sellega nüüd pimedas. Lähituled näitavad pmst ainult mõned meetrid auto ette. Mõtlesin, et tuled liiga alla reguleeritud, aga need olid hoopis maksimumkõrgusel. Kõige madalamal astmel pole absoluutselt midagi näha thumbs_down.gif
Hakka või aru saama nendest ledbari meestest.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2021 20:58:25 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Olude sunnil pidin võtma Bolti T-Roci. Esimest korda sõitsin sellega nüüd pimedas. Lähituled näitavad pmst ainult mõned meetrid auto ette. Mõtlesin, et tuled liiga alla reguleeritud, aga need olid hoopis maksimumkõrgusel. Kõige madalamal astmel pole absoluutselt midagi näha thumbs_down.gif
Hakka või aru saama nendest ledbari meestest.


Oota kuni veel vihmaseks läheb...
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2021 21:11:57 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Olude sunnil pidin võtma Bolti T-Roci. Esimest korda sõitsin sellega nüüd pimedas. Lähituled näitavad pmst ainult mõned meetrid auto ette. Mõtlesin, et tuled liiga alla reguleeritud, aga need olid hoopis maksimumkõrgusel. Kõige madalamal astmel pole absoluutselt midagi näha thumbs_down.gif
Hakka või aru saama nendest ledbari meestest.


Halogeen või LED? Osta see - https://www.auto24.ee/soidukid/3600572 , saad head tuled.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2021 21:20:30 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Betamax kirjutas:
Olude sunnil pidin võtma Bolti T-Roci. Esimest korda sõitsin sellega nüüd pimedas. Lähituled näitavad pmst ainult mõned meetrid auto ette. Mõtlesin, et tuled liiga alla reguleeritud, aga need olid hoopis maksimumkõrgusel. Kõige madalamal astmel pole absoluutselt midagi näha thumbs_down.gif
Hakka või aru saama nendest ledbari meestest.


Halogeen või LED? Osta see - https://www.auto24.ee/soidukid/3600572 , saad head tuled.
Mul ka samad tuled. Ei kurda jup beer_yum.gif Mingeid bare küll kuuselatvade valgustamiseks juurde pole vaja
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2021 21:25:59 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Osta see

see on talle liiga võimas. Läheb käest icon_idea.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2021 22:38:23 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Betamax kirjutas:
Olude sunnil pidin võtma Bolti T-Roci. Esimest korda sõitsin sellega nüüd pimedas. Lähituled näitavad pmst ainult mõned meetrid auto ette. Mõtlesin, et tuled liiga alla reguleeritud, aga need olid hoopis maksimumkõrgusel. Kõige madalamal astmel pole absoluutselt midagi näha thumbs_down.gif
Hakka või aru saama nendest ledbari meestest.


Halogeen või LED? Osta see - https://www.auto24.ee/soidukid/3600572 , saad head tuled.

Pole aimugi. Parkisin juba ära. Mõtlesin, et kui pargin ära, siis vaatan. Ei viitsinud selleks autost välja tulla. Ja nii unustasingi.
See Kia on ärge, aga selle võre järgi kongis ütleks, et koeraomaniku auto. No, thanks.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2021 22:46:18 vasta tsitaadiga

See tuleb standardina poest kaasa, ilmselt pole omanik viitsind ära võtta, või on müügipildiks külge pannud. Aga koera muidugi ei saa välistada.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 30.10.2021 22:48:01 vasta tsitaadiga

Mis koeraomaniku autot osta ei või?
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2021 22:52:37 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Mis koeraomaniku autot osta ei või?


Betamax, on allergiline... icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 30.10.2021 22:53:26 vasta tsitaadiga

Et kui ostad koeraomaniku käest auto, siis kohustus endal ka koeraomanikuks hakata?
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2021 23:01:58 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Et kui ostad koeraomaniku käest auto, siis kohustus endal ka koeraomanikuks hakata?


Ei, siis hakkad täiskuuöödel, haukuma ja kuu poole ulguma... icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2021 23:05:52 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Mis koeraomaniku autot osta ei või?

Ikka võib. Lihtsalt nendes autodes on selline spetsiifiline ebameeldiv lõhn. Lisaks ei saa sa never-ever neid karvu pagasiruumist 100% ära. Osad koeraomanikud lasevad oma koera ka salongi ja reeglina on seetõttu tagaistme kattematerjal korralikult kannatada saanud. Lisaks kriipsud-kraapsud plastikdetailidel.
Jah, mingil määral olen allergiline samuti.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 30.10.2021 23:11:41 vasta tsitaadiga

Mul pikakarvaline koer, saab ilusti ära karvad, bs jutt. icon_rolleyes.gif Õe samoyed eriline värdjas karvaajaja, isegi need täitsa ära saanud.
Ise ebameeldivat lõhna ei tunne aga no selle vastu aitab keemiline kindlasti kui segab.

Ja no silmaklappe autot ostes ei tasu kanda, siis näed kohe ära kus mingi kriimustus vms. Hiljem need ise ei teki kui seal kunagi koera veetud on.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2021 23:12:25 vasta tsitaadiga

Koeraomanikud seda lõhna ei tunne, sest harjunud.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.10.2021 23:27:34 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Olude sunnil pidin võtma Bolti T-Roci. Esimest korda sõitsin sellega nüüd pimedas. Lähituled näitavad pmst ainult mõned meetrid auto ette. Mõtlesin, et tuled liiga alla reguleeritud, aga need olid hoopis maksimumkõrgusel. Kõige madalamal astmel pole absoluutselt midagi näha thumbs_down.gif
Hakka või aru saama nendest ledbari meestest.

Kuidas kaugtuled on, ka liiga maas?
Kindel, et need laternad tervikuna kuidagi ei reguleeru, kaugtule kruvist mõlemad tuled ja siis lähituli eraldi näiteks vms?
Või on laternad üldse valesti paigaldatud, st liiga maha suunatud kogu täiega. Vastu nina matsu saanud kunagi vms.

nvm, nüüd nägin, et ära parkisid juba.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 430, 431, 432 ... 501, 502, 503  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.