Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake »  Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 108, 109, 110 ... 122, 123, 124  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Pandabeer
HV Guru
Pandabeer

liitunud: 16.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2021 19:45:43 vasta tsitaadiga

Tänan pakkumast, kuu ajalise ootamisega või rohkemgi.
Otsimine endiselt jõus kasutamata type-c kaabli järgi
https://gyazo.com/94028db006ec7fb4b810312db0c8af74

_________________
Mul on kidra ja pahatihti paun täis alkot.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 2 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2021 20:32:16 vasta tsitaadiga

Prismas ja magaziinis oli letikaup.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2021 23:16:25 vasta tsitaadiga

Vaevalt keegi sulle selle kaabli tasuta annab kui pole just odav Hiina käkk.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2021 21:07:27 vasta tsitaadiga

Kas kellelegi Tartus juhtub olema ühte M2 SSD kruvi? Kolleegil tarvis ning ei hakkaks kuskilt kotitäit seepärast tellima.
_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2021 21:24:26 vasta tsitaadiga

läpaka kruvikasti võib sorteerida, ma kahtlustan, et mingi sobiliku leiab.
minumeelest on need vana lenovo "1" kruvid või need millga käivad wifikaardid

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.08.2021 17:47:43 vasta tsitaadiga

Otsin kaableid, 3m pikkusega:

DisplayPort - DisplayPort
DVI - DVI
Toitekaabel (see nn. tavaline arvutite, monitoride jmt toitekaabel)
USB A - USB B (nn. printerikaabel)

(USB ja toitekaabli võin standardse 1.8m vastu anda, DisplayPorti oma mul pole)

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tsikus
HV kasutaja
tsikus

liitunud: 04.06.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2021 18:59:20 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on üleliigset AMD Crossfire Bridge beer_yum.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2021 10:18:21 vasta tsitaadiga

Jõudis minu kätte üks mitte töötava ventilaatoriga videokaart. Ei tea kas ventika pesa või vent ise surnud. Täpne mudel on PLA09215D12H - 87MM, 12V, 0.55A, 4pin, aga võibolla ka mõni suvaline mis enamvähem peale sobiks.
Äkki kellelgi vedeleb mõni surnud videokaart enam vähem töötava ventilaatoriga mis sinna peale võiks istuda? Mõni vana miner kaardi kõrisev vent sobiks kah pmst.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2021 16:41:19 vasta tsitaadiga

https://www.aliexpress.com/item/32698708082.html see vent siis. mis kaardiga tegu ?

seda venti peaks saama alt määrida. kas vent ise on terve? mis multimeeter ütleb? pistikus?

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2021 09:39:36 vasta tsitaadiga

Diesel157 kirjutas:
Jõudis minu kätte üks mitte töötava ventilaatoriga videokaart. Ei tea kas ventika pesa või vent ise surnud. Täpne mudel on PLA09215D12H - 87MM, 12V, 0.55A, 4pin, aga võibolla ka mõni suvaline mis enamvähem peale sobiks.
Äkki kellelgi vedeleb mõni surnud videokaart enam vähem töötava ventilaatoriga mis sinna peale võiks istuda? Mõni vana miner kaardi kõrisev vent sobiks kah pmst.


Uurisin järgi, ventika pesa korras.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markus1998
HV veteran

liitunud: 18.07.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2021 15:25:23 vasta tsitaadiga

Keegi siit kindlasti teab kustkohast Eestist leiab 2-2.5mm paksusega termopatju? Kammisin läbi Oomipoe, YeInternational, Lemona - ei midagi...
Isegi 1mm paksuseid väga ei ole, et panna kaks kokku näiteks....no on, aga siis peaks ostma neid liiga palju
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2021 15:34:28 vasta tsitaadiga

arvutitark, tellisin sealt
_________________
HV kasutajatele suunatud Discordi server
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paadialune
HV vaatleja
Paadialune

liitunud: 11.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2021 16:47:52 vasta tsitaadiga

Markus1998 kirjutas:
Keegi siit kindlasti teab kustkohast Eestist leiab 2-2.5mm paksusega termopatju? Kammisin läbi Oomipoe, YeInternational, Lemona - ei midagi...
Isegi 1mm paksuseid väga ei ole, et panna kaks kokku näiteks....no on, aga siis peaks ostma neid liiga palju

Oomis 2mm olemas ju?
https://www.oomipood.ee/product/search?q=termopadi
AT-st väiksemad
https://arvutitark.ee/est/Otsing?q=termopadi
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-steven--
Kreisi kasutaja
-steven--

liitunud: 29.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2021 17:33:39 vasta tsitaadiga

Paadialune kirjutas:
Markus1998 kirjutas:
Keegi siit kindlasti teab kustkohast Eestist leiab 2-2.5mm paksusega termopatju? Kammisin läbi Oomipoe, YeInternational, Lemona - ei midagi...
Isegi 1mm paksuseid väga ei ole, et panna kaks kokku näiteks....no on, aga siis peaks ostma neid liiga palju

Oomis 2mm olemas ju?
https://www.oomipood.ee/product/search?q=termopadi
AT-st väiksemad
https://arvutitark.ee/est/Otsing?q=termopadi

Otsingusse thermal pad ja leiab rohkem.
2mm kohal olemas - https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/0/Thermal-Grizzly-Minus-Pad-8-8W-mk-20mm-30x30mm-7395-166884

_________________
mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.09.2021 18:03:23 vasta tsitaadiga

Kas keegi kasutab ja on nõus laenama 1-2 päevaks Elgato Multimounti ja Flex Arm'i? Tahaks teada, kas ja kui palju see võbeleb, kui seal kaamera külge pandud. Mul muidu korralik tripod olemas, kuid tahaks "mobiilsemat" laua külge ja tahaks sellega võrrelda.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 07.09.2021 22:58:14 vasta tsitaadiga

aliexpressis on muidu multimountist mingi prostam variant olemas.
kerge kaameraga pole viga, muidu mitte.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2021 15:31:27 vasta tsitaadiga

VGA kaableid kuluks tartus jälle ära..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2021 17:12:26 vasta tsitaadiga

Kui Tallinnasse tuled, siis mul mõned on.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2021 17:33:15 vasta tsitaadiga

pühapäeval tulen. sinukandis sõidan ka
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2021 17:35:39 vasta tsitaadiga

Pühapäeval olen Läänemaal icon_neutral.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lockdown92
Kreisi kasutaja
lockdown92

liitunud: 17.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2021 11:28:29 vasta tsitaadiga

Soovin Tallinnas DVI-d to HDMI või (mini)DisplayPort to HDMI üleminekut. Kõlbab ka kaabel mis saavutaks sama ühenduse.
_________________
BMW custom tuuning ja erilahendused, diagnostika, programmeerimine ja kodeerimine Tallinnas.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2021 17:40:48 vasta tsitaadiga

Kui kellelgi vedeleb vanemat lenovo läpaka laadijat, ümmargune paks ots, siis olen nõus ära viima/ostma. T420 proovin ellu äratada sellega.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007



Online
sõnum 12.09.2021 18:37:35 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
VGA kaableid kuluks tartus jälle ära..


Tööpäeviti 8-16 Jõgeval saaks mõned anda.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2021 03:43:08 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
VGA kaableid kuluks tartus jälle ära..

Mul peaks ka üks olema. Aga pean otsima, nii järsku ei tea öelda.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2021 10:14:43 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
laurx kirjutas:
VGA kaableid kuluks tartus jälle ära..

Mul peaks ka üks olema. Aga pean otsima, nii järsku ei tea öelda.

Tõrvandist saad ka ühe icon_wink.gif

_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi

Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2021 10:23:41 vasta tsitaadiga

nom raaaaalna. kuhu sa seal kõrvandis kolisid?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2021 18:32:02 vasta tsitaadiga

viljnadi kandis suvalist (väikest) sata ketast?
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2021 18:37:37 vasta tsitaadiga

Meelis63 le helista
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2021 00:17:50 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi leidub Sony VAIO 19-voldist laadijat laenuks? Vaja teada saada, kas masin võtab pildi ette. Sony'le omaselt teiste tootjate laadijad ei sobi pistiku tõttu.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andrez3d
HV veteran
andrez3d

liitunud: 29.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2021 22:04:09 vasta tsitaadiga

Oleks vaja ühte DDR ECC mälu. Praegune on KVR400D8R3A/1G
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.10.2021 14:34:57 vasta tsitaadiga

Ehk on kellelgi üle "3/8 female - 1/4 male" adapterit? 3/8 on levinud mõõt mikrofonide ning 1/4 kaamerate seas.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rax.
HV kasutaja
Rax.

liitunud: 09.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2021 14:56:31 vasta tsitaadiga

al. 60GB SATA kettaid kellelgi üle 2-6TK?
_________________
3D print 200x200x190mm.
Elektroonika remont, sh. SMD, BGA, jm. jootetööd. PS.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2021 18:14:09 vasta tsitaadiga

60GB SATA tutikaid HDD-sid olemas, aga mitte ära andmiseks icon_wink.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markus1998
HV veteran

liitunud: 18.07.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2021 00:15:34 vasta tsitaadiga

Kellelgi oleks 9V 1A laadijat, mis oleks mõõtudega 5.5x2.5mm? Mingi MPMAN tahvelarvuti sattus kätte ning plaanisin töötavust kontrollida.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2021 08:23:56 vasta tsitaadiga

Üle usb laeb vast ka.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markus1998
HV veteran

liitunud: 18.07.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2021 18:58:10 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Üle usb laeb vast ka.


Ei lae kahjuks üle USB, mingi vana MPMAN kärakas, miniUSB olemas, aga ei lae sealt.
Ehk saab kuskilt laadija ikka, oomis või kuskil universaalne ehk
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mizz
HV kasutaja
Mizz

liitunud: 18.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2021 15:46:35 vasta tsitaadiga

kas kellelgi on palju Displayport kaableid ja tahaks vahetada paar tükki HDMI omade vastu, võiks olla tallinna ligidal
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2021 19:59:49 vasta tsitaadiga

ketaste pakkimiseks neid valgeid plastkarpe jubedalt tahan
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2021 09:05:49 vasta tsitaadiga

Kellelgil üle siagretisüütajasse USB-C laadijat ilma kaablita ? iPhone 12 Maxiga peaks hakkama saama.
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2021 09:13:00 vasta tsitaadiga

Need toidupoodide letikaup pole?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2021 09:17:47 vasta tsitaadiga

laurx, ei teagi. Päeval lähen Maksimarketisse kaema thumbs_up.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2021 09:48:18 vasta tsitaadiga

Meil on prismas pikim lett neile asjadele, maxaziin, alko1k jms poodides on ka.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2021 12:58:04 vasta tsitaadiga

Kohalikus Maksimarketis, Selvers, Rimis null. Arvutitarga tarneaeg 4-5 päeva.
USB+ USB-C laadijat vaatasin.
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
drpressure
HV kasutaja
drpressure

liitunud: 15.11.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2021 13:04:45 vasta tsitaadiga

Äkki on Tallinnas üle üks aRGB(3pin) pikendus? Mõlemast otsast female. Plaadilt tuleb 3pin kaabliga splitter, teises otsas on 3pin male ja videokaardi aRGB on samuti 3pin male. Või sobib ka suvaline 4pin?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2021 16:13:45 vasta tsitaadiga

Alari A. kirjutas:
Kohalikus Maksimarketis, Selvers, Rimis null. Arvutitarga tarneaeg 4-5 päeva.
USB+ USB-C laadijat vaatasin.


Variant on ka USB A to USB C kaabel võtta, neid tavalisi USB laadijaid on ilmselt igalt poolt saada.
Mul põhimõtteliselt muidugi on riiulis üks tutikas USB+USB C autolaadija, aga seda tasuta küll ära ei anna
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
numpy
HV vaatleja

liitunud: 05.05.2016




sõnum 30.10.2021 12:37:27 vasta tsitaadiga

kellelgi üle PCIe WiFi kaarti? Vaevatasuks pudel koduõlut! icon_smile.gif beer_yum.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Carlsair
Kreisi kasutaja
Carlsair

liitunud: 28.01.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2021 22:06:23 vasta tsitaadiga

Ega kellelgi ei leidu mõni TF card? Otsin ka ühte 92mm ventilaatorit 4pin juhtmega icon_smile.gif
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2021 11:06:10 vasta tsitaadiga

Kellelgi ehk sellist üleminekut, millega saaks ventika panna molexisse? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FDDR6
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.10.2021




sõnum 03.11.2021 11:50:31 vasta tsitaadiga

[quote="Aix"]Kellelgi ehk sellist üleminekut, millega saaks ventika panna molexisse? icon_rolleyes.gif[/quote]

On olemas 1tk molex 3pin noctua.

Aga lisaks pakun siis 2tk Noctua 140mm uueväärset fänni. Mudel-a14 ULN
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Carlsair
Kreisi kasutaja
Carlsair

liitunud: 28.01.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2021 11:57:31 vasta tsitaadiga

Aix kirjutas:
Kellelgi ehk sellist üleminekut, millega saaks ventika panna molexisse? icon_rolleyes.gif

On täitsa olemas, postiraha eest võin mõne teele panna thumbs_up.gif icon_smile.gif
https://www.upload.ee/image/13603750/20211103_104944.jpg
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake »  Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 108, 109, 110 ... 122, 123, 124  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.