Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1063, 1064, 1065 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Kyami
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2020




sõnum 16.10.2021 16:59:18 vasta tsitaadiga

Hmm... Asi ametlik? Telia toob turule androidTV äppi? Kui nii, siis jälgiks ka teemat.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janar!
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2021 00:48:41 vasta tsitaadiga

Telias pole midagi kindlat.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2021 13:01:47 vasta tsitaadiga

Kas seepärast jälle Elisa tuligi kiiruga oma Androidi värgiga turule, et vahetult enne Teliat jõuda? Elisa maksab praegu päris valusat hinda selle "esimeseks" olemisega.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VisaHinGG
HV kasutaja
VisaHinGG

liitunud: 11.01.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2021 19:13:32 vasta tsitaadiga

VisaHinGG kirjutas:
Mis teha? Kogemata tegin log off arvutis linuxi nimelisest seadmest ettenägemata, et tegu on telia tv-s youtubes sisselogitud seadmega. Nüüd avan youtube äpi ja jääbki ette youtube. Ei liigu edasi ega tagasi. Tehaseseadete reseti tegin mingi 5 x ja ei midagi..

Kas on veel mõni viis resetita nii ära, et ta küsiks uuesti logimist youtube äppi ?


kellelgi kunagi veel sarnane jama, siis ainuke fix on uus digibox.

#absurdlol
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2021 22:55:43 vasta tsitaadiga

Kuna eile oli tegemist Google ja Gmail logini teemadel erinevates seadmetes ja ise olen iPhone kasutaja, siis tuli igasuguseid erroreid ette mis muidugi üritasid viidata lahendustele.
Igasugused 2 Fa autoriseerimised teiste android seadmetega ebaõnnestusid, sest mul polnud neid lihtsalt taskus.
Mingi hetkel õnnestus veebis Google seadmete all plats puhtaks lüüa, lisada oma mob number ja sain sõbra tahvlis ja teleris sisse logitud.

Arrise digiboksi puhul võiks aidata ka seadme reset, voolujuhe tagant, power nupp alla, vool järele hoiad nuppu kuni X tule vilkumiseni, eeldatavalt 10 sek. Siis laeb boks puhtalt Telia kraami peale ja ehk õnnestub. Kui mitte siis 123 ja ehk lastakse boks lõdvaks.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smily
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2021 16:29:31 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Lepingu muudatus: Telia TV kasutamise jätkamiseks vajate uut kaasaegset digiboksi.


Tere

Anname teada, et Teie Motorola digiboks on tehnoloogiliselt aegunud ja ei toeta enam kaasaegseid TV-funktsioone. Seetõttu ei toimi Teie Telia TV teenus alates 22. novembrist 2021 enam vana Motorola digiboksiga.

Telia TV jätkuvaks vaatamiseks tuleb see asendada uue Arrise digiboksiga, millega saate nautida tänapäevast ja tunduvalt kvaliteetsemat telekogemust.

Pakume Teile võimalust kasutada uut Arrise digiboksi 6 kuud tasuta. Hinnakirjajärgne digiboksi üür pärast soodusperioodi lõppemist on 1,99 €/kuu.


Pidu läbi
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2021 20:34:16 vasta tsitaadiga

Normaalne. Ei venitata kummi nagu Aminotega.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2021 17:50:37 vasta tsitaadiga

Samsung Q60 vms. ja VIP1113, pilti pole.
Proovisin 3 erinevat HDMI kaablit, muutust polnud.
HDMI troubleshoot alt karjub miskit HDMI kaabli kohta ja teeb mingi switch resolution aga ikka ei miskit.

Boks ise korras, telekas uus kuna vanast läks tool läbi.

smily kirjutas:
tsitaat:

Lepingu muudatus: Telia TV kasutamise jätkamiseks vajate uut kaasaegset digiboksi.


Tere

Anname teada, et Teie Motorola digiboks on tehnoloogiliselt aegunud ja ei toeta enam kaasaegseid TV-funktsioone. Seetõttu ei toimi Teie Telia TV teenus alates 22. novembrist 2021 enam vana Motorola digiboksiga.

Telia TV jätkuvaks vaatamiseks tuleb see asendada uue Arrise digiboksiga, millega saate nautida tänapäevast ja tunduvalt kvaliteetsemat telekogemust.

Pakume Teile võimalust kasutada uut Arrise digiboksi 6 kuud tasuta. Hinnakirjajärgne digiboksi üür pärast soodusperioodi lõppemist on 1,99 €/kuu.


Pidu läbi


Tehakse kaheses osas. Teine ports jääb pimedaks detsembris.

Kirjad saadetakse välja vist homme ja 26 vms.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zuumbox
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2016




sõnum 21.10.2021 18:40:26 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
telekas uus kuna vanast läks tool läbi.

Poltergeist möllab Sul icon_question.gif icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2021 19:30:38 vasta tsitaadiga

Zuumbox, täitsa inimeseloom oli, tarvitanud ülemäära tarkade inimeste jooki.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.10.2021 20:40:35 vasta tsitaadiga

KillFrenzy, pilti telkust? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2021 20:49:03 vasta tsitaadiga

olafsand, see oli ilukirjanduslik liialdus, et tool läbi läks, aga tooliga telekas kohtus ja ekraan täiesti sassis.

Käisin tõin esindusest uue 5305 ja pilt olemas, niisama lihtsalt uue dikiboksi võtma icon_mad.gif thumbs_down.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2021 21:16:49 vasta tsitaadiga

Fantast story, jääb vaid üle öelda, et see pole ei mehe, vägijoogi ega teleri süü, et sellised asjad juhtuvad. Ikka Covid ja Valitsus ja isolatsioon icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2021 21:18:52 vasta tsitaadiga

No vägijoogid jookideks.
Aga on see VIP1113 või uue samjunni kiiks, et pilti ei kuva?

CEC töötas, sest digiboks välja lülitada puldist läks telekas ka kinni.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2021 21:24:42 vasta tsitaadiga

Kui nüüd seda seost uurida, siis viimati oli mul kogemus aasta tagasi kui just uus 4K 5305 ja ülisoodne 55" samjunn 4K ei tahtnud hästi suhelda. Flashis pilti mustaks, aga see paistab olevat vana lugu.

1113 on 1080 box ja see peaks igal teleril pilti kuvama... vähemalt pole veel takerdunud paigaldustel.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alartt
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2021 21:39:56 vasta tsitaadiga

Selline mure et. On kaks telekasti ARRIS VIP5305. Õhtul kuskil kella 9-11 hakkavad hakkima kui mõlemad sees. Kui üks siis ok.
Mõtlesin ehk teen ruuterile reseti, pärast seda polnud 2 tundi internetti. Päeval ühendab umbes minutiga internettiga.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2021 21:47:23 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Kui nüüd seda seost uurida, siis viimati oli mul kogemus aasta tagasi kui just uus 4K 5305 ja ülisoodne 55" samjunn 4K ei tahtnud hästi suhelda. Flashis pilti mustaks, aga see paistab olevat vana lugu.

1113 on 1080 box ja see peaks igal teleril pilti kuvama... vähemalt pole veel takerdunud paigaldustel.


See on ka 55" 4K, ilmselt ka mingi odavam asi, pole mõtet kalleid asju panna kui mõni möirapull selle tooliga jälle purustab.

Ei mäleta täpset mudelit enam. Miski Q60 qled vms.

alartt kirjutas:
Selline mure et. On kaks telekasti ARRIS VIP5305. Õhtul kuskil kella 9-11 hakkavad hakkima kui mõlemad sees. Kui üks siis ok.
Mõtlesin ehk teen ruuterile reseti, pärast seda polnud 2 tundi internetti. Päeval ühendab umbes minutiga internettiga.


Mis ühendus, DSL?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2021 22:07:57 vasta tsitaadiga

alartt, Riketest oled küsinud? Neil on rohkem andmeid kui foorumi kasutajatel.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erkin
HV kasutaja


liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2021 14:56:37 vasta tsitaadiga

Kuri kiri tuli ultimaatumiga, olgu Motorola boks välja vahetatud või muidu Tv teenus katkeb icon_rolleyes.gif Mis toimub?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2021 15:07:04 vasta tsitaadiga

erkin kirjutas:
Kuri kiri tuli ultimaatumiga, olgu Motorola boks välja vahetatud või muidu Tv teenus katkeb icon_rolleyes.gif Mis toimub?


Oota mida, mul on neid 2 tükki sahtlis? icon_eek.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2021 17:48:01 vasta tsitaadiga

erkin, kirjas ju mis toimub.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 22.10.2021 18:43:11 vasta tsitaadiga

peab ikka teise Motorola ka ellu äratama, muidu unustavad mind veel äkki ära... no ei ole seda kurja kirja
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2021 18:44:44 vasta tsitaadiga

pppd kirjutas:
peab ikka teise Motorola ka ellu äratama, muidu unustavad mind veel äkki ära... no ei ole seda kurja kirja


postituse alumine osa

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10904180#10904180
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 22.10.2021 19:07:32 vasta tsitaadiga

erkin kirjutas:
Kuri kiri tuli ultimaatumiga, olgu Motorola boks välja vahetatud või muidu Tv teenus katkeb icon_rolleyes.gif Mis toimub?


Ju on vaja lattu ruumi teha, enne kui uus digibox välja tuleb icon_smile.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2021 19:10:17 vasta tsitaadiga

madness, mis loogika see on?
Annavad vana mudeli pooleks aastaks tasuta.

Kui peaks selle aja jooksul tulema uus boks, siis võib peale poolt aastat igaüks oma tasuta saadud asja tagasi viia ja võtta uuem versioon. Ja ladu oleks sama täis vanemast mudelist.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erkin
HV kasutaja


liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2021 21:00:28 vasta tsitaadiga

Siin on üks nüanss, kas see Arris nüüd vanema ruuteriga töötab? TG784 näiteks.
See esimene Arris peaks töötama, uuema kohta väidab Telia leht justkui "nii ja naa"

Samas üks TV on androidiga, kui nüüd see Android TV äpp selle poole aasta soodusperioodi jooksul välja tuleb saaks uuest digiboksist üldse loobuda icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2021 21:07:37 vasta tsitaadiga

erkin, jah töötab kui on viimane soft peal. Kui näed praegu pilti, näed ka uue arrisega pilti.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2021 11:22:16 vasta tsitaadiga

erkin kirjutas:
Siin on üks nüanss, kas see Arris nüüd vanema ruuteriga töötab? TG784 näiteks.
See esimene Arris peaks töötama, uuema kohta väidab Telia leht justkui "nii ja naa"

Samas üks TV on androidiga, kui nüüd see Android TV äpp selle poole aasta soodusperioodi jooksul välja tuleb saaks uuest digiboksist üldse loobuda icon_rolleyes.gif

Kui sul VIP1113 töötab, siis töötab ka uusim digiboks. Vanade Thomsonite probleem oli uute digiboksidega oli vahepeal selles, et digiboks oli jube uimane ja ainus lahendus oli Intenoga asendada. Seda soovitati ka klienditoest. Ei oska öelda, kas see on endiselt aktuaalne.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2021 11:34:30 vasta tsitaadiga

Midagi on nende kõige uuemate bokside netisuhtluses siiski teisiti, mul oskas Inteno 301 2x nii "lolliks" minna, et nett töötas, Motorola töötas, VIP1113 töötas aga see uusim "ufo" jäigi (alg)laadima. Krt seda teab mida erilist ta ruuterist tahtis mida teised ei vajanud. Ruuteri hard-reset tegi kõik jälle toimivaks.
Ehk päris 100% ma ei väidaks et iga vanema ruuteri taga kus VIP1113 toimetas ka "ufo" kindlasti töötab.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2021 14:04:31 vasta tsitaadiga

Thomsonite MAC list oli mingi 5tk ja Arristel oli niipalju erinevaid MAC alguseid, et ei mahtunud ära.
Seega osad Arrised ei pruugi toimida. Intenode ja uuematega pole probleemi.
Oluline, et pordis tuvastataks Arris ja Suunatakse IPTV VLANi

Igal juhul on Thomson utiil arvestades riistvara vanust. Mitmetes kodudes pole ilmselt vanemat riistvara kui Thomson 784 või 789, tehnika uueneb järjepidevalt.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2021 16:33:05 vasta tsitaadiga

Neil uutel junnidel mingi analoogväljund on kust audio kätte saab? icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olenheigo
HV vaatleja

liitunud: 06.09.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2021 17:29:09 vasta tsitaadiga

Ehk oskab siin keegi tark miskit nõu anda - lugu järgmine:
Perenaise tungival soovil sai magamistuppa pandud telekas ja juurde võetud üks digiboks (vip4302). Kuna magamistuppa kaablit ei jookse, siis tekkis mõte kasutada kunagi varem soetatud TP-Link'i wifi-võimendit (mudel N300), millel ka üks 10/100M Etherneti pesa.
Sai kogu värgendus püsti pandud ning digiboks ja mainitud tp-linki junn omavahel netikaabliga ühendatud. Peale esialgset digiboksi softi laadimist tuli ette see esmane infoleht, mis selgitab puldi kasutamist jne jne. Sai see kinni pandud ja edasi oli ekraanil lihtsalt must pilt. Mõne minuti pärast hakkas iga 10 sekundi tagant kostma hakkivat heli ja lõpuks tuli ka üks seisev pilt ette. Okei - järeldasin siis, et ju ei edasta see junn piisavalt head kiirust. Proovisin seejärel kasutada pulti ja ennäe - menüüs liikuda saab sujuvalt ja ilma probleemideta ning lõpuks katsetasin ka järelvaatamist. Kõik salvestused võttis lahti mõne sekundiga, lasi kiirelt kerida ja mängis väga kenasti. Seega ei tohiks ju ka nö. live-pildi edastamisega probleeme olla?
Ühendasin ka läpaka kaabliga selle wifi-võimendi taha ja speedtest ütles, et täitsa 90Mbps saab kätte. Ja katsetasin elutoa Arrisega (vip5305) ka magamistoas ja sellega oli täpselt sama anomaalia.
Ilmselgelt probleem võimendis, aga kuidas nüüd seletada seda, et salvestused mängivad veatult aga otsepilti edastada ei suuda?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kevku
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2007




sõnum 23.10.2021 17:42:29 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Thomsonite MAC list oli mingi 5tk ja Arristel oli niipalju erinevaid MAC alguseid, et ei mahtunud ära.
Seega osad Arrised ei pruugi toimida. Intenode ja uuematega pole probleemi.
Oluline, et pordis tuvastataks Arris ja Suunatakse IPTV VLANi

Igal juhul on Thomson utiil arvestades riistvara vanust. Mitmetes kodudes pole ilmselt vanemat riistvara kui Thomson 784 või 789, tehnika uueneb järjepidevalt.


Niikaua kuni Telion müüb ühendusi kiirustega 10/20/50 mega kõlbavad need Thomsonid edasi ka kasutada.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2021 18:10:55 vasta tsitaadiga

olenheigo, Jõudsid just samale järeldusele, miks Telia ei kasuta wifi "repiitereid" multicast tv edastamiseks. Samast ruuterist kus kasutusel wifi ja mingi laiendaja, on selle seadistamine, paigaldamine, kasutamine ja stabiildus paras peavalu. Pikemalt ei kommenteeriks, sellest on juttu olnud.

kevku, Muidugi, Telia ei piira Thomsonite kasutust, enne jääb jalgu tehnoloogia ja asjad mida selle järel kasutada. Kui toimib, pole probleemi, Kui on probleem, vaja uut. Telioni ei oska kommenteerida. Igal juhul nende Thomsonite wifi üle 25Mbit/s wifist ei taha ikka läbi lasta ja kuna seade ise on lihtsalt vana, siis igasuguste ootamatute restartide, hangumiste osa on varem või hiljem käes. Aga seda rõõmsalt seni kuni kasutaja on rahul.
Thomsonite reegel Telia vaates on üldiselt 5 ja 12M ADSL, 10-40 VDSL. Kmi või pon korral 10-50M ühendus. Muudel juhtudel on tungiv soovitus mitte kasutada, puhtalt kasutaja huvides, sest miks maksta teenuse eest mida ruuter ei võmalda kasutada. Kliendi valik.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2021 13:12:52 vasta tsitaadiga

Vahetasin oma digiboksi koige uuema vastu ja kõik toimib nagu välk ja pauk, selle vanema boxiga oli uimamist tunda
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2021 13:31:39 vasta tsitaadiga

Vanema all mõtled seda "lutsukivi" VIP1113?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2021 13:45:23 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Vanema all mõtled seda "lutsukivi" VIP1113?


jah
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2021 15:30:25 vasta tsitaadiga

Anname teada, et Teie Motorola digiboks on tehnoloogiliselt aegunud ja ei toeta enam kaasaegseid TV-funktsioone. Seetõttu ei toimi Teie Telia TV teenus alates 29. novembrist 2021 enam vana Motorola digiboksiga.

Telia röövlid aktsioonis jälle.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2021 15:39:42 vasta tsitaadiga

ei ole
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2021 15:46:26 vasta tsitaadiga

Ei ole? Kes siis, Kallas ja Kiik jälle või? icon_eek.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
montez
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.12.2002




sõnum 26.10.2021 15:54:24 vasta tsitaadiga

Telia saatis eelpool toodud kirja Motorola äralõpetamise kohta. Soetasin just oktoobri algul ühe kasutatud digiboksi. Nüüd siis 2 kuud ja tuleb prügisse visata. Seda kõike (elektroonilise prügi tootmist) tehakse kasumi pärast, et vahetult enne jõule ostaksid inimesed 3 tolli suurema ekraaniga televiisori(alates 2009), või uue digiboksi(amino järel Motorolad, nüüd Arrised) ja loomulikult teeksid seda järelmaksuga ehk toote hind koos intressiga. Kui vahepeal tekib makseraskus, siis küsitakse kogu seadme hind + leppetrahv veel otsa.
Kuna praegu töötavad Motorola ja Arris sama tarkvaraga ja samas võrgus, siis ainus põhjus uusi Arrise digibokse nõuda on raha röövimine tarbijatelt.

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kevku
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2007




sõnum 26.10.2021 17:42:08 vasta tsitaadiga

Vene foorumist kuskilt sai kunagi Motorola softi võid ise TVd teha.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2021 17:45:11 vasta tsitaadiga

Kõigepealt on kisa, et miks ei tööta tv lihtsalt interneti taga, et vaja spets confi ja teenusepekkuja ruuterit. Kui nüüd on suund sinna poole, siis on kisa miks seda mitte toetavad boksid tuleb välja vahetada.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2021 17:58:09 vasta tsitaadiga

Eks need veidi kisavad kes ennekõike lihtsalt TV-d vahivad. Neile pole kellad-viled ja menüüde kiirus kuigivõrd oluline.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2021 18:04:49 vasta tsitaadiga

Nüüd saavad 6 kuud veel ilma täiendava kuluta vaadata, eks siis peavad ostma uue või kasutatud boksi või rentima. Või hoopis teenusepakkujat vahetama.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erkin
HV kasutaja


liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2021 10:40:46 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Nüüd saavad 6 kuud veel ilma täiendava kuluta vaadata, eks siis peavad ostma uue või kasutatud boksi või rentima. Või hoopis teenusepakkujat vahetama.


Või ootama Android TV äppi.
Üldiselt mind kui tarbijat ei huvita kuidas Telia toob mulle teenuse, toogu või ämbriga aga ämbri eest peavad ise tasuma. Kuidas vanasti sai, Cat5 tuli tuppa polnud ruuterit vaja ja renti maksta.
Kui teenusepakkuja ei oska või ei saa muud moodi teenust pakkuda, kui selleks on ruuterit või digiboksi vaja siis niikaua tal ei tohiks olla õigust seadmete eest raha küsida.
Jabur kui eesti energia ütleks maksa voolumõõtja eest renti või kui kaugloetavatele üleminek oli siis osta 300€ eest voolumõõtja.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2021 10:47:41 vasta tsitaadiga

erkin kirjutas:

Üldiselt mind kui tarbijat ei huvita kuidas Telia toob mulle teenuse, toogu või ämbriga aga ämbri eest peavad ise tasuma.


icon_lol.gif

Ühte asja võin sulle garanteerida, foorumis jauramise peale ei muutu mitte kui midagi, ei anna sulle keegi ämbrit tasuta.

erkin kirjutas:

Kuidas vanasti sai, Cat5 tuli tuppa polnud ruuterit vaja ja renti maksta.


Saab siiani

erkin kirjutas:

Jabur kui eesti energia ütleks maksa voolumõõtja eest renti või kui kaugloetavatele üleminek oli siis osta 300€ eest voolumõõtja.


Sa maksad selle kinni võrgutasuga.

Kujutan seda kisa ette, kui telia keevitaks vaikimisi ruuteri rendi interneti hinnale otsa ja boksi rendi tv teenusele otsa.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 27.10.2021 11:09:44 vasta tsitaadiga

erkin kirjutas:
Jabur kui eesti energia ütleks maksa voolumõõtja eest renti


Voolumõõtja tasu on peidetud ülekandetasude sisse. Ja kui oli suurem üleminek, siis leiti üsna kergesti kui liitumispunktis oli tarbija enda kilp ja arvesti, et uus arvesti tuleb välja osta. Mul oli tol ajal kolm liitumist, millest üks oli minu enda ehitatud, ning esitati selline nõudmine (välja osta). Et siis telliti arvestivahetust kellegilt hanke korras kaugelt ja kaarega, siis kohalesaabunud tehnik tegi nagu ikka - vahetas arvestid ja võttis minu isikliku kaasa. Pärast esitati arve uue arvesti eest, kuid pareerisin selle sooviga sel juhul saada tagasi minu vana arvesti, kuna seda nädalate möödudes ei suudetud teha siis nii ta jäi icon_wink.gif.
Jaburavõitu, aga reaalne elu...

Et natuke teemasse ka tulla, siis küsin - kas täna on võimalik ilma nn ametliku boksita ka vaadata? Tulles mõnede teenustega tagasi Telia rüppe, sokutati ka tasuta 3kuuline TV vaatamine, aga ma pole sellega vaeva näinud, kuid tegelikult võiks ju pilgu peale visata, enne kui see 3 kuud läbi saab...
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2021 11:32:09 vasta tsitaadiga

Voolumõõtja on pigem võrreldav kortermaja switchiga või trepikoja jaotuskapiga mille eest klient eraldi maksma ei pea.
Ruuter ja digiboks on rohkem võrreldav elektripliidi ja potiga, ehk et kui soovid ikka pelmeene keeta ja voolu tarbida pead viimased ise ostma. 😆

tv teenust saab ilma digiboksita vaadata nutiseadmete äppides ja arvutites TeliaTV.ee . jõuluks ehk siis ka Android ja Google TV seadmetes.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 27.10.2021 11:50:36 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
tv teenust saab ilma digiboksita vaadata nutiseadmete äppides ja arvutites TeliaTV.ee .


St et läbi nende äppide kehtib siis samuti see nn prooviperiood?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1063, 1064, 1065 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.