|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
Kyami
HV kasutaja
liitunud: 17.06.2020
|
16.10.2021 16:59:18
|
|
|
| Hmm... Asi ametlik? Telia toob turule androidTV äppi? Kui nii, siis jälgiks ka teemat.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Janar!
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.12.2005
|
17.10.2021 00:48:41
|
|
|
| Telias pole midagi kindlat.
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VisaHinGG
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2014
|
17.10.2021 19:13:32
|
|
|
| VisaHinGG kirjutas: |
Mis teha? Kogemata tegin log off arvutis linuxi nimelisest seadmest ettenägemata, et tegu on telia tv-s youtubes sisselogitud seadmega. Nüüd avan youtube äpi ja jääbki ette youtube. Ei liigu edasi ega tagasi. Tehaseseadete reseti tegin mingi 5 x ja ei midagi..
Kas on veel mõni viis resetita nii ära, et ta küsiks uuesti logimist youtube äppi ? |
kellelgi kunagi veel sarnane jama, siis ainuke fix on uus digibox.
#absurdlol
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
17.10.2021 22:55:43
|
|
|
Kuna eile oli tegemist Google ja Gmail logini teemadel erinevates seadmetes ja ise olen iPhone kasutaja, siis tuli igasuguseid erroreid ette mis muidugi üritasid viidata lahendustele.
Igasugused 2 Fa autoriseerimised teiste android seadmetega ebaõnnestusid, sest mul polnud neid lihtsalt taskus.
Mingi hetkel õnnestus veebis Google seadmete all plats puhtaks lüüa, lisada oma mob number ja sain sõbra tahvlis ja teleris sisse logitud.
Arrise digiboksi puhul võiks aidata ka seadme reset, voolujuhe tagant, power nupp alla, vool järele hoiad nuppu kuni X tule vilkumiseni, eeldatavalt 10 sek. Siis laeb boks puhtalt Telia kraami peale ja ehk õnnestub. Kui mitte siis 123 ja ehk lastakse boks lõdvaks.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smily
HV kasutaja
liitunud: 20.12.2010
|
20.10.2021 16:29:31
|
|
|
| tsitaat: |
Lepingu muudatus: Telia TV kasutamise jätkamiseks vajate uut kaasaegset digiboksi.
Tere
Anname teada, et Teie Motorola digiboks on tehnoloogiliselt aegunud ja ei toeta enam kaasaegseid TV-funktsioone. Seetõttu ei toimi Teie Telia TV teenus alates 22. novembrist 2021 enam vana Motorola digiboksiga.
Telia TV jätkuvaks vaatamiseks tuleb see asendada uue Arrise digiboksiga, millega saate nautida tänapäevast ja tunduvalt kvaliteetsemat telekogemust.
Pakume Teile võimalust kasutada uut Arrise digiboksi 6 kuud tasuta. Hinnakirjajärgne digiboksi üür pärast soodusperioodi lõppemist on 1,99 €/kuu.
|
Pidu läbi
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
20.10.2021 20:34:16
|
|
|
| Normaalne. Ei venitata kummi nagu Aminotega.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
21.10.2021 17:50:37
|
|
|
Samsung Q60 vms. ja VIP1113, pilti pole.
Proovisin 3 erinevat HDMI kaablit, muutust polnud.
HDMI troubleshoot alt karjub miskit HDMI kaabli kohta ja teeb mingi switch resolution aga ikka ei miskit.
Boks ise korras, telekas uus kuna vanast läks tool läbi.
| smily kirjutas: |
| tsitaat: |
Lepingu muudatus: Telia TV kasutamise jätkamiseks vajate uut kaasaegset digiboksi.
Tere
Anname teada, et Teie Motorola digiboks on tehnoloogiliselt aegunud ja ei toeta enam kaasaegseid TV-funktsioone. Seetõttu ei toimi Teie Telia TV teenus alates 22. novembrist 2021 enam vana Motorola digiboksiga.
Telia TV jätkuvaks vaatamiseks tuleb see asendada uue Arrise digiboksiga, millega saate nautida tänapäevast ja tunduvalt kvaliteetsemat telekogemust.
Pakume Teile võimalust kasutada uut Arrise digiboksi 6 kuud tasuta. Hinnakirjajärgne digiboksi üür pärast soodusperioodi lõppemist on 1,99 €/kuu.
|
Pidu läbi |
Tehakse kaheses osas. Teine ports jääb pimedaks detsembris.
Kirjad saadetakse välja vist homme ja 26 vms.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zuumbox
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2016
|
21.10.2021 18:40:26
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| telekas uus kuna vanast läks tool läbi. |
Poltergeist möllab Sul
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
21.10.2021 19:30:38
|
|
|
| Zuumbox, täitsa inimeseloom oli, tarvitanud ülemäära tarkade inimeste jooki.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007

|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
21.10.2021 20:49:03
|
|
|
olafsand, see oli ilukirjanduslik liialdus, et tool läbi läks, aga tooliga telekas kohtus ja ekraan täiesti sassis.
Käisin tõin esindusest uue 5305 ja pilt olemas, niisama lihtsalt uue dikiboksi võtma
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
21.10.2021 21:16:49
|
|
|
Fantast story, jääb vaid üle öelda, et see pole ei mehe, vägijoogi ega teleri süü, et sellised asjad juhtuvad. Ikka Covid ja Valitsus ja isolatsioon
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
21.10.2021 21:18:52
|
|
|
No vägijoogid jookideks.
Aga on see VIP1113 või uue samjunni kiiks, et pilti ei kuva?
CEC töötas, sest digiboks välja lülitada puldist läks telekas ka kinni.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
21.10.2021 21:24:42
|
|
|
Kui nüüd seda seost uurida, siis viimati oli mul kogemus aasta tagasi kui just uus 4K 5305 ja ülisoodne 55" samjunn 4K ei tahtnud hästi suhelda. Flashis pilti mustaks, aga see paistab olevat vana lugu.
1113 on 1080 box ja see peaks igal teleril pilti kuvama... vähemalt pole veel takerdunud paigaldustel.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alartt
HV kasutaja
liitunud: 05.01.2006
|
21.10.2021 21:39:56
|
|
|
Selline mure et. On kaks telekasti ARRIS VIP5305. Õhtul kuskil kella 9-11 hakkavad hakkima kui mõlemad sees. Kui üks siis ok.
Mõtlesin ehk teen ruuterile reseti, pärast seda polnud 2 tundi internetti. Päeval ühendab umbes minutiga internettiga.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
21.10.2021 21:47:23
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
Kui nüüd seda seost uurida, siis viimati oli mul kogemus aasta tagasi kui just uus 4K 5305 ja ülisoodne 55" samjunn 4K ei tahtnud hästi suhelda. Flashis pilti mustaks, aga see paistab olevat vana lugu.
1113 on 1080 box ja see peaks igal teleril pilti kuvama... vähemalt pole veel takerdunud paigaldustel. |
See on ka 55" 4K, ilmselt ka mingi odavam asi, pole mõtet kalleid asju panna kui mõni möirapull selle tooliga jälle purustab.
Ei mäleta täpset mudelit enam. Miski Q60 qled vms.
| alartt kirjutas: |
Selline mure et. On kaks telekasti ARRIS VIP5305. Õhtul kuskil kella 9-11 hakkavad hakkima kui mõlemad sees. Kui üks siis ok.
Mõtlesin ehk teen ruuterile reseti, pärast seda polnud 2 tundi internetti. Päeval ühendab umbes minutiga internettiga. |
Mis ühendus, DSL?
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
21.10.2021 22:07:57
|
|
|
| alartt, Riketest oled küsinud? Neil on rohkem andmeid kui foorumi kasutajatel.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erkin
HV kasutaja

liitunud: 13.03.2003
|
22.10.2021 14:56:37
|
|
|
Kuri kiri tuli ultimaatumiga, olgu Motorola boks välja vahetatud või muidu Tv teenus katkeb Mis toimub?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
22.10.2021 15:07:04
|
|
|
| erkin kirjutas: |
Kuri kiri tuli ultimaatumiga, olgu Motorola boks välja vahetatud või muidu Tv teenus katkeb Mis toimub? |
Oota mida, mul on neid 2 tükki sahtlis?
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
22.10.2021 17:48:01
|
|
|
| erkin, kirjas ju mis toimub.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
22.10.2021 18:43:11
|
|
|
| peab ikka teise Motorola ka ellu äratama, muidu unustavad mind veel äkki ära... no ei ole seda kurja kirja
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
22.10.2021 19:07:32
|
|
|
| erkin kirjutas: |
Kuri kiri tuli ultimaatumiga, olgu Motorola boks välja vahetatud või muidu Tv teenus katkeb Mis toimub? |
Ju on vaja lattu ruumi teha, enne kui uus digibox välja tuleb
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
22.10.2021 19:10:17
|
|
|
madness, mis loogika see on?
Annavad vana mudeli pooleks aastaks tasuta.
Kui peaks selle aja jooksul tulema uus boks, siis võib peale poolt aastat igaüks oma tasuta saadud asja tagasi viia ja võtta uuem versioon. Ja ladu oleks sama täis vanemast mudelist.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erkin
HV kasutaja

liitunud: 13.03.2003
|
22.10.2021 21:00:28
|
|
|
Siin on üks nüanss, kas see Arris nüüd vanema ruuteriga töötab? TG784 näiteks.
See esimene Arris peaks töötama, uuema kohta väidab Telia leht justkui "nii ja naa"
Samas üks TV on androidiga, kui nüüd see Android TV äpp selle poole aasta soodusperioodi jooksul välja tuleb saaks uuest digiboksist üldse loobuda
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
22.10.2021 21:07:37
|
|
|
| erkin, jah töötab kui on viimane soft peal. Kui näed praegu pilti, näed ka uue arrisega pilti.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
23.10.2021 11:22:16
|
|
|
| erkin kirjutas: |
Siin on üks nüanss, kas see Arris nüüd vanema ruuteriga töötab? TG784 näiteks.
See esimene Arris peaks töötama, uuema kohta väidab Telia leht justkui "nii ja naa"
Samas üks TV on androidiga, kui nüüd see Android TV äpp selle poole aasta soodusperioodi jooksul välja tuleb saaks uuest digiboksist üldse loobuda  |
Kui sul VIP1113 töötab, siis töötab ka uusim digiboks. Vanade Thomsonite probleem oli uute digiboksidega oli vahepeal selles, et digiboks oli jube uimane ja ainus lahendus oli Intenoga asendada. Seda soovitati ka klienditoest. Ei oska öelda, kas see on endiselt aktuaalne.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
23.10.2021 11:34:30
|
|
|
Midagi on nende kõige uuemate bokside netisuhtluses siiski teisiti, mul oskas Inteno 301 2x nii "lolliks" minna, et nett töötas, Motorola töötas, VIP1113 töötas aga see uusim "ufo" jäigi (alg)laadima. Krt seda teab mida erilist ta ruuterist tahtis mida teised ei vajanud. Ruuteri hard-reset tegi kõik jälle toimivaks.
Ehk päris 100% ma ei väidaks et iga vanema ruuteri taga kus VIP1113 toimetas ka "ufo" kindlasti töötab.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
23.10.2021 14:04:31
|
|
|
Thomsonite MAC list oli mingi 5tk ja Arristel oli niipalju erinevaid MAC alguseid, et ei mahtunud ära.
Seega osad Arrised ei pruugi toimida. Intenode ja uuematega pole probleemi.
Oluline, et pordis tuvastataks Arris ja Suunatakse IPTV VLANi
Igal juhul on Thomson utiil arvestades riistvara vanust. Mitmetes kodudes pole ilmselt vanemat riistvara kui Thomson 784 või 789, tehnika uueneb järjepidevalt.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
23.10.2021 16:33:05
|
|
|
Neil uutel junnidel mingi analoogväljund on kust audio kätte saab?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olenheigo
HV vaatleja
liitunud: 06.09.2017
|
23.10.2021 17:29:09
|
|
|
Ehk oskab siin keegi tark miskit nõu anda - lugu järgmine:
Perenaise tungival soovil sai magamistuppa pandud telekas ja juurde võetud üks digiboks (vip4302). Kuna magamistuppa kaablit ei jookse, siis tekkis mõte kasutada kunagi varem soetatud TP-Link'i wifi-võimendit (mudel N300), millel ka üks 10/100M Etherneti pesa.
Sai kogu värgendus püsti pandud ning digiboks ja mainitud tp-linki junn omavahel netikaabliga ühendatud. Peale esialgset digiboksi softi laadimist tuli ette see esmane infoleht, mis selgitab puldi kasutamist jne jne. Sai see kinni pandud ja edasi oli ekraanil lihtsalt must pilt. Mõne minuti pärast hakkas iga 10 sekundi tagant kostma hakkivat heli ja lõpuks tuli ka üks seisev pilt ette. Okei - järeldasin siis, et ju ei edasta see junn piisavalt head kiirust. Proovisin seejärel kasutada pulti ja ennäe - menüüs liikuda saab sujuvalt ja ilma probleemideta ning lõpuks katsetasin ka järelvaatamist. Kõik salvestused võttis lahti mõne sekundiga, lasi kiirelt kerida ja mängis väga kenasti. Seega ei tohiks ju ka nö. live-pildi edastamisega probleeme olla?
Ühendasin ka läpaka kaabliga selle wifi-võimendi taha ja speedtest ütles, et täitsa 90Mbps saab kätte. Ja katsetasin elutoa Arrisega (vip5305) ka magamistoas ja sellega oli täpselt sama anomaalia.
Ilmselgelt probleem võimendis, aga kuidas nüüd seletada seda, et salvestused mängivad veatult aga otsepilti edastada ei suuda?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kevku
HV kasutaja
liitunud: 05.10.2007
|
23.10.2021 17:42:29
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
Thomsonite MAC list oli mingi 5tk ja Arristel oli niipalju erinevaid MAC alguseid, et ei mahtunud ära.
Seega osad Arrised ei pruugi toimida. Intenode ja uuematega pole probleemi.
Oluline, et pordis tuvastataks Arris ja Suunatakse IPTV VLANi
Igal juhul on Thomson utiil arvestades riistvara vanust. Mitmetes kodudes pole ilmselt vanemat riistvara kui Thomson 784 või 789, tehnika uueneb järjepidevalt. |
Niikaua kuni Telion müüb ühendusi kiirustega 10/20/50 mega kõlbavad need Thomsonid edasi ka kasutada.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
23.10.2021 18:10:55
|
|
|
olenheigo, Jõudsid just samale järeldusele, miks Telia ei kasuta wifi "repiitereid" multicast tv edastamiseks. Samast ruuterist kus kasutusel wifi ja mingi laiendaja, on selle seadistamine, paigaldamine, kasutamine ja stabiildus paras peavalu. Pikemalt ei kommenteeriks, sellest on juttu olnud.
kevku, Muidugi, Telia ei piira Thomsonite kasutust, enne jääb jalgu tehnoloogia ja asjad mida selle järel kasutada. Kui toimib, pole probleemi, Kui on probleem, vaja uut. Telioni ei oska kommenteerida. Igal juhul nende Thomsonite wifi üle 25Mbit/s wifist ei taha ikka läbi lasta ja kuna seade ise on lihtsalt vana, siis igasuguste ootamatute restartide, hangumiste osa on varem või hiljem käes. Aga seda rõõmsalt seni kuni kasutaja on rahul.
Thomsonite reegel Telia vaates on üldiselt 5 ja 12M ADSL, 10-40 VDSL. Kmi või pon korral 10-50M ühendus. Muudel juhtudel on tungiv soovitus mitte kasutada, puhtalt kasutaja huvides, sest miks maksta teenuse eest mida ruuter ei võmalda kasutada. Kliendi valik.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
24.10.2021 13:12:52
|
|
|
| Vahetasin oma digiboksi koige uuema vastu ja kõik toimib nagu välk ja pauk, selle vanema boxiga oli uimamist tunda
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
24.10.2021 13:31:39
|
|
|
| Vanema all mõtled seda "lutsukivi" VIP1113?
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
24.10.2021 13:45:23
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| Vanema all mõtled seda "lutsukivi" VIP1113? |
jah
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
26.10.2021 15:30:25
|
|
|
Anname teada, et Teie Motorola digiboks on tehnoloogiliselt aegunud ja ei toeta enam kaasaegseid TV-funktsioone. Seetõttu ei toimi Teie Telia TV teenus alates 29. novembrist 2021 enam vana Motorola digiboksiga.
Telia röövlid aktsioonis jälle.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
26.10.2021 15:39:42
|
|
|
ei ole
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
26.10.2021 15:46:26
|
|
|
Ei ole? Kes siis, Kallas ja Kiik jälle või?
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
montez
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.12.2002
|
26.10.2021 15:54:24
|
|
|
Telia saatis eelpool toodud kirja Motorola äralõpetamise kohta. Soetasin just oktoobri algul ühe kasutatud digiboksi. Nüüd siis 2 kuud ja tuleb prügisse visata. Seda kõike (elektroonilise prügi tootmist) tehakse kasumi pärast, et vahetult enne jõule ostaksid inimesed 3 tolli suurema ekraaniga televiisori(alates 2009), või uue digiboksi(amino järel Motorolad, nüüd Arrised) ja loomulikult teeksid seda järelmaksuga ehk toote hind koos intressiga. Kui vahepeal tekib makseraskus, siis küsitakse kogu seadme hind + leppetrahv veel otsa.
Kuna praegu töötavad Motorola ja Arris sama tarkvaraga ja samas võrgus, siis ainus põhjus uusi Arrise digibokse nõuda on raha röövimine tarbijatelt.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kevku
HV kasutaja
liitunud: 05.10.2007
|
26.10.2021 17:42:08
|
|
|
| Vene foorumist kuskilt sai kunagi Motorola softi võid ise TVd teha.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
26.10.2021 17:45:11
|
|
|
| Kõigepealt on kisa, et miks ei tööta tv lihtsalt interneti taga, et vaja spets confi ja teenusepekkuja ruuterit. Kui nüüd on suund sinna poole, siis on kisa miks seda mitte toetavad boksid tuleb välja vahetada.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
26.10.2021 17:58:09
|
|
|
Eks need veidi kisavad kes ennekõike lihtsalt TV-d vahivad. Neile pole kellad-viled ja menüüde kiirus kuigivõrd oluline.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
26.10.2021 18:04:49
|
|
|
| Nüüd saavad 6 kuud veel ilma täiendava kuluta vaadata, eks siis peavad ostma uue või kasutatud boksi või rentima. Või hoopis teenusepakkujat vahetama.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erkin
HV kasutaja

liitunud: 13.03.2003
|
27.10.2021 10:40:46
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| Nüüd saavad 6 kuud veel ilma täiendava kuluta vaadata, eks siis peavad ostma uue või kasutatud boksi või rentima. Või hoopis teenusepakkujat vahetama. |
Või ootama Android TV äppi.
Üldiselt mind kui tarbijat ei huvita kuidas Telia toob mulle teenuse, toogu või ämbriga aga ämbri eest peavad ise tasuma. Kuidas vanasti sai, Cat5 tuli tuppa polnud ruuterit vaja ja renti maksta.
Kui teenusepakkuja ei oska või ei saa muud moodi teenust pakkuda, kui selleks on ruuterit või digiboksi vaja siis niikaua tal ei tohiks olla õigust seadmete eest raha küsida.
Jabur kui eesti energia ütleks maksa voolumõõtja eest renti või kui kaugloetavatele üleminek oli siis osta 300€ eest voolumõõtja.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
27.10.2021 10:47:41
|
|
|
| erkin kirjutas: |
Üldiselt mind kui tarbijat ei huvita kuidas Telia toob mulle teenuse, toogu või ämbriga aga ämbri eest peavad ise tasuma. |
Ühte asja võin sulle garanteerida, foorumis jauramise peale ei muutu mitte kui midagi, ei anna sulle keegi ämbrit tasuta.
| erkin kirjutas: |
Kuidas vanasti sai, Cat5 tuli tuppa polnud ruuterit vaja ja renti maksta.
|
Saab siiani
| erkin kirjutas: |
Jabur kui eesti energia ütleks maksa voolumõõtja eest renti või kui kaugloetavatele üleminek oli siis osta 300€ eest voolumõõtja. |
Sa maksad selle kinni võrgutasuga.
Kujutan seda kisa ette, kui telia keevitaks vaikimisi ruuteri rendi interneti hinnale otsa ja boksi rendi tv teenusele otsa.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
27.10.2021 11:09:44
|
|
|
| erkin kirjutas: |
| Jabur kui eesti energia ütleks maksa voolumõõtja eest renti |
Voolumõõtja tasu on peidetud ülekandetasude sisse. Ja kui oli suurem üleminek, siis leiti üsna kergesti kui liitumispunktis oli tarbija enda kilp ja arvesti, et uus arvesti tuleb välja osta. Mul oli tol ajal kolm liitumist, millest üks oli minu enda ehitatud, ning esitati selline nõudmine (välja osta). Et siis telliti arvestivahetust kellegilt hanke korras kaugelt ja kaarega, siis kohalesaabunud tehnik tegi nagu ikka - vahetas arvestid ja võttis minu isikliku kaasa. Pärast esitati arve uue arvesti eest, kuid pareerisin selle sooviga sel juhul saada tagasi minu vana arvesti, kuna seda nädalate möödudes ei suudetud teha siis nii ta jäi .
Jaburavõitu, aga reaalne elu...
Et natuke teemasse ka tulla, siis küsin - kas täna on võimalik ilma nn ametliku boksita ka vaadata? Tulles mõnede teenustega tagasi Telia rüppe, sokutati ka tasuta 3kuuline TV vaatamine, aga ma pole sellega vaeva näinud, kuid tegelikult võiks ju pilgu peale visata, enne kui see 3 kuud läbi saab...
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
27.10.2021 11:32:09
|
|
|
Voolumõõtja on pigem võrreldav kortermaja switchiga või trepikoja jaotuskapiga mille eest klient eraldi maksma ei pea.
Ruuter ja digiboks on rohkem võrreldav elektripliidi ja potiga, ehk et kui soovid ikka pelmeene keeta ja voolu tarbida pead viimased ise ostma. 😆
tv teenust saab ilma digiboksita vaadata nutiseadmete äppides ja arvutites TeliaTV.ee . jõuluks ehk siis ka Android ja Google TV seadmetes.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
27.10.2021 11:50:36
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
| tv teenust saab ilma digiboksita vaadata nutiseadmete äppides ja arvutites TeliaTV.ee . |
St et läbi nende äppide kehtib siis samuti see nn prooviperiood?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|