Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Elektri- ja vesinikautode (ja muude alternatiivide) teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 108, 109, 110 ... 305, 306, 307  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2021 10:18:38 vasta tsitaadiga

Njh mõtlesingi, et millal see juhtub:
Spoiler Spoiler Spoiler

Alumiiniumiga pidi ka olema pupu.
Varsti läheb mul laos olevate paneelide nõudlus ja hind kosmosesse thumbs_up.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2021 11:05:35 vasta tsitaadiga


Link

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.10.2021 12:35:30 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Njh mõtlesingi, et millal see juhtub:
Spoiler Spoiler Spoiler



Just eile mõtlesin, et huvitav, et ikka veel vanad esialgsed hinnad neil väljas, et mismoodi nad küll saavad niimoodi. Ja kohe tuli ka tõstmine..haha icon_smile.gif Samas osadel laadijatel kehtib neil ikkagi mingi soodushind ka. Tartu SmartEnCity laadijatel 0.18€/kwh aga võibolla need ka muudetakse ära.

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2021 12:51:48 vasta tsitaadiga

phpBB [media]
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2021 16:16:10 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
https://electrek.co/2021/10/20/tesla-tsla-releases-q2-2021-results-delivers-high-expectations/ "Tesla (TSLA) releases Q3 2021 results: delivers on high expectations"

Kas enne majandussurutist tuleb $TSLA väärtuseks triljon ära?"


Juba peagi? icon_lol.gif
Investeerimise ja aktsiate/võlakirjade teema
miga kirjutas:
Hopsti. Korralik purakas TSLA-le: https://www.marketwatch.com/story/tesla-stock-surges-toward-a-record-after-hertz-reportedly-ordered-100000-tesla-evs-2021-10-25?siteid=yhoof2
Hetkel eelturul +4.2% ja rihib vaikselt 1000$ poole. Näis, milliseks päev kujuneb.


Kui Yahoo ei valeta, siis peaks $TSLA tükihind olema 1000, et triljon olemas oleks: https://finance.yahoo.com/quote/tsla/key-statistics/

_________________


viimati muutis rmc 25.10.2021 16:26:24, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2021 16:21:27 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


TL;DR
Spoiler Spoiler Spoiler

ot:
See carwow tüüp on muhe. Isegi minusuguse autovõhiku jaoks on tema tehtud videod huvitavad.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2021 18:35:28 vasta tsitaadiga

https://www.theguardian.com/technology/2021/oct/25/tesla-model-3-is-first-battery-electric-car-to-top-europe-monthly-sales-chart

Tulevik jõudis kohale. Tänu Teslale, muidu poleks midagi sellist veel lähema 20 aasta jooksul juhtunud.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2021 19:02:40 vasta tsitaadiga


Link

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 25.10.2021 19:53:19 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Njh mõtlesingi, et millal see juhtub:
Spoiler Spoiler Spoiler

Tuli teavitus jah, no sinna hinnatasemeni annab veel minna, mis eespool soome kohta postitasin.
https://forte.delfi.ee/artikkel/94952951/eleport-tostab-elektriautode-laadimise-hinda
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2021 23:58:51 vasta tsitaadiga


Link

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2021 01:01:51 vasta tsitaadiga

https://jetsonaero.com "Flight time (85kg/187lbs pilot weight) 20 minutes"
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2021 12:18:38 vasta tsitaadiga

Tesla’s Model 3 is first electric vehicle to top monthly sales charts in Europe
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 27.10.2021 11:20:18 vasta tsitaadiga

Kahe lõõtsaga troll

https://arileht.delfi.ee/artikkel/94967329/fotod-tallinn-katsetab-24-meetri-pikkust-vajadusel-sarvedeta-soitvat-trolli

https://www.postimees.ee/7370819/tallinnas-saab-kuu-aega-soita-enneolematult-pika-trollibussiga

https://www.err.ee/1608382481/tallinn-katsetab-kahe-lootsaga-ja-vajadusel-sarvedeta-soitvat-trolli

Spoiler Spoiler Spoiler



Maksab 800000 eurot. 58 kWh aku, kaks 160 kW mootorit.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2021 12:14:54 vasta tsitaadiga

Trammiliinide rajamisest ilmselt kõvasti mõttekam. Ja vaiksem.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2021 13:25:37 vasta tsitaadiga

Tallinnas demonteeriti trolliliine üsna värskelt mitmelt varasemalt trassilt...
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2021 13:30:42 vasta tsitaadiga

Jah ja see oli täiesti absurdne tegevus (eemaldamine oli vb. mõistlik, ent vaid siis kui asendatuks uuematega)., Käesolevalt kui arendada see kiirtrammi liin kiirete elektrisõidukite liinina, siis oleks asjal jumet. Tuleks odavam, st. saaks teha rohkem liine, ning oleks minuarust ka keskkonnasäästlikum, v.a. rehvidest tulenev õhusaaste.
Kesklinnast välja jõudes liinid õhus ja kesklinnas akudel. Kena-kena.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2021 13:47:56 vasta tsitaadiga

See saab töötada ainutl siis kui on eraldi rajad nende jaoks. Kui nad samamoodi istuvad ummikus nagu praegused trollid, bussid siis suht kasutu. Enamik kodanike ilmselgelt läheks vihaseks kui näiteks mustamäe teel või paldiski maanteel pandaks üks rida kinni icon_razz.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 27.10.2021 13:58:19 vasta tsitaadiga

flameas kirjutas:
Enamik kodanike ilmselgelt läheks vihaseks kui näiteks mustamäe teel või paldiski maanteel pandaks üks rida kinni icon_razz.gif

Normaalse ühistranspordivõrguga on see ainus tulevikku vaatav lahendus icon_smile.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2021 14:40:00 vasta tsitaadiga

softis, thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2021 22:45:14 vasta tsitaadiga

https://insideevs.com/news/543992/hertz-tesla-order-potential-200000/ See on ikka päris karm diil icon_eek.gif thumbs_up.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.10.2021 11:08:33 vasta tsitaadiga

Toyota esitles oma uut elektriautot bZ4X. Akupakk 71,4 kWh, toetab kuni 150kW kiirlaadimist, sõiduulatus 450km.

Link: https://forte.delfi.ee/artikkel/95000343/toyota-esitles-uut-elektriautot-bz4x-katusel-paikesepaneelid-soiduulatus-ule-450-km

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 30.10.2021 12:23:25 vasta tsitaadiga

Näeb välja nagu Toyota oleks Konat maha teinud aga natuke muutnud, et päris ilmselge poleks icon_smile.gif
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2021 12:36:02 vasta tsitaadiga

See siis Toyota poolt esimene täiselektrikas?
Oli ka aeg thumbs_up.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2021 16:30:03 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Näeb välja nagu Toyota oleks Konat maha teinud aga natuke muutnud, et päris ilmselge poleks icon_smile.gif


Eile lugesin https://electrek.co/2021/10/29/toyota-unveils-first-all-electric-car-bz4x-an-electric-suv-packed-cool-features/ kommentaariumist:
"This is typical Toyota, watch the market and then make a mass market vehicle using the good points from cars others have made and go on to be a major player in the space, not by being innovative but by making a reliable vanilla product."

Aga peamine siiski, et nad lõpetaks EV-dele ülemineku torpedeerimise...

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2021 16:53:14 vasta tsitaadiga

Ei ole mõtet ju mingi jamaga ka kohe turule tulla, aega on.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2021 16:54:41 vasta tsitaadiga

Toyota siiski konkreetselt surub, et EV-sid ei soodustataks - see on juba midagi muud kui lihtsalt ise mitteväljatulek.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 30.10.2021 17:40:12 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Toyota siiski konkreetselt surub, et EV-sid ei soodustataks - see on juba midagi muud kui lihtsalt ise mitteväljatulek.
soovivad lihtsalt täiesti ausat konkurentsi?
või miski muu põhjus???
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.10.2021 17:58:47 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Toyota siiski konkreetselt surub, et EV-sid ei soodustataks - see on juba midagi muud kui lihtsalt ise mitteväljatulek.

Mismoodi suruvad?
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2021 18:34:10 vasta tsitaadiga

Esimene Model Y ka nähtud Eestis. Beasti kirjadega.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 30.10.2021 18:35:11 vasta tsitaadiga

Päris õudne näeb välja icon_neutral.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2021 18:39:37 vasta tsitaadiga

Tulevikus on kõik autod taolised icon_idea.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2021 18:42:07 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Tulevikus on kõik autod taolised icon_idea.gif


Miks sa seda arvad?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2021 18:48:34 vasta tsitaadiga

Näeb välja nagu auto, lisaks selline mis fooritagant 99% juhtudel esimesena minema saab ja millega hea vaikne A->B liikuda.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2021 18:50:06 vasta tsitaadiga

Tesladel siis rehvimüra ja tuulemüraga probleeme pole? Vaiksed on enamus autod kruiisides kui laba ei anna.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 30.10.2021 18:51:46 vasta tsitaadiga

Rehvimüra ilmselt suurem kui normaalsel autol. Viimatise elektrikaga ikka oli päris halb lamellidega sõita, rõve undamine käis
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2021 19:05:40 vasta tsitaadiga

Rehvi ja tuulemüra nagunii. Lisaks see trolli inin mida elektrimootor teeb
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2021 21:40:53 vasta tsitaadiga

Näeb välja nagu soccermommover.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2021 01:09:00 vasta tsitaadiga

Mnator ja kaspar737, https://electrek.co/2021/09/22/toyota-facing-boycotts-over-fight-slow-electric-vehicle-progress/

Huvitav on vaadata seda Model Y vastast ilkumist - te polnud enne Y-ga kursis? icon_lol.gif

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2021 07:01:46 vasta tsitaadiga

Kuidas sa saad olla kursis kui seda pole eestis olnud. Piltide ja videode alusel?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
new1
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2007




sõnum 31.10.2021 11:57:44 vasta tsitaadiga

Ja mille alusel hetkel jõrised siin? icon_biggrin.gif samamoodi pildid ju, või eestis tehtud pildid on kuidagi rohkem jõrisemist võimaldavad pildid? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2021 12:36:57 vasta tsitaadiga

Midagi peab kirjutama, muidu jääb mulje, et akuauttod on best thing ever.

Kui peres on kolm akuautot ja vaja nad õhtul 8-9 kuni hommikul 6-7 kõik täis laadida ning võrk ampreid juurde osta ei kannata, kuidas elama hakkate?

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2021 12:53:23 vasta tsitaadiga

Alati võib ju piisavalt suure diiselgeneraatori koju muretseda et autosid laadida. Üksiti aitab ka teiste juhuslike voolukatkestuste puhul. icon_lol.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 31.10.2021 12:54:38 vasta tsitaadiga

Alles üks sai ju reality checki seal fb grupis, ei saa kahte autot laadida. Amprite juurdeostmine tuleks ka juurde arvestada kui akuautode peale üle kolid.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SideWinder
HV kasutaja
SideWinder

liitunud: 14.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2021 16:16:18 vasta tsitaadiga

See vimmane küsija oli Viljar Mäesepp, üks VKM Tuning'u omanikest. Usun, et talle pole kindlasti üle jõu Eleringile ~tonn 7 lisa ampri eest välja käia.
Pigem on märgiline see, et tõesti kiirete autodega igapäevaselt tegelev/sõitev ning mees on oma igapäevasõidukiks Tesla Model S'i valinud.

_________________
Võib elu palju pakkuda, kui suudad p***et lakkuda!!! (R. Raigna)
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
walkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2021 17:56:27 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Midagi peab kirjutama, muidu jääb mulje, et akuauttod on best thing ever.

Kui peres on kolm akuautot ja vaja nad õhtul 8-9 kuni hommikul 6-7 kõik täis laadida ning võrk ampreid juurde osta ei kannata, kuidas elama hakkate?


Tööjuures?
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2021 20:16:27 vasta tsitaadiga

Mitmes peres on kolm igapäevaselt kasutatavat autot millest kõigiga üle 150km sõidetakse, huvitav?

Ma pakuks, et see peakaitsme suurendamine poleks just eriline majanduslik pauk sellisele perele.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2021 22:01:22 vasta tsitaadiga

Kui ei sõidetagi aga on kolm autot millel 10l paak, võib juhtuda küll et ühel päeval satub rohkem kui üks auto tanklasse. Ja hakata siis leiutama et kes täna kuivale jääb ei pruugi kõige ladusamalt minna.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Indrek67
HV vaatleja

liitunud: 29.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2021 22:06:52 vasta tsitaadiga

Jalgratast pole ju mõtet leiutada, iba pole ka mõtet ajada, kui pole kodust võimekust kolme autot korraga laadida, siis ei osta ju omale kolme elektriautod kui kodus laadmine ainukeseks lahenduseks ja kõik autod peavad igapäev liikumises olema.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2021 22:15:48 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Toyota siiski konkreetselt surub, et EV-sid ei soodustataks - see on juba midagi muud kui lihtsalt ise mitteväljatulek.


Huvitav kas see on seotud sellega, et Toyota investeerib väga suurelt vesinikutehnoloogiatesse ja pigem eelistaks sellele soodustusi saada?



Link
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2021 23:41:59 vasta tsitaadiga

Indrek67 kirjutas:
Jalgratast pole ju mõtet leiutada, iba pole ka mõtet ajada, kui pole kodust võimekust kolme autot korraga laadida, siis ei osta ju omale kolme elektriautod kui kodus laadmine ainukeseks lahenduseks ja kõik autod peavad igapäev liikumises olema.


Jah, sa ei osta endale CNG autot kui sul kodujuures tankimiskohta pole. Või noh, mõni ostab ja siis vingub terve interneti täis.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Elektri- ja vesinikautode (ja muude alternatiivide) teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 108, 109, 110 ... 305, 306, 307  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.