Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Autokaamerate arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 27, 28, 29  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 09.03.2021 14:14:27 vasta tsitaadiga

Tjena, hardwire kit töötab hoopis teisiti, kui seda on sigaretisüütajasse käiv autolaadija.
Ilmselt võib tegu olla just külmakraadidest tekkiv pingelanguga mälu hoidval pingeallikal, see paneb kella triivima, kui autol süüde sees ei ole.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2021 14:14:54 vasta tsitaadiga

See siis hiina kohalik aeg, siseturule mõeldud mudel?
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tjena
HV kasutaja

liitunud: 21.06.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2021 14:53:11 vasta tsitaadiga

No ajatsoone saad ikka valida jms. Mulle jääb arusaamatuks just see osa, et miks vaid nö tunniosutit mõjutab see icon_biggrin.gif Ega väga see vale kellaaeg ei häiri aga siin hiljuti palus politsei ühte klippi täisulatuses endale ja siis päris kellaaja kohta ka veel.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2021 14:58:09 vasta tsitaadiga

Kui gepsuga siis ongi kell täpne ja kui midagi sassi läheb siis defaultib näiteks hiina aja peale. Ilma gepsuta siis peaks saama õigeks kerida ükskõik mis vöönd valitud.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2021 18:43:10 vasta tsitaadiga

Viofo A119 V3 vahepeal jälle mitu FW uuendust välja tulnud. Hetkel uusim v2.3: https://support.viofo.com/support/solutions/articles/19000101427-viofo-a119-v3-dash-camera-firmware

-e-

Nüüd versioon 2.4 väljas https://support.viofo.com/support/solutions/articles/19000101427-viofo-a119-v3-dash-camera-firmware
tsitaat:
A119 V3 V2.4 Firmware Changelog:
Added 2560 x 1080P 60fps resolution


viimati muutis heikis 11.06.2021 10:37:11, muudetud 5 korda
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 10.06.2021 23:32:54 vasta tsitaadiga

Kas sellest polariseerivast filtrist caamera läätse ees mingit reaalset kasu ka oleks? Peaks klaasi peegelduse küll maha võtma?

Kas kusagilt EUst Viofo või 70Mai A800 kaamerat ka saada on, või siis tuleb juulikuus kauba pealt mksud maksta, kui hiinast tellida.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2021 23:36:06 vasta tsitaadiga

https://www.noortehnik.ee/viofo-a119-v3-gps-videoregistraator/
https://tehnonet.ee/a119v3

_________________
HV kasutajatele suunatud Discordi server
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 10.06.2021 23:50:46 vasta tsitaadiga

tänud.

Ja veel, kui Blackvue, millele leidsin mingi arvutitarkvara toe, siis kas on veel kogemusi kaameratega, milledel ka PC tarkvara olemas nii videote töötlemiseks kui ka näiteks reisieekonna kuvamiseks kaardirakendusel?

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2021 00:38:45 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Kas sellest polariseerivast filtrist caamera läätse ees mingit reaalset kasu ka oleks? Peaks klaasi peegelduse küll maha võtma?


Päike armatuurile paistab siis saab pilt puhtam küll. Aga oluline detail tegelt väga ei kannata. Öösel võtab kõvasti valgusjõudu maha nii et pigem ei.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 11.06.2021 09:35:37 vasta tsitaadiga

Ma seda kahtlustasin, et öösel, vähese valgusega, mõjub samamoodi, nagu fotokaameralgi polariseeriv filter. Meil on seda pimedat aega rohkem, kui päikesepaistelist. Ei hakka ju jaanipäevakas pluss-miinus 1 kuu, filtrit paigaldama.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2021 23:07:46 vasta tsitaadiga

Keegi selle Garmin Miniga on kokku puutunud/on omanud? Reviewde järgi on probleem ülekuumenemisega (peamiselt park mode kasutades), kuid mõnel esineb ka mõne kuumema ilmaga niisama probleeme.
Spoiler Spoiler Spoiler

Teist nii pisikest ja võimekat kaamerat väga ei leidnud. Eelnev kaamera Viofo A119 v3 läks vana autoga kaasa ja mõtlesin, et võtaks midagi väiksemat asemele. icon_rolleyes.gif

EDIT: ise küsin, ise vastan.
Mini kaamera on ikka suht nigelavõitu, ei soovita. Läks juba arvuti taga proovides jube kuumaks kopp.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2021 17:11:04 vasta tsitaadiga

Nüüd on Mini 2 väljas. Pidi parem olema. Proovin ära.

E:Vaatlesin hinda ja ostsin ikka mini. Parkimisreziimi ei kasuta ja kuumaks pole siiani läinud.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2021 22:58:16 vasta tsitaadiga

Osramil ka pardakaamera,kas vääriks ostu,või selle raha eest paremat saada?
https://www.automaailm.ee/et/Eshop/Product/419336/s152orsdc30/osram_pardakaamera_1080p_wifi

_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2021 11:09:30 vasta tsitaadiga

Up to 32 GB mälukaart ainult.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2021 17:47:08 vasta tsitaadiga

On vähe või? Nagunii ju hakkab üle kirjutama kui maht täis saab.
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2021 21:21:02 vasta tsitaadiga

Seda küll, aga mõnikord tahad üleeilset video vaadata ja siis seda enam pole. Rahaliselt olulist vahet pole, kas 32 või 64 giga kaart osta.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2021 21:21:44 vasta tsitaadiga

Vabalt võib seal 64gb+ ka toimida. Proovimise vaev kui kaarti võtta on.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2021 21:24:21 vasta tsitaadiga

Kui juba spekis on kõrvuti kaks mudeliversiooni kallim 128 ja odavam 32GB siis pigem softi piirang ette pandud.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2021 22:16:56 vasta tsitaadiga

Tellisin selle Osrami ära.Viimane kogemus oli mõni aasta tagasi ühe odava hiinakaga a la 3 euri.See muidu mingit pilti näitas küll,aga hakkas keset sõitmist pilti tasku viskama,kuigi juhe oli taga.Viskasin nurka.Nüüd proovin uuesti vähe kvaliteetsema kaubaga.
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2021 22:19:44 vasta tsitaadiga

3€? Mis seal sai vaid aru, et midagi liikus kuskil ja oligi kõik? icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2021 22:46:36 vasta tsitaadiga

€ 12,12 33%OFF | Car DVR Camera Video Recorder Auto Registrator Dvrs Dash Cam Wide Angle 1080P Car DVR Dush Camera Accessories
https://a.aliexpress.com/_msviXMO

Vot siuke,kallimaks läinud ikka kõvasti. Ei toimis küll,videot salvestas ja sai aru ka mis seal toimub.Aga jah aku oli suht kohe surnud ja siis hakkas juhtme taga ka pilti tasku viskama..

_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2021 23:04:08 vasta tsitaadiga

pistyk kirjutas:
€ 12,12 33%OFF | Car DVR Camera Video Recorder Auto Registrator Dvrs Dash Cam Wide Angle 1080P Car DVR Dush Camera Accessories
https://a.aliexpress.com/_msviXMO

Vot siuke,kallimaks läinud ikka kõvasti. Ei toimis küll,videot salvestas ja sai aru ka mis seal toimub.Aga jah aku oli suht kohe surnud ja siis hakkas juhtme taga ka pilti tasku viskama..

Nendel ei olegi akut sõna aku mõistes taga. Pisike julla, mis nii 3-5 minut peale juhet veel toimib.
Nextbase on tuntuim selles vallas sellise omadusega.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 07.11.2021 22:03:14 vasta tsitaadiga

Õigele autokaamerale polegi niiväga akut vaja, vaid niipalju, et voolu kadumisel jõuaks asjad ära lõpetada ja ilusasti välja lülitada end.
Tahad suurt akut koos parkimisreziimiga, osta vastav lisaaku juurde.
Päikese käes istumine kinnises autos ei mõju hästi liitiumakule.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.11.2021 22:37:46 vasta tsitaadiga

Minu 7 + aastat vana FineVu CR - 500HD ei salvesta viimast faili ära thumbs_down.gif Aku otsas.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anduke88
Kreisi kasutaja
anduke88

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2021 23:27:43 vasta tsitaadiga

Oskab keegi pajatada miskit neist sisepeegli külge käivatest kaameratest?
Kaamera + uus kobakas sisepeegel koos LCD ekraaniga mis käib auto originaal peegli külge + tagurduskaamera > selline komplekt on mõtteis. Nimelt sattus kätte eelajalooline konksuga auto, kus ei ole isetumenevaid peegleid ja sisepeegli küljes olevaid hunnikus andureid, kuid mis tihti veab haagist + pikad otsad ehk jube hea oleks tagurduskaamera + autokaamera kokku panna.
Jah, ega need peeglikaamerad ilusad ei ole, aga on kellelgi nendega kogemust?
Jäi silma näiteks
Prestigio RoadRunner 435DL ehk kaamera/peegel/tagurduskaamera ühes komplektis
70Mai rearview mirroe ehk kaamera/peegel/tagurduskaamera (siin kaameratel mingi erinev valik, mida võimalik tellida)
Midagi veel? Kuna vana eelajalooline auto, siis ei tahaks et kaamera oleks kallim kui auto enda turuväärtus icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2021 23:41:54 vasta tsitaadiga

anduke88, ma ostsin siin just ühe, põhjusel et mul on auto taga konkreetselt pimenurk, otse auto taha sisuliselt ei näe.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2021 11:48:14 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Õigele autokaamerale polegi niiväga akut vaja, vaid niipalju, et voolu kadumisel jõuaks asjad ära lõpetada ja ilusasti välja lülitada end.
Tahad suurt akut koos parkimisreziimiga, osta vastav lisaaku juurde.
Päikese käes istumine kinnises autos ei mõju hästi liitiumakule.


Jah,sellel Osramil ka pole akut.Kui juhtme välja võtad,siis paari sekundi pärast tuleb Osrami kiri ja pilt kustub.

_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 09.11.2021 12:28:04 vasta tsitaadiga

pistyk kirjutas:
mikk36 kirjutas:
Õigele autokaamerale polegi niiväga akut vaja, vaid niipalju, et voolu kadumisel jõuaks asjad ära lõpetada ja ilusasti välja lülitada end.
Tahad suurt akut koos parkimisreziimiga, osta vastav lisaaku juurde.
Päikese käes istumine kinnises autos ei mõju hästi liitiumakule.


Jah,sellel Osramil ka pole akut.Kui juhtme välja võtad,siis paari sekundi pärast tuleb Osrami kiri ja pilt kustub.
Just, selle tarvis sobib supercap, mis kannatab ka kuuma ja ei aegu nii kiiresti kui tavapärane liitiumaku.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
udumees
Kreisi kasutaja
udumees

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2021 21:52:40 vasta tsitaadiga

Leidsin selle teema ja tuli meelde, et mul mingist ajast üks Mobius üle. Mõtlesin, et katsetaks seda autos. Aga mida pole on kinnitus millega see auto akna külge panna. Keegi ei oska öelda kust seda Eestist saaks? Või peab hakkama hiinast tellima?

Ja aku on mul ka sellel loomal surnud. Superkondekas sisse? Kellelgi seda ka üle ei vedele? Neid uuena juab raske saada.

_________________
"My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre, and that I am therefore excused from saving Universes." - Ford Prefect
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2021 13:16:41 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Nüüd on Mini 2 väljas. Pidi parem olema. Proovin ära.

E:Vaatlesin hinda ja ostsin ikka mini. Parkimisreziimi ei kasuta ja kuumaks pole siiani läinud.


Rahul?
Ise kaalun ka Mini vs Mini 2, olulist vahet pole ise neil leidnud.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2021 12:03:10 vasta tsitaadiga

No ta on seal esiklaasil nüüd olnud mõnda aega. Teeb, mis peab, ehk filmib. Vahel olen katsunud, täitsa jahe. Ma ei usu, et Mini 2 50 euro eest rohkemat teeks.
Ühendatud on ta Garmini enda ODB pistikusse käiva adapteriga. See hoiab toidet peal 10 minutit peale autost lahkumist ja peaks reageerima ka löökidele, ehk lülitab toite sisse, kui mingi pauk käib. Igatahes ukse avamisel lülitub kaamera tööle. https://www.garmineesti.ee/teele/juhtmed-laadijad/dash-cam-pusitoide-obd-ii-pessa
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
udumees
Kreisi kasutaja
udumees

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2021 14:14:15 vasta tsitaadiga

Hei, kas keegi teab kas sarnast universaalelt asja kuskilt Eestis odavamalt ka leiab?
https://www.garmineesti.ee/teele/juhtmed-laadijad/dash-cam-pusitoide-obd-ii-pessa

_________________
"My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre, and that I am therefore excused from saving Universes." - Ford Prefect
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2021 16:17:21 vasta tsitaadiga

Keegi on viimasel ajal teinud uurimusteemal - mõistliku hinnaga autokaamera, mis ka öösel norm pilti näitaks ja soovitavalt ei oleks väga kobakas tuuleklaasil?
Olen ise piilunud Garmini ja Viofo suunas, kuid ei oska väga põhjendatult kuskile poole hoida.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2021 10:02:04 vasta tsitaadiga

Kui wifit ei vaja ja väga ühendatavust ei otsi, siis võtaks Viofo a119 V3, selles hinnaklassis üks parematest pildikvaliteetidest nii päeval kui öösel. Vana auto peal kasutasin, olin väga rahul. Mind ei seganud, et polnud võimalik mingi appiga siduda ja klippe arvutisse tõsta. Piisavalt lihtne oli võtta SD kaart tuppa ja vajadusel sealt klipid üles otsida ja üles laadida.
Praegu kasutan Garmin Dash Cam 56 ja selle pilt päeval ja öösel on ka viisakas. Suuruse mõttes on ta üsna märkamatu peegli taga (viofo oli veits suurem, aga samuti ei seganud/häirinud). Garmini app on mugav kui see töötab, aga aeg-ajalt aeglane ja ei connceti ära.

Endiselt pädev leht: https://dashcamtalk.com/
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2021 13:23:49 vasta tsitaadiga

Mul on see Garmin navi+kaamera koos seade kasutusel. Ka täitsa head pilti salvestab. Aga too muidugi kobakas üsnagi.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2021 15:21:19 vasta tsitaadiga

Sai ka paar nädalat tagasi peale autovahetust Garmin Mini peale mindud. Mõnusalt pisike on küll, ekraan pole mu eelnevatel kaameratel kunagi kasutust leidnud, hea, et siis ka ilma selleta mudeleid leidub.
Esinduse elektrik vedas toite ilusti peegli juurde ära, OBD2 adapterit ei hakanud toppima - "auto käima, kaamera tööle" lahendus sobib endiselt.
Pilt tundub ok, ei nurise.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anduke88
Kreisi kasutaja
anduke88

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2021 00:57:30 vasta tsitaadiga

Tänud. Sai võetud 70Mai rearview mirror wide ehk täislaia ekraaniga versioon.

Tellitud, kohal, paigaldatud. Päris mugav ja lihtne süsteem. Pilt väga hea ja sellel ekraanil parem kui ma ootasin. Tagurduskaamera ootab veel installimist. Aga proovi järgi pilt ülihea. Kaamera muidugi ka see kõige parem versioon 70mai pakutavatest.

Kui mingit pilti ees ei ole, siis töötab tahavaatepeeglina. Kui pilt ees, siis tahavaatepeeglist küll mitte midagi ei näe.
Kusjuures õuest ei ole arugi saada, et mingi asi sisepeegli küljes on, kuigi seest on asi suht kobakas. Sai võetud juhtmekomplektiga koos, ära ühendatud ja töötab nii nagu vaja. Ka parkimisfunktsioon jääb tal sisse korrektselt.
Hetkel tundub et väga hea ost vanakooli autole, millel peegli küljes ei ole ühtegi andurit ega isetumenemise funktsiooni. Uuematele, millel peegli isetumenemine, ei ole mõtet sellist paigaldada. Ja ka neile, kellel sisepeegli tagune on andureid või silmasid täis. Võibolla ühest silmast annab ekraani kinnitusrihma mööda suunata, aga rohkematest küll mitte.

Spoiler Spoiler Spoiler


Etz kirjutas:
anduke88, ma ostsin siin just ühe, põhjusel et mul on auto taga konkreetselt pimenurk, otse auto taha sisuliselt ei näe.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2021 11:49:55 vasta tsitaadiga

anduke88 kirjutas:
Tänud. Sai võetud 70Mai rearview mirror wide ehk täislaia ekraaniga versioon.

Tellitud, kohal, paigaldatud. Päris mugav ja lihtne süsteem. Pilt väga hea ja sellel ekraanil parem kui ma ootasin. Tagurduskaamera ootab veel installimist. Aga proovi järgi pilt ülihea. Kaamera muidugi ka see kõige parem versioon 70mai pakutavatest.

Kui mingit pilti ees ei ole, siis töötab tahavaatepeeglina. Kui pilt ees, siis tahavaatepeeglist küll mitte midagi ei näe.
Kusjuures õuest ei ole arugi saada, et mingi asi sisepeegli küljes on, kuigi seest on asi suht kobakas. Sai võetud juhtmekomplektiga koos, ära ühendatud ja töötab nii nagu vaja. Ka parkimisfunktsioon jääb tal sisse korrektselt.
Hetkel tundub et väga hea ost vanakooli autole, millel peegli küljes ei ole ühtegi andurit ega isetumenemise funktsiooni. Uuematele, millel peegli isetumenemine, ei ole mõtet sellist paigaldada. Ja ka neile, kellel sisepeegli tagune on andureid või silmasid täis. Võibolla ühest silmast annab ekraani kinnitusrihma mööda suunata, aga rohkematest küll mitte.

Spoiler Spoiler Spoiler


Etz kirjutas:
anduke88, ma ostsin siin just ühe, põhjusel et mul on auto taga konkreetselt pimenurk, otse auto taha sisuliselt ei näe.

Spoiler Spoiler Spoiler


Kuidas sellel ekraanil puutenupud jm puutefunktsioonid toimivad? On sõidu ajal ka võimalik mõnele pihta saada?
Ja kui palju näpujäljed hiljem peeglina kasutades häirima jäävad?

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 17.12.2021 13:00:06 vasta tsitaadiga

Backup kaamera: Working Temperature -10°C~60°C
Kui tuksi läheb või ei tööta, siis omal vastutusel, Eesti kliimas.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anduke88
Kreisi kasutaja
anduke88

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2021 16:05:14 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:

Kuidas sellel ekraanil puutenupud jm puutefunktsioonid toimivad? On sõidu ajal ka võimalik mõnele pihta saada?
Ja kui palju näpujäljed hiljem peeglina kasutades häirima jäävad?


Sellel on füüsilised suured nupud (5 tk) ekraani allosas koprusel. Ekraanil näitab lihtsalt kohta, kus mingi nupp asub. Isegi paksu talvekindaga saab vajutatud.
Ümber peegli hoiab nii tuugalt end kinni, et vajutades ei liigu kuskile miskit.
Vanakooli autol, kus kõik analoog, on meeldiv näha peegli ekraanilt digitaalset kuupäeva ja kellaaega suurelt üleval paremas nurgas. Näeb vaid kaamera käivitusel või siis kui mingile nupule vajutada ja sellega pilt ette kuvada.

Ma kusjuures ekraani ei kraapinud näpuga - kas see pidi puutetundlik olema? icon_lol.gif icon_rolleyes.gif

Mul läks see peegel ehk pardakaamera + tagurduskaamera + juhtmekomplekt sooduka ajal ostes 120 raha kokku maksma.

mikk36 kirjutas:
Backup kaamera: Working Temperature -10°C~60°C
Kui tuksi läheb või ei tööta, siis omal vastutusel, Eesti kliimas.

On jah ainult -10. Hea et siiani ei ole paigaldanud seda, tuleb vist teha märtsis alles. Siis temperatuur vast soojem kui -10, alaliselt pikemaks ajaks.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2021 16:07:49 vasta tsitaadiga

Ah, ma mõtlesin, et on ainult puuteekraan, kui neid nupukujutisi nägin pildi peal. Siis on hea, kui on füüsilised nupud ikka olemas (sõltumata ekraani puutetundlikkuse olemasolust või puudumisest). Ega ma spetsifikatsiooni uurima ei hakanud.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3-Marek
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2004




sõnum 21.12.2021 11:36:35 vasta tsitaadiga

Väike tagasiside 70mai kaamera akude kohta. Teine aasta, ei pea enam liitum alla -5C üldse, piiksub nagu segane.

Kas mäletan õigesti, et turul on olemas kondekaga kaameraid mis ei karda külma ?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2021 11:47:54 vasta tsitaadiga

M3-Marek kirjutas:
Kas mäletan õigesti, et turul on olemas kondekaga kaameraid mis ei karda külma ?

Viofo A119 V3-ga probleeme pole. Seda soovitatakse siin teemas korduvalt juba.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2022 01:00:47 vasta tsitaadiga

kas need viofo on puha miniusb? Kaalun ostmist, aga auto eelmisel omanikul oli miski garmin seal ja peegli juurde ilusti microusb toide veetud, tahaks sama juhet kasutada
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2022 01:39:41 vasta tsitaadiga

Mini USB jah. Võid osta mingi adapteri vahele.

https://tarvikud.ee/et/microusb-miniusb/22050-di-cb-uad-microusb-fm-miniusb
https://www.newegg.com/p/181-00PH-00070
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RõõmusOlen
HV vaatleja

liitunud: 11.01.2022




sõnum 03.04.2022 02:05:15 vasta tsitaadiga

Ostsin Micro 70mai A800S
Kas sellele saab eraldi juurde osta mingit tagurduskaamerat? eraldi ei müüda vist tagurduskaamera RC06 ,mis koos sellega saab tellida!

Oskate midagi soovitada,mis ühilduks esikaameraga?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2022 02:26:04 vasta tsitaadiga

RõõmusOlen kirjutas:
Ostsin Micro 70mai A800S
Kas sellele saab eraldi juurde osta mingit tagurduskaamerat? eraldi ei müüda vist tagurduskaamera RC06 ,mis koos sellega saab tellida!

Oskate midagi soovitada,mis ühilduks esikaameraga?


Siit saad tellida: https://www.aliexpress.com/item/1005001379986813.html
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RõõmusOlen
HV vaatleja

liitunud: 11.01.2022




sõnum 03.04.2022 14:34:00 vasta tsitaadiga

maty kirjutas:
RõõmusOlen kirjutas:
Ostsin Micro 70mai A800S
Kas sellele saab eraldi juurde osta mingit tagurduskaamerat? eraldi ei müüda vist tagurduskaamera RC06 ,mis koos sellega saab tellida!

Oskate midagi soovitada,mis ühilduks esikaameraga?


Siit saad tellida: https://www.aliexpress.com/item/1005001379986813.html


Kas see ühilduks?
https://www.photopoint.ee/kaamerad/2157810-70mai-tagurduskaamera-midrive-rc09
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2022 15:27:55 vasta tsitaadiga

Proovi, 14 päeva aega tagastada.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-jk-
HV vaatleja

liitunud: 18.09.2006




sõnum 15.05.2022 23:35:12 vasta tsitaadiga

Mõni asjalik/mõistlik 4k 60fps pardakaamera on ka turule tulnud?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Autokaamerate arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 27, 28, 29  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.