|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004

|
09.03.2021 14:14:27
|
|
|
Tjena, hardwire kit töötab hoopis teisiti, kui seda on sigaretisüütajasse käiv autolaadija.
Ilmselt võib tegu olla just külmakraadidest tekkiv pingelanguga mälu hoidval pingeallikal, see paneb kella triivima, kui autol süüde sees ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
09.03.2021 14:14:54
|
|
|
See siis hiina kohalik aeg, siseturule mõeldud mudel?
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tjena
HV kasutaja
liitunud: 21.06.2011
|
09.03.2021 14:53:11
|
|
|
No ajatsoone saad ikka valida jms. Mulle jääb arusaamatuks just see osa, et miks vaid nö tunniosutit mõjutab see Ega väga see vale kellaaeg ei häiri aga siin hiljuti palus politsei ühte klippi täisulatuses endale ja siis päris kellaaja kohta ka veel.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
09.03.2021 14:58:09
|
|
|
Kui gepsuga siis ongi kell täpne ja kui midagi sassi läheb siis defaultib näiteks hiina aja peale. Ilma gepsuta siis peaks saama õigeks kerida ükskõik mis vöönd valitud.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004

|
10.06.2021 23:32:54
|
|
|
Kas sellest polariseerivast filtrist caamera läätse ees mingit reaalset kasu ka oleks? Peaks klaasi peegelduse küll maha võtma?
Kas kusagilt EUst Viofo või 70Mai A800 kaamerat ka saada on, või siis tuleb juulikuus kauba pealt mksud maksta, kui hiinast tellida.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maty
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2009
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004

|
10.06.2021 23:50:46
|
|
|
tänud.
Ja veel, kui Blackvue, millele leidsin mingi arvutitarkvara toe, siis kas on veel kogemusi kaameratega, milledel ka PC tarkvara olemas nii videote töötlemiseks kui ka näiteks reisieekonna kuvamiseks kaardirakendusel?
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
11.06.2021 00:38:45
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
| Kas sellest polariseerivast filtrist caamera läätse ees mingit reaalset kasu ka oleks? Peaks klaasi peegelduse küll maha võtma? |
Päike armatuurile paistab siis saab pilt puhtam küll. Aga oluline detail tegelt väga ei kannata. Öösel võtab kõvasti valgusjõudu maha nii et pigem ei.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004

|
11.06.2021 09:35:37
|
|
|
Ma seda kahtlustasin, et öösel, vähese valgusega, mõjub samamoodi, nagu fotokaameralgi polariseeriv filter. Meil on seda pimedat aega rohkem, kui päikesepaistelist. Ei hakka ju jaanipäevakas pluss-miinus 1 kuu, filtrit paigaldama.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t2ring
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.03.2007
|
05.08.2021 23:07:46
|
|
|
Keegi selle Garmin Miniga on kokku puutunud/on omanud? Reviewde järgi on probleem ülekuumenemisega (peamiselt park mode kasutades), kuid mõnel esineb ka mõne kuumema ilmaga niisama probleeme.
Spoiler 
Teist nii pisikest ja võimekat kaamerat väga ei leidnud. Eelnev kaamera Viofo A119 v3 läks vana autoga kaasa ja mõtlesin, et võtaks midagi väiksemat asemele.
EDIT: ise küsin, ise vastan.
Mini kaamera on ikka suht nigelavõitu, ei soovita. Läks juba arvuti taga proovides jube kuumaks
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
27.10.2021 17:11:04
|
|
|
Nüüd on Mini 2 väljas. Pidi parem olema. Proovin ära.
E:Vaatlesin hinda ja ostsin ikka mini. Parkimisreziimi ei kasuta ja kuumaks pole siiani läinud.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pistyk
HV veteran

liitunud: 11.08.2007
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
30.10.2021 11:09:30
|
|
|
| Up to 32 GB mälukaart ainult.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pistyk
HV veteran

liitunud: 11.08.2007
|
30.10.2021 17:47:08
|
|
|
On vähe või? Nagunii ju hakkab üle kirjutama kui maht täis saab.
_________________ parem varblane katusel,kui nuga neerus |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
30.10.2021 21:21:02
|
|
|
| Seda küll, aga mõnikord tahad üleeilset video vaadata ja siis seda enam pole. Rahaliselt olulist vahet pole, kas 32 või 64 giga kaart osta.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
30.10.2021 21:21:44
|
|
|
Vabalt võib seal 64gb+ ka toimida. Proovimise vaev kui kaarti võtta on.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
30.10.2021 21:24:21
|
|
|
Kui juba spekis on kõrvuti kaks mudeliversiooni kallim 128 ja odavam 32GB siis pigem softi piirang ette pandud.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pistyk
HV veteran

liitunud: 11.08.2007
|
30.10.2021 22:16:56
|
|
|
Tellisin selle Osrami ära.Viimane kogemus oli mõni aasta tagasi ühe odava hiinakaga a la 3 euri.See muidu mingit pilti näitas küll,aga hakkas keset sõitmist pilti tasku viskama,kuigi juhe oli taga.Viskasin nurka.Nüüd proovin uuesti vähe kvaliteetsema kaubaga.
_________________ parem varblane katusel,kui nuga neerus |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
30.10.2021 22:19:44
|
|
|
3€? Mis seal sai vaid aru, et midagi liikus kuskil ja oligi kõik?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pistyk
HV veteran

liitunud: 11.08.2007
|
30.10.2021 22:46:36
|
|
|
€ 12,12 33%OFF | Car DVR Camera Video Recorder Auto Registrator Dvrs Dash Cam Wide Angle 1080P Car DVR Dush Camera Accessories
https://a.aliexpress.com/_msviXMO
Vot siuke,kallimaks läinud ikka kõvasti. Ei toimis küll,videot salvestas ja sai aru ka mis seal toimub.Aga jah aku oli suht kohe surnud ja siis hakkas juhtme taga ka pilti tasku viskama..
_________________ parem varblane katusel,kui nuga neerus |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OPollo
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2016
|
30.10.2021 23:04:08
|
|
|
| pistyk kirjutas: |
€ 12,12 33%OFF | Car DVR Camera Video Recorder Auto Registrator Dvrs Dash Cam Wide Angle 1080P Car DVR Dush Camera Accessories
https://a.aliexpress.com/_msviXMO
Vot siuke,kallimaks läinud ikka kõvasti. Ei toimis küll,videot salvestas ja sai aru ka mis seal toimub.Aga jah aku oli suht kohe surnud ja siis hakkas juhtme taga ka pilti tasku viskama.. |
Nendel ei olegi akut sõna aku mõistes taga. Pisike julla, mis nii 3-5 minut peale juhet veel toimib.
Nextbase on tuntuim selles vallas sellise omadusega.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
07.11.2021 22:03:14
|
|
|
Õigele autokaamerale polegi niiväga akut vaja, vaid niipalju, et voolu kadumisel jõuaks asjad ära lõpetada ja ilusasti välja lülitada end.
Tahad suurt akut koos parkimisreziimiga, osta vastav lisaaku juurde.
Päikese käes istumine kinnises autos ei mõju hästi liitiumakule.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012

|
07.11.2021 22:37:46
|
|
|
Minu 7 + aastat vana FineVu CR - 500HD ei salvesta viimast faili ära Aku otsas.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anduke88
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2007
|
07.11.2021 23:27:43
|
|
|
Oskab keegi pajatada miskit neist sisepeegli külge käivatest kaameratest?
Kaamera + uus kobakas sisepeegel koos LCD ekraaniga mis käib auto originaal peegli külge + tagurduskaamera > selline komplekt on mõtteis. Nimelt sattus kätte eelajalooline konksuga auto, kus ei ole isetumenevaid peegleid ja sisepeegli küljes olevaid hunnikus andureid, kuid mis tihti veab haagist + pikad otsad ehk jube hea oleks tagurduskaamera + autokaamera kokku panna.
Jah, ega need peeglikaamerad ilusad ei ole, aga on kellelgi nendega kogemust?
Jäi silma näiteks
Prestigio RoadRunner 435DL ehk kaamera/peegel/tagurduskaamera ühes komplektis
70Mai rearview mirroe ehk kaamera/peegel/tagurduskaamera (siin kaameratel mingi erinev valik, mida võimalik tellida)
Midagi veel? Kuna vana eelajalooline auto, siis ei tahaks et kaamera oleks kallim kui auto enda turuväärtus
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
07.11.2021 23:41:54
|
|
|
anduke88, ma ostsin siin just ühe, põhjusel et mul on auto taga konkreetselt pimenurk, otse auto taha sisuliselt ei näe.
Spoiler 
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pistyk
HV veteran

liitunud: 11.08.2007
|
09.11.2021 11:48:14
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
Õigele autokaamerale polegi niiväga akut vaja, vaid niipalju, et voolu kadumisel jõuaks asjad ära lõpetada ja ilusasti välja lülitada end.
Tahad suurt akut koos parkimisreziimiga, osta vastav lisaaku juurde.
Päikese käes istumine kinnises autos ei mõju hästi liitiumakule. |
Jah,sellel Osramil ka pole akut.Kui juhtme välja võtad,siis paari sekundi pärast tuleb Osrami kiri ja pilt kustub.
_________________ parem varblane katusel,kui nuga neerus |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
09.11.2021 12:28:04
|
|
|
| pistyk kirjutas: |
| mikk36 kirjutas: |
Õigele autokaamerale polegi niiväga akut vaja, vaid niipalju, et voolu kadumisel jõuaks asjad ära lõpetada ja ilusasti välja lülitada end.
Tahad suurt akut koos parkimisreziimiga, osta vastav lisaaku juurde.
Päikese käes istumine kinnises autos ei mõju hästi liitiumakule. |
Jah,sellel Osramil ka pole akut.Kui juhtme välja võtad,siis paari sekundi pärast tuleb Osrami kiri ja pilt kustub. |
Just, selle tarvis sobib supercap, mis kannatab ka kuuma ja ei aegu nii kiiresti kui tavapärane liitiumaku.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
udumees
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2001
|
14.11.2021 21:52:40
|
|
|
Leidsin selle teema ja tuli meelde, et mul mingist ajast üks Mobius üle. Mõtlesin, et katsetaks seda autos. Aga mida pole on kinnitus millega see auto akna külge panna. Keegi ei oska öelda kust seda Eestist saaks? Või peab hakkama hiinast tellima?
Ja aku on mul ka sellel loomal surnud. Superkondekas sisse? Kellelgi seda ka üle ei vedele? Neid uuena juab raske saada.
_________________ "My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre, and that I am therefore excused from saving Universes." - Ford Prefect |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
16.11.2021 13:16:41
|
|
|
| somnambuul kirjutas: |
Nüüd on Mini 2 väljas. Pidi parem olema. Proovin ära.
E:Vaatlesin hinda ja ostsin ikka mini. Parkimisreziimi ei kasuta ja kuumaks pole siiani läinud. |
Rahul?
Ise kaalun ka Mini vs Mini 2, olulist vahet pole ise neil leidnud.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
17.11.2021 12:03:10
|
|
|
No ta on seal esiklaasil nüüd olnud mõnda aega. Teeb, mis peab, ehk filmib. Vahel olen katsunud, täitsa jahe. Ma ei usu, et Mini 2 50 euro eest rohkemat teeks.
Ühendatud on ta Garmini enda ODB pistikusse käiva adapteriga. See hoiab toidet peal 10 minutit peale autost lahkumist ja peaks reageerima ka löökidele, ehk lülitab toite sisse, kui mingi pauk käib. Igatahes ukse avamisel lülitub kaamera tööle. https://www.garmineesti.ee/teele/juhtmed-laadijad/dash-cam-pusitoide-obd-ii-pessa
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
udumees
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
07.12.2021 16:17:21
|
|
|
Keegi on viimasel ajal teinud uurimusteemal - mõistliku hinnaga autokaamera, mis ka öösel norm pilti näitaks ja soovitavalt ei oleks väga kobakas tuuleklaasil?
Olen ise piilunud Garmini ja Viofo suunas, kuid ei oska väga põhjendatult kuskile poole hoida.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t2ring
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.03.2007
|
08.12.2021 10:02:04
|
|
|
Kui wifit ei vaja ja väga ühendatavust ei otsi, siis võtaks Viofo a119 V3, selles hinnaklassis üks parematest pildikvaliteetidest nii päeval kui öösel. Vana auto peal kasutasin, olin väga rahul. Mind ei seganud, et polnud võimalik mingi appiga siduda ja klippe arvutisse tõsta. Piisavalt lihtne oli võtta SD kaart tuppa ja vajadusel sealt klipid üles otsida ja üles laadida.
Praegu kasutan Garmin Dash Cam 56 ja selle pilt päeval ja öösel on ka viisakas. Suuruse mõttes on ta üsna märkamatu peegli taga (viofo oli veits suurem, aga samuti ei seganud/häirinud). Garmini app on mugav kui see töötab, aga aeg-ajalt aeglane ja ei connceti ära.
Endiselt pädev leht: https://dashcamtalk.com/
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
08.12.2021 13:23:49
|
|
|
| Mul on see Garmin navi+kaamera koos seade kasutusel. Ka täitsa head pilti salvestab. Aga too muidugi kobakas üsnagi.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
08.12.2021 15:21:19
|
|
|
Sai ka paar nädalat tagasi peale autovahetust Garmin Mini peale mindud. Mõnusalt pisike on küll, ekraan pole mu eelnevatel kaameratel kunagi kasutust leidnud, hea, et siis ka ilma selleta mudeleid leidub.
Esinduse elektrik vedas toite ilusti peegli juurde ära, OBD2 adapterit ei hakanud toppima - "auto käima, kaamera tööle" lahendus sobib endiselt.
Pilt tundub ok, ei nurise.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anduke88
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2007
|
17.12.2021 00:57:30
|
|
|
Tänud. Sai võetud 70Mai rearview mirror wide ehk täislaia ekraaniga versioon.
Tellitud, kohal, paigaldatud. Päris mugav ja lihtne süsteem. Pilt väga hea ja sellel ekraanil parem kui ma ootasin. Tagurduskaamera ootab veel installimist. Aga proovi järgi pilt ülihea. Kaamera muidugi ka see kõige parem versioon 70mai pakutavatest.
Kui mingit pilti ees ei ole, siis töötab tahavaatepeeglina. Kui pilt ees, siis tahavaatepeeglist küll mitte midagi ei näe.
Kusjuures õuest ei ole arugi saada, et mingi asi sisepeegli küljes on, kuigi seest on asi suht kobakas. Sai võetud juhtmekomplektiga koos, ära ühendatud ja töötab nii nagu vaja. Ka parkimisfunktsioon jääb tal sisse korrektselt.
Hetkel tundub et väga hea ost vanakooli autole, millel peegli küljes ei ole ühtegi andurit ega isetumenemise funktsiooni. Uuematele, millel peegli isetumenemine, ei ole mõtet sellist paigaldada. Ja ka neile, kellel sisepeegli tagune on andureid või silmasid täis. Võibolla ühest silmast annab ekraani kinnitusrihma mööda suunata, aga rohkematest küll mitte.
Spoiler 
| Etz kirjutas: |
anduke88, ma ostsin siin just ühe, põhjusel et mul on auto taga konkreetselt pimenurk, otse auto taha sisuliselt ei näe.
Spoiler 
|
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
17.12.2021 11:49:55
|
|
|
| anduke88 kirjutas: |
Tänud. Sai võetud 70Mai rearview mirror wide ehk täislaia ekraaniga versioon.
Tellitud, kohal, paigaldatud. Päris mugav ja lihtne süsteem. Pilt väga hea ja sellel ekraanil parem kui ma ootasin. Tagurduskaamera ootab veel installimist. Aga proovi järgi pilt ülihea. Kaamera muidugi ka see kõige parem versioon 70mai pakutavatest.
Kui mingit pilti ees ei ole, siis töötab tahavaatepeeglina. Kui pilt ees, siis tahavaatepeeglist küll mitte midagi ei näe.
Kusjuures õuest ei ole arugi saada, et mingi asi sisepeegli küljes on, kuigi seest on asi suht kobakas. Sai võetud juhtmekomplektiga koos, ära ühendatud ja töötab nii nagu vaja. Ka parkimisfunktsioon jääb tal sisse korrektselt.
Hetkel tundub et väga hea ost vanakooli autole, millel peegli küljes ei ole ühtegi andurit ega isetumenemise funktsiooni. Uuematele, millel peegli isetumenemine, ei ole mõtet sellist paigaldada. Ja ka neile, kellel sisepeegli tagune on andureid või silmasid täis. Võibolla ühest silmast annab ekraani kinnitusrihma mööda suunata, aga rohkematest küll mitte.
Spoiler 
| Etz kirjutas: |
anduke88, ma ostsin siin just ühe, põhjusel et mul on auto taga konkreetselt pimenurk, otse auto taha sisuliselt ei näe.
Spoiler 
|
|
Kuidas sellel ekraanil puutenupud jm puutefunktsioonid toimivad? On sõidu ajal ka võimalik mõnele pihta saada?
Ja kui palju näpujäljed hiljem peeglina kasutades häirima jäävad?
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
17.12.2021 13:00:06
|
|
|
Backup kaamera: Working Temperature -10°C~60°C
Kui tuksi läheb või ei tööta, siis omal vastutusel, Eesti kliimas.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anduke88
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2007
|
17.12.2021 16:05:14
|
|
|
| Dogbert kirjutas: |
Kuidas sellel ekraanil puutenupud jm puutefunktsioonid toimivad? On sõidu ajal ka võimalik mõnele pihta saada?
Ja kui palju näpujäljed hiljem peeglina kasutades häirima jäävad? |
Sellel on füüsilised suured nupud (5 tk) ekraani allosas koprusel. Ekraanil näitab lihtsalt kohta, kus mingi nupp asub. Isegi paksu talvekindaga saab vajutatud.
Ümber peegli hoiab nii tuugalt end kinni, et vajutades ei liigu kuskile miskit.
Vanakooli autol, kus kõik analoog, on meeldiv näha peegli ekraanilt digitaalset kuupäeva ja kellaaega suurelt üleval paremas nurgas. Näeb vaid kaamera käivitusel või siis kui mingile nupule vajutada ja sellega pilt ette kuvada.
Ma kusjuures ekraani ei kraapinud näpuga - kas see pidi puutetundlik olema?
Mul läks see peegel ehk pardakaamera + tagurduskaamera + juhtmekomplekt sooduka ajal ostes 120 raha kokku maksma.
| mikk36 kirjutas: |
Backup kaamera: Working Temperature -10°C~60°C
Kui tuksi läheb või ei tööta, siis omal vastutusel, Eesti kliimas. |
On jah ainult -10. Hea et siiani ei ole paigaldanud seda, tuleb vist teha märtsis alles. Siis temperatuur vast soojem kui -10, alaliselt pikemaks ajaks.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
18.12.2021 16:07:49
|
|
|
Ah, ma mõtlesin, et on ainult puuteekraan, kui neid nupukujutisi nägin pildi peal. Siis on hea, kui on füüsilised nupud ikka olemas (sõltumata ekraani puutetundlikkuse olemasolust või puudumisest). Ega ma spetsifikatsiooni uurima ei hakanud.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M3-Marek
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2004
|
21.12.2021 11:36:35
|
|
|
Väike tagasiside 70mai kaamera akude kohta. Teine aasta, ei pea enam liitum alla -5C üldse, piiksub nagu segane.
Kas mäletan õigesti, et turul on olemas kondekaga kaameraid mis ei karda külma ?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maty
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2009
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
est4ever
HV veteran

liitunud: 05.12.2005
|
10.01.2022 01:00:47
|
|
|
| kas need viofo on puha miniusb? Kaalun ostmist, aga auto eelmisel omanikul oli miski garmin seal ja peegli juurde ilusti microusb toide veetud, tahaks sama juhet kasutada
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maty
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2009
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RõõmusOlen
HV vaatleja
liitunud: 11.01.2022
|
03.04.2022 02:05:15
|
|
|
Ostsin Micro 70mai A800S
Kas sellele saab eraldi juurde osta mingit tagurduskaamerat? eraldi ei müüda vist tagurduskaamera RC06 ,mis koos sellega saab tellida!
Oskate midagi soovitada,mis ühilduks esikaameraga?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
maty
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2009
|
03.04.2022 02:26:04
|
|
|
| RõõmusOlen kirjutas: |
Ostsin Micro 70mai A800S
Kas sellele saab eraldi juurde osta mingit tagurduskaamerat? eraldi ei müüda vist tagurduskaamera RC06 ,mis koos sellega saab tellida!
Oskate midagi soovitada,mis ühilduks esikaameraga? |
Siit saad tellida: https://www.aliexpress.com/item/1005001379986813.html
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RõõmusOlen
HV vaatleja
liitunud: 11.01.2022
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
03.04.2022 15:27:55
|
|
|
| Proovi, 14 päeva aega tagastada.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-jk-
HV vaatleja
liitunud: 18.09.2006
|
15.05.2022 23:35:12
|
|
|
| Mõni asjalik/mõistlik 4k 60fps pardakaamera on ka turule tulnud?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|