Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Facebook/Meta üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 59, 60, 61  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2021 12:42:54 vasta tsitaadiga

Tundub, et sul lugemisoskusest vajaka. Loe mu postitust uuesti.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2021 20:04:38 vasta tsitaadiga

https://www.snopes.com/news/2021/10/18/facebook-failures-whistleblower
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2021 10:34:09 vasta tsitaadiga

https://arstechnica.com/tech-policy/2021/10/facebook-ai-moderator-confused-videos-of-mass-shootings-and-car-washes/
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2021 12:36:27 vasta tsitaadiga

"In another instance, videos livestreamed by perpetrators of mass shootings were labeled by AI tools as paintball games"

Ega ei julgekski enam väga ringi käia, kui AI juba nende eristamiseks piisavalt võimekas oleks.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 20.10.2021 15:01:20 vasta tsitaadiga

Lugesin et FB hakkab nime vahetama, uus nimi avalikustatakse hiljemalt 28-ndal.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2021 11:26:36 vasta tsitaadiga

https://www.err.ee/1608378449/wsj-facebooki-juhid-ei-tea-platvormi-kasutajate-tapset-hulka
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 22.10.2021 11:45:02 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Topeltkontode kasutamine häirib firmasid, kes reklaamivad oma tooteid Facebookis.
tõesti, nii kurb lugeda sellist asja icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif vaesekesed küll. p3rsse ei taha käia need firmad? feisspuugi reklaamid on absoluutselt kõige viimane asi, mis mingi firma tooteid ostma ajendab. pigem hoiaks üldse eemale sellistest firmadest, mis ennast mulle läbi feisspuugi reklaamida üritavad. icon_evil.gif
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 22.10.2021 11:46:26 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
tsitaat:
Topeltkontode kasutamine häirib firmasid, kes reklaamivad oma tooteid Facebookis.
tõesti, nii kurb lugeda sellist asja icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif vaesekesed küll. p3rsse ei taha käia need firmad? feisspuugi reklaamid on absoluutselt kõige viimane asi, mis mingi firma tooteid ostma ajendab. pigem hoiaks üldse eemale sellistest firmadest, mis ennast mulle läbi feisspuugi reklaamida üritavad. icon_evil.gif

Mida sa ajad. Fb teab paremini mida sa tahad osta. Kui midagi reklaamib sulle, siis see sulle huvi pakub.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2021 11:49:06 vasta tsitaadiga

HV või Delfi reklaamid samas panevad tooteid ostma, millega FB on sellise tõrjuva au ära teeninud?
Firmana võin öelda, et Facebooki reklaamid ei tööta absull enam viimasel ajal, mõned aastad tagasi toimisid täitsa hästi. Facebook lubab reklaami alustades ühtesi numbreid, hiljem kui kampaania läbi on numbrid 10x väiksemad, kui algselt lubatud. Rääkimata sellest, et FB reklaamid on kurtidele kõrvadele.

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2021 11:52:39 vasta tsitaadiga


Link

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2021 11:54:26 vasta tsitaadiga

Ma panen kõikidele fb reklaamidele iga päev 10x "Not relevant" vms
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 22.10.2021 12:06:25 vasta tsitaadiga

wirx, ei, mitte üks reklaam ei pane mind ostma. ostma ajab vajadus või isu. kumbki pole reklaamide poolt mõjutatavad.

Sold OUT kirjutas:
Ma panen kõikidele fb reklaamidele iga päev 10x "Not relevant" vms
teen sama thumbs_up.gif
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.10.2021 12:08:28 vasta tsitaadiga

Sama siin. Seetõttu vaatan ka telekat ainult kas järelevaatamisega või siis panen live pausi mõnes ajaks, et saaks pärast reklaamid üle kerida.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 22.10.2021 12:11:01 vasta tsitaadiga

Et paned pausile, ootad natuke ja siis kerid reklaamist üle? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2021 12:23:44 vasta tsitaadiga

Miks te adblocki ei kasuta? 0 reklaami facebookis ja mujal
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.10.2021 12:39:10 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Et paned pausile, ootad natuke ja siis kerid reklaamist üle? icon_biggrin.gif
just. Telia digiboksist siis jutt.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 22.10.2021 13:10:36 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
Miks te adblocki ei kasuta? 0 reklaami facebookis ja mujal


Sponseeritud sisu e postitusena reklaam tuleb ikka läbi.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 22.10.2021 13:14:03 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
Miks te adblocki ei kasuta? 0 reklaami facebookis ja mujal
ei oska telefonile sellist adblocki leida, mis fb äpist reklaamid ära korjaks. fb weebi pole peale viimast? uuendust lahti võtnud. ei sobi see lego duplo stiilis kujundus.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.10.2021 13:24:50 vasta tsitaadiga

NATAS999, adguard teeb fb äpi ka puhtaks, ise kasutan seda. Aga sponsitud asju näitab ikka jah, sest need on nö postitused nagu eelpool öeldi ka.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 22.10.2021 14:15:26 vasta tsitaadiga

prisma reklaam tuli tellega messengerist läbi, fb äpp tundub vist puhas olema. thumbs_up.gif
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2021 15:06:23 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
tsitaat:
Topeltkontode kasutamine häirib firmasid, kes reklaamivad oma tooteid Facebookis.
tõesti, nii kurb lugeda sellist asja icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif vaesekesed küll. p3rsse ei taha käia need firmad? feisspuugi reklaamid on absoluutselt kõige viimane asi, mis mingi firma tooteid ostma ajendab. pigem hoiaks üldse eemale sellistest firmadest, mis ennast mulle läbi feisspuugi reklaamida üritavad. icon_evil.gif


Halenaljakas on muidugi see, et need samad firmad maksavad kinni selle, et FB kasutamine sinu jaoks tasuta oleks.

Tõsi, neid on väga vähe, aga mõni reklaam on siiski ka kasulik kui reklaamitakse mingit toodet mille olemasolust või omadustest ma teadlik ei olnud või siis pakutakse mõnele mulle vajalikule tootele ikka tuntavat allahindlust.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2021 20:56:45 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Tõsi, neid on väga vähe, aga mõni reklaam on siiski ka kasulik kui reklaamitakse mingit toodet mille olemasolust või omadustest ma teadlik ei olnud või siis pakutakse mõnele mulle vajalikule tootele ikka tuntavat allahindlust.

+1, mõni kuu tagasi reklaamis tundmatu usa firma jalgratta tagatulesid. Ma ei teadnudki, et on olemas hämara- ja liikumisanduritega tuled. 50% alla ja tasuta transport.
Pigem huvitab, et kuidas teadis pakkuda. Rattaga sõidan üliharva ja juttu sellest ei tee, otsingumootoritest pole samuti viimase kohta pärinud.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 22.10.2021 21:01:38 vasta tsitaadiga

tofay kirjutas:
napoleon kirjutas:
Tõsi, neid on väga vähe, aga mõni reklaam on siiski ka kasulik kui reklaamitakse mingit toodet mille olemasolust või omadustest ma teadlik ei olnud või siis pakutakse mõnele mulle vajalikule tootele ikka tuntavat allahindlust.

+1, mõni kuu tagasi reklaamis tundmatu usa firma jalgratta tagatulesid. Ma ei teadnudki, et on olemas hämara- ja liikumisanduritega tuled. 50% alla ja tasuta transport.
Pigem huvitab, et kuidas teadis pakkuda. Rattaga sõidan üliharva ja juttu sellest ei tee, otsingumootoritest pole samuti viimase kohta pärinud.
see ei ole statistiliselt võimalik, et kõiksugu erineva suvalise sodi sees midagi täppi ei lähe. näiteks ma võin pakkuda, et su perekonnas on keegi, kelle nimes on a täht... aa okei, a tähte võibolla ei olnud, äkki siis on i täht jne jne jne kuni lõpuks üks täht ikka pihta läheb. selle pärast ei saa kedagi veel selgeltnägijaks nimetada.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2021 21:39:26 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
Miks te adblocki ei kasuta? 0 reklaami facebookis ja mujal


Elu on liiga lühike, et mingeid häkke kasutada. Ei viitsi

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2021 02:02:02 vasta tsitaadiga

Mobiilis facebook läbi brave brauseri ja messenger lite. Arvutis chromel ublock, kusagil reklaame pole.
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2021 02:37:39 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
Mobiilis facebook läbi brave brauseri ja messenger lite. Arvutis chromel ublock, kusagil reklaame pole.

Tänud! Hakkan kohe asju uurima ja vastavalt seadistama. Ehk on kasu. icon_cool.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2021 00:00:44 vasta tsitaadiga

link :: Facebook changes its name to Meta in major rebrand

The company said it would better "encompass" what it does, as it broadens its reach beyond social media into areas like virtual reality.


Link
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2021 02:32:56 vasta tsitaadiga

https://www.gsmarena.com/facebook_the_company_rebrands_as_meta_to_take_us_all_into_the_metaverse-news-51627.php
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2021 15:25:38 vasta tsitaadiga

Kuna siis täpsemalt logo ja nime vahetus toimub?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2021 22:13:25 vasta tsitaadiga

Kas keegi kasutab Facebook Lite?
Sõnumid kõik kadunud.
Facebook desktopi emuleerides üliaeglane ja annab lõpuks errori.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 04.11.2021 11:07:25 vasta tsitaadiga

Muhekas kirjutas:
Kuna siis täpsemalt logo ja nime vahetus toimub?


Olemas ju: https://about.facebook.com/meta

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricki
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2021 13:02:45 vasta tsitaadiga

Lites kõik sõnumid alles, kuid mõndade kontaktide/lehtede puhul tuleb teade:
FB Lite kirjutas:
You can message this account on Messenger Lite
In response to new rules for messaging services in Europe, you'll need Messenger Lite to open some of your conversations. We're working to bring all your messages back to Facebook Lite.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2021 12:23:21 vasta tsitaadiga

sõnumid ei ole küll kadunud, aga kadunud on sõnumi lahtri ülemine riba, ja kui ülemine on, siis ei ole alumist, kuhu tekst tippida. keskil on jälle igav olnud ja hakanud uuendama
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2021 11:04:40 vasta tsitaadiga

https://www.theguardian.com/technology/2021/nov/16/ohio-sues-meta-securities-laws-deceiving-public
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2021 12:16:07 vasta tsitaadiga

Miks kasutatakse messenger lighti kas tavaline ei sobi?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2021 13:54:25 vasta tsitaadiga

Muhekas kirjutas:
Miks kasutatakse messenger lighti kas tavaline ei sobi?
Vähem ressurssi.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2021 15:33:00 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Muhekas kirjutas:
Miks kasutatakse messenger lighti kas tavaline ei sobi?
Vähem ressurssi.


Selge ja tänan haa.. see ainult androidil, iphone stores ei leidnud seda
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2021 11:57:26 vasta tsitaadiga

Tänasest siis jooksevad Feedi sõprade õnnitlused oma sõpradele (kes ei ole minu sõbrad). Kas mingi uus featuur?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 20.11.2021 19:59:34 vasta tsitaadiga

Vana tegelikult. Aeg-ajalt kuvab mul ka.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2021 20:05:51 vasta tsitaadiga

Parem on seal mitte sõpru omada. Ma isegi ei kliki peaaegu kunagi sellel FB logol kus feedi näeb kuna konto on ainult mõne grupi jälgimiseks ja nimi pole ka päris. Keda tõesti huvitab kuidas mul läheb või mida teen, see teab nagunii ka muid kanaleid suhtlemiseks ja mingeid suvalisi "sõpru" keda ma kordagi IRL isegi näinud pole, ei ole mulle vaja icon_wink.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 20.11.2021 20:13:22 vasta tsitaadiga

Sa eeldad, et konto omamine seal tähendab kohe, et peab hirmsasti kõike jagama.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2021 20:29:29 vasta tsitaadiga

Kui mul pole sõpru, siis ei saa olla ka sõprade sõpru kelle õnnitlusi näen icon_wink.gif Ehk asi on kontekstis. Kellegagi messengeris suhtlemiseks ei pea teda kohe veel sõbraks lisama kui seda nüüd mõtled
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2021 21:20:56 vasta tsitaadiga

Jäi ka eile silma sõprade õnnesoovid mingitele täiesti võõrastele, varem pole näinud.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2021 22:16:00 vasta tsitaadiga

Ma ei käi praktiliselt üldse seal seinal. Jube segane on kõik seal juba mitu aastat. Näed huvitavat postitust, teed kogemata refresh ja seda postitust võidki jääda otsima. Samamoodi fb vaid paari grupi ja messengeri tarbeks
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2021 22:43:36 vasta tsitaadiga

Mul feedis enamus gruppide postitused. Keegi oma seinale väga ei postitagi.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2021 23:00:44 vasta tsitaadiga

Tanel postitab koguaeg
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2021 23:12:47 vasta tsitaadiga

HDTanel?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2021 07:30:59 vasta tsitaadiga

HVTanel
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2021 12:40:36 vasta tsitaadiga

Muhekas kirjutas:
Miks kasutatakse messenger lighti kas tavaline ei sobi?

Messenger Lite kaudu pilte saates lähevad need läbi tunduvalt parema kvaliteediga, kui "tava" Messengeri kasutades. Lisaks ei ole reklaame jms jura sees.

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2021 16:47:30 vasta tsitaadiga

kussu kirjutas:
Tänasest siis jooksevad Feedi sõprade õnnitlused oma sõpradele (kes ei ole minu sõbrad). Kas mingi uus featuur?


Tundub, et pole ainult minuprobleem icon_biggrin.gif

https://www.reddit.com/r/facebook/comments/qyccjr/suddenly_seeing_more_birthday_wishes_from_my/
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Facebook/Meta üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 59, 60, 61  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.