Topeltkontode kasutamine häirib firmasid, kes reklaamivad oma tooteid Facebookis.
tõesti, nii kurb lugeda sellist asja vaesekesed küll. p3rsse ei taha käia need firmad? feisspuugi reklaamid on absoluutselt kõige viimane asi, mis mingi firma tooteid ostma ajendab. pigem hoiaks üldse eemale sellistest firmadest, mis ennast mulle läbi feisspuugi reklaamida üritavad. _________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Topeltkontode kasutamine häirib firmasid, kes reklaamivad oma tooteid Facebookis.
tõesti, nii kurb lugeda sellist asja vaesekesed küll. p3rsse ei taha käia need firmad? feisspuugi reklaamid on absoluutselt kõige viimane asi, mis mingi firma tooteid ostma ajendab. pigem hoiaks üldse eemale sellistest firmadest, mis ennast mulle läbi feisspuugi reklaamida üritavad.
Mida sa ajad. Fb teab paremini mida sa tahad osta. Kui midagi reklaamib sulle, siis see sulle huvi pakub.
HV või Delfi reklaamid samas panevad tooteid ostma, millega FB on sellise tõrjuva au ära teeninud?
Firmana võin öelda, et Facebooki reklaamid ei tööta absull enam viimasel ajal, mõned aastad tagasi toimisid täitsa hästi. Facebook lubab reklaami alustades ühtesi numbreid, hiljem kui kampaania läbi on numbrid 10x väiksemad, kui algselt lubatud. Rääkimata sellest, et FB reklaamid on kurtidele kõrvadele. _________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Ma panen kõikidele fb reklaamidele iga päev 10x "Not relevant" vms _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Miks te adblocki ei kasuta? 0 reklaami facebookis ja mujal _________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Miks te adblocki ei kasuta? 0 reklaami facebookis ja mujal
Sponseeritud sisu e postitusena reklaam tuleb ikka läbi. _________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Miks te adblocki ei kasuta? 0 reklaami facebookis ja mujal
ei oska telefonile sellist adblocki leida, mis fb äpist reklaamid ära korjaks. fb weebi pole peale viimast? uuendust lahti võtnud. ei sobi see lego duplo stiilis kujundus. _________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Topeltkontode kasutamine häirib firmasid, kes reklaamivad oma tooteid Facebookis.
tõesti, nii kurb lugeda sellist asja vaesekesed küll. p3rsse ei taha käia need firmad? feisspuugi reklaamid on absoluutselt kõige viimane asi, mis mingi firma tooteid ostma ajendab. pigem hoiaks üldse eemale sellistest firmadest, mis ennast mulle läbi feisspuugi reklaamida üritavad.
Halenaljakas on muidugi see, et need samad firmad maksavad kinni selle, et FB kasutamine sinu jaoks tasuta oleks.
Tõsi, neid on väga vähe, aga mõni reklaam on siiski ka kasulik kui reklaamitakse mingit toodet mille olemasolust või omadustest ma teadlik ei olnud või siis pakutakse mõnele mulle vajalikule tootele ikka tuntavat allahindlust.
Tõsi, neid on väga vähe, aga mõni reklaam on siiski ka kasulik kui reklaamitakse mingit toodet mille olemasolust või omadustest ma teadlik ei olnud või siis pakutakse mõnele mulle vajalikule tootele ikka tuntavat allahindlust.
+1, mõni kuu tagasi reklaamis tundmatu usa firma jalgratta tagatulesid. Ma ei teadnudki, et on olemas hämara- ja liikumisanduritega tuled. 50% alla ja tasuta transport.
Pigem huvitab, et kuidas teadis pakkuda. Rattaga sõidan üliharva ja juttu sellest ei tee, otsingumootoritest pole samuti viimase kohta pärinud.
Tõsi, neid on väga vähe, aga mõni reklaam on siiski ka kasulik kui reklaamitakse mingit toodet mille olemasolust või omadustest ma teadlik ei olnud või siis pakutakse mõnele mulle vajalikule tootele ikka tuntavat allahindlust.
+1, mõni kuu tagasi reklaamis tundmatu usa firma jalgratta tagatulesid. Ma ei teadnudki, et on olemas hämara- ja liikumisanduritega tuled. 50% alla ja tasuta transport.
Pigem huvitab, et kuidas teadis pakkuda. Rattaga sõidan üliharva ja juttu sellest ei tee, otsingumootoritest pole samuti viimase kohta pärinud.
see ei ole statistiliselt võimalik, et kõiksugu erineva suvalise sodi sees midagi täppi ei lähe. näiteks ma võin pakkuda, et su perekonnas on keegi, kelle nimes on a täht... aa okei, a tähte võibolla ei olnud, äkki siis on i täht jne jne jne kuni lõpuks üks täht ikka pihta läheb. selle pärast ei saa kedagi veel selgeltnägijaks nimetada. _________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Miks te adblocki ei kasuta? 0 reklaami facebookis ja mujal
Elu on liiga lühike, et mingeid häkke kasutada. Ei viitsi _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Lites kõik sõnumid alles, kuid mõndade kontaktide/lehtede puhul tuleb teade:
FB Lite kirjutas:
You can message this account on Messenger Lite
In response to new rules for messaging services in Europe, you'll need Messenger Lite to open some of your conversations. We're working to bring all your messages back to Facebook Lite.
sõnumid ei ole küll kadunud, aga kadunud on sõnumi lahtri ülemine riba, ja kui ülemine on, siis ei ole alumist, kuhu tekst tippida. keskil on jälle igav olnud ja hakanud uuendama _________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Vana tegelikult. Aeg-ajalt kuvab mul ka. _________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Parem on seal mitte sõpru omada. Ma isegi ei kliki peaaegu kunagi sellel FB logol kus feedi näeb kuna konto on ainult mõne grupi jälgimiseks ja nimi pole ka päris. Keda tõesti huvitab kuidas mul läheb või mida teen, see teab nagunii ka muid kanaleid suhtlemiseks ja mingeid suvalisi "sõpru" keda ma kordagi IRL isegi näinud pole, ei ole mulle vaja
Sa eeldad, et konto omamine seal tähendab kohe, et peab hirmsasti kõike jagama. _________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kui mul pole sõpru, siis ei saa olla ka sõprade sõpru kelle õnnitlusi näen Ehk asi on kontekstis. Kellegagi messengeris suhtlemiseks ei pea teda kohe veel sõbraks lisama kui seda nüüd mõtled
Ma ei käi praktiliselt üldse seal seinal. Jube segane on kõik seal juba mitu aastat. Näed huvitavat postitust, teed kogemata refresh ja seda postitust võidki jääda otsima. Samamoodi fb vaid paari grupi ja messengeri tarbeks _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Tanel postitab koguaeg _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
HVTanel _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Miks kasutatakse messenger lighti kas tavaline ei sobi?
Messenger Lite kaudu pilte saates lähevad need läbi tunduvalt parema kvaliteediga, kui "tava" Messengeri kasutades. Lisaks ei ole reklaame jms jura sees. _________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.