Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Ilmavaatlus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 607, 608, 609 ... 722, 723, 724  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millist ilma eelistate
-20/-5°C - kuiv, päikesepaisteline
10%
 10%  [ 9 ]
-20/-5°C - sademeterohke
7%
 7%  [ 6 ]
-5/+5°C - kuiv, päikesepaisteline
0%
 0%  [ 0 ]
-5/+5°C - sademeterohke
0%
 0%  [ 0 ]
+5/+15°C - kuiv, päikesepaisteline
4%
 4%  [ 4 ]
+5/+15°C - sademeterohke
1%
 1%  [ 1 ]
+15/+20°C - kuiv, päikesepaisteline
20%
 20%  [ 17 ]
+15/+20°C - sademeterohke
3%
 3%  [ 3 ]
+20/+25°C - kuiv, päikesepaisteline
37%
 37%  [ 31 ]
+20/+25°C - sademeterohke
1%
 1%  [ 1 ]
>25°C - kama, mis ilm
13%
 13%  [ 11 ]
hääli kokku : 83

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2021 23:04:58 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
Oisu. kirjutas:
Talv tuleb sel aastal väga vara ja külm

Kas valge mees varus palju puid?


Elektriangerja põrna pealt selgesti näha.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 16.10.2021 23:20:26 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Foreca on seni kõige täpsem olnud ikkagi.

Ilmselt sõltub ei tea millest.
Augustis kui Soomes puhkusel olin, pani Foreca täiega mööda, yr pihta.
Ei julge Forecat seepärast enam uskuda.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 16.10.2021 23:34:45 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
kusagile lumekruupe ka on juba visanud?

Õhtul peale üheksat tuli, kõik krabises. Mõned olid herneterast suuremad. Aga see oli rahe - kõvad ja läbipaistmatud, kuigi korrapärased. Lumekruup on pehme ja selle saab kokku pigistada.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2021 00:13:22 vasta tsitaadiga

Ma sain kruupi, äikest alla ja päikest peale. Valged laigud olid mitu tundi maas.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2021 00:43:39 vasta tsitaadiga

Ma sain rahet täna. Ette ja taha päikest ka.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2021 10:02:05 vasta tsitaadiga

Siin oli ainult päike ja vahepeal tiba vihma. Kasvuhoones tomatid ikka õitsevad icon_smile.gif

e: praegu tuli korraks korralik rahe nii, et võttis mingi auto alarmi isegi lõugama.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 17.10.2021 21:19:29 vasta tsitaadiga

Ei tea kas juba lubab suuremat külma? Puukahjurid üsna sügaval puidus... muidu see kooreürask maiustab ikka vahetult koore all.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2021 23:51:42 vasta tsitaadiga

Tallinnas äike. Tuba oli tasuta valge korraks.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2021 23:59:13 vasta tsitaadiga

Kindel, et keegi pilti ei teinud pigem?
Äikesekaardid küll ei näita midagi. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 18.10.2021 00:05:52 vasta tsitaadiga

Lightningmapsis on 4 sähvi südaöö paiku.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2021 00:07:47 vasta tsitaadiga

Tartus on ilus ilm. Loodan et see (kauaks) jätkub

viimati muutis SSD 18.10.2021 00:14:10, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2021 00:13:36 vasta tsitaadiga

Hetkel virmalised. Lihtsalt infoks. Küll suht õrnalt ja fotokaga samuti kehv tabada kuna kuu taevas.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2021 00:19:01 vasta tsitaadiga

22c
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2021 00:20:45 vasta tsitaadiga

mul on 24C.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2021 00:21:30 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
mul on 24C.


Mul sama toas
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2021 00:31:50 vasta tsitaadiga

Tuli jälle korralikult rahet. Maa valge.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2021 01:07:06 vasta tsitaadiga

Nüüd pani küll välk käpa maha. Paar pauku Pääskülla ja üks Harkusse
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2021 02:25:48 vasta tsitaadiga

Ei tea, Tartus rahu ja vaikus.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2021 11:09:12 vasta tsitaadiga

päris pees ilm oli öösel: vihm, rahe, tugev tuul, äike
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2021 15:39:07 vasta tsitaadiga

Öösel tuli rahet, hommikul oli veel räästa all rohu sees näha sulamata jäänuseid. Seni on vahelduva eduga vihmutanud ja päike paistnud. Päris eredat topeltvikerkaart sai näha korduvalt.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2021 19:34:27 vasta tsitaadiga

Kuressaares sajab lödinal iga natukese aja tagant ja lubab kõik päevad sadada icon_mad.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2021 20:16:30 vasta tsitaadiga

Vägev, saad vihmaga tööd teha? Kahju, et lund ei tule.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2021 00:13:20 vasta tsitaadiga

Lumi tuli maha ja valgeks läks maa thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2021 22:04:28 vasta tsitaadiga

Soe värk, 21 oktoober ja hetkel väljas 11c sooja.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2021 22:34:41 vasta tsitaadiga

Saartel juba kaos, Harjumaal vaikus enne tormi?
https://www.delfi.ee/artikkel/94932159/tormiblogi-rannikualasid-tuuseldav-torm-on-meeletult-tugevate-tuulte-abil-joudnud-saaremaale-ohtralt-majapidamisi-elektrita
Saarlased säästavad elektrit thumbs_up.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2021 22:56:54 vasta tsitaadiga

Homseks lubab päeva keskmiseks 7.85s/kwh, nii odav pole nädala sees juba ammu olnud, EE paneb täiega näkku - lõpuks on odav elekter, aga kasutada seda ei saa. Vbla juba arvestasid, et poole majapidamised jäävad elektrita ning tekib ülejääk börsil icon_biggrin.gif
Saaremaal 33 m/s tuuleke, midagi juba nagu on.

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2021 22:57:10 vasta tsitaadiga

+10C

17-21m/s
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.10.2021 06:28:09 vasta tsitaadiga

Tartus on jumala korralik äike hetkel.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2021 06:30:06 vasta tsitaadiga

Meil lööb välku ja müristab Tartus icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2021 06:38:30 vasta tsitaadiga

Varuge vett ja toitu
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2021 06:50:33 vasta tsitaadiga

Kaart kah: https://www.elektrilevi.ee/katkestused/katkestuste-kaart
Suvel on beebibuumi oodata?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2021 07:08:05 vasta tsitaadiga

mis hiiumaal ja läänemaal viga on? icon_confused.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2021 07:11:08 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Meil lööb välku ja müristab Tartus icon_razz.gif

Rahet tuli ka, aga nüüd on täitsa vaikus.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 22.10.2021 07:27:07 vasta tsitaadiga

Õhurõhk käis eile õhtul kella 23 paiku 967 hPa juures, polegi kaua nii madal olnud. Selline langev rõhk ajab une peale.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2021 07:56:58 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2021 08:01:55 vasta tsitaadiga

DVDRW, Aa, vat seda lugu ma polnud kuulnud enne. Tänud! beer_yum.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2021 08:03:58 vasta tsitaadiga

Scott kirjutas:
Õhurõhk käis eile õhtul kella 23 paiku 967 hPa juures, polegi kaua nii madal olnud. Selline langev rõhk ajab une peale.

Väga hea. Mul ongi aeg tuttu minna. icon_cool.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2021 09:26:33 vasta tsitaadiga

Siin päeval 27c, hetkel 22c, päike, tuulevaikus, elekter olemas thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2021 09:42:52 vasta tsitaadiga

Sa peadki sinna jääma, su elamisse paigutati juba meestest koosnev iraagi perekond elama.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2021 10:38:48 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
mis hiiumaal ja läänemaal viga on? icon_confused.gif


Hiiumaal on lihtsalt nii hea võrk icon_cool.gif

Ja läänemaal on oli enne imatra võrk, selle rikkeid veel ei kuvata elektrilevi kaardil.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2021 10:45:33 vasta tsitaadiga

Grilli katet käisin külapeal otsimas icon_lol.gif
_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi

Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2021 12:10:50 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Hiid kirjutas:
mis hiiumaal ja läänemaal viga on? icon_confused.gif


Hiiumaal on lihtsalt nii hea võrk icon_cool.gif

Ja läänemaal on oli enne imatra võrk, selle rikkeid veel ei kuvata elektrilevi kaardil.


Siin lihtsalt ei ole mingeid rikkeid enivei.
20 aastat kõva tuult, kordagi ei ole elekter tormi pärast ära läinud.
Eks nüüd kui Elektrilevi asja üle võttis on oodata kvaliteedi halvenemist, aga hetkel veel vana rasva pealt..
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2021 12:59:26 vasta tsitaadiga

Klahviswat icon_lol.gif
Mõnel miinust ka miski ennustaja näitab uuel nädalal?
Vaja planeerida naastude allapanekut icon_cool.gif
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2021 13:00:42 vasta tsitaadiga

Miks kohe ei pane? Mis vahet sel on
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2021 13:05:02 vasta tsitaadiga

Vaja Tartu vahet pendeldada kolm päeva ja ei soovi naaste kulutada.
Kuigi jah, tee enamus aega talvel puhas.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2021 13:13:21 vasta tsitaadiga

Kolmapäevast saati juba kulutan teed uute naastudega.
_________________
HV kasutajatele suunatud Discordi server
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2021 13:15:46 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:


Mis on selles väites siirast ja ausat, et nüüd kui elektrilevi käes on asi, läheb kvaliteet halvemaks?



Ah see jäi sulle ette. Siiras ja aus on minu kinnitus, et minul ei ole 20 aastat Imatra võrgus mingeid tormikatkestusi olnud, kui Elektrilevi võrgus olevatel tuttavatel on ühtpuhku mitmetes Eesti piirkondades. Sellest tulenevalt mõningane kartus, võrreldes Elektrilevi piirkondades esinevaid tormikahjustuste sagedusi Imatra omaga, et aegapikku läheb peale võrguhaldaja vahetust kvaliteet halvemaks. Ma ju ei öelnud, et ma selles kindel olen või et see üleöö juhtuma hakkab. Ma ütlesin, et seda on oodata, kuna teiste piirkondade kogemused Elektrileviga jätavad sellise mulje. Kui sa oled miskitpidi Elektrilevi esindaja ja haavusid, siis vabanda, aga mõtle miks selline mulje jäänud on ja kas see on ikka selle inimese viga, kellele mulje jääb
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2021 13:32:08 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:


Mis on selles väites siirast ja ausat, et nüüd kui elektrilevi käes on asi, läheb kvaliteet halvemaks?



Ah see jäi sulle ette. Siiras ja aus on minu kinnitus, et minul ei ole 20 aastat Imatra võrgus mingeid tormikatkestusi olnud, kui Elektrilevi võrgus olevatel tuttavatel on ühtpuhku mitmetes Eesti piirkondades. Sellest tulenevalt mõningane kartus, võrreldes Elektrilevi piirkondades esinevaid tormikahjustuste sagedusi Imatra omaga, et aegapikku läheb peale võrguhaldaja vahetust kvaliteet halvemaks. Ma ju ei öelnud, et ma selles kindel olen või et see üleöö juhtuma hakkab. Ma ütlesin, et seda on oodata, kuna teiste piirkondade kogemused Elektrileviga jätavad sellise mulje. Kui sa oled miskitpidi Elektrilevi esindaja ja haavusid, siis vabanda, aga mõtle miks selline mulje jäänud on ja kas see on ikka selle inimese viga, kellele mulje jääb




Sa võrdled 25k kliendiga võrku, 533k kliendiga võrguga, mis katab tervet eestit ja teed paari tarbimiskoha põhjal järeldusi, et läheb halvemaks.
Kui praegu on nii hea võrk, siis kuidas ta peaks halvemaks minema? Elektrilevi hakkab saboteerima enda võrku?

Paari käidumehe kommentaar imatra kohta on suures pildis järgmine: kasutatakse siiani paljaid kaableid madalpingevõrgus AMKA asemel, kasutatakse vanu ja ka kasutatud materjale, mida elektrilevi ei luba, ehitatakse õhuliine ja seda kõike sellepärast, et odavam oleks, ehk säästa igaltpoolt kus võimalik.
Rääkimata sellest, et haldus ja monitooring ei ole ligilähedele isegi elektrileviga võrreldav.


netcat kirjutas:



Kui sa oled miskitpidi Elektrilevi esindaja ja haavusid


Peale omniva ja telia, olen veel elektrilevi esindaja ka icon_lol.gif
Kuhu ma kõik selle raha panen.

Haavusid siin ainult sina, kui keegi välja ütles, et sa paska ajad.
Ja kui sulle selline mulje jääb on see sinu isiklik traagika.

Mida suurem on ettevõte, seda rohkem on ka neid kes ei ole rahul, täpselt sama käib ka kahe eelnevalt mainitud ettevõtte kohta. Palju sa seda kiidulaulu ikka näeb eestlase suust ja kellele see meelde ka jääb. Kisa tehakse ikka siis kui midagi häda on.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2021 14:45:03 vasta tsitaadiga

Elektrilevi paras pask küll, siin pool küla juba poolest ööst pime.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2021 15:02:28 vasta tsitaadiga

Krt, mul viis eile tuul redeli minema, kõva 3 meetrit eemale. täna kukutab puid naabri metsas icon_biggrin.gif kui saaks täna töö tehtud ilma elektrikatkestuseta, oleks väga bueno
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Ilmavaatlus mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 607, 608, 609 ... 722, 723, 724  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.