Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Gaasiautode teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 35, 36, 37  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2021 21:34:20 vasta tsitaadiga

MRTO kirjutas:
Seda peab koguaeg kruttima. Läheb tihti paigast ära. Igatahes panen ma 8-10s tilk ja kestab üle 10tuhande km. Õigemini olen ma seda 50tuhande peale kulutanud ca 1.5l vist.

Öeldi jah, et võiks iga kord koos klaasipesu lisamisega kontrollida.
Ei tea kas tihedam tilk teeb halba icon_razz.gif?
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 11.10.2021 22:18:53 vasta tsitaadiga

Mul hakkas auto tossama selle pärast. Gazneti väitel midagi ära ei rikkuvat.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2021 22:36:54 vasta tsitaadiga

Üks meeldiv asi LPG juures on muidugi ka see, et sel pole sisuliselt mingisugust lõhna.
Bensiiniga pole ka muidugi suurt probleemi, aga LPG on ikka next level kui seda väljendit kasutada võib.

Haisvatest diislirontidest ei tasu mõistagi rääkidagi.
Vist tänu LPG-le olen hakanud neid rohkem märkama ja tõtt-öelda ka tõsiselt põlgama icon_biggrin.gif
Kui ikka keegi mööda paarutab või kiirendades kohalt võtab, siis on ikka ausalt öeldes rõve küll.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2021 22:40:06 vasta tsitaadiga

Mis seal rõvedat. Täismees kannatab kena naftaaroomi ära ju ega hakka pirtsutama
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 11.10.2021 22:52:26 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
Mul hakkas auto tossama selle pärast. Gazneti väitel midagi ära ei rikkuvat.


Mul käis ca 300ml ükskord suht korraga lurinal mootorisse. Üks remondimees läks sinna vähe liiga palju pihta. Tund aega tossasin valget suitsukatet mööda linna kuni normaalseks läks .
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2021 23:11:58 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Mis seal rõvedat. Täismees kannatab kena naftaaroomi ära ju ega hakka pirtsutama

Ei vaidle absoluutselt vastu.
Kui talviti keegi oma diislit maja ees soojendab, on mul aken lahti ja naudin beer_yum.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2021 04:17:27 vasta tsitaadiga

Lord Ami kirjutas:
Üks meeldiv asi LPG juures on muidugi ka see, et sel pole sisuliselt mingisugust lõhna.
Bensiiniga pole ka muidugi suurt probleemi, aga LPG on ikka next level kui seda väljendit kasutada võib.


Mis selles LPG-s siis nii erilist on, et see lausa "järgmine tase" on?

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko463
HV vaatleja

liitunud: 15.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2021 00:44:13 vasta tsitaadiga

Täna Võru Alexelas Lpg tangitud.
Postihind 0.799,Gaznet kaardiga 0.599.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2021 07:31:56 vasta tsitaadiga

Rasmus, perse ei haise kahte lehte.
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2021 09:27:53 vasta tsitaadiga

Sisuliselt jah, ei haise (võid kasvõi garaažis tühikäigul seista lasta).
Aga eks palju oleneb ka auto vanusest, millega võrrelda. Oleksin pidanud selle juurde lisama.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.10.2021 09:34:33 vasta tsitaadiga

co on lõhnatu. ma ei laseks sellel kinnises ruumis tiksuda. see klapimääre on ka sisuliselt õli. lisaks võtab mootor alati ka mingisuguse koguse õli, kõik sõltub kulumise astmest.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 13.10.2021 09:41:24 vasta tsitaadiga

0.849 on lpg mõnel postil. Tangin pärast ja vaatan mis kaart näitab.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2021 09:53:21 vasta tsitaadiga

Võru Aigu om bussid haisevad poolpõlenud jura järgi mööda linna sõites.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2021 10:44:44 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Rasmus, perse ei haise kahte lehte.


Ilma gaasita haiseb siis v
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2021 10:58:11 vasta tsitaadiga

Tihti sõidate enda järel, et salongi haisu viskab?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 13.10.2021 11:00:51 vasta tsitaadiga

Sumpsinuusutajad icon_confused.gif Kahtlane värk

Mul gaasiga puhur, see küll haisutab rõvedalt
Autot ei ole nuusutanud, ju oli enne ka korras siis kuna vahet ei oska tähele panna
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2021 11:41:01 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
co on lõhnatu. ma ei laseks sellel kinnises ruumis tiksuda. see klapimääre on ka sisuliselt õli. lisaks võtab mootor alati ka mingisuguse koguse õli, kõik sõltub kulumise astmest.

Mina ka ei lase. Ma ei tahtnud sellega öelda, et talvel autot garaažis putitades võib ta rahumeeli tundide viisi käia icon_biggrin.gif

Sold OUT kirjutas:
Tihti sõidate enda järel, et salongi haisu viskab?

Ärgem saagem valesti aru: keegi ei nuusuta ja ei käia autode taga "mõõtmas" icon_biggrin.gif ja kinnitust leidmas, et "Oi, mul tuleb LPG-ga küll lillelõhn sumpast välja"
Mind lihtsalt häirib haisva diisli järel sõitmine. Ma saadaks kõik need autod korduv ÜV-le.
Iga päev ei trehva, aga kui trehvab, siis on salongis rõve olla küll. Eriti kui tead, et konkreetsel autol peaks tegelikult DPF olema ja see on "välja progetud".

ykshuntka kirjutas:
Võru Aigu om bussid haisevad poolpõlenud jura järgi mööda linna sõites.

On jah nii. Poolpõlenud jura ongi õige termin sellele.

MRTO kirjutas:
0.849 on lpg mõnel postil. Tangin pärast ja vaatan mis kaart näitab.

Mitte, et ma ülearu kütuse hinda jälgiks, aga https://terminaloil.ee/ on alati konkreetsed hinnad ja selle järgi on hea muutumist jälgida.
Anna teada, mis hinnaga said.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2021 11:44:58 vasta tsitaadiga

Miks Lpg hind tõuseb koos bena maailmaturu hinnaga? icon_mad.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2021 11:57:29 vasta tsitaadiga

lpg hind seotud diisli aktsiisiga

naljakas vaadata, kuidas gaasi puhtuse mainimine ärritab inimesi, kooris kräunumine läheb lahti

_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2021 12:01:38 vasta tsitaadiga

Nii ja siis tõuseb liitri hind mõlemal ühepalju vä? icon_rolleyes.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2021 12:09:23 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mind lihtsalt häirib haisva diisli järel sõitmine.

Ja kuidas sinu gaasiauto seda elimineerib?

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2021 12:47:11 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
tsitaat:

Mind lihtsalt häirib haisva diisli järel sõitmine.

Ja kuidas sinu gaasiauto seda elimineerib?

Võtab õhuna sisse, põletab koos gaasiga ära ja väljutab tagant värske õhuna.
/s
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2021 12:53:55 vasta tsitaadiga

Lord Ami kirjutas:
Ma saadaks kõik need autod korduv ÜV-le.


Ma keelaks gaasiautod üldse ära, potentsiaalsed pommid liikluses... icon_rolleyes.gif


Spoiler Spoiler Spoiler


Hiid kirjutas:
Nii ja siis tõuseb liitri hind mõlemal ühepalju vä? icon_rolleyes.gif


Jah...

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2021 13:39:49 vasta tsitaadiga

Hmm. Diisel on 2x kallim tankuris, kui Lpg.
Mõlemad tõusevad ööga 5 senti...eusa_think.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.10.2021 14:13:52 vasta tsitaadiga

palju seda peerugaasi vs. diislig kulub? ja kui palju kulub diisli ost vs. bensukale peerugaasiseadme kohendamine?

varsti tekivad meile "kodused biogaasi kogumisseadmed" millega on kaasas pakk vaseliini, et mugavam istuda oleks ning salvestist saab täiteballoone tellida.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2021 14:20:16 vasta tsitaadiga

üldiselt on need küsimused valesti püstitatud, sest näiteks on olemas inimesed, kes diislit ei soovi, aga gaasi vastu pole midagi. üldse hvs jääb mulje kõik peab olema täpselt must-valge ja SI süsteemis mõõdetav. päris elu on tiba teine.

ülejäänud osa osa oli mingi gibberish

_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 13.10.2021 14:28:01 vasta tsitaadiga

Siin oli hiljuti juttu, et peerugaasi seadme paigaldus ~ 3500€ ja kütusekulu ~4kg sajale.
Vedelgaasi seadme bensukale paigaldus mitu korda odavam.
CNG soovi korral on mõttekam osta auto, mis tehasest vastavalt ehitatuna on tulnud. "Vanad" Volvod paistavad üsna mõistlike hindadega olevat. Mõned Škodad ja VW-d on ka juba kasutatuna müüki jõudnud.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 13.10.2021 15:07:06 vasta tsitaadiga

Kahele küsimusele siis vastus

Tankisin alexelas ja oli ikka 0.599eur liiter. Paagi kuluks tuli 9.1l sajale seega ca 5.5eur.

Ja lpg on ju ka nafta toode seega tõuseb bensiin ja tõuseb ka lpg.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2021 16:22:05 vasta tsitaadiga

no siis on mul püksis ka naftatoode, kuna tõuseb thumbs_up.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2021 17:43:26 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.10.2021 18:12:33 vasta tsitaadiga

Erekamaks on tulemasvä?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2021 18:32:16 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Erekamaks on tulemasvä?


Metaani aktsiis…ehk eurodirektiiviga kehtestatud lehmapeeru maks.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.10.2021 07:14:31 vasta tsitaadiga

Ma seda metaaniasja tean, hiiu paralleel tekitas hüpoteetilisi seoseid.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2021 18:48:04 vasta tsitaadiga

saime siiski Gasneti akti alusel muudatuse registris tehtud. Ei pidanud kaaluma minema, nagu ARKitädi telefonis väitis.
Mingi kleeps oli antud ja öeldud, et selle võite ise ära kleepida. Kuhu ja mis see on, teab keegi?
Ma ise ei käinud ARKis

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 15.10.2021 14:01:14 vasta tsitaadiga

Mingist kleepsust ei tea midagi. Ei näe nagu vajadust ka.

0.659 alexelas nüüd kaardiga.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2021 14:40:03 vasta tsitaadiga

LPG
Olerexis 0,849 postil
Gazneti kaardiga: 0,617

Kusjuures täna oli Tartus lõunaka ringil Alexela postihind 0,799 kui ma ei eksi. Nõks maad edasi Olerexis 0,849
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 15.10.2021 16:53:17 vasta tsitaadiga

uvitav et Soomet eriti maailmaturu hinnad ei kõiguta.
Suvel käisin CNG autoga Soomes - kilohind oli 1,36
Praegu 1.42, biogaas vaid sent kallim
https://www.polttoaine.net/index.php?cmd=maakaasu
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2021 09:27:16 vasta tsitaadiga

p2ep, Nagu ma aru saanud, siis vahet pole kumba sa tanklas valid, sama gaas tuleb, kui biogaasi valid, siis lihtsalt läheb raha biogaasi tootmisele rohkem.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 16.10.2021 10:51:53 vasta tsitaadiga

Kõik siin lubavad tõusu. Huvitav kuskohta see lpg välja läheb.
Täpselt aasta tagasi oli keskmine kulu ca 3.9eur/100 ja eilse tankimisega 6eur/100. Septembris sõitsin näiteks 7000km.
On vahe sees küll kas annan ära 420eur või 270eur. Cng poistel on see tõus palju hullem muidugi.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2021 08:38:39 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Rasmus, perse ei haise kahte lehte.


Minu diiselmootoriga auto ka ei haise. See, kui kuskil on katkise mootoriga sõiduk, ei tee kütust veel halvaks.

Lord Ami kirjutas:
Sisuliselt jah, ei haise (võid kasvõi garaažis tühikäigul seista lasta).
Aga eks palju oleneb ka auto vanusest, millega võrrelda. Oleksin pidanud selle juurde lisama.


Jõudu sulle sellega. CO on lõhnatu ja värvitu gaas. CO2 madalates konsentratsioonides samuti.

_________________
Rakvere parasiit


viimati muutis Rasmus 23.10.2021 10:26:46, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2021 11:22:52 vasta tsitaadiga

Rasmus kirjutas:
kjaups kirjutas:
Rasmus, perse ei haise kahte lehte.


Minu diiselmootoriga auto ka ei haise. See, kui kuskil on katkise mootoriga sõiduk, ei tee kütust veel halvaks.


Seda on siin ka korduvalt lahatud, tuuakse europpast kasutatud masinad, remontida keegi ei jaksa, vaid hakatakse asjdele OFF tegema.

Fakt on see, et katiga bensukad ei haise kui ÜV olemas. Aga ülevaatusega haisvaid diisleid on kõik kohad täis.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2021 12:19:20 vasta tsitaadiga

Ja kelle süü see on, et roimad ülevaatuse läbivad?
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2021 12:37:46 vasta tsitaadiga

Ka seda on korduvalt arutatud.

Seadused on nõrgad. Kirjutad offijale iga masina eest 50k€ trahvi hakkab üsna kiirelt asi muutuma.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2021 12:41:24 vasta tsitaadiga

Mis gaas see tsee-null-kaks ja tsee-kaks on?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko463
HV vaatleja

liitunud: 15.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2021 22:31:30 vasta tsitaadiga

Lpg seade paigaldatud aprillis, teie jutu peale kiirustasin ka nüüd arki.
Vaadati auto üle ning sooviti lisaklambreid pihustite külge.

Öeldi,et tuleb kaaluma minna,kuid õnneks siiski pääsesin ning sooviti,et gaznet lihtsalt kirjutaks paberi seadme kaalu ning eemaldatud asjade kaalu.

Korduvvisiidil vaadati klambrid üle, kontrolliti paberid ning väljastati uued dokumedid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2021 22:43:51 vasta tsitaadiga

marko463, eemaldatud asjad? Näiteks varuratas siis?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 22.10.2021 20:09:32 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Kuulge mis värk sellega on, et kui mahuti on 52L, siis ujuk on 42L peal? 10L on "varuga"?
Ning kas gaasipüstoli ja adapteri vahele mingit "kraed" ei saaks tekitada, kui püstoli lahti võtad, et ei pritsiks kätt täis?

Mis hetkel erinevate paigaldajate sooduskaardi soodsaim? Gaznet-Alexela oli mingi 0.61€/L?



80% võib ainult täita, teeb pauku äkki muidu
Võta lühem adapter, sinna jääb vähem gaasi sisse ja pritsib vähem.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko463
HV vaatleja

liitunud: 15.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2021 20:21:44 vasta tsitaadiga

Mul varuratast polnud, aga märgiti nüüd dokumendi järel käies 1.8kg eemaldatud kaaluks.
Igastahes ark neid asju nõudis ja tehti dokument .

KillFrenzy kirjutas:
marko463, eemaldatud asjad? Näiteks varuratas siis?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2021 10:29:10 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Mis gaas see tsee-null-kaks ja tsee-kaks on?


Äkki ei noriks kirjavigade pärast sellisel tasemel? Eksisin lihtsalt trükkimisega ja see ei olnud teadlik. Parandasin oma vea.

Ehk siis äkki ei ründaks Ad Hominem? Tahad sa tõepoolest väita, et saa ei saanud aru, et tegemist on vingugaasi ja süsihappegaasiga?

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2021 12:29:35 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
marko463, eemaldatud asjad? Näiteks varuratas siis?

Jah, varuratas sisuliselt. Paberil tehakse selle kohta ka märge (lisatud/eemaldatud kilod).

Ma käisin ka eile Maanteeametis. Läks samuti klambrite puudumise nahka. Pihustite taga olid klambrid olemas, aga teises otsas puudu.
Jah, süsteemis pole ülisuurt survet ning ega need otsad ei tule sealt arvatavasti lahti, aga no korralik kivi Gazneti kapsaaeda!
Mina olen küll pahane, sest nad teavad nende klambrite olemasolu vajalikkusest... thumbs_down.gif.

Soodustuse osas: küsisin Alexelalt otse ja sain uue Kodukaardi. Nüüd sama soodustus, mis Gazneti kaardil. Postil 0.849, kätte sain 0.659.
Olerexil vist veidi suurem soodustus? Viimati sain 0.617 kätte (~nädala eest).

Rääkides LPG-st siis Alexela inimene mainis ka seda, et Olerexi LPG pärineb Lätist. Alexela aga segab ise kokku seda ning neil "filtrid ja magnetid" vahel. Kas müügijutt või mitte, otsustab igaüks ise icon_biggrin.gif
Ise tangin nüüd Alexelas, sest see on mugavam.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Gaasiautode teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 35, 36, 37  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.