|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
27.07.2021 12:24:36
|
|
|
+37253501855 turu-uuringud
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Puhv2
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2011
|
03.08.2021 23:29:43
Spämm |
|
|
Sain täna siukse paugutamise osaliseks, nagu pildil näha. Mis värk on?
_________________ mõned inimesed on nagu vihmapilved - kui nad ära kaovad, muutub päev kohe päikselisemaks |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
04.08.2021 15:13:44
|
|
|
Telefonipetiste robot läks lõhkuma. Keegi kirjutas konfi delay=0
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
08.08.2021 13:03:12
|
|
|
speek spämmib numbrilt 59143999
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
08.08.2021 14:17:54
|
|
|
Nuiab tasuta asju või üritab krt teab kellele tõestada, et ta on aus ärimees
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
08.08.2021 14:32:09
|
|
|
Käis växiinil ja lpg..
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
08.08.2021 15:38:11
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| Käis växiinil ja lpg.. |
Midagi ei saa aru, laskis end LPG'ga vaktsineerida või?
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
08.08.2021 15:50:39
|
|
|
LPG vastu
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
08.08.2021 16:43:20
|
|
|
| Renka kirjutas: |
| LPG vastu |
vaktsiiniks oli cng?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
08.08.2021 16:50:17
|
|
|
Ah, mingi jurr oli, algas vaktsineerimisegs ja lõppes gaasijuraga. Blokkisin, sms kustus.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahoioi
HV kasutaja
liitunud: 22.11.2017
|
08.08.2021 16:55:42
|
|
|
| Et kui vaktsineerid, siis lõpetad gaasikambris?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
08.08.2021 17:03:10
|
|
|
helsita ja küsi vms.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bilderberg
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2009
|
10.08.2021 10:25:48
|
|
|
+372 6888116
Pakuvad asju mida kellelegi vaja ei ole
viimati muutis Bilderberg 10.08.2021 11:10:57, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
montez
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.12.2002
|
10.08.2021 10:30:14
|
|
|
| montez kirjutas: |
16.03.2021 15:08 inglise keeles naine(võimalik, et sama UK helistaja) +442080891549, otsis äriregistris oleva nimega (rikast) inimest. Varem oli küsitlus, kuidas investeerid raha. Seekord helistaja eesmärk ei selgunud aga selgitas, et kasutab VoIP kõnet. Asukoha riiki salgas, rääkides eelneva VoIP kasutamise jutu aga tundus pigem India(migant?).
Investeerimise pettus tundub tagasi olevat, jälle inglise keeles nagu 2017(?), enne kui muutus venekeelseks. |
5 kuud vahet ja samale numbrile helistas uuesti +442080891549 aga seekord mees, jubeda inglise keele musta aktsendiga. Tahtis teha küsitlust vastuvõtja investeeringute ja rikkuse kohta. Küsisin, kas on Indiast aga vastust ei saanud. Kõne kvaliteet oli halb, pidin ennast vähemalt korra kordama. Ilmselt oli pikk VoIP ühendus. Helistati Äriregistrist levima läinud numbrile ja küsiti juriidilist isikut esindavat inimest nime järgi.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
11.08.2021 22:36:49
|
|
|
5305 8303
Pakkusid õhukvaliteedi mõõtmist. Üritavad vägisi koju tulla ja see mõõtmine ei kohusta mitte millekski...
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
montez
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.12.2002
|
17.08.2021 13:53:13
|
|
|
Müügimeistrid andmebaas, helistaja +3726888115 naine pakkus delfi ja/või ekspress kõigi digitellimuste paketti. Pole neid uudisvoo pealkirjadest rohkem lugenud juba palju aastaid ja ainus võimalus sinna sattuda on läbi mõne otsingu, viimaste valikutena.
Numbri päritolu kohta ütles algul, et arvuti genereeris aga siis ikkagi tunnistas, et müügimeistritelt tuli number. Sinna sattus see äriregistrist, nagu tean. Kahjuks ei leidnud siit teemast enam seda numbrit, mille aastaid tagasi panin selle töötajaga rääkimiseks, kes seal müügimeistrites seda baasi haldab. Müügimeistrid ei ole "genereerinud" seda minu numbrit, mis ei ole äriregistrist läbi käinud ega eelnevatel aastatel oma rämpstoodetega tülitanud. Loomulikult jääb see nende hulka, kes võivad olla palgatöötajad, pensionärid või koolilapsed. Igasugused "kliendiandmed" ja "kliendikaardid" ristkasutusena saab samuti välistada.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m1
HV kasutaja
liitunud: 09.01.2002
|
25.08.2021 13:59:18
|
|
|
| 58550622 helistab ja pakub õhtulehte. Mingit varasemat seost Õhtulehega pole.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
25.08.2021 18:24:58
|
|
|
Err i tekkinud reklaam pangapettuste kohta.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
montez
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.12.2002
|
31.08.2021 16:04:37
|
|
|
Kui helistab +37256990077 siis see on Stastikaamet, keda huvitab küsitlusse sattunud isiku vastuste saamine.
Kui helistab +37259109015 siis see on Turu-uuringud, tervise teemal(oskasid valida just Äriregistris oleva numbri)
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012

|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
01.09.2021 13:15:05
|
|
|
| mingi päev tuli kõne Unknown Caller, täna Inglismaalt, pommitavad jälle jah oma remote desktopiga ilmselt.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
montez
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.12.2002
|
03.09.2021 08:59:24
|
|
|
Alles 28.06.2021 registreeris Pangaliit domeeni eiaitahee ja hoiatab pangast tulevate libakõnede eest.
Esiteks on see absurdne aadress, mis ei ole meeldejääv.
Teiseks: registreerides Swedbankis konto, siis nad helistavadki sulle ja küsivad küsimusi. (oled eelnevalt klient ja avad juriidilisele isikule konto)
Kolmandaks: öeldes ei, aitäh, jääb see teisel pool toru arusaamatuks, sest investeerimist ja muud raha pakutakse inglise keeles ja viimastel aastatel vene keeles. Peaks olema idi nahui, et aru saadaks.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
animal
HV kasutaja
liitunud: 13.03.2007
|
06.09.2021 15:45:45
|
|
|
+37250340772 numbrilt helistati täna "Swedbankist". Ma ei teadnudki, et "seal" nii umbkeelne meeskond on.
Kiusasin väheke neid eesti keeles vastu rääkimisega ja saatsin siis kukele.
_________________ Mulle vōib müügiks/vahetuseks pakkuda mängude steelbook- ja collectors editione. |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
06.09.2021 16:11:39
|
|
|
Päris Swed helistab mingitele 8-ga algavatelt numbritelt. Pole veel swedi puhul näinud, et suvalist mobiili numbrit näitaks helistaja numbrina.
Neile võibolla kasulik teada kelle emakeel pole eesti keel ja ei pööra sellele erilist tähelepanu kui "pank" nende emakeeles suhtleb.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
06.09.2021 22:02:26
|
|
|
Varsti kuuleme jälle samba "kadumistest" Just tuli kõne bulgaariast, telefon vähemalt näitas. Ei viitsi isegi kino teha sest siis tüütavad mitu päeva. Teada olevalt mul seal kadunud vanaonu pole kes miljoni jätnud oleks.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
07.09.2021 10:46:09
|
|
|
Kui keegi meie hümnile pühendatud kullatud mälestusmedalit tahab siis võtku vastu kõne numbrilt 5196 0062
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
08.09.2021 09:30:07
|
|
|
investeerimise pettus teeb küsitlust investeerimise teemal nö mis moodi investeeriksid nagu peaks pidevalt investeerima ma ütlesin ,et asi ei huvita ülse ei pakuti suure riski ja väga suurt kasumiga investeerimist valikuks siis oli keskmine ja väike. Sealt edasi kõne katkes kui ütlesin ei huvita üldse. 3 korda proovis korrata ja oligi kogu lugu.
+442081570212
kui ei võta vastu
siis järgnevad+37253355529 +37253355530 +37253355526
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
montez
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.12.2002
|
08.09.2021 12:36:21
|
|
|
Margus, kas numbri saamise kohta küsisid? Minule aastaid helistanud "küsitlejad" olid kohutava aktsendiga(asukohana ütlesid Hongkong või GB aga ilmselt India).
Kunagi ei järgnenud Eesti numbriga uuesti üritamist, see oleks uus. Nende baas võib olla teatud aja järel algusest käima lükatud(minu eelnevad sissekanded perioodilisuse kohta). Samuti on võimalik, et ühed helistavad küsitlemiseks ja teised investeerimiseks Eesti numbriga.
Napolen eksib, et Swedpank helistab 8-ga numbrilt, sest see on ühesuunaline ja suunav number infotelefonidele ja tasulistele numbritele. Pank helistab välja Tallinna koodiga ehk +3726(13****) oli vist minule helistaja konto avamise järel. Kui sina valid 8*** numbri, siis see suunatakse laua- või mobiilinumbrile, sõltuvalt lepingust. Teades tasulise telefoni ümbersuunamise numbrit, saad selle valimisel helistada ilma eritasuta(tõenäoliselt).
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
08.09.2021 12:59:16
|
|
|
Nad teadsid firma nime ja minu nime kuid mina isiklikult väldin kogu seda teemat mis on investeerimine vms sellekohta. Nad teadsid isegi minu vanust. Kogu too jama on igalpoolt nii või naa lekkinud. Sama Eesti nubritega oli sama üritaja kui ma inglismaa oma vastu ei võtnud tuli kohe ka eesti number sama helistaja. Ma korraks kuulsin seda 44 numbrit siis eesti nubritega oli sama mummel. Mitu nädalat pommitas tegelikult too +44 ma ei võtnud vastu ilmselt see sundis eesti nubrit avaldama. korraks võtsin too +44 vastu häält kuulsin panin ära.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ricki
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2003
|
13.09.2021 10:16:06
|
|
|
| +372 53029045 õhtuleht + 10 ajakirja: esimene kuu 1.99 järgmised 11 kuud 4.99 /kuus
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naguuus
HV vaatleja
liitunud: 22.10.2011
|
25.09.2021 12:40:11
|
|
|
+372 58665103 Müüb mingit münti koos hümnisõnadega. Võtsin toru vastu ja hakkas mingi sabimine pihta, tädi pani klapid pähe ja hakkas kohe juttu vurama poole lause pealt, ei tutvustanud ennast ega midagi. Ütlesin, et ei soovi, tuli vastus "Wow..." ja võttis klapid peast ning ootasin 30 sekundit huvi pärast ja panin kõne kinni
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012

|
02.10.2021 14:18:52
|
|
|
Helistas number 56090948. Vastasin vaikus. Katkestasin kõne. Ühtegi vastet ei leia
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
03.10.2021 14:09:33
|
|
|
Butt-dial. Nagunii keegi, kellele oled helistanud varem, lihtsalt sul pole tema number salvestatud.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012

|
03.10.2021 15:09:29
|
|
|
| Oisu. kirjutas: |
Helistas number 56090948. Vastasin vaikus. Katkestasin kõne. Ühtegi vastet ei leia  |
Google ei leia ühtegi vastet
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
03.10.2021 19:29:05
|
|
|
Ei peagi leidma, kui on eranumber.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
03.10.2021 23:17:45
|
|
|
| Minu number on tööandja nimel, aga ei leia seda ka kuskilt kuna kliendiga otse telefonis peab üsna harva suhtlema ja kes peab teadma see teab mu numbrit.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
04.10.2021 21:36:21
|
|
|
Paar nädalat tagasi helistati kaks korda Swedi "turvaosakonnast". Kõneldi vene keeles. Palusin viisakalt, et nad eesti keeles räägiksid, eesti keeles rääkisin muidugi.
Klõps-tuut-tuut.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
06.10.2021 15:07:52
|
|
|
Võimalik, et see "turvaosakond" on praeguseks juba likvideeritud, nagu Betamax ülalpool viitas.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
06.10.2021 15:51:35
|
|
|
| Küll tulevad uued. See scam on oma olemuselt ju üsna lihtne ehk isegi iga üksiküritaja võib seda kodust teha ilma et kuskil eraldi putka peaks püsti panema.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ricki
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2003
|
06.10.2021 21:06:18
|
|
|
| + 372 56828802 Kantar Emor transporditeemaline küsitlus. Telefoninumbrid olevat võetud rahvastikuregistrist.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aprill74
HV vaatleja
liitunud: 08.10.2021
|
08.10.2021 13:17:08
|
|
|
| Väikeste vahedega helistati kahelt erinevalt numbrilt +37208783312 ja +37208034565. Esimesele kõnele vastasin. Vene naine tervitas vene keeles. Ütlesin eesti keeles tere vastu. Selle peale küsis vigases eesti keeles, kas ma vene keelt räägin. Vastasin ei. Selle peale pani toru ära. Natsa aja pärast helistas teine number, kuid lasi väga lühidalt kutsuda ja pani ära. Ilmselt sama punt. Mingilt sarnaselt numbrilt helistas kunagi varem samuti venelane, siis rääkisin temaga. Algul viisakas, toppis midagi müüa, mida ei mäleta. Kui ütlesin, et ei ole huvitatud, siis sõimas ja viskas toru ära.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
10.10.2021 15:53:58
|
|
|
Helistati +30 21 0431 2848
Ei vastanud, mul Kreekas kedagi pole.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rimbauld
HV kasutaja
liitunud: 03.08.2010
|
11.10.2021 09:41:41
|
|
|
Kas kellelgi kokkupuuteid 14401 eritariifse teenusega? Teadlikult pole selle numbri teenuseid kasutanud ega tellinud. Mingi hetk hakkas telefonile tulema sõnumeid "Teenus Gamebox pikendatud 7 päeva". Ja nii iga nädal 0,99€ tasulise sms näol Elisa isdeopetaatorina laiutab käsi ja soovitas saata sõnumi 14401 FLIRT STOP Saatsin ,aga abi ei miskit . Suhtlesin taas Elisaga ja nüüd sain ettevõtte info kätte. kes teenust pakub Kas keegi Eestis teostab üldse järelvalvet eritariifsete numbrite üle? Eriti tobe on "teenus", et saadetakse tasuline sms ja teenust ennast polegi )))
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
11.10.2021 11:56:55
|
|
|
Rimbauld, eliisal on üsna sageli probleeme fake tugijaamadega. üks avastati alles hiljuti ühest tondilossist paldiski maanteelt.
eliisa olla lasknud allhankijal tugijaama mahavõtta, kuid see tegi seda vaid näiliselt ja tugijaam läks hoopis vene pättide kasutusse.
ma sain kunagi eliisa fake tugijaamalt tulnud sõnumeid takso tellimise kohta. ja reklaami tuli ka.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
11.10.2021 15:20:20
|
|
|
| olavsu1, see fake tugijaam võib su kõnesid ja netiliiklust pealt kuulata või spämmi saata, aga tasulist teenust sulle see ikka vist tellida ei saa. Samuti näitab ilmselt vastuvõtjale mingit umbluu numbrit või ei näita üldse numbrit kui välja helistad ja sisse ei tule kõned üldse.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
11.10.2021 15:48:29
|
|
|
| Helistati +37200621337 numbrilt. Kuna paistis kohe kahtlane siis ei hakanud vastu võtma.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rimbauld
HV kasutaja
liitunud: 03.08.2010
|
11.10.2021 16:21:38
eritariifsed numbrid |
|
|
Juhtus ime ja sain Elisa käest ettevõtte klienditoe numbri, mis pidi seda 14401 haldama. Teine ime see, et võeti kõne vastu ja vigase eesti keelega, kuid abivalmis tädi lubas asja korda ajada. Tehnilise poole seletus(14401 klienditoelt) miks asjad nii läksid oli täielik umbluuu....Kolmas ime see, et 14401 saatis sõnumi, et teenus lõpetatud. Ootan huviga siis nädala ära ja vaatan kas tekib veel salapärane -0,99€ jooksvale arvele Samas huvi palju sellise olematu teenusega teenitakse ? Minu käest saadi kahe kuu peale kokku ca 8€. Pole palju ja kui kasutad google pay teenust vms, mis lisandub telefoni arvele, siis "puuk" võib vagusi istuda seal kaua...
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
11.10.2021 20:21:20
Re: eritariifsed numbrid |
|
|
| Rimbauld kirjutas: |
Juhtus ime ja sain Elisa käest ettevõtte klienditoe numbri, mis pidi seda 14401 haldama. Teine ime see, et võeti kõne vastu ja vigase eesti keelega, kuid abivalmis tädi lubas asja korda ajada. Tehnilise poole seletus(14401 klienditoelt) miks asjad nii läksid oli täielik umbluuu....Kolmas ime see, et 14401 saatis sõnumi, et teenus lõpetatud. Ootan huviga siis nädala ära ja vaatan kas tekib veel salapärane -0,99€ jooksvale arvele Samas huvi palju sellise olematu teenusega teenitakse ? Minu käest saadi kahe kuu peale kokku ca 8€. Pole palju ja kui kasutad google pay teenust vms, mis lisandub telefoni arvele, siis "puuk" võib vagusi istuda seal kaua... |
Mul oli TELE2 kliendina samalaadne juhtum, mingi tasuline mänguteenus tekkis lambist. Teate, need vanad nuputelefonimängud. Ja seda mõni aasta tagasi, kui ma juba unustanud olin, mis asi see nuputelefon on üldse.
Algas sedasi, et sain SMS-i, et teenus on registreeritud ja tühistamiseks pean saatma kindla sisuga tühistussõnumi. Tegin nii, mõtlesin et mingi eksitus. Järgmisel kuuarvel mingid sendid selle aja eest, mis teenuse aktiveerimise ja deaktiveerimise vahele jäi.
Järgmine kuu - sain jälle SMS-i, et teenus on registreeritud, bla-bla-bla.
"Teenuse" pakkuja mingi Hispaanias asuv "firma". Koduleht jube kahtlane juba välimuse poolest jms, omanikud Šveitsis (väidetavalt) jne.
Kuna ma olin absoluutselt kindel, et mina ei ole seda teenust tellinud, siis alguses helistasin TELE2 klienditeenindusse, aga nendest ei olnud absull mingit tolku. Öeldi, et tasulisi teenuseid ükshaaval blokeerida ei saa. Saab kas kõik või mitte midagi. Mina polnud sellega rahul.
Läksin Haapsalu esindusse kohale ja rääkisin loo ära, et mis suliteenus see on ja kuidas sellest lahti saab? Et miks minusugune täiskasvanud inimene mingeid tasulisi nuputelefoni lastemänge peaks tellima nutitelefoni peale. Et ma ei ole hull ja minu telefon on minu telefon, keegi teine seda ei näpi.
Nõudsin selle teenuse blokeerimist ja õigusega.
Üritas algul ikka seletada, et ei saa teenuseid ükshaaval blokeerida ja et selle teenusepakkujaga pole probleeme olnud, aga kui edasi nõudsin näha väljavõtet minu saadetud sõnumitest, et kus ma siis selle teenuse tellimise sõnumi väidetavalt saatsin neile - siis logis oli muidugi esimene sõnum saadetud mulle. Tagasi saadetud oli teenuse blokeerimise teade ja järgmine teade oli jälle teenuse uuesti aktiveerimisest mulle saadetud.
Kokkuvõttes maksti mulle libateenuse tasu tagasi ja lõpetati selle firma "teenuse" vahendamine TELE2 poolt.
Rohkem pole sellist jama olnud.
Soovitan samuti toimida. Täielik sõnumite logi tuleb välja nõuda ja asi korralikult ära rääkida. Nõuda selle jama lõpetamist. Vajadusel algata teenusepakkuja vahetus.
Libateenuse sullerfirmaga suhtlemine on mõttetu, isegi kui see kuidagi on võimalik. Ei soovita.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
11.10.2021 20:54:47
|
|
|
napoleon, nii igaljuhul oli, telia tugi väitis, et sõnumid tulid mulle eliisa tugijaamast, mida ei oleks tohtinud olemas olla. ja telia võttis selle tugijaama koostöös politseiga maha.
telefonispämmeril polegi vaja, et keegi talle gsm kõnesid saaks. neil on omavaheliseks suhtluseks viber.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|