|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.05.2021 18:47:54
|
|
|
Suht ok kampaania ja tingimused ilusti kirjas...ma ei näe probleemi
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
30.05.2021 21:34:37
|
|
|
vaja ennast puhtamana näidata.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sergi
HV kasutaja
liitunud: 26.03.2004
|
10.06.2021 09:45:20
|
|
|
Elisas on midagi mäda, meilidele ei vastata.
Arve väljastatakse mulle täishinnale, kuigi juba 2 kuud peaks olema sooduspakett.
Viisin numbri minema.
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
syync
HV vaatleja
liitunud: 06.05.2012
|
16.06.2021 20:52:35
|
|
|
| sergi kirjutas: |
Elisas on midagi mäda, meilidele ei vastata.
Arve väljastatakse mulle täishinnale, kuigi juba 2 kuud peaks olema sooduspakett.
Viisin numbri minema. |
Ise eilsa klient kogu elu olnud ja siiamaani probleemideta. Siiamaani oma odava piiramatu paketiga mida teised ei paku üldse või siis väga krõbeda hinna eest!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ahoioi
HV kasutaja
liitunud: 22.11.2017
|
17.06.2021 00:36:31
|
|
|
| syync kirjutas: |
| sergi kirjutas: |
Elisas on midagi mäda, meilidele ei vastata.
Arve väljastatakse mulle täishinnale, kuigi juba 2 kuud peaks olema sooduspakett.
Viisin numbri minema. |
Ise eilsa klient kogu elu olnud ja siiamaani probleemideta. Siiamaani oma odava piiramatu paketiga mida teised ei paku üldse või siis väga krõbeda hinna eest!  |
Ja palju see kiirus siis ka on, kunagine Mint kõige aeglasem?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
17.06.2021 01:10:12
|
|
|
| tsitaat: |
a palju see kiirus siis ka on, kunagine Mint kõige aeglasem?
|
mis syync võib kätte saada, ei pruugi jälle sina ahoioi
ehk kõik oleneb asukohast ja vastuvõtjast ning eetri täituvusest
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
17.06.2021 07:12:50
|
|
|
On hakanud tuttavate kõned tulema, et "see, elisa.. ainult robot.. aga selline häda on.. " eile soovitasin klaaskuuli pealt, Tallinnas, Hiiul elamus üle õhu ruuteri asukohta muuta, et tv pilt värvilist säbru ei teeks..
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahoioi
HV kasutaja
liitunud: 22.11.2017
|
17.06.2021 12:53:02
|
|
|
| mina Artjom kirjutas: |
| tsitaat: |
a palju see kiirus siis ka on, kunagine Mint kõige aeglasem?
|
mis syync võib kätte saada, ei pruugi jälle sina ahoioi
ehk kõik oleneb asukohast ja vastuvõtjast ning eetri täituvusest |
Eh, see odav piiramatu on ilmselt Mint 3G ajast, kiirusega 2Mbit/s 50GB kuus, muudeti hiljem 4G, tõsteti kiirus, vist oli 3,5Mbit/s ja hinda ka veidi, lõpuks vanadel olijatel võeti mahupiirang maha. Rohkem enam keegi midagi ei pakkunud ega kiirust tõstnud, ise võtsin hiljem mahuvaba 50Mbit/s, keegi enam midagi ei soodustanud. Oleks võinud tänini selle odava peal istuda, aga tahtsin natuke parema kvaliteediga videosid vaadata.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
17.06.2021 13:49:00
|
|
|
12€ piiramatu ju hea odav. Ise läksin telia 7.50 30gb peale kuna ei kasutanud piiramatut ära suuremas mahus
Elisa nüüd pidevalt pommitab oma "tasuta" tõukside ja telefonidega
Hei! Panime sinu jaoks ühe iPhone’i kõrvale. Saad selle 0 € eest, kui praegu mobiilinumbri Elisasse tood. Kuidas see käib? Vaata siit: https://bit.ly/3grqwkx Sõnumitest loobumiseks saada numbrile 13323 sõnum sisuga STOP.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ampsu
HV veteran

liitunud: 28.01.2010
|
16.07.2021 10:36:39
|
|
|
| Huh. See nutikindlustus küll kriitikat ei kannata. Pärast kahte nädalat võeti ühendust kindlustusinfo osas ning alles nüüd hakatakse parandusega tegelema. Tegemist siiski tasulise paranduse mitte tehasegarantiiga. Protsess võiks olla ikka kiirem, sest maksan igakuiselt selle teenuse eest ning omavastust ka veel. Apple-ga ei anna võrreldagi kiiruse osas. Sealt olen ka järgmisel päeval telefoni kätte saanud.
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
16.07.2021 10:48:48
|
|
|
| ampsu, kas mitte apple ei anna sellistel juhtudel vahetusfondist juba remonditud telefoni?
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Iff_
HV vaatleja

liitunud: 26.03.2021
|
22.07.2021 15:48:23
|
|
|
Hei,
Kas kellelgi on veel olnud anomaaliaid, kus nuppudega telefonil (Nokia) ei saa enam ühtäkki sisse ega välja helistada. SIM terve, PIN-koodi küsib, mastipulgad kenasti telefonis olemas. Sai soetatud ka uus Myphone rumba 2 prooviks, täpselt sama teema. Pistes sama SIMi android-telefoni, siis mitte mingit probleem, töötab nagu kellavärk. Elisa teenindusest suuremat abi ei saanud.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahoioi
HV kasutaja
liitunud: 22.11.2017
|
22.07.2021 16:15:51
|
|
|
| Ei ole tähele pannud, aga viimasel paaril päeval pole helistada ka vaja olnud.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
perenoel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.05.2004
|
22.07.2021 16:30:08
|
|
|
Iff_, Ilmselt oleks abi uurida, mis sagedusi telefon kasutab. Kui ta on vana aparaat, millel midagi üle 2g ei ole, siis järelikult on võrgu viga - see on küll olemas, kuid kõnesid ei edasta.
_________________ The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
22.07.2021 20:44:18
|
|
|
| perenoel kirjutas: |
| Iff_, Ilmselt oleks abi uurida, mis sagedusi telefon kasutab. Kui ta on vana aparaat, millel midagi üle 2g ei ole, siis järelikult on võrgu viga - see on küll olemas, kuid kõnesid ei edasta. |
+1
Mulle nagu ähmaselt meenub, et oli mingid aastad tagasi uudis, et osad vanad GSM telefonid mingist hetkest enam ei tööta mingite operaatorite võrgus.
Täpselt tehnilist detaili ei mäleta.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
22.07.2021 21:12:02
|
|
|
Ei usu, et selles viga. myPhone Rumba 2 on uus telefon ja sellel peaks olema kõik sagedused olemas, mida vaja: 2G sagedused (MHz):850 / 900 / 1800 / 1900
Kas probleem on ainult ühe konkreetse SIM-kaardiga või erinevatega? Kui ainult ühega ja teised töötavad, siis välja vahetada. Eriti, kui on vana SIM-kaart.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Iff_
HV vaatleja

liitunud: 26.03.2021
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
perenoel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.05.2004
|
22.07.2021 23:38:12
|
|
|
Betamax, Seal pole imestada midagi, Telia võttis oma GSM-i juba aastaid tagasi maha. Heaks kiita seda ilmselt ei saa. Kui on mingi eriolukord, kus mitmekümne km raadiuses mastid maas, toimiks mõni vana välise antenniga GSM, nagu neid ilmselt kõigil kapipõhjasm alles on, ikkagi. Nüüd seda lahendust enam pole.
_________________ The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
22.07.2021 23:48:44
|
|
|
| Miks üldse võtta selline telefon millel pole isegi 3g sagedusi? Elisa lehel odavam nokia millel 4g isegi olemas.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
23.07.2021 00:02:34
|
|
|
| perenoel kirjutas: |
| Betamax, Seal pole imestada midagi, Telia võttis oma GSM-i juba aastaid tagasi maha. Heaks kiita seda ilmselt ei saa. Kui on mingi eriolukord, kus mitmekümne km raadiuses mastid maas, toimiks mõni vana välise antenniga GSM, nagu neid ilmselt kõigil kapipõhjasm alles on, ikkagi. Nüüd seda lahendust enam pole. |
Võeti maha teatud vanade (pigem iidsete) telefonide poolt kasutatav sagedus, mitte 2G tervikuna. Kaasaegsed telefonid töötavad kõik veel kenasti 2G võrgus. Telia viimastel andmetel pole 2G sulgemist plaaninud,
vaid hoopis 3G võrku hakatakse järk-järgult kokku pakkima. Tele2 pani mäletamist mööda esimesena mingid sagedused kinni, mille tõttu vanemad telefonid enam ei töötanud. Jutt siinkohal Nokia 5110 taolistest isenditest.
Seda, et Elisa on maha võtnud 2G sageduse, millega neil enda müüdavad telefonid ei tööta, siis see on küll uus asi ja täiesti absurdne. Selle telefoni on nad kohustatud tagasi ostma.
Ja kui sa ehitad oma ellujäämisplaani iidsele tehnoloogiale, siis ei tasu imestada, kui see hädaolukorras ei tööta.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
perenoel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.05.2004
|
23.07.2021 00:22:34
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
Ja kui sa ehitad oma ellujäämisplaani iidsele tehnoloogiale, siis ei tasu imestada, kui see hädaolukorras ei tööta. |
Ja mida sa siis pakud? Osta igaks juhuks elektrikatkestuse jmt tarvis satelliittelefon kappi seisma? Suhteliselt kaugelt toimiv GSM on tegelikult päris hea varulahendus.
_________________ The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
perenoel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.05.2004
|
23.07.2021 00:55:49
|
|
|
Betamax, Ilmselt sul on õigus, GSM on Telial tõepoolest alles. Ometi, midagi nad mõned aastad tagasi sulgesid, või oli see ainult plaanis. Kas tänapäevased maailmalõpud on kuidagi teistsugused kui vanasti? Enki lahendused siis enam ei sobi või?
_________________ The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
23.07.2021 01:34:15
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Tele2 pani mäletamist mööda esimesena mingid sagedused kinni, mille tõttu vanemad telefonid enam ei töötanud. Jutt siinkohal Nokia 5110 taolistest isenditest. |
Tele 2 on veel viimane operaator, mille SIM-idega vanad telefonid maapiirkonnas töötavad.
5110 peaks küll nii palju uuem olema, et töötab ka teistega, samas pole seda juba aasta aega proovinud, võib-olla on ka sellel levi kadunud.
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
23.07.2021 10:19:46
|
|
|
See on tõesti huvitav, et 2G on sulgema hakatud.
- 2G peal jookseb väga palju legacy rauda, mida kallis asendada
- 4G peal klientide põhimass
Järelikult 3G on kõige kergemini ohverdatav.
Kui vaadata sagedus vs levi järgi ehk madalam sagedus peaks levima paremini siis loogiliselt võiks parimat levi pakkuda hoopis 800MHz 4G, mitte 900MHz 2G.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
23.07.2021 13:59:17
|
|
|
| von Wu kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
| Tele2 pani mäletamist mööda esimesena mingid sagedused kinni, mille tõttu vanemad telefonid enam ei töötanud. Jutt siinkohal Nokia 5110 taolistest isenditest. |
Tele 2 on veel viimane operaator, mille SIM-idega vanad telefonid maapiirkonnas töötavad.
5110 peaks küll nii palju uuem olema, et töötab ka teistega, samas pole seda juba aasta aega proovinud, võib-olla on ka sellel levi kadunud. |
Ei mäleta täpselt, milline operaator see oli, võimalik, et Telia või Elisa hoopis, aga sellest oli mitu uudist Postimehes ja Delfis mõne aasta eest.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahoioi
HV kasutaja
liitunud: 22.11.2017
|
23.07.2021 22:02:21
|
|
|
| Huvitav, kus piirkonnas selline asi tehti, mõnes suuremas linnas, kus tugijaamu hunnikus? Elisa kodulehel pole midagi uudist, tavaliselt on teated muudatuste kohta teenustes tulnud meilile või arvel vastav info lisaks. Huvi pärast oleks infotelefonist küsinud, aga seal oli vist reedese päeva puhul kõnejärjekord igavesest ajast igavesti.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scott
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2016
|
24.07.2021 09:09:29
|
|
|
Seda ikka panite tähele, et see sagedusmuudatus tehti 2015. aasta veebruaris.
Praegu korjavad kõik operaatorid 3G jaamu maha, need sagedused lähevad 4G kasutusse. 2023. aasta vist plaanitakse 3G täiesti kinni panna.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ampsu
HV veteran

liitunud: 28.01.2010
|
24.07.2021 22:15:49
|
|
|
| ampsu kirjutas: |
| Huh. See nutikindlustus küll kriitikat ei kannata. Pärast kahte nädalat võeti ühendust kindlustusinfo osas ning alles nüüd hakatakse parandusega tegelema. Tegemist siiski tasulise paranduse mitte tehasegarantiiga. Protsess võiks olla ikka kiirem, sest maksan igakuiselt selle teenuse eest ning omavastust ka veel. Apple-ga ei anna võrreldagi kiiruse osas. Sealt olen ka järgmisel päeval telefoni kätte saanud. |
Ütleme jätkuks veel, et kuu aega tuleb lõdvalt täis selle hooldusega. Trackingu järgi alles tellitakse varuosi. Tundub, et telefon on üldse ka Soome saadetud? Soome nimed kõik trackingus asjaga tegelenud.
Kuna praegusel ajal asendustelefoni ka ei pakutud, siis ostsin juba uue telefoni (mitte enam Elisast) ning selle kuradi kindlustusega ka tegemist ei plaani teha. Enamus kindlustusfirmad siiski suudavad asjaga palju kiiremini tegeleda. Praegu oleks nagu tavagarantii PC riistvaral kusagil Poola hoolduses, kus kuu aega diagnoositakse viga.
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
25.07.2021 10:09:42
|
|
|
Kas elisa koduneti ja tv teenuse saab ka peatada kuskilt iseteenindusest mõneks ajaks? Mobiiliteenusel leian küll selle koha yles. Samas kui iseteeninduses võtan maha tv ja neti, siis lajatab ruuteri, digiboksi ja vaatajakaardi rendi mulle hoopis peale
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
25.07.2021 10:16:49
|
|
|
teenuse saad peatada, kola eest maksad sel juhul. nagu mulle näib.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
25.07.2021 19:36:29
|
|
|
No mobiiliteenuste iseteeninduses saad lepingu peatada kuni kuueks kuuks, tele ja neti iseteenindus on aga nagu ta on siiamaani
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
26.07.2021 09:13:17
|
|
|
| Nende siiani lahus hoidmine vihjab, justkui oldaks valmis üht poolt maha müüma.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaPTiLE
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2006
|
05.08.2021 09:42:53
|
|
|
On keegi veel see nädal Elisa e-poest midagi ostnud ja kätte ka saanud?
Tegin tellimuse 02.08, eeldatav tarne oli 03.08, siiamaani näitab iseteeninduses et tellimus töötlemisel.
Telefoni teel ei oska ka keegi midagi vastata, ticket avatud aga vastus viibib sealt ka.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kyami
HV kasutaja
liitunud: 17.06.2020
|
29.08.2021 10:49:20
|
|
|
| elisa.ee lehega probleeme sisenemisel. Ütleb, et ühendus lähtestati (connection was reset) /29.08 10:49
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
08.10.2021 13:42:55
|
|
|
Vahelduse mõttes võiks kurtmisele ka kiita.
Olen nüüd kahe erineva soovi korral suhelnud Elisa ja Telia klienditeenindusega (veebis olevaga peamiselt). Telia poolelt on pea igale asjale vastuseks sisuliselt, et ei saa ja igasugu täpsemate küsimuste ja detailide kohta annavad erinevaid mailiaadresse kuhu ma kirjutama peaks, et vastust saada.
Elisas on samadel teemadel aga vastused stiilis, et palun oodake, uurin. Ja siis päriselt ka tegeletakse lahenduste otsimisega ja pakutakse variante.
Igal juhul kaks positiivset kogemust Elisa puhul ja Teliaga samad kogemused neutraalsed või pigem negatiivsed.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nipi1000
HV kasutaja
liitunud: 25.10.2010
|
08.10.2021 14:05:19
|
|
|
...endal just vastupidine kogemus, helistasin siis millalgi elisasse, et kiirelt paar küsimust küsida...ja tuli hoopis miskise "vestlusrobotiga" rääkida, täielik ajaraisk. Teliasse helistades võttis õnneks veel inimene vastu peale mõnda klahvitooni valimist ja sain oma vastuse.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raull
HV kasutaja
liitunud: 13.02.2002
|
09.10.2021 00:28:52
|
|
|
Kas kellelgi on VoWiFi teenus töötamas?
Küsimise peale lülitati numbritele teenus sisse, iseteeninduses on näha, et on sees aga seadmed ei taha VoWifi kõnesid endiselt teha. Telefonides on wifi kõned eelistatuks närgitud.
Telefonid, Galaxy S20 näiteks, on Elisa kodulehel toetatud seadmete listis olemas. Samades seadmetes varem Telia võrgus VoWifi töötas ilma probleemideta.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
09.10.2021 00:36:43
|
|
|
| raull, s10e töötas, s21 töötas ka.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
09.10.2021 09:02:16
|
|
|
| raull, ilusti töötab. Telefonis ikka linnuke pandud, et tee kõnesi vowifi abil?
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ignacio
HV kasutaja
liitunud: 14.08.2013
|
09.10.2021 11:56:42
|
|
|
Vahelduseks ühele kiitusele ka järjekordne negatiivne tagasiside.
Otsepakkumise peale sai vahetatud mobiilioperaator Elisa vastu. Välja valitud pakett + 24-kuune kuutasu soodstus. See oli üle vaadatud kliendihalduri poolt ja digiallkirjastatud kolmada isiku poolt (sh soodustuse summa lepingu lisana).
Mida aga arvele ei lisandunud, oli kuutasu soodustus (sama probleem, nagu eelmisel lehel ühel postitajalgi). Vigu ikka juhtub, kõne klienditeenidusse ja lubati järgmiseks kuuks korda teha.
Allahindlus lisati, aga väiskemas summas, kui lepingus. Seejärel sai proovitud
- uuesti helistada klienditeenidusse - lubatakse uurida ja tagasi helistada -> tagasi ei helistata
- kurta muret esinduses - selle peale tuli hiljem kõne, kus lahenuseks pakuti välja muuta leping arvele vastavaks (suuremaks). Kui see ei sobinud, lubati uurida ja tagasi helistada -> tagasi ei helistata
- saata meil klienditeenindusse -> tuleb automaatvastus, mis lubab x päeva jooksul ühendust võtta - > ühendust ei võeta.
Teiste ja oma kogemuste põhjal erinevaid kanaleid pidi lahendust otsides tundub et probleemi (kliendi) ignoreerimine, kuni see ise ära läheb, on mingi üldisem strateegia.
Jutt käib hinnast 2 vs 6 eurot. Natuke nõme, et peab nüüd hakkama uuesti vahetama ja paketti kuskilt lunima.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raull
HV kasutaja
liitunud: 13.02.2002
|
10.10.2021 13:55:14
|
|
|
| hkurujo88r kirjutas: |
| raull, ilusti töötab. Telefonis ikka linnuke pandud, et tee kõnesi vowifi abil? |
Kõik linnukesed on olemas, eks tuleb siis Elisasse otse kurta.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
10.10.2021 13:59:06
|
|
|
raull, restardi tegid ikka telefonile?
Aga kui ei tööta siis ka, kui esimest korda s10e aktiveerisin, ei hakanud ka kohe tööle, mingi spets helistas tagasi, näppis miskit, ütles proovi nüüd ja läks tööle. Vbl oli see ka volte kohta, ei mäleta enam, mitu aastat möödas.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|