Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Remondi- ja ehitusteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 251, 252, 253 ... 290, 291, 292  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2021 14:21:45 vasta tsitaadiga

Tavaline. Siug on soe aasta läbi, mitte ainult kütteperioodil. Ja kui soe vesi kinni keeratakse majas siis läheb külmaks.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 08.10.2021 17:00:08 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
see on piix. see ei salli karmi kohtlemist. Naabrimehelt saad norm voolikut icon_razz.gif https://www.pytitalu.ee/

hydroscandis kindlasti kohapeal ka midagi.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 08.10.2021 22:38:02 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
see on piix. see ei salli karmi kohtlemist. Naabrimehelt saad norm voolikut icon_razz.gif https://www.pytitalu.ee/



heheheh... tema saab naabrimehelt norm voolikut..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2021 07:04:20 vasta tsitaadiga

Kas meil Eestis sellist või siis sarnast trepi valgustus lahendust ka saada on? https://www.stellarlighting.co.uk/stair-lighting/
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricki
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2021 08:16:23 vasta tsitaadiga

Ikka on: https://abcled.ee/et/259-trepikontroller
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2021 09:38:26 vasta tsitaadiga

Pole küll vist õige foorumiosa aga paremat ka ei leidnud - küsimus selline - millega oleks kõige parem epoksiidi poleerida? Sai vanale taburetile antud uus hingamine ja nüüd oleks vaja see ka üle poleerida.

Mis pasta selleks kõige paremini kõlbab? Tegu siis vineerist taburetiga millele lisatud osaliselt epoksiidi, et igasugu vigastused jms korda saaks.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2021 17:03:42 vasta tsitaadiga

Milline on hea ja toimiv praktika paksu penosoojustusega seinale erinevate vidinate (valgustid, kaamerad jms) kinnitamiseks? Tingimata läbi puurida ja all oleva kõva seina külge kinnitada või on mingeid sissekruvitavate kipsitüüblite laadseid lahendusi? Läbi minemise korral tuleks 15-20cm penokihi korral väga pikki kruvisid-tüübleid kasutada.

Mingid pikemad analoogsed?

https://www.bauhof.ee/et/kipsituubel-nailon-nailon-50tk-498211
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 22.10.2021 17:24:12 vasta tsitaadiga

rex, eesti praktika on nagu on, mujal kasutatakse vastavaid külmasildu välistavaid lahendusi
Valgusti kinnitus https://www.onninen.ee/kopos-montaaziplaat-soojustuse-sisse-mdz-kb/p/ANO780
harutoosi kinnitus https://www.onninen.ee/kopos-karp-soojustuse-sisse-kez-kb/p/ANP497

Tootja koduleht https://www.kopos.com/en/produkty/do-zatepleni
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.10.2021 17:53:02 vasta tsitaadiga

Mina omal panin peno paksused puitklotsid neisse kohtadesse, kus oli teada, et vaja kinnitada midagi on.
Mu elamul soojustuskiht muidugi ainult 10 cm ka, sein ise 30 cm.
Valgustite harukarbid, pigem seadmekarbid A-boxi mõõdus, need panin nn. penotüüblitega, need mis peno kinnitamiseks seina külge on mõeldud. Fikseerimiseks mõeldud varda tegin lühemaks ja lõin nüristatud naela abil sisse ja siis kinnitamiseks kruvi järgi.
Need kipsi asjad, penos pigem ei toimi, kui, siis mõnes tihedamas penos. Tavaline seinale mõeldud EPS neid kindlasti ei hoia.

See (j)Onnineni punt on ka nigu salaselts oma hindade varjamisega, ime et enne rahakotti ette ei pea näitama, kui ostma lubatakse.


viimati muutis avrn 22.10.2021 18:10:42, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2021 17:56:15 vasta tsitaadiga

Kliendi järgi hinnad polnud seal? Ma viimane kord seal ühte toru käisin nuiamas, tahtsid väga teada, mis ettevõttest ma olen.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.10.2021 17:59:07 vasta tsitaadiga

Heale kundele saab ju hinna näo järgi parajaks teha, ega selle pärast ei pea alustuseks seda üldse ära peitma.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2021 18:00:06 vasta tsitaadiga

no.. nii nad teevad. würth ka ju.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2021 18:04:36 vasta tsitaadiga

onnises ütled kõige kangema eesti firma nime ja voilaa, ale on meeletu icon_wink.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2021 18:10:58 vasta tsitaadiga

Ma puurisin läbi krohvi ja 25cm peno kivisse ning panin keemilise ankruga keermelatid otsapidi baurocisse ja enamus pikkuses penosse. 20kg karbi sain 3 poldiga turvaliselt kinni.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 22.10.2021 18:41:46 vasta tsitaadiga

raxz, ai-ai, külmasillad ju tulevad sedasi

avrn kirjutas:


See (j)Onnineni punt on ka nigu salaselts oma hindade varjamisega, ime et enne rahakotti ette ei pea näitama, kui ostma lubatakse.

Onnine lepingulise kliendipood ka .
1. Hinnakirjahind 16,40 € tk
2. Hinnakirjahind 17,77 € tk
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2021 19:37:02 vasta tsitaadiga

Pluss km.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2021 21:22:34 vasta tsitaadiga

Kas akrüüli/pleksiklaasi on võimalik koduste vahenditega viisakalt lõigata, ja siis millega?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2021 21:35:10 vasta tsitaadiga

tikksaag
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2021 21:50:21 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
raxz, ai-ai, külmasillad ju tulevad sedasi
Selle seina teine pool ei olnud õnneks sisesein. Oleksin saanud 1m puuriga läbi puurida ja oleksin ikka õues olnud. icon_razz.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.10.2021 21:57:32 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
tikksaag

Kui on korralik väikese hambaga ketassaag, siis õnnestub sellega ka.

_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2021 22:30:21 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
rex, eesti praktika on nagu on, mujal kasutatakse vastavaid külmasildu välistavaid lahendusi

Jah, kui sellele on projekteerides mõeldud. Järelpaigaldusena sellist kronsat (ega ka puuklotsi) enam seina sisse ei suru...

Pane või teibiga...
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.10.2021 22:40:08 vasta tsitaadiga

Mul on hetkel käsil üks projekt, kus peno tuleb seina panna 25cm icon_biggrin.gif Seda ikka jube palju ning roovituse jms peale kinntamine keeruline. Vb tuleb SPU jms peale üle minna, et seina õhemaks saada.
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2021 22:43:30 vasta tsitaadiga

Sa ikka projekteerid igale poole sellised montaažiplaadid? icon_smile.gif
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2021 23:34:25 vasta tsitaadiga

Toosipuuriga auk seina, makroga puuroigas kinni, kruvi sisse.

Võiks ju olemas olla selline jääpuuri laadne tüübel või on oht et tõmbab seina paljaks?

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 22.10.2021 23:42:40 vasta tsitaadiga

Jääpuuri laadne tüübel on täiesti olemas, siin teemas varasemaltki neist räägitud.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2021 20:26:05 vasta tsitaadiga

Linki?
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2021 20:32:28 vasta tsitaadiga

Vahtplasti tüübel peaks olema veidi jääpuuri moodi, pika sammuga keere.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 24.10.2021 21:31:39 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Linki?
'
https://espak.ee/epood/?s=peno+t%C3%BC%C3%BCbel&post_type=product
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2021 23:54:51 vasta tsitaadiga

Koridori remont pooleli ja vaja teisele korrusele viiv puidust “keerdtrepp” tumedamaks saada. Antud hetkel on ta ca 10 aastat tagasi mingisuguse toonimata lakiga üle tõmmatud ehk siis niisama ülevärvimine/lakkimine ei aita. Osad kaikad ja postid mis kass ära kraapinud on need vahetan välja ja nendega probleemi pole.

Minu visioon on proovida ära karestada ja karukeelega üle, et pinnud jms eemaldada ja siis toonitud lakiga üle tõmmata. Ekstsentiklihvijaga saan ca äkki 60% äkki kogu trepist tehtud ja siis ülejäänd käsitöö.

Äkki keegi on sellise jamaga varem tegelenud ja oskab näpunäiteid jagada kuidas teha. Ja kas on mingeid tööriistu mis käsitööd vähe hõlbustaksid kuna igst nurkasid jms kitsaskohti on palju kuhu ekstsentrikuga ligi ei saa. Uut treppi ehitama ei viitsi hakata ja vana ka päris laiali ei lammuta/lahti ei võtakuna elame siiski üleval korrusel ja üles kuidagi vaja saada icon_lol.gif
Relaka otsa ma tean, et käivad sellised kitsad lintlihvija laadsed asjad aga kuna trepp jääb paika suuremalt jaolt, siis lihvimine toimub toas ja relakas tolmutab jubedalt.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2021 00:06:20 vasta tsitaadiga

--
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...


viimati muutis NightStriker 08.06.2024 00:59:35, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2021 00:16:30 vasta tsitaadiga

Universaaltööriistaga saab tõesti igasuguseid huvitavaid nurki lihvida. Isegi neid kohti, mida käsitsi eriti hästi tegema ei mahu.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2021 00:26:46 vasta tsitaadiga

NightStriker, Tänud, selle tööriista olemasolu oli täitsa meelest ära läind thumbs_up.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2021 07:04:44 vasta tsitaadiga

Handymannis juhtmega multitööriist mälu järgi 15€..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2021 07:12:00 vasta tsitaadiga

See? https://handymann.ee/toode/multitooriist-max-180w/
kas keegi on kasutanud a"la handymanni multitööriista terasid? Originaalid maksavad 20 eur tk.

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2021 07:16:08 vasta tsitaadiga

Vahepeal vist oli see veel suts odavam. Ostsin terad. Tiigri omad lõikavad küll.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2021 07:46:53 vasta tsitaadiga

puitu või metalli?
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 01.11.2021 07:48:31 vasta tsitaadiga

Ilmselt ikka kõike, mida vaja. Kunagi ostsin Makita bränditerasid, nüüd valin soodsaima ja toimivad kodustes tingimustes.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2021 19:48:07 vasta tsitaadiga

Nii puitu kui mertalli.. kruve ja naelu.
cramo. annab vennale reede õhtul dino millel akuklemmid sulanud. täna hommikul keegi sellele järele ei tulnud, kui kell viis helistas, et miks see dino mul siin ikka on? sai teada, et võib-olla peab tänase eest ka maksma.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 01.11.2021 22:56:47 vasta tsitaadiga

Keegi kuulmiskaitseid ka kasutab, midagi sellist? https://tamrex.eu/ee/et/817-hellberg-xstream-ld-bluetooth-aktiivkorvaklapid.html
Enamusel puudub vist kahe seadme ühendamise tugi, ehk olles ühe telefoniga sidunud siis tööarvutiga enam ei seo icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2021 23:11:13 vasta tsitaadiga

--
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...


viimati muutis NightStriker 13.06.2024 16:00:03, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 01.11.2021 23:43:46 vasta tsitaadiga

sellist lahendust paljud kasutavad aga mulle kindel no go
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2021 00:21:54 vasta tsitaadiga

--
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...


viimati muutis NightStriker 14.06.2024 23:57:21, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2021 00:27:06 vasta tsitaadiga

Ma ristasin peltori juhtmevabade klappidega, nii saab juhtme otsas ära miksida. Mul lihtsalt ressi lineoutis. 18650 sees ja käib paar nädalat.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2021 00:33:00 vasta tsitaadiga

--
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...


viimati muutis NightStriker 14.06.2024 23:57:09, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2021 00:36:46 vasta tsitaadiga

Jah, kuskil 30m peal hakkab otsa saama.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janar!
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2021 12:18:41 vasta tsitaadiga

Toredad klapid on. Teevad väga normaalset häält ja aku peab piisavalt.

jägaja kirjutas:
Keegi kuulmiskaitseid ka kasutab, midagi sellist? https://tamrex.eu/ee/et/817-hellberg-xstream-ld-bluetooth-aktiivkorvaklapid.html
Enamusel puudub vist kahe seadme ühendamise tugi, ehk olles ühe telefoniga sidunud siis tööarvutiga enam ei seo icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2021 13:08:25 vasta tsitaadiga

Vaja 2 ukseava suuremaks lõigata. Telliskivi sein ja krohv peal.
Kas on mingi tolmuvabam variant ka olemas v on kivikettaga relakas ainus variant? Sein ise 18cm paks ja suure kettaga mõlemalt poolt lastes ei ulatu ketas ilmselt läbigi
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2021 13:41:40 vasta tsitaadiga

Tellida saab kindlasti. Juba aastaid tagasi tehti seinte märglõikust ja -puurimist.
Tavalise relakaga ise muidugi on jama. Aga võid ka kilest "telgi" ehitada ümber ukseaugu, et tolmu levikut piirata.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2021 13:56:43 vasta tsitaadiga

Tiigersaele müüakse ka mingeid kivi terasid aga puudub kokkupuude. Natuke kahtlen nende võimekuses tellise ees. Pole just odav ka et lihtsalt proovimiseks osta. Tuttav soovitas tihedalt läbi puurida ja siis piikida. Ulme puurimine muidugi 😀
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 03.11.2021 14:01:43 vasta tsitaadiga

Mis tellis? Osasid saab lihtsalt pooleks ka lüüa. Pneumaatilise vasaraga näiteks
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Remondi- ja ehitusteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 251, 252, 253 ... 290, 291, 292  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.