Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [NS] Nintendo Switch - uudised ja arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2021 11:25:20 vasta tsitaadiga

Lõpuks jõudis Switch ka mulle kohale. Esimese õhtu järel on lapsed küll väga õhinas.

Üllatuslikult, ka mulle endale tekitab see rohkem huvi hetkel kui PS. Ju on liiga palju PS'iga mängitud juba ning vaja vahelduseks midagi hoopis teistsugust. PS5 upgrade võib rahus 2022 jääda icon_lol.gif
eshopis tundus ka päris palju huvitavat saadaval (üllatuslikult palju rohkem kui poodides "karbimänge"), peab õhtul vaatama kas saab ostetud ka.

Ega kellelgi ei ole kasutult kaasasolevat joycon puldi raami seismas ning oleks nõus sellest loobuma?
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2021 01:31:35 vasta tsitaadiga

Minu poisi switch seisab suht jõude juba aasta .kui arvuti sai,siis on kaput.Tegelt paar korda vist on mänginud mingid autode jalgpalli seal. Ka kasutab seda konsooli,et youtuubist videosid vaadata
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bjaka
Kreisi kasutaja
bjaka

liitunud: 04.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2021 05:45:56 vasta tsitaadiga

Ise ikka kasutan antud konsooli pea igapäevaselt. Natuke animal crossingut siis dark soulsi ja mõnd turn based strateegiat otsa kodukontoris olles. icon_razz1.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2021 16:30:38 vasta tsitaadiga

Tundub, et tuleb ka Switch osta, muude asjade saadavus on na vilets.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2021 16:44:45 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
Tundub, et tuleb ka Switch osta, muude asjade saadavus on na vilets.

Kõlakate järgi plaanib Nintendo uut mudelit see aasta...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2021 17:48:12 vasta tsitaadiga

Ja millal seda ükskord meilt osta saab .. icon_lol.gif
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2021 20:54:57 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
sukelduja kirjutas:
Tundub, et tuleb ka Switch osta, muude asjade saadavus on na vilets.

Kõlakate järgi plaanib Nintendo uut mudelit see aasta...


Rumorite järgi masstootmine algab alles suvel aga see kõik ka lambi rumor. Võtta praegu switch ära ja kui peaks ilmuma uuem switch võta too ja parselda vana switch maha, nintendo tax nkn küljes ja erilist hinnakaotust ei saa.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2021 15:45:39 vasta tsitaadiga

e-shop küsimused.

Kas eesti kaardiga saab ainult euroopa riikidest osta või ükskõik kus?
Kui raha laadida kontole, siis see on ka ainult selle ühe konto peal mitte terve switchi ulatuses kasutatav jah?

Tuleb lihtsalt teha teise riigi konto ja saab seal oma ostud ära teha, või on seal veel midagi mida jälgida? Kuidas keelega on, peale inglise ei sooviks väga midagi kasutada.
Kui hindu vaadata, siis Brasiilia on keskmiselt kõige odavam, kellelgi kogemusi?
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq12
HV veteran
miq12

liitunud: 27.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2021 15:55:13 vasta tsitaadiga

jules, igal kontol on oma raha, mis sa teed Switchi. Ma ise olen kasutanud ainult eesti (euroopana) ja siis USA kontot. Nendest on hetkel piisanud.
USA konto jaoks ma ei saanud kasutada ei euroopa pangakaarti ega paypali maksmiseks (paypalis mul asukohaks eesti). Olen ostnud usa eshop kinkekaarte mõnest kolmandast netipoest ja seeläbi seda kinkeaarti siis eshopis kasutanud.
Usun, et äkki kellelgi teisel on paremaid näpunäiteid.

_________________
RUUMIK - 3D printeri filamendid Eesti laos!
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2021 19:50:26 vasta tsitaadiga

miq12, ega suurt midagi polegi lisada - kõik põhiline öeldud thumbs_up.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2021 15:17:02 vasta tsitaadiga

Tänud vastuste eest.
Lühike kokkuvõte, kuna mängud on niikuinii kallid, võta seda kui fakti ja unusta ära alede otsimine. Kui tahad midagi mängida, otsusta kas tahad mugavalt "kettalt" mängida -> eshop, või tahad jätta võimaluse järelturul maha müüa hiljem -> kohalik kauplus, amazon.
Karm elu Nintendol ikka... icon_lol.gif beer_yum.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq12
HV veteran
miq12

liitunud: 27.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2021 15:32:30 vasta tsitaadiga

jules, Mina olen USA konto kaudu ikka osad mängud ostnud. Osasid lihtsalt pole näiteks ka füüsiliselt saadaval üldse. Samuti registreerin kõikide füüsiliste mängude "coinid" usa konto alla, ehk siis kogun nö raha sellele.
Soovitan hoida silma peal ka Euronicsil. Seal vahepeal on füüsilised mängud kõvasti odavamad kui seda on ükskõik mis riigi eshopis digitaalselt.

_________________
RUUMIK - 3D printeri filamendid Eesti laos!
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
FatCat
HV kasutaja
FatCat

liitunud: 26.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2021 15:14:39 vasta tsitaadiga

Tegin veits valesti - ostsin konsooli enne kui mängude hindasi nägin icon_biggrin.gif

ostsin siis mõned kasutatud Luigi ja Mario mängud, lõbus on küll. Ilmselt on plaan veel mõned n.ö must-play mängud veel ligi võtta, kindlasti BoW, siis hiljem kogu kupatusena maha müüa, sest
väga ei näe mõtet hakata PC porte ostma mis docki tagant mängides ei pruugi korraliku FPS'ga joostagi (ning mis on tõenäoliselt nagunii juba mõnel teisel platvormil olemas). Kui siin kellelgi huvitavaid füüsilisi mänge üle, saatke PS thumbs_up.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2021 11:39:19 vasta tsitaadiga

Väike mure tekkinud ühe joyconiga (sinine e. kaasas olev vasak).

Mõned korrad on tekkinud probleem, kus nupud ei toimi korrektselt. Esimene vajutus ei registreeru, teine vajutus on eelmise vajutuse käsk e. vajutad paremale, ei midagi. Vajutad järgmiseks alla, tuleb parem, vasakule tuleb all jne). Lastel päris vastik mängus, nad ei saa aru, mis toimub - mäng teeb koguaeg valesid asju.
Aitab, kui lasta puldil uuesti paarituda konsooliga.
On keegi veel midagi sellist kogenud, mõtteid?
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priitpa
HV kasutaja

liitunud: 07.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2021 21:25:48 vasta tsitaadiga

See on Nintendo Switchi tüüpviga. Googelda nintendo switch joycon drift. Ostsin endale ka konsooli ja peale paari nädalat tekkis sama probleem ja ausalt öeldes kadus mänguisu tänu sellele.
jules kirjutas:
Väike mure tekkinud ühe joyconiga (sinine e. kaasas olev vasak).

Mõned korrad on tekkinud probleem, kus nupud ei toimi korrektselt. Esimene vajutus ei registreeru, teine vajutus on eelmise vajutuse käsk e. vajutad paremale, ei midagi. Vajutad järgmiseks alla, tuleb parem, vasakule tuleb all jne). Lastel päris vastik mängus, nad ei saa aru, mis toimub - mäng teeb koguaeg valesid asju.
Aitab, kui lasta puldil uuesti paarituda konsooliga.
On keegi veel midagi sellist kogenud, mõtteid?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2021 00:52:38 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ostsin endale ka konsooli ja peale paari nädalat tekkis sama probleem ja ausalt öeldes kadus mänguisu tänu sellele.

Garantii korras vahetatakse ju välja...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2021 13:07:13 vasta tsitaadiga

Minu meelest ei ole mul tegu driftiga. Probleem on nuppudega, joystick töötab ilusti.

Kuidas see garantii välja näeb Nintendol? Läbi müüja või mõni otsekontakt? Ostisn konsoolid.ee, ja no selle koha kommunikatsioon on kurikuulus.
Saab ka ainult puldi anda või tahetakse kogu konsool ära võtta?
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2021 21:17:47 vasta tsitaadiga

Millist auto/rallimängu te soovitate? Peaks olema handheld'is hästi mängitav.
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2021 03:05:31 vasta tsitaadiga

Taavi_R, Ise mängin Asphalt 9 ainult handheldis. Aga nagu selliste mängudega ikka, siis alguses on täitsa hea mängida ja progress on kiire aga lõpuks läheb korralikuks grindiks kui just lõputult raha mängu poole loopima ei hakka. Hetkel teen ainult dailyd ära ja suht kõik. Positiivne on muidugi see, et mäng ise on tasuta.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2021 08:31:09 vasta tsitaadiga

Kas mängu kassetid lähevad ka garantii alla? Poisil üks mäng lambist ei tööta enam, switch viksab errori kui kasset sisse pista. Teised kassetid töötavad ilusti.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2021 09:47:20 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
Millist auto/rallimängu te soovitate? Peaks olema handheld'is hästi mängitav.


Rush Rally 3 on minu meelest päris hea Nintendo Lite'ga mängida. Mängul ei ole ametlikke litsentse ja seetõttu on autodel väljamõeldud nimed, aga välja näevad ikka nagu tõelised ralliautod.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2021 22:19:40 vasta tsitaadiga

https://www.eurogamer.net/articles/2021-05-27-nintendo-reveals-upgraded-switch
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2021 22:34:00 vasta tsitaadiga

Ei tundu just eriti uuendusväärne pakkumine. Võib praegusega rahulikult edasi lasta.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2021 13:55:54 vasta tsitaadiga

https://arstechnica.com/gaming/2021/09/nintendo-switch-finally-supports-bluetooth-audio-but-beware-the-lag/
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2021 19:40:34 vasta tsitaadiga

Euronicsis vaikselt Nintendo Switch OLED isendite eeltellimus alanud kui kedagi huvitama peaks, 420€ :

https://www.euronics.ee/meelelahutus/nintendo/nintendo-konsoolid/045496453435/mangukonsool-nintendo-switch-oled
https://www.euronics.ee/meelelahutus/nintendo/nintendo-konsoolid/045496453442/mangukonsool-nintendo-switch-oled
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2021 12:36:35 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Euronicsis vaikselt Nintendo Switch OLED isendite eeltellimus alanud kui kedagi huvitama peaks, 420€ :

https://www.euronics.ee/meelelahutus/nintendo/nintendo-konsoolid/045496453435/mangukonsool-nintendo-switch-oled
https://www.euronics.ee/meelelahutus/nintendo/nintendo-konsoolid/045496453442/mangukonsool-nintendo-switch-oled


Midagi neil kohal ei ole, vb järgmine nädal saabub midagi. #tasemelTeenindus

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mocc
Kreisi kasutaja
mocc

liitunud: 21.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2021 16:57:36 vasta tsitaadiga

OLED ostetud euronicsist. Vaatame mis asi see siis on icon_biggrin.gif

edit: juurde sai võetud mario kart ja just dance 2021.
edit 2: üks õhtu mängus, emotsioon hea, sammud prismasse ringfit juurde icon_biggrin.gif eks vaatame icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Edz
HV Guru

liitunud: 19.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2021 11:54:28 vasta tsitaadiga

Hei! Huvipärast uuriks, kus kellelgi kontod on registreeritud ja kust Te mänge ostate?
Laps soovib Mario mänge proovida aga Eestist prooviks ~50€ hetkel ei kipu kohe ostma. Vb keegi teab mingeid häid e-poode ja/või on äkki kusagil mingisugused viisakad soodutusted kohe-kohe tulemas?
Ette tänades icon_wink.gif

_________________
M: Uued karbis Lenovo ThinkPad Pro dokid koos 90W laadijaga
O: Pakuvad huvi häbiväärse hinnaga Nintendo Switch mängud icon_smile.gif
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2021 12:32:35 vasta tsitaadiga

Edz, mul põhikonto Eesti all, saab krediitkaardiga ilusti osta.
Nintendo enda mängud hoiavad päris hästi hinda; nende e-Shop’is on pidevalt allahindlusi - tasub silma peal hoida.
Samuti olen kasutanud digitaalsete mängude ostmiseks (tegu müügi keskkonnaga; tasub müüja reitingut ka vaadata, mitte ainult odavaimat hinda):
https://www.eneba.com/

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq12
HV veteran
miq12

liitunud: 27.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2021 09:16:24 vasta tsitaadiga

Edz, Kui viitsid veidike jännata USA konto ja USA kontole eShop kinkekaartide kaudu raha laadimisega, siis soovitan ka jälgida siit hindasid: https://eshop-prices.com/?currency=EUR
_________________
RUUMIK - 3D printeri filamendid Eesti laos!
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2021 11:15:48 vasta tsitaadiga

Iga mängu ostuga saad n.ö "punkte", mille ulatuses saad järgmiselt ostult soovi korral alet; punktid on paraku regiooni põhised (nt. Aasia regiooni mängu omasid ei saa EU kontoga lunastada jne.)
https://www.nintendolife.com/guides/free-my-nintendo-gold-points-how-to-earn-gold-points-on-physical-nintendo-switch-games

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2021 12:48:10 vasta tsitaadiga

Edz, https://www.dekudeals.com/ passi peale ja naudi icon_razz.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2021 12:45:51 vasta tsitaadiga

Switchiga probleem, poiss tahab mängu uuendada, aga nett switchis räme koomas. 65h näitab, et uuendada. Wifi kodus väga kiire, telefoniga proovisin ka wifit jagada, ikka sama jama, 95h võtab uuendamine.
On kellegi sarnast probleemi olnud, ehk oskate aidata.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq12
HV veteran
miq12

liitunud: 27.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2021 18:01:27 vasta tsitaadiga

hkurujo88r, Mul endal switchil ka laeb päris kaua ja tundub et switch seda ise kuidagi piirab. Mul endal on suuremad mängud võtnud isegi kuni 2h. Kas te ootasite kuskil 20 min ära ja vaatasite mis see aeg näitab?
Muidu võib ka kuulata seda: https://www.youtube.com/watch?v=LGtIEaNfKz0&ab_channel=Saunderverse

_________________
RUUMIK - 3D printeri filamendid Eesti laos!
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2021 20:59:18 vasta tsitaadiga

miq12 kirjutas:
hkurujo88r, Mul endal switchil ka laeb päris kaua ja tundub et switch seda ise kuidagi piirab. Mul endal on suuremad mängud võtnud isegi kuni 2h. Kas te ootasite kuskil 20 min ära ja vaatasite mis see aeg näitab?
Muidu võib ka kuulata seda: https://www.youtube.com/watch?v=LGtIEaNfKz0&ab_channel=Saunderverse


Mhmh, 65h alustades ja kaks päeva oodanud ja siis mingi 20h ikka järel. Suht jama, meenutab seda aega kui mingi Kõu nett oli kunagi ammu, päris mitu päeva sai mänge tõmmatud. icon_lol.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2021 12:01:43 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mhmh, 65h alustades ja kaks päeva oodanud ja siis mingi 20h ikka järel. Suht jama, meenutab seda aega kui mingi Kõu nett oli kunagi ammu, päris mitu päeva sai mänge tõmmatud.

Ei ole küll sellist anomaaliat varem kohanud...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2021 12:05:16 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
tsitaat:

Mhmh, 65h alustades ja kaks päeva oodanud ja siis mingi 20h ikka järel. Suht jama, meenutab seda aega kui mingi Kõu nett oli kunagi ammu, päris mitu päeva sai mänge tõmmatud.

Ei ole küll sellist anomaaliat varem kohanud...


Fortnite mänguga just. Äkki mälukaart ära küpsenud? Videote järgi proovisin mingit abi polnud. Vahepeal viskas 90h peale, räme aeglaselt tõmbab, päevaga mingi 15% sai alla laetud ehk.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2021 12:36:15 vasta tsitaadiga

hkurujo88r, suur see uuendus Fortnite'le on?
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2021 13:06:44 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
hkurujo88r, suur see uuendus Fortnite'le on?


Kust seda näeb?
Vahepeal download jälle nulli läinud.

Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2021 14:31:31 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kui riistvara ise korras, siis siin nippe kuidas kiiremaks saada, endal pole kunagi tähendanud üle paari tunnist update - http://www.wiiloveit.com/how-to-improve-nintendo-switch-wifi/#:~:text=Go%20to%20the%20Settings%20section,of%20your%20switch%2050%20Mbps.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2021 14:49:31 vasta tsitaadiga

d3t, neid proovisin ei aidanud. Ehk siis võib olla riistvara viga? Võtsin nintendo poe seal switchil lahti, kõik avab ja laeb kiirelt. Proovisin teisi asju tõmmata, ikka sama jama, 30-40h mingid väiksemad mängud.

Kas kuidagi mingi backupi saab teha? Fortnite asjad seotud nintendo kontoga tal, et ei kustu kasutaja asjad ära?
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alain
HV kasutaja
alain

liitunud: 20.01.2004




sõnum 30.11.2021 00:03:31 vasta tsitaadiga

Pole küll võibplla kuidagi seotud, aga ma olen täheldanud, et kui mängust väljuda aga ei "sulge teda", vaid jääb taustale tiksuma, siis allalaadimine tunduvalt aeglasem.
Loodan et sain mõtte piisavalt selgelt kirja icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2021 00:17:55 vasta tsitaadiga

alain kirjutas:
Pole küll võibplla kuidagi seotud, aga ma olen täheldanud, et kui mängust väljuda aga ei "sulge teda", vaid jääb taustale tiksuma, siis allalaadimine tunduvalt aeglasem.
Loodan et sain mõtte piisavalt selgelt kirja icon_biggrin.gif

Ma mingi 10 restarti juba teinud ja igatipidi proovinud, mälukaart välja jne. Ega midagi peab vist posile uuema mudeli ostma...Normaalne icon_smile.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2021 23:14:43 vasta tsitaadiga

Ma hakkan ajale jalgu jääma icon_biggrin.gif - Viimane konsool, mida omatud sai oli PS2, pärast seda tume maa. Küll aga kasvab kodus 7.a poiss, kes elavat huvi sellise asja vastu üles näitamas. Pmst saan ma õigesti aru, et a la kui selline osta: https://konsoolid.ee/Switch/Switch-konsoolid?product_id=2191&sort=p.price&order=DESC siis komplektis mängu pole, mis tähendab, et veel oma 50-60€ alla laduda ?
Alternatiiv siis külastada keskkonda: https://www.dekudeals.com/ ja sealt siis ostan nö switch kontole mängu, mis olen loonud ja konsooliga sidunud ? See mäng jääb selle konto külge ja on iga kell kättesaadav ?
Mänge saan panna konsoolile nii palju kui on selles olev microSD mahutavus ?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Godhand
Kreisi kasutaja
Godhand

liitunud: 17.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2021 00:14:14 vasta tsitaadiga

Jah, antud OLED komplektis mängu pole, kuid näiteks Fortnite, Rocket League ja Apex Legends ja Asphalt 9 on Nintendo epoest tasuta alla laetavad. Muidu on jah mängud raha eest ja neid võib osta nii füüsiliselt näiteks Euronicsist või krediitkaardiga otse läbi Nintendo Switchi epoe.

Kui tahate kohe mõnda mängu ka kaasa ja Switch ei pea olema too uus OLED, siis jõulude eel peaks müügile tulema ka vanem Switchi variant koos Mario Kart 8 Deluxe mänguga icon_smile.gif


miga kirjutas:
Ma hakkan ajale jalgu jääma icon_biggrin.gif - Viimane konsool, mida omatud sai oli PS2, pärast seda tume maa. Küll aga kasvab kodus 7.a poiss, kes elavat huvi sellise asja vastu üles näitamas. Pmst saan ma õigesti aru, et a la kui selline osta: https://konsoolid.ee/Switch/Switch-konsoolid?product_id=2191&sort=p.price&order=DESC siis komplektis mängu pole, mis tähendab, et veel oma 50-60€ alla laduda ?
Alternatiiv siis külastada keskkonda: https://www.dekudeals.com/ ja sealt siis ostan nö switch kontole mängu, mis olen loonud ja konsooliga sidunud ? See mäng jääb selle konto külge ja on iga kell kättesaadav ?
Mänge saan panna konsoolile nii palju kui on selles olev microSD mahutavus ?


viimati muutis Godhand 06.12.2021 10:21:03, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2021 00:29:55 vasta tsitaadiga

Konsoolil on oma sisemälu, mida saab vajadusel microSD kaardiga laiendada (see tuleb endal ise osta).
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2021 11:45:37 vasta tsitaadiga

miga, soovitan Eesti konto teha (Nintendo e-Shop kahjuks emakeelne pole) ja saab probleemideta kohaliku panga kaardiga osta thumbs_up.gif
e-Shop'is on iganädalaselt kümneid (kui mitte sadu) mänge allahinnatud, peab huvipakkuvatel silma peal hoidma.
Samuti leiab vanemaid mänge ka kohalikust kaubandusvõrgust mõistliku hinnaga - nt. hiljuti oli Musta Reede raames Euronics'is päris häid pakkumisi, näiteks:
Paper Mario: The Origami King - 19,99eur
https://www.euronics.ee/meelelahutus/nintendo/switchi-mangud/045496426385/switch-mang-paper-mario-the-origami-king
P.S enne konsoolid.ee-st tellimist, soovitaks ka selle teemaga tutvuda:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=649390&highlight=konsoolid.ee

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2021 12:38:07 vasta tsitaadiga

Tänud! Olen saanud päris head infot! Konsoolid.ee oli näide. Kui peaks ostmiseks minema, siis tuhnin enne seda kenasti icon_smile.gif
Üks küss veel, miks pole tänaseni Switch-i vms konsooli ostnud, suunatud pigem lastevanematele. Nimelt, kuidas teil kord on selle agregaadi taga ? Kas lapsel on 24/7 õigus selle taga istuda või kuidas ta sellest maailmast ära saada kui kokkulepitud aeg on täis tiksunud. Ilma, et kodus kolmas maailmasõda vallanduks icon_smile.gif
Siiani olen lapsel lasknud arvuti taga tunnikese, telefonis paarkümmend minutit askeldada, aga mitte iga päev. Mõte tüürib selles suunas, et kui selline asi nüüd kodus on, siis kas olete suutnud distsipliini säilitada ?
Üks küss veel - on mul vanemana võimalus näiteks panna konsoolile ajalimiit, näiteks iga päev 1h vms ? Lisaks, kas saan panna ekraaniluku, et omavoli piirata ?
Tagasihoidlikud vanema küsimused, kel 7.a kodus icon_lol.gif

EDIT: Rakendusega täitsa juhitav kui palju mängida saab. See on küll hea: https://www.nintendo.co.uk/Hardware/Nintendo-Switch-Parental-Controls/Nintendo-Switch-Parental-Controls-1183145.html
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2021 13:09:42 vasta tsitaadiga

miga, eks see ole personaalne - meie peres (13 ja 9 aastane) on lastel igapäevane ekraaniaeg ja ise vaatavad milliste ekraanide vahel seda jagavad icon_wink.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Godhand
Kreisi kasutaja
Godhand

liitunud: 17.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2021 14:28:08 vasta tsitaadiga

Mul hetkel 10-aastane poiss ja 8-aastane plika kodus ja videomängud (ja ka muu nutisisu) on neile pmst sünnist saadik kogu aeg kättesaadav olnud (sest nutitehnoloogia on ju nagunii kõikjal meie ümber ja kui meie neid ei suuna, siis avastavad nad sõprade juhendamisel nagunii koolis kõike omal käes), eeldusel, et trennides on käidud ja koolis õppimine ja käitumine eeskujulik. Senimaani pole suuremaid probleeme videomängudega tekkinud. Aga jah, te juba avastasite tolle rakenduse, millega aega jagada ja silma peal hoida, millega Switchis tegeletakse, seega võimalus asja jälgida on olemas, kui selleks soovi on.

Seega lähtuge sellest, kuidas teie lapse nutikombed ja kokkupuuted sellega seni olnud on.

miga kirjutas:
Tänud! Olen saanud päris head infot! Konsoolid.ee oli näide. Kui peaks ostmiseks minema, siis tuhnin enne seda kenasti icon_smile.gif
Üks küss veel, miks pole tänaseni Switch-i vms konsooli ostnud, suunatud pigem lastevanematele. Nimelt, kuidas teil kord on selle agregaadi taga ? Kas lapsel on 24/7 õigus selle taga istuda või kuidas ta sellest maailmast ära saada kui kokkulepitud aeg on täis tiksunud. Ilma, et kodus kolmas maailmasõda vallanduks icon_smile.gif
Siiani olen lapsel lasknud arvuti taga tunnikese, telefonis paarkümmend minutit askeldada, aga mitte iga päev. Mõte tüürib selles suunas, et kui selline asi nüüd kodus on, siis kas olete suutnud distsipliini säilitada ?
Üks küss veel - on mul vanemana võimalus näiteks panna konsoolile ajalimiit, näiteks iga päev 1h vms ? Lisaks, kas saan panna ekraaniluku, et omavoli piirata ?
Tagasihoidlikud vanema küsimused, kel 7.a kodus icon_lol.gif

EDIT: Rakendusega täitsa juhitav kui palju mängida saab. See on küll hea: https://www.nintendo.co.uk/Hardware/Nintendo-Switch-Parental-Controls/Nintendo-Switch-Parental-Controls-1183145.html
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [NS] Nintendo Switch - uudised ja arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.