|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
jules
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
26.02.2021 11:25:20
|
|
|
Lõpuks jõudis Switch ka mulle kohale. Esimese õhtu järel on lapsed küll väga õhinas.
Üllatuslikult, ka mulle endale tekitab see rohkem huvi hetkel kui PS. Ju on liiga palju PS'iga mängitud juba ning vaja vahelduseks midagi hoopis teistsugust. PS5 upgrade võib rahus 2022 jääda
eshopis tundus ka päris palju huvitavat saadaval (üllatuslikult palju rohkem kui poodides "karbimänge"), peab õhtul vaatama kas saab ostetud ka.
Ega kellelgi ei ole kasutult kaasasolevat joycon puldi raami seismas ning oleks nõus sellest loobuma?
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pistyk
HV veteran

liitunud: 11.08.2007
|
27.02.2021 01:31:35
|
|
|
Minu poisi switch seisab suht jõude juba aasta .kui arvuti sai,siis on kaput.Tegelt paar korda vist on mänginud mingid autode jalgpalli seal. Ka kasutab seda konsooli,et youtuubist videosid vaadata
_________________ parem varblane katusel,kui nuga neerus |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bjaka
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2007
|
27.02.2021 05:45:56
|
|
|
Ise ikka kasutan antud konsooli pea igapäevaselt. Natuke animal crossingut siis dark soulsi ja mõnd turn based strateegiat otsa kodukontoris olles.
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
12.03.2021 16:30:38
|
|
|
| Tundub, et tuleb ka Switch osta, muude asjade saadavus on na vilets.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
12.03.2021 16:44:45
|
|
|
| sukelduja kirjutas: |
| Tundub, et tuleb ka Switch osta, muude asjade saadavus on na vilets. |
Kõlakate järgi plaanib Nintendo uut mudelit see aasta...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pistyk
HV veteran

liitunud: 11.08.2007
|
12.03.2021 17:48:12
|
|
|
Ja millal seda ükskord meilt osta saab ..
_________________ parem varblane katusel,kui nuga neerus |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006

|
12.03.2021 20:54:57
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
| sukelduja kirjutas: |
| Tundub, et tuleb ka Switch osta, muude asjade saadavus on na vilets. |
Kõlakate järgi plaanib Nintendo uut mudelit see aasta... |
Rumorite järgi masstootmine algab alles suvel aga see kõik ka lambi rumor. Võtta praegu switch ära ja kui peaks ilmuma uuem switch võta too ja parselda vana switch maha, nintendo tax nkn küljes ja erilist hinnakaotust ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jules
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
16.03.2021 15:45:39
|
|
|
e-shop küsimused.
Kas eesti kaardiga saab ainult euroopa riikidest osta või ükskõik kus?
Kui raha laadida kontole, siis see on ka ainult selle ühe konto peal mitte terve switchi ulatuses kasutatav jah?
Tuleb lihtsalt teha teise riigi konto ja saab seal oma ostud ära teha, või on seal veel midagi mida jälgida? Kuidas keelega on, peale inglise ei sooviks väga midagi kasutada.
Kui hindu vaadata, siis Brasiilia on keskmiselt kõige odavam, kellelgi kogemusi?
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miq12
HV veteran

liitunud: 27.03.2007
|
16.03.2021 15:55:13
|
|
|
jules, igal kontol on oma raha, mis sa teed Switchi. Ma ise olen kasutanud ainult eesti (euroopana) ja siis USA kontot. Nendest on hetkel piisanud.
USA konto jaoks ma ei saanud kasutada ei euroopa pangakaarti ega paypali maksmiseks (paypalis mul asukohaks eesti). Olen ostnud usa eshop kinkekaarte mõnest kolmandast netipoest ja seeläbi seda kinkeaarti siis eshopis kasutanud.
Usun, et äkki kellelgi teisel on paremaid näpunäiteid.
_________________ RUUMIK - 3D printeri filamendid Eesti laos! |
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
162 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
16.03.2021 19:50:26
|
|
|
miq12, ega suurt midagi polegi lisada - kõik põhiline öeldud
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jules
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
17.03.2021 15:17:02
|
|
|
Tänud vastuste eest.
Lühike kokkuvõte, kuna mängud on niikuinii kallid, võta seda kui fakti ja unusta ära alede otsimine. Kui tahad midagi mängida, otsusta kas tahad mugavalt "kettalt" mängida -> eshop, või tahad jätta võimaluse järelturul maha müüa hiljem -> kohalik kauplus, amazon.
Karm elu Nintendol ikka...
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miq12
HV veteran

liitunud: 27.03.2007
|
17.03.2021 15:32:30
|
|
|
jules, Mina olen USA konto kaudu ikka osad mängud ostnud. Osasid lihtsalt pole näiteks ka füüsiliselt saadaval üldse. Samuti registreerin kõikide füüsiliste mängude "coinid" usa konto alla, ehk siis kogun nö raha sellele.
Soovitan hoida silma peal ka Euronicsil. Seal vahepeal on füüsilised mängud kõvasti odavamad kui seda on ükskõik mis riigi eshopis digitaalselt.
_________________ RUUMIK - 3D printeri filamendid Eesti laos! |
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
162 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FatCat
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2010
|
24.03.2021 15:14:39
|
|
|
Tegin veits valesti - ostsin konsooli enne kui mängude hindasi nägin
ostsin siis mõned kasutatud Luigi ja Mario mängud, lõbus on küll. Ilmselt on plaan veel mõned n.ö must-play mängud veel ligi võtta, kindlasti BoW, siis hiljem kogu kupatusena maha müüa, sest
väga ei näe mõtet hakata PC porte ostma mis docki tagant mängides ei pruugi korraliku FPS'ga joostagi (ning mis on tõenäoliselt nagunii juba mõnel teisel platvormil olemas). Kui siin kellelgi huvitavaid füüsilisi mänge üle, saatke PS
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jules
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
05.04.2021 11:39:19
|
|
|
Väike mure tekkinud ühe joyconiga (sinine e. kaasas olev vasak).
Mõned korrad on tekkinud probleem, kus nupud ei toimi korrektselt. Esimene vajutus ei registreeru, teine vajutus on eelmise vajutuse käsk e. vajutad paremale, ei midagi. Vajutad järgmiseks alla, tuleb parem, vasakule tuleb all jne). Lastel päris vastik mängus, nad ei saa aru, mis toimub - mäng teeb koguaeg valesid asju.
Aitab, kui lasta puldil uuesti paarituda konsooliga.
On keegi veel midagi sellist kogenud, mõtteid?
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
priitpa
HV kasutaja
liitunud: 07.11.2010
|
07.04.2021 21:25:48
|
|
|
See on Nintendo Switchi tüüpviga. Googelda nintendo switch joycon drift. Ostsin endale ka konsooli ja peale paari nädalat tekkis sama probleem ja ausalt öeldes kadus mänguisu tänu sellele.
| jules kirjutas: |
Väike mure tekkinud ühe joyconiga (sinine e. kaasas olev vasak).
Mõned korrad on tekkinud probleem, kus nupud ei toimi korrektselt. Esimene vajutus ei registreeru, teine vajutus on eelmise vajutuse käsk e. vajutad paremale, ei midagi. Vajutad järgmiseks alla, tuleb parem, vasakule tuleb all jne). Lastel päris vastik mängus, nad ei saa aru, mis toimub - mäng teeb koguaeg valesid asju.
Aitab, kui lasta puldil uuesti paarituda konsooliga.
On keegi veel midagi sellist kogenud, mõtteid? |
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
08.04.2021 00:52:38
|
|
|
| tsitaat: |
Ostsin endale ka konsooli ja peale paari nädalat tekkis sama probleem ja ausalt öeldes kadus mänguisu tänu sellele.
|
Garantii korras vahetatakse ju välja...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jules
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
08.04.2021 13:07:13
|
|
|
Minu meelest ei ole mul tegu driftiga. Probleem on nuppudega, joystick töötab ilusti.
Kuidas see garantii välja näeb Nintendol? Läbi müüja või mõni otsekontakt? Ostisn konsoolid.ee, ja no selle koha kommunikatsioon on kurikuulus.
Saab ka ainult puldi anda või tahetakse kogu konsool ära võtta?
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
20.05.2021 21:17:47
|
|
|
Millist auto/rallimängu te soovitate? Peaks olema handheld'is hästi mängitav.
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
29.05.2021 03:05:31
|
|
|
| Taavi_R, Ise mängin Asphalt 9 ainult handheldis. Aga nagu selliste mängudega ikka, siis alguses on täitsa hea mängida ja progress on kiire aga lõpuks läheb korralikuks grindiks kui just lõputult raha mängu poole loopima ei hakka. Hetkel teen ainult dailyd ära ja suht kõik. Positiivne on muidugi see, et mäng ise on tasuta.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
31.05.2021 08:31:09
|
|
|
| Kas mängu kassetid lähevad ka garantii alla? Poisil üks mäng lambist ei tööta enam, switch viksab errori kui kasset sisse pista. Teised kassetid töötavad ilusti.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
31.05.2021 09:47:20
|
|
|
| Taavi_R kirjutas: |
| Millist auto/rallimängu te soovitate? Peaks olema handheld'is hästi mängitav. |
Rush Rally 3 on minu meelest päris hea Nintendo Lite'ga mängida. Mängul ei ole ametlikke litsentse ja seetõttu on autodel väljamõeldud nimed, aga välja näevad ikka nagu tõelised ralliautod.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
07.07.2021 22:34:00
|
|
|
| Ei tundu just eriti uuendusväärne pakkumine. Võib praegusega rahulikult edasi lasta.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
08.10.2021 12:36:35
|
|
|
Midagi neil kohal ei ole, vb järgmine nädal saabub midagi. #tasemelTeenindus
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mocc
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2003
|
17.10.2021 16:57:36
|
|
|
OLED ostetud euronicsist. Vaatame mis asi see siis on
edit: juurde sai võetud mario kart ja just dance 2021.
edit 2: üks õhtu mängus, emotsioon hea, sammud prismasse ringfit juurde eks vaatame
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Edz
HV Guru
liitunud: 19.10.2002
|
07.11.2021 11:54:28
|
|
|
Hei! Huvipärast uuriks, kus kellelgi kontod on registreeritud ja kust Te mänge ostate?
Laps soovib Mario mänge proovida aga Eestist prooviks ~50€ hetkel ei kipu kohe ostma. Vb keegi teab mingeid häid e-poode ja/või on äkki kusagil mingisugused viisakad soodutusted kohe-kohe tulemas?
Ette tänades
_________________ M: Uued karbis Lenovo ThinkPad Pro dokid koos 90W laadijaga
O: Pakuvad huvi häbiväärse hinnaga Nintendo Switch mängud  |
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
143 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
07.11.2021 12:32:35
|
|
|
Edz, mul põhikonto Eesti all, saab krediitkaardiga ilusti osta.
Nintendo enda mängud hoiavad päris hästi hinda; nende e-Shop’is on pidevalt allahindlusi - tasub silma peal hoida.
Samuti olen kasutanud digitaalsete mängude ostmiseks (tegu müügi keskkonnaga; tasub müüja reitingut ka vaadata, mitte ainult odavaimat hinda):
https://www.eneba.com/
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miq12
HV veteran

liitunud: 27.03.2007
|
08.11.2021 09:16:24
|
|
|
Edz, Kui viitsid veidike jännata USA konto ja USA kontole eShop kinkekaartide kaudu raha laadimisega, siis soovitan ka jälgida siit hindasid: https://eshop-prices.com/?currency=EUR
_________________ RUUMIK - 3D printeri filamendid Eesti laos! |
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
162 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
10.11.2021 12:48:10
|
|
|
Edz, https://www.dekudeals.com/ passi peale ja naudi
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
27.11.2021 12:45:51
|
|
|
Switchiga probleem, poiss tahab mängu uuendada, aga nett switchis räme koomas. 65h näitab, et uuendada. Wifi kodus väga kiire, telefoniga proovisin ka wifit jagada, ikka sama jama, 95h võtab uuendamine.
On kellegi sarnast probleemi olnud, ehk oskate aidata.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miq12
HV veteran

liitunud: 27.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
162 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
27.11.2021 20:59:18
|
|
|
Mhmh, 65h alustades ja kaks päeva oodanud ja siis mingi 20h ikka järel. Suht jama, meenutab seda aega kui mingi Kõu nett oli kunagi ammu, päris mitu päeva sai mänge tõmmatud.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
29.11.2021 12:01:43
|
|
|
| tsitaat: |
Mhmh, 65h alustades ja kaks päeva oodanud ja siis mingi 20h ikka järel. Suht jama, meenutab seda aega kui mingi Kõu nett oli kunagi ammu, päris mitu päeva sai mänge tõmmatud.
|
Ei ole küll sellist anomaaliat varem kohanud...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
29.11.2021 12:05:16
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
| tsitaat: |
Mhmh, 65h alustades ja kaks päeva oodanud ja siis mingi 20h ikka järel. Suht jama, meenutab seda aega kui mingi Kõu nett oli kunagi ammu, päris mitu päeva sai mänge tõmmatud.
|
Ei ole küll sellist anomaaliat varem kohanud... |
Fortnite mänguga just. Äkki mälukaart ära küpsenud? Videote järgi proovisin mingit abi polnud. Vahepeal viskas 90h peale, räme aeglaselt tõmbab, päevaga mingi 15% sai alla laetud ehk.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
29.11.2021 12:36:15
|
|
|
hkurujo88r, suur see uuendus Fortnite'le on?
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
29.11.2021 13:06:44
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
| hkurujo88r, suur see uuendus Fortnite'le on? |
Kust seda näeb?
Vahepeal download jälle nulli läinud.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
29.11.2021 14:49:31
|
|
|
d3t, neid proovisin ei aidanud. Ehk siis võib olla riistvara viga? Võtsin nintendo poe seal switchil lahti, kõik avab ja laeb kiirelt. Proovisin teisi asju tõmmata, ikka sama jama, 30-40h mingid väiksemad mängud.
Kas kuidagi mingi backupi saab teha? Fortnite asjad seotud nintendo kontoga tal, et ei kustu kasutaja asjad ära?
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alain
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2004
|
30.11.2021 00:03:31
|
|
|
Pole küll võibplla kuidagi seotud, aga ma olen täheldanud, et kui mängust väljuda aga ei "sulge teda", vaid jääb taustale tiksuma, siis allalaadimine tunduvalt aeglasem.
Loodan et sain mõtte piisavalt selgelt kirja
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
30.11.2021 00:17:55
|
|
|
| alain kirjutas: |
Pole küll võibplla kuidagi seotud, aga ma olen täheldanud, et kui mängust väljuda aga ei "sulge teda", vaid jääb taustale tiksuma, siis allalaadimine tunduvalt aeglasem.
Loodan et sain mõtte piisavalt selgelt kirja  |
Ma mingi 10 restarti juba teinud ja igatipidi proovinud, mälukaart välja jne. Ega midagi peab vist posile uuema mudeli ostma...Normaalne
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
05.12.2021 23:14:43
|
|
|
Ma hakkan ajale jalgu jääma - Viimane konsool, mida omatud sai oli PS2, pärast seda tume maa. Küll aga kasvab kodus 7.a poiss, kes elavat huvi sellise asja vastu üles näitamas. Pmst saan ma õigesti aru, et a la kui selline osta: https://konsoolid.ee/Switch/Switch-konsoolid?product_id=2191&sort=p.price&order=DESC siis komplektis mängu pole, mis tähendab, et veel oma 50-60€ alla laduda ?
Alternatiiv siis külastada keskkonda: https://www.dekudeals.com/ ja sealt siis ostan nö switch kontole mängu, mis olen loonud ja konsooliga sidunud ? See mäng jääb selle konto külge ja on iga kell kättesaadav ?
Mänge saan panna konsoolile nii palju kui on selles olev microSD mahutavus ?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Godhand
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.06.2005
|
06.12.2021 00:14:14
|
|
|
Jah, antud OLED komplektis mängu pole, kuid näiteks Fortnite, Rocket League ja Apex Legends ja Asphalt 9 on Nintendo epoest tasuta alla laetavad. Muidu on jah mängud raha eest ja neid võib osta nii füüsiliselt näiteks Euronicsist või krediitkaardiga otse läbi Nintendo Switchi epoe.
Kui tahate kohe mõnda mängu ka kaasa ja Switch ei pea olema too uus OLED, siis jõulude eel peaks müügile tulema ka vanem Switchi variant koos Mario Kart 8 Deluxe mänguga
| miga kirjutas: |
Ma hakkan ajale jalgu jääma - Viimane konsool, mida omatud sai oli PS2, pärast seda tume maa. Küll aga kasvab kodus 7.a poiss, kes elavat huvi sellise asja vastu üles näitamas. Pmst saan ma õigesti aru, et a la kui selline osta: https://konsoolid.ee/Switch/Switch-konsoolid?product_id=2191&sort=p.price&order=DESC siis komplektis mängu pole, mis tähendab, et veel oma 50-60€ alla laduda ?
Alternatiiv siis külastada keskkonda: https://www.dekudeals.com/ ja sealt siis ostan nö switch kontole mängu, mis olen loonud ja konsooliga sidunud ? See mäng jääb selle konto külge ja on iga kell kättesaadav ?
Mänge saan panna konsoolile nii palju kui on selles olev microSD mahutavus ? |
viimati muutis Godhand 06.12.2021 10:21:03, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
06.12.2021 00:29:55
|
|
|
| Konsoolil on oma sisemälu, mida saab vajadusel microSD kaardiga laiendada (see tuleb endal ise osta).
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
06.12.2021 12:38:07
|
|
|
Tänud! Olen saanud päris head infot! Konsoolid.ee oli näide. Kui peaks ostmiseks minema, siis tuhnin enne seda kenasti
Üks küss veel, miks pole tänaseni Switch-i vms konsooli ostnud, suunatud pigem lastevanematele. Nimelt, kuidas teil kord on selle agregaadi taga ? Kas lapsel on 24/7 õigus selle taga istuda või kuidas ta sellest maailmast ära saada kui kokkulepitud aeg on täis tiksunud. Ilma, et kodus kolmas maailmasõda vallanduks
Siiani olen lapsel lasknud arvuti taga tunnikese, telefonis paarkümmend minutit askeldada, aga mitte iga päev. Mõte tüürib selles suunas, et kui selline asi nüüd kodus on, siis kas olete suutnud distsipliini säilitada ?
Üks küss veel - on mul vanemana võimalus näiteks panna konsoolile ajalimiit, näiteks iga päev 1h vms ? Lisaks, kas saan panna ekraaniluku, et omavoli piirata ?
Tagasihoidlikud vanema küsimused, kel 7.a kodus
EDIT: Rakendusega täitsa juhitav kui palju mängida saab. See on küll hea: https://www.nintendo.co.uk/Hardware/Nintendo-Switch-Parental-Controls/Nintendo-Switch-Parental-Controls-1183145.html
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
06.12.2021 13:09:42
|
|
|
miga, eks see ole personaalne - meie peres (13 ja 9 aastane) on lastel igapäevane ekraaniaeg ja ise vaatavad milliste ekraanide vahel seda jagavad
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Godhand
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.06.2005
|
06.12.2021 14:28:08
|
|
|
Mul hetkel 10-aastane poiss ja 8-aastane plika kodus ja videomängud (ja ka muu nutisisu) on neile pmst sünnist saadik kogu aeg kättesaadav olnud (sest nutitehnoloogia on ju nagunii kõikjal meie ümber ja kui meie neid ei suuna, siis avastavad nad sõprade juhendamisel nagunii koolis kõike omal käes), eeldusel, et trennides on käidud ja koolis õppimine ja käitumine eeskujulik. Senimaani pole suuremaid probleeme videomängudega tekkinud. Aga jah, te juba avastasite tolle rakenduse, millega aega jagada ja silma peal hoida, millega Switchis tegeletakse, seega võimalus asja jälgida on olemas, kui selleks soovi on.
Seega lähtuge sellest, kuidas teie lapse nutikombed ja kokkupuuted sellega seni olnud on.
| miga kirjutas: |
Tänud! Olen saanud päris head infot! Konsoolid.ee oli näide. Kui peaks ostmiseks minema, siis tuhnin enne seda kenasti
Üks küss veel, miks pole tänaseni Switch-i vms konsooli ostnud, suunatud pigem lastevanematele. Nimelt, kuidas teil kord on selle agregaadi taga ? Kas lapsel on 24/7 õigus selle taga istuda või kuidas ta sellest maailmast ära saada kui kokkulepitud aeg on täis tiksunud. Ilma, et kodus kolmas maailmasõda vallanduks
Siiani olen lapsel lasknud arvuti taga tunnikese, telefonis paarkümmend minutit askeldada, aga mitte iga päev. Mõte tüürib selles suunas, et kui selline asi nüüd kodus on, siis kas olete suutnud distsipliini säilitada ?
Üks küss veel - on mul vanemana võimalus näiteks panna konsoolile ajalimiit, näiteks iga päev 1h vms ? Lisaks, kas saan panna ekraaniluku, et omavoli piirata ?
Tagasihoidlikud vanema küsimused, kel 7.a kodus
EDIT: Rakendusega täitsa juhitav kui palju mängida saab. See on küll hea: https://www.nintendo.co.uk/Hardware/Nintendo-Switch-Parental-Controls/Nintendo-Switch-Parental-Controls-1183145.html |
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|