Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Töövahendus »  10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 61, 62, 63  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
andree
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2010




sõnum 29.08.2021 18:41:49 vasta tsitaadiga

iPhone SE 2020 ekraanil kriimud, kas ainult ekraani klaasi vahetamine oleks võimalik?
Kui ei siis vahetaks kogu ekraani, mis oleks hinnaks?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2021 21:03:35 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
iPhone 7 - klaas katki, ekraan terve, aga saan aru, et vaja siis juba ekraan vahetada. Hetkel valge esipaneel, aga võiks olla must. Palju originaal ekraan koos vahetusega läheks ning mis ajaga võiks arvestada ?


Hei,
Esipaneeli saab nii musta kui ka valget. Aga Home nupp jääb samat värvi nagu hetkel, kuna see emaplaadiga seotud.
Uus originaal ekraan 65€

Meeldivat,



andree kirjutas:
iPhone SE 2020 ekraanil kriimud, kas ainult ekraani klaasi vahetamine oleks võimalik?
Kui ei siis vahetaks kogu ekraani, mis oleks hinnaks?


Hei,
ainult klaasi kahjuks ei vaheta,
uus ekraan koos uue klaasiga 75€


Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
janno89
Kreisi kasutaja
janno89

liitunud: 27.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2021 17:12:28 vasta tsitaadiga

poco x3 pro kaamerate klaas katki, saaks abi?
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2021 07:03:05 vasta tsitaadiga

janno89 kirjutas:
poco x3 pro kaamerate klaas katki, saaks abi?


2.

Hei, saame aidata ikka,
uus kaamera klaas koos vahetusega 25€,
tarneaeg 5-9tp

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2021 14:04:30 vasta tsitaadiga

S8-le ekraan ja tagune, pakud lihtsalt ekraani ka või ainult koos vahetusega?
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2021 18:14:47 vasta tsitaadiga

Foxxx kirjutas:
S8-le ekraan ja tagune, pakud lihtsalt ekraani ka või ainult koos vahetusega?


Hei,

Uus originaal ekraan 169-175€ (sõltub värvist) tarne 5-9tp
Kasutatud originaal ekraan 109 € musta värvi kohapeal olemas.
Uus originaal tagaklaas 45€ kohapeal olemas musta,hõbedat ja lillat.

kui soovid meie poolt ka paigaldust, siis +15€

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kert18
Kreisi kasutaja
kert18

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2021 12:23:32 vasta tsitaadiga

S8-l kõne ajal heli väga nõrk, vist vajab kõlari vahetust? Mis maksaks?
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2021 12:39:16 vasta tsitaadiga

kert18 kirjutas:
S8-l kõne ajal heli väga nõrk, vist vajab kõlari vahetust? Mis maksaks?


Hei,
kõne ajal, ehk siis kuular vajalik vahetada.
Kuulari vahetus 25€

Meeldivat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kert18
Kreisi kasutaja
kert18

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2021 21:29:51 vasta tsitaadiga

Tänud vastuse eest. Tundub, et lihtsalt kuular oli mustust täis ja nüüd justkui toimiks jälle, aga kui tulevikus peaks jälle jamama, siis tean, kuhu pöörduda. 25€ üllatavalt odav hind ka thumbs_up.gif
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomm2n
Kreisi kasutaja
tomm2n

liitunud: 08.11.2005




sõnum 07.10.2021 10:29:37 vasta tsitaadiga

Poco X3 Pro ekraanivahetus?
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2021 11:29:31 vasta tsitaadiga

tomm2n kirjutas:
Poco X3 Pro ekraanivahetus?


Hei,

uus originaal ekraan 95€ tarne 5-9tp
uus analoog ekraan 70€ tarne 3-4 nädalat

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
otsija
HV veteran
otsija

liitunud: 12.06.2003




sõnum 08.10.2021 10:13:57 vasta tsitaadiga

Tere,
Yotaphone 2 põhiekraani klaasi vahetuse hinda palun. Asendus klaas olemas.
Tänan
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2021 08:57:11 vasta tsitaadiga

otsija kirjutas:
Tere,
Yotaphone 2 põhiekraani klaasi vahetuse hinda palun. Asendus klaas olemas.
Tänan


Tere
Kahjuks antud seadmel klaasi ei vahetata, vajalik tervik ekraan vahetada. Hiinast midagi kasutatult leiaksime, kuid me ei saa garantiid anda nende toimivuses. Soovil võite tervik mooduli tellida ja saame abiks olla vahetusel. Kui paneel ei toimi, peate aga ise garantii/raha tagastust hiina poolt taotlema.

Meeldivat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2021 22:36:41 vasta tsitaadiga

Galaxy S10 ekraanil kõige pealmine kiht defektiga - mis vahetuse hind oleks? Soov vahetada vaid välimine kiht...
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FEAR007
Kreisi kasutaja
FEAR007

liitunud: 26.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2021 08:26:32 vasta tsitaadiga

Palju Samsung Note 20 Ultra ekraaniklaasi vahetus läheks ?
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2021 08:53:58 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Galaxy S10 ekraanil kõige pealmine kiht defektiga - mis vahetuse hind oleks? Soov vahetada vaid välimine kiht...



Hei, kahjuks ainult pealmist klaasi ei vaheta,kui on soov siis saame teha pakkumise tervele moodulile.
Selleks oleks telefoni värvi vaja.

Parimat,




FEAR007 kirjutas:
Palju Samsung Note 20 Ultra ekraaniklaasi vahetus läheks ?


Hei,
täpsema hinna saamiseks palun täpsusta mis värvi seadmega tegemist.

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
FEAR007
Kreisi kasutaja
FEAR007

liitunud: 26.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2021 09:52:47 vasta tsitaadiga

Mystic Bronze thumbs_up.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2021 18:46:15 vasta tsitaadiga

FEAR007 kirjutas:
Mystic Bronze thumbs_up.gif


Hei,
uus originaal ekraan 339€ tarne aeg 5-9tp

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2021 19:46:04 vasta tsitaadiga

mteachx, ega ei tea, kas ja, kus seda tehakse meil?
& valge.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2021 13:43:06 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
mteachx, ega ei tea, kas ja, kus seda tehakse meil?
& valge.


Teadaolevalt eestis üksikult sellist teenust ei pakuta. Taastatakse küll, kuid väljaspool eestit ja ostetakse/võetakse töösse suuremas koguses kui 1tk. Hind tuleb kallim, kui soetada uus paneel muidu.

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2021 16:06:43 vasta tsitaadiga

Palju paneelivahetus valgel?
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2021 09:39:15 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Palju paneelivahetus valgel?


Hei

Uus originaal ekraan koos vahetusega 235€, tarne aeg 5-9tp

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
darcen
HV kasutaja
darcen

liitunud: 09.03.2002




sõnum 08.11.2021 00:05:33 Tere vasta tsitaadiga

Huawei P30 ELE-L29 vajab hädasti uut ekraani. Ei pea originaal olema.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2021 13:46:48 Re: Tere vasta tsitaadiga

darcen kirjutas:
Huawei P30 ELE-L29 vajab hädasti uut ekraani. Ei pea originaal olema.


HV:

Uus originaal ekraan 165€ tarne 5-9tp
uus analoog ekraan 99€ tarne 3-4 nädalat

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ifeeldeadp
Kreisi kasutaja
ifeeldeadp

liitunud: 06.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2021 16:51:46 vasta tsitaadiga

Oneplus nord 5g (ac2003) ekraan terve aga klaas katki - mis võimalused on ?
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2021 20:19:34 vasta tsitaadiga

Iphone X must ekraan koos vahetusega?
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2021 09:58:44 vasta tsitaadiga

ifeeldeadp kirjutas:
Oneplus nord 5g (ac2003) ekraan terve aga klaas katki - mis võimalused on ?


Hei,

ainult klaasi kahjuks ei vahetata.
Uus originaal ekraan 175€ tarne 5-9tp
Analoog ekraan tuleb sarnase hinnaga,seega ei hakka seda pakkuma.


Meeldivat,


WerteX kirjutas:
Iphone X must ekraan koos vahetusega?


Hei,

uus originaal 145€
uus analoog 95€

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2021 09:54:28 vasta tsitaadiga

Tere

Oneplus Nord ekraan katki.
Samuti vedeleb mul üks Oneplus 7T. Kas selle ekraaniga on asjalood mõistlikumaks läinud? Enne oli mingi suht müstiline hind ja tarneaegagi vist polnud...

_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2021 22:28:53 vasta tsitaadiga

OnePlus 6-l akut vahetate (uus aku endal olemas)?
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2021 08:52:35 vasta tsitaadiga

inca kirjutas:
Tere

Oneplus Nord ekraan katki.
Samuti vedeleb mul üks Oneplus 7T. Kas selle ekraaniga on asjalood mõistlikumaks läinud? Enne oli mingi suht müstiline hind ja tarneaegagi vist polnud...


Hei, kuna Oneplus nord mudeleid on mitmeid, siis palun täpsusta mudeli number.
Oneplus 7t puhul on hinnad endiselt krõbedad, 245€ uus originaal ja tarne 5-9tp

Parimat,




1dumbpcuser kirjutas:
OnePlus 6-l akut vahetate (uus aku endal olemas)?



Hei,

vahetame ikka , töö hinnaks 20€ ja ajakulu umbes 1 tund

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2021 11:38:44 vasta tsitaadiga

iPhone XS MAX esiklaasi vahetus? Köik funktsioonid töötavad.



_________________
2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ifeeldeadp
Kreisi kasutaja
ifeeldeadp

liitunud: 06.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2021 13:52:26 vasta tsitaadiga

mteachx kirjutas:
ifeeldeadp kirjutas:
Oneplus nord 5g (ac2003) ekraan terve aga klaas katki - mis võimalused on ?


Hei,

ainult klaasi kahjuks ei vahetata.
Uus originaal ekraan 175€ tarne 5-9tp
Analoog ekraan tuleb sarnase hinnaga,seega ei hakka seda pakkuma.


Meeldivat,


WerteX kirjutas:
Iphone X must ekraan koos vahetusega?


Hei,

uus originaal 145€
uus analoog 95€

Parimat,


Mõrane klaas ta jääb siis. See telefon ei ole väärt seda tööd - aeglane juustuke icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2021 15:48:09 vasta tsitaadiga

terminator kirjutas:
iPhone XS MAX esiklaasi vahetus? Köik funktsioonid töötavad.




Hei,

uus originaal ekraan 195€
uus analoog ekraan 135€
mõlemad variandid kohapeal olemas ja saab ootetööna teostada.

Meeldivat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2021 16:28:00 vasta tsitaadiga

Kas iphone 12 Pro Max esiklaasil on vahet ka analoogil ja originaalil ja mis maksab?
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2021 18:49:02 vasta tsitaadiga

Küsin

Oneplus 7 pro
tagumise klaasi vahetus, odavaim võimalik variant?
Kas muud hooldust ka saab nagu mikrofoni/kuulari puhastamine, laadimise pesa puhastamine jm?
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2021 10:06:07 vasta tsitaadiga

mteachx kirjutas:
inca kirjutas:
Tere

Oneplus Nord ekraan katki.
Samuti vedeleb mul üks Oneplus 7T. Kas selle ekraaniga on asjalood mõistlikumaks läinud? Enne oli mingi suht müstiline hind ja tarneaegagi vist polnud...


Hei, kuna Oneplus nord mudeleid on mitmeid, siis palun täpsusta mudeli number.
Oneplus 7t puhul on hinnad endiselt krõbedad, 245€ uus originaal ja tarne 5-9tp

Parimat,

Tavaline must originaal Nord

_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2021 14:08:04 vasta tsitaadiga

liiv kirjutas:
Kas iphone 12 Pro Max esiklaasil on vahet ka analoogil ja originaalil ja mis maksab?


Hei,

originaalil ja analoogil on ikka vahe, pildi teravus ja värvus ja heledus ja klaasi tugevus.
analoog ekraan 235€ tarne 5-9tp
originaal ekraan 385€ tarne 5-9tp

Tekib ka teavitus ekraani vahetusest telefonile.



hentz kirjutas:
Küsin

Oneplus 7 pro
tagumise klaasi vahetus, odavaim võimalik variant?
Kas muud hooldust ka saab nagu mikrofoni/kuulari puhastamine, laadimise pesa puhastamine jm?




Hei,

Odavaim võimali variant analoog klaas 35€ tarne 3-4 nädalat,
originaal klaas 55€ tarne 5-9tp
Saab teostada ka muud hooldust, puhastamine koos klaasi vahetusega +10€

Parimat,




inca kirjutas:
mteachx kirjutas:
inca kirjutas:
Tere

Oneplus Nord ekraan katki.
Samuti vedeleb mul üks Oneplus 7T. Kas selle ekraaniga on asjalood mõistlikumaks läinud? Enne oli mingi suht müstiline hind ja tarneaegagi vist polnud...


Hei, kuna Oneplus nord mudeleid on mitmeid, siis palun täpsusta mudeli number.
Oneplus 7t puhul on hinnad endiselt krõbedad, 245€ uus originaal ja tarne 5-9tp

Parimat,

Tavaline must originaal Nord




hei,

uur originaal 155€, tarne 5-9tp

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
UrMo20
HV vaatleja
UrMo20

liitunud: 25.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2021 22:33:57 vasta tsitaadiga

Tere

Mis maksab iphone 8 ekraan ja klaas + vahetus?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2021 09:30:55 vasta tsitaadiga

UrMo20 kirjutas:
Tere

Mis maksab iphone 8 ekraan ja klaas + vahetus?



Hei,

uus originaal 75€
kasutatud originaal 65€
mõlemad kohapeal olemas ja saab ootetööna teostada.

Parimat

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
homm
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2021 16:00:02 vasta tsitaadiga

Tervist,

Motorola Edge 5g (xt2063-3)
Ekraan mõranenud, otsiks asendust. icon_smile.gif

Tänud!
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2021 20:39:38 vasta tsitaadiga

Tervitusi . Samsung Galaxy Tab A SM-T595 musta värvi ekraanivahetust. Puutetundlikkus töötab, ekraan mõrades. Aitäh.!
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gjhhdf
HV vaatleja

liitunud: 29.04.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2021 21:29:56 vasta tsitaadiga

Tere,
Pocophone F1 ekraan koos vahetusega?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2021 13:45:57 vasta tsitaadiga

homm88 kirjutas:
Tervist,

Motorola Edge 5g (xt2063-3)
Ekraan mõranenud, otsiks asendust. icon_smile.gif

Tänud!


Hei,

uus originaal ekraan 265€, tarne 5-9tp


Pailaps kirjutas:
Tervitusi . Samsung Galaxy Tab A SM-T595 musta värvi ekraanivahetust. Puutetundlikkus töötab, ekraan mõrades. Aitäh.!


Hei,

Kahjuks ainult klaasi antud mudelil ei vaheta.
uus originaal ekraan 145€ tarne 5-9tp




gjhhdf kirjutas:
Tere,
Pocophone F1 ekraan koos vahetusega?


Hei,

uus originaal ekraan 85€ tarne 3-4 nädalat
uus analoog ekraan 65€ tarne 3-4 nädalat

Meeldivat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
d2n
HV kasutaja
d2n

liitunud: 25.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2021 17:28:57 vasta tsitaadiga

Tervist!

Teemas sellist küsimust veel ei näinud - S21 Ultra ekraan koos vahetusega? (must)
Ekraanis paar mõra.

Tänud ette ja häid tulevaid pühi!
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2021 13:09:53 vasta tsitaadiga

Master593 kirjutas:
Tervist!

Teemas sellist küsimust veel ei näinud - S21 Ultra ekraan koos vahetusega? (must)
Ekraanis paar mõra.

Tänud ette ja häid tulevaid pühi!

Hei

Uus originaal ekraan koos tööga 324€ - tarne ca 5-9tp
Originaal kasutatud ekraan 285€ - tarne 5-9tp

Vajadusel saame ka kindlustusakte teha, kui peaks olema seade kuidagi kindlustusega kaetud.

Meeldivat pühade oodet ka Teilegi! thumbs_up.gif

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mrt213
HV kasutaja
mrt213

liitunud: 20.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2021 09:23:32 vasta tsitaadiga

Palju iPhone 11 valge ekraani vahetus maksta võiks?
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2021 15:16:29 vasta tsitaadiga

iPhone7 akuvahetus?
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmz
HV kasutaja

liitunud: 09.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2022 23:48:00 vasta tsitaadiga

Samsung Galaxy Tab S5e (musta värvi) [SM-T725]
Kukkus suvel, klaas katki, toimis poisil mõnda aega sellisena, enam ei toimi - laadija taha pannes viskab Samsa kirja ette ja jääb sinna. Ennist läks tööle (võttis pildi ette duble-tappides) ka laadijat ühendades. Toitenupp ei toimi ka pärast kukkumist, kukkus selle peale/pihta kuidagi, sellest ka klaas katki. Muidu töötas nagu peab, hoolimata vigasest nupust ja klaasist.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2022 13:51:09 vasta tsitaadiga

mrt213 kirjutas:
Palju iPhone 11 valge ekraani vahetus maksta võiks?


Hei, kohapeal olemas OEM ekraan , hind koos vahetusega 135€



elukaz kirjutas:
iPhone7 akuvahetus?


Hei, 29€ kohapeal olemas.



rmz kirjutas:
Samsung Galaxy Tab S5e (musta värvi) [SM-T725]
Kukkus suvel, klaas katki, toimis poisil mõnda aega sellisena, enam ei toimi - laadija taha pannes viskab Samsa kirja ette ja jääb sinna. Ennist läks tööle (võttis pildi ette duble-tappides) ka laadijat ühendades. Toitenupp ei toimi ka pärast kukkumist, kukkus selle peale/pihta kuidagi, sellest ka klaas katki. Muidu töötas nagu peab, hoolimata vigasest nupust ja klaasist.



Hei, vea tuvastamiseks oleks vaja tahvel lahti võtta, kuid kuna avamiseks on vaja eemaldada ekraan ja see on mõrane, siis väga suure tõenäosusega see ei jää samasse seisu ja võib puruneda ka lcd. Uue ekraani hinnaks 195€.
Kuid kuna samsa kiri jääb ette,siis tõenäoliselt on viga kas toites või emaplaadis, seega ilmselt pole antud seadme parandamine enam mõttekas. Kui soovid võime proovida ekraani tervelt kätte saada ja vea leida.

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmz
HV kasutaja

liitunud: 09.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2022 22:48:21 vasta tsitaadiga

mteachx kirjutas:

rmz kirjutas:
Samsung Galaxy Tab S5e (musta värvi) [SM-T725]
Kukkus suvel, klaas katki, toimis poisil mõnda aega sellisena, enam ei toimi - laadija taha pannes viskab Samsa kirja ette ja jääb sinna. Ennist läks tööle (võttis pildi ette duble-tappides) ka laadijat ühendades. Toitenupp ei toimi ka pärast kukkumist, kukkus selle peale/pihta kuidagi, sellest ka klaas katki. Muidu töötas nagu peab, hoolimata vigasest nupust ja klaasist.



Hei, vea tuvastamiseks oleks vaja tahvel lahti võtta, kuid kuna avamiseks on vaja eemaldada ekraan ja see on mõrane, siis väga suure tõenäosusega see ei jää samasse seisu ja võib puruneda ka lcd. Uue ekraani hinnaks 195€.
Kuid kuna samsa kiri jääb ette,siis tõenäoliselt on viga kas toites või emaplaadis, seega ilmselt pole antud seadme parandamine enam mõttekas. Kui soovid võime proovida ekraani tervelt kätte saada ja vea leida.

Ei ole vast mõtet siis vaeva näha. Võin sel juhul asja teile varuosadeks pakkuda, kui sealt miskit võtta on icon_smile.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Töövahendus »  10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 61, 62, 63  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.