|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
11.09.2021 13:14:04
|
|
|
| kjaups kirjutas: |
| Aga mis sellelt puudu on? Mis mehhanism nii suurele hoovale külge käib, mis peaks rakenduma tulekahju korral? Too kruvi seal mingit mõju ei rakenda, auku vaadates lihtsalt plekk vastas ja kõigis kolmes asukohas mis korteris on, kõigil jõuga lohk sisse keeratud. |
ah?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kirjumega
HV veteran

liitunud: 25.10.2014
|
11.09.2021 14:56:53
|
|
|
Kas keegi on hiljuti Tele2-st Samsung Galaxy S21 ostnud? Küsimus selline, kas see 100€ boonust on juba hinnast maha võetud või läheb see veel lisaks maha + vana telefoni väärtus?
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
11.09.2021 15:54:05
|
|
|
| Tekstist on ju aru saada, et läheb lisaks maha, kui tingimus täidetud. Samsungi tagasiostu lehel sama 749 hind ja saad ka 100 + vana telefoni hind alla.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
12.09.2021 11:19:51
|
|
|
| Viktor kirjutas: |
| ...aga mulle tele2 pole endiselt vastanud, küsisin sama paketti mis mu vanaemalgi, nt. vabadus18 5€ eest. Meilile kirjutasin ja veel ootan vastust. |
Ma arvan et jäädki ootama . Tahad tänapäeval paketti, mis sisaldab 18GB/9GB (Eesti/EU) ja piiramatult kõnesid/sõnumeid kokku 5€ eest? Mis muidu maksab 16€. Lase latti alla natuke (mõne euro eest), siis vb. Ja kui vanaemal on taolise hinnaga, siis on see pigem mingi anomaalia. Tele2 pakub näiteks analoogset, aga 6GB/3GB paketti peaaegu "surres" 4€-ga, sealt enam alla ei saa mingi hinnaga...
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viktor
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.06.2005
|
12.09.2021 12:42:35
|
|
|
tere!tõsi ta on et tele2 ei ole väga lojaalne midagi pakkuma, nagu nad kõik vast hakkavad alles liigutama siis kui number hakkab liikuma!
aga et pole häid pakette,eks see sõltu ikka kuida rääkida ja no diilis on mul nt 4,99€ eest 12 gb,et 5 € eest ikka saab pakette siis see uus CSC operaator pakub ka ikka tele2 võrgu alt häid pakette jne. et ei ole ainult nii et on mis on ja odavamalt ei saa.
aga tele2 vastus tuli ära ja ta oli siis selline:
Tere, Viktor
Mul on väga hea meel, et meile kirjutasite.
Meie pakettide hinnad on kõik kodulehel kenasti üleval. Hetkel meil eraldi liitumispakkumisi ei ole. Teie vajadustele kõige sarnasem pakett võiks olla Vabadus 15, mille hinnaks on 15 eurot kuus. On täiesti tõsi, et ühtegi siduvat lepingut meile ei ole. E-sim on meil kenasti olemas ja numbri liikumine ühest võrgust teise võtab umbes 6 tööpäeva aega. Applewatchile e-simi meie veel hetkel ei paku jah.
Kõike paremat
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksuuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.12.2007
|
12.09.2021 12:47:22
|
|
|
| Viktor kirjutas: |
aga tele2 vastus tuli ära ja ta oli siis selline:
|
Aga kirjuta neile, et siin foorumis kasutaja salatoimik väidab, et Tele2 annab ise ka piiramatut miski 8-10€-ga ja Sinu sõber sai 10 eest piiramatu! kui soodus läbi sai küsis ja saigi veel odavamalt, et mis diskrimineerimine see olgu, kui nemad said, siis Sina tahad ka jne.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viktor
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.06.2005
|
12.09.2021 14:35:45
|
|
|
ja ega sõbral vedas, tea,kas see konto vaatamine on see, et äkki tal ruuter võetud ja selle pärast sai selle sooduse.. Kuidgi ruuterile tal ka suht soodne 15€ eest ilma rendita.
selline tuli talle vastus:
Tänud, et meile kirjutasite!
>
> Vaatasin Teie konto üle ja näen, et saaksime Teie paketti pakkuda Teile ka
> 10 eurose kuutasuga. Tegemist oleks ikkagi "Piiramatu Vabaduse" paketiga,
> seega kõik tingimused jääksid samaks, mis ka praegu.
>
> Andke teada, mis mõtted Teil tekivad ja saame soodustuse ära rakendada.
> Lisan siinkohal ka veel seda, et meie soodustused on erilised ka seetõttu,
> et nende puhul ei ole tegemist siduvate lepingutega, mis sisaldaksid endas
> tähtajalisi kohustusi ja leppetrahve.
>
> Jääme Teie vastust ootama!
>
> Ikka parimat
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
12.09.2021 22:42:24
|
|
|
| Viktor, ülalpool toodu on tüüpiline vastus Tele2 poolt. Kui number liikuma panna, siis tavaliselt jutt muutub - "vaatame, et olete olnud meie pikaajaline klient ja saaksime teha teile paketi see-ja-teine sellise hea hinnaga hoopis jne". Kui see nende esmane vastus tagasi saata ja küsida, miks siis kohe ei saanud, siis on suu emmi täis. Läbikäidud rada ja sai nad põhimõtte pärast kuupeale saadetud peale mõtetut vastust. Telia tegi sarnase pakkumise, mis enne Tele2-s oli ja alles peale numbri liikuma panemist pakkusid samadel tingimustel vana soodushinnaga paketti edasi.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-steven--
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.11.2007
|
14.09.2021 16:07:00
|
|
|
Kellelgi Tele2 püsiühendusega on kogemusi? Pigem halvad või head, nett stabiilne?
_________________ mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
15.09.2021 10:25:46
|
|
|
No too CSC vastas mulle küll, et saab 7€ eest piiramatuid. Panen kohe kaks numbrit teele ära, kui kõik OK, siis saab kolmanda ka liigutatud.
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
16.09.2021 10:14:22
|
|
|
| kjaups kirjutas: |
| No too CSC vastas mulle küll, et saab 7€ eest piiramatuid. Panen kohe kaks numbrit teele ära, kui kõik OK, siis saab kolmanda ka liigutatud. |
Näita pakkumist.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
17.09.2021 20:56:18
|
|
|
| Ma tahaks ka sellist pakkumist näha.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksuuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.12.2007
|
17.09.2021 21:13:30
|
|
|
| Küsisin ka neilt soodsat hinnapakkumist ja staatlise IP maksumust, sain vastuseks, et staatilist IP -d hetkel ei pakuta aga plaanis on aga hinnapakkumist ei saanud siis ega ka uuesti küsides.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
17.09.2021 21:28:28
|
|
|
raxz, loe seda csc teemat
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
17.09.2021 21:34:43
|
|
|
| Ehk siis ei ole piiramatut paketti 7€ eest olemas. Siis ei tasu ju suvalist kelbast ajada.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
18.09.2021 08:19:59
|
|
|
raxz, kellele see nüüd mõeldud oli?
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
macc
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.05.2002
|
18.09.2021 08:51:27
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
| kjaups kirjutas: |
| No too CSC vastas mulle küll, et saab 7€ eest piiramatuid. Panen kohe kaks numbrit teele ära, kui kõik OK, siis saab kolmanda ka liigutatud. |
Näita pakkumist. |
Saab saab aga kui õhtuti on ühe masti otsas piiramatu arv usereid ja max uploadid ja downloadid on peal, siis reaalselt ja praktiliselt on ühenduse kiirus tihti alla 1 Mbps ja hea kui on 2 Mbps. Seda soodsat on ilmselt jagatud ülearu ühe masti kohta. Kui jutt sellest oli...
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
18.09.2021 09:48:02
|
|
|
| kjaups kirjutas: |
| raxz, kellele see nüüd mõeldud oli? |
Kellele iganes, kes siin piiramatust internetist rääkis.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
18.09.2021 10:35:59
|
|
|
| raxz kirjutas: |
| kjaups kirjutas: |
| raxz, kellele see nüüd mõeldud oli? |
Kellele iganes, kes siin piiramatust internetist rääkis. |
Ongi piiramatu, kuid meili ja uudiste lugemiseks
Lihtsalt seda infot pole kerge leida.
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
18.09.2021 11:49:11
|
|
|
| kjaups kirjutas: |
| raxz kirjutas: |
| kjaups kirjutas: |
| raxz, kellele see nüüd mõeldud oli? |
Kellele iganes, kes siin piiramatust internetist rääkis. |
Ongi piiramatu, kuid meili ja uudiste lugemiseks
Lihtsalt seda infot pole kerge leida. |
Ehk siis ei ole ju piiramatu. Tegu on internetiga mailide ja uudiste lugemiseks piiramatus mahus, aga mitte piiramatu internetiga. Teliaga pole olnud probleemi, kui õhtuga 250GB videofaile oli vaja alla tõmmata, kuigi väidetavalt peab 2TB täitumisel klienditeenindust tülitama.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksuuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.12.2007
|
18.09.2021 13:04:27
|
|
|
See on reaalne Tele2 pakkumine:
"From: firma@tele2.ee
Kõik on uus septembrikuus! Meil on Sinu ärile ainulaadne uus Piiramatu Kontor pakett, millega saad piiramatu mahu ja kiirusega neti ning viimase peal ruuteri kontorisse kõigest 23 € eest kuus (+ km)!
Piiramatu mahu ja kiirusega nett
Võimekas Huawei B628 ruuter + tasuta ruuterivahetus iga 36 kuu järel
Tasuta staatiline IP
Uue Huawei B628 ruuteriga naudid veelgi paremat ja stabiilsemat WiFit. Ikka selleks, et saaksid ajada äri mugavalt ja piiramatult. Muide, nii moodsat ruuterit meie konkurentide käest veel ei saagi.
Jäta meile oma kontakt ja võtame Sinuga ise ühendust."
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003

|
18.09.2021 21:40:45
|
|
|
jah kontoris, > seal on kaabel! mitte ei wire-le kuskil metsas posti all.
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
23.09.2021 19:19:11
|
|
|
| Praegu veel tehakse paremaid hindasi? Prooviks ka vahelduseks Tele2, helistades öeldi, et need hinnad mis on need on.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mega
HV Guru

liitunud: 12.02.2004
|
24.09.2021 00:24:58
|
|
|
Tele2 teeb eriti kavalat lüket viimasel ajal. Soovisin ühte (ettevõtte) numbrit üle viia, leppisime hinnad kokku, siis saadeti meilile lingid allkirjastamise keskkonda. Võtsin aega ja asusin siis lugema, millele allkirju tahetakse ja tavapärane volitus, millega Tele2 saab minu eest vana operaatori juures lepingu lõpetada, sisaldas ka klauslit, millega peaksin keelama vanal operaatoril uuesti ühendust võtta! Eks ikka, et ei saaks paremat pakkumist teha. Vot see on uus tase! Loomulikult jätsin selle allkirjastamata ja jäigi diil katki.
_________________ - censored - |
|
| Kommentaarid: 270 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
237 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reikar
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.10.2003
|
24.09.2021 09:37:26
|
|
|
| Väga kahtlane. Selline leping tuleks kuskile targematele saata ülevaatamisele, et ega TELE2 siin ebaseaduslike punktidega tegele... Saavad ehk mõned trahvid kaela ja mõtlevad järele.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
25.09.2021 04:22:15
|
|
|
| Seal võiks olla veel klausel, mis kohustab sind sundima vanal operaatoril sulle miljon maksma.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inspiro
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.05.2012
|
25.09.2021 07:23:02
|
|
|
mega See klausel on õigustühine.Vastuvõttev operaator ei saa keelata numbriliikuvuse tühistamist. Sest noh, number liigub päriselt teise võrku alles ettenähtud aja möödudes ning kliendil ei pruugi olla alust/õigust numbri teisaldamiseks.
Konsulteeri TTJA-ga sellel teemal
|
|
| tagasi üles |
|
 |
PTC
HV kasutaja
liitunud: 27.03.2003
|
25.09.2021 11:20:00
|
|
|
| Ettevõtete omavahelisi lepinguid VÕS ei reguleeri. Seal kehtivad need tingimused millele ettevõtted omavahelises lepingus alla kirjutasid.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inspiro
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.05.2012
|
25.09.2021 12:01:27
|
|
|
| PTC kirjutas: |
| Ettevõtete omavahelisi lepinguid VÕS ei reguleeri. Seal kehtivad need tingimused millele ettevõtted omavahelises lepingus alla kirjutasid. |
Päris nii must-valge see ka ei ole. Võlaõigusseadus reguleerib enamikke tüüplepinguid ning seadusega vastuolulised lepingud on sisuliselt õigustühised.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sergi
HV kasutaja
liitunud: 26.03.2004
|
25.09.2021 13:40:46
|
|
|
| Tavaliselt uus operaator küsib sinu käest, kas sa lubad vanal operaatoril sinuga veel ühendust võtta või mitte.
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tofay
HV kasutaja
liitunud: 24.03.2009
|
25.09.2021 14:53:06
|
|
|
| Kui aega pole määratud, siis juriidiliselt ametlikuks minnes vastad samaga - jah, 1 sekundi jooksul ei võtnud pakkumisi vastu.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mega
HV Guru

liitunud: 12.02.2004
|
25.09.2021 17:39:42
|
|
|
Kui nüüd täpne olla, oli tegemist "Müügikõnedest loobumise volitus" -ega. Kehtivuse aega seal ei olnud. Tegemist on tahteavaldusega ja teoreetiliselt võin kohe järgmisena saata otse vanale operaatorile, et nüüd võite jälle müügikõnesid teha  
_________________ - censored - |
|
| Kommentaarid: 270 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
237 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ampsu
HV veteran

liitunud: 28.01.2010
|
27.09.2021 16:06:17
|
|
|
| Keegi eelnevalt ka küsis, aga kas keegi optika otsas Tele2 kodunetti tarbib? Kuidas on? Mis ruuterit nad kaasa pakuvad? Vaatan, et pakuvad üpriski mõistliku hinnaga 500/500 ühendust. Elisa pakub nagu ainult 50 üles (500/500).
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T1000
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wex
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.11.2003
|
30.09.2021 08:33:32
|
|
|
| ewur kirjutas: |
| RCC kirjutas: |
| tea mis brauseriga seda tele2 kodukat peab vahtima, valid menüüst, 3 sekundit, viskab lehe valgeks ja: An unexpected error has occurred. lynxiga saab kõik asjad vaadatud, kas peab koguaeg sosima seal kallal? |
siis ma pole ainuke...  |
Kahes arvutis kolme erineva brauseriga "An unexpected error has occurred."
Seoses Telia paketi muutustega tahaks alternatiive uurida aga tundub, et Tele2 uusi kliente vaja ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reikar
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.10.2003
|
30.09.2021 10:20:20
|
|
|
Liiga palju soovijaid korraga pidi uksed kinni panema.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Longero
HV veteran
liitunud: 04.02.2011
|
07.10.2021 21:25:10
|
|
|
| wex kirjutas: |
Kahes arvutis kolme erineva brauseriga "An unexpected error has occurred."
 |
Mul ka mitme brauseriga see jama, et laeb nagu lehe ilusti ära ja seejärel viskab sama errori.
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksuuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.12.2007
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
10.10.2021 19:21:39
|
|
|
Avaneb ilusti, aga 3 sekundiks, edaspidi järgneb ikkagi "An unexpected error has occurred"...
Nii et pole midagi muutunud.
68.12esr
Vb on asi FF versioonis...
viimati muutis ewur 10.10.2021 19:24:06, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksuuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.12.2007
|
10.10.2021 19:24:02
|
|
|
| ewur kirjutas: |
Avaneb ilusti, aga 3 sekundiks, edaspidi järgneb ikkagi "An unexpected error has occurred"...
Nii et pole midagi muutunud. |
Mul töötab igast asendist. Vaata oma browseri pluginad vms üle, proovi incognito mode jne.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003

|
10.10.2021 21:35:46
|
|
|
lihtsam on tele2 viga ära parandada, aga tundub et neid ei huvita.
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
10.10.2021 22:02:46
|
|
|
| Mul FF88-ga toimib. uBlock lisaks.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
16.10.2021 14:07:51
|
|
|
Nädal tagasi küll töötas TELE2 kodukas igast asendist.
Brauseriks FF ESR värskeim versioon, ublock ka peal, aga võimalik, et TELE2 kodukal lülisin ta välja.
Moblas Operaga töötab ka.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksuuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.12.2007
|
17.10.2021 13:36:41
|
|
|
| Dogbert kirjutas: |
Nädal tagasi küll töötas TELE2 kodukas igast asendist.
Brauseriks FF ESR värskeim versioon, ublock ka peal, aga võimalik, et TELE2 kodukal lülisin ta välja.
Moblas Operaga töötab ka. |
Siiani töötab latest stable FF/Chrome -ga, ublock aktiivne.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Longero
HV veteran
liitunud: 04.02.2011
|
19.10.2021 01:07:48
|
|
|
incognito mode's mul ka ei toiminud... aga "küpsised" jõudis küll ää küsida
Hmm kas alati peab viimane ver brauserist peal olema, et mingit lihtsat veebilehte nagu Tele2 kodukas külastada.
Järelikult pole ka neil huvi oma koduka vastu mis pmst võrdub äri ajada.
30.09.2021 siin postitatud, et leht katki ja siiani
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wex
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.11.2003
|
19.10.2021 18:49:40
|
|
|
| Dogbert kirjutas: |
Nädal tagasi küll töötas TELE2 kodukas igast asendist.
Brauseriks FF ESR värskeim versioon, ublock ka peal, aga võimalik, et TELE2 kodukal lülisin ta välja.
Moblas Operaga töötab ka. |
Huvitav arusaamine, minul töötab järelikult probleemi pole. Helistad klienditoele, et mul mingi asi ei tööta saad ka vastuseks, et teistel töötab ja pannakse toru ära. Kui mul 1% lehti ei avaneks eks siis leiaksin lahenduse. Aga see Tele2 leht on siiani ainuke.
Samas mingi vana Operaga töötab. Eeldan see on Tele2-e üldine arusaam kui enamusel asjad töötavad siis probleemi ei nähta.
|
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ksuuk
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.12.2007
|
19.10.2021 18:54:26
|
|
|
| wex kirjutas: |
Huvitav arusaamine, minul töötab järelikult probleemi pole. Helistad klienditoele, et mul mingi asi ei tööta saad ka vastuseks, et teistel töötab ja pannakse toru ära. Kui mul 1% lehti ei avaneks eks siis leiaksin lahenduse. Aga see Tele2 leht on siiani ainuke.
Samas mingi vana Operaga töötab. Eeldan see on Tele2-e üldine arusaam kui enamusel asjad töötavad siis probleemi ei nähta. |
Selle asja nimi on demokraatia. :)
Aga proovi selgeks saada kus on viga? Kas sama ruuteri taga kõigil kasutajatel on sama probleem? Kas mõne muu operaatori ühendust/wifi -t kasutades töötab?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
19.10.2021 23:37:54
|
|
|
On Tele2-le kurdetud? HV foorum pole vist nende peamine sisendkanal, kuigi ka siit teemast on vist aegajalt mõni nende värskem ja agaram töötaja läbi käinud.
Nagu öeldud, mul FF88-ga toimib. Ei viitsi iga kuu brauserit uuendada ja restartida. Läpakates vist uuemaid versioone ka (ei viitsi hetkel vaadata).
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|