Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  TELE2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 69, 70, 71 ... 83, 84, 85  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2021 13:14:04 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Aga mis sellelt puudu on? Mis mehhanism nii suurele hoovale külge käib, mis peaks rakenduma tulekahju korral? Too kruvi seal mingit mõju ei rakenda, auku vaadates lihtsalt plekk vastas ja kõigis kolmes asukohas mis korteris on, kõigil jõuga lohk sisse keeratud.


ah?

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kirjumega
HV veteran
kirjumega

liitunud: 25.10.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2021 14:56:53 vasta tsitaadiga

Kas keegi on hiljuti Tele2-st Samsung Galaxy S21 ostnud? Küsimus selline, kas see 100€ boonust on juba hinnast maha võetud või läheb see veel lisaks maha + vana telefoni väärtus?

Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2021 15:54:05 vasta tsitaadiga

Tekstist on ju aru saada, et läheb lisaks maha, kui tingimus täidetud. Samsungi tagasiostu lehel sama 749 hind ja saad ka 100 + vana telefoni hind alla.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2021 11:19:51 vasta tsitaadiga

Viktor kirjutas:
...aga mulle tele2 pole endiselt vastanud, küsisin sama paketti mis mu vanaemalgi, nt. vabadus18 5€ eest. Meilile kirjutasin ja veel ootan vastust.

Ma arvan et jäädki ootama icon_smile.gif . Tahad tänapäeval paketti, mis sisaldab 18GB/9GB (Eesti/EU) ja piiramatult kõnesid/sõnumeid kokku 5€ eest? Mis muidu maksab 16€. Lase latti alla natuke (mõne euro eest), siis vb. Ja kui vanaemal on taolise hinnaga, siis on see pigem mingi anomaalia. Tele2 pakub näiteks analoogset, aga 6GB/3GB paketti peaaegu "surres" 4€-ga, sealt enam alla ei saa mingi hinnaga...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viktor
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2021 12:42:35 vasta tsitaadiga

tere!tõsi ta on et tele2 ei ole väga lojaalne midagi pakkuma, nagu nad kõik vast hakkavad alles liigutama siis kui number hakkab liikuma!
aga et pole häid pakette,eks see sõltu ikka kuida rääkida ja no diilis on mul nt 4,99€ eest 12 gb,et 5 € eest ikka saab pakette siis see uus CSC operaator pakub ka ikka tele2 võrgu alt häid pakette jne. et ei ole ainult nii et on mis on ja odavamalt ei saa.
aga tele2 vastus tuli ära ja ta oli siis selline:
Tere, Viktor

Mul on väga hea meel, et meile kirjutasite.

Meie pakettide hinnad on kõik kodulehel kenasti üleval. Hetkel meil eraldi liitumispakkumisi ei ole. Teie vajadustele kõige sarnasem pakett võiks olla Vabadus 15, mille hinnaks on 15 eurot kuus. On täiesti tõsi, et ühtegi siduvat lepingut meile ei ole. E-sim on meil kenasti olemas ja numbri liikumine ühest võrgust teise võtab umbes 6 tööpäeva aega. Applewatchile e-simi meie veel hetkel ei paku jah.

Kõike paremat
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2021 12:47:22 vasta tsitaadiga

Viktor kirjutas:

aga tele2 vastus tuli ära ja ta oli siis selline:


Aga kirjuta neile, et siin foorumis kasutaja salatoimik väidab, et Tele2 annab ise ka piiramatut miski 8-10€-ga ja Sinu sõber sai 10 eest piiramatu! kui soodus läbi sai küsis ja saigi veel odavamalt, et mis diskrimineerimine see olgu, kui nemad said, siis Sina tahad ka jne.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viktor
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2021 14:35:45 vasta tsitaadiga

ja ega sõbral vedas, tea,kas see konto vaatamine on see, et äkki tal ruuter võetud ja selle pärast sai selle sooduse.. Kuidgi ruuterile tal ka suht soodne 15€ eest ilma rendita.
selline tuli talle vastus:

Tänud, et meile kirjutasite!
>
> Vaatasin Teie konto üle ja näen, et saaksime Teie paketti pakkuda Teile ka
> 10 eurose kuutasuga. Tegemist oleks ikkagi "Piiramatu Vabaduse" paketiga,
> seega kõik tingimused jääksid samaks, mis ka praegu. icon_smile.gif
>
> Andke teada, mis mõtted Teil tekivad ja saame soodustuse ära rakendada.
> Lisan siinkohal ka veel seda, et meie soodustused on erilised ka seetõttu,
> et nende puhul ei ole tegemist siduvate lepingutega, mis sisaldaksid endas
> tähtajalisi kohustusi ja leppetrahve.
>
> Jääme Teie vastust ootama!
>
> Ikka parimat
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2021 22:42:24 vasta tsitaadiga

Viktor, ülalpool toodu on tüüpiline vastus Tele2 poolt. Kui number liikuma panna, siis tavaliselt jutt muutub - "vaatame, et olete olnud meie pikaajaline klient ja saaksime teha teile paketi see-ja-teine sellise hea hinnaga hoopis jne". Kui see nende esmane vastus tagasi saata ja küsida, miks siis kohe ei saanud, siis on suu emmi täis. Läbikäidud rada ja sai nad põhimõtte pärast kuupeale saadetud peale mõtetut vastust. Telia tegi sarnase pakkumise, mis enne Tele2-s oli ja alles peale numbri liikuma panemist pakkusid samadel tingimustel vana soodushinnaga paketti edasi.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-steven--
Kreisi kasutaja
-steven--

liitunud: 29.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2021 16:07:00 vasta tsitaadiga

Kellelgi Tele2 püsiühendusega on kogemusi? Pigem halvad või head, nett stabiilne?
_________________
mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2021 10:25:46 vasta tsitaadiga

No too CSC vastas mulle küll, et saab 7€ eest piiramatuid. Panen kohe kaks numbrit teele ära, kui kõik OK, siis saab kolmanda ka liigutatud.
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2021 10:14:22 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
No too CSC vastas mulle küll, et saab 7€ eest piiramatuid. Panen kohe kaks numbrit teele ära, kui kõik OK, siis saab kolmanda ka liigutatud.


Näita pakkumist.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2021 20:47:37 vasta tsitaadiga

Pailaps, mis telekomi firmas töötad?
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2021 20:56:18 vasta tsitaadiga

Ma tahaks ka sellist pakkumist näha.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2021 21:13:30 vasta tsitaadiga

Küsisin ka neilt soodsat hinnapakkumist ja staatlise IP maksumust, sain vastuseks, et staatilist IP -d hetkel ei pakuta aga plaanis on aga hinnapakkumist ei saanud siis ega ka uuesti küsides.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2021 21:28:28 vasta tsitaadiga

raxz, loe seda csc teemat
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2021 21:34:43 vasta tsitaadiga

Ehk siis ei ole piiramatut paketti 7€ eest olemas. Siis ei tasu ju suvalist kelbast ajada.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2021 08:19:59 vasta tsitaadiga

raxz, kellele see nüüd mõeldud oli?
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
macc
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2021 08:51:27 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
kjaups kirjutas:
No too CSC vastas mulle küll, et saab 7€ eest piiramatuid. Panen kohe kaks numbrit teele ära, kui kõik OK, siis saab kolmanda ka liigutatud.


Näita pakkumist.


Saab saab aga kui õhtuti on ühe masti otsas piiramatu arv usereid ja max uploadid ja downloadid on peal, siis reaalselt ja praktiliselt on ühenduse kiirus tihti alla 1 Mbps ja hea kui on 2 Mbps. Seda soodsat on ilmselt jagatud ülearu ühe masti kohta. Kui jutt sellest oli...
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2021 09:48:02 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
raxz, kellele see nüüd mõeldud oli?
Kellele iganes, kes siin piiramatust internetist rääkis.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2021 10:35:59 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
kjaups kirjutas:
raxz, kellele see nüüd mõeldud oli?
Kellele iganes, kes siin piiramatust internetist rääkis.

Ongi piiramatu, kuid meili ja uudiste lugemiseks icon_lol.gif
Lihtsalt seda infot pole kerge leida.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2021 11:49:11 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
raxz kirjutas:
kjaups kirjutas:
raxz, kellele see nüüd mõeldud oli?
Kellele iganes, kes siin piiramatust internetist rääkis.

Ongi piiramatu, kuid meili ja uudiste lugemiseks icon_lol.gif
Lihtsalt seda infot pole kerge leida.
Ehk siis ei ole ju piiramatu. icon_biggrin.gif Tegu on internetiga mailide ja uudiste lugemiseks piiramatus mahus, aga mitte piiramatu internetiga. Teliaga pole olnud probleemi, kui õhtuga 250GB videofaile oli vaja alla tõmmata, kuigi väidetavalt peab 2TB täitumisel klienditeenindust tülitama.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2021 13:04:27 vasta tsitaadiga

See on reaalne Tele2 pakkumine:

"From: firma@tele2.ee
Kõik on uus septembrikuus! Meil on Sinu ärile ainulaadne uus Piiramatu Kontor pakett, millega saad piiramatu mahu ja kiirusega neti ning viimase peal ruuteri kontorisse kõigest 23 € eest kuus (+ km)!
Piiramatu mahu ja kiirusega nett
Võimekas Huawei B628 ruuter + tasuta ruuterivahetus iga 36 kuu järel
Tasuta staatiline IP
Uue Huawei B628 ruuteriga naudid veelgi paremat ja stabiilsemat WiFit. Ikka selleks, et saaksid ajada äri mugavalt ja piiramatult. Muide, nii moodsat ruuterit meie konkurentide käest veel ei saagi. icon_wink.gif

Jäta meile oma kontakt ja võtame Sinuga ise ühendust."
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2021 13:19:38 vasta tsitaadiga

Pole paha tegelikult. Adekvaatne seade + piiramatu + staatiline + seadmevahetus. Kui su "kontoris" Tele2 levib, siis täitsa hea diil ju.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.09.2021 21:40:45 vasta tsitaadiga

jah kontoris, > seal on kaabel! mitte ei wire-le kuskil metsas posti all.
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2021 19:19:11 vasta tsitaadiga

Praegu veel tehakse paremaid hindasi? Prooviks ka vahelduseks Tele2, helistades öeldi, et need hinnad mis on need on.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2021 00:24:58 vasta tsitaadiga

Tele2 teeb eriti kavalat lüket viimasel ajal. Soovisin ühte (ettevõtte) numbrit üle viia, leppisime hinnad kokku, siis saadeti meilile lingid allkirjastamise keskkonda. Võtsin aega ja asusin siis lugema, millele allkirju tahetakse ja tavapärane volitus, millega Tele2 saab minu eest vana operaatori juures lepingu lõpetada, sisaldas ka klauslit, millega peaksin keelama vanal operaatoril uuesti ühendust võtta! Eks ikka, et ei saaks paremat pakkumist teha. Vot see on uus tase! Loomulikult jätsin selle allkirjastamata ja jäigi diil katki.
_________________
- censored -
Kommentaarid: 270 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 237
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2021 09:37:26 vasta tsitaadiga

Väga kahtlane. Selline leping tuleks kuskile targematele saata ülevaatamisele, et ega TELE2 siin ebaseaduslike punktidega tegele... Saavad ehk mõned trahvid kaela ja mõtlevad järele.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2021 04:22:15 vasta tsitaadiga

Seal võiks olla veel klausel, mis kohustab sind sundima vanal operaatoril sulle miljon maksma.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2021 07:23:02 vasta tsitaadiga

mega See klausel on õigustühine.Vastuvõttev operaator ei saa keelata numbriliikuvuse tühistamist. Sest noh, number liigub päriselt teise võrku alles ettenähtud aja möödudes ning kliendil ei pruugi olla alust/õigust numbri teisaldamiseks.

Konsulteeri TTJA-ga sellel teemal thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PTC
HV kasutaja

liitunud: 27.03.2003




sõnum 25.09.2021 11:20:00 vasta tsitaadiga

Ettevõtete omavahelisi lepinguid VÕS ei reguleeri. Seal kehtivad need tingimused millele ettevõtted omavahelises lepingus alla kirjutasid.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2021 12:01:27 vasta tsitaadiga

PTC kirjutas:
Ettevõtete omavahelisi lepinguid VÕS ei reguleeri. Seal kehtivad need tingimused millele ettevõtted omavahelises lepingus alla kirjutasid.


Päris nii must-valge see ka ei ole. Võlaõigusseadus reguleerib enamikke tüüplepinguid ning seadusega vastuolulised lepingud on sisuliselt õigustühised.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sergi
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2021 13:40:46 vasta tsitaadiga

Tavaliselt uus operaator küsib sinu käest, kas sa lubad vanal operaatoril sinuga veel ühendust võtta või mitte.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2021 14:53:06 vasta tsitaadiga

Kui aega pole määratud, siis juriidiliselt ametlikuks minnes vastad samaga - jah, 1 sekundi jooksul ei võtnud pakkumisi vastu.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2021 17:39:42 vasta tsitaadiga

Kui nüüd täpne olla, oli tegemist "Müügikõnedest loobumise volitus" -ega. Kehtivuse aega seal ei olnud. Tegemist on tahteavaldusega ja teoreetiliselt võin kohe järgmisena saata otse vanale operaatorile, et nüüd võite jälle müügikõnesid teha icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif
_________________
- censored -
Kommentaarid: 270 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 237
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ampsu
HV veteran
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2021 16:06:17 vasta tsitaadiga

Keegi eelnevalt ka küsis, aga kas keegi optika otsas Tele2 kodunetti tarbib? Kuidas on? Mis ruuterit nad kaasa pakuvad? Vaatan, et pakuvad üpriski mõistliku hinnaga 500/500 ühendust. Elisa pakub nagu ainult 50 üles (500/500).
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T1000
HV kasutaja
T1000

liitunud: 19.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2021 21:50:22 vasta tsitaadiga

Aga sa proovi järgi, kohustuslikku lepingut ei kaasne. hAP ac3 saad ruuteriks. icon_wink.gif

Teema on tegelikult ka olemas: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=782856&highlight=
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wex
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2021 08:33:32 vasta tsitaadiga

ewur kirjutas:
RCC kirjutas:
tea mis brauseriga seda tele2 kodukat peab vahtima, valid menüüst, 3 sekundit, viskab lehe valgeks ja: An unexpected error has occurred. lynxiga saab kõik asjad vaadatud, kas peab koguaeg sosima seal kallal?

siis ma pole ainuke... icon_smile.gif

Kahes arvutis kolme erineva brauseriga "An unexpected error has occurred."

Seoses Telia paketi muutustega tahaks alternatiive uurida aga tundub, et Tele2 uusi kliente vaja ei ole.
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2021 10:20:20 vasta tsitaadiga

Liiga palju soovijaid korraga icon_biggrin.gif pidi uksed kinni panema.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Longero
HV veteran

liitunud: 04.02.2011




sõnum 07.10.2021 21:25:10 vasta tsitaadiga

wex kirjutas:
Kahes arvutis kolme erineva brauseriga "An unexpected error has occurred."


Mul ka mitme brauseriga see jama, et laeb nagu lehe ilusti ära ja seejärel viskab sama errori.
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2021 20:15:23 vasta tsitaadiga

Longero kirjutas:


Mul ka mitme brauseriga see jama, et laeb nagu lehe ilusti ära ja seejärel viskab sama errori.


FF & avaneb ilusti - https://tele2.ee/paketid/mobiilipaketid
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2021 19:21:39 vasta tsitaadiga

Avaneb ilusti, aga 3 sekundiks, edaspidi järgneb ikkagi "An unexpected error has occurred"...
Nii et pole midagi muutunud.
68.12esr
Vb on asi FF versioonis...


viimati muutis ewur 10.10.2021 19:24:06, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2021 19:24:02 vasta tsitaadiga

ewur kirjutas:
Avaneb ilusti, aga 3 sekundiks, edaspidi järgneb ikkagi "An unexpected error has occurred"...
Nii et pole midagi muutunud.


Mul töötab igast asendist. Vaata oma browseri pluginad vms üle, proovi incognito mode jne.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.10.2021 21:35:46 vasta tsitaadiga

lihtsam on tele2 viga ära parandada, aga tundub et neid ei huvita.
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2021 22:02:46 vasta tsitaadiga

Mul FF88-ga toimib. uBlock lisaks.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2021 14:07:51 vasta tsitaadiga

Nädal tagasi küll töötas TELE2 kodukas igast asendist.

Brauseriks FF ESR värskeim versioon, ublock ka peal, aga võimalik, et TELE2 kodukal lülisin ta välja.
Moblas Operaga töötab ka.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2021 13:36:41 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Nädal tagasi küll töötas TELE2 kodukas igast asendist.

Brauseriks FF ESR värskeim versioon, ublock ka peal, aga võimalik, et TELE2 kodukal lülisin ta välja.
Moblas Operaga töötab ka.


Siiani töötab latest stable FF/Chrome -ga, ublock aktiivne.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Longero
HV veteran

liitunud: 04.02.2011




sõnum 19.10.2021 01:07:48 vasta tsitaadiga

incognito mode's mul ka ei toiminud... aga "küpsised" jõudis küll ää küsida icon_lol.gif
Hmm kas alati peab viimane ver brauserist peal olema, et mingit lihtsat veebilehte nagu Tele2 kodukas külastada.
Järelikult pole ka neil huvi oma koduka vastu mis pmst võrdub äri ajada.
30.09.2021 siin postitatud, et leht katki ja siiani
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wex
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2021 18:49:40 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Nädal tagasi küll töötas TELE2 kodukas igast asendist.

Brauseriks FF ESR värskeim versioon, ublock ka peal, aga võimalik, et TELE2 kodukal lülisin ta välja.
Moblas Operaga töötab ka.

Huvitav arusaamine, minul töötab järelikult probleemi pole. Helistad klienditoele, et mul mingi asi ei tööta saad ka vastuseks, et teistel töötab ja pannakse toru ära. Kui mul 1% lehti ei avaneks eks siis leiaksin lahenduse. Aga see Tele2 leht on siiani ainuke.
Samas mingi vana Operaga töötab. Eeldan see on Tele2-e üldine arusaam kui enamusel asjad töötavad siis probleemi ei nähta.
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2021 18:54:26 vasta tsitaadiga

wex kirjutas:

Huvitav arusaamine, minul töötab järelikult probleemi pole. Helistad klienditoele, et mul mingi asi ei tööta saad ka vastuseks, et teistel töötab ja pannakse toru ära. Kui mul 1% lehti ei avaneks eks siis leiaksin lahenduse. Aga see Tele2 leht on siiani ainuke.
Samas mingi vana Operaga töötab. Eeldan see on Tele2-e üldine arusaam kui enamusel asjad töötavad siis probleemi ei nähta.


Selle asja nimi on demokraatia. :)

Aga proovi selgeks saada kus on viga? Kas sama ruuteri taga kõigil kasutajatel on sama probleem? Kas mõne muu operaatori ühendust/wifi -t kasutades töötab?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2021 23:37:54 vasta tsitaadiga

On Tele2-le kurdetud? HV foorum pole vist nende peamine sisendkanal, kuigi ka siit teemast on vist aegajalt mõni nende värskem ja agaram töötaja läbi käinud.

Nagu öeldud, mul FF88-ga toimib. Ei viitsi iga kuu brauserit uuendada ja restartida. Läpakates vist uuemaid versioone ka (ei viitsi hetkel vaadata).
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  TELE2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 69, 70, 71 ... 83, 84, 85  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.