Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Assassin's Creed - Odyssey märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 16, 17, 18  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.11.2020 16:52:32 vasta tsitaadiga

labidas kirjutas:
aga kui see tegevus on täiesti arulage tühine jura, siis see pole okei.

Ilmselt sellisel juhul võid AC:Valhalla ära unustada. icon_wink.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kris1
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2011




sõnum 07.11.2020 18:12:46 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
labidas kirjutas:
aga kui see tegevus on täiesti arulage tühine jura, siis see pole okei.

Ilmselt sellisel juhul võid AC:Valhalla ära unustada. icon_wink.gif

Olen lugenud mitmeid arvamusi (kes juba mänginud), et Valhalla on palju rohkem mõtestatud ja pealoole üles ehitatud kui eelmised AC'd. Eks järgmine nädal oleme targemad, ja eks AC on ikkagi AC oma tavapäraste asjadega (kellele meeldib, kellele mitte).

Kui võrrelda Originsi ja Odysseyd siis mulle Origins väga meeldis - lugu oli mulle meeltmööda (ja võrreldes Odysseyga oli palju sihipärasem), maailm oli huvitav avastada ja isegi mõned sidequestid suutsid üllatada. Odyssey aga oli liiga suur, ja kuigi mängitavus oli hea siis lugu ei kandnud minu jaoks üldse (ja see mis oli kadus nende kümnete ja isegi sadade mängutundide vahele nii ära et vahepeal tundus et mingit lugu polegi).
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OltsPoiss
HV kasutaja

liitunud: 12.08.2011




sõnum 07.11.2020 18:21:58 vasta tsitaadiga

Mul isiklikult jäi küll Origins pooleli, kuigi egiptus ja teema kui selline meeldis. Odyssey puhul tekkis vahel harva ikka mõte, et ah kas viitsib, kuid üldjuhul ikka kibeles hirmsasti, et mis edasi saab jne. Eks see individuaalne asi rohkem
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.11.2020 18:53:18 vasta tsitaadiga

Kris1 kirjutas:
Dj-E kirjutas:
labidas kirjutas:
aga kui see tegevus on täiesti arulage tühine jura, siis see pole okei.

Ilmselt sellisel juhul võid AC:Valhalla ära unustada. icon_wink.gif

Olen lugenud mitmeid arvamusi (kes juba mänginud), et Valhalla on palju rohkem mõtestatud ja pealoole üles ehitatud kui eelmised AC'd. Eks järgmine nädal oleme targemad, ja eks AC on ikkagi AC oma tavapäraste asjadega (kellele meeldib, kellele mitte).

Kui võrrelda Originsi ja Odysseyd siis mulle Origins väga meeldis - lugu oli mulle meeltmööda (ja võrreldes Odysseyga oli palju sihipärasem), maailm oli huvitav avastada ja isegi mõned sidequestid suutsid üllatada. Odyssey aga oli liiga suur, ja kuigi mängitavus oli hea siis lugu ei kandnud minu jaoks üldse (ja see mis oli kadus nende kümnete ja isegi sadade mängutundide vahele nii ära et vahepeal tundus et mingit lugu polegi).

Ära usu neid arvamusi enne kui ise pole proovinud. DIRT 5 pidi kah äge olema. Tegelikkuses pask kuubis. icon_wink.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009




sõnum 07.11.2020 20:07:16 vasta tsitaadiga

Kuidagi ei tundunud AC'na enam. Paljukirutud Unity oli minu jaoks palju palju etem. Ning üleüldse... mäletate neid rahvamasse, mis Unitys olid? Kuhu need on kadunud? Alexandriasse jõudsin, seal polnud.
_________________
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 07.11.2020 22:35:36 vasta tsitaadiga

labidas kirjutas:
Kuidagi ei tundunud AC'na enam. Paljukirutud Unity oli minu jaoks palju palju etem. Ning üleüldse... mäletate neid rahvamasse, mis Unitys olid? Kuhu need on kadunud? Alexandriasse jõudsin, seal polnud.
unity rahvamassid oli tehnika demo, üritati lihtsalt elueest promoda seda, et on võimalik panna korraga platsile 1000 inimest, sel puudus mängu sisuga täielik kontakt
origin isiklikult oli parem, kui odyssey, just karakterite poolelt
odyssey atlantis on hetkel pooleli, aga sedagi vaid selle, kuna soovisin perfect lahendust, aga asi läks otsustustega lappesse

varasemate assassinitega võrreldes on origin ja odyssey raudselt ühed parimad, kui on seisukoht, et need pole päris assassinid, siis mängud on endiselt paremad

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009




sõnum 08.11.2020 00:42:30 vasta tsitaadiga

Ei nõustu selle arvamusega üldse. Need rahvamassid tegid olustiku palju usutavamaks ning segasid tänaval jooksmist. Lisaks veel, et Unity oli üldse palju ilusam graafika poole pealt ka. Seni pole ilusamat AC mängu tehtud. Valhalla tuleb ka halvem nagu näha.
[/spoiler]

_________________
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 08.11.2020 01:18:40 vasta tsitaadiga

labidas, Origins oli AC seeria reboot, mis IMO oli vajalik - paljudele algse seeria austajatele see paraku ei meeldinud...
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nolifer
Kreisi kasutaja
nolifer

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.11.2020 01:37:35 vasta tsitaadiga

black flag oli ainuke mäng seerias mida ma nautisin thumbs_up.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009




sõnum 08.11.2020 01:58:42 vasta tsitaadiga

beastbeats, aga nagu näha, siis ei olnud reboot? Story on ju ikka seotud eelnevate mängudega. Reboot ainult gameplay muutmise osas ning jah, mulle ei meeldinud, sest kvaliteet on halb ju ...või ei ole?
See "maitse asi" on nii munn. Fotograafias on sama teema. Asjad, mis on minu jaoks loogiliselt vead ja halb, selle kohta ütleb mõni teine tegelane "minu käekiri". icon_lol.gif Et noh. Kellele meeldib, kellele mitte. Mulle ei meeldi. Lootsin vähe asjalikumat mängu, sest jõudsid ka minu kõrva kõlakad, et "nagu witcher 3", mis on jah, fanboyde märg unenägu.

_________________
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.11.2020 02:48:11 vasta tsitaadiga

labidas, kas sa mängid endiselt samal riistvaral?

ma hiljuti just proovisin omal unity't pelada praegusel riistaral ja tra kui kole see oli
sul on mälestused peas kinni, koputa need lahti icon_idea.gif kopp.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.11.2020 02:50:46 vasta tsitaadiga

Origins ja Odyssey meeldisid mulle küll väga. Egas ma muidu kõike ache ja küsimärke poleks ära nolanud. Viimane AC mida mängisin ja mis vanadest ka veel meeldis oli Syndicate. Unity ja Black Flag ei lähe üldse peale.
Valhalla tundub veider aga tänu Ubisoft+ -le ma proovin selle siiski ära. Täishinna eest seda ostma ei hakka.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009




sõnum 08.11.2020 09:20:27 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif endiselt R9 lainel
Ega mu masin ei muuda mängu välimust. Ma pole debiilik, et mängiks low sättetel ja võrdleks seda vana mängu max seadetega. Sulle teadmiseks, 290 saab täitsa hakkama selle (Origins) mänguga high kandis seadetega ilma, et midagi tähtsat oleks välja lülitatud.
Ja et asjas veenduda, sa vaata ehk Unity gameplay videosid. Objektid ja tekstuurid võivad ja uutel detailsemad olla, kui luubiga juurde lähed ning paar post effekti peale tõmmatud, aga see on ka kõik. See nö filmikvaliteet on kadunud. Valgustus eriti.

_________________
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 08.11.2020 14:17:39 vasta tsitaadiga

labidas, kõik mängud ei peagi meeldima - võta järgmine meelepärane/huvipakkuv ja mine eluga edasi icon_idea.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 08.11.2020 22:47:58 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
labidas, kas sa mängid endiselt samal riistvaral?

ma hiljuti just proovisin omal unity't pelada praegusel riistaral ja tra kui kole see oli
sul on mälestused peas kinni, koputa need lahti icon_idea.gif kopp.gif



sa ise ka aru saad mida sa suust välja ajad ? kuidas saab see mäng kole olla praegusel riistvaral kui tehnika on niipalju arenenud ??? blink.gif oled sa selle mängu pilte vaadanud 4k või youtubest mingit videot ?


Link



nad võiksid sellest mängust remastered versiooni teha thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.11.2020 23:15:58 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
libe kirjutas:
labidas, kas sa mängid endiselt samal riistvaral?

ma hiljuti just proovisin omal unity't pelada praegusel riistaral ja tra kui kole see oli
sul on mälestused peas kinni, koputa need lahti icon_idea.gif kopp.gif



sa ise ka aru saad mida sa suust välja ajad ? kuidas saab see mäng kole olla praegusel riistvaral kui tehnika on niipalju arenenud ??? blink.gif oled sa selle mängu pilte vaadanud 4k või youtubest mingit videot ?


Link



nad võiksid sellest mängust remastered versiooni teha thumbs_up.gif
vaheklipid on toredad, lae see asi alla ja naudi seda kunsti
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 09.11.2020 10:30:08 vasta tsitaadiga

tuleb vist järgi proovida thumbs_up.gif tegelt oli lahe mäng icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 10.12.2020 10:33:18 vasta tsitaadiga

Sai natuke proovitud ja 5 questi algus saarel tehtud. Graafika ja immersion on küll äge. Jookseb ka väga hästi, kuid võitlus kuidagi mööda. Plokkimine ei tööta nagu peaks. Ja mõõk on ilgelt useless. Ainuke, mis mingitki dämmi teeb on vibu.
Mis selle ronimisega on? Tüüp saab iga asja otsa ronida. See näeb ju nii jabur välja! Nagu ämblikmees ronib mööda maja seinu või hiigel monumente, kus sile pind.
See chari leveli värk ka nagu Witcher3, kus peab leveleid grindima, et uut kola kasutada saada. Jube ägee ikka looti saada, mis 2 levelid üle.
Questide dialoogid tunduvad päris head olevat. Nagu fun kuulata. Aga ma ka alles alguses loodetavasti ei muutu liiga rutiiniks see kõik. Kuulsin, et mäng pidi 300 tundi olema. Ja jube level grind. Ehk saab traineriga käbe läbi joosta. See ka minu esimene AssKreem, loodetavasti nii hull pole.

_________________
Gdesainer

M: MSI RTX 3070 Gaming Trio
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 26.09.2021 18:12:48 vasta tsitaadiga

Võtsin ka mängu ette ja kolasin niisama ringi. Lõpuks kui tuli side quest ja otsisin netist kus asukohad asuvad siis tuli välja, et need mul juba tehtud. Proovisin siis uuesti teha tehtud asja ja ei näita, et ülesanne oleks tehtud või üks osa sellest. Netist pole ka midagi tarka suutnud välja otsida. 😔
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
devilman
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2003




sõnum 27.09.2021 11:28:22 vasta tsitaadiga

Otsustasin siis viimaks ka mängule võimaluse anda, paar päeva sain mängida, peale seda otsustas mäng et talle mu save file enam ei sobi. Lihtsalt ei kuva ja kõik. Kiire googeldus näitab et see on suht laialt levinud probleem. No mitte ei viitsi nullist uuesti alustada (riskides et sama probleem võib ka korduda). Aitäh Ubisoft:)
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 27.09.2021 20:17:34 vasta tsitaadiga

devilman kirjutas:
Otsustasin siis viimaks ka mängule võimaluse anda, paar päeva sain mängida, peale seda otsustas mäng et talle mu save file enam ei sobi. Lihtsalt ei kuva ja kõik. Kiire googeldus näitab et see on suht laialt levinud probleem. No mitte ei viitsi nullist uuesti alustada (riskides et sama probleem võib ka korduda). Aitäh Ubisoft:)
naljakas, kui ma suutsin 160+h selle pelaga
ega sa ometi ei seivinud erinevaid lõike

vähe sellest, see mäng seivib autosave mingi mitu tükki

kui sul kõik perses olid, siis kuidas sul arvuti tööle läks?

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sn4itek
HV kasutaja
Sn4itek

liitunud: 21.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.09.2021 22:19:09 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
devilman kirjutas:
Otsustasin siis viimaks ka mängule võimaluse anda, paar päeva sain mängida, peale seda otsustas mäng et talle mu save file enam ei sobi. Lihtsalt ei kuva ja kõik. Kiire googeldus näitab et see on suht laialt levinud probleem. No mitte ei viitsi nullist uuesti alustada (riskides et sama probleem võib ka korduda). Aitäh Ubisoft:)
naljakas, kui ma suutsin 160+h selle pelaga
ega sa ometi ei seivinud erinevaid lõike

vähe sellest, see mäng seivib autosave mingi mitu tükki

kui sul kõik perses olid, siis kuidas sul arvuti tööle läks?

Savede kadumine on täiesti tavaline ubisoft mängude probleem icon_lol.gif

Sõber mängis mul päris palju Division 2te ja tal "kustus" üks high end special build karakter ära, millesse on taotud ka päris raha. Peale paari päevast uimerdamist ja suppordiga jagelemist sai tegelase tagasi, aga ilma gearita thumbs_up.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.09.2021 10:02:29 vasta tsitaadiga

Null probleemi oli selle mänguga. Kah üle 160h sai seda pelatud.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 02.02.2022 01:54:06 vasta tsitaadiga

Kas sa tegid koik questid ära? Mul on see jama et ei näita osasid queste, mine voi halliks peast
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 23.03.2022 15:53:57 vasta tsitaadiga

Muhekas kirjutas:
Kas sa tegid koik questid ära? Mul on see jama et ei näita osasid queste, mine voi halliks peast

Mida täpsemalt ei näita? Ekraanil (üleval vasakul) ei näita questi või mapi peal ei näita? Kui ekraanil ei näita, siis peab menüüst minema "Quests" (klaviatuuril defaultis "Q" klahv) ning valima questi, mida teha soovid, ning selle peal klikkima, et see "aktiivseks" teha. Kui mapi peal ei näita, siis ilmselt ikoon ära peidetud - ava map (klaviatuuril defaultis "M" klahv) ja oli vist Tabi klikkides see, et saad valida, kui palju ikoone kaardil näidata. Või siis: kui mängus oled, vajuta Esc, et avada põhimenüü ja seal "Options -> Gameplay -> Guided mode". Kui sul valitud Exploration mode, siis minumeelest osasid asukohti ei kuvagi mängus.

Võtsin ka lõpuks Odyssey ette, esimene AC mäng siis mul. Tean, et vanematest AC-dest väga erinev, aga samas RPG värk on meeltmööda küll. Hiljuti sai Witcher 3 mängitud ning mingid elemendid tunduvad sealt päris sarnased, nt relvade leveldamine, dialoogid ja see "area investigation", mis 1:1 sama sisuliselt (kuigi Witcheris on sellel rohkem rõhku). Nii head stoorit, tegevusi ja võimalusi siiski ei oota Odyssey'st. Pikemat teksti ei hakka kirjutama, sest tundub, et olen alles üsna alguses - lvl 15 ja jõudsin alles Ateenasse main storyga. Aga siiani on vahva. Päris suur kaart on küll, mida avastada, pildi poolest on päris ilus ja jagub põnevat mehaanikat - nt see kui mercenary'd taga ajavad ning "pay bounty" süsteem või kui kuhugi forti sisse hiilid ning war supply'd hävitades Sparta/Ateena tugevust maha tõmbad ja conquest battle'i alustad. Leveldamine on muidu tore, aga kas peale questide kuskilt mujalt ka hästi xp'd teenib? Ise lvl 15 ja siis main storys on hetkel koht, kus pean lvl 17 tüübi maha tõmbama, aga päris keeruline on see...ilmselt paari lisa levelit vaja ära tegemiseks (10x ka proovida ei viitsi). Võimalik siis, et pean rohkem kaarti avastama, et rohkem low-lvl queste leida... icon_idea.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Assassin's Creed - Odyssey mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 16, 17, 18  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.