|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
17.09.2021 10:03:47
|
|
|
| Kunagi oli jama aga nüüd juba paar aastat paar kaarti lisatud UK konto alla. Vahepeal ei tahtnud lasta nt brauseris maksta aga konsooli poes kõik toimis. Nüüd olen viimastel kuudel olen ostnud läbi brauseri, äppi kui ka konsooli, kõik toimib.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
17.09.2021 10:05:28
|
|
|
| Clover kirjutas: |
| Kunagi oli jama aga nüüd juba paar aastat paar kaarti lisatud UK konto alla. Vahepeal ei tahtnud lasta nt brauseris maksta aga konsooli poes kõik toimis. Nüüd olen viimastel kuudel olen ostnud läbi brauseri, äppi kui ka konsooli, kõik toimib. |
enda UK konto all eesti tavaline SEB kaart töötab ilusti just eile ostsin korduvalt.
aga üldiselt ostan top up kaarte kuna need odavamad
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
euforia
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
17.09.2021 10:14:12
|
|
|
| siven kirjutas: |
| Clover kirjutas: |
| Kunagi oli jama aga nüüd juba paar aastat paar kaarti lisatud UK konto alla. Vahepeal ei tahtnud lasta nt brauseris maksta aga konsooli poes kõik toimis. Nüüd olen viimastel kuudel olen ostnud läbi brauseri, äppi kui ka konsooli, kõik toimib. |
enda UK konto all eesti tavaline SEB kaart töötab ilusti just eile ostsin korduvalt.
aga üldiselt ostan top up kaarte kuna need odavamad |
Huvitav ... mul töötas kuni konsooli ära vahetasin, nüüd PS5 peal viskab seda generic "Something went wrong" errorit. Googeldamine näitas, et PS5 peal kontrollitakse seda regiooni vastavust rohkem kui varem PS4 peal, aga tuli ka välja, et asi ei ole väga ühtlane, ühel töötab ja teisel ei tööta ... nii näib siingi olevat. Tundub, et seekord tõmbasin mina lühikese tiku.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
17.09.2021 11:56:13
|
|
|
| Sa siis proovid otse PS5 peal osta? Brauseris või telefoni äppis oled proovinud?
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
euforia
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
17.09.2021 12:33:26
|
|
|
| Clover kirjutas: |
| Sa siis proovid otse PS5 peal osta? Brauseris või telefoni äppis oled proovinud? |
Jep, kõik on proovitud - sama tulemus.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
17.09.2021 13:12:01
|
|
|
| Billing aadress muidu märgitud sinna UK oma?
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
euforia
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
17.09.2021 14:01:55
|
|
|
| Clover kirjutas: |
| Billing aadress muidu märgitud sinna UK oma? |
Jep see sama UK aadress, millega kunagi konto sai tehtud.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
17.09.2021 14:33:50
|
|
|
Mul mingi moment see aasta ei aksepteerinud enam krediitkaarti. Varem korduvalt sellega maksnud.
Uuesti lisamine ka ei aidanud. Proovisin debeetkaardiga, sellega läks makse ilusti läbi, möödunud nädalal kah veel toimis. Mõlemad SEB kaardid.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rauli
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.03.2006
|
17.09.2021 14:51:25
|
|
|
Panen ka märgi maha- enne pühi võiks ju ühe PS5 konsooli soetada!
_________________ Everybody dies, but not everyone gets to live! |
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
17.09.2021 14:58:54
|
|
|
Tuleb siis kiirustada, pühade ajaks kindlasti hinnad tõusevad ja saadavus halveneb
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Erik_Est
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.08.2005
|
17.09.2021 16:11:32
|
|
|
Ei tule , võite nats oodata ja pisut peale pühi osta jälle poest , normaalse hinnaga. Muidu pealemakstava 100 - 300 euri eest saate aga hunniku mänge
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
17.09.2021 16:17:45
|
|
|
Siin kindlasti kõvasti spekulante, keegi ehk järelturu hindadega ka kursis?
Huvitav, palju ma oma kasutatud digitali eest saada võiks.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killzone88
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2006
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
17.09.2021 16:29:35
|
|
|
| Killer85, 500€ vast ikka.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rokman008
HV kasutaja

liitunud: 19.09.2020
|
17.09.2021 16:32:05
|
|
|
Valge DualSense pult see-eest aga päris hea hinnaga saada.
Edit: Osta ikka ei saa, ostu vormistades viskab kirja ette, et ostukorvis olevaid tooteid osta ei saa. Nii PS5 kui ka pultidega
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
17.09.2021 19:48:46
|
|
|
| Killer85 kirjutas: |
Siin kindlasti kõvasti spekulante, keegi ehk järelturu hindadega ka kursis?
Huvitav, palju ma oma kasutatud digitali eest saada võiks. |
poehinna ehk
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
17.09.2021 19:53:18
|
|
|
Aga millise poe
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
17.09.2021 21:25:16
|
|
|
näiteks Telia, 455 vms
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
randar99
HV vaatleja
liitunud: 08.12.2009
|
18.09.2021 15:14:03
|
|
|
Kas keegi on jaganud oma PS5 kasutajakontot mõnele PS4 omanikule, et ta saaks ligipääsu PS4 hits mängudele?
Sugulasel Soomes on PS5 ja mõtlen, et kas küsida kontot, aga kuskilt olen lugenud, et osad on bänni saanud selle eest, aga seal vist müüdi ühte kontot paljudele isikutele.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tofay
HV kasutaja
liitunud: 24.03.2009
|
18.09.2021 17:45:30
|
|
|
Vahet sel on, nagu ei võiks riiul all olevasse konsooli sisse logida. Tiri mängud alla, aga mängi teise (oma) kontoga.
Muidugi eeldusel, et sugulase konto pole juba mujal ps4 primary kontoks määratud.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rokman008
HV kasutaja

liitunud: 19.09.2020
|
18.09.2021 22:20:19
|
|
|
Lase sugulasel enda kontoga sisse logida ja PS5 plus collection oma konto alla võtta.
Sony bannis neid kontosid kus massiliselt ühe PS5 alt aktiveeriti neid collectioni mänge.
Näiteks mina logisin enda kontoga PS5 sisse, aktiveerisin PS+ triali, võtsin mängud ja konsool läks edasi tuttavale. Sellest juba 2 kuud möödas, kõik siiani ok.
Ühes kodus võib ju olla mitu kasutajat kes neid mänge aktiveerivad ja mitu konsooli. Sellest ei juhtu midagi kui paarile sõbrale/sugulasele neid mänge jagada.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rauli
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.03.2006
|
20.09.2021 13:31:38
|
|
|
Pean vist kuu lõpus kerge Euroopa tiiru tegema- London ja Pariis. Keegi teab, kas neis riikides mõni pood on, kus võiks kohapeal ka konsoole "tavahinnaga" saada? Googeldamine hetkel lootust üleliia ei andnud.
_________________ Everybody dies, but not everyone gets to live! |
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vester1
HV kasutaja
liitunud: 01.11.2010
|
20.09.2021 13:56:52
|
|
|
| rauli kirjutas: |
| Pean vist kuu lõpus kerge Euroopa tiiru tegema- London ja Pariis. Keegi teab, kas neis riikides mõni pood on, kus võiks kohapeal ka konsoole "tavahinnaga" saada? Googeldamine hetkel lootust üleliia ei andnud. |
Kui pead silmas MSRP hinda, siis seda ei saa mitte kusagilt lihtsalt letilt. Kui ainult joppab ja midagi värskelt tulnud. Puudus on terves maailmas mitte ainult Eestis.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rauli
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.03.2006
|
20.09.2021 14:54:36
|
|
|
| vester1 kirjutas: |
| rauli kirjutas: |
| Pean vist kuu lõpus kerge Euroopa tiiru tegema- London ja Pariis. Keegi teab, kas neis riikides mõni pood on, kus võiks kohapeal ka konsoole "tavahinnaga" saada? Googeldamine hetkel lootust üleliia ei andnud. |
Kui pead silmas MSRP hinda, siis seda ei saa mitte kusagilt lihtsalt letilt. Kui ainult joppab ja midagi värskelt tulnud. Puudus on terves maailmas mitte ainult Eestis. |
Tänud kaasa mõtlemast, MSRP hinda mõtlesin tõesti ja lootsin, et ehk väikeriikide mure see saadavus pigem aga tundub tõesti, et ülemaailmne ikaldus nende saadavusega.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZaborgZaborg
HV vaatleja

liitunud: 08.01.2011
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
20.09.2021 21:40:25
|
|
|
Kas mõni Miterassast kah oma konsooli kätte on saanud?
_________________ HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!! |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andreL
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2009
|
20.09.2021 22:31:45
|
|
|
| Dj-E kirjutas: |
Kas mõni Miterassast kah oma konsooli kätte on saanud?  |
Kohe saab aasta ootejärjekorras täis Täiesti mõttetu koht.
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ristikas
HV vaatleja
liitunud: 07.02.2008
|
20.09.2021 23:40:05
|
|
|
| andreL kirjutas: |
| Dj-E kirjutas: |
Kas mõni Miterassast kah oma konsooli kätte on saanud?  |
Kohe saab aasta ootejärjekorras täis Täiesti mõttetu koht. |
Ma tellisin septembris eelmine aasta ja veebruaris sain kätte. Kui sul kohe aastake saamas siis sul või kuskil midagi valesti.
Ma just ütlek et Miterassa väga ok koht. Paljudes kohtades lasti inimesed lihtsalt üle.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vester1
HV kasutaja
liitunud: 01.11.2010
|
21.09.2021 09:38:33
|
|
|
| ristikas kirjutas: |
| andreL kirjutas: |
| Dj-E kirjutas: |
Kas mõni Miterassast kah oma konsooli kätte on saanud?  |
Kohe saab aasta ootejärjekorras täis Täiesti mõttetu koht. |
Ma tellisin septembris eelmine aasta ja veebruaris sain kätte. Kui sul kohe aastake saamas siis sul või kuskil midagi valesti.
Ma just ütlek et Miterassa väga ok koht. Paljudes kohtades lasti inimesed lihtsalt üle. |
Seda midagi valesti on enamustel. Ja need kohad kes tookord inimesi üle lasid oleks ka praeguseks reaalsuses suutnud juba oma tellimused täita erinevalt Miterassast. Üle ei lastud ka mitte kuskil. Rahad saadi tagasi ja asi ants.
See, et teil oli seal tutvusi või midagi ja anti seade nii öelda eelisjärjekorras ei kajastu ülejäänud inimeste tellimustes.
Alates oktoobri tellijad passivad siiamaani.
Kuna otsest vajadust ei ole konsoolile ei ole ka neile enam midagi kirjutanud, sest eelnevad 2 korda kui lihtsalt küsimusele, et kas oskate öelda kuna on lootust tuli alati ülbe vastus. Eks see ka natukene arusaadav, sest seda pommitamist tuli paljudelt aga lihtsam oleks siis natukenegi olla teha omapoolset tööd ja anda üldinfot mis perioodini on tellimused täidetud aga reaalsuses ei öeldud isegi seda mitu tellimust sinust eespool on.
Klienditeenindus täiesti 0 ja arvestades ka üldjuhul selle poe hindasid ei saa kindlasti väita, et tegemist on väga okei poega.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
21.09.2021 10:30:19
|
|
|
| tsitaat: |
See, et teil oli seal tutvusi või midagi ja anti seade nii öelda eelisjärjekorras
|
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel0
HV vaatleja
liitunud: 03.07.2012
|
21.09.2021 12:56:25
3rd party |
|
|
Tere
küsin, kas keegi on proovinud või omab mõnda muud pulti ps5-l ?
Nimelt mõtlesin, et osta naconi juhtmevaba pult, kuid ei tea kas ühildub ilusti ?
Nimelt tahaks neid nö lisanuppe juurde puldile.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ristikas
HV vaatleja
liitunud: 07.02.2008
|
21.09.2021 13:48:39
|
|
|
| vester1 kirjutas: |
| ristikas kirjutas: |
| andreL kirjutas: |
| Dj-E kirjutas: |
Kas mõni Miterassast kah oma konsooli kätte on saanud?  |
Kohe saab aasta ootejärjekorras täis Täiesti mõttetu koht. |
Ma tellisin septembris eelmine aasta ja veebruaris sain kätte. Kui sul kohe aastake saamas siis sul või kuskil midagi valesti.
Ma just ütlek et Miterassa väga ok koht. Paljudes kohtades lasti inimesed lihtsalt üle. |
Seda midagi valesti on enamustel. Ja need kohad kes tookord inimesi üle lasid oleks ka praeguseks reaalsuses suutnud juba oma tellimused täita erinevalt Miterassast. Üle ei lastud ka mitte kuskil. Rahad saadi tagasi ja asi ants.
See, et teil oli seal tutvusi või midagi ja anti seade nii öelda eelisjärjekorras ei kajastu ülejäänud inimeste tellimustes.
Alates oktoobri tellijad passivad siiamaani.
Kuna otsest vajadust ei ole konsoolile ei ole ka neile enam midagi kirjutanud, sest eelnevad 2 korda kui lihtsalt küsimusele, et kas oskate öelda kuna on lootust tuli alati ülbe vastus. Eks see ka natukene arusaadav, sest seda pommitamist tuli paljudelt aga lihtsam oleks siis natukenegi olla teha omapoolset tööd ja anda üldinfot mis perioodini on tellimused täidetud aga reaalsuses ei öeldud isegi seda mitu tellimust sinust eespool on.
Klienditeenindus täiesti 0 ja arvestades ka üldjuhul selle poe hindasid ei saa kindlasti väita, et tegemist on väga okei poega. |
Ju sa kuidagi oma käitumisega siis sellise kohtlemise välja teenisid. Loe selle topicu algust ja näed kuidas mis päeval tellijad oma konsoolid kätte said. Ennem kui ma endaoma kätte sain nad juba kirjutasid et nad ei tea millal järgmine partii saabub. Neid tellijaid oli palju. Ma sain aru et need kes 2 päeva ennem mind tellisid said oktoobris konsooli kätte ja need kes päev ennem said vist kuskil jõulude aeg ja mina siis alles veebruaris. Juhul kui sa kuskil oktoobris tellisid siis jah oled väga kaugel otsas kuskil. Minu puhul oli veel nii et ma tellisin 2 konsooli aga öeldi et iga tellija saab ühe. Seega ühest konsoolist jäin ma ilma kuna suur puudus nendest kõigil. Pole sellel kohal viga midagi ja 529€ disc versiooni eest on hea hind. Teinekord tuleb lihtsalt peeglisse vaadata.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vester1
HV kasutaja
liitunud: 01.11.2010
|
21.09.2021 15:52:44
|
|
|
PlayStation 5 eeltellimise info
Oleme loonud kõikidest PS5 eeltellijatest ootelisti, kuid kuna list on kujunenud nüüdseks juba väga pikaks, siis on ka konsooli ooteaeg pikk.
Seega - kui meile kirjutad ja end ootelisti paned, tuleb arvestada, et saame väljastada Sinu konsooli vastavalt sellele, kuidas Sony konsoole toota jõuab - eeldatavasti 2022 aasta esimeses pooles.
Kindlat aega me välja ei saa lubada, kuna saadavad kogused pole ette teada.
Kui soovid end vaatamata eelpool toodud infole PS5 ootelisti panna, siis anna oma soovist märku (lisa kirja ka oma ees- ja perekonnanimi ning telefoninumber) scendla@miterassa.ee.
Kui oled listis kirjas, siis võtame Sinuga ühendust niipea kui selgub, millal oma konsooli kätte saada võiksid - seega pole Sul endal tarvis kirjutada ja helistada ning tarneaegade kohta infot küsida.
Kui aga soovid, et Sind listist välja arvatakse, siis palun kirjuta meile scendla@miterassa.ee.
Vaatamata pikale ooteajale usume, et uue põlvkonna PS5 on elamus, mida tasub oodata!
Hoiame pöialt, et tellitud seadmed jõuavad kiirelt meieni ning täname Teid kõiki ette kannatlikkuse eest.
Ainuüksi see ,et nad siiamaani reklaamivad oma mõttetut ootelisti kus paar nädalat peale preorderite tellimusi pole inimesed kätte saanud konsoole näitab, et sellel firmal on inimestest suhteliselt pohhui. Mitte mingi nipiga ei suudaks nad tagada praegu listi panevale inimesele konsooli järgmise aasta esimesele poolele kui isegi 2020 oktoober ei ole täidetud.
Aasta jagu listi topitud inimesi on vahel. Selleks ajaks ma arvan ei saa isegi 2020 dets inimeesed oma konsoole kätte, sest sellesse listi võisid ennast panna päris paljud kuna nägid, et puudus on igalpool ja loodetakse natukenegi nii öelda partner nimele aga reaalsuses on see viimane koht kus inimene endale konsooli saab.
See on ammu juba siit läbi liikunud info, et neid konsoole jagati lampi värsketele tellimustele tuttavatele jne ja täpselt see ongi põhjus miks enamus oma konsooli pole näinud ja on ammu juba soetanud mujalt. Hea meelega oleks oma listis oleva konsooli ostuõiguse kellelegi edasi andnud juba aga mida ei ole on konsool.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1Endel
HV vaatleja
liitunud: 03.12.2006
|
21.09.2021 21:17:15
|
|
|
vaatasin, et 12. oktoobril panin end Miterassa listi ja augustis sain kätte. Vedas vist. Mõni kuu varem õnnestus xbox ka saada ja isu täis mängida, nüüd seisavad mõlemad. Kui keegi ära osta tahab, võib kirjutada (ps5 disciga + Miles Morales).
Edit: läks juba ära
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Foxxx
HV veteran

liitunud: 22.10.2004
|
21.09.2021 22:13:52
|
|
|
vester1, Ma ei saa aru milles probleem, minule teadaolevalt Miterassa ei võtta ettemaksu listis olemise eest. Alati on variant passida peale ja oodata teistest kauplustest, see variant ei ole ju samuti sobiv.
Kiibikriis hõlmab kogu maailma ja palju rohkemat kui ainult konsoole, Škoda Octavia/Superbi tarneaeg näiteks ongi 9 kuu kuni aasta, mis teeme nüüd, lähme Auto 100 ette piketeerima? Ilmselgelt on see list väga pikk, kuna ka kõik need, kes tahavad vaheltkasuga edasi müüa on ennast tõenäoliselt sinna listi pannud.
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vester1
HV kasutaja
liitunud: 01.11.2010
|
21.09.2021 23:57:10
|
|
|
| Foxxx kirjutas: |
vester1, Ma ei saa aru milles probleem, minule teadaolevalt Miterassa ei võtta ettemaksu listis olemise eest. Alati on variant passida peale ja oodata teistest kauplustest, see variant ei ole ju samuti sobiv.
Kiibikriis hõlmab kogu maailma ja palju rohkemat kui ainult konsoole, Škoda Octavia/Superbi tarneaeg näiteks ongi 9 kuu kuni aasta, mis teeme nüüd, lähme Auto 100 ette piketeerima? Ilmselgelt on see list väga pikk, kuna ka kõik need, kes tahavad vaheltkasuga edasi müüa on ennast tõenäoliselt sinna listi pannud. |
Aga miks on üldse vaja pidada sellisele tootele listi? Euronics lõpetas ammu listitamise ära ja inimesed on teadlikud, et nüüd peab ise otsima sealt kus saab.
Sõber ostis ka juba endale uue Octavia, venis 3-4 kuud üleaja ja kui palju ebamugavusi see tekitas. Vähemalt sealt anti tasuta asendusmasin niikauaks kuni oma käes oli.
Mõttetu ka jahuda hetkel kiibi kriisist, sest me räägime ikkagi konsoolide tellimusest mis tehti aasta tagasi. Need mehed kes praegu tahavad listi panna jah need peavad suurt mure tundma. Lõpuks ongi ka reaalsus see, et Sony ei anna enam neid konsoole Msrp hindadega välja, sest kiibi hinnad lähevad lakke ja ikka tühistatakse või maksad juba suuremat hinda ka Miterassale.
Minu isiklik arvamus on see, et firma kes ei suuda tagada ega täita oma klientide tellimusi ei peaks tegema selliseid liste.
Vähemalt mitte pidevalt. Täida enne hunnik ära anna teada list jälle avatakse kes tahavad teevad tellimuse.
Ma olen sinuga nõus, et paljud on seal listis ammusest ajast kes tahaks edasi müüa ja kindlasti ka juba enamus on selliseid kellel polegi enam vaja, sest konsool olemas. Nüüd jõuavad nad tänu ülimalt pikale ooteajale enamjaolt selliste inimeste kätte kes müüvad ta kallimalt maha.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Foxxx
HV veteran

liitunud: 22.10.2004
|
22.09.2021 09:01:41
|
|
|
vester1, Ma ei saa aru, miks Sind häirib, et Miterassa tahab listi hoida, las hoiavad. Nad ei ole ainsad PS5 müüjad eestis ja sul ei ole kohustust sealt osta.
PS5 ei ole esmatarbe kaup, mida Sa pead saama.
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006

|
22.09.2021 10:18:16
|
|
|
| tsitaat: |
minule teadaolevalt Miterassa ei võtta ettemaksu listis olemise eest
|
Enne jõule müüsid nad PS5 "ootelist'i" kuponge, et inimestel oleks midagi kingikotti panna...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
22.09.2021 10:27:14
|
|
|
Kas 2020a jõuludeks saadud kupongi eest saab 2021a jõuludeks konsooli kätte?
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vester1
HV kasutaja
liitunud: 01.11.2010
|
22.09.2021 10:28:42
|
|
|
| Clover kirjutas: |
Kas 2020a jõuludeks saadud kupongi eest saab 2021a jõuludeks konsooli kätte?  |
Unista edasi
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taneltanel
HV vaatleja
liitunud: 13.10.2013
|
23.09.2021 16:04:00
|
|
|
| Lihtsalt infoks - ca. nädal tagasi niisama läksin Telia e-poodi ja seal oli ootamatult üks digital edition müügis 499 eest. Ostsin ära ning tegu on veel selle suurema heatsinkiga versiooniga.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
23.09.2021 16:32:05
|
|
|
| Clover kirjutas: |
Kas 2020a jõuludeks saadud kupongi eest saab 2021a jõuludeks konsooli kätte?  |
Selle kupongiga saad uue kupongi 5€ eest seotada.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mobster
HV kasutaja
liitunud: 15.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
west,
HV vaatleja

liitunud: 13.07.2011
|
29.09.2021 16:12:02
|
|
|
Kes veel endale konsooli leidnud pole - Poolas uputab nendest, igas hinnaklassis jne.
https://www.ceneo.pl/86467784 Saab vaadata erinevaid pakkumisi. Veel võib vaadata mediamarkt.pl, amazonid erinevate riikide omad, saturn.de.
Tellimiseks olen kasutanud nii eshopwedrop lehte kui ka ostaeu lehte - toimivad mõlemad.
Ise tellisin just täna link sellise komplekti.
Olen tellinud kokku 4 konsooli ja tulevad ilusti kohale (Sõpradele mitte scalpimiseks).
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar737
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.11.2012
|
29.09.2021 17:38:10
|
|
|
| west, kirjutas: |
Kes veel endale konsooli leidnud pole - Poolas uputab nendest, igas hinnaklassis jne.
https://www.ceneo.pl/86467784 Saab vaadata erinevaid pakkumisi. Veel võib vaadata mediamarkt.pl, amazonid erinevate riikide omad, saturn.de.
Tellimiseks olen kasutanud nii eshopwedrop lehte kui ka ostaeu lehte - toimivad mõlemad.
Ise tellisin just täna link sellise komplekti.
Olen tellinud kokku 4 konsooli ja tulevad ilusti kohale (Sõpradele mitte scalpimiseks). |
Kuidas garantii nii tellides toimib? Tean et Xboxi saab otse Microsofti remonti saata, vahet pole kust ostad, kas Sonyl mingi sarnane süsteem?
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ECMadis
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2010
|
29.09.2021 18:26:46
|
|
|
Olen ka värske ps5 omanik
Ostsin kaup24 kaudu, vb oli overpriced aga vähemat sain kätte kiirelt. Kahe päevaga tuli kohale. Nüüd ootan mänge muidugi
Astro samas tundub ka päris hea.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rokman008
HV kasutaja

liitunud: 19.09.2020
|
29.09.2021 21:45:16
|
|
|
| ECMadis kirjutas: |
Olen ka värske ps5 omanik
Ostsin kaup24 kaudu, vb oli overpriced aga vähemat sain kätte kiirelt. Kahe päevaga tuli kohale. Nüüd ootan mänge muidugi
Astro samas tundub ka päris hea. |
Kui sa ostsid ~850-900€ eest millega seal praegu müügis siis oled väga jõhkralt üle maksnud.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aff
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.03.2005
|
29.09.2021 21:52:58
|
|
|
| Ise ka sain juhuslikult telefonis netis olles euronicsist disc editioni suvel kätte. Mängisin mingi 10 tundi ja nüüd seisab niisama ja ootab mänge. Hetkel ütleks küll , et oleks võinud ostmata jätta ja oodata mingit hitt mängu. Ehk ehk tuleb uncharted 5 aga kurat seda teab.
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taneltanel
HV vaatleja
liitunud: 13.10.2013
|
30.09.2021 07:44:49
|
|
|
| aff198 kirjutas: |
| Ise ka sain juhuslikult telefonis netis olles euronicsist disc editioni suvel kätte. Mängisin mingi 10 tundi ja nüüd seisab niisama ja ootab mänge. Hetkel ütleks küll , et oleks võinud ostmata jätta ja oodata mingit hitt mängu. Ehk ehk tuleb uncharted 5 aga kurat seda teab. |
kui võtad ps plus subscriptioni, siis ps5 konsoolidele on ca. 20 playstation hits collection mängu tasuta. päris okei valik on ja täidab aja ära, kuniks vaikselt mänge tilkuma hakkab.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|