Kas tõesti tuleb nii palju tolmu et on vaja lausa tühjendus jaama? Endal hea kui korra nädalas peab tühjaks tegema.
Pigem võiks olla mingi masin mis mopi ära puhastab ja veepaagi täis paneb 😀
Keegi on proovinud Xioami ecosüsteemi teist robotit Xiaomi Viomi S9? Sisuliselt Roborocki alternatiiv brand, mis kasutab ka Xiaomi MI appi ja on olemas ka juba eraldiseisev tühjendusjaam. S7'l tuli see alles nüüd hiljuti välja.
Tundub, et tegu on S6 Maxi koopiaga, ning tühjendusjaam on palju väiksem mõõtmetelt, kui sellel Xiaomi S7'l, mis tundub liiga kobakas.
Lisaks on hind supper!
Mina leidsin kõige odavama 380 eurot, mis siis koos eraldi tühjendusjaamaga!
link
Ning tundub, et kasutab kõiki samu maintenance juppe mis Xiaomi Roborockid.
ma vist ostan ka selle ära.. tundub asjalikum kui see s5 (mitte et s5 midagi viga oleks). See tühjendus kast on räigelt äge
Keegi kes ära ostab võiks tühjendusjaama tühjendamis võimet ka näidata. Ei leia väga üldse mingeid teste kuidas ennast tühjaks imeb. Oleksin väga üllatunud kui nii väike jaam suudab normaalselt ennast tühjaks imeda ja ei peaks pidevalt kontrollima masinat.
true, ma arvan et tellin siin täna/homme ära. Vana s5 panen müüki ära ennem kui ära laguneb (2-3a vana juba)
Kas tõesti tuleb nii palju tolmu et on vaja lausa tühjendus jaama? Endal hea kui korra nädalas peab tühjaks tegema.
Pigem võiks olla mingi masin mis mopi ära puhastab ja veepaagi täis paneb 😀
Kui sul on suht suur maja ja paar koera.....
Endale mul pole seda vaja _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Korteris jaam tõesti ebavajalik. Poleks rahaga midagi teha, siis roborocki jaamale veel mõtleks kuna see imeb filtri ka puhtaks aga muidu suht mõttetu osta endal.
Need kotikesed on ka suht krõbeda hinnaga üldjuhul. Keegi midagi väitis kunagi, et Robokas vist pidi ka oma kalli jaama bagless versioonina euroopasse laskma aga kuna tegin juba ka investeeringu Roborck H7-le siis hakata s7 ja jaama ostule mõtlema suht mõttetu.
Mul on kaks kodulooma (väikesed), kuid 1 nädalaga on S5 paak täis pilgeni. Ning töötab ka siis kui puhkusel olen ja mitte kodus, siis muidugi elukad kaasas, kuid tolmu ikka tekib sellel ajal.
Hea oleks, kui siis ise suudaks ära tühjendada, kui kedagi pole manuaalselt seda tühjendamas.
Mul on kaks kodulooma (väikesed), kuid 1 nädalaga on S5 paak täis pilgeni. Ning töötab ka siis kui puhkusel olen ja mitte kodus, siis muidugi elukad kaasas, kuid tolmu ikka tekib sellel ajal.
Hea oleks, kui siis ise suudaks ära tühjendada, kui kedagi pole manuaalselt seda tühjendamas.
Eks see täitsa oleneb jah. Looma pärats ma H7 varre ka ostsin. 1 asi on maas olev jama aga see mida loomad mööblile ja mujale ajavad on ikka kosmaar. Ja muidugi ka sügavimemine mööblilt, voodilt jne. See on ikka hämmastav mida need võimsad Dysoni ja Roborocki varred suudavad väikse mootoriotsakuga välja imeda. Esimene kord varrega diivanid asjad üle lasin, siis tuli siuke hunnik peentolmu mis meenutab rohkem tsemendipulbrit.
Viomi S9 peale esimest automaatset tühjendamist. Ei jõudnud tervet korterit ilusti puhtaks teha, umbes tunnikese vuras ringi, siis sai paak täis. Meelega ei koristanud eelnevalt, et näha kuidas kassikarvade jms hakkama saab.
Tühjendamisel teeb tavalise tolmuimeja häält.
3 aastat oli iLife V7 hiinakas, seega kaasaegsete mudelitega võrrelda ei oska.
Ka nüüd 2 nädalat kasutanud roborock s5 maxi ja tõesti üks parimaid oste vist ever. Lihtaslt muljeltavaldav kui palju tolmu/karvu jne igapäevaselt põranda pindadelt kätte saab. Mulle küll meeldiks see automaatnetühjendus ka. Tagantjärgi ostaks kindlasti mudeli, millel see olemas, et nii tihti ei peaks tühjendama.
Kuidas võrrelda H7 tavalise tolmuimejaga? Robotit diivani peale ei pane, aga koduloom oma karvu sinna paneb. Praegu on nö. nurgas seismas klassikaline tolmuimeja just selleks puhuks. Noh, saab vatti vahel ka nendesse kohtadesse, kuhu robot mingil põhjusel ei pääse või kui mingi suurem praht vaja ära võtta (ehitus jms). Ehk kas need käsivarreomad oma väikese akuga suudavad sama võimsalt tekstiili puhtaks imeda või pigem on selline "küla keset kirikut" lahendus? Ja mis sellise akukestvus on ligikaudu?
Kuidas võrrelda H7 tavalise tolmuimejaga? Robotit diivani peale ei pane, aga koduloom oma karvu sinna paneb. Praegu on nö. nurgas seismas klassikaline tolmuimeja just selleks puhuks. Noh, saab vatti vahel ka nendesse kohtadesse, kuhu robot mingil põhjusel ei pääse või kui mingi suurem praht vaja ära võtta (ehitus jms). Ehk kas need käsivarreomad oma väikese akuga suudavad sama võimsalt tekstiili puhtaks imeda või pigem on selline "küla keset kirikut" lahendus? Ja mis sellise akukestvus on ligikaudu?
H7 suudab väga hästi imeda. Põhi konkurent Dysonile aga aku on tunduvalt parem ja lisaks kaalub poole vähem. H7 ja ka vist H6 on Lipo akuga. Sellepärast ka suur vastupidavus aga samas kerge . Max reziimis jõudu tohhuijaa ja mingi 12-13 min kestab. järjest üle 7-8 minda kasutada ei lase max reziimis.Tava koristuses max mõtttetu. Ainult vaipa ja diivan voodi jne. Tavareziim oli vist 90min ja H7 magnet dokk ka väga mugav. Ei töllerda lisad jalus
Ainuke miinus mis on see, et kaasas ei ole soft brushi. See tavaline põranda otsaks. Dysonitel see üldjuhul kaasas Robokale tasub juurde osta, sest manööverdab kõvasti paremini kui multifloor otsaks ja lisaks ei piparda suurte prahitükkidega.
Esimest korda sellega oma diiivanid ja voodi väikse mootorotsakuga üle käid, siis imestad ja mõtled, et mis krdi tsementi sa koguaeg sisse hingad.
Jõhker peen tolm ja suures koguses.
Põhiotsaga on umbes 50 minta või natuke rohkem balance modes aku. See 90 minta on tavaotsikutel. Väikse mootorotsakuga näitas seal 60 kandis
Julgen kõvasy väita, et apsull kõik tavatolmukad millel pole turbo brushi saavad nendelt vartelt korralikult lutti. Mul endal oli 1 Philipsi tolmukas ilma turbo brushita ja 500w torust. Tõsine loom aga ei saa ikkagi võrrelda apsull sellega mida tegi H7 esimese korraga. Karva ja jama kisub ka väga kergelt ära kuna mootorotsakul(nii suurel kui väiksel) on väiksed harjased mis nühivad kohe lahti karvad
Tartu satud ja huvi näha proovida on, siis vd kirjutada saan näidata.
Sai lõpuks ära tellitud arvutitargast ... esimene robi meie perre tulemas siis Xiaomi Mop Pro, 259eur ja kohapeal olemas, bronnitud ja täna järgi veel. Eks vaatame kuidas ja kas leiab rakendust. Mingid versioonid olid Mop 2 PRO vms aga ei suutnud leida neil erilist vahet +100eur eest.
kellelgi sama mure S5 MAX-iga, et vesi jääb sinna plaadi peale, mitte ei lähe mopi peale? Mul seal tõstad, siis tuleb oma 50-100ml küll ära, loik maas kohe. Kuidas katlakivist lahti saate? Osad punnid umbes koguaeg, pannud veekannu vahendit hetkel, aga põranda rikub ära (plaatidel lasknud). Mingeid paremaid nippe selleks? _________________ Web3 | ERC721A
Kuidas katlakivist lahti saate? Osad punnid umbes koguaeg, pannud veekannu vahendit hetkel, aga põranda rikub ära (plaatidel lasknud). Mingeid paremaid nippe selleks?
Variant kasutada vett, kus katlakivi tekitavaid mineraale-jm olla ei tohiks, nt https://espak.ee/epood/toode/destilleeritud-vesi-5l/
Ma ei tea palju need robotmopid vett kulutavad, kui liiga palju võib dest.vee ostmine rahakoti pihta hakata.
Naine dest.vett alati ostnud ja triikrauas kasutanud - ei ole kunagi muret katlakivi põhjustatud ummistuste-rikete pärast. _________________ ---------------
Kuidas katlakivist lahti saate? Osad punnid umbes koguaeg, pannud veekannu vahendit hetkel, aga põranda rikub ära (plaatidel lasknud). Mingeid paremaid nippe selleks?
Variant kasutada vett, kus katlakivi tekitavaid mineraale-jm olla ei tohiks, nt https://espak.ee/epood/toode/destilleeritud-vesi-5l/
Ma ei tea palju need robotmopid vett kulutavad, kui liiga palju võib dest.vee ostmine rahakoti pihta hakata.
Naine dest.vett alati ostnud ja triikrauas kasutanud - ei ole kunagi muret katlakivi põhjustatud ummistuste-rikete pärast.
Ma algusest peale ainult dest vett kasutanud. Saab vee rahulikult paaki jätte kogu aeg. Fixusest sai 5L kanistri mingi 2-3€. Ilmselt kui veel väga otsida veebipoodidest, siis võiks leida veel odavamalt. 5L kanistrist valan edasi 1L triikraua täitepudelisse, sest seal otsas norm tilu, kust otse roboti paaki valada.
Mul läheb talvel niisutajas nädalas mingi 3*5L seda vett _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
2 korda peab panema, vähemalt s7 nii on _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Märgid terve elamise ära näiteka _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Tsoon, tuba...sama asi pm. Ma ei mõelnudki eraldi kasti tõmbamist _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
S5Max-il tuli nüüd softiversiooniga 02.15.30 ka criss-cross juurde igatahes.
Huvitav kas jagatakse neid uuendusi regioonipõhiselt või kuidas segmenteeritakse?
FB gruppides nägin kasutajaid juba ligi kuu tagasi saamas S5 maxile seda criss-cross uuendust.
Mulle pakkus ka alles see nädal seda uuendust (iOS Roborock äpp).
Flolevac kaudu käsitsi ei lase uuendada? _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Esimest korda kuulen seda nime.
Ausalt öelda peale selle criss-crossi pole ka kuulnud uuendustest, mis motiveeriks liigutama selles suunas.
Ja see criss-cross tuli nüüd ära
Ma kunagi oma s50 uuendasin sellega kui tuli eraldi tubade tugi _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
No ei joonista ta criss-crossi mul.
S5 Max, Xiaomi äpi kaudu kõige uuemad versioonid peal, aga kui valisin paar tuba ja määrasin x2 tsüklit, siis sõitis kaks korda täpselt samas suunas toad läbi.
No ei joonista ta criss-crossi mul.
S5 Max, Xiaomi äpi kaudu kõige uuemad versioonid peal, aga kui valisin paar tuba ja määrasin x2 tsüklit, siis sõitis kaks korda täpselt samas suunas toad läbi.
Ma ei ole proovinud veel.
Aga kasutan Roborock äppi, kas sel vahet on, ei oska öelda.
Mul ka Xiaomi home rakendusega criss-crossi ei teinud. Paigaldasin siis Roborocki äpi, pakkus firmware uuendust (seal teine numeratsioon kui Home äpis) ja voila, criss-cross olemas
võtsin selle ligi esmapilgul tundub täitsa mõistlik aparaat olema
Mingi aeg tagasi uurisin seda ning 50 euri kallimat mi mop pro-d. Siis tuli välja, et see mi mop ka toimetab ok-lt aga mi mop pro oskab paremini ringi navigeerida. _________________ Linux - Future "Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin 1984 was not supposed to be instruction manual
võtsin selle ligi esmapilgul tundub täitsa mõistlik aparaat olema
Mingi aeg tagasi uurisin seda ning 50 euri kallimat mi mop pro-d. Siis tuli välja, et see mi mop ka toimetab ok-lt aga mi mop pro oskab paremini ringi navigeerida.
Jep, pildi pealt juba näha et odavamal pole lidarit
võtsin selle ligi esmapilgul tundub täitsa mõistlik aparaat olema
Mingi aeg tagasi uurisin seda ning 50 euri kallimat mi mop pro-d. Siis tuli välja, et see mi mop ka toimetab ok-lt aga mi mop pro oskab paremini ringi navigeerida.
jah...nüüd 1korra lasnud terve korteri ära tal teha, navigeerimine tal tõesti vahest oli imelik vms samas soppa korjas mehiselt kokku
ega seal kuni 200.- palju valikuid polegi....üks variant on see xiaomi , mis isegi soetasin ja on ka mingid odavamad-samas ei tea kas nendel märgpuhastuse võimalus on
Mul ka Xiaomi home rakendusega criss-crossi ei teinud. Paigaldasin siis Roborocki äpi, pakkus firmware uuendust (seal teine numeratsioon kui Home äpis) ja voila, criss-cross olemas
Laupäeval sai Xiaomi Home rakendus ka firmware uuenduse ning hakkas kohe kenasti criss-crossima. Vahe on suurem, kui arvasin - niimoodi pestes jäävad põrandad oluliselt puhtamad.
Mul ka Xiaomi home rakendusega criss-crossi ei teinud. Paigaldasin siis Roborocki äpi, pakkus firmware uuendust (seal teine numeratsioon kui Home äpis) ja voila, criss-cross olemas
Laupäeval sai Xiaomi Home rakendus ka firmware uuenduse ning hakkas kohe kenasti criss-crossima. Vahe on suurem, kui arvasin - niimoodi pestes jäävad põrandad oluliselt puhtamad.
Täitsa mõnus on jah. Mul ainult millegipärast esimesel katsetusel 4st toast 1 tegi 2 korda samapidi aga ülejäänud criss-cross. Eks on natukene bugine veel.
Küismus, mitte küll päris robottolmuimeja kohta kuna see on olemas, aga vaja oleks talle paarilist käsi tolmuimejat, uste tagant ja vaipade (lühikese karvaga) puhastamiseks. Kuna lühikese vaiba seest S5 väga hästi kassi karvu kätte ei saa.
Mõtlesin, et vaatan vacuum wars soovituse Roborock H7 kohta aga seda pole. Olemas on H6 kohta ülevaade. Vaatasin ka teisi ülevaateid H7 kohta aga jäi silma, et päris tihke see H7 kamber pole ja väidetavalt isegi kehvem kui eelmisel mudelil.
Küsimus ongi, mida ise kasutate ja mis oleks selline 300 + euri eest hea toode. Enamus on küll parkett aga see jääb S5 koristada ja siis on paar vaipa + kassi karvad (ei kassi ei hakka sellega puhastama )
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.