Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Aliexpress & teised Hiina veebikaubamajad märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 114, 115, 116 ... 123, 124, 125  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas ja kuidas mõjutab teie ostuotsuseid 1.juulist lõppev käibemaksuvabastus alla 22€ kaupadele?
Tellin vähem.
74%
 74%  [ 659 ]
Tellin rohkem.
6%
 6%  [ 57 ]
Ei lase end sellest häirida.
13%
 13%  [ 116 ]
Tellin endiselt neid kaupu, mida Eesti müüjad ei paku.
5%
 5%  [ 47 ]
hääli kokku : 879

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2021 18:04:56 vasta tsitaadiga

sain ka esimese deklaratsiooni tehtud. läks tükk aega.
_________________
pWn
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cloner
HV kasutaja
Cloner

liitunud: 19.10.2004




sõnum 27.08.2021 08:58:29 vasta tsitaadiga

Clover kirjutas:
Kas siis ei ole nii, et IOSS number on kõikidel AliExpressi ostudel sama? Seda ju siingi väidetud, et IOSS pole seal iga müüja põhine ju (mis oleks jabur) vaid on AliExpressil oma ja kõik. Meil siin mitmed on saanud sealsete müüjate käest IOSS numbri, võrdleks korra, kui on sama, siis palun väga, kõik võivad kasutada seda oma pakkide deklareerimisel (kui ikka ei valeta ning on tõesti tellinud peale 1.07 ja arvel näha, et maksud makstud), deklareerimisel on ju IOSS väli olemas kuhu see sisestada. Pole mõtet siin väita, et kõik peab toimuma maagiliselt ja ostja ei peagi teadma seda numbrit kui näha on ju, et see ei toimi alati ja vaidlused eri pooltega ei too mingit selgust ja kõik suunavad mujale süü.

Igatahes minule antud IOSS oli IM5280002556


Tegin deklari sellega ära, läks läbi, pärast sain müüjalt sama numbri.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2021 10:09:51 vasta tsitaadiga

Aga mis võib olla ebay IOSS number? Ma saan aru, et võiks sama kasutada aga usun, et igal keskkonnal on oma number?
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2021 10:14:49 vasta tsitaadiga

https://developer.ebay.com/cms/files/connect-2021/eu_vat.pdf
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2021 09:06:22 vasta tsitaadiga


Leedus tolliti asi ära juba?
Ses suhtes käibekas on arve peal eraldi välja toodud ja peaks tasutud olema

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2021 12:37:04 vasta tsitaadiga

Tellisin vanale Casio digikellale mingid suvakad rihmad, sest vanad muutusid rabedaks ja lagunesid ära. Kirjas oli, et tuleb Hispaaniast. Võtsin kõige odavama posti, sest pohh. Tuligi Hispaaniast. Ja pooleteise nädalaga icon_eek.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2021 19:08:15 vasta tsitaadiga

Ma juba ammu kasutan "shipFromCountry=" URL-i lisa.
Teine variant on määrata "Ship to" riigiks näiteks Poola, keel English, currency Euro ning saad valida kust riigist transporditakse.
Mitut riiki vist valida ei saa, vähemalt pole leidnud võimalust.


_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2021 20:26:14 vasta tsitaadiga

ma ei ole väga trehvanud, et euroopast eestisse saadetaks. Ei tea, mis värk sellega on.
Valikud on, aga nagu valid, ütleb eestisse ei saada icon_cry.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2021 20:41:48 vasta tsitaadiga

Ikka saadab, pidevalt Prantsusmaalt, Hispaaniast, Tšehhist tellinud ning makse pole veel peale pandud ja transport ka ~1 nädal.
Lihtsalt otsinguga on tüütu jännata.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2021 20:45:35 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:

Leedus tolliti asi ära juba?
Ses suhtes käibekas on arve peal eraldi välja toodud ja peaks tasutud olema



Mul on väga sarnane pilt. Ei tea miks pakk sinna kauna pandi ja millal sealt kaunast välja saab


Tuli Hiinast, sealt liikus Riiga, aga nah tal sinna kauna minna oli vaja
https://parcelsapp.com/en/tracking/RO554308368EE
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2021 08:46:15 vasta tsitaadiga

Keegi teab mõnda muud veebipoodi Xiaomi/Mijia toodete tellimiseks peale Aliexpressi? Vaja oleks, et valikus oleksid hiina seadmed (mitte international) ning hea oleks kui mitte 3-4x hindadega nagu nad Alis on.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terror
HV veteran
Terror

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2021 09:17:54 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Ma juba ammu kasutan "shipFromCountry=" URL-i lisa.
Teine variant on määrata "Ship to" riigiks näiteks Poola, keel English, currency Euro ning saad valida kust riigist transporditakse.
Mitut riiki vist valida ei saa, vähemalt pole leidnud võimalust.


Kuidas see mingi otsingu url täies ulatuses välja näeks selle "ship from" 'ga?
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 01.09.2021 10:07:20 vasta tsitaadiga

Mis see riigi valimine annab?
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2021 10:36:14 vasta tsitaadiga

Osadel juhtudel väiksema postikulu ja seekord kõige odavama postiga ka kiirust nagu näha.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 01.09.2021 10:39:34 vasta tsitaadiga

Mulle tundub, et kui EU saadaval miskit, siis see ka otsingutulemuste topis olemas.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2021 18:49:27 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Mulle tundub, et kui EU saadaval miskit, siis see ka otsingutulemuste topis olemas.

Pigem mitte, näiteks meeste päikeseprillid, sorteeritud tellimuste arvu järgi, TOP20 on ainult 1 müüja Poolast saatmisega
link

Aga kui panna transpordi riigiks Poola:
link

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2021 18:53:16 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kui panna transpordi riigiks Poola

kust sa seda paned? icon_redface.gif icon_rolleyes.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2021 18:59:27 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
tsitaat:

kui panna transpordi riigiks Poola

kust sa seda paned? icon_redface.gif icon_rolleyes.gif
Variant kirjutada aadressiribal olemasoleva aadressi lõppu:
&shipFromCountry=PL

Pilt:



See PL on riigi kood, DE peaks olema saksamaa jne
http://www.mathguide.de/info/tools/countrycode.html

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2021 19:03:35 vasta tsitaadiga

LKits, thumbs_up.gif
inimliku valikut a'la nupu all siis ei ole järelikult? Võiks saada ju valida riikide järgi....

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2021 19:11:08 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
LKits, thumbs_up.gif
inimliku valikut a'la nupu all siis ei ole järelikult? Võiks saada ju valida riikide järgi....
Veidi häkkides on, aga millegipärast Aliexpress "Estonia" asukohaga seda valikut ei tekita.

Kui valid ülevalt menüüst "Ship to" riigiks näiteks "Germany" või "Poland" ja keele jätad/valid "English" ja valuuta "EUR", siis tekib transpordi valimise võimalus. Eks saab uurida veebilehe koodist, äkki lihtsalt peidetakse see menüü ära.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2021 19:18:23 vasta tsitaadiga

Ääremärkusena lisan, et kui panna shipto midagi muud kui Eesti, siis ei pruugi hinda õigesti näidata kuna nüüd näitab ali ju hinda koos KM-ga. Pluss häkkimise puhul peab enne checkouti vaatama, kas ikka on õige KM lisatud
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2021 11:10:49 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:

Leedus tolliti asi ära juba?
Ses suhtes käibekas on arve peal eraldi välja toodud ja peaks tasutud olema

3 päeva hiljem automaadis thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k-d.k
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2010




sõnum 02.09.2021 18:51:04 vasta tsitaadiga

Seletage nüüd lollile - tellisn USA-st paki, tuleb Fedexiga. Kes, kus ja mida deklareerima peab, juba nädal aega on paki staatuseks "load viibivad". EMTA lehel kui tahaksin deklaratsiooni esitada tahetakse mingit MRN numbrit mida mul selgelt pole ja pole ka keegi ühendust võtnud. Fedexi klienditoe vorm kodulehel annab ka tala (ülla-ülla) ning ühtegi kontaktemaili ei suutnud tuvastada.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2021 18:55:56 vasta tsitaadiga

ka-la kirjutas:
Seletage nüüd lollile - tellisn USA-st paki, tuleb Fedexiga. Kes, kus ja mida deklareerima peab, juba nädal aega on paki staatuseks "load viibivad". EMTA lehel kui tahaksin deklaratsiooni esitada tahetakse mingit MRN numbrit mida mul selgelt pole ja pole ka keegi ühendust võtnud. Fedexi klienditoe vorm kodulehel annab ka tala (ülla-ülla) ning ühtegi kontaktemaili ei suutnud tuvastada.

Äkki prooviks sellist imelikku asja nagu helistamine?

https://www.fedex.com/et-ee/customer-support/call-us.html

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2021 20:25:26 vasta tsitaadiga

Krediitkaardile maksti raha tagasi ja ka krediitkaarti väljavõttes on näha, et on tehtud tagasikanne. Millal see raha kontole laekub?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2021 20:36:47 vasta tsitaadiga

Mõni päev ikka läheb, aga isiklikult mitte väga kaua
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2021 20:44:59 vasta tsitaadiga

https://arileht.delfi.ee/artikkel/94003067/palju-raagitud-postipaki-deklareerimine-tekitab-siiani-segadust-kas-tasuda-tuleb-topelt-kaibemaks
Ma nüüd ei saagi aru. Kui olen nüüd tellinud Aliexpressist asja, kas pean siis nüüd veel eraldi deklareerima ka seda? VATi on maha võtnud juba Aliexpress.

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2021 21:07:45 vasta tsitaadiga

Ma ei pidanud, tuli automaati. Tolli läbis leedus
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2021 22:23:46 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Mõni päev ikka läheb, aga isiklikult mitte väga kaua

4. august oli täide viidud. Küsisin seetõttu, et kaua nad max võivad kinni hoida. Eelmine aasta oli sama juhus, kui pakk tuli eesti ja saadeti ilma kätteandmiskatseta hiinasse tagasi. 16. sept tegin avalduse, hetkel ma ei saa enam vaadata, millal pangas see täide viidi (kaart vahetus), aga 12. oktoober laekus raha.

Chaza - ma olen peale 1. juulit saanud kaks pakki alist ja deklarit ega midagi pole küsitud. Pank on vaid võtnud raha konverteerimise tasu veidi üle 1%.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2021 08:35:29 vasta tsitaadiga

Chaza! kirjutas:

Ma nüüd ei saagi aru. Kui olen nüüd tellinud Aliexpressist asja, kas pean siis nüüd veel eraldi deklareerima ka seda? VATi on maha võtnud juba Aliexpress.

Enamasti tulevad nii, et ei ole vaja midagi teha. Kui aga keegi kuskil on jätnud oma töö tegemata ja/või post seda ioss nummert ei leia, tuleb deklareerida. Sellekohane teade peab tulema. Omal algatusel ära torma midagi tegema.
Kui on vaja deklareerida, siis teed seda ise tolli lehel, kasutad siit teemast leitavat nummert ja paned deklaratsioonile kaasa alist allalaetud invoice. Juurdemaksu ei tule.
Ja jääd ootama paki saabumist. Kõik.

Panin selle IOSS numbri ka teema esimesse posti, et oleks lihtsam leida, kui vaja.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2021 09:25:19 vasta tsitaadiga

avrn kirjutas:
Panin selle IOSS numbri ka teema esimesse posti, et oleks lihtsam leida, kui vaja.

Pannud siis ka juba see eBay IM2760000742 sinna esimesse posti. Kuigi vahet vist pole, eBay jaoks on ju eraldi teema ja keegi esimest posti nagunii ei loe.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2021 10:14:59 vasta tsitaadiga

avrn kirjutas:
Chaza! kirjutas:

Ma nüüd ei saagi aru. Kui olen nüüd tellinud Aliexpressist asja, kas pean siis nüüd veel eraldi deklareerima ka seda? VATi on maha võtnud juba Aliexpress.

Enamasti tulevad nii, et ei ole vaja midagi teha. Kui aga keegi kuskil on jätnud oma töö tegemata ja/või post seda ioss nummert ei leia, tuleb deklareerida. Sellekohane teade peab tulema. Omal algatusel ära torma midagi tegema.
Kui on vaja deklareerida, siis teed seda ise tolli lehel, kasutad siit teemast leitavat nummert ja paned deklaratsioonile kaasa alist allalaetud invoice. Juurdemaksu ei tule.
Ja jääd ootama paki saabumist. Kõik.

Panin selle IOSS numbri ka teema esimesse posti, et oleks lihtsam leida, kui vaja.

Tänud! Väga hea.
Siis Alist sisuliselt samaviisi, et kui tuleb läbi on kõik ok. Kui tahetakse deklaratsiooni, siis hakkan liigutama. icon_smile.gif Tänud!

Delfi artikli jutt oli ikka kohutav, mitte kui midagi ei saanud aru.

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2021 10:32:00 vasta tsitaadiga

Seal jah, et deklareeri igal juhul jne...bs
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2021 14:57:44 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:

Pannud siis ka juba see eBay IM2760000742 sinna esimesse posti.
 

Panin. Omal ka hea võtta, kui tarvis peaks olema.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2021 13:12:03 vasta tsitaadiga

Hea vähemalt, et ei pea ise deklareerimisega jamama kui Alis maksud makstud aga noh seal tollis ikka jamatakse korralikult. Vaat, et eelistaks pigem isegi ära teha, äkki läheks kiiremalt.



Täna siis lõpuks Tallinnas kohal ainult, et ka siinkohal tarniti pisike pakk postkontorisse. Kasu siis nendest 5st pakiautomaadist mis mul Omniva lehel märgitud kui eelistatud kohaletoimetamise meetodid kui iga kolmas pakk läheb ikka postkontorisse. Nagu mul oleks aega sinna tööajal minna. Ei saa aru miks see jama just alati AliExpressi pakkidega.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2021 13:50:10 vasta tsitaadiga

Kui ali pakkide toimetamine on kahjulik, siis loogiline oleks, et kõige madalam prioriteet nendel. See on muidugi kõigest teooria.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2021 20:21:15 vasta tsitaadiga

Elu kiireim tarne Alist.6 septembril tellisin,täna ehk 10 september kohal .Ja tuli Smartposti pakiautomaati,ka esmakordne.Ja ei mingit teadet enne,et sind ootab pakk,tule deklareeri ära.Ise pole vist mõtet pakkuma hakata ka seda.
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2021 20:56:34 vasta tsitaadiga

pistyk, vaata trackingu järgi kust saadeti.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2021 21:04:55 vasta tsitaadiga

KillFrenzy, Poolast,ise valisin lähtekoha.
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2021 21:43:14 vasta tsitaadiga

pistyk, mida head rabasid? icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2021 21:51:35 vasta tsitaadiga

Hiid, käivitusabi autole .
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2021 09:35:43 vasta tsitaadiga

Kas Aliexpress on hakanud EMTA-ga mingit koostööd tegema? Mul pole deklari sõnumit tulnud enam, juulis veel tuli aga nüüd kõik pakid läbi tulnud ilma deklari vajaduseta.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee


viimati muutis LKits 11.09.2021 10:42:44, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2021 09:45:05 vasta tsitaadiga

Pigem on müüjad targemaks saanud, lisavad saatedokumendile IOSS koodi.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2021 09:45:35 vasta tsitaadiga

Siin seda pikalt leierdatud....asi pole vaid koostöös emta-ga
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 11.09.2021 09:46:20 vasta tsitaadiga

Kas tõesti sedasama teemat paar lehekülge tahapoole pole võimalik lugeda icon_eek.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2021 09:50:32 vasta tsitaadiga

See paneks pea valutama ja silme ees hakkaks virvendama. icon_razz1.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2021 10:20:13 vasta tsitaadiga

Scott kirjutas:
Kas tõesti sedasama teemat paar lehekülge tahapoole pole võimalik lugeda icon_eek.gif


A kus see kirjas on et paar lehekülge tagasi sellest kirjutati?

_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2021 10:27:39 vasta tsitaadiga

Aga äkki see on samuti paar lehekülge tagasi kirjas? No mitte ei viitsi vaadata.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2021 10:43:55 vasta tsitaadiga

ot:
Kõik teemad on tõenäoliselt "paar lehekülge tagasi kirjas" ehk kunagi minevikus arutletud. Kuhu tõmbame piiri, kus minevikust saab tulevik ehk võib uuesti arutlema hakata?

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2021 11:02:49 vasta tsitaadiga

ot:
70+ ükskord saate siis arutlete iga päev samu teemasid ja keegi ei imesta selle üle. icon_lol.gif

Viimati vastati samale asjale umbes 12 postitust enne kui LKits seda küsis.
>> avrn sõnum 03.09.2021 08:35:29 https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10865443#10865443

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Aliexpress & teised Hiina veebikaubamajad mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 114, 115, 116 ... 123, 124, 125  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.