Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  levikom.ee märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 45, 46, 47  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.09.2021 19:33:24 vasta tsitaadiga

Vahet väga pole tegelikult. Levikom senisel kujul nagunii pikalt ei kesta, nad kas parseldavad selle loa pärast maha või leiavad investori ja hakkavad oma 5G võrku ehitama.
Muidugi võib natuke jama olla kui nad selle loa mõnele kolmest operaatorist pärast maha parseldavad kuna siis läheks see üks kellel kaks sagedusluba on liiga ülbeks kui teistel on toru 2x peenem.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 09.09.2021 20:48:20 vasta tsitaadiga

pppd kirjutas:
äkki on kuskil veel üks firma, kes sooviks oma loaga kuidagi skeemitada või spekuleerida, et sellega oma põhjakõrbev äri päästa?


Te olete sujuvalt ja mugavalt ignoreerimas asjaolu, et põhjus ja tagajärg ei ole teie jaoks selged. Te eeldate automaatselt et tegemist on petturitega kes osalevad ainult selleks sagedusloa oksjonil et põhjakõrbenud äri päästa. Aga et mis eelnes enne ettevõtte suundumustes, te jätate märkamata. Ettevõte arendas mitmed aastad enne heas usus IoT tehnoloogiat, mis käib nagu otse 5G asjade alla, seda tasuta nagu ei tehta. Lootus, ehk juriidiliselt õigustatud ootus oli et väljund saab olema 5G loas, kuid "kuldne kolmik" arvas teisiti. Kui siin üks seltsimees tõi sisse väljendi "natsipartei", siis tasakaalu huvides ma ütlen et "uusmarksistlikud punavärdjad" ei võimaldanud konkureerida, niisiis mindi kohtuteed, mis jällegi ei toimu tasuta. Teie ideed jagada sagedusala 10ks... ma ei kommentaari lihtsalt.


viimati muutis Maldur 09.09.2021 20:56:55, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Online

sõnum 09.09.2021 20:54:31 vasta tsitaadiga

Misasja arendasid?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 09.09.2021 21:19:37 vasta tsitaadiga

Maldur kirjutas:
Kui siin üks seltsimees tõi sisse väljendi "natsipartei", siis tasakaalu huvides ma ütlen et "uusmarksistlikud punavärdjad" ei võimaldanud konkureerida, niisiis mindi kohtuteed, mis jällegi ei toimu tasuta.


Seltsimees..., mingi kommunist oled?

"uusmarksistlikud punavärdjad" millest sa räägid?

Ja kaotasid kõigis kohtuastmetes.


viimati muutis KillFrenzy 09.09.2021 21:23:42, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 09.09.2021 21:22:45 vasta tsitaadiga

Kahjuks fakt.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 09.09.2021 21:24:29 vasta tsitaadiga

Mis on fakt, et sa kommunist oled?
_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 09.09.2021 21:30:59 vasta tsitaadiga

Seltsimees, miks te muudate oma postitust pärast teile vastamist? Miks te sinatate? Tunneme üksteist? Minu teada õnneks mitte. Kuna teie olete kommunist, ei ole viiskas teid muudmoodi nimetada. Mis teema meil nüüd oligi...
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 09.09.2021 21:33:21 vasta tsitaadiga

Maldur kirjutas:
Seltsimees, miks te muudate oma postitust pärast teile vastamist? Miks te sinatate? Tunneme üksteist? Minu teada õnneks mitte. Kuna teie olete kommunist, ei ole viiskas teid muudmoodi nimetada. Mis teema meil nüüd oligi...


Isegi reede pole veel.... icon_neutral.gif

Ei tea kus sa neid kommuniste näed, ilmselt peeglist.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 09.09.2021 21:44:10 vasta tsitaadiga

Kas teil on mingeid arusaamise raskusi, eriti viimasel ajal? Kui on siis pöörduge arstile, mitte siia Levikomi teemasse.

Te kirjutasite mind tsiteerides, "Ja kaotasid kohtus." See on tõesti fakt, mida ka vastasin. Ülejäänu on teie omas mahlas olemine, reaktsioon mille kohta öeldakse "küll see koer kiunub kes vastu kintsu sai". Ehk jätkame nüüd teemaga, kui lubate?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.09.2021 21:49:46 vasta tsitaadiga

Võtke omale tuba ja vaielge see oma vahel selgeks kes on kes. Levikomiga pole see isegi kaudselt seotud kopp.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 09.09.2021 21:50:30 vasta tsitaadiga

Maldur, minu arust ainult sul on siin teemas probleeme millega oleks vaja arsti juurde pöörduda.
Mis seos on kellegi kommunistiks tembeldamisel ja levikomil?

Siis mingi jutt arendustest, võiks ju olla seos levikomiga, aga ainult vaikus ja loll möla pigem.

Siis mingi luulu sageduse kümneks jagamisest.

Ja siis sa tahad jätkata teemaga.

icon_neutral.gif

_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 09.09.2021 22:10:30 vasta tsitaadiga

Esiteks, teil "KillFrenzy"kui telia töötajal ei ole nagu eetiline käia konkurendi teemas vett sogamas. Teiseks, minul pole olnud luulu kümneks jagamisest. Kolmandaks, vaikus ja loll möla välistavad üksteist, nii et valige kumb. Mina valisin vaikuse. Neljandaks, teie olite see kes kippus siin "natsiparteiga" laineid lööma. Mis seos on kellegi natsiks tembeldamisel ja Levikomil...?

Ma ei ole ebatraditsioonilise orientatsiooniga, niisiis "võtke omale tuba" jääb valikust välja, kuid tänan pakkumast ja sooviks ka edasi rääkida Levikomist, kuna olen nende klient.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 09.09.2021 22:23:35 vasta tsitaadiga

Maldur kirjutas:
Esiteks, teil "KillFrenzy"kui telia töötajal ei ole nagu eetiline käia konkurendi teemas vett sogamas. Teiseks, minul pole olnud luulu kümneks jagamisest. Kolmandaks, vaikus ja loll möla välistavad üksteist, nii et valige kumb.


Esiteks, ei ole ma kunagi telias töötanud.
Teiseks ,on see järjekordne sinu luulu.
Kolmandaks, mis konkurent peaks olema hinge vaakuv ja olematu turuosaga ettevõtte?
Neljandaks, mis vee sogamisest käib jutt üldse?


Maldur kirjutas:
Teie ideed jagada sagedusala 10ks

Maldur kirjutas:
Teiseks, minul pole olnud luulu kümneks jagamisest.


Kellel oli?

Maldur kirjutas:
Neljandaks, teie olite see kes kippus siin "natsiparteiga" laineid lööma. Mis seos on kellegi natsiks tembeldamisel ja Levikomil...?


Millistest lainetest sa räägid?
Ok, wannabe natsipartei.
Mina vastasin teisele kasutajale, et nii plaanis oligi, et maksuvõlgades firmad ei saa konkursil osalada, kuniks wannabe natsipartei sellele vee peale tõmbas. Kogu see kohtutrall ja sellele järgnev on otseselt levikomiga seotud.

Maldur kirjutas:
sooviks ka edasi rääkida Levikomist, kuna olen nende klient.


Ei tundu küll nii, sa soovid pigem oma luulusid siin kuulutada olematutest telia töötajatest kes mingi vee sogamisega väidevalt peaksid tegelema.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.09.2021 22:37:28 vasta tsitaadiga

No kes võidab retardide võidujooksu eat.gif
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 179 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 09.09.2021 22:57:06 vasta tsitaadiga

Seltsimees killfrenzy ei saa ikka aru et teema on millestki muust. Vastas ta kellele tahes, mina talle ei vastanud vaid kasutasin tema öeldud sõnakõlksu oma vastuses kolmandale isikule. Trigerdus ikkagi. Nagu enamik selliseid, tüüpiline.
Kolm korda on meenutatud, mis teema on, aga ei aita kuidagi...

Moderators, here is Your workground, feel free to operate. Good Night, comrads.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Online

sõnum 10.09.2021 09:07:32 vasta tsitaadiga

Maldur, mida Levikom arendas? Kirjuta lähemalt.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 10.09.2021 11:04:37 vasta tsitaadiga

https://www.levikom.ee/iot/
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taaviup
HV kasutaja
Taaviup

liitunud: 13.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.09.2021 11:35:25 vasta tsitaadiga

Maldur kirjutas:
https://www.levikom.ee/iot/

Kohe esimeses lauses on sulaselge vale ju. Elisal ja Telial on näiteks kasutusel Narrowband IoT võrk.
Fakt on, et reaalselt pole Levikomil selle sagedusega essugi teha peale mahamüümise ja kui neil on nii suur soov seda osta, siis oksjonil ei keela keegi osaleda. Mõttetut jonni ajavad nad ainult meedias.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 10.09.2021 11:37:41 vasta tsitaadiga

Maldur kirjutas:
Teie ideed jagada sagedusala 10ks... ma ei kommentaari lihtsalt.

Ma saan aru et teil on praegu tähtis kommunistideteemaline vaidlus pooleli, kuid vabalt võiks siiski ka seda kommenteerida. Mu küsimus oligi tegelikult ju selle kohta et mille järgi peaks siis riik otsustama, kui mitmeks see sagedusala tuleks jagada, konkreetselt kümneks jagamise ettepank oli juba sarkasm (tundub et ikka ja jälle on vaja seda eraldi märgistada). Et kui meil on tõesti kolm suurt, kelle võimekus asja arendada on teada, siis kellega tuleks veel arvestada ja mispärast?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 10.09.2021 12:33:37 vasta tsitaadiga

Taaviup kirjutas:
Maldur kirjutas:
https://www.levikom.ee/iot/

Kohe esimeses lauses on sulaselge vale ju. Elisal ja Telial on näiteks kasutusel Narrowband IoT võrk.
Fakt on, et reaalselt pole Levikomil selle sagedusega essugi teha peale mahamüümise ja kui neil on nii suur soov seda osta, siis oksjonil ei keela keegi osaleda. Mõttetut jonni ajavad nad ainult meedias.


Seda kas LK'l on 5G sagedusloaga midagi teha, peavad ikka nemad ise ütlema et see faktiks muutuks. Mis puutub esimesse lausesse, siis enne järeldusi vaadake kogu leht läbi, sealt leiate alla kerides sündmuste timeline, mis miskipärast lõpeb aastaga 2018. Näib et sealt alates on miski rappa kiskunud, ilmselt on see lehekülg ka sealtmaalt uuendamata ning väga võimalik et telia ja t2 on praegu, praegu eetris oma narrowbandidega. Tähendab, ma vaataks seda "vale" asja nii - kas see lause oli vale ka aastal 2018...

pppd kirjutas:
Maldur kirjutas:
Teie ideed jagada sagedusala 10ks... ma ei kommentaari lihtsalt.

Ma saan aru et teil on praegu tähtis kommunistideteemaline vaidlus pooleli, kuid vabalt võiks siiski ka seda kommenteerida. Mu küsimus oligi tegelikult ju selle kohta et mille järgi peaks siis riik otsustama, kui mitmeks see sagedusala tuleks jagada, konkreetselt kümneks jagamise ettepank oli juba sarkasm (tundub et ikka ja jälle on vaja seda eraldi märgistada). Et kui meil on tõesti kolm suurt, kelle võimekus asja arendada on teada, siis kellega tuleks veel arvestada ja mispärast?


Ei, te saite valesti aru - minul ei ole mingit vaidlust pooleli. Ma loomulikult sain aru et 10´ks jagamine on sarkasmiga öeldud, sarkasmi aga ei olegi mõtet kommenteerida. Kellega arvestada tuleks? Nendega kes on näidanud huvi valdkonnas tegutseda. Lähtudes ülatoodud lehel olevast ajajoonest, siis ma näen et on olnud selge huvi LK poolt asjaga tegeleda ja tahet osaleda on ka väljendatud (või astub keegi ette ja ütleb et seegi on kõik vale?). Arusaadav, et praegu niigi vene tõttu ahtake 5G riba ei ole kummist, siis selle juures tuleb ka aru saada et vene probleemi lahendusel pole tegelikult konkreetset lõppdaatumit olemaski - võibolla nad kotivad Eestit 10G saabumiseni. Seda arvestades võiks nagu anda võimaluse neile kes on midagi reaalset ka teinud, mitte et lükkame kolm suurt (rahakotti) letti ja kõik. Las LK osaleb, saab hakkama siis saab, ei saa hakkama siis ei saa ja järelejäänud sätivad omad saatjad laiemale ribale. Äkki saaks seda nimetada konkurentsiks? Kui kolm suurt teavad et saada on kolm tükikest, siis mis konkurents see on? See on nagu kohaliku klubi presidendi valimine - ühe valitavaga... icon_wink.gif.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 10.09.2021 12:52:49 vasta tsitaadiga

kokkuvõtvalt sa tahad lubada pankroti ääral olevatel tegelastel pngaterminit kasutades "lühikeseks müüa" ilma, et neil reaalselt tõendatud ressurssi eksisteeriks
kõik paljas sõnavaht
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 10.09.2021 12:59:41 vasta tsitaadiga

Maldur kirjutas:
Kellega arvestada tuleks? Nendega kes on näidanud huvi valdkonnas tegutseda. Lähtudes ülatoodud lehel olevast ajajoonest, siis ma näen et on olnud selge huvi LK poolt asjaga tegeleda ja tahet osaleda on ka väljendatud (või astub keegi ette ja ütleb et seegi on kõik vale?). Arusaadav, et praegu niigi vene tõttu ahtake 5G riba ei ole kummist, siis selle juures tuleb ka aru saada et vene probleemi lahendusel pole tegelikult konkreetset lõppdaatumit olemaski - võibolla nad kotivad Eestit 10G saabumiseni. Seda arvestades võiks nagu anda võimaluse neile kes on midagi reaalset ka teinud, mitte et lükkame kolm suurt (rahakotti) letti ja kõik. Las LK osaleb, saab hakkama siis saab, ei saa hakkama siis ei saa ja järelejäänud sätivad omad saatjad laiemale ribale. Äkki saaks seda nimetada konkurentsiks? Kui kolm suurt teavad et saada on kolm tükikest, siis mis konkurents see on? See on nagu kohaliku klubi presidendi valimine - ühe valitavaga... icon_wink.gif.

Ja nüüd oleme tagasi minu varasema postituse juures - ok, kolm on vähe, sest keegi (mis sest et omadega täiesti teisest klassist) tunneb veel huvi. Aga kui tuleb keegi veel, ütleme et kasvõi kohalik külaselts, kes siiani tegeles oma küla võrgutamisega, kas siis teeme viieks? Mees metsast, kellel midagi ette näidata ei ole, aga huvi on - teeme kuueks? Ehk siis kuhu ma jõuda üritan - kuhu tuleks see piir tõmmata?
Ja see et kolm ei ole konkurents - no tegelikult on ikka küll. Konkursi tingimused on kõigile võrdsed, nii olijatele kui ka uutele tulijatele. Kui juba eeldada seda, et keegi võib olla nii väike ja ei suuda teistega võrdsetel alustel konkureerida, siis kuidas peaks välja nägema see hilisem opereerimistegevus, ega see sagedusluba ei ole mingi võluvits mis ettevõtte suutlikuse kohe uutele kõrgustele tõstaks? Arvestame ikka sellega, et riigi huvi on väljakäidud lubade võimalikult kiire kasutuselevõtt ja võimalikult intensiivne kasutamine ettenähtud teenuse pakkumiseks, mitte pakkuda võimalikult laiale ringile uusi ja huvitavaid spekuleerimis- või enese ehtimise ja müügiks võimalikult ahvatlevaks muutmise võimalusi.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 10.09.2021 13:36:13 vasta tsitaadiga

pppd kirjutas:
Ja nüüd oleme tagasi minu varasema postituse juures - ok, kolm on vähe, sest keegi (mis sest et omadega täiesti teisest klassist) tunneb veel huvi. Aga kui tuleb keegi veel, ütleme et kasvõi kohalik külaselts, kes siiani tegeles oma küla võrgutamisega, kas siis teeme viieks? Mees metsast, kellel midagi ette näidata ei ole, aga huvi on - teeme kuueks? Ehk siis kuhu ma jõuda üritan - kuhu tuleks see piir tõmmata?


Mees metsast ei saa ette näidata näidatud ajajoont (kui saaks, ei oleks ta enam mees metsast), sama ilmselt ka külaseltsiga, kelle puhul on see ühtviisi ebatõenäoline (vägev külaselts peaks olema kui see haarab/katab tervet Eestit...). Piir võiks olla määratud sellega et midagi konkreetset mis näitab huvi olemasolu, tegevust antud valdkonnas, peab olema ka tehtud. Ehk et, mingi portfolio peaks olemas olema.

Raha võiks ka olemas olla, muidugi. Investoritest võib ka aru saada, mõistagi neil pole huvi rohkem investida kui sel pole tulemust, seda investeeringut konkursil ebaõnnestumise korral mõnetuhandelise kliendiringi peale jagada nad ei näe ilmselt mõtet. See ei tule sealt lihtsalt tagasi nii kiiresti kui vaja, isegi tänaste teenushindade juures.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.09.2021 15:29:03 vasta tsitaadiga

Seda sagedusluba ilmselt ei saa ka nii osta, et hakkame nüüd pakkuma mõlemas külakeses mõlemale kliendile 5G ühendust või jätame sahtlisse seisma, võib-olla läheb kunagi vaja või saab hea hinnaga maha parseldada.
Vähemalt 3G ja 4G puhul oli küll see nõue, et peab mingi aja jooksul reaalselt ka võrgu välja ehitama.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Online

sõnum 10.09.2021 20:43:51 vasta tsitaadiga

Maldur kirjutas:
https://www.levikom.ee/iot/


arusaamatu, mille poolest see eriline on.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  levikom.ee mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 45, 46, 47  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.