kiirelt ummikus seismiseks on vaja kuningamuna. siis naaber teab, et rikaz meez.
Isegi kui ummikut pole, siis 50-ne kilomeetrine tunnikiirus on vaja saavutada ju loetud sekunditega.
Ja ikka selleks et järgmise fooritaga uuesti kellelegi ära panna.
Üks asi mis ma peale V8 soetamist õppisin, oli see et olenevalt meeleolust tekibki mõnikord linnaliikluses tuju foorist foorini (kuni 50 km/h muidugi) kiirendada. Ja selleks on hoopis muud põhjused kui soov kõrval olevale boldi kirjadega 1gen Priusele "ära panna".
Aga olen täitsa nõus, et ükskõik kui äge tunne endal seda lörinat kuulda ja istmesse surumise tunnet tunda on - kõik teised vaatavad mind ikka kui idiooti.
Selliste autode puhul peale bahni muud mõistlikku rakendust ei ole vist tõesti.
Mis oleks enam-vähem kindel valik nobedamaks 4x4 diisliks Eesti ühest otsat teise sõitmiseks? Preiliga tekkis mõte teine auto hankida maantee mõõtmiseks ja maal käimiseks. Tema tahtis esiti Imprezza-laadset vanadele aegadele mõeldes aga selle saime kiirelt peast ära.
Korraks vaatasin Superbi ja Kodiaqi aga ainult 140kw on lagi neil.
3-4 aastat vana E-klass ja Tartu pakett? _________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Selliste autode puhul peale bahni muud mõistlikku rakendust ei ole vist tõesti.
Mis oleks enam-vähem kindel valik nobedamaks 4x4 diisliks Eesti ühest otsat teise sõitmiseks? Preiliga tekkis mõte teine auto hankida maantee mõõtmiseks ja maal käimiseks. Tema tahtis esiti Imprezza-laadset vanadele aegadele mõeldes aga selle saime kiirelt peast ära.
Korraks vaatasin Superbi ja Kodiaqi aga ainult 140kw on lagi neil.
3-4 aastat vana E-klass ja Tartu pakett?
Kuda nimetada priust, millele on gaasiseade peale pandud? _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Ikka sama nimega nagu tavalist Priust - elektripeldik _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Ikka sama nimega nagu tavalist Priust - elektripeldik
Extra-hübriidpeldik.
Laurx võib veel cusi lisada kuskile sinna mudelinimesse. _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Rehv oli ikka premium. Talvel HKPL R3 ja suvel oli mingi Pilot Sport mudel. Selline 200€ rehvi kohta ja kulunud rehvidega ei sõitnud.
Kui lihtsalt hooga kurvi minna, siis ei läinud külg ees, kui gaasi põhjas hoida ja veojõukontroll maas hoida, siis lasi ilusti.
Õiged sõiduvõtted peavad olema, siis saab külje ette küll.
On ahve ikka. Sattusin kruusa peale täna, vaatan miks küljepeegli klaas imelikult väriseb. Peegli jalas korralik pikk mõra ja pimenurga andur ei toimi. Keegi kuskil vasta peeglit laksu ära pannud.
Rehv oli ikka premium. Talvel HKPL R3 ja suvel oli mingi Pilot Sport mudel. Selline 200€ rehvi kohta ja kulunud rehvidega ei sõitnud.
Kui lihtsalt hooga kurvi minna, siis ei läinud külg ees, kui gaasi põhjas hoida ja veojõukontroll maas hoida, siis lasi ilusti.
Õiged sõiduvõtted peavad olema, siis saab külje ette küll.
Linnas on õiged sõiduvõtted need, kus külg ette ei lähe. Vb peaksid ka ikka Volvo ostma omale
Rehv oli ikka premium. Talvel HKPL R3 ja suvel oli mingi Pilot Sport mudel. Selline 200€ rehvi kohta ja kulunud rehvidega ei sõitnud.
Kui lihtsalt hooga kurvi minna, siis ei läinud külg ees, kui gaasi põhjas hoida ja veojõukontroll maas hoida, siis lasi ilusti.
Õiged sõiduvõtted peavad olema, siis saab külje ette küll.
Linnas on õiged sõiduvõtted need, kus külg ette ei lähe. Vb peaksid ka ikka Volvo ostma omale
Miks ei või külxi lasta linnas? _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Sest sa peaks suutma ennast joonte vahel hoida, mitte ilma suunata üle joonte pendeldama (jalgratta teel jne). _________________ "My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre, and that I am therefore excused from saving Universes." - Ford Prefect
Rehv oli ikka premium. Talvel HKPL R3 ja suvel oli mingi Pilot Sport mudel. Selline 200€ rehvi kohta ja kulunud rehvidega ei sõitnud.
Kui lihtsalt hooga kurvi minna, siis ei läinud külg ees, kui gaasi põhjas hoida ja veojõukontroll maas hoida, siis lasi ilusti.
Õiged sõiduvõtted peavad olema, siis saab külje ette küll.
Linnas on õiged sõiduvõtted need, kus külg ette ei lähe. Vb peaksid ka ikka Volvo ostma omale
Bõmvee kolmnulldiisel 600 njuutjunit ja pole probleemi ristmikul veojõukontrolli tööle saada. Mis jamate nende nõrkade skoodade volksudega
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Nonii. Kuidas on võimalik veovõll ära lõhkuda? Rebides -tõmmates?
Auto läks töökotta sillaremonti ning pärast ära sõites tundus veidi imelik... Kiiresti sõites tundus jälle normaalne. Pärast foori taga ja 20ga tiksudes hakkasid helid ja kolksud peale... Õnneks oli töökoda lähedal ning sai sinna viidud... Eelnevalt oli veovõll täiesti korras, ots on siiani korras, keskelt kolmik oli laiali...
See laager oli otsast ära ja lahtiselt, sellest ka vigastused. Kuidas ta üldse saab otsast ära tulla?
Spoiler
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Bõmvee kolmnulldiisel 600 njuutjunit ja pole probleemi ristmikul veojõukontrolli tööle saada. Mis jamate nende nõrkade skoodade volksudega
Tagavedu 318 85kw laseb samamoodi külxi. Jutt käib nelikutest, BMW 190 vms kw 600nm xdrive on küll päris uimane asi vähemalt g31 peal.
miks ta uimane on? ei lase ühte ratast all tühja ringi ja ei tee külgsi põhjakaasiga kuival asfaldil? _________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Ilmselt häda jah selles, et ei saa kaapsu teha ja külksi lasta, xDrive va sindrinahk paneb kogu jõu kenasti maha _________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Ilmselt häda jah selles, et ei saa kaapsu teha ja külksi lasta, xDrive va sindrinahk paneb kogu jõu kenasti maha
ega muud moodi teada ei saa. tuleb teha teaduslik katse. võtta see 600Nm xdrive ja siis väidetavalt ärksam masin ja teha aktseleromeetriga mõõtmine. kumb suurema numbri kohaltvõtul ja kurvis annab, see on ägedam. _________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
viimati muutis NATAS999 10.09.2021 13:00:29, muudetud 1 kord
Bõmvee kolmnulldiisel 600 njuutjunit ja pole probleemi ristmikul veojõukontrolli tööle saada. Mis jamate nende nõrkade skoodade volksudega
Tagavedu 318 85kw laseb samamoodi külxi. Jutt käib nelikutest, BMW 190 vms kw 600nm xdrive on küll päris uimane asi vähemalt g31 peal.
miks ta uimane on? ei lase ühte ratast all tühja ringi ja ei tee külgsi põhjakaasiga kuival asfaldil?
Mul endiselt külxist suva. Üldine käitumine ka sooja mootoriga on siuke maru rahumeelne võrreldes teiste samaväärsete mootoritega. Kui natuke hoogu sees juba, siis täiesti ok.
Bõmvee kolmnulldiisel 600 njuutjunit ja pole probleemi ristmikul veojõukontrolli tööle saada. Mis jamate nende nõrkade skoodade volksudega
Tagavedu 318 85kw laseb samamoodi külxi. Jutt käib nelikutest, BMW 190 vms kw 600nm xdrive on küll päris uimane asi vähemalt g31 peal.
miks ta uimane on? ei lase ühte ratast all tühja ringi ja ei tee külgsi põhjakaasiga kuival asfaldil?
Mul endiselt külxist suva. Üldine käitumine ka sooja mootoriga on siuke maru rahumeelne võrreldes teiste samaväärsete mootoritega. Kui natuke hoogu sees juba, siis täiesti ok.
elektrooniliselt piiratud sellisel juhul võibolla. max vääne tekib natukene alla 2000rpm sellel mootoril, alla selle ongi uimane. mul 250Nm pole sellele muidugi midagi vastu panna, aga omad tähelepanekud on sellised, et max vääne saavutatakse 1500rpm juures, aga reaalselt minekut alla 2500-3000 väga pole, olenemata käigust/kiirusest. vääne*pöörded*tambov ei ole võimsust lihtsalt, olgu seda väänet kui palju tahes. _________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
talvekummid on sooja voodriga kantossid vä? _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
ilmselt läheb leivaisa juurde pikemaks ajaks. _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.