Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Panganduse teema (Küsitlus: Millist panka eelistad?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 198, 199, 200 ... 253, 254, 255  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millist panka eelistad?
Swedbank
32%
 32%  [ 22 ]
SEB Pank
20%
 20%  [ 14 ]
LHV
34%
 34%  [ 23 ]
Luminor
1%
 1%  [ 1 ]
Coop
4%
 4%  [ 3 ]
Holm Bank
0%
 0%  [ 0 ]
Bigbank
0%
 0%  [ 0 ]
Inbank
0%
 0%  [ 0 ]
Mõni muu pank
5%
 5%  [ 4 ]
hääli kokku : 67

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2021 19:48:17 vasta tsitaadiga

Seb st viin ühe teetevõtte coopi.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2021 19:54:26 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Seb st viin ühe teetevõtte coopi.
Krüptiline…
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2021 19:58:10 vasta tsitaadiga

Nutisitt..
Seb ist viin ühe ettevõtte coopi.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2021 20:09:11 vasta tsitaadiga

Miks mitte siis juba LHV? Kui neil rohkem ATM-e oleks, siis koliksin vist kõik sinna, hetkel on peamine arvelduskonto swedis kuigi nii SEB kui LHV konto on ka olemas.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2021 20:27:29 vasta tsitaadiga

Uus küsitlus: kas Sul on rohkem kontosi pankades v autosi õuepeal icon_lol.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2021 20:37:52 vasta tsitaadiga

Hakkan rohkem LHV kasutama. Swedbank juba hakkas nöörima igalt ülekandelt 0.38eur teenustasuna isegi kuldkliendina, kuna eelmisest kuust saadik enam ei kuulu kuni 25a vanusegruppi. Saadan raamatupidajale avalduse, et edaspidi kannaks palga LHV-sse. Samas panin 90k sinna Swedbank Robur investeerimisfondi (50k Swedbank Savings Fund 10 ja 40k Swedbank Savings Fund 30), ühe kuuga juba +1k euri. Ei tea, kas LHV-s on ka midagi sellist, muidu tooks 90k üle LHV-sse. Hiljem uurin.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2021 20:39:12 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Uus küsitlus: kas Sul on rohkem kontosi pankades v autosi õuepeal icon_lol.gif


ot:
Mul on kolme panga peale kokku 8 kontot. Autosi on hoovi peal 1(võiks 1 veel olla, aga selle teemaga tegelen). Lõin su autode arvu kontode arvuga üle? Vahet pole mis vastus on, küsida võib ikka mis sa selle teadmisega peale hakkad kui sina ei tea miks mul need kontod on ja mina ei tea miks sul need autod on icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2021 20:46:49 vasta tsitaadiga

lvh on selline " invezdmenet " rohkem. mul on vaja soodsaid igapäevapangateenuseid. ainuke asi mis maksma hakkab on see kui üle 3k euri sulli liigutada.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2021 20:51:15 vasta tsitaadiga

maty, aga võta siis maksete pakett, 1.5 euro eest kõik maksed ja üks kaart. Või pane 10 kilo juurde ja saad privaatpanganduse kliendiks.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2021 20:54:03 vasta tsitaadiga

... või LHV kus ülekanded on tasuta ja kaardi kuutasu 1€ icon_rolleyes.gif 10 kilo ka olemas, see mul varuks, ei hakanud kogu raha investeerimisfondi paigutama.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2021 20:54:43 vasta tsitaadiga

ja 50 senti kuus fondi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 06.09.2021 22:08:30 vasta tsitaadiga

Coop on tavapanganduses väga mugav kasutada vs LHV, SEB.
Swed püsib kasutusmugavuselt kenasti konkurentsis thumbs_up.gif
Lisaks tasuta börsitehingud baltikumis
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.09.2021 16:33:59 vasta tsitaadiga

Krt, kas võib olla, et Swed on kokku liitnud erinevad määratud maksed?
Maksan kahe erineva objekti elektriarveid ja oli mugav eraldi määratud maksed tekitada, kuna viitenumbrid erinevad.
Nüüd kõik ühte patta pandud ja peab viitenumbrit käsitsi määrama thumbs_down.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2021 16:42:18 vasta tsitaadiga

Tanel, sa mõtled neid nö. eeltäidetud makseid mida käsitsi teed?
See on seal vist pikalt juba nii olnud. Mul on elektriarvetega täpselt sama kamm, et ei saa teha kahte eraldi määratud makset samale saajale kus viitenumber erineb.
Panka tellitud e-arvet ei saa ka usaldada, 220 Energiast on see tellitud, aga mõni kuu tuleb ja mõni kuu mitte ehk kindlam on võtta mailile saadetud arve ja käsitsi ära maksta.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.09.2021 16:47:44 vasta tsitaadiga

tsitaat:

sa mõtled neid nö. eeltäidetud makseid mida käsitsi teed?
See on seal vist pikalt juba nii olnud.

jah, suvel veel oli ok

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2021 16:48:54 vasta tsitaadiga

napoleon, aga ära telli emailile arvet? Telli ainult e-arve. Nende asi on hoolitseda et see panka kohale jõuaks.
Mul muidugi pole ausaltõeldes ka ühegi regulaarse arve väljastajaga sellist probleemi olnud et arve jääb tulemata.
Emailile ei tule ühtegi arvet. Kõik panka. Enamus maksab ise end ka ära, limiitidega piiratud et lollusi läbi ei läheks.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2021 19:04:58 vasta tsitaadiga

bladerunner, kõiki Uuugusid ei saa sinna ju panna. Vaid mingid suuremad tegijad, aäla Starman või Eesti gaas.... icon_rolleyes.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2021 19:12:53 vasta tsitaadiga

Hiid, kõiki korteriühistuid seal võibolla tõesti pole. Sõltub see ennekõike ju arve väljastaja aktiivsusest ja kui tihti arve saajad tollel vahetuvad. Et kas tahetakse teha käsitööd või kasutatakse elektroonilise maailma võimalusi.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 08.09.2021 21:22:21 vasta tsitaadiga

SEB aktiivselt pakub oma elukindlustust. Loen ja vaatan , see vist luumurru eest valuraha protsenti ei paku nagu IF jne. Jäseme kaotuse jne eest saad jah mingid rublad.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 08.09.2021 21:44:30 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Oisu. kirjutas:
Uus küsitlus: kas Sul on rohkem kontosi pankades v autosi õuepeal icon_lol.gif


ot:
Mul on kolme panga peale kokku 8 kontot. Autosi on hoovi peal 1(võiks 1 veel olla, aga selle teemaga tegelen). Lõin su autode arvu kontode arvuga üle? Vahet pole mis vastus on, küsida võib ikka mis sa selle teadmisega peale hakkad kui sina ei tea miks mul need kontod on ja mina ei tea miks sul need autod on icon_biggrin.gif

ot:
Ära ole kindel

/ see on küll vana pilt
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.09.2021 17:22:14 vasta tsitaadiga

reede õhtu, kõigil ajud pehmed juba
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitm
HV kasutaja
raitm

liitunud: 15.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2021 19:29:58 vasta tsitaadiga

Kas võib olla,et kui tegid määratud makse valmis, siis makse nime ei muutnud ja vaikimisi on määratud makse nimeks saaja nimi. Nüüd kõik sama nimega maksed pandi kokku vms.

Mul on Swedis 3 määrastud makset samale saajale, samale konto numbrile erinevate viitenumbritega, kuu alguses sai kenasti makstud null probleemi:
Laps1 huvikool
Laps2 huvikool
Laps3 lasteaed

Tee uued maksed Elekter aadress 1 ja Elekter aadress 2

Tanel kirjutas:
Krt, kas võib olla, et Swed on kokku liitnud erinevad määratud maksed?
Maksan kahe erineva objekti elektriarveid ja oli mugav eraldi määratud maksed tekitada, kuna viitenumbrid erinevad.
Nüüd kõik ühte patta pandud ja peab viitenumbrit käsitsi määrama thumbs_down.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 10.09.2021 19:35:18 vasta tsitaadiga

Pehmeajud. https://arileht.delfi.ee/artikkel/94555693/tallinna-vanaproua-vottis-arvelt-pea-22-000-eurot-valja-ning-ulatas-selle-pangakontori-ukse-taga-petturile
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.09.2021 10:54:24 vasta tsitaadiga

Huvitav, et Swedbanki ühe väga spetsiifilise (mulle mitte kohanduva) laenutoote taotlemiseks Smart-ID ei sobi icon_rolleyes.gif Smart-ID-ga olen sisselogitud panka.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2021 13:27:19 vasta tsitaadiga

SEB androidi rakendus on suht sodi icon_sad.gif
Hakkan täna telefoniga makset sooritama ja äpp teatab, et pole ühtegi kaarti millega maksta. Võtan rakenduse lahti ja selgub, et see on end üleöö lihtsalt ära resettinud - vaja uuesti sisse logida, pin kood luua, kaart digitaliseerida jne. Eile veel töötas.
Ja see ei ole esimene kord, kui taolisi kummalisi probleeme on esinenud.

Nüüd on Google Pay nutikella maksed ka eestis võimalikud. SEB pole endiselt suutnud omale vastavat võimekust tekitada samas kui konkurentidel on olemas. Peab hakkama vist panka vahetama. Saatsin läbi äpp-i ja FB vastavasisulise tagasiside ka pangale. Vaatab, kas ja mida vastatakse.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2021 13:51:25 vasta tsitaadiga

LHV oma on märksa töökindlam, siiani pole kordagi probleeme olnud GPay'ga. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2021 15:32:09 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2021 16:23:42 vasta tsitaadiga

heretic666, thumbs_up.gif icon_lol.gif

maty kirjutas:
Ühes chatis üks tüüp mängis juba 4k€ II samba raha maha icon_lol.gif Ise jätsin II samba puutumata, las kogub edasi.


No näed, keegi veel mängis kah maha... icon_lol.gif https://arileht.delfi.ee/artikkel/94541413/kattesaadud-pensioniraha-viis-kasiinosoltlase-korraliku-kaotuseni-loodan-et-see-lugu-jouab-soltuvuse-kaes-vaevlevate-inimesteni
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2021 16:47:26 vasta tsitaadiga

Kasiinosõltlasi on vist suhteliselt vähe, aga pakun et vähemalt 50% inimesi kannatavad hoopis šhoppamis-sõltuvuse käes. Ehk kui natukenegi vaba raha on, siis osatavad kasvõi pesumasinale suunatuled, aga see raha ikka nii kangesti sügeleb taskus, et midagi peab ostma.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2021 16:49:03 vasta tsitaadiga

Shoppamine on ka üks stressi maandamise viise
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2021 16:53:17 vasta tsitaadiga

ot:
Minu jaoks on poes käimine stressi tekitav olukord. Kui väga vaja pole, siis sinna ei lähe icon_biggrin.gif Netist võib ju tellida kui lihtsasti huvipakkuva asja üles leiab, aga siis ka suht 50% juhtudest enne checkout nupu vajutamist mõtlen et nah mulle seda vaja on. Stressi see küll ei maanda igatahes
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2021 17:27:53 vasta tsitaadiga

Muuli jahus eile, et enne 2. pensionisamba rahade laekumist oli eraisikutel arvetel 12 miljardit. Keegi ei jooksnud pesumasinale suunatulesi ostma icon_rolleyes.gif
Kahtlustan, et "need eraisikud" on 1-2 % hoiustajatest, kellel on 12 miljardit arvetel icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2021 17:54:56 vasta tsitaadiga

Poeskäik jah mõnus. Näpid asju, proovid selga. Ostad paar asja ja lähed järgmisse poodi. E-poed võivad oma uksed kinni panna kui tahavad. Minu raha nad ei saa enamasti
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2021 18:46:38 vasta tsitaadiga

Mis asju te poes selga proovite?
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2021 19:09:23 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Mis asju te poes selga proovite?
Riideid?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2021 22:53:06 vasta tsitaadiga

Kuidagi paljudel kaardimakseterminalidel "ekraanid" kadunud? Ekraan = kate mis varjab Sinu tokisitud koodi.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2021 23:03:18 vasta tsitaadiga

Maksa telefoniga, pole vaja pini toksida.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2021 23:41:34 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
heretic666 kirjutas:
Mis asju te poes selga proovite?
Riideid?

No tõesti, mis küsimus see selline on?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2021 07:20:36 vasta tsitaadiga

Mõnearvates saab poest vaid geforcesid, snapdragoneidja muid compu detaile
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viktor
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2021 20:53:59 vasta tsitaadiga

tere!
mis arvate Holmbangast , seal hetkel parim hoius kuni 2,5%?
mõtlesin,et kui see raha mul tühja aastaid olnud,et äkki vähemalt hoiustaks. ja no mujalt SEB isegi LHV ei ole midagi võtta alla ühe mõnel 0,0%. Investeerimist ei mõista,ega taha ka riskida. hoiulaenu ühistud, on ka paras risk seega jäi silmapiirile parimatest hetkel vistHoltbank ja Inbank? Keegi kasutab? head halba? oskab kommenteerida?
et kas on mul õiged valikud silmapiiril?
see 100K tagatud hoiused jne, suht lootust antev ja riskivaba jutt ikka?


viimati muutis Viktor 22.09.2021 21:56:26, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 22.09.2021 21:55:42 vasta tsitaadiga

Tagatud ju, nii et kui 2,5% ok siis anna tuld.
Mõlemad suuresti tarbimislaenudes seega suurt vahet pole. Holm/Liisi on elanud ju igasugu ajad üle.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2021 22:14:59 vasta tsitaadiga

Viktor, Kui oled riskideks valmis ja tahad hästi teenida, siis bandoora sobiks.
Tartu laenu-hoiu ühistut usaldan ma ka. Aga ma ei tea mis nad praegu pakuvad.
Eks see ärivärk olegi nii, et mida suurem tootlus, seda suurem risk ka rahast ilma jääda.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2021 11:54:21 vasta tsitaadiga

Swed saatis mulle järjekordse ahastava reklaami teemal, et miks ma ikka oma kreditkat ei kasuta, see on ju nii hea.
Mingi valu peab neil p-s olema sellega... Iga nädal juba tüütavad
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2021 12:02:38 vasta tsitaadiga

Nad pole ainsad. Selver saatis kah huvitava pealkirjaga e-maili täna:
"Vaata, kuidas Partner Kuukaardi ostulimiidiga eelarveauku lappida"
Raha otsas? Võta miinust veel juurde icon_lol.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2021 12:08:37 vasta tsitaadiga

Wow icon_eek.gif Nii kohe ütlesidki?

Ma oleks arvanud, et isegi kui nad loodavad, et sa sellega "eelarveauke lapid" üritavad vähemalt muljet jätta, et see teenus on ette nähtud eeskujuliku finantsdistsipliiniga kodanikule icon_lol.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 23.09.2021 12:09:56 vasta tsitaadiga

https://www.imdb.com/title/tt14627068/
Money, Explained
Credit Cards
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2021 12:19:22 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Wow icon_eek.gif Nii kohe ütlesidki?

Ma oleks arvanud, et isegi kui nad loodavad, et sa sellega "eelarveauke lapid" üritavad vähemalt muljet jätta, et see teenus on ette nähtud eeskujuliku finantsdistsipliiniga kodanikule icon_lol.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 23.09.2021 12:20:10 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Nad pole ainsad. Selver saatis kah huvitava pealkirjaga e-maili täna:
"Vaata, kuidas Partner Kuukaardi ostulimiidiga eelarveauku lappida"
Raha otsas? Võta miinust veel juurde icon_lol.gif


Selver oli mingil hetkel eriti agressiivne oma Kuukaardi reklmaamimisega. Just siis kui hakkasin valmistuma neile kurja kirja kirjutamiseks, lõpetasid nad nende saatmise ära.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2021 12:58:39 vasta tsitaadiga

Kuna mul see on juba siis õnneks enam ei pea neid reklaame nägema icon_smile.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.09.2021 09:20:56 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi veel Swedbank business internetipanka sisselogimisel probleem, et sisu avaneks justkui peidetuna ja iframes?
Erakliendi oma on OK.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Panganduse teema (Küsitlus: Millist panka eelistad?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 198, 199, 200 ... 253, 254, 255  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.