Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Telia Eesti märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 267, 268, 269 ... 331, 332, 333  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 18.08.2021 23:52:55 vasta tsitaadiga

Gap, digiboks otse ruuteri taga?
Mingeid switche asju pole lisaks?

Pilt ainult jamab või internet ka sel ajal?

_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 19.08.2021 03:07:58 vasta tsitaadiga

sry mis need switchid on ? icon_redface.gif teleka pilt hangub kinni ja internet kaob ära ja siis nagu nett on ja ei ole ka ... võrgus mängida ei saanud ütleb et no internet connection icon_rolleyes.gif icon_neutral.gif nüüd jälle töötas alates kella 12-st... tegin igast kiirusetest jne .. tundus jälle ok .... digiboks on ja ruuter ikka ka .. mingi juhe ju ikka jookseb digiboksist ruuterisse muidu ei oleks ju pilti ? te ei tunne siis seda tänapäeva tehnikat icon_biggrin.gif mis see wifi siia puutub ? wifit saan ka kasutada jah kuna ruuteril on olemas ju wifi parool .. laps vaatab multikaid tabletist küll aga ega see wifi seda interneti kadumist ei saa mõjutada . icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 19.08.2021 06:42:13 vasta tsitaadiga

See võib ju ka Telia probleem olla, kuna vist üleeile õhtul hakkis ka mul telepilt korralikult. Ja netikasutusel oli ainult telepilt. Gap, helista 123 tehnilisele toele, niipea, kui õhtul kodus oled. Ära jää pildi hakkimist ootama, vaid kurda eelnevaid probleeme.

Switch on see jubin. https://pood.telia.ee/vorguseadmed-ja-lisad/8-pordine-Gigabit-switch-Netgear-GS608/GS608-400PES
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 19.08.2021 08:04:41 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
sry mis need switchid on ? icon_redface.gif teleka pilt hangub kinni ja internet kaob ära ja siis nagu nett on ja ei ole ka ... võrgus mängida ei saanud ütleb et no internet connection icon_rolleyes.gif icon_neutral.gif nüüd jälle töötas alates kella 12-st... tegin igast kiirusetest jne .. tundus jälle ok .... digiboks on ja ruuter ikka ka .. mingi juhe ju ikka jookseb digiboksist ruuterisse muidu ei oleks ju pilti ? te ei tunne siis seda tänapäeva tehnikat icon_biggrin.gif mis see wifi siia puutub ? wifit saan ka kasutada jah kuna ruuteril on olemas ju wifi parool .. laps vaatab multikaid tabletist küll aga ega see wifi seda interneti kadumist ei saa mõjutada . icon_rolleyes.gif

Mis takistab sind päeval helistamast? Ütled, et ühendus on see ja probleemid on need, tehke korda. Lepid kokku, et õhtul vaatad, kui kodus oled, kas on korras. Mingi raketiteadus see ju pole ...
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.08.2021 11:15:12 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
inteno DG200A ruuter on ... päris mitu aastat juba.. ühendus on kodulahendus 200M/200M muidu eelnevalt on ilusti olnud pole jamasi olnud nüüd viimasel ajal jamab... eile töötas ja mingi paar päeva tagasi ka, kui siia kirjutasin icon_rolleyes.gif mul ongi ruuter renditud mingit tehnikut vaeval kutsuda oleks vaja ? aga ma ei tea äkki tõesti vaja ruuterit vaja vahetada ?

Kui sul ruuter renditud on, siis miks sa seda vana juustu kasutad? Korja see ruuter kokku ja mine vaheta Telia esinduses uusima vastu.
Kommentaarid: 691 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 19.08.2021 12:09:57 vasta tsitaadiga

Jah tänud teile ma lähen telia esindusest läbi ja küsin arvan ise ka et ruuter vaja ehk võiks uuema võtta .
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003




sõnum 19.08.2021 12:18:10 vasta tsitaadiga

Telia telefonsi ütles et nemad pakkumisi ei tee enam. Nüüd Elisa SIM teel, jään kõnet ootama kus see pakkumine ikka tehakse icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 19.08.2021 13:07:49 vasta tsitaadiga

ot:
Oliverk kirjutas:
Telia telefonsi ütles et nemad pakkumisi ei tee enam. Nüüd Elisa SIM teel, jään kõnet ootama kus see pakkumine ikka tehakse icon_biggrin.gif

Ja kui teevad siis saad küsida miks kliendile niimoodi valetatakse icon_lol.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 19.08.2021 14:58:02 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif thumbs_up.gif

See nii segane neil. Samas diilist ei saanud ka kohe pakkumist, alles hiljem sai hinna alla õieti selle althõlma paketi.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 19.08.2021 21:47:54 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Gap kirjutas:
inteno DG200A ruuter on ... päris mitu aastat juba.. ühendus on kodulahendus 200M/200M muidu eelnevalt on ilusti olnud pole jamasi olnud nüüd viimasel ajal jamab... eile töötas ja mingi paar päeva tagasi ka, kui siia kirjutasin icon_rolleyes.gif mul ongi ruuter renditud mingit tehnikut vaeval kutsuda oleks vaja ? aga ma ei tea äkki tõesti vaja ruuterit vaja vahetada ?

Kui sul ruuter renditud on, siis miks sa seda vana juustu kasutad? Korja see ruuter kokku ja mine vaheta Telia esinduses uusima vastu.



jah käisin siis telia esinduses ja saingi uue ruuteri icon_biggrin.gif selle mingi telia enda oma vist,mingi TELIA X2 (TECHNICOLOR DGA4330) tundub ok see inteno järelikult oli oma aja ära elanud krt seda teab ja vahepeale neti kiirus ka mul tõusnud ,iseasi kas see ka loeb ... esiaalgu läks jube kaua aega et paika sai ja tegi mingeid uuendusi ja erroreid alguses panin ühe juhtme ka valesti kogemata icon_lol.gif panin digiboksi juhtme sinna kus peaks olema netikaabli juhe aga siis ta lõi kohe et no interent cable ja taipasin oma viga ...alguses jälle veits pilt hakkis, aga nüüd töötab esialgu ilusti.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009




sõnum 02.09.2021 12:38:07 vasta tsitaadiga

Elan ennast veits välja. Ma ei saa aru, kes neid teenuseid disainib seal, aga alati tundub, et mõte on hea olnud, kuid sooritus on tehtud 70% ulatuses.

Storytime:
Võtan omale eSIM-ga käekella ning seon ära telefonipaketiga.
Nüüd tulevad telefonikõned kõigepealt kellale ja kui 15s jooksul vastu ei võta, siis alles telefonile.
Mõtlen, et pigem kasulik oleks vastupidine variant (telefon heliseb 15s ja kui vastu ei võta, siis suunab kellale) , sest kes tahab esmajärjekorras kõik kõned võtta avalikult kõlari peal vastu.
Lähen e-iseteenindusse ja otsin 15min, kus see seadme prioriteedi määramine käia võiks. Ei leiagi.
Kirjutan klienditeenindusrobotile, kes suunab kähku päris inimese juurde. Kurdan talle oma mure. Klassikaline klienditeenindus - sisusse süübimata suunatakse tootelehele.
Tootelehelt leian "suunamisjuhendi" nimelt alt kaks rida teksti, mis selgitavad mulle, et Telial on kaks telefoninumbrit:
1. 5096001 - Aktiveeri kõnede ja sõnumite nutikellale suunamine
2. 5096000 - Deaktiveeri suunamine
Vaikimisi on suunamine sisse lülitatud.
Kirjutan uuesti klienditeenindusele, et teil on seal pmst kaks valikut: kell heliseb esimesena ja kell ei helise üldse. Kus kolmas on?
Klienditeenindus ütleb, et pole. "Saate seadistada suunamise oma telefonis?".
Küsin, et mis siis saab kui telefoni aku tühi on? Siis see ei tööta ju. Teenindaja on nõutu.
Lõpptulemus - probleem lahendamata.

Ehk siis kelle kuradi geniaalne leiutis oli et selline elementaarne asi nagu kõnede suunamine, mis konkureerival operaatoril on kenasti lahendatud iseteeninduses, on Telial lahendatud 70% ja peab ikka veel aastal 2021 helistama kuhugi telefoninumbrile, et midagi aktiveerida. Hea, et sõnumit saatma ei pidanud veel.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vester1
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.09.2021 14:28:40 vasta tsitaadiga

Pole neid nutikellasid üldse kasutanud aga huvipärast küsin ,et miks üldse suunata vaja? Minu arust suunata tahaks siis, kui telefoni ei viitsi kaasa võtta ja loogiline, et kell saab esmajoones kõne. Enamus inimesi ei viitsi lasta 15 sekundit kutsuda ja siis pead koguaeg hakkama tagasi tirisema kellalt.
Või mis loogikaga need süsteemid üldse töötavad?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Adebisi
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.09.2021 14:40:20 vasta tsitaadiga

Rauno266, suunamine toimib ka siis, kui telefoni aku on tühi.
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009




sõnum 02.09.2021 16:05:01 vasta tsitaadiga

Adebisi kirjutas:
Rauno266, suunamine toimib ka siis, kui telefoni aku on tühi.


Telefonis seadistatud suunamine töötab siis ka? Pole seda kunagi kasutanud ja eeldasin, et see on mingi software featuur.

vester1 kirjutas:
Pole neid nutikellasid üldse kasutanud aga huvipärast küsin ,et miks üldse suunata vaja? Minu arust suunata tahaks siis, kui telefoni ei viitsi kaasa võtta ja loogiline, et kell saab esmajoones kõne. Enamus inimesi ei viitsi lasta 15 sekundit kutsuda ja siis pead koguaeg hakkama tagasi tirisema kellalt.
Või mis loogikaga need süsteemid üldse töötavad?


No ma tahangi, et telefon esimesena heliseks. Ja siis kui pole telefoni kaasa võtnud ja 15s jooksul ei võta vastu, siis heliseks kell. Aga hetkel heliseb kell esimesena ja telefoni peal seda kõne vastu võtta ei saa. Ehk siis pean ootama 15s kuni suunatakse kõne hoopis telefoni.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vester1
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.09.2021 16:11:00 vasta tsitaadiga

Rauno266 kirjutas:
Adebisi kirjutas:
Rauno266, suunamine toimib ka siis, kui telefoni aku on tühi.


Telefonis seadistatud suunamine töötab siis ka? Pole seda kunagi kasutanud ja eeldasin, et see on mingi software featuur.

vester1 kirjutas:
Pole neid nutikellasid üldse kasutanud aga huvipärast küsin ,et miks üldse suunata vaja? Minu arust suunata tahaks siis, kui telefoni ei viitsi kaasa võtta ja loogiline, et kell saab esmajoones kõne. Enamus inimesi ei viitsi lasta 15 sekundit kutsuda ja siis pead koguaeg hakkama tagasi tirisema kellalt.
Või mis loogikaga need süsteemid üldse töötavad?


No ma tahangi, et telefon esimesena heliseks. Ja siis kui pole telefoni kaasa võtnud ja 15s jooksul ei võta vastu, siis heliseks kell. Aga hetkel heliseb kell esimesena ja telefoni peal seda kõne vastu võtta ei saa. Ehk siis pean ootama 15s kuni suunatakse kõne hoopis telefoni.


Aga miks sul mõlemad korraga heliseda ei või siis?-
Eraldi numbrid v? Olen ise ka vaikselt mõelnud kellade peale aga kui ma peaksin alati mingi suunamise lollusega tegelema, siis ei paista asjal väga jumet. Kas see esim või laiendatud number mis iganes ei funka siis mõlemas seadmes korraga v?
Või on need mingi eraldi teenused üldse?
Äkki mõni targem oskab selle tööpõhimõtte lahti seletada paremini?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009




sõnum 02.09.2021 16:12:47 vasta tsitaadiga

Pole Samsungi kell ja telefon? Nendel vähemalt võimalus panna nad korraga helisema (ei pea SIM'i kellas olema). Kirjade järgi peaks see vist toimima ka siis kui kell pole telefoni läheduses (nett peab sees olema) aga pole ise katsetanud. Kui ka ei toimiks, siis antud juhtudel aitakski vast suunamise pealepanek enne kui telefon koju jätta (kuna nagunii kellale SIM kah juurde võetud).
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mada
HV vaatleja

liitunud: 15.08.2006




sõnum 02.09.2021 16:26:04 vasta tsitaadiga

Huvitav, Apple Watchi kasutajana mul ei tulnud isegi pähe mõtet, et peaks kasutama asja kuidagi nii, et mõlemad seadmed korraga ei heliseks.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004



Online

sõnum 02.09.2021 16:31:24 vasta tsitaadiga

Rauno266 kirjutas:
Adebisi kirjutas:
Rauno266, suunamine toimib ka siis, kui telefoni aku on tühi.


Telefonis seadistatud suunamine töötab siis ka? Pole seda kunagi kasutanud ja eeldasin, et see on mingi software featuur.

Tavaline suunamine on küll võrgupõhine, ehk et selleks ei pea telefon sees olema. aga... Ma enne jõudsin juba peaaegu samamoodi vastata (et pane siis kaks suunamist, et kui ei vasta ja siis kui telefon on väljas), kuid uudishimu jäi kripeldama ning läksin Telia lehele kolama, sealt leidsin et

tsitaat:
Põhi-SIMilt ei saa kõnesid tavaliste kõnesuunamise teenustega lisa-SIMi numbrile suunata

https://www.telia.ee/era/mobiil/lisateenused/twinsim/ - Tingimused

Ehk siis telefonilt tavaliste suunamistega kõnesid kella peale liigutada ei saa.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009




sõnum 02.09.2021 16:48:35 vasta tsitaadiga

vester1 kirjutas:
Rauno266 kirjutas:
Adebisi kirjutas:
Rauno266, suunamine toimib ka siis, kui telefoni aku on tühi.


Telefonis seadistatud suunamine töötab siis ka? Pole seda kunagi kasutanud ja eeldasin, et see on mingi software featuur.

vester1 kirjutas:
Pole neid nutikellasid üldse kasutanud aga huvipärast küsin ,et miks üldse suunata vaja? Minu arust suunata tahaks siis, kui telefoni ei viitsi kaasa võtta ja loogiline, et kell saab esmajoones kõne. Enamus inimesi ei viitsi lasta 15 sekundit kutsuda ja siis pead koguaeg hakkama tagasi tirisema kellalt.
Või mis loogikaga need süsteemid üldse töötavad?


No ma tahangi, et telefon esimesena heliseks. Ja siis kui pole telefoni kaasa võtnud ja 15s jooksul ei võta vastu, siis heliseks kell. Aga hetkel heliseb kell esimesena ja telefoni peal seda kõne vastu võtta ei saa. Ehk siis pean ootama 15s kuni suunatakse kõne hoopis telefoni.


Aga miks sul mõlemad korraga heliseda ei või siis?-
Eraldi numbrid v? Olen ise ka vaikselt mõelnud kellade peale aga kui ma peaksin alati mingi suunamise lollusega tegelema, siis ei paista asjal väga jumet. Kas see esim või laiendatud number mis iganes ei funka siis mõlemas seadmes korraga v?
Või on need mingi eraldi teenused üldse?
Äkki mõni targem oskab selle tööpõhimõtte lahti seletada paremini?


Oneplus telefon ja Mobvoi Ticwatch Pro 3 kell. Koos helisemise võimalust pole. Ja seda ei võimalda ka Telia iseteenindus.
Koos helisevad vaid siis, kui telefon heliseb ja üle bluetoothi annab ka kell märku sellest.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 02.09.2021 18:49:29 vasta tsitaadiga

edit, juba jõudsid mainida seadmeid.
Kaks eraldi numbrit telefon ja kell, midagi suunatud?
Kui selline kompott, siis pead ise välja mõtlema, kuidas ja mida suunata. Ilmselt siis põhi telefonilt viitega suunamine kella numbrile.
Kuna sul pole sama number mõlemas seadmes, siis nad ei saai korraga heliseda, inimene helistab sulle ju ühele numbrile ja siis kõne suundub teisele?
Ma isegi ei tea kas mingi DuoSIM ka kunagi oli kus kahele seadmele sai sama numbri, äkki oli?
Kas siin mingi eSIM ja SIM seadme reageerimiskiirusega häda pole?

Telias on hetkel MultiSIM teenus nii Apple kelladele kui Samsungi kelladele, mõlemal juhul helisevad nii kell kui telefon korraga (või siis mis seade kiirem on icon_biggrin.gif?) ja vasta kumbast soovid. Mul vähemalt Apple toimib.
Varasemalt oli samsal jms kelladel TwinSIM teenus aga ma oletan, et seal oli seis sama, ise pole kasutanud.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.09.2021 18:54:08 vasta tsitaadiga

twinsim vähemalt ei lase mõlemat korraga helisema panna. Aga twinsim mõte oli ka midagi muud ehk peamiselt mõeldud autotelefoni jaoks ehk kui auto käima paned, siis lähevad kõned automaatselt autotelefonile ja kui süüte välja keerad, siis jälle telefonile. Saab muidugi manuaalselt välja lülitada, et sinna nö. autotelefonile ei suunduks, aga thats it ehk mingit väga fancy lahendust pole.
Mul see twinsim teenus isegi on kuigi kasutan seda teisel põhjusel. Mobiilse elu korral vahet pole kas netikaart või twinsim, kuutasu on mõlemaga sama, aga twinsim korral on võimalus vajadusel ka tahvliga helistada või sissetulevad kõned sinna suunata. Kui kuutasus vahet pole, siis see pisike lisaboonus on hea kuigi läheb harva vaja.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009




sõnum 02.09.2021 20:55:41 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
edit, juba jõudsid mainida seadmeid.
Kaks eraldi numbrit telefon ja kell, midagi suunatud?
Kui selline kompott, siis pead ise välja mõtlema, kuidas ja mida suunata. Ilmselt siis põhi telefonilt viitega suunamine kella numbrile.
Kuna sul pole sama number mõlemas seadmes, siis nad ei saai korraga heliseda, inimene helistab sulle ju ühele numbrile ja siis kõne suundub teisele?
Ma isegi ei tea kas mingi DuoSIM ka kunagi oli kus kahele seadmele sai sama numbri, äkki oli?
Kas siin mingi eSIM ja SIM seadme reageerimiskiirusega häda pole?

Telias on hetkel MultiSIM teenus nii Apple kelladele kui Samsungi kelladele, mõlemal juhul helisevad nii kell kui telefon korraga (või siis mis seade kiirem on icon_biggrin.gif?) ja vasta kumbast soovid. Mul vähemalt Apple toimib.
Varasemalt oli samsal jms kelladel TwinSIM teenus aga ma oletan, et seal oli seis sama, ise pole kasutanud.


Kasutusel ongi TwinSIM teenus. Ma saan aru, et teoorias peaks sama number olema mõlemal seadmel, aga iseteenindus näitab, et kella eSIM-l on oma number ka. Veider, et Elisa suudab igasugustel kombinatsioonidel aktiveerida oma lahendusi. Tuttaval Elisa ning kombo Oneplus + Xiaomi Mi Watch. Kõned samal ajal mõlemas seadmes ning saad isegi iseteeninduses sättida ajavahemikku kahe seadme helisemise vahel. Ning kui see on tõesti kahe numbri teema, siis lasku vähemalt vahetada kumb number on primaarne. Elementaarne funktsionaalsus.

Ise midagi suunanud pole. Vaikimisi seaded TwinSIM paketis. Ehk automaatselt lähevad kõned kõigepealt eSIM-le ja siis 15s pärast telefonile.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 02.09.2021 20:58:51 vasta tsitaadiga

Ma siis küsiks siis teistelt TwinSIM kasutajatelt, kas on ka nii, et üks seade heliseb ennem kui teine? Küsimus pole Telia suutmises. Kuna seda teenust minul pole, vaid on MultiSIM, siis pole lihtsalt kogemusi. Kas seadmed ei peaks üheaegselt helisema. Asi on pigem olulisem kui see, et üks või teine heliseb varem või hiljem. Kui kõne tuleb, siis peaksin koheselt saama kõne vastu võtta kas ühelt või teiselt seadmelt.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.09.2021 22:23:20 vasta tsitaadiga

Mul on Samsungi telefon ja Samsung Galaxy Watch3 LTE. Teenuseks TwinSIM, kus siis nö. lisa number. Eestis kasutades näidatakse sellelt helistades seda numbrit millele TwinSIM võetud on, sisse saab helistada nii põhinumbrile kui ka sellele lisa numbrile.
Kui kell ja telefon ühendatud Bluetooth kaudu siis helisevad mõlemad, võin vastata kummast tahan. Kui ühendatud pole siis heliseb kell ~10 sekundit ja siis hakkab telefon helisema. Mõlemad sel juhul korraga ei helise.

Tegelikult tundub see "uus" MultiSIM täpselt sama teenus, lihtsalt ei näidata arvel lisa numbrit. Aga iseteeninduses on ikkagi sellel teenusel ka lisa number olemas. Naise kellal see teenus.
Kommentaarid: 456 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 386
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puhv2
HV kasutaja
Puhv2

liitunud: 27.10.2011




sõnum 03.09.2021 07:25:06 vasta tsitaadiga

Minul Elisa variant (Multi-sim vms), mõlemal seadmel sama nr, Elisa puhul saab küll sättida viivitust nii, et algul telo ja siis mingi aeg edasi kell. Ajaliselt oli vist isegi kaks viitevõimalust.Variant ka samal ajal (Elisa valikus) . Kui seadmed omavahel sinihambaga ühendatud, siis sõltuvalt kella seadetest võib saada ka samal ajal helisemise.
_________________
mõned inimesed on nagu vihmapilved - kui nad ära kaovad, muutub päev kohe päikselisemaks
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Telia Eesti mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 267, 268, 269 ... 331, 332, 333  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.