Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Delfi reklaamid ajavad hulluks - blokkija ei toimi märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2021 22:00:42 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 29.05.2021 06:01:39 vasta tsitaadiga

tsitaat:
...
kuvatakse portaalis vähem reklaami, et lugemiskogemus oleks mugavam ja meeldivam. ...


Selle asemel, et seda reklaami artiklite teksti vahele ja igale poole külgedele-üles-alla toppida, võiks nad teha eraldi lehe, kus on reklaamid kenasti ülevaatlikult koos. Hea meelega vaataks sealt, mida pakutakse. Mittevajalikust laseks silmad üle, vajalikku isegi klõpsaks lahti. Artikli vahel olev reklaam, mille sihtgrupp sa pole, paneb pigem kiruma ja adblocke kasutama, et neist lahti saada.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2021 11:20:14 vasta tsitaadiga

Mm, jah, see oleks lausa inimlik. A la, saad tasuta (või siis, okei, tasu eest) lugeda kena puhast reklaamidega reostamata lehte, aga sellele pääsemiseks vaata enne üle üks leheküljetäis reklaami.
Sellega ma oleks isegi nõus.

Reklaamipausid telekas on ka tüütud ja on paljud eemale peletanud juba sellest meediast, aga kui paljud üldse enam vaataks telesisu, kui seal reklaamid oleks sisust eraldamata nagu nad veebis on? Üritad vaadata filmi või uudiseid ja keset madinat või diktori juttu ronib mingi pesupulbripakk või šokolaaditahvel ringi. Pakun 0 inimest. Huvitav miks nad arvavad, et veebis see vähem inimest segab.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2021 11:35:43 vasta tsitaadiga

Scott kirjutas:
tsitaat:
...
kuvatakse portaalis vähem reklaami, et lugemiskogemus oleks mugavam ja meeldivam. ...


Selle asemel, et seda reklaami artiklite teksti vahele ja igale poole külgedele-üles-alla toppida, võiks nad teha eraldi lehe, kus on reklaamid kenasti ülevaatlikult koos. Hea meelega vaataks sealt, mida pakutakse. Mittevajalikust laseks silmad üle, vajalikku isegi klõpsaks lahti. Artikli vahel olev reklaam, mille sihtgrupp sa pole, paneb pigem kiruma ja adblocke kasutama, et neist lahti saada.

Ja et asi atraktiivsem oleks, võiks sinna reklaamide vahele pikkida e-sooduskuponge personaalsete koodidega thumbs_up.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2021 13:16:21 vasta tsitaadiga

Uue jaheda õlle võiks ka külmkappi tuua.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2021 15:58:40 vasta tsitaadiga

Täpp
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 14.08.2021 09:24:11 vasta tsitaadiga

Postimehe kerimisriba tagasitoomiseks pakutakse lahendust uBlockile:

Advance settings: allowGenericProceduralFilters muuta true

My listi lisada:

##body:style(overflow: auto !important)
##html:style(overflow: auto !important)

Või

www.postimees.ee##body:style(overflow-y:auto!important; max-height:none!important; width:auto!important; position:static!important;)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mati29
Kreisi kasutaja
mati29

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2021 10:03:06 vasta tsitaadiga

Ublocki eest kiitused, aga abp paluks ka ..
_________________
Number profiili! Keskmine EKRE valija toetab Eesti alkotootjaid ja Soome riiki maksudega, meie riiki ka laevapiletite kaudu.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 14.08.2021 12:33:09 vasta tsitaadiga

Scott kirjutas:
tsitaat:
...
kuvatakse portaalis vähem reklaami, et lugemiskogemus oleks mugavam ja meeldivam. ...


Selle asemel, et seda reklaami artiklite teksti vahele ja igale poole külgedele-üles-alla toppida, võiks nad teha eraldi lehe, kus on reklaamid kenasti ülevaatlikult koos. Hea meelega vaataks sealt, mida pakutakse.


minu kunagine idee siia kirja pandud. siis öeldi kommentaariks "must huumor"

oli üks leht mis pidevalt pea iga lehelaadimise vahele viskas gateway 502 errorit. võiks siis ju kõik bännerid sinna vealehele ritta ja veergudesse panna nagu miljonidollarileht.
tagasi üles
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2021 12:44:22 vasta tsitaadiga

Ei saa aru, mul ABP ja PM kerib nagu ennegi. Tõsi, mul tasuline konto, kas see võib mõjutada, ei tea.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahoioi
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2017




sõnum 14.08.2021 15:58:21 vasta tsitaadiga

Uus leiutis, pole nagu varem tähele pannud
tsitaat:
Selle artikli lugemise eest me tasu ei küsi, kuid palume lubada personaliseeritud reklaami - ja analüütika küpsiste kasutamine.

Opera ja Brave sisseehitatud blokeerijaga ei lase kerida, aga Vivaldi ja uBlock Origin ei viska isegi seda kollast akent ette ja laseb kerida.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2021 14:24:19 vasta tsitaadiga

Scott kirjutas:
Postimehe kerimisriba tagasitoomiseks pakutakse lahendust uBlockile:

Advance settings: allowGenericProceduralFilters muuta true

My listi lisada:

##body:style(overflow: auto !important)
##html:style(overflow: auto !important)

Või

www.postimees.ee##body:style(overflow-y:auto!important; max-height:none!important; width:auto!important; position:static!important;)


Minu uBlock origin seda ei söö, väidab et vigane...kui my rules alla proovida neid lisada... icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2021 14:51:11 vasta tsitaadiga

Mul ka uBlockiga ei funganud aga läksin Regions, languages ja panin ESTi juurde update ja apply changed ning kerimine hakkas tööle uuesti icon_razz.gif mõttetu kollane latakas kadus ka ära icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2021 15:06:57 vasta tsitaadiga

---
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2021 19:37:50 vasta tsitaadiga

AdGuard tegi Annoyance filtrisse uuenduse

elu24.ee#$#.cookie-container { display: none!important; }
elu24.ee#$#body { overflow: auto !important; }

Selles mõttes on AdGuardi plugin hea. Saad kõike raporteerida ja nad lisavad workaroundi.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.08.2021 19:45:57 vasta tsitaadiga

Vivaldiga postimees kohe üldse ei tee koostööd olenemata sellest ka uBlock on sees või mitte
_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahoioi
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2017




sõnum 17.08.2021 20:12:04 vasta tsitaadiga

Mul Vivaldiga (linux) postimees.ee see osa töötab, kus nõutakse personaliseeritud reklaami küpsiste lubamist, küpsiseid pole lubanud. Aga see osa elu24 ei keri, lehte laadides korraks näitab kerimisriba ja saab kerida, kui kärme oled ja siis on kõik. Kollast akent ei näita kuskil.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 22.08.2021 10:19:20 vasta tsitaadiga

flameas kirjutas:
Mul ka uBlockiga ei funganud aga läksin Regions, languages ja panin ESTi juurde update ja apply changed ning kerimine hakkas tööle uuesti icon_razz.gif mõttetu kollane latakas kadus ka ära icon_biggrin.gif

Tänud, aitas. beer_yum.gif

_________________
Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 22.08.2021 17:07:53 vasta tsitaadiga

Oli sul uBlock või uBlock Origin? Need on kaks eri asja.

Mul uBlockiga pole veel Postimees tööle hakanud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 22.08.2021 18:35:27 vasta tsitaadiga

Scott kirjutas:
Oli sul uBlock või uBlock Origin? Need on kaks eri asja.

Mul uBlockiga pole veel Postimees tööle hakanud.

uBlock Origin

_________________
Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sathanas
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2021 19:22:25 vasta tsitaadiga

Mis filter selle postimehe kollase läraka ära koristas?
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
goga
HV kasutaja

liitunud: 30.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2021 17:52:00 vasta tsitaadiga

Tarkvara-Mozilla arutluse alt kustutati mure ära. Nimelt tundub, et Delfi on ka oma lehe reegleid kohendnud ja nüüd FF 91.0.2 koos uBlock Originiga ei laadi enam tervet lehte ära, mingi 1/3 on olemas, kui rohkem alla kerida siis leht valge, ei pilte, ei teksti. Ku uBlock välja lülitada, siis saab terve lehe koos reklaamidega kätte.
Kas mõnel sama mure? oskab keegi vasturohtu soovitada?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2021 17:53:55 vasta tsitaadiga

Arvutil äkki vähe mälu terve delfi lehe vaatamiseks laadimiseks? icon_smile.gif
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 24.08.2021 17:58:15 vasta tsitaadiga

goga, ddos, välismaalt ei avane üldse.
tagasi üles
goga
HV kasutaja

liitunud: 30.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2021 18:06:19 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Arvutil äkki vähe mälu terve delfi lehe vaatamiseks laadimiseks? icon_smile.gif



ei usus, proovitud 3 erineva arvutiga. ühel neis 32GB RAM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 24.08.2021 18:56:36 vasta tsitaadiga

easylist'i, easyprivacy ja peter lowe filtrid tuleb välja lülitada.
tagasi üles
goga
HV kasutaja

liitunud: 30.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2021 19:12:33 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
easylist'i, easyprivacy ja peter lowe filtrid tuleb välja lülitada.


Tänud. Tundub, et aitas. Nüüd on terve Delfi olemas
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 25.08.2021 22:17:06 vasta tsitaadiga

Tuleb filtrite uuendust oodata, isegi telefonis on Firefoxiga katki thumbs_down.gif
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2021 09:53:36 vasta tsitaadiga

Kõik on korras, kõik uBlock Origin filtrid aktiivsed.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2021 10:00:00 vasta tsitaadiga

Delfi ka katki tehtud
Spoiler Spoiler Spoiler


E:

Leidsin ülevalt lahenduse

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 26.08.2021 10:02:31 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Kõik on korras, kõik uBlock Origin filtrid aktiivsed.


ei ole korras.

ülal mainitud filtrite aktiveerimine teeb avalehe poolikuks.

esimene viiendik on ülejäänut pole.

ja delfi artiklitel pole kommmentaare, ainult päis on: https://www.delfi.ee/artikkel/94404795/esimene-afganistanist-evakueeritud-pere-joudis-tallinna/kommentaarid
tagasi üles
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2021 11:44:03 vasta tsitaadiga

Huvitav on see, et koostises FF+ABP ja ülalnimetatud filtrid, mul kord on Delfi "poolik" ja kord jälle ei ole. Samuti mõnedel artiklitel on kommentaarid korras ja teistel ei ole. See ka muutub. Näiteks eile ma ei näinud seda artiklit ega selle kommentaare, nüüd näen:

https://ekspress.delfi.ee/artikkel/94387373/kohus-prokuror-moonutas-viimsis-oma-naise-surma-pohjustanud-mehe-rusikalookide-tugevust/comments

Ise pole midagi muutnud vahepeal
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2021 17:23:39 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
LKits kirjutas:
Kõik on korras, kõik uBlock Origin filtrid aktiivsed.


ei ole korras.

ülal mainitud filtrite aktiveerimine teeb avalehe poolikuks.

esimene viiendik on ülejäänut pole.

ja delfi artiklitel pole kommmentaare, ainult päis on: https://www.delfi.ee/artikkel/94404795/esimene-afganistanist-evakueeritud-pere-joudis-tallinna/kommentaarid
Ei tea, mul korras.
Default rakendus, enda filtreid ei ole ning kõikidele uBlock Origin filtritele linnukesed ette pandud ning "Update now"

Delfi nähtav, reklaame ei ole, kõik korras.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2021 18:07:15 vasta tsitaadiga

Mul on ka täna korras ilma et oleks ise midagi teinud. Päevad pole vennad
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 26.08.2021 18:37:04 vasta tsitaadiga

netcat, alamdomeenid on jah korras

edit: nüüd on minul ka korras, hommikul ei olnud.
tagasi üles
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 26.08.2021 22:25:41 vasta tsitaadiga

Unustage see Postimees üldse ära. Sama sisu saab ka mujalt ja ilma niivõrd haige "klienditeeninduseta" thumbs_up.gif
(muide, venekeelne PM on palju viisakam ja rahulikum)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2021 09:29:30 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Unustage see Postimees üldse ära. Sama sisu saab ka mujalt ja ilma niivõrd haige "klienditeeninduseta" thumbs_up.gif

Pigem "Kompostimees". icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 30.09.2021 23:46:22 vasta tsitaadiga

Kas postimehe viimaste uudiste https://www.postimees.ee/latest lehel on järgmiste alalehtede link ära võetud? Kuidagi ei tule rohkem uudiseid kui vaid see üks lehetäis.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2021 23:55:28 vasta tsitaadiga

Ma ei tea milline see peaks välja nägema, sest pole seda lehte varem vaadanud, aga mina ei näe küll mingit taolist linki. FF kasutusel. Viimane uudis on praegu see kiigel hullav karu, ja siis all kv, soov, osta jms
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2021 00:11:54 vasta tsitaadiga

Scott kirjutas:
Kas postimehe viimaste uudiste https://www.postimees.ee/latest lehel on järgmiste alalehtede link ära võetud? Kuidagi ei tule rohkem uudiseid kui vaid see üks lehetäis.

See leht on paar korda nädalast täiesti lambist katki thumbs_down.gif
Kord 1 kord teine asi

Käsitsi page 2 peale minna, siis uudised olemas, ka nr3
https://www.postimees.ee/latest?page=2

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 01.10.2021 00:33:21 vasta tsitaadiga

Mul kahes arvutis ja moblas ka neid linke enam ei näita.

Lisaks on osade Postimehe artiklitega nii, et laeb lehe ära ja siis kaob uudis ära, jääb vaid sellele eelnev ja järgnev osa. Uuendan lehte, sama lugu. Adblock väljas, seega see ka süüdi pole.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 01.10.2021 08:17:02 vasta tsitaadiga

eile kadus lambist pool PM arhiivi.
tagasi üles
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2021 09:27:57 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
eile kadus lambist pool PM arhiivi.

tsitaat:
See leht on paar korda nädalast täiesti lambist katki


Seal vist it osakonnas ka suur voolavus

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2021 19:26:56 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
eile kadus lambist pool PM arhiivi.

Läks komposti. icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 01.10.2021 19:30:20 vasta tsitaadiga

Hommikul oli järgmiste uudiste lingid tagasi, nüüd jälle kadunud. Samuti kaob uudises sisu kümnekonna sekundi pärast peale avamist. Täiesti prsses see värk.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahoioi
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2017




sõnum 01.10.2021 20:03:02 vasta tsitaadiga

Ilmselt IT mehel jäi palk saamata.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2021 15:41:29 vasta tsitaadiga

Adblock.ee on vist maas..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2021 00:19:31 vasta tsitaadiga

tux.gif

viimati muutis Stabby 23.05.2023 15:01:20, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2022 20:01:46 vasta tsitaadiga

Kas keegi tõesti vajutaks seal "jah, palun spämmige mind nüüdsest igavesti?"

Spoiler Spoiler Spoiler


Tüütu plärakas, mis loomulikult peab igal ekspress grupi saidil üha uuesti ilmuma.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2022 20:55:26 vasta tsitaadiga

see jube tüütu jah, kogupaketi tellijatele ei peaks sellist porri näitama icon_mad.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Delfi reklaamid ajavad hulluks - blokkija ei toimi mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.