Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 401, 402, 403 ... 501, 502, 503  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millised rehvid lähevad suveks alla?
Uued suverehvid
33%
 33%  [ 3 ]
Vähekasutatud suverehvid
55%
 55%  [ 5 ]
Viimase lubatud piirini kasutatud suverehvid
11%
 11%  [ 1 ]
Uued lamellrehvid
0%
 0%  [ 0 ]
Kasutatud lamellrehvid
0%
 0%  [ 0 ]
hääli kokku : 9

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2021 21:18:20 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
On ikka.
Ja see on ka: https://www.auto24.ee/soidukid/3546762


Miljonäridele kõlbab b3 küll.

phpBB [media]
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 20.08.2021 21:44:57 vasta tsitaadiga

Sellepärast nad miljonärid ongi, et autodele palju raha ei kuluta.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2021 21:49:09 vasta tsitaadiga

Just
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2021 00:25:05 vasta tsitaadiga

https://www.visualcapitalist.com/best-selling-vehicles-in-the-world-by-country/
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 21.08.2021 02:04:34 vasta tsitaadiga

Aga nüüd kujutage ette kui A24s hakataksegi nendele Audirimakatele limousine juurde kirjutama. Kalevipojad tõuseksid vabsee ülbeks ära icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2021 05:59:27 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Aga nüüd kujutage ette kui A24s hakataksegi nendele Audirimakatele limousine juurde kirjutama. Kalevipojad tõuseksid vabsee ülbeks ära icon_lol.gif

No ma ei tea. Mobile.de-s autosi vaadates on silma jäänud, et sedaan kerega autosi nimetataksegi seal limusine-ks. icon_confused.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2021 07:09:27 vasta tsitaadiga

kollektiivne HV on ikka rumal
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2021 08:39:16 vasta tsitaadiga

Keegi siit olijatest autoga sõites muusikat ka kuulab kõrvaklappidega ? Eile tuli kolm tükki selliseid vastu. Ühel olid inearid ja teisel kahel suured klapid. Vastik ei ole nii sõita ? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2021 08:46:41 vasta tsitaadiga

ma arvan et on
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2021 09:34:32 vasta tsitaadiga

Ma sõitsin ka veidi aega tagasi, et HK Fly ANCu testida. Autos kostva müra suhtes oli igaljuhul OK, aga muus suhtes väga harjumatu.
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 21.08.2021 10:15:45 vasta tsitaadiga

Pätu kirjutas:
Keegi siit olijatest autoga sõites muusikat ka kuulab kõrvaklappidega ? Eile tuli kolm tükki selliseid vastu. Ühel olid inearid ja teisel kahel suured klapid. Vastik ei ole nii sõita ? icon_rolleyes.gif
vb neil pole bluetoothi ühendust makiga ega aux otsikut.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 21.08.2021 10:34:02 vasta tsitaadiga

Ja siis imestatakse miks tainad vilkuritele teed ei anna.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2021 10:59:45 vasta tsitaadiga

Pätu kirjutas:
Keegi siit olijatest autoga sõites muusikat ka kuulab kõrvaklappidega ? Eile tuli kolm tükki selliseid vastu. Ühel olid inearid ja teisel kahel suured klapid. Vastik ei ole nii sõita ? icon_rolleyes.gif

Kui muru niites bensiin otsa sai ja oli vaja teha kiire põige bensukasse jätsin nööbid kõrva. Imelik on sõita küll, sihipäraselt seda ei kordaks.

_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 21.08.2021 15:15:17 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
Pätu kirjutas:
Keegi siit olijatest autoga sõites muusikat ka kuulab kõrvaklappidega ? Eile tuli kolm tükki selliseid vastu. Ühel olid inearid ja teisel kahel suured klapid. Vastik ei ole nii sõita ? icon_rolleyes.gif
vb neil pole bluetoothi ühendust makiga ega aux otsikut.

icon_lol.gif
Heli ju parem, lisaks moblaga rääkimiseks ka mõistlikum kui teised autos ja kuskil foori taga ju kuulda ka autost välja mis räägitakse thumbs_down.gif
Kasutan harva, sest enamasti sõidan üksi.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2021 17:35:00 vasta tsitaadiga

ja kui päästeauto kuskilt tuleb ja " oh mul oli peaaegu roheline" sellele ette sõidad..?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 21.08.2021 17:36:10 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:

Keskeakriis lõi välja ja pealagi kiilanemas?


Sa oled meister rumaluse ja trollimise piiri hägustamisel. Hea töö beer_yum.gif

Valvejoodik kirjutas:
Aga nüüd kujutage ette kui A24s hakataksegi nendele Audirimakatele limousine juurde kirjutama. Kalevipojad tõuseksid vabsee ülbeks ära icon_lol.gif


Audi on ise teatud varustuspakette selliselt nimetama hakanud viimastel aastatel icon_smile.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2021 17:56:59 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Betamax kirjutas:

Keskeakriis lõi välja ja pealagi kiilanemas?


Sa oled meister rumaluse ja trollimise piiri hägustamisel. Hea töö beer_yum.gif

Keegi lõpuks tunnustab mu tööd w00t.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2021 19:17:55 vasta tsitaadiga

Android autosse miskid mängud tekkinud icon_biggrin.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 21.08.2021 19:46:13 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Betamax kirjutas:
Audi on mingi keel vä?
Et siis Audi A6 sedaan "Sedaan"?
Kuidas üks täiskasvanud mees nii saamatu on?
A6 Limousine ja A6 Avant. A6 sedaan ja A6 universaal.
https://www.audi.ee/ee/web/et/models/a6/a6-limousine.html


No sakslane võib nii mõelda, et teeme american way ja nimetame oma mudeleid ka limousine. Kui eestlane kuuleb sõna limusiin, siis mõeldkse ikka ameerikamaa ja vahel ka inglise päritolu teatud autosid ja nendega kaasas käivat elustiili.

On teada, et limusiin on USA kultuuriruumi üldtähenduses luksuslik auto, millel on autojuht ja omanik istub tagaistmel.
Aga võib ju ka nii võtta asja,

Igatahes, kuna pole autohullusega löödud siis on mulle huvitav fakt, et neid autosid niimoodi nimetatakse üldse ja et neil selline legend taustaks on. thumbs_up.gif

PS Eile nägin erinevaid vanu tsikleid, ja siis ka mossesid sõitmas. Vaat seepärast https://forte.delfi.ee/artikkel/94363821/suur-galerii-ule-poolesaja-moskvichi-vottis-osa-mosseklubi-suvesoidust
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2021 19:48:06 vasta tsitaadiga

samamoodi on chopper meil kohe harli.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 21.08.2021 19:49:42 vasta tsitaadiga

Kes nii asju nimetab?
Üks on kaubamärk ja teine mootarrattatüüp.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2021 19:57:16 vasta tsitaadiga

jägaja, http://eki.ee/dict/ekss/index.cgi?Q=d%C5%BEiip
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2021 20:15:37 vasta tsitaadiga

jägaja, mine suvalise sikliga " henn põlluaasa jälgedes" ja hakkab kohe tulema. icon_lol.gif
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 21.08.2021 20:44:15 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Kes nii asju nimetab?
Üks on kaubamärk ja teine mootarrattatüüp.

Rokla on laos asendamatu thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2021 21:08:13 vasta tsitaadiga

Webasto samamoodi, vahet pole kelle toodang.
Pleksiklaas, gyproc jne.

Autoteemasse sobib muidugi ka kemppi differ icon_lol.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2021 22:52:25 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Webasto samamoodi, vahet pole kelle toodang.
Pleksiklaas, gyproc jne.

Autoteemasse sobib muidugi ka kemppi differ icon_lol.gif


Ja Metabo madaldus... thumbs_up.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2021 23:01:22 vasta tsitaadiga

Ma olen makita madaldust kuulnud icon_lol.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2021 00:58:19 vasta tsitaadiga

Džiip...
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2021 08:56:00 vasta tsitaadiga

mis madaldus? Mille kohta see käib? icon_rolleyes.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2021 09:16:20 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
mis madaldus? Mille kohta see käib? icon_rolleyes.gif


Auto juhiistme icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2021 09:29:57 vasta tsitaadiga

Pätu kirjutas:
Hiid kirjutas:
mis madaldus? Mille kohta see käib? icon_rolleyes.gif


Auto juhiistme icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif


Rooli ja istme vahelise manseti…

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2021 10:16:33 vasta tsitaadiga

Munad maha - madaldus.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2021 11:22:20 vasta tsitaadiga

https://futurism.com/hydrogen-hypercar-hyperion-xp-1
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hemmar
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2021 20:16:23 vasta tsitaadiga

Eelmine nädal sai viie päevaga ~1500km mööda kodumaad ringi kärutatud ja veits ka siit samast foorumist inspireerituna kütusekulu jälgitud.
Kõigepealt 2019 Toyota Corolla universaaliga (1.2L 85kw) Tln - Rõuge - Tln. Rahulikult püsikaga piirkiiruseid järgides tiksudes kompuutri järgi 5.8 L/100km
Siis 2016 Dodge Challengeriga (5.7L 277kw) Tln - Kärdla - Pärnu - Tartu - Varbla - Tln. Reaalne kulu 9.6 L/100km (kompuuter väitis 8.9).

Kiired arvutused näitavad, et teoreetiliselt oleks terve tripi Corollaga tehes võinud ümmarguselt 48€ kütuseraha kokku hoida.
Minu jaoks on see täiesti arvestatav summa aga siiski mitte veel piisavalt palju, et järgmise pikema sõidu jaoks nüüd käsi esimesena Toyota võtmete järele haaraks.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2021 20:22:04 vasta tsitaadiga

9,6L on V8 kohta väga ok thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 22.08.2021 21:37:20 vasta tsitaadiga

hemmar kirjutas:
Eelmine nädal sai viie päevaga ~1500km mööda kodumaad ringi kärutatud ja veits ka siit samast foorumist inspireerituna kütusekulu jälgitud.
Kõigepealt 2019 Toyota Corolla universaaliga (1.2L 85kw) Tln - Rõuge - Tln. Rahulikult püsikaga piirkiiruseid järgides tiksudes kompuutri järgi 5.8 L/100km
Siis 2016 Dodge Challengeriga (5.7L 277kw) Tln - Kärdla - Pärnu - Tartu - Varbla - Tln. Reaalne kulu 9.6 L/100km (kompuuter väitis 8.9).

Kiired arvutused näitavad, et teoreetiliselt oleks terve tripi Corollaga tehes võinud ümmarguselt 48€ kütuseraha kokku hoida.
Minu jaoks on see täiesti arvestatav summa aga siiski mitte veel piisavalt palju, et järgmise pikema sõidu jaoks nüüd käsi esimesena Toyota võtmete järele haaraks.
kompuuter näitab õigesti. tankimisel oleneb kütuse temperatuurist, palju paaki läheb.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 22.08.2021 22:01:37 vasta tsitaadiga

no palju see erinevus siis paisumisest tingituna on +20°C versus -20°C? 60 liitrise kutusepaagi puhul?
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2021 22:06:51 vasta tsitaadiga

2.4 liitrit.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 22.08.2021 22:07:55 vasta tsitaadiga

Natas ajab gaasiga segamini? CNGga on jah, et külmaga mahub rohkem kui soojaga icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 22.08.2021 22:15:58 vasta tsitaadiga

vot ei aja. kui suvel rekka sooja bensu just tanklasse on toond ja sa kohe seda tankima kukud, siis saadki kompuutri järgi 8.9L, kuigi maksid 9.6L eest.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik


viimati muutis NATAS999 22.08.2021 22:18:57, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.08.2021 22:18:19 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
9,6L on V8 kohta väga ok thumbs_up.gif

Krt see pidi ka olema täpselt piirkiirusega reka tuules kruiisimine olema icon_biggrin.gif

_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 22.08.2021 22:25:40 vasta tsitaadiga

...
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hemmar
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2021 22:33:11 vasta tsitaadiga

Allrait kirjutas:
Tanel kirjutas:
9,6L on V8 kohta väga ok thumbs_up.gif

Krt see pidi ka olema täpselt piirkiirusega reka tuules kruiisimine olema icon_biggrin.gif


No pisut ikka petuvärk jah. MDS tegi taustal oma asja, seega enamuse ajast sõitsin ilmselt 2,85L V4 mootoriga.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2021 22:45:01 vasta tsitaadiga

Kui sügaval reka ahtris peab olema kütuse säästmiseks?
3m? 5m? 10m?
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.08.2021 22:55:13 vasta tsitaadiga

Ma pakun, et alla 10m ikka. Kütusekulu hakkab kukkuma ikka täitsa tagumikus kinni sõites icon_biggrin.gif
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hemmar
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2021 23:08:19 vasta tsitaadiga

Mythbusters kunagi testis seda. Parim pilt nende testi tulemustest, mis praegu suutsin leida.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 22.08.2021 23:11:17 vasta tsitaadiga

Käisin UX'ga karjamaalt sõnnikut toomas, täiesti decent masin, ei jäänud kinni, ega midagi, öelge veel, et parketikas.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 23.08.2021 09:52:07 vasta tsitaadiga

Miks kõik mudaseks sai? Kas jäid kinni?
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 23.08.2021 10:10:21 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Miks kõik mudaseks sai? Kas jäid kinni?
märg kruusatee viskab ikka pisut pori rataste alt üles.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2021 10:30:02 vasta tsitaadiga

Hübriididest. https://www.facebook.com/hvzoost Tõlge

tsitaat:
Where a 'regular' #car fire is a matter of extinguishing and towing, a fire in a #hybrid car is a much more complicated job. That was confirmed again yesterday when we were called for #smokedevelopment in a hybrid vehicle in #Leuven.
Arrived at the scene we found a strong smoke development, which pointed to the battery's thermal runaway '. This creates when the temperature of a battery cell rises considerably. Soon after arrival there were already flames visible. After knocking down the flames, we have refrigerated the vehicle abundantly and placed it in a special #waterdipping container.
After all, a battery that is damaged can catch fire again even after abundant cooling due to a chemical reaction in the battery. To stop this reaction it is necessary to cool the battery for a long time. For this we therefore use a special container in which the vehicle can be immersed for an extended period of time.
The container was placed in a remote parking lot. As soon as the vehicle has completely cooled down, a branch service will remove it from the container and transport it towards scrap dealer. Not for the sake of immersion, but because a car like this is completely destroyed when the battery catches on fire anyway.
There was also some attention for the extinguishing water. After all, it was contaminated and we couldn't just let it run away. It was collected in underground rainwater tanks and will be checked before processing.


Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 401, 402, 403 ... 501, 502, 503  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.