|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
13.08.2021 23:49:05
|
|
|
| ot: |
Äikesetormi kokkupuudetest öeldes, et seal kus äike igal aastal seadmeid lõhub on kindlad asukohad ja külad. Tööga seoses kogemus.
Kuna minu asukohas püsiprobleemi äikesega pole (1x 40 aasta jooksul on siiski ette tulnud), siis UPS täidab igati eesmärki toite lühikatkestuste korral, mitte et ma SSD vms riknemist kardaks aga ebamugav on kui projektor, teler, arvutid, server jms kogueg väikese kõikumise peale resavad ja katkestusi tekitavad.
Loomulikult võib ja on ka olnud samal ajal mingi oluline masina setup käimas ja UPS on tööaega säästnud. |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
aivar1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.08.2007
|
16.08.2021 21:19:50
|
|
|
Ma ei saa enamus setup.exe-sid installida. Avab mingis windowsi advanced "lihtsustatud" installeriga. Laseb valida, et kas lasen kõik pakutava mudru peale või valin custom installi "Advanced Manager", kus ma pean mingil veidral põhjusel vähemalt 18 aastane olema. Kummagi variandiga ei saa asju lõpuks ikka installida. Korra mõtleb midagi ja siis vurab paar pisikest akent läbi ja kõik.
Kuidas ma saaks normaalselt need programmid installida?
_________________ Battlelog: Aivar1988 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
17.08.2021 12:47:24
|
|
|
| aivar1988, säti konkreetse faili omaduste alt ühilduvus varasema versiooni peale. mõnedel juhtudel aitab
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
17.08.2021 14:36:32
|
|
|
| Kuidas ma saan usb pordid sisse lülitada nii, et neis oleks ka siis vool sees kui arvutikast välja lülitatud on=? Tahan, et saaks nutiseadmed või mõned muud asjad usb pessa laadima jätta
|
|
| tagasi üles |
|
 |
S.I.L.L.U
HV veteran

liitunud: 26.06.2003
|
17.08.2021 14:43:05
|
|
|
| Üldjuhul on see seadistus BIOS´is.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
17.08.2021 15:19:58
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| BIOSist saad vaadata, kas sul emaplaat üldse toetab sellist asja. Always on USB vms nime all on need tavaliselt. |
Mul selline emaplaat https://www.msi.com/Motherboard/Z490-A-PRO
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
17.08.2021 15:35:19
|
|
|
Midagi sellist äkki?
Spoiler 
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
17.08.2021 16:56:23
|
|
|
S5 ongi väljalülitatud ehk shut down. sleep on S3.
_________________ "Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivar1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.08.2007
|
17.08.2021 18:24:37
|
|
|
| olavsu1 kirjutas: |
| aivar1988, säti konkreetse faili omaduste alt ühilduvus varasema versiooni peale. mõnedel juhtudel aitab |
Ei toimi. Proovisin Win7 ja 8 ning lisaks veel run as admin.
Ma ei saa aru, kas see on ikka WIN installer või juba mingi mallware kuskilt kätte saanud?!
_________________ Battlelog: Aivar1988 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
17.08.2021 18:51:18
|
|
|
esimest korda näen sellist dialoogi...
vaata turvatarkvara logid üle. need valvekoerad mõnikord ei augugi, kui miskit ära blokeerivad.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
17.08.2021 18:59:31
|
|
|
Tundub mal/adware ehk kindlasti mitte Wini/MSi programm.
Kontrolli arvuti mingi malware eemaldajaga üle.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
17.08.2021 19:13:12
|
|
|
Jep, see tekst lööb vägagi häirekellasid minu ajus.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
aivar1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.08.2007
|
17.08.2021 21:17:25
|
|
|
Nii palju siis puhtast OS installist
_________________ Battlelog: Aivar1988 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
17.08.2021 21:31:23
|
|
|
Ja see Win 11 "puhas" installimeedia pärineb sul millisest allikast?
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivar1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.08.2007
|
17.08.2021 21:59:18
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
| Ja see Win 11 "puhas" installimeedia pärineb sul millisest allikast? |
Eks ikka sealt lahe sopist (21996.1 Dev).
_________________ Battlelog: Aivar1988 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
|
| tagasi üles |
|
 |
aivar1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.08.2007
|
17.08.2021 22:28:41
|
|
|
_________________ Battlelog: Aivar1988 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
18.08.2021 16:24:40
|
|
|
Sain Green Screen of Deathi
infoga et KERNEL HEAP CORRUPTION
Esimene selline error, vist.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
18.08.2021 19:32:49
|
|
|
| Azatris, vananenud riistvara või draiver.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
18.08.2021 20:50:04
|
|
|
| Azatris kirjutas: |
Sain Green Screen of Deathi
infoga et KERNEL HEAP CORRUPTION
Esimene selline error, vist. |
installisid omale win 11 ? proseks profiili järgi 7700k ? mul ka sama prose ja väidetakse ju et see juba liiga vana win11 jaoks ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
aivar1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.08.2007
|
18.08.2021 20:57:17
|
|
|
| Gap kirjutas: |
| Azatris kirjutas: |
Sain Green Screen of Deathi
infoga et KERNEL HEAP CORRUPTION
Esimene selline error, vist. |
installisid omale win 11 ? proseks profiili järgi 7700k ? mul ka sama prose ja väidetakse ju et see juba liiga vana win11 jaoks ? |
Mul 2500k ja lippab.
_________________ Battlelog: Aivar1988 |
|
| tagasi üles |
|
 |
freestyler
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.03.2002
|
18.08.2021 23:24:33
|
|
|
Mingi kamm on tekkinud, liikudes hiirega üle menüüde ja taskbar ikoonide muutuvad need nähtamatuks, ehk teksti värv läheb taustaga samaks.
Keegi teab rohtu äkki?
E:Tumeda teemaga jääb tekst nähtavaks, heledaga kaob.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
19.08.2021 07:48:57
|
|
|
freestyler, kunagi eksisteeris kujunduste editor, millega sai mudida.
peaks praegugi kujunduste seadetes leiduma.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
19.08.2021 17:07:55
|
|
|
| Gap kirjutas: |
| Azatris kirjutas: |
Sain Green Screen of Deathi
infoga et KERNEL HEAP CORRUPTION
Esimene selline error, vist. |
installisid omale win 11 ? proseks profiili järgi 7700k ? mul ka sama prose ja väidetakse ju et see juba liiga vana win11 jaoks ? |
| aivar1988 kirjutas: |
| Gap kirjutas: |
| Azatris kirjutas: |
Sain Green Screen of Deathi
infoga et KERNEL HEAP CORRUPTION
Esimene selline error, vist. |
installisid omale win 11 ? proseks profiili järgi 7700k ? mul ka sama prose ja väidetakse ju et see juba liiga vana win11 jaoks ? |
Mul 2500k ja lippab. |
Jep, see CPU nõue hakkab kehtima alles reliisil. Insiderina saab kasutada.
Aga ma loodan, et nad relaxivad nõudeid, et reliisi ajal ei pea ma revertima. Sest 7700K on ju esimene generatsioon mis muidu välja jääks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
19.08.2021 21:24:10
|
|
|
uus on maandunud Cumulative Update for Windows 11 (10.0.22000.160) (KB5005189)
2 fixi ainult lul Ilmselt muudeti midagi rohkem muidu oleks small update.
Nüüd saab järgmist korda oodata jälle.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
20.08.2021 09:25:39
|
|
|
| Margus kirjutas: |
uus on maandunud Cumulative Update for Windows 11 (10.0.22000.160) (KB5005189)
2 fixi ainult lul Ilmselt muudeti midagi rohkem muidu oleks small update.
Nüüd saab järgmist korda oodata jälle. |
https://windowsreport.com/kb5005189/
"One of the most important new additions comes in the way of the update to the Alarms and Clock app, which is now simply called Clock."
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
20.08.2021 09:44:54
|
|
|
| Azatris kirjutas: |
| Margus kirjutas: |
uus on maandunud Cumulative Update for Windows 11 (10.0.22000.160) (KB5005189)
2 fixi ainult lul Ilmselt muudeti midagi rohkem muidu oleks small update.
Nüüd saab järgmist korda oodata jälle. |
https://windowsreport.com/kb5005189/
"One of the most important new additions comes in the way of the update to the Alarms and Clock app, which is now simply called Clock." |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tont23
HV veteran

liitunud: 13.06.2006
|
27.08.2021 19:19:50
|
|
|
| kiire küss..kui lasen praegu läpakale winn11 peale...st. upgraden 10-11ks ja ei meeldi v palju jamasid ,kas siis endise seisu taastamine on lihtne?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
27.08.2021 19:25:21
|
|
|
| tont23 kirjutas: |
| kiire küss..kui lasen praegu läpakale winn11 peale...st. upgraden 10-11ks ja ei meeldi v palju jamasid ,kas siis endise seisu taastamine on lihtne? |
Otsest vastust ei tea. Kui upgrade teed, siis varasemalt on vist mingi uninstall variant olnud mis mingi aja pärast automaagiliselt kustub.
Aga samas kui vähegi võimalik st. sul on mingi väline ketas või muu andmekandja siis soovitaks enne ketta image teha. See on kõige muretum variant eelmine seis taastada kuna asju mis teoorias saavad valesti minna on omajagu ja kõigi nende vastu windowsi enda pakutav uninstall ei kaitse.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
27.08.2021 19:51:06
|
|
|
| tont23 kirjutas: |
| kiire küss..kui lasen praegu läpakale winn11 peale...st. upgraden 10-11ks ja ei meeldi v palju jamasid ,kas siis endise seisu taastamine on lihtne? |
Paari klikiga ja natukese ajaga peaks hakkama saama. Minu meelest oli 10 päeva aega, selle aja sees on Settings>System>Recovery's valik tagasi minemiseks.
Kasutaja napoleon soovitus ketta image teha vast kõige turvalisem. Kuigi isiklikult läks tagasi minek väga edukalt, siis tõesti kunagi ei tea.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tont23
HV veteran

liitunud: 13.06.2006
|
27.08.2021 20:07:57
|
|
|
| KrisVr kirjutas: |
| tont23 kirjutas: |
| kiire küss..kui lasen praegu läpakale winn11 peale...st. upgraden 10-11ks ja ei meeldi v palju jamasid ,kas siis endise seisu taastamine on lihtne? |
Paari klikiga ja natukese ajaga peaks hakkama saama. Minu meelest oli 10 päeva aega, selle aja sees on Settings>System>Recovery's valik tagasi minemiseks.
Kasutaja napoleon soovitus ketta image teha vast kõige turvalisem. Kuigi isiklikult läks tagasi minek väga edukalt, siis tõesti kunagi ei tea. |
mis põhjusel w10 peale siis tagasi läksid?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
27.08.2021 20:39:06
|
|
|
| tont23 kirjutas: |
| KrisVr kirjutas: |
| tont23 kirjutas: |
| kiire küss..kui lasen praegu läpakale winn11 peale...st. upgraden 10-11ks ja ei meeldi v palju jamasid ,kas siis endise seisu taastamine on lihtne? |
Paari klikiga ja natukese ajaga peaks hakkama saama. Minu meelest oli 10 päeva aega, selle aja sees on Settings>System>Recovery's valik tagasi minemiseks.
Kasutaja napoleon soovitus ketta image teha vast kõige turvalisem. Kuigi isiklikult läks tagasi minek väga edukalt, siis tõesti kunagi ei tea. |
mis põhjusel w10 peale siis tagasi läksid?  |
Aa lihtsalt mõtlesin ümber laua/mänguarvutiga ja ei viitsinud sel hetkel väga tegeleda, aga update juba ootas, tegin ära ja läksin tagasi. Las olla see arvuti pigem stabiilse Win 10 peal.
Läpakas on mul Windows 11 ja tegelt toimib päris hästi, siin seal buge on, aga ei midagi hullu.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tont23
HV veteran

liitunud: 13.06.2006
|
27.08.2021 23:19:08
|
|
|
sai upgradetud ja töötab täitsa okeilt
läpakas ja dell latitude E6440
veitsa harjumatu jms on aga muidu igati töötav asi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
27.08.2021 23:34:26
|
|
|
No püüan siiani laveerida kahe arvuti vahel, 10 ja 11.
Oli vaja siis seda mäkilikku vaadet sise kruttida. nüüd on veel rohkem nagu siga ja kapsad,
failil paremklikk, otsid seda delete rida ja siis vaikselt liigud selle prügikasti nupu peale. Pannud siis kogu paremkliki nuppudeks mitte, et osa on nupud ja osa tekstid.
ja no see võrguhaldus menüü, ikka otsid seda klassikalist seadistust, ei sobi see "suurte akendega" vaade. Nagu lollile tehtud aga see ei jaga nagunii midagi ip aadressi seadistamisest.
eks asju on veel aga kes teab see teab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
28.08.2021 00:52:38
|
|
|
indrpo, Sa oled loll. Kuna M$ nii ütles, siis nii on. See oli M$ jaoks juba ammu teada. Nüüd ütles M$ seda sulle konkreetsemalt - sa pole mitte loll vaid idioot.
/s
|
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
28.08.2021 08:55:25
|
|
|
| tont23 kirjutas: |
| kiire küss..kui lasen praegu läpakale winn11 peale...st. upgraden 10-11ks ja ei meeldi v palju jamasid ,kas siis endise seisu taastamine on lihtne? |
Tee macrium reflectiga pulgale rescue media ja sellega kloon. Siis ugrade 11 ks ja kui nihu on , taastad kloonist w10 e.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
28.08.2021 12:42:46
|
|
|
Vaata kui palju rahi amazon ja walmart kokku kraabivad sest inimesed avastavad not compatible isegi need ostavad uue kes ei oska TPM biosis sisse lülitada.
Eesti inimesi vist ei sunni uut arvutit ostma küll teeb seda MS.
Ameerika inimesed jooksevad murdu ,et saada omale windows 11
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
28.08.2021 20:07:17
|
|
|
Mis see siis tähendab et 7700k on ka toetatud ? microsoft tuli mõistusele ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
28.08.2021 20:24:25
|
|
|
Natuke OT, aga huvitav mis on M$ eesmärk vanema raua kõrvale jätmisel? Ise nad ju rauda ei tooda(noh, mõni seade küll M$ nime kannab, aga reaalselt ikka ei tooda vaid kleebivad lihtsalt oma logo peale) ehk raua müük pole nende apluaa.
Samas puht jõudlusest rääkides võib kõige vingem prose ka ennast kõvasti downclockida kui mis iganes põhjusel jahutus puudulik on ehk OS peab nii ehk naa low performance korral ka kuidagi toimima.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
28.08.2021 20:42:44
|
|
|
Ma ka aru ei saa, FPS kukub Win11 all, TPM saab 30 min ka lahti murda kui karp kast käeulatuses... Direct Storage tahtsid Win11 peal ainult lubada, aga see jäi ka ära. Suurt kasu nagu ei paista...
Ma huupi pakuks, et neil oleks TPM mooduliga kiibiga lihtsam oma sisselogimis meetodit jälgida... Vb loobuvad PSWD majandamisest ja lähevadki PIN peale üle, endale küll meeldib, et 1 PIN saab igale poole sisse.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
inch
HV kasutaja
liitunud: 12.01.2011
|
28.08.2021 22:34:39
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| Natuke OT, ... ehk raua müük pole nende apluaa. |
Iga rauaga läheb ju kaasa uus tarkvara, mida omakorda rauatootjad on sunnitud M$ käest ostma
|
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
28.08.2021 23:50:08
|
|
|
| OEM hulgi ostes on vist suht odav. Samahästi võiks siis mingi sümboolse raha ees upgrade pakkuda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
29.08.2021 11:27:00
|
|
|
| Gap kirjutas: |
Mis see siis tähendab et 7700k on ka toetatud ? microsoft tuli mõistusele ? |
Ei. Ainult HEDT variandid ja paar mobiilset kiipi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|