Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 180, 181, 182 ... 197, 198, 199  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
TaaviS
Kreisi kasutaja
TaaviS

liitunud: 19.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2021 09:23:14 vasta tsitaadiga

Ma ei tea mida ma eile õhtul tuhnisin aga täna hommikul leidsin esimese asjana kohe Telia/diili supported device listi üles.
Seega Teliaga on korras ja tuleb vist uuesti operaatori vahetus.

Elisasse saatsin kirja ja vaatab mis nad vastavad, kahjuks pole hetkel kohe võtta ühtegi VoLTE toega whitelistitud telefoni.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2021 09:34:55 vasta tsitaadiga

Elisal ei ole whitelisti süsteemi. Elisa puhul on volte toimimine tavaliselt numbri paketiga seotud. Kui paketil ei olnud algselt volte, siis hästi küsides siis nad panevad ilma et peaks paketti vahetama.
_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TaaviS
Kreisi kasutaja
TaaviS

liitunud: 19.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2021 12:51:19 vasta tsitaadiga

VeixES kirjutas:
Elisal ei ole whitelisti süsteemi. Elisa puhul on volte toimimine tavaliselt numbri paketiga seotud. Kui paketil ei olnud algselt volte, siis hästi küsides siis nad panevad ilma et peaks paketti vahetama.


Ja nii ongi icon_smile.gif
Elisa lisas mu numbrile VoLTE ja asi korras icon_smile.gif
Teliast pole veel vastust saanud aga kardan, et nendega seda tööle ei saa.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2021 13:38:43 vasta tsitaadiga

TaaviS, Ma olen Teliaga sel teemal suhelnud kõrgemal tasemel ja lähiajal selles osas muutust ei tule. Poco F3 on praegu parim 4G ja 5G telefon Telia võrgus, Volte puudumine on üldpildis väike miinus.
_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri76
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2012




sõnum 04.08.2021 23:36:15 vasta tsitaadiga

Millisel telefonil on hinnaga kuni 600e on kõige parem kaamera,nii öö kui päeva pildid ja videos?
Et võiks öelda,et selle raha eest paremaid ei saa teistelt...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mocc
Kreisi kasutaja
mocc

liitunud: 21.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2021 07:02:35 vasta tsitaadiga

Poco x3pro esmamuljed on head, ainult kaamerani pole jõudnud. Täna saan uue auto esindusest kuni nad vanast fixivad siis on hea võimalus kaamerat ka testida.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wordmc9
HV Guru

liitunud: 09.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2021 07:33:56 vasta tsitaadiga

Lauri76 kirjutas:
Millisel telefonil on hinnaga kuni 600e on kõige parem kaamera,nii öö kui päeva pildid ja videos?
Et võiks öelda,et selle raha eest paremaid ei saa teistelt...


seda uurida
https://www.vivo.com/en/products/x60pro#professional

kui ma aru saan lugedes tuleb välja et seal samsa 50mpix sensor ja sony 48mp sensor sees ?
Kommentaarid: 344 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 286
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2021 22:35:16 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
120hz ekraan võiks igal telefonil ikka juba olla mis just mingi mega säästukas pole


Mida see 120hz tavakasutajale annab? Pigem just kulutab akut rohkem.

pots4t4j4 kirjutas:
isegi suvalist lehte scrollides on sujuv mitte ei läägi


Sinu loogika alusel siis kõigil 60hz arvutimonitoridel ja kõigil iPhone kasutajatel pilt läägib?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2021 06:36:49 vasta tsitaadiga

ei jah, iga areng on halb.

Kaupa võiks kaˇhobustega vedada ju

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2021 07:33:06 vasta tsitaadiga

60hz ekraanid on areng? Kustotsast? See ongi kauba hobustega vedamine aga kui meeldib siis palun kasutage ja olge rõõmsad, proovige veel 30hz ekraane ka leida, äkki on veel mõnusamad kasutada!
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2021 07:46:57 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
proovige veel 30hz ekraane ka leida, äkki on veel mõnusamad kasutada!

Oleneb kontekstist. Filmid, mis mõeldud 24 FPS vaatamiseks ju, 30Hz isegi liiga palju icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2021 07:57:35 vasta tsitaadiga

reikar kirjutas:
pots4t4j4 kirjutas:
proovige veel 30hz ekraane ka leida, äkki on veel mõnusamad kasutada!

Oleneb kontekstist. Filmid, mis mõeldud 24 FPS vaatamiseks ju, 30Hz isegi liiga palju icon_biggrin.gif


24 fps filmi võid ka 120fps ekraanil vaadata. Ega algmaterjali hakata interpoleerima

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2021 08:54:06 vasta tsitaadiga

ksuuk kirjutas:
pots4t4j4 kirjutas:
120hz ekraan võiks igal telefonil ikka juba olla mis just mingi mega säästukas pole


Mida see 120hz tavakasutajale annab? Pigem just kulutab akut rohkem.

pots4t4j4 kirjutas:
isegi suvalist lehte scrollides on sujuv mitte ei läägi


Sinu loogika alusel siis kõigil 60hz arvutimonitoridel ja kõigil iPhone kasutajatel pilt läägib?


Ma olen oma 1+9 puhul kah natuke kimbatuses, et mida see 120 peaks täpselt kasutamiskogemusele lisama icon_rolleyes.gif

Olen seda sisse välja lülitanud, kasutanud nii ja naa, aga igapäevase kasutuse käigus no ei taju vahet. Võib-olla mängudes või meedia tarbimisel tajub midagi, aga ma pole ilmselgelt sihtgrupp, sest ei mängi ega vaata filme telefonist. YT või muu sarnase sisu tarbimisel taaskord ei taju mingit märkimisväärset erinevust.

Arvuti suurel monitoril on kõrgem Hz küll tajutav, kuid mida väiksem on ekraan ja eriti telefoni ekraanil tundub see pigem nagu 'gimmick'

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2021 08:55:27 vasta tsitaadiga

Menüüs juba tajub vahet. Päris häirib 144hz pealt 60hz ekraani kasutada. Silmale annab kohe tunda.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2021 09:02:53 vasta tsitaadiga

Võta kasvõi suvaline leht browseris lahti scrolli üles alla 120 on sujuv 60hz mitte sama teema appidega sujuvus on vay parem, ma ka telefonis midagi ei mängi aga elementaarsee asjad on niipalju paremad.
Aga kui teie jaoks vahet pole siis ju ongi tegelt hea on rohkem telefone mille vahel valida.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2021 09:45:28 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
reikar kirjutas:
pots4t4j4 kirjutas:
proovige veel 30hz ekraane ka leida, äkki on veel mõnusamad kasutada!

Oleneb kontekstist. Filmid, mis mõeldud 24 FPS vaatamiseks ju, 30Hz isegi liiga palju icon_biggrin.gif


24 fps filmi võid ka 120fps ekraanil vaadata. Ega algmaterjali hakata interpoleerima


Üldjuhul käib ikka kõva interpoleerimine. Ekraani sagedust ei tõmmata alla vastavalt tarbitavale meediale. Mis siis veel saama peaks, kui vaatad kahte videot, üks on 24Hz, teine 30Hz?
Tavaliselt lihtsalt tehakse topelt-kaadreid, ehk näiteks 120Hz ekraanil näidatakse 24Hz video puhul igat kaadrit 5 korda. Telekates on ka pop igasugu "True Motion" ja mis iganes juurde keevitada, mis siis üritab töödelda vahekaadreid kokku eelmisest ja järgmisest päris-kaadrist.

Kusjuures sellised mismatch'id tekkitavad korralikku stuttering tunnet meedia tarbimisel. Kõrgem sagedus ekraanil natuke aitab, aga ka mitte lõputult. (Samas too 120Hz/24Hz näide on väga hea "ideaaljuhtum" icon_wink.gif )

_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2021 10:28:21 vasta tsitaadiga

Ja nii on, et kui üks ütleb, et mõttety ma ei näe pointi, siis kõik tootjad peavad lõpetama tootmise
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2021 11:25:41 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Võta kasvõi suvaline leht browseris lahti scrolli üles alla 120 on sujuv 60hz mitte sama teema appidega sujuvus on vay parem, ma ka telefonis midagi ei mängi aga elementaarsee asjad on niipalju paremad.
Aga kui teie jaoks vahet pole siis ju ongi tegelt hea on rohkem telefone mille vahel valida.


Einoh, loogika ütleb küll, et mida rohkem, seda uhkem. Spec -e lugedes, nii mõnigi odav hiinakas annab silmad ette tuntud tootjate kallimatele mudelitele. Aga spec on vaid jäämäe tipp, palju sõltub ka riistvarast ja tarkvarast ning nende koostööst. Mis kasu vingest riistavarast, kui see võtab akust kõik võhma välja? Või kui soft on bugine ja telefon crashib ja koomatab pidevalt? Või kui telefon peale ostu saab kas ühe või ei saa ühtegi uuendust ja kohapealset hooldust ei ole?

Võtame näiteks mittehiinaka Xperia 10 III, arvustuste järgi Sony riistavara ja softi koostöö on väga hea kuigi ekraan on vaid 60hz. Aga kas keegi oskab soovitada hiinakat mis vastab Xperia 10 III hinnale ja omadustele ja mille ekraan toetab rohkem kui 60hz, ei ole mõõtudelt suurem, ei ole notch -i, on 5G, min 4500 mAh aku, küljepeal või ekraani alune sõrmejäljelugeja, 1080 x 2520 reso, IP65/IP68, 3,5 mm kõrvaklapi pesa jne - https://www.gsmarena.com/sony_xperia_10_iii-10698.php
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2021 12:59:40 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
ksuuk kirjutas:
pots4t4j4 kirjutas:
120hz ekraan võiks igal telefonil ikka juba olla mis just mingi mega säästukas pole


Mida see 120hz tavakasutajale annab? Pigem just kulutab akut rohkem.

pots4t4j4 kirjutas:
isegi suvalist lehte scrollides on sujuv mitte ei läägi


Sinu loogika alusel siis kõigil 60hz arvutimonitoridel ja kõigil iPhone kasutajatel pilt läägib?


Ma olen oma 1+9 puhul kah natuke kimbatuses, et mida see 120 peaks täpselt kasutamiskogemusele lisama icon_rolleyes.gif

Olen seda sisse välja lülitanud, kasutanud nii ja naa, aga igapäevase kasutuse käigus no ei taju vahet. Võib-olla mängudes või meedia tarbimisel tajub midagi, aga ma pole ilmselgelt sihtgrupp, sest ei mängi ega vaata filme telefonist. YT või muu sarnase sisu tarbimisel taaskord ei taju mingit märkimisväärset erinevust.

Arvuti suurel monitoril on kõrgem Hz küll tajutav, kuid mida väiksem on ekraan ja eriti telefoni ekraanil tundub see pigem nagu 'gimmick'

Scrollimine on esimene asi, mille puhul seda tähele paneb. Nii menüüdes kui ka brausimisel. Xperia 5 II puhul on reaalselt selge erinevus olemas - kõik liikumised ekraanil on kordades sujuvamad.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2021 13:38:48 vasta tsitaadiga

Soomes jäi selline pakkumine silma, 500€ snapdragon 888 xiaomi, huvitav et eestis pole veel:
link
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2021 13:44:36 vasta tsitaadiga

https://www.hinnavaatlus.ee/2084188/xiaomi-mi-11i-128gb-frosty-white/
_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2021 14:39:42 vasta tsitaadiga

Betamax, võib-olla on siis 1+9 kogemus juba ilma selletagi nii hea või hoopis minu silmanägemine nii tönts, aga no ei saa midagi aru, kõik on sama sujuv nii 120 kui ka 60 peal icon_rolleyes.gif

HV-d või telefoni menüüsid kerides löö või maha, aga ma ei teeks pimetestil vahet.

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2021 14:46:00 vasta tsitaadiga

Sellel telefonil ju see sageduse valimine dünaamiline vastavalt sellele, mis ekraanil kuvatakse. Loogiline, et siis pilt liikumisel parem icon_lol.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2021 15:09:47 vasta tsitaadiga

Isegi käsitsi 60 peale määrates muudab seda ise kõrgemaks? Ma polnud sellest teadlik icon_smile.gif

e: see dünaamilisus käitub väga veidralt, kui arendaja seadete alt selle numbri näitamine sisse lülitada ja määrata 60, siis telefonis majandades püsib 60 peal, kui ekraan lukku panna, siis viskab 120 peale, et nagu wtf? icon_lol.gif

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 13.08.2021 17:46:49 vasta tsitaadiga

ksuuk kirjutas:


Võtame näiteks mittehiinaka Xperia 10 III, arvustuste järgi Sony riistavara ja softi koostöö on väga hea kuigi ekraan on vaid 60hz. Aga kas keegi oskab soovitada hiinakat mis vastab Xperia 10 III hinnale ja omadustele ja mille ekraan toetab rohkem kui 60hz, ei ole mõõtudelt suurem, ei ole notch -i, on 5G, min 4500 mAh aku, küljepeal või ekraani alune sõrmejäljelugeja, 1080 x 2520 reso, IP65/IP68, 3,5 mm kõrvaklapi pesa jne - https://www.gsmarena.com/sony_xperia_10_iii-10698.php


Mis sellel Xperia 10 III mõõtmetes nii head on ? 6 tollise ekraaniga telefoni kohta on see ikka väga lahmaka pikkusega. 154mm pimm. Samsung A41 on 6.1 tolli ekraaniga ja pikkust on telefoni 149.9mm

Samas mul ei mahu ka pähe mis sellest IP ratingust kasu on ? See rohkem placebo effect. Mul 3 aastaga telefon igasugu ekstreemsusi näinud nii niiskuses kui tolmus, samas pole mingit ip ratingut telefonil.

Neid telefone küll millel 90-120hz ekraanid kas siis lcd või oled ekraan ja see 3.5mm alla selle 400 euro mis see Xperia 10 III liigub.
See 1080x2520 mingi spets resolutsioon ? See 2520 tuleneb sellest et Sony on ainuke kes ekraani pikaks venitab ja sealt tulebki see suur laius ekraani resole.

Ja mis teema selle 5G-ga on et see peab kindlasti olema ? Mis selle point nagu on et seda kindlasti vaja on ? Mida see 5G annab mida 4G ei anna ?
Pealegi 5G pole laialt levinud ja selleks on ka vaja uut lepingut mis on kallim kui 4G oma. Ja siis muidugi see teema, et enamus ajast istub telefon wifi-s niikuinii.
Kui sul mobiilset interneti vaja on, siis pole niikuinii 5G alas ja saad oma 4G kiirust millest piisab igaks tegevuseks.

IP rating oluline on siis selle saad ka endale vastavalt mingi case ostmisega telefoni ümber mis kõik augud ära katab.
Väikese mõõduga telefone kahjuks praegu turul midagi ei liigu mis oleks mõistliku hinnaga. Ja kuna neid väiksemas mõõdus mis
turul hetkel on liikumas on kõik lipulaeva rauaga ja hinnaga, siis neile on väga vaike turg ja sealt brändid ei loe välja, et turg tahab väiksema mõõduga telefone
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2021 17:55:36 vasta tsitaadiga

ksuuk kirjutas:


Võtame näiteks mittehiinaka Xperia 10 III, arvustuste järgi Sony riistavara ja softi koostöö on väga hea kuigi ekraan on vaid 60hz. Aga kas keegi oskab soovitada hiinakat mis vastab Xperia 10 III hinnale ja omadustele ja mille ekraan toetab rohkem kui 60hz, ei ole mõõtudelt suurem, ei ole notch -i, on 5G, min 4500 mAh aku, küljepeal või ekraani alune sõrmejäljelugeja, 1080 x 2520 reso, IP65/IP68, 3,5 mm kõrvaklapi pesa jne - https://www.gsmarena.com/sony_xperia_10_iii-10698.php
GSMarenasse juba jõudsid siis võinuks seal ju otsingu ka teostada? icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2021 20:08:22 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
ksuuk kirjutas:


Võtame näiteks mittehiinaka Xperia 10 III, arvustuste järgi Sony riistavara ja softi koostöö on väga hea kuigi ekraan on vaid 60hz. Aga kas keegi oskab soovitada hiinakat mis vastab Xperia 10 III hinnale ja omadustele ja mille ekraan toetab rohkem kui 60hz, ei ole mõõtudelt suurem, ei ole notch -i, on 5G, min 4500 mAh aku, küljepeal või ekraani alune sõrmejäljelugeja, 1080 x 2520 reso, IP65/IP68, 3,5 mm kõrvaklapi pesa jne - https://www.gsmarena.com/sony_xperia_10_iii-10698.php


Mis sellel Xperia 10 III mõõtmetes nii head on ? 6 tollise ekraaniga telefoni kohta on see ikka väga lahmaka pikkusega. 154mm pimm. Samsung A41 on 6.1 tolli ekraaniga ja pikkust on telefoni 149.9mm

Samas mul ei mahu ka pähe mis sellest IP ratingust kasu on ? See rohkem placebo effect. Mul 3 aastaga telefon igasugu ekstreemsusi näinud nii niiskuses kui tolmus, samas pole mingit ip ratingut telefonil.

Neid telefone küll millel 90-120hz ekraanid kas siis lcd või oled ekraan ja see 3.5mm alla selle 400 euro mis see Xperia 10 III liigub.
See 1080x2520 mingi spets resolutsioon ? See 2520 tuleneb sellest et Sony on ainuke kes ekraani pikaks venitab ja sealt tulebki see suur laius ekraani resole.

Ja mis teema selle 5G-ga on et see peab kindlasti olema ? Mis selle point nagu on et seda kindlasti vaja on ? Mida see 5G annab mida 4G ei anna ?
Pealegi 5G pole laialt levinud ja selleks on ka vaja uut lepingut mis on kallim kui 4G oma. Ja siis muidugi see teema, et enamus ajast istub telefon wifi-s niikuinii.
Kui sul mobiilset interneti vaja on, siis pole niikuinii 5G alas ja saad oma 4G kiirust millest piisab igaks tegevuseks.

IP rating oluline on siis selle saad ka endale vastavalt mingi case ostmisega telefoni ümber mis kõik augud ära katab.
Väikese mõõduga telefone kahjuks praegu turul midagi ei liigu mis oleks mõistliku hinnaga. Ja kuna neid väiksemas mõõdus mis
turul hetkel on liikumas on kõik lipulaeva rauaga ja hinnaga, siis neile on väga vaike turg ja sealt brändid ei loe välja, et turg tahab väiksema mõõduga telefone


Miks uut 5G lepingut? Iseteeninduses valid endale uue paketi ja juba samal tunnil sheffad edasi. Pole midagi keerulist

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2021 20:38:59 vasta tsitaadiga

diil on pmst poole odavam 5x rohkem datat aga 4g kus see 5g point on ?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2021 20:42:10 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
diil on pmst poole odavam 5x rohkem datat aga 4g kus see 5g point on ?

Kas sa küsisid sama küsimust siis, kui 4G tuli?

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2021 20:51:50 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
diil on pmst poole odavam 5x rohkem datat aga 4g kus see 5g point on ?

Kummaline persoon. Teleri teemas peab teler ikka max suurusega olema ning kõik viled ja tuled küljes olema. Ja siin teemas keegi soovib 5G toega telo (vb vahetab telo harva vms) ning siis selle peale öeldakse, et milleks seda vaja icon_confused.gif icon_lol.gif

Praegusel hetkel ise vaataks ka juba 5G toega telo. Poogen, et hetkel kuskil suurt ei levi veel aga usun, et kui sageduses jaotatud siis läheb kiirelt trall lahti. Seda enam, et ma vahetan telo ikka vääääga harva. Praegunegi juba jookseb kolmandat eluaastat

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2021 20:56:33 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Mis sellel Xperia 10 III mõõtmetes nii head on ? 6 tollise ekraaniga telefoni kohta on see ikka väga lahmaka pikkusega. 154mm pimm. Samsung A41 on 6.1 tolli ekraaniga ja pikkust on telefoni 149.9mm


Rääkisime ju hiinakatest. Samsung on minu jaoks sõimusõna, ei oma ega kavatse kunagi soetada ühtegi Samsungi toodet.

lopes39 kirjutas:
Samas mul ei mahu ka pähe mis sellest IP ratingust kasu on ? See rohkem placebo effect.


Praktikas koguneb telefoni sisse tolmu ja niiskes keskkonnas hakkab see tolm kurja tegema. Mõni tavatelefon on pelgalt niiskes keskkonnas (vihmane ilm, sauna eesruum jne) viimise järel kutu. Ehk kui on võimalus soetada IP ratinguga telefon, siis kasvõi igaksjuhuks tasub see ära.

lopes39 kirjutas:
Neid telefone küll millel 90-120hz ekraanid kas siis lcd või oled ekraan ja see 3.5mm alla selle 400 euro mis see Xperia 10 III liigub.
See 1080x2520 mingi spets resolutsioon ? See 2520 tuleneb sellest et Sony on ainuke kes ekraani pikaks venitab ja sealt tulebki see suur laius ekraani resole.


Aga soovita mõnda sellist analoogi? Ma pole siiani leidnud. Mul siiani 5 aastat vana Xperia X, kõik töötab, akut ka 94% alles, st riistavara poolelt mingit erilist vajadust nagu polegi telefoni vahetada, kuid vajalikud softid hakkavad vaikselt uuemat Android -i nõudma ja ei viitsi custom rom -ga mässata.

lopes39 kirjutas:
Ja mis teema selle 5G-ga on et see peab kindlasti olema?


Noh, kui osta telefon nüüd, eesmärgiga kasutada ca 3-5 aastat, siis võiks ju 5G tugi ikka olla, tegelikult võiks ka WiFi6 tugi olla, sest tehnika ju areneb väga kiiresti. Välismaal võib peagi olla 4G samas staatuses kui 3G meil, ehk kadumas.

lopes39 kirjutas:
IP rating oluline on siis selle saad ka endale vastavalt mingi case ostmisega telefoni ümber mis kõik augud ära katab.

Väikese mõõduga telefone kahjuks praegu turul midagi ei liigu mis oleks mõistliku hinnaga. Ja kuna neid väiksemas mõõdus mis
turul hetkel on liikumas on kõik lipulaeva rauaga ja hinnaga, siis neile on väga vaike turg ja sealt brändid ei loe välja, et turg tahab väiksema mõõduga telefone

Osta ilus telefon ja panna rõveda korpuse sisse tundub ka tobe. Ja tõepoolest, labidavalik on suur aga kompaktsemate oma nadi.


salatoimik kirjutas:
GSMarenasse juba jõudsid siis võinuks seal ju otsingu ka teostada? :roll:

Asi selles ongi, et pole isegi sellist analoogi, rääkimata paremast, leidnud.


viimati muutis ksuuk 13.08.2021 21:00:19, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2021 20:57:04 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
pots4t4j4 kirjutas:
diil on pmst poole odavam 5x rohkem datat aga 4g kus see 5g point on ?

Kummaline persoon. Teleri teemas peab teler ikka max suurusega olema ning kõik viled ja tuled küljes olema. Ja siin teemas keegi soovib 5G toega telo (vb vahetab telo harva vms) ning siis selle peale öeldakse, et milleks seda vaja icon_confused.gif icon_lol.gif

Praegusel hetkel ise vaataks ka juba 5G toega telo. Poogen, et hetkel kuskil suurt ei levi veel aga usun, et kui sageduses jaotatud siis läheb kiirelt trall lahti. Seda enam, et ma vahetan telo ikka vääääga harva. Praegunegi juba jookseb kolmandat eluaastat


HV kasutaja omgi selline. Elukoht-auto-riided võivad täis prügimägi olla aga iga aasta punnitatakse viimane i7 ja geforce omale lauaarvutisse

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2021 21:08:46 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
pots4t4j4 kirjutas:
diil on pmst poole odavam 5x rohkem datat aga 4g kus see 5g point on ?

Kummaline persoon. Teleri teemas peab teler ikka max suurusega olema ning kõik viled ja tuled küljes olema. Ja siin teemas keegi soovib 5G toega telo (vb vahetab telo harva vms) ning siis selle peale öeldakse, et milleks seda vaja icon_confused.gif icon_lol.gif

Praegusel hetkel ise vaataks ka juba 5G toega telo. Poogen, et hetkel kuskil suurt ei levi veel aga usun, et kui sageduses jaotatud siis läheb kiirelt trall lahti. Seda enam, et ma vahetan telo ikka vääääga harva. Praegunegi juba jookseb kolmandat eluaastat


55" on max suurus meil nüüd siis, eelmine telo pidas 5a teil on ikka toredad arvamused, sold out võib muidugi end pooleks liisida/laenata kui nii end paremini tunneb ma ei näe pointi, 200k korter ka 50k auto on muidugi asjad mida mingi 1k videokaardiga võrrelda, ajumahtu otsas ?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ohooloom
HV vaatleja

liitunud: 18.05.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2021 21:38:26 vasta tsitaadiga

Mina ka ausalt mingit vahet ei näe kas telefon on 60-90 või 144hz ja pole nii vana ka, et silmanägemine otsas oleks.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2021 21:40:26 vasta tsitaadiga

Mina pole ka vahet näinud
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 14.08.2021 01:04:35 vasta tsitaadiga

ksuuk kirjutas:

Rääkisime ju hiinakatest. Samsung on minu jaoks sõimusõna, ei oma ega kavatse kunagi soetada ühtegi Samsungi toodet.



Ma tõin Samsungi ainult suuruse mõistes võrdluseks.
Pealegi see A41 on juba vana telefon ka.
Samas minu jaoks väga vahet pole, et Samsung on Korea toode.
Ühest regioonist Hiinaga ikka ja võib samamoodi hiinakaks kutsuda.
Sama nagu on HMD/Nokia mis on hiinakas. Lihtsalt on tuntud brandi kleeps peal, kui toodetakse ikka seal Hiina regiooni tehastes.
Tehaste asukoht ja töötajad on Hiinlased, siis nagu erilist vahet pole kust see brandi kleeps pärit on. Raudvara mis telefoni sees on, on ka ju enamuselt Hiinas toodetud.
Või siis Hiina ümbruses.

Sold OUT kirjutas:


Miks uut 5G lepingut? Iseteeninduses valid endale uue paketi ja juba samal tunnil sheffad edasi. Pole midagi keerulist


Mis vahe seal on kus sa seda lepingut muudad ja kas on lihtne või raske ? See on ikkagi lisa teenus mis sa pead tegema. Ei ole nii et ostad 5G telefoni ja siis ei pea lillegi liigutama ja kõik töötab ja kuutasu on sama mis ennem.

Ja siis 4G kohta ei usu mina et see järgmise 5 aastaga kuhugi ära kaob. Samas loogiline et uue telefoni osta, siis eelistada 5G.
Lihtsalt pragu ostes on valikus 4G-ga veel paremaid telefone odavama hinnaga.

Ma ise ootan ka et tuleks mingi kompaktsem telefon välja androidilt mis on keskklassi rauaga ja hinna poolest jääks sinna 150-250 euro vahemikku.
Kui ei tule , siis on lootus et need nagu see Samsung Flip 3 hakkavad teised tootma ja tuleb mingi odavam versioon sellest.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2021 06:31:55 vasta tsitaadiga

VABANDUST, et kõike kandikul ette ei kanta.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2021 10:20:51 vasta tsitaadiga

ohooloom kirjutas:
Mina ka ausalt mingit vahet ei näe kas telefon on 60-90 või 144hz ja pole nii vana ka, et silmanägemine otsas oleks.


Kui Android -i ekraani suuremate hertside peamine argument on sujuvam menüü kerimine, siis erinevalt iPhone -st (mida küll ise ei kasuta), mis on ka 60Hz ja mida terve maailm kasutab ja mille menüüde või muu sujuvuse üle ei kurdeta, ning millele saab 5 aastat uuendusi, mina ei ole nõus pelgalt sujuvama menüü kerimise nimel suuremate hertsidega Android -i eest topelt maksma. See on ju ikkagi telefon, mida kasutan helistamiseks, meilide lugemiseks ning vajadusel veebis suframiseks.

Liiatigi toimib korraliku riistvara ja tarkvara kooslusega 60Hz ekraaniga telefon sujuvamalt kui vaid superspec -de nimel koostatud hiinakas, milles võibolla vingema rauaga kompenseeritakse igasugu tarkvara/süsteemihädasid. Korduvalt näinud, kus kehvale javakoodile lisatakse mälu, et see kood kuidagi toimiks, selle asemel, et kood korda teha, sest korralik tarkvaraarendus on tänapäeval kallim, kui riistvara valmistamine.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2021 10:50:55 vasta tsitaadiga

ksuuk kirjutas:
ohooloom kirjutas:
Mina ka ausalt mingit vahet ei näe kas telefon on 60-90 või 144hz ja pole nii vana ka, et silmanägemine otsas oleks.


Kui Android -i ekraani suuremate hertside peamine argument on sujuvam menüü kerimine, siis erinevalt iPhone -st (mida küll ise ei kasuta), mis on ka 60Hz ja mida terve maailm kasutab ja mille menüüde või muu sujuvuse üle ei kurdeta, ning millele saab 5 aastat uuendusi, mina ei ole nõus pelgalt sujuvama menüü kerimise nimel suuremate hertsidega Android -i eest topelt maksma. See on ju ikkagi telefon, mida kasutan helistamiseks, meilide lugemiseks ning vajadusel veebis suframiseks.

Liiatigi toimib korraliku riistvara ja tarkvara kooslusega 60Hz ekraaniga telefon sujuvamalt kui vaid superspec -de nimel koostatud hiinakas, milles võibolla vingema rauaga kompenseeritakse igasugu tarkvara/süsteemihädasid. Korduvalt näinud, kus kehvale javakoodile lisatakse mälu, et see kood kuidagi toimiks, selle asemel, et kood korda teha, sest korralik tarkvaraarendus on tänapäeval kallim, kui riistvara valmistamine.

Kui panna praegusele iphonei peale 120hz ekraan, aku ei peaks normaalselt vastu. Ipadi peal on ammu 120hz ekraan õunal kasutuses ja kõik kiidavad.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 14.08.2021 13:49:36 vasta tsitaadiga

ksuuk kirjutas:
ohooloom kirjutas:
Mina ka ausalt mingit vahet ei näe kas telefon on 60-90 või 144hz ja pole nii vana ka, et silmanägemine otsas oleks.


Kui Android -i ekraani suuremate hertside peamine argument on sujuvam menüü kerimine, siis erinevalt iPhone -st (mida küll ise ei kasuta), mis on ka 60Hz ja mida terve maailm kasutab ja mille menüüde või muu sujuvuse üle ei kurdeta, ning millele saab 5 aastat uuendusi, mina ei ole nõus pelgalt sujuvama menüü kerimise nimel suuremate hertsidega Android -i eest topelt maksma. See on ju ikkagi telefon, mida kasutan helistamiseks, meilide lugemiseks ning vajadusel veebis suframiseks.

Liiatigi toimib korraliku riistvara ja tarkvara kooslusega 60Hz ekraaniga telefon sujuvamalt kui vaid superspec -de nimel koostatud hiinakas, milles võibolla vingema rauaga kompenseeritakse igasugu tarkvara/süsteemihädasid. Korduvalt näinud, kus kehvale javakoodile lisatakse mälu, et see kood kuidagi toimiks, selle asemel, et kood korda teha, sest korralik tarkvaraarendus on tänapäeval kallim, kui riistvara valmistamine.


Apple kasutaja on selline eriline loom kes kiidab kõike mis on õun ja ei nurise selle puudujääkide üle.
Õuna kasutaja oli ka väga rahul HD+ resolatsiooniga ajal kui isegi odavama otsa android oli juba fullHD peal.
Samas õuna kasutaja ei ulunud ka selle üle et neil telefonidelt 3.5mm pesa ära võeti.
Ja see 120hz ei tee telefoni kallimaks, kui isegi AMOLED mis on kallim ekraan ei tee telefoni kallimaks.
Xiaomi Note 10 seeria on AMOLED ekraanidega ja 120hz mis on seal 170-250 euro vahemikus. 6G versioon note 10-st on 90hz lcd ekraaniga.
Pealegi see on ka sellise süsteemida et see hz muutub vastavalt mida sa teed 20-120 vahel või siis sa paned settingutest et on koguaeg 120 peal.

Ja see praak raua teema on ka selline, et vahet pole milline brand on, kuna kõik on masstoodang, siis seda praaki võid saada ka tuntud brändidelt.
Mul üks tuttav ostis endale Sony kalli telefoni ja esimese kuu lõpus oli juba garantiis emaplaati välja vahetamas.
sellise praagi otsa võid sattuda ka õuna telefoniga, sest kõiki telefone partiis mida tehakse ei testita üksikult.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2021 14:26:20 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:

Apple kasutaja on selline eriline loom kes kiidab kõike mis on õun ja ei nurise selle puudujääkide üle.
Õuna kasutaja oli ka väga rahul HD+ resolatsiooniga ajal kui isegi odavama otsa android oli juba fullHD peal.
Samas õuna kasutaja ei ulunud ka selle üle et neil telefonidelt 3.5mm pesa ära võeti.


Apple on alati olnud edumeelne, kaotas näiteks esimesena arvutist floppy aga eelkõige on Apple -le tähtis kasutajamugavus. Mis kasu on vingest Hz -st, kui seda õigustavat content -i pole ja aku vastu ei pea. Apple native OS muidugi ei vaja ka vinget riistvara alla.

Ja kui Android -l on rohkem kui 60Hz, siis milleks on lisatud seadistus, et seda saab ise madalamaks muuta? On tunne, et kange Hz telefonil on meelega 60Hz pilt tehtud kehvemaks kui tava 60Hz telefonidel, et vinge Hz telefoni müügiargumenti õigustada :)

Aga see selleks, antud hetkel vist siiski otsustan ka kasutajamugavuse kasuks, kuna ka siinsed gurud ka alternatiivi ei pakkunud, siis pigem valin tuntud tootja tiba kallima kompaktse 60Hz ja laen akut paar korda nädalas ja saan min 2 aastat uuendusi, kui valin tundmatu tootja labida, uuendusi ei saa, ning laen iga päev/mitu korda päevas. Ja jamade korral on support kohapeal ning ei pea lõputult hiinaka tootjaga vaidlema, telefoni sinna saatma, vaidlema tolliga, tasuma ise saatekulusid jms.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2021 14:27:22 vasta tsitaadiga

Mõni Xiaomi telo USB-C to HDMI ka toetab, et telo pilt vusseri ekraanile saada? icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2021 23:19:06 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Mõni Xiaomi telo USB-C to HDMI ka toetab, et telo pilt vusseri ekraanile saada? icon_rolleyes.gif


miks nii keeruliseks asja ajada? DLNA-d toetab vist enamik telefone...

või sul seab piirid teleka nutikus? siis ei oska öelda...

enda xiaomi mi 9T ja odavama otsa samsungi telku ühendan wireless põhiselt, üldjoontes enamasti töötab icon_smile.gif
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2021 00:25:16 vasta tsitaadiga

tont23 kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Mõni Xiaomi telo USB-C to HDMI ka toetab, et telo pilt vusseri ekraanile saada? icon_rolleyes.gif


miks nii keeruliseks asja ajada? DLNA-d toetab vist enamik telefone...

või sul seab piirid teleka nutikus? siis ei oska öelda...

enda xiaomi mi 9T ja odavama otsa samsungi telku ühendan wireless põhiselt, üldjoontes enamasti töötab icon_smile.gif
Monitori küljes oleks ideeliselt kasutada vahest.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 15.08.2021 01:30:10 vasta tsitaadiga

ksuuk kirjutas:
lopes39 kirjutas:

Apple kasutaja on selline eriline loom kes kiidab kõike mis on õun ja ei nurise selle puudujääkide üle.
Õuna kasutaja oli ka väga rahul HD+ resolatsiooniga ajal kui isegi odavama otsa android oli juba fullHD peal.
Samas õuna kasutaja ei ulunud ka selle üle et neil telefonidelt 3.5mm pesa ära võeti.


Apple on alati olnud edumeelne, kaotas näiteks esimesena arvutist floppy aga eelkõige on Apple -le tähtis kasutajamugavus. Mis kasu on vingest Hz -st, kui seda õigustavat content -i pole ja aku vastu ei pea. Apple native OS muidugi ei vaja ka vinget riistvara alla.

Ja kui Android -l on rohkem kui 60Hz, siis milleks on lisatud seadistus, et seda saab ise madalamaks muuta? On tunne, et kange Hz telefonil on meelega 60Hz pilt tehtud kehvemaks kui tava 60Hz telefonidel, et vinge Hz telefoni müügiargumenti õigustada icon_smile.gif

Aga see selleks, antud hetkel vist siiski otsustan ka kasutajamugavuse kasuks, kuna ka siinsed gurud ka alternatiivi ei pakkunud, siis pigem valin tuntud tootja tiba kallima kompaktse 60Hz ja laen akut paar korda nädalas ja saan min 2 aastat uuendusi, kui valin tundmatu tootja labida, uuendusi ei saa, ning laen iga päev/mitu korda päevas. Ja jamade korral on support kohapeal ning ei pea lõputult hiinaka tootjaga vaidlema, telefoni sinna saatma, vaidlema tolliga, tasuma ise saatekulusid jms.


See 120hz teema on rohkem neile kes mängivad mänge palju telefoniga ja sealt tuleb see kasu neile mängudes.
Kui mänge ei mängi siis nagu jah erilist pointi pole ja on rohkem nagu sama teema kui kunagi tuli müüki 3D prillidega telerid.
Kui tahad kompaksemat telefoni ja sul hind oluline pole siis Iphone SE 2020 on üks pisemaid. Samas sel aku suht väike.

Mul on üle 3 aasta kasutusel olnud 4000mAh akuga Xiaomi odav luts mis uuena maksis 171 euro ja ostsin selle läbi aliexpressi.
Pole sellel midagi häda olnud kolme aasta jooksul ja umbes 2 korda nädalas laen akut ka sellel.
Ostan odavaid telefoni mõttega, et kui midagi telefoniga juhtub siis on vähem närvikulu uus sarnase hinnaga osta.
Kui see odav luts peab poolteist aastat vastu on juba oma töö ära teinud.

Nokia-l on tugi meil kohal olemas aga kui mu Nokia ekraan läks staatiliseks ja ma selle garantiisse viisin, siis ma mässasin sellega pool aastat ja
lõpuks ikka sain telefoni katkiselt tagasi ja lisaks lõhuti 3.5mm pistik ära ja ekraani ikka korda ei saanud.
Kuna ma telefoniga ei mängi ja pilte väga ei tee, siis mul pole need asjad väga olulised et peaks üle 200 euro lutse ostma ja
tänapäeval on saada juba 150-200 euro vahel suur valik lutse mis on piisavalt hea kaamera ja prosega ja muude feature-ga.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2021 11:11:44 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:


See 120hz teema on rohkem neile kes mängivad mänge palju telefoniga ja sealt tuleb see kasu neile mängudes.
Kui mänge ei mängi siis nagu jah erilist pointi pole ja on rohkem nagu sama teema kui kunagi tuli müüki 3D prillidega telerid.
Kui tahad kompaksemat telefoni ja sul hind oluline pole siis Iphone SE 2020 on üks pisemaid. Samas sel aku suht väike.
Mul on üle 3 aasta kasutusel olnud 4000mAh akuga Xiaomi odav luts mis uuena maksis 171 euro ja ostsin selle läbi aliexpressi.
Pole sellel midagi häda olnud kolme aasta jooksul ja umbes 2 korda nädalas laen akut ka sellel.
Ostan odavaid telefoni mõttega, et kui midagi telefoniga juhtub siis on vähem närvikulu uus sarnase hinnaga osta.
Kui see odav luts peab poolteist aastat vastu on juba oma töö ära teinud.

Nokia-l on tugi meil kohal olemas aga kui mu Nokia ekraan läks staatiliseks ja ma selle garantiisse viisin, siis ma mässasin sellega pool aastat ja
lõpuks ikka sain telefoni katkiselt tagasi ja lisaks lõhuti 3.5mm pistik ära ja ekraani ikka korda ei saanud.
Kuna ma telefoniga ei mängi ja pilte väga ei tee, siis mul pole need asjad väga olulised et peaks üle 200 euro lutse ostma ja
tänapäeval on saada juba 150-200 euro vahel suur valik lutse mis on piisavalt hea kaamera ja prosega ja muude feature-ga.


Ise ka ei mängi ja õnneks see 3D hullus läks minust mööda.

Kuna ümberringi on kõik Apple seadmed, siis ühilduvuse mõttes oleks iPhone loogiline valik aga mõnedes asjades on Android mugavam, näiteks igasugu helinaprofiilid, grupille helina määramine, ilma rakenduseta usb kettaks mountimine, offline content, app -de offline install, jne. Ja eks ajajooksul ole app -e ka ostetud... Aga never say never.

Loodan, et vaikselt hakkavad compact mudelid tagasi tulema, võibolla peab rohkem ootama ja mingi hetk ongi sobiv notch free telefon saadaval? Näiteks kui Xiaomi Mix 4 oleks tiba väiksem ja omaks 3,5 mm kõrvaklapi pesa, võiks selline isend täitsa sobida.

Su Nokia osas - et garantiiga telefoniga venitati ja lõpuks ei remonditudki ja Sa jätsid asja nii? Kui mul kunagi oli Huawei, siis teenindus ka venitas, mistõttu saatsin kaebuse tootjale ja siis hakkasid asjad väga kähku liikuma, ning sain täies summas raha tagasi.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JRISETH
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.04.2011




sõnum 15.08.2021 16:21:41 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
YT või muu sarnase sisu tarbimisel taaskord ei taju mingit märkimisväärset erinevust.


Appist on 60Hz enamus telefonidel see, kui mitte kõikidel.

Huvitav lugeda siin vahepeal kuidas ei tajuta 60Hz vs 90/120/144Hz erinevust. Vahe on korralikult tunda endal vähemalt aga samas kui 60Hz peale tagasi minna, siis paari päevaga nagu täitsa okei jälle. Igaljuhul võtaks 60Hz ekraani kui 120Hz on hullu motion bluriga, nagu Poco X3 ja 10T Lite nt.
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2021 18:41:52 vasta tsitaadiga

JRISETH kirjutas:

Huvitav lugeda siin vahepeal kuidas ei tajuta 60Hz vs 90/120/144Hz erinevust. Vahe on korralikult tunda endal vähemalt aga samas kui 60Hz peale tagasi minna, siis paari päevaga nagu täitsa okei jälle. Igaljuhul võtaks 60Hz ekraani kui 120Hz on hullu motion bluriga, nagu Poco X3 ja 10T Lite nt.


Ee, kas siis tegelikult ongi 60Hz ekraan ja softiga tehakse nagu oleks kangem?

Ja kui lugeda siin teemas hiinakate hädasid (upgrade kaotab eesti keele ära, 7 kuud vana aku on küpse, tarkvara on bugine, telefon on kräppi täis, app -d ei tööta, aku ei pea vastu, kuumeneb jne) siis kas poleks mõtet osta kallim ja korraliku tuntud tootja toode ja kasutada seda 3 aastat, selleasemel, et osta igal aastal uus ja odav hiinakas?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2021 19:02:15 vasta tsitaadiga

ksuuk, ja miks sa arvad et tuntud tootja toode kestab 3.a? Minu Sony osteti poole aastaga tagasi peale mitut garantii remonti.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2021 19:09:45 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
ksuuk, ja miks sa arvad et tuntud tootja toode kestab 3.a? Minu Sony osteti poole aastaga tagasi peale mitut garantii remonti.


Tootmispraaki juhtub kõigil aga on vahe kas harvaesinev tootmispraak või juba algusest peale kehva disani tulemusel kehv toode kehva tarkvaraga?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 180, 181, 182 ... 197, 198, 199  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.