|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
09.06.2021 13:29:44
|
|
|
Mul on üks vastus. See oli väga hea idee jaanuar 2021.
| norman6 kirjutas: |
Mul on üks küsimus?
Kui osta geforce 6GB ryzen5 sülearvuti ja panna see kaevandama, makstes samal ajal arvuti kuumaksu:
https://www.euronics.ee/it/sulearvutid/sulearvutid/82b10038mx/sulearvuti-lenovo-legion-5-15arh05h
Ja et kui panna GPU kaevandama, kas siis saab samal ajal panna ka CPU kaevandama, eriti kui on ta 6 tuumaline.
Loomulikult panen ma sülekale 2 ventikalise jahutusaluse.
Et millal ära tasub ja kuumakset saaks maksta? Või vananeb graafika väga kiiresti?
(muidugi tuleb lauarvuti odavam kui sülearvuti aga ideeliselt..)
LISA: ja kui osta mitu tükki ja panna kaevandama ja maksta mitme kuumaksu?
VÕI on see liiga hull idee=?? |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
09.06.2021 19:25:02
|
|
|
| Ok mis hea uudis see täna õhtul siis nüüd tuli, et selline tõus?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
09.06.2021 21:36:03
|
|
|
| Lihtsalt rangeib. Krown arvab, et tuleb bulltrap ~45k$ juures ja siis ~25k$ ja aasta lõpupoole ~100k$
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
10.06.2021 00:34:07
|
|
|
siit grupist nii mõnegi hea kasumiga vihje saanud ja neil plaanis nüüd enda coin lauchida, "announcements" all rohkem infot.
https://discord.gg/r5WKEsmd
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
10.06.2021 05:54:56
|
|
|
Nüüd vist see aeg kui BTC pöörab ja hakkab ainult häid uudiseid tulema
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
10.06.2021 11:03:15
|
|
|
Miks shillid oma Discordi täiesti pealiskaudse infoga (st. andmata tegelikult siin infot, suunates inimesi oma inforuumi tuimalt) ja, kas kavatsed seda nüüd iga päev ka edaspidi teha? :]
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
10.06.2021 14:56:30
|
|
|
| kellel vähegi huvi siis kogu oluline info on antud discordi kanalis olemas, ei näe nagu mõtet infot dubleerida.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
13.06.2021 18:40:34
|
|
|
Aga palun:
Our community token Diamond Balls is well underway and close to finishing development.
We have opened a discord for you so you can get settled there already.
https://discord.gg/yXQmBb9HfH
The Timeline now (this is open to change):
- We plan on doing the whitelisted pre-sale on Tuesday (15th of June).
- We plan on Going live on Pancakeswap on Friday (25th of June)
Quick overview:
-Diamond Balls rewards you for holding by distributing BNB to holders.
You can claim these on our website periodically. The tax percentage on this is 6% meaning you will get a big chunk of BNB reflections
- We have whale protection/avoidance by limiting the sale amount to a certain impact price. If the impact is higher than 0.8%, the sale will be cancelled.
- Dedicated Shillers are rewarded by airdrops.
- CMC Listing within a couple days, Guaranteed.
More information following tommorow:
- Tommorow we will deploy the contract, allowing everyone to check the code.
- Website will be up tommorow.
Here's a sneakpeak: https://i.imgur.com/3xejfcF.jpeg
Stay tuned guys!
viimati muutis MummikAl 14.06.2021 02:12:22, muudetud 3 korda |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
13.06.2021 18:52:45
|
|
|
Sellist idiootsust ma poleks arvanutki ,et kuskil on terve tuba läpakaid täis.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
13.06.2021 22:18:58
|
|
|
| Ilmselged tööläpakad.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
14.06.2021 16:07:35
|
|
|
MummikAl, oot, miks peaks ostma mingit random coini selle asemel, et BNB-d otse osta (mida ka stakeda saab, jne.)?
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristocfc
HV veteran

liitunud: 07.01.2009
|
14.06.2021 16:50:21
|
|
|
| teised tahavad ka ratsa rikkaks saada. lamboga päikeseloojangusse kimada
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Condamed
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2011
|
14.06.2021 22:24:54
|
|
|
| See shitcoini boom tundub ammu läbi olevat. Üritatakse veel iga päev, aga sellist tsirkust nagu paar kuud tagasi (iga päev täiesti x coinid 20+x pump jne.) enam ei toimu.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
16.06.2021 07:04:04
|
|
|
2018 Mai tundub korduvat kui altseason sai läbi ja BTC hakkas uuesti rohkem domineerima.
Siis ostsin lootuses hunnik alte ja BTC-d oli 0
Nüüd enamvähem tipus said samad altid lõpuks müüdud. Suht 0-i jäin nendega
Nüüd proovin teistpidi - ainult BTC HODL, no shitcoins.
Pakun, et BTC tuleb mingi kas 42k$ või 52k$ ja siis 20k$-30k$ juures käime ka.
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Longero
HV veteran
liitunud: 04.02.2011
|
17.06.2021 15:31:50
|
|
|
DVDRW, Mis arvad kas 20k$ võiks 19 juulil ää käia... aga see maailm on niigi suht etteennustamatu .
|
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
17.06.2021 18:55:23
|
|
|
| Ja kuhu see 100K jääb
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Rngbullies
HV kasutaja
liitunud: 19.07.2020
|
17.06.2021 22:29:14
|
|
|
BTC suvel puhkab hetkel võtta allahindlusi
_________________ ========00ALPINA00========
Alpina Burkard Bovensiepen GmbH & Co. KG |
|
| tagasi üles |
|
 |
bastard
HV kasutaja
liitunud: 16.02.2004
|
18.06.2021 07:59:03
|
|
|
| netcat kirjutas: |
| Ja kuhu see 100K jääb |
Jõuluks vähemalt 75k.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
keevitus
HV kasutaja
liitunud: 21.03.2008
|
18.06.2021 13:36:54
|
|
|
| Huvitav kohe lugeda, “analüütikat” asjade kohta mil pole reaalsusega mingit seost, aga sellegipoolest on kogu eeter täis kirjutatud. Ma panen ka siis ühe samalaadse statementi siia otsa. BTC on jõuluks. ca 5000$, sest tõus saab olla ainult uute sisenejate pealt ja peaks olema ikka täielik sileaju (neid on ka muidugi, aga mittw niipalju), et hakata BTC’sse raha juurde panema. Pakun, et iga võbeluse peale on -10%. Kõik otsivad väljumist.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Longero
HV veteran
liitunud: 04.02.2011
|
18.06.2021 23:16:39
|
|
|
| Vaatamata sellele on MicroStrategy koguaeg ostnud arvestatava koguse juurde, nende kukkumine saaks olema küll valus... kes teab, äkki nad müüvad vahepeal maha vaikselt kui hind tõuseb, aga ma väga ei usu.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
18.06.2021 23:47:34
|
|
|
| keevitus kirjutas: |
| Huvitav kohe lugeda, “analüütikat” asjade kohta mil pole reaalsusega mingit seost, aga sellegipoolest on kogu eeter täis kirjutatud. Ma panen ka siis ühe samalaadse statementi siia otsa. BTC on jõuluks. ca 5000$, sest tõus saab olla ainult uute sisenejate pealt ja peaks olema ikka täielik sileaju (neid on ka muidugi, aga mittw niipalju), et hakata BTC’sse raha juurde panema. Pakun, et iga võbeluse peale on -10%. Kõik otsivad väljumist. |
Tea midagi, kellel täna veel mõni btc käes pole vast enam kõige nõrgem käsi. Langus on ootuspärane aga et kõik otsivad, vaevalt küll.
Pakun $15-20k jõuluks.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul55
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2003
|
19.06.2021 00:21:55
|
|
|
| Jõuludeks on täna ostetud kaardid oma raha tagasi teeninud 🤔
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
21.06.2021 16:38:14
|
|
|
| netcat kirjutas: |
| Ja kuhu see 100K jääb |
tulevikku
pakun et sinna 7-36 kuu vahele!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
22.06.2021 15:07:09
|
|
|
20k$ tule tule
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
22.06.2021 16:07:52
|
|
|
Mäletan veel, millises eufoorias oldi $20K-d teiselt poolt püüdes...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
26.06.2021 14:45:55
|
|
|
Küll too koin langeb veel hiinlaseed enam ei lõgista. Kui alla 5k või veel rohkem alla käib saab osta. Kas üldse tõuseb ka pole teada.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rngbullies
HV kasutaja
liitunud: 19.07.2020
|
26.06.2021 20:58:49
|
|
|
Arvan et põhi oli juba ära...
_________________ ========00ALPINA00========
Alpina Burkard Bovensiepen GmbH & Co. KG |
|
| tagasi üles |
|
 |
630
HV kasutaja
liitunud: 21.01.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
coolmode
HV kasutaja

liitunud: 24.12.2003
|
28.06.2021 09:16:26
|
|
|
| Margus kirjutas: |
| Küll too koin langeb veel hiinlaseed enam ei lõgista. Kui alla 5k või veel rohkem alla käib saab osta. Kas üldse tõuseb ka pole teada. |
Mille põhjal siis selline arvamus ? 5k me BTC eest ei näe mitte kunagi, liiga palju on seal suurte fondide raha juba sees.
Mis puudutab seda UK Binanci uudist siis minu teada keelatakse ära tuletisinstrumendid nagu futuurid ja optionid mitte crypto kauplemine ehk siis jälle kerge FUD
|
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
28.06.2021 10:01:34
|
|
|
Hea on toota pealkirju...
The ban, said an FCA spokesperson, only applies to Binance's English incorporation, Binance Markets Limited, which Binance has not registered with the FCA (despite plans to do so).
The spokesperson clarified that "UK consumers can continue to interact" with Binance Group, the wider, international collection of Binance companies that maintains no official headquarters. That means that Binance's customers in the UK can trade on Binance as normal—nothing changes. |
Ehk siis Binance kohalik UK haru sai keelu. Tavaline www.binance.com on endiselt UK'st vabalt kättesaadav aga klikke tuleb kui robinal
_________________ ..||.. |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
25.07.2021 20:22:34
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
| Meie siinsed eksperdid on rohkem pessimistide või optimistide usku? |
Pigem nii, et kohe kohe valitsused panevad Bitcoini kinni.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
26.07.2021 09:10:45
|
|
|
| Seega muutub defitsiitseks ja hind tõuseb hüppeliselt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
|
29.07.2021 16:34:25
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
| bladerunner kirjutas: |
| Meie siinsed eksperdid on rohkem pessimistide või optimistide usku? |
Pigem nii, et kohe kohe valitsused panevad Bitcoini kinni. |
Kuidas see välja peaks nägema ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
02.08.2021 09:01:07
|
|
|
Spoiler 
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
630
HV kasutaja
liitunud: 21.01.2004
|
02.08.2021 10:33:00
|
|
|
| Sixten kirjutas: |
| DVDRW kirjutas: |
| bladerunner kirjutas: |
| Meie siinsed eksperdid on rohkem pessimistide või optimistide usku? |
Pigem nii, et kohe kohe valitsused panevad Bitcoini kinni. |
Kuidas see välja peaks nägema ?  |
Kõik tehingud isikustatud, tehinguid läbiviivad ettevõtted peavad vastama finantsasutustele kehtivatele nõuetele.
Igasugune "ilu" kaob ära, muutub sarnaseks tavavaluutaga aga ei oma mingit garantiid. Done.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
02.08.2021 11:45:34
|
|
|
| Kõik tarkvaralised rahakotid lakkavad töötamast ja muutuvad illegaalseks?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007

|
02.08.2021 11:56:21
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
| Kõik tarkvaralised rahakotid lakkavad töötamast ja muutuvad illegaalseks? |
Näiteks pannakse ka füüsilise isiku tasemel tehingute deklareerimise kohustus ja kõrvalehoidmise eest pakutakse rahapesu süüdistust.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
02.08.2021 12:40:30
|
|
|
| Bahamal virtuaalruumi vähe?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
02.08.2021 12:55:22
|
|
|
Süsteemisiseselt ei hakka keegi midagi piirama. Osta/müü/vaheta/kaevanda neid münte palju tahad.
Küll aga hakatakse piirama väljumispunkte.
Samas usun et seaduskuulekate kasutajate jaoks peale veidi keerulisema ja bürokraatlikuma müügiprotsessi ja tuludelt maksu maksmise kohustuse ei muutu midagi.
Tulu teenimine niikaua kuni see on legaalne ja maksud makstud pole kunagi keelatud olnud.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
04.08.2021 18:29:26
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
| Kõik tarkvaralised rahakotid lakkavad töötamast ja muutuvad illegaalseks? |
Nende bitikopikate värk muutub mõttetuks, kui sa euros-dollars-jeenideks seda muuta ei saa. Ilma selleta on tegemist lihtsalt tore virtuaalse vidinaga.
Hea näide, kui kerge on see värk ebamugavaks muuta:
| Admiral kirjutas: |
Natukene OT, aga ega mõni kohalik kaevur ei sooviks mulle ca 1.5k eest eetrit või muud likviidset coini müüa?
Binancel probleemid SEPA-ga ning eelistan esialgu mitte kuskil järgmises exchanges verifitseerida
eelistatavalt Tartus h2h |
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
04.08.2021 18:34:30
|
|
|
| Binance kontole saab ju visa/mc kaardiga kanda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
04.08.2021 19:18:27
|
|
|
Mis siis homme saama hakkab? ETH liigub?
edit: juba täna hakkas tõusma.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
05.08.2021 08:00:18
|
|
|
Pakun et juhtub nagu alati. Kuni evendini käib kõva ostlemine ja kui event käes major selloff.
Shortimisvõimalus?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
djmulder
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2004
|
05.08.2021 08:06:27
|
|
|
| Vabandan lolli küsimuse eest, kuid mis evendist jutt on? Mis see timeframe on?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
M@x
HV veteran

liitunud: 13.02.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|