Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 86, 87, 88 ... 156, 157, 158  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2021 13:29:44 vasta tsitaadiga

Mul on üks vastus. See oli väga hea idee jaanuar 2021.

norman6 kirjutas:
Mul on üks küsimus?

Kui osta geforce 6GB ryzen5 sülearvuti ja panna see kaevandama, makstes samal ajal arvuti kuumaksu:
https://www.euronics.ee/it/sulearvutid/sulearvutid/82b10038mx/sulearvuti-lenovo-legion-5-15arh05h

Ja et kui panna GPU kaevandama, kas siis saab samal ajal panna ka CPU kaevandama, eriti kui on ta 6 tuumaline.

Loomulikult panen ma sülekale 2 ventikalise jahutusaluse.

Et millal ära tasub ja kuumakset saaks maksta? Või vananeb graafika väga kiiresti?
(muidugi tuleb lauarvuti odavam kui sülearvuti aga ideeliselt..)


LISA: ja kui osta mitu tükki ja panna kaevandama ja maksta mitme kuumaksu?

VÕI on see liiga hull idee=??
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2021 19:25:02 vasta tsitaadiga

Ok mis hea uudis see täna õhtul siis nüüd tuli, et selline tõus?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2021 21:36:03 vasta tsitaadiga

Lihtsalt rangeib. Krown arvab, et tuleb bulltrap ~45k$ juures ja siis ~25k$ ja aasta lõpupoole ~100k$
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2021 22:05:14 vasta tsitaadiga

netcat, nt. sellised asjad: https://www.reuters.com/world/americas/el-salvador-approves-first-law-bitcoin-legal-tender-2021-06-09/ "El Salvador has become the first country in the world to adopt bitcoin as legal tender after Congress approved President Nayib Bukele's proposal to embrace the cryptocurrency."

Vt. ka: https://cointelegraph.com/news/can-a-rising-cpi-boost-bitcoin-3-reasons-btc-price-is-rebounding-above-36k

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2021 00:34:07 vasta tsitaadiga

siit grupist nii mõnegi hea kasumiga vihje saanud ja neil plaanis nüüd enda coin lauchida, "announcements" all rohkem infot.

https://discord.gg/r5WKEsmd
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2021 05:54:56 vasta tsitaadiga

Nüüd vist see aeg kui BTC pöörab ja hakkab ainult häid uudiseid tulema icon_razz1.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2021 11:03:15 vasta tsitaadiga

MummikAl kirjutas:
Siin soovitan silma peal hoida, uus huvitav coin tulekul

https://discord.gg/r5WKEsmd


Miks shillid oma Discordi täiesti pealiskaudse infoga (st. andmata tegelikult siin infot, suunates inimesi oma inforuumi tuimalt) ja, kas kavatsed seda nüüd iga päev ka edaspidi teha? :]

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2021 14:56:30 vasta tsitaadiga

kellel vähegi huvi siis kogu oluline info on antud discordi kanalis olemas, ei näe nagu mõtet infot dubleerida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2021 15:09:13 vasta tsitaadiga

MummikAl:
1) miks sa siin infot dubleerid, st. sa postitasid sama kanali shilli kaks korda:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10802387#10802387
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10803193#10803193

see on juba tuim spämm....

2) sellist vähest infot ei ole mõtet siia postitada ju, ei anna midagi juurde - pigem võiks osa infot siia kokku võtta või kopeerida...

3) ära tsiteeri eelmist postitust, pigem vasta kasutajanimega... eriti ära tekita tsitaatidemäge...

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2021 18:40:34 vasta tsitaadiga

Aga palun:

Our community token Diamond Balls is well underway and close to finishing development.

We have opened a discord for you so you can get settled there already.
https://discord.gg/yXQmBb9HfH

The Timeline now (this is open to change):
- We plan on doing the whitelisted pre-sale on Tuesday (15th of June).
- We plan on Going live on Pancakeswap on Friday (25th of June)

Quick overview:

-Diamond Balls rewards you for holding by distributing BNB to holders.
You can claim these on our website periodically. The tax percentage on this is 6% meaning you will get a big chunk of BNB reflections

- We have whale protection/avoidance by limiting the sale amount to a certain impact price. If the impact is higher than 0.8%, the sale will be cancelled.

- Dedicated Shillers are rewarded by airdrops.

- CMC Listing within a couple days, Guaranteed.

More information following tommorow:

- Tommorow we will deploy the contract, allowing everyone to check the code.

- Website will be up tommorow.

Here's a sneakpeak: https://i.imgur.com/3xejfcF.jpeg

Stay tuned guys!


viimati muutis MummikAl 14.06.2021 02:12:22, muudetud 3 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2021 18:52:45 vasta tsitaadiga

Sellist idiootsust ma poleks arvanutki ,et kuskil on terve tuba läpakaid täis.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2021 22:18:58 vasta tsitaadiga

Ilmselged tööläpakad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2021 16:07:35 vasta tsitaadiga

MummikAl, oot, miks peaks ostma mingit random coini selle asemel, et BNB-d otse osta (mida ka stakeda saab, jne.)?
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2021 16:50:21 vasta tsitaadiga

teised tahavad ka ratsa rikkaks saada. lamboga päikeseloojangusse kimada
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Condamed
Kreisi kasutaja
Condamed

liitunud: 04.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2021 22:24:54 vasta tsitaadiga

See shitcoini boom tundub ammu läbi olevat. Üritatakse veel iga päev, aga sellist tsirkust nagu paar kuud tagasi (iga päev täiesti x coinid 20+x pump jne.) enam ei toimu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2021 07:04:04 vasta tsitaadiga

2018 Mai tundub korduvat kui altseason sai läbi ja BTC hakkas uuesti rohkem domineerima.
Siis ostsin lootuses hunnik alte ja BTC-d oli 0
Nüüd enamvähem tipus said samad altid lõpuks müüdud. Suht 0-i jäin nendega icon_razz1.gif
Nüüd proovin teistpidi - ainult BTC HODL, no shitcoins.

Pakun, et BTC tuleb mingi kas 42k$ või 52k$ ja siis 20k$-30k$ juures käime ka.

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Longero
HV veteran

liitunud: 04.02.2011




sõnum 17.06.2021 15:31:50 vasta tsitaadiga

DVDRW, Mis arvad kas 20k$ võiks 19 juulil ää käia... aga see maailm on niigi suht etteennustamatu icon_rolleyes.gif .
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2021 18:55:23 vasta tsitaadiga

Ja kuhu see 100K jääb
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rngbullies
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2020




sõnum 17.06.2021 22:29:14 vasta tsitaadiga

BTC suvel puhkab icon_biggrin.gif hetkel võtta allahindlusi
_________________
========00ALPINA00========
Alpina Burkard Bovensiepen GmbH & Co. KG
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bastard
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2021 07:59:03 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Ja kuhu see 100K jääb


Jõuluks vähemalt 75k.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keevitus
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2021 13:36:54 vasta tsitaadiga

Huvitav kohe lugeda, “analüütikat” asjade kohta mil pole reaalsusega mingit seost, aga sellegipoolest on kogu eeter täis kirjutatud. Ma panen ka siis ühe samalaadse statementi siia otsa. BTC on jõuluks. ca 5000$, sest tõus saab olla ainult uute sisenejate pealt ja peaks olema ikka täielik sileaju (neid on ka muidugi, aga mittw niipalju), et hakata BTC’sse raha juurde panema. Pakun, et iga võbeluse peale on -10%. Kõik otsivad väljumist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Longero
HV veteran

liitunud: 04.02.2011




sõnum 18.06.2021 23:16:39 vasta tsitaadiga

Vaatamata sellele on MicroStrategy koguaeg ostnud arvestatava koguse juurde, nende kukkumine saaks olema küll valus... kes teab, äkki nad müüvad vahepeal maha vaikselt kui hind tõuseb, aga ma väga ei usu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2021 23:47:34 vasta tsitaadiga

keevitus kirjutas:
Huvitav kohe lugeda, “analüütikat” asjade kohta mil pole reaalsusega mingit seost, aga sellegipoolest on kogu eeter täis kirjutatud. Ma panen ka siis ühe samalaadse statementi siia otsa. BTC on jõuluks. ca 5000$, sest tõus saab olla ainult uute sisenejate pealt ja peaks olema ikka täielik sileaju (neid on ka muidugi, aga mittw niipalju), et hakata BTC’sse raha juurde panema. Pakun, et iga võbeluse peale on -10%. Kõik otsivad väljumist.


Tea midagi, kellel täna veel mõni btc käes pole vast enam kõige nõrgem käsi. Langus on ootuspärane aga et kõik otsivad, vaevalt küll.

Pakun $15-20k jõuluks.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul55
HV kasutaja
raul55

liitunud: 04.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2021 00:21:55 vasta tsitaadiga

Jõuludeks on täna ostetud kaardid oma raha tagasi teeninud 🤔
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 21.06.2021 16:38:14 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Ja kuhu see 100K jääb


tulevikku icon_smile.gif
pakun et sinna 7-36 kuu vahele!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2021 15:07:09 vasta tsitaadiga

20k$ tule tule icon_cool.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2021 16:07:52 vasta tsitaadiga

Mäletan veel, millises eufoorias oldi $20K-d teiselt poolt püüdes... icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2021 14:45:55 vasta tsitaadiga

Küll too koin langeb veel hiinlaseed enam ei lõgista. Kui alla 5k või veel rohkem alla käib saab osta. Kas üldse tõuseb ka pole teada.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rngbullies
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2020




sõnum 26.06.2021 20:58:49 vasta tsitaadiga

Arvan et põhi oli juba ära...
_________________
========00ALPINA00========
Alpina Burkard Bovensiepen GmbH & Co. KG
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
630
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2004




sõnum 27.06.2021 18:02:37 vasta tsitaadiga

Rngbullies kirjutas:
Arvan et põhi oli juba ära...


Vaevalt.
https://www.ft.com/content/8bc0e5e0-2705-496d-a265-acccaffaee87
Ja selliseid otsuseid tuleb järjest juurde.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2021 22:56:18 vasta tsitaadiga

Suurbritannia finantsinspektsioon andis teada, et maailma üks suuremaid krüptoraha keskkondi Binance peab oma igasuguse tegevuse peatama.
https://arileht.delfi.ee/artikkel/93850143/karm-look-kruptorahale-suurbritannias-tehti-otsus-mis-naitab-eredalt-regulaatorite-suhtumist

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
coolmode
HV kasutaja
coolmode

liitunud: 24.12.2003




sõnum 28.06.2021 09:16:26 vasta tsitaadiga

Margus kirjutas:
Küll too koin langeb veel hiinlaseed enam ei lõgista. Kui alla 5k või veel rohkem alla käib saab osta. Kas üldse tõuseb ka pole teada.


Mille põhjal siis selline arvamus ? 5k me BTC eest ei näe mitte kunagi, liiga palju on seal suurte fondide raha juba sees.

Mis puudutab seda UK Binanci uudist siis minu teada keelatakse ära tuletisinstrumendid nagu futuurid ja optionid mitte crypto kauplemine ehk siis jälle kerge FUD
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2021 10:01:34 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
Suurbritannia finantsinspektsioon andis teada, et maailma üks suuremaid krüptoraha keskkondi Binance peab oma igasuguse tegevuse peatama.
https://arileht.delfi.ee/artikkel/93850143/karm-look-kruptorahale-suurbritannias-tehti-otsus-mis-naitab-eredalt-regulaatorite-suhtumist


Hea on toota pealkirju...

The ban, said an FCA spokesperson, only applies to Binance's English incorporation, Binance Markets Limited, which Binance has not registered with the FCA (despite plans to do so).

The spokesperson clarified that "UK consumers can continue to interact" with Binance Group, the wider, international collection of Binance companies that maintains no official headquarters. That means that Binance's customers in the UK can trade on Binance as normal—nothing changes.


Ehk siis Binance kohalik UK haru sai keelu. Tavaline www.binance.com on endiselt UK'st vabalt kättesaadav aga klikke tuleb kui robinal

_________________
..||..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2021 15:13:52 vasta tsitaadiga

https://investor.postimees.ee/7300706/kruptorahaekspertide-ennustused-palju-touseb-bitcoini-hind-2025-aasta-lopuks

Meie siinsed eksperdid on rohkem pessimistide või optimistide usku?

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2021 20:22:34 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Meie siinsed eksperdid on rohkem pessimistide või optimistide usku?

Pigem nii, et kohe kohe valitsused panevad Bitcoini kinni.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2021 09:10:45 vasta tsitaadiga

Seega muutub defitsiitseks ja hind tõuseb hüppeliselt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2021 16:34:25 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
bladerunner kirjutas:
Meie siinsed eksperdid on rohkem pessimistide või optimistide usku?

Pigem nii, et kohe kohe valitsused panevad Bitcoini kinni.


Kuidas see välja peaks nägema ? icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2021 09:01:07 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
630
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2004




sõnum 02.08.2021 10:33:00 vasta tsitaadiga

Sixten kirjutas:
DVDRW kirjutas:
bladerunner kirjutas:
Meie siinsed eksperdid on rohkem pessimistide või optimistide usku?

Pigem nii, et kohe kohe valitsused panevad Bitcoini kinni.


Kuidas see välja peaks nägema ? icon_lol.gif


Kõik tehingud isikustatud, tehinguid läbiviivad ettevõtted peavad vastama finantsasutustele kehtivatele nõuetele.
Igasugune "ilu" kaob ära, muutub sarnaseks tavavaluutaga aga ei oma mingit garantiid. Done.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2021 11:45:34 vasta tsitaadiga

Kõik tarkvaralised rahakotid lakkavad töötamast ja muutuvad illegaalseks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.08.2021 11:56:21 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Kõik tarkvaralised rahakotid lakkavad töötamast ja muutuvad illegaalseks?

Näiteks pannakse ka füüsilise isiku tasemel tehingute deklareerimise kohustus ja kõrvalehoidmise eest pakutakse rahapesu süüdistust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2021 12:40:30 vasta tsitaadiga

Bahamal virtuaalruumi vähe?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2021 12:55:22 vasta tsitaadiga

Süsteemisiseselt ei hakka keegi midagi piirama. Osta/müü/vaheta/kaevanda neid münte palju tahad.
Küll aga hakatakse piirama väljumispunkte.

Samas usun et seaduskuulekate kasutajate jaoks peale veidi keerulisema ja bürokraatlikuma müügiprotsessi ja tuludelt maksu maksmise kohustuse ei muutu midagi.
Tulu teenimine niikaua kuni see on legaalne ja maksud makstud pole kunagi keelatud olnud.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2021 18:29:26 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Kõik tarkvaralised rahakotid lakkavad töötamast ja muutuvad illegaalseks?

Nende bitikopikate värk muutub mõttetuks, kui sa euros-dollars-jeenideks seda muuta ei saa. Ilma selleta on tegemist lihtsalt tore virtuaalse vidinaga.
Hea näide, kui kerge on see värk ebamugavaks muuta:
Admiral kirjutas:
Natukene OT, aga ega mõni kohalik kaevur ei sooviks mulle ca 1.5k eest eetrit või muud likviidset coini müüa?

Binancel probleemid SEPA-ga ning eelistan esialgu mitte kuskil järgmises exchanges verifitseerida

eelistatavalt Tartus h2h

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2021 18:34:30 vasta tsitaadiga

Binance kontole saab ju visa/mc kaardiga kanda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2021 19:05:18 vasta tsitaadiga

Saab, aga ikkagi tilk tõrva meepotis.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2021 19:18:27 vasta tsitaadiga

Mis siis homme saama hakkab? ETH liigub?
edit: juba täna hakkas tõusma.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2021 08:00:18 vasta tsitaadiga

Pakun et juhtub nagu alati. Kuni evendini käib kõva ostlemine ja kui event käes major selloff.
Shortimisvõimalus?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djmulder
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2021 08:06:27 vasta tsitaadiga

Vabandan lolli küsimuse eest, kuid mis evendist jutt on? Mis see timeframe on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M@x
HV veteran
M@x

liitunud: 13.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2021 08:48:26 vasta tsitaadiga

djmulder kirjutas:
Vabandan lolli küsimuse eest, kuid mis evendist jutt on? Mis see timeframe on?
https://www.cnbc.com/2021/08/04/what-to-know-about-the-ethereum-london-hard-fork-eip-1559-upgrade.html
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 86, 87, 88 ... 156, 157, 158  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.