Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 392, 393, 394 ... 501, 502, 503  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millised rehvid lähevad suveks alla?
Uued suverehvid
33%
 33%  [ 3 ]
Vähekasutatud suverehvid
55%
 55%  [ 5 ]
Viimase lubatud piirini kasutatud suverehvid
11%
 11%  [ 1 ]
Uued lamellrehvid
0%
 0%  [ 0 ]
Kasutatud lamellrehvid
0%
 0%  [ 0 ]
hääli kokku : 9

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
hemmar
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2021 14:27:41 vasta tsitaadiga

Jäi FBs silma kuulutus, et otsitakse silmapaistvaid autosid Eesti autokulutuuri tutvustava (F&F stiilis) filmi "Topelt Turbo" massistseeni. All peaaegu 300 kommentaari mingite bemmiroimade ja mikrobusside piltidega icon_lol.gif
Samas kui ausat filmi tahetakse teha, siis selline see "autokultuur" ongi jah.
Rasmuse kollane iludus jäi ka muidugi silma ja roimade alla ei liigitu. Loodame, et saab siis võtetel osaleda ja pärast meilegi muljeid pajatada.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 29.07.2021 18:00:09 vasta tsitaadiga

metskotkas kirjutas:

see viimane raudselt bensukas. Neid suitsevaid saksa asju ikka liigub teedel, kui gaasi annavad ei näe enam päikesevalgustki.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BrutaH
HV vaatleja

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2021 18:40:10 vasta tsitaadiga

Kas keegi kasutab mingeid lahendusi pagasiruumi organiseerimiseks/asjade kinni sidumiseks või midagi sarnast?
Mul nimelt hea suur pagass aga libe põhjamatt ja iga väiksema liigutuse peale lendavad asjad pagassis ringi. Kasvõi poekotti on raske üksi sinna panna.
Kes soovitab midagi asjalikku ja kust saaks?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 29.07.2021 19:00:28 vasta tsitaadiga

Osadel autodel on mingid "poekoti konksud" varustuses. Ise ka sama murega, et asjad ei püsi paigal.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BrutaH
HV vaatleja

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2021 19:03:34 vasta tsitaadiga

Konksud on. Totralt keset pagasiruumi pandud. Kas panen poekoti keset pagassi, et siis pidurdades kenasti vastu istmeid need uisutaks või panen vastu istet aga külgepidi kipuvad asjad ikka välja lendama. Üldiselt kasutud jubinad need konksud.

Mingit hiina sodi ka osta ei taha - proovisin korra, velcroga rihmad ja võrgud... no totrus. Ei kõlba.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2021 19:09:18 vasta tsitaadiga

Võrk?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2021 20:10:38 vasta tsitaadiga

Alusta sellest, et mis auto. Siis soovitame
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 29.07.2021 20:20:33 vasta tsitaadiga

Yarisel pole vaja, seal kaubad ei mahu liikuma.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2021 20:22:32 vasta tsitaadiga

Tuleb pagass koguaeg asju täis hoida, siis ei liigu miskit icon_biggrin.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 29.07.2021 20:27:43 vasta tsitaadiga

Eile tuli Viljandi maanteel enne kohilat Mercedes vastu, lauakoorem aknast sarnaselt välja turritamas


_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2021 20:55:32 vasta tsitaadiga

vennas sai tartus 300kg ülekaalu eest kärul 120eurot trahvi ja haukumist stiilis " teame küll neid kalevipoegi". täna oli trafficul taga kolm põhupalli. lauda käisime kaks korda toomas et mitte kaalu lõhki ajada..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2021 20:57:47 vasta tsitaadiga

BrutaH kirjutas:
Kas keegi kasutab mingeid lahendusi pagasiruumi organiseerimiseks/asjade kinni sidumiseks või midagi sarnast?
Mul nimelt hea suur pagass aga libe põhjamatt ja iga väiksema liigutuse peale lendavad asjad pagassis ringi. Kasvõi poekotti on raske üksi sinna panna.
Kes soovitab midagi asjalikku ja kust saaks?


Poekott käib esiistme taha põrandale.

Mul selline variant muidu, aga ei kasuta.

_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2021 21:01:27 vasta tsitaadiga

Poekott käib kõrvalistuja istme ette põrandale.

Paneks pagassi aga seda saab ainult toast avada icon_cry.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 29.07.2021 21:04:41 vasta tsitaadiga

Uus küsitlus:
Kuhu paned poekoti:
- juhitooli taha põrandale
- kõrvalistuja ette põrandale
- pagassi (mulle meeldib ühepajatoit)
- tellin robotiga
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2021 21:15:17 vasta tsitaadiga

panen, kuhu mahub. vahel ka kuuti. olen ka paagikotti ja topcase i pannud. keeratava korgiga õlledele ei meeldinud topcases olla. kuudis on redelis " augud" mis sobivad ideaalselt asjade paigal hoidmiseks. kuudis on ka 1 kast selleks. kui need on hõivatud, on seal kummid, galaxys on kummid, focuses on kummid ja üks kast.. kõrvalistuja tagapingi esine on asjade ladustamiseks. seal istub laps, kelle jalad maha ei ulata.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 29.07.2021 21:17:12 vasta tsitaadiga

Vahi panomiest. Igas autos kummid kaasas icon_eek.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2021 21:28:45 vasta tsitaadiga

igaks juhuks on kile produktide jaoks alati kaasas. täna keerasin sikli plastikusse puudu oleva kruvi tagasi. mootorrattaga sõitmise kvaliteet tõusis taevani ja ilmselgelt on nüüd oht ni.kku saada.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 29.07.2021 22:00:52 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Yarisel pole vaja, seal kaubad ei mahu liikuma.

icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kott läheb kuhu juhtub.
Kuigi võiks sinna konksu otsa ka panna. Tuleb ära proovida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2021 22:03:00 vasta tsitaadiga

Avastasin ka, et mul pagassis konksud ja võrgu saab ka kinnitada, võrk isegi kaasas. Tavaliselt panen kotid tagaistmele
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2021 22:22:50 vasta tsitaadiga

BrutaH kirjutas:
Kas keegi kasutab mingeid lahendusi pagasiruumi organiseerimiseks/asjade kinni sidumiseks või midagi sarnast?
Mul nimelt hea suur pagass aga libe põhjamatt ja iga väiksema liigutuse peale lendavad asjad pagassis ringi. Kasvõi poekotti on raske üksi sinna panna.
Kes soovitab midagi asjalikku ja kust saaks?


Octavial pagassis neli konksu. Niisaanil pole konkse, sai ostetud need konksud, mis käivad peatoe pulkade külge. Mugav on. Koti saab ilusti konksu otsa panna ja kott toetab vastu istet.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2021 23:30:12 vasta tsitaadiga

Pagasnikusse sai selline vidin ostetud:
https://www.amazon.co.uk/gp/product/B07H17K531/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o07_s00?ie=UTF8&psc=1

Juhi ja kõrvalistuja istme peatugede külge said analoogsed 90cm pikkused ostetud:
https://www.amazon.co.uk/Bungee-Trailer-Luggage-Securing-Tarpaulins/dp/B084KVQHJD?ref_=ast_sto_dp
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BrutaH
HV vaatleja

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2021 23:39:46 vasta tsitaadiga

See punane kott tundub asjalik. Kas see püsib kuidagi velcroga kinni või on tal lihtsalt heast materjalist põhi?
Midagi sellist peaks endale ka hankima. Paras kokku lappida ja põhja alla panna, kui vaja ei ole. Tänud.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2021 23:53:30 vasta tsitaadiga

Ega ta pagasnikus väga ei libisenud niisamagi, aga tal olid veel kaasas mingid konksudega rihmad, millega sai pagasnikus olevate aasade külge kinni tõmmata. Piltide peal ma neid rihmu ei näe...

Vahepeal oli selline lahendus ka pagasnikus igaks juhuks:
https://www.bauhaus.ee/hoiukast-kokkupandav-51-x-34-x-23-cm.html
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2021 23:58:21 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Poekott käib kõrvalistuja istme ette põrandale.

Paneks pagassi aga seda saab ainult toast avada icon_cry.gif

Esiistme ette põrandale puhub ju sooja icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007



Online
sõnum 30.07.2021 00:00:20 vasta tsitaadiga

Suvel puhub külma.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2021 00:03:54 vasta tsitaadiga

von Wu, thumbs_up.gif

Pood nii lähedal, mis sellega ikka juhtub.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2021 08:13:09 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
Poekott käib kõrvalistuja istme ette põrandale.

Paneks pagassi aga seda saab ainult toast avada icon_cry.gif

Esiistme ette põrandale puhub ju sooja icon_rolleyes.gif


Esiistme taha puhub ju samamoodi

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2021 08:53:24 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Oisu. kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
Poekott käib kõrvalistuja istme ette põrandale.

Paneks pagassi aga seda saab ainult toast avada icon_cry.gif

Esiistme ette põrandale puhub ju sooja icon_rolleyes.gif


Esiistme taha puhub ju samamoodi


Minu autodel ei puhu icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 30.07.2021 09:16:58 vasta tsitaadiga

BrutaH kirjutas:
See punane kott tundub asjalik. Kas see püsib kuidagi velcroga kinni või on tal lihtsalt heast materjalist põhi?
Midagi sellist peaks endale ka hankima. Paras kokku lappida ja põhja alla panna, kui vaja ei ole. Tänud.


Mul on väiksem kott ja takjariba hoiab tekstiilist katte küljes väga hästi kinni.
Mul seal igasugused vedelikud (leotus, aknapesu jms) ja nipet-näpet tarvikud.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2021 10:41:25 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
Oisu. kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
Poekott käib kõrvalistuja istme ette põrandale.

Paneks pagassi aga seda saab ainult toast avada icon_cry.gif

Esiistme ette põrandale puhub ju sooja icon_rolleyes.gif


Esiistme taha puhub ju samamoodi


Minu autodel ei puhu icon_rolleyes.gif

Mis me teeme selle infoga nüüd
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 30.07.2021 10:48:01 vasta tsitaadiga

prtv kirjutas:
Oisu. kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
Oisu. kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
Poekott käib kõrvalistuja istme ette põrandale.

Paneks pagassi aga seda saab ainult toast avada icon_cry.gif

Esiistme ette põrandale puhub ju sooja icon_rolleyes.gif


Esiistme taha puhub ju samamoodi


Minu autodel ei puhu icon_rolleyes.gif

Mis me teeme selle infoga nüüd
tunneme oisu autos taga istujatele kaasa.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2021 11:38:14 vasta tsitaadiga

commer kirjutas:
Rasmus kirjutas:
commer kirjutas:
Suure pereauto kohta väga kena tulemus thumbs_up.gif


Mis auto see suur pereauto on?


HV kasutajate autode tabel


Ja ma peaks siit nüüd nägema siis mida?

hemmar kirjutas:
Jäi FBs silma kuulutus, et otsitakse silmapaistvaid autosid Eesti autokulutuuri tutvustava (F&F stiilis) filmi "Topelt Turbo" massistseeni. All peaaegu 300 kommentaari mingite bemmiroimade ja mikrobusside piltidega icon_lol.gif
Samas kui ausat filmi tahetakse teha, siis selline see "autokultuur" ongi jah.
Rasmuse kollane iludus jäi ka muidugi silma ja roimade alla ei liigitu. Loodame, et saab siis võtetel osaleda ja pärast meilegi muljeid pajatada.


Olin kohal jah. Väga lahe üritus. Mulle meeldis. Nende autodega on tõesti see lugu, et seal oli küll ka ägedaid asju, aga tõepoolest oli ka isendeid, kus mõni vend on oma HMD-le suure velje ja madala rehvi alla pannud ning siis arvabki, et nüüd on tuuning ja ralli icon_smile.gif. Sama asi ameeriklastega. See, et sul on ameeriklane, ei tähenda kohe, et on üliäge.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2021 11:41:07 vasta tsitaadiga

Teeme kaks kategooriat, autod mis on ägedad ja autod mis pole ägedad
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2021 11:52:18 vasta tsitaadiga

Skoda on äge.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2021 11:54:02 vasta tsitaadiga

Kõlab ilmselt nüüd kurjana, aga minu arust kollane bmw pole ka äge. Pigem silmatorkav.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 30.07.2021 11:56:12 vasta tsitaadiga

prtv kirjutas:
Teeme kaks kategooriat, autod mis on ägedad ja autod mis pole ägedad
täitsa nõus. kõik mt lähvad ägedate autode kategooriasse ja at lähvad ebaägedate autode kategooriasse koos (linna)maasturitega.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 30.07.2021 12:46:31 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Skoda on äge.


Ja tüli algas...

Rasmus kirjutas:


Nende autodega on tõesti see lugu, et seal oli küll ka ägedaid asju, aga tõepoolest oli ka isendeid, kus mõni vend on oma HMD-le suure velje ja madala rehvi alla pannud ning siis arvabki, et nüüd on tuuning ja ralli icon_smile.gif. Sama asi ameeriklastega. See, et sul on ameeriklane, ei tähenda kohe, et on üliäge.


Aga paar velge ja madaldust võibki ägedam olla kui läti juppidega riisikas vms.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 30.07.2021 13:16:36 vasta tsitaadiga

Nonpreemjumi tagaluuk vaja üle värvida..
Paar aastat tagasi vahetatud esiklaasi sain täkke ka.
Elu on ilus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2021 13:34:25 vasta tsitaadiga

Sõber tahab autot ära osta icon_neutral.gif
Hiljuti just pakkusin, et võta ära. Paigutaks selle raha mujale hetkel ja hiljem kunagi ostaks uuema mudeli ilmselt.
Jõle kahju hakkab ainult icon_confused.gif Perekond ei luba müüa kah sellise hinnaga icon_biggrin.gif

_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2021 13:41:39 vasta tsitaadiga

Valeta siis, et müüsid kallimalt.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2021 13:45:23 vasta tsitaadiga

prtv kirjutas:
Kõlab ilmselt nüüd kurjana, aga minu arust kollane bmw pole ka äge. Pigem silmatorkav.


Silmatorkavalt äge.

softis kirjutas:
Aga paar velge ja madaldust võibki ägedam olla kui läti juppidega riisikas vms.


Ja mis nendel Läti juppidel viga on?

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 30.07.2021 13:58:20 vasta tsitaadiga

Rasmus kirjutas:

Ja mis nendel Läti juppidel viga on?


Nendega balansseeritakse tavaliselt hea maitse ja maitselageduse piiril. Kahjuks rohkem maitselageduse poolel.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2021 14:05:52 vasta tsitaadiga

Rasmus kirjutas:

Ja mis nendel Läti juppidel viga on?


Rämps on. Üldjuhul nii kõverad ka, et mitte ligilähedale isegi ei istu külge.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2021 14:19:39 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Rasmus kirjutas:

Ja mis nendel Läti juppidel viga on?


Rämps on. Üldjuhul nii kõverad ka, et mitte ligilähedale isegi ei istu külge.


Minu autol on Läti jupid küljes. Istuvad väga hästi. No problem.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2021 14:22:18 vasta tsitaadiga

Rasmus, klaas või ABS?

Ja need olid juba ilmselt enne küljes, mitte ei pidanud ise paigaldama?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 30.07.2021 14:34:11 vasta tsitaadiga

90% mitte originaal kereosadest on rämps, tuleb vaeva näha et ilusti istuma saada.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2021 14:37:22 vasta tsitaadiga

Toyota originaal kereosad on samuti rämps. Eelmise generatsiooni omad näiteks.
Ei ole normaalne, et uksel tuleb hinge kohad ringi keevitada, sest ei sobi muidu auto külge.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2021 14:52:04 vasta tsitaadiga

Einoh kui rasmusel on, siis on maailma parim, ei ole ruumi vaidluseks.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2021 14:59:21 vasta tsitaadiga

Bemmidele tehakse ABS koopiaid küll, osad pidi täiesti OK olema.

Aga kui ostaksin mingi m paketiga bmw, ilma et mainitaks, et see pole originaal vaid mingi läti klaas, oleksin küll väga pettunud.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 30.07.2021 15:02:18 vasta tsitaadiga

Tegin kolmesele dislale üv. Suitsu oli lubatud 1,5 aga mõõdeti 0 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 392, 393, 394 ... 501, 502, 503  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.