Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 811, 812, 813 ... 913, 914, 915  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 25.07.2021 09:42:45 vasta tsitaadiga

netcat, thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2021 11:31:50 vasta tsitaadiga

Kas keegi Tallinnas mõnel õhtupoolikul käesoojaks üht eepromi viitsib trükkplaadile joota?
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2021 11:35:51 vasta tsitaadiga

millist segumasinat koju osta icon_rolleyes.gif
vana on juba liiga räbal thumbs_down.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 26.07.2021 17:32:57 vasta tsitaadiga

prtv kirjutas:
Kas keegi Tallinnas mõnel õhtupoolikul käesoojaks üht eepromi viitsib trükkplaadile joota?

Ma arvan et ma isegi viitsiks.

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2021 18:16:44 vasta tsitaadiga

B6 kirjutas:
millist segumasinat koju osta icon_rolleyes.gif
vana on juba liiga räbal thumbs_down.gif

135l käib sulle küll thumbs_up.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 26.07.2021 18:23:06 vasta tsitaadiga

B6 kirjutas:
millist segumasinat koju osta icon_rolleyes.gif
vana on juba liiga räbal thumbs_down.gif


dvigateli oma, kestab suht igavesti.
tagasi üles
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2021 05:37:03 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
B6 kirjutas:
millist segumasinat koju osta icon_rolleyes.gif
vana on juba liiga räbal thumbs_down.gif

135l käib sulle küll thumbs_up.gif

ega ma endale ei taha icon_lol.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2021 07:19:28 vasta tsitaadiga

siis 190l thumbs_up.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 27.07.2021 09:46:26 vasta tsitaadiga

https://www.youtube.com/watch?v=lKJkKnaImic

kes nurrub, kas see, keda silitatakse või see, kes silitab?
tagasi üles
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2021 13:58:37 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Miks nendel antivaxxeritel ja lamemaalastel, viiruste teemas, nii vabalt lamiseda lastakse ja neid kuskile VM+‘i mingisse oma teemasse ei kupatata… icon_rolleyes.gif
+1, nüüd juba ebaseaduslikud üleskutsed kiirabit ülekoormama hakata icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2021 18:45:35 vasta tsitaadiga

Millega fotolõuendeid seinale kinnitada? Värvitud betoonsein, auke ei tahaks teha. Mingid teibiga lahendused peaks olema. Kas on mingeid spets junne. Lihtsalt teip lõuendi taha oleks liiga julm
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.07.2021 18:51:35 vasta tsitaadiga

Kuumaliim.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2021 20:04:35 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Millega fotolõuendeid seinale kinnitada? Värvitud betoonsein, auke ei tahaks teha. Mingid teibiga lahendused peaks olema. Kas on mingeid spets junne. Lihtsalt teip lõuendi taha oleks liiga julm
https://www.command.com/3M/en_US/command/products/~/Command-Large-Picture-Hanging-Strips/?N=5924736+3294529207+3294737318&rt=rud
Sellised on head, pärast saab kätte ka ilma seina lõhkumata.

Eestis ka täitsa müügis: https://www.fotoluks.ee/?op=body&id=1204&cid=17008&cgid=
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2021 20:27:57 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Kuumaliim.


Kukkusid või

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 28.07.2021 20:34:30 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Millega fotolõuendeid seinale kinnitada? Värvitud betoonsein, auke ei tahaks teha. Mingid teibiga lahendused peaks olema. Kas on mingeid spets junne. Lihtsalt teip lõuendi taha oleks liiga julm


Ma kinnitasin oma pildi Bauhaus'ist ostetud (valgest) plastikust konksudega, kus keskel oli väike nael. Haamriga sai see laeall betoonseina löödud ja riputatud sealtsamast ostetud traadiga.

Midagi sarnast: https://www.bauhaus.info/schraubhaken-nagelhaken/stabilit-aufhaengehaken/p/10773090

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2021 20:44:15 vasta tsitaadiga

No betooni sisse sa küll haamriga naela ei löö, betooni puhul on vaja ikka korralikku puuri ja tüüblit, et sinna midagi kinnitada.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2021 21:10:36 vasta tsitaadiga

Mis looma maanteeratas too on?
https://drive.google.com/drive/folders/12B4aZE-jtv48uqYOl3CY8kOIrNCjpX2G?usp=sharing
Linttraktor?
Mõne vene lahingutehnika ja tankide osas nii 70-90 aastate omast ei tuvasta...

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahoioi
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2017




sõnum 28.07.2021 21:48:22 vasta tsitaadiga

No vene tehnika küljest see vaevalt on, seal on ju nemetskie bukvõ.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 28.07.2021 22:18:12 vasta tsitaadiga

Mingi Tšehhide ime nagunii icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2021 09:34:58 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Mis looma maanteeratas too on?
https://drive.google.com/drive/folders/12B4aZE-jtv48uqYOl3CY8kOIrNCjpX2G?usp=sharing
Linttraktor?
Mõne vene lahingutehnika ja tankide osas nii 70-90 aastate omast ei tuvasta...


militaar.net spetsialistid aitavad sind sellega
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2021 09:40:48 vasta tsitaadiga

Leinö, pole kontot.
ahoioi, venelastel oli ka lääne importi IIWW ja varastamist, et "ehitatud" (laenatud) mingi loom antud varuosast.
Valvejoodik, õhtul vaatab, ennist piilusin poola nõuka aja kraami/modifikatsioone.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 29.07.2021 09:41:24 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
No betooni sisse sa küll haamriga naela ei löö, betooni puhul on vaja ikka korralikku puuri ja tüüblit, et sinna midagi kinnitada.


arvasin ka mina, kuid on täitsa (kandev) betoonsein ning haamriga sai need seina löödud, kaks aastat tagasi.

_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahoioi
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2017




sõnum 29.07.2021 10:06:23 vasta tsitaadiga

Kandev betoonsein ja sinna haamriga naela löömine, ilmselt kuuleme varsti uudist, et üks osmik on jälle kokkuvarisenud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 29.07.2021 10:18:02 vasta tsitaadiga

Miks betoonseina naela löömine seina kokku kukutab?
Iseasi, kuidas see nael seal üldse püsib.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahoioi
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2017




sõnum 29.07.2021 10:31:49 vasta tsitaadiga

No kui betoon on selline, et naela vabalt sisse lööd, siis... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2021 10:38:30 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Mis looma maanteeratas too on?
https://drive.google.com/drive/folders/12B4aZE-jtv48uqYOl3CY8kOIrNCjpX2G?usp=sharing
Linttraktor?
Mõne vene lahingutehnika ja tankide osas nii 70-90 aastate omast ei tuvasta...


Vaata parem 30-40 aastakäiku, palju neid tanke rahuajal ikka rattaid maha jättis.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2021 12:19:27 vasta tsitaadiga

Tänud kasutajale peab meeldima. Tegu siis pak38-ga.
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 29.07.2021 13:19:42 vasta tsitaadiga

Pane militaar.neti kuulutus üles. Mõni taastaja vms ostab ära äkki thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2021 14:44:04 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Pane militaar.neti kuulutus üles. Mõni taastaja vms ostab ära äkki thumbs_up.gif


Pärast panebki kuulutuse, et ostab töökorras, ilma ühe rattata Pak38'e... thumbs_up.gif icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2021 21:49:26 vasta tsitaadiga

Ei leia ühte vana PC mängu, vb keegi tunneb ära --
Ilmselt 2000a paiku sai mängitud, võis ka enne olla.

Sai kahekesi ka koos mängida. 3D "street fight" mäng.Kui ma ei eksi, siis mängu alguses tutvustavas videos, mingi koll lõik paksu tammepuust ukse pilbasteks icon_biggrin.gif Mängus sai valida vist 4 karakteri vahel, üks oli siniste teksadega tüüp ja kindlasti oli 1 naine ka. Igatahes tuli mängus ringi liikuda ja vastastele lõuga kütta. Figuurid olid ekraanil suht suured, mitte väiksed. Liikusid edasi, tulid vastased jälle, tagusid ära, läksid edasi. Kuskil sai vist liftiga üles sõita. Hästi keeruline koht oli, kui kuskile tänavale jõudsime. Seal tulid vist juba nugadega sellid vastu.

Äkki keegi tunneb ära icon_biggrin.gif Laeks alla ja mängiks oma põnniga koos icon_biggrin.gif thumbs_up.gif

_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 29.07.2021 21:55:21 vasta tsitaadiga

Ma igaks juhuks mainin, et tihti ei ole nostalgiamäng üldsegi nii hea kui mäletad icon_wink.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2021 22:16:56 vasta tsitaadiga

Kui mõne nostalgiamängu olen välja otsinud, siis graafika on ikka JUBE. Omal ajal oli ju VGA(320x480 8bit värvid) kõva sõna, vaesematel oli hoopis 16 värviga EGA.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2021 16:22:32 vasta tsitaadiga

Küsimus toidukeemikutele või niisama vanadele kõiketeadjatele meie hulgas. Kommentaariumis visati selline väide:

" Nõuka ajal kuni seitsmekümnendate aastate alguseni värviti võid kollaseks. Ja see kollane värv oli suuremat sorti kantserogeen, mis maovähki põhjustas"

Ei elanud sel ajal, ei tea. Minu lapsepõlves oli või igastahes valge. Või noh, võikarva.
Kas värviti siis, ja kas väite teine pool võib ka õige olla? Ma tean, et margariini on ajalooliselt värvitud, et see rohkem või värvi oleks, või vastupidi, eriti vastikut värvi oleks et võist eristatav olla.
Ja juuste värvitakse mõnel pool tänini annatoga oranžiks aga pole küll kuulnud et see "suuremat sorti kantserogeen" oleks
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2021 16:38:32 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Kui mõne nostalgiamängu olen välja otsinud, siis graafika on ikka JUBE. Omal ajal oli ju VGA(320x480 8bit värvid) kõva sõna, vaesematel oli hoopis 16 värviga EGA.


Krt, sa oled vana icon_biggrin.gif

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2021 16:56:36 vasta tsitaadiga

MSX/2 aegadest pärit Zanac-EX või Vampire Killer samas tundusid mulle ka hiljuti suht viisakad, vähemalt sisu poolest. Emulaatori abil korra sai isegi proovitud.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahoioi
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2017




sõnum 30.07.2021 17:19:25 vasta tsitaadiga

netcat, tõesti ei mäleta, kui seda võid üldse nii väga saada oli. Seda ma igatahes mäletan, et vist hilisemal ajal kodus tehtud või oli poe omast nagu kollasem. Seda ma mäletan, et Hruštšovi aja lõpus sai oli defitsiit ja see, mida poest sai, ei kõlvanud süüa, oli mingi tumedat või sinakat värvi ja mul vanemad hüüdsid seda "tuvi või tui siniseks". Korra hiljem sai sellist korra või paar Lätis sõjaväes, aga ega keegi seda ka tahtnud.

Nii, küsisin ühe endast vanema inimese käest ja ta ütles, et see jutt on õige, aga ta ei mäletanud enam selle möksi nime.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 30.07.2021 17:33:29 vasta tsitaadiga

metskotkas kirjutas:
Ei leia ühte vana PC mängu, vb keegi tunneb ära --
Ilmselt 2000a paiku sai mängitud, võis ka enne olla.

Sai kahekesi ka koos mängida. 3D "street fight" mäng.Kui ma ei eksi, siis mängu alguses tutvustavas videos, mingi koll lõik paksu tammepuust ukse pilbasteks icon_biggrin.gif Mängus sai valida vist 4 karakteri vahel, üks oli siniste teksadega tüüp ja kindlasti oli 1 naine ka. Igatahes tuli mängus ringi liikuda ja vastastele lõuga kütta. Figuurid olid ekraanil suht suured, mitte väiksed. Liikusid edasi, tulid vastased jälle, tagusid ära, läksid edasi. Kuskil sai vist liftiga üles sõita. Hästi keeruline koht oli, kui kuskile tänavale jõudsime. Seal tulid vist juba nugadega sellid vastu.

Äkki keegi tunneb ära icon_biggrin.gif Laeks alla ja mängiks oma põnniga koos icon_biggrin.gif thumbs_up.gif


Krt, see kirjeldus pani kihelema seest. Kui teada saad siis ütle mulle ka.

edit:

Ise vastan vist:
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2021 19:40:08 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif see streets of rage mingi veel vanem mäng vist.

See mida mina mõtlen ikka uuem/veidi vägevama graafikaga. Video järgi ütleks nii.

_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 30.07.2021 19:42:25 vasta tsitaadiga

Mida Tondi Selveri parklas ehitatakse?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2021 20:53:58 vasta tsitaadiga

Miks sa uudishimulik oled?
_________________
HV kasutajatele suunatud Discordi server
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2021 20:56:41 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Küsimus toidukeemikutele või niisama vanadele kõiketeadjatele meie hulgas. Kommentaariumis visati selline väide:

" Nõuka ajal kuni seitsmekümnendate aastate alguseni värviti võid kollaseks. Ja see kollane värv oli suuremat sorti kantserogeen, mis maovähki põhjustas"

Ei elanud sel ajal, ei tea. Minu lapsepõlves oli või igastahes valge. Või noh, võikarva.
Kas värviti siis, ja kas väite teine pool võib ka õige olla? Ma tean, et margariini on ajalooliselt värvitud, et see rohkem või värvi oleks, või vastupidi, eriti vastikut värvi oleks et võist eristatav olla.
Ja juuste värvitakse mõnel pool tänini annatoga oranžiks aga pole küll kuulnud et see "suuremat sorti kantserogeen" oleks


Miks peaks defitsiidi ajal midagi värvima? BS! Või värvus olenes aastaajast.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2021 21:11:16 vasta tsitaadiga

kyrvas kirjutas:
Mida Tondi Selveri parklas ehitatakse?


Koonduslaagrit või mittevakstsineeritute häbiposti. Rohkem ei saa rääkida.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 30.07.2021 21:59:26 vasta tsitaadiga

Vahest magad paremini kui mõningaid asju ei tea.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2021 23:56:30 vasta tsitaadiga

Aga kui pisikesed kahtlused ei lase magada, Baskinit tsiteerides. Mida nad ikkagi ehitavad seal plangu taga? Poes on nagu kõik olemas, keegi midagi ei räägi...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2021 07:24:26 vasta tsitaadiga

kas mitte mingid allikad väitnud, et need mittevaksineeritute laagrid ei kerki sedasi... icon_razz.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 31.07.2021 08:21:38 vasta tsitaadiga

KOONDUSLAAGER VABADELE HINGEDELE!!!!1!1!1!1!!!11
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2021 13:38:13 vasta tsitaadiga

Keegi jagas ükskord ühte URLi kus oli ilus pikk jutt milline AP või ruuter endale valida
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 31.07.2021 19:21:06 vasta tsitaadiga

Pensionikeskuse lehel on osakute liigutamise eseimesed kaks lahtrit.
Dokumendi kuupäev: sinna tekkis automaatselt tänana kuupäev
Dokumendi number: ??? mis sinna peaks kirjutama? Mis dokument?

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2021 19:33:08 vasta tsitaadiga

jägaja, arvatavasti jäta tühjaks. Aga miks seda liigutamist oma kodupanga netipangas ei tee?
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 31.07.2021 19:39:16 vasta tsitaadiga

bladerunner, tegin ära.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 811, 812, 813 ... 913, 914, 915  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.