Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses] märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 90, 91, 92
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Nipi1000
HV kasutaja

sõnum 22.07.2021 10:13 vasta tsitaadiga

ise casual gamerina kohe üldse ei viitsi neid endgame kaarte joosta ning just stoori osa on huvitav, mis sest et seda on mitu korda nühitud. story osa läbi teen, siis jooksen mõned kaardid ja siiber ees icon_rolleyes.gif ise pooldaks küll, et storyga oleks samuti võimalik lõppu jõuda, tehku acte juurde või story piisavalt raske ja samas annaks rohkem expi, siis ehk viitsiks mõnes liigas ka kaugemale mängida
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
HV kasutaja
AlvinL

Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.07.2021 22:04 vasta tsitaadiga

Natuke olen nüüd jõudnud mängida. See virisemine, et jube raskeks läheb jms, on nii liialdatud ja põhjuseta. SSF HC täiesti mängitav. Mingeid ulme aurasid ilma reductionita ei stacki, mana flask on peaaegu et vajalik casteritel, kuid mängimist see küll ei takista. Isegi ignite toimetab edukalt. Tõsi, tõenäoliselt endgame bossid käivad üle jõu, aga league starteriks käib küll.

Mäng ise natuke bugine..khm khm..expedition 2077.. icon_lol.gif

carbz
HV kasutaja
carbz

sõnum 24.07.2021 23:25 vasta tsitaadiga

Mul oli kõige sujuvam teekond mapsi vist üldse kõigist league startidest icon_biggrin.gif Ma tavaliselt pole küll alustanud ultra meta buildiga ka (Ice trap sabo).

Flame Dash tundub suht sama mis pre nerf, flaske kasutan ka samamoodi icon_biggrin.gif Act 1-s oli 3 väljakutset - rhoad, siis see faun kes Navalit vangis hoiab ja surprise brutus. Merveilil küll midagi muudetud ei olnud.

E: Kasulik gamble spreadsheet https://docs.google.com/spreadsheets/d/10GGbMuAYmVDXHeoWmR3tS9YC1UrSmI7UxFCinm9yz2E

E2: Kui nad paneks need 9 erinevat valuutat mulle otse kotti lendama oleks täitsa ogens liiga. Challengid tunduvad super lihtsad seekord.
tagasi üles
HDTanel
Overclocker
HDTanel

sõnum 29.07.2021 05:33 vasta tsitaadiga

Ise olen siin ikka tagasi läinud oma Generals Cry Blade Flurry buildile ja peab mainima, et see on ikka väga underrated skill combo.
Mana multidega on ehk raskem mana üleval hoida 6linkis kuid ei midagi väga hullu.
Hetkel lihtsalt vaatan ja testin kas tõesti suudab asi mind red mappideni viia praeguste nerfide ja monster life buffide juures mingi 1c relva ja 4linki näol.

Kerge näide mida build teeb T5-s Ichimonji ja 4linki näol. Ilma MS bootsideta!! icon_lol.gif
Perma Onslaught, "Perma" Berserk

Link

Kommentaarid: 628 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 491
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses] mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 90, 91, 92
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis

Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.